Pridajte sa k výzve nahnevaných rodičov za dobrovoľné rúška v školách


Print Friendly, PDF & Email

Pridajte sa k výzve nahnevaných rodičov za dobrovoľné rúška v školách

Skupina nahnevaných rodičov v týchto dňoch rozposlala emailom všetkým základným školám na Slovensku výzvu, v ktorej žiadajú zrušiť deťom povinnosť nosenia rúšok.

Rúška v školách by sa podľa rodičov mali nosiť na dobrovoľnej báze. To znamená, že deti, ktoré ich nosiť chcú, by ich kľudne nosili aj naďalej, no a deti, ktoré ich nechcú, by nikto do nosenia rúšok nenútil.

K tejto výzve sa samozrejme pripájame, nakoľko aj my pravidelne upozorňujeme na riziká pre zdravie a život detí, ktoré pre nich predstavuje dlhodobé, často aj 7 či 8 hodinové nosenie rúšok počas vyučovania.

Vedec z Českej akadémie vied, pán RNDr. PhDr. Zdeněk Hostomský, CSc., nedávno v televízii CNN Prima dokonca varoval, že nosenie rúšok v školách poškodí deťom vývoj mozgu a zníži IQ až o 20%. Písali sme o tom v tomto článku.

Preto, ak s výzvou súhlasíte, prosíme, pridajte sa k nej!

Skopírujte text výzvy do emailu a pošlite ho základnej (alebo aj strednej) škole vo vašom meste, na ktorú chodia vaše deti. Samozrejme, email môžete poslať aj akejkoľvek inej škole či školám podľa vášho vlastného výberu.

Do kópie (CC v emaili) prosím dajte aj emaily ministerstva školstva, zdravotníctva a úradu verejného zdravotníctva, aby aj oni vedeli o vašom postoji. Ich emailové adresy uvádzame nižšie.

Čím viac ľudí túto emailovú výzvu pošle, tým je väčšia šanca na úspech!

Zoznam škôl a ich emailové adresy nájdete na tomto odkaze. V ďalšej časti uvádzame text emailovej výzvy.

Emailová výzva školám

– – – začiatok emailu – – –

Pre: [email školy]

Kópia (CC): [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected],

Predmet: Výzva za dobrovoľnosť rúšok v škole

Vážená pani riaditeľka, vážený pán riaditeľ,

Všetci sa zhodneme, že dieťa potrebuje zdravý mozog, aby sa mohlo učiť. A zdravý mozog potrebuje kyslík. Potrebujeme na to vedecké dôkazy? Tu je jeden takýto dôkaz:

https://jamanetwork.com/journals/jamapediatrics/fullarticle/2781743

Vyzývame Vás preto, aby ste ukončili nezmyselné týranie detí rúškami. Rúška spôsobujú nedostatok kyslíka, čo môže spôsobiť nezvratné škody na detskom mozgu a až 20% zníženie inteligencie. Toto varovanie o škodlivosti rúšok bolo publikované vedcom Českej akadémie vied na CNN Prima News (čas od 19:32):

https://cnn.iprima.cz/omikron-je-evolucni-vymozenost-tvrdi-hostomsky-kdy-se-podle-nej-situace-zlepsi-55243


Nechceme, aby ste pokračovali v tomto šialenom experimente s našimi deťmi! Ničíte tým ich i našu vlastnú budúcnosť.
 Podľa mnohých právnikov vynucovaním nosenia rúšok porušujete ľudské práva, ústavu a zákony. Svedčia o tom mnohé podania na súdoch, aj medzinárodných. Spravodlivosť raz nastane.

https://akw.sk/pravo/analyza-nemoznosti-zavedenia-povinneho-ockavania-proti-ochoreniu-covid-19-komplexny-pravny-pohