Možná otrava CO2: Pitva nevyvrátila rúško ako príčinu úmrtia 13 ročného dievčaťa v Nemecku


Print Friendly, PDF & Email

Otrava CO2 stále možná: Pitva nevyvrátila rúško ako príčinu úmrtia 13 ročného dievčaťa v Nemecku

(Wochenblick.at) Verejnosť pred pár dňami šokovala správa o úmrtí 13-ročného dievčaťa v školskom autobuse v nemeckom Büchelbergu.

Mladá študentka mala na tvári rúško, keď sa náhle zrútila na zem a o niečo neskôr v nemocnici zomrela. Pitva údajne nepriniesla jednoznačný výsledok. Odvtedy úradom ani verejnosti neboli poskytnuté žiadne ďalšie informácie.

Pitva neposkytla presvedčivý výsledok

11. septembra 2020 priniesli noviny Die Rheinpfalz správu o výsledkoch súdom nariadenej pitvy zosnulého dievčaťa. Alebo lepšie povedané, nebolo čo hlásiť, pretože pitva neposkytla jednoznačný výsledok o príčine smrti.

Prokuratúra uviedla, že „podrobnejšie vyšetrovanie“ bude trvať dlhšie.

Je to ťažko pochopiteľné, pretože nevieme o mnohých takých prípadoch, kedy by pitva trvala tri alebo viac týždňov, no berieme názor prokuratúry na vedomie.

Na internetovej stránke Wikipedia sa píše: „V závislosti od príčiny smrti a zložitosti pitvy trvá pitva zvyčajne dve až tri hodiny, najviac štyri hodiny.“

Prečo má čakanie na výsledky pitvy v tomto prípade trvať tak dlho? Taja úrady niečo alebo sa nebodaj snažia zamiesť nepohodlné zistenia pod koberec?

Špecialista popisuje, ako mohlo dôjsť k smrti

Lekár Dr. Bodo Schiffmann komentoval predbežný stav vyšetrovania na jednom videu takto:

„Nosenie rúšok bez indikovaného lekárskeho účelu môže ľuďom aj uškodiť. Teraz jedno trinásťročné dieťa zomrelo počas nosenia rúška. Pitva zatiaľ nedospela k žiadnemu výsledku, teda okrem toho, že toto dieťa malo rúško.

Deti nedokážu adekvátne kompenzovať stav, keď dýchajú príliš veľa vlastného CO2 (oxidu uhličitého). Vtedy začínajú zle dýchať a vôbec si nevšimnú, kedy sa už takmer dusia.

Prírodná liečba osteoartritídy

Objavia sa poruchy obličiek, elektrolytov a poruchy srdcového rytmu. No a potom už len spadneš a si mŕtvy.“

Kontrolóri faktov sú rozhorčení o nesúhlasia s odlišnými názormi

Takzvaní kontrolóri faktov, ako napríklad ľavicová Mimikama, rozhorčene reagovali na podozrenia, že dievča mohlo kvôli rúšku na tvári zomrieť na otravu CO2.

Preto títo novodobí „kontrolóri pravdy“ v službách systému rozhodli, že by sa zatiaľ nemalo špekulovať o možnej príčine smrti súvisiacej s rúškom.

Vo všeobecnosti si „kontrolóri faktov“ dávajú silno záležať na tom, aby sa pri téme rúšok šírili iba pozitívne názory, ktoré rúška ospevujú, zatiaľ čo varovania renomovaných vedcov sú ignorované.

Pred CO2 pod rúškami varovalo aj profesijné združenie pediatrov

V Nemecku profesijné združenie pediatrov dokonca odporučilo, aby rúška vôbec nenosili aspoň deti do 6 rokov.

Pod rúškom by sa im totiž pri nesprávnom dýchaní mohlo nahromadiť príliš veľa CO2, čo v konečnom dôsledku vedie k paralýze dýchania.

Nedávno sme na našej stránke priniesli článok o liste, ktorý napísalo 78 nemeckých profesorov, pediatrov, školských lekárov, psychiatrov a ďalších medicínskych špecialistov a adresovali ho učiteľom a riaditeľom škôl.

Vo svojom liste odborníci upozorňovali na riziká hyperkapnie (zvýšenej hladiny CO2 v krvi), ako tento stav u detí rozpoznať a čo je potrebné v takom prípade bezodkladne urobiť.

Odporúčame vám si uvedený článok prečítať.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: wochenblick.at, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ak sa nemýlim oktobrové vydanie časopisu Zem a vek bude mať názov: Deep State – tá 0,0001% elita, tých niekoľko rodín čo vládne tejto zemeguli po stáročia.

 2. Toto je teda podlé, elity sveta ako napr. Elon Musk sa vyjadril, že on nedovolí seba a svoju rodinu zaočkovať proti Covidu. Takže povinná vakcinácia, povinná depopulacia sa plánuje len pre nás „obyčajné ovečky“:
  https://banned.video/watch?id=5f737dc340eabd0bea5fc5a6

 3. Peniaze nesmrdia, až takto sme klesli. Oplatí sa pozrieť toto video s názvom:
  Primitívna vakcinačná korona propaganda na RTVS:
  https://www.youtube.com/watch?v=wdLzf2ylFKM

  • Toto je presne, čo je proti covidojebu19 sa na YouTube maže. You tube už je iba na sračky odvtedy ako ho kúpil Google.

 4. Jean a Marika,velmi si Vas Vazim,ze tiez bojujete proti tymto hroznym udalostiam,ale toto je len zaciatok,massivna Depopulacia je uz predo dvermi,aj to je perfekne naplanovane, DEAGLE REPORT,kolko zomrie v kazdej krajina na celom svete do 2025 ako su dnesne udalosti podla Rockefeller Foundation 2010,54 stran a presne to ide ako svajciarske hodinky(lockstep/Rockefeller) , Slovenske strati asi 300 tisic,Cesi 1.1 Miliona,Madari 400 tisic,Poliaci 5 Millionov,Ukrajina 12 Millionov,Rakusko 2.6 Miliona,NEMCI 53 Millionov,Taliany 18 Millionov,Francia 28 Millionov.UK zostane len 16 Milliono,Holandsko sa nemeni,USA,zostane len 100 Millionov,atd., janko,Los Angeles

  • Momentálne je nás 7.8 miliárd. Elity sveta, čo riadia túto zemeguľu plánujú aby nás ostalo len pol miliardy. Stačí to pre ich obsluhu a zdroje si potrebujú udržať len pre seba.
   Vakcíny, chemické lieky, chemtrails, gmo, 5 G, z jedla urobili jed (glyfosát, umelé cukry, umelé oleje…) a odletíme jednosmerkou do nebíčka.
   Dlhé roky počúvam videa od Dr. John Bergman – odhaľuje a odhaľuje – lenže už sa maže z youtube. No comment – bez komentára.

 5. Jednoduchá

  Pre p.Jean- o tej Austrálii som aj ja čítala, je to hrozné, čo sa tam deje! …..tí ľudia tam už majú úplnú stratu slobody !……malo by sa týmto ľuďom dáko pomôcť, veď to sú ,,stratené“ práva ľudí !…..veľmi smutné…..
  Ten časopis si plánujem kúpiť aj ja, sept.číslo bolo o cigaretách, toto októbrové nám určite veľa ,,povie“ :-)..áno, už sa to ,,kryštalizuje“, ovečky sa pri očkovaní ,,obetujú“ a pastieri? tí sa predsa nemusia ! :-(((…..to bol ozaj primitív.program, no a ak sa ku komediantom pridá ,,politik“, tak každá časť tejto ,,komédie “ má svoju váhu ! :-(……..
  Pre p.Mariku – vďaka za výbornú prednášku od Georgija Sidorova! :-)klobúk dole,
  veééľmo poučná ……práca s podvedomím je myslím si veľmi náročná, no oplatí sa ,,zapracovať“……pochopila som to tak, že to naše podvedomie je vlastne naše cítenie, náš vnútor.hlas a ak ho správne ,,naladíme“, citujem – ,, tak nám pomôže spojiť sa v priamej línii s Tvorcom a otvoriť spojenie so svojím vnútrom“.K tým klamstvám ešte toľko, niekedy sa mne osobne stáva, že niekedy mi niečo na dotyč.
  človeku vadí, akýsi rušivý element, no a po čase, niek.je to kratš.doba, inokedy dlhšia, zistím, že mám pred sebou falošného, nie takého, čo mi pravdu nepovie, aby som sa napr.netrápila, ale že mám doslova falošného a možno aj pokrytec.človeka….príde mi to niečo ako také, že jeho správanie nie je také spontánne a prejavuje sa dosť zdržanlivo, dotyč.má na sebe masku …..tak takého človeka ozaj nemusím :-(…….no a ešte k tomu p.Sidorovi- bolo tam kopec vecí, čo ma oslovilo, zrejme si to ešte niekedy pustím a spoznámkujem! :-)….je to veľmi nevšedný a mimoriadne vnímavý človek!…priznám sa pozrela som aj jeho inú prednášku, a to, kto je za tým koronavírusom…a tuto on presne povedal kt.národ je s kým ,spriahnutý“ a o nich bude práve v tom okt.čísle, čo p.Jean spomínala!….kdesi som to už kedysi čítala, už dosť dávnejšie, že na Zemi sa ,,preriedia národy“ a svetu bude vládnuť ,,žltá“ rasa – zrejme je to už tu………..
  no aj tak, Slováci nevzdávajme sa!……
  Želám pekný večer všetkým slobodne zmýšľajúcim ! :-)…….

  • Jednoduchá – Ad „Slováci neVzdávajme“ – správne „Slováci! Držme sa!“

   Pápež v roku 2003 na Slovensku – „Ne bójte sa!“
   Správne – „Buďte odvážni – statoční!“ – ale toto žiaden papa svojím ovečkám nepovie!

   Keď už tu tomu chceš veliť.

   Držanie sa = víťazné gesto boxera so zaťatými päsťami!
   Vzdanie sa – zdvihnuté ruky s otvorenými dlaňami.

   Matky by mali už od začiatku cvičiť s bábätkami úchop detí za matkine prsty – malé deti majú inak silu ako vodárenský hasák – a dvíhať takto deti z postieľky. Je to základný cvik na posiľňovanie vôľových vlastností detí do budúcna. V športe sa používa visenie na hrazde – zároveň uvoľňuje chrbticu a podporuje rast do výšky.

   Pokiaľ viem – takto sa hrávali dospelí s bábätkami ešte 3 generácie dozadu. Dieťa, keď je nespokojné – výrazne hýbe pstíkmi – chce sa doslova niečoho chytiť – aby malo istotu, ale dnešná matka mu tú „haluz“-prst nepodá /Ha! Lebo ovládač – „Podáš prst – odtrhne ti ruku!“/ – radšej ťuťuli muťuli. A tak sa Slováci prestávajú „držať“.

 6. Jednoduchá

  Pre Maroša – O.k. správne je držme sa ! to ne dajme sa ! bolo myslené v podob.duchu, no bolo to povedané nesprávne, priznávam…včera to myslím hovoril aj v tej prednáške ten p.Sidorov, že tá predpona ne sa nemá používať, slová do viet sa majú formulovať tak, aby to bolo myslené tak kladne a ono to tak kladne aj bude:-)….
  A k tým palčekom malých detí ? každá rozumná mamina mu ten svoj prst podá, no keď už je väčšie, majú byť urč.hranice, aby sa niečo ,,neprešvihlo“…..
  Pekný večer Vám aj všetkým ostat.slobod..zmýšľajúcim ! :-)………

Pridajte komentár

*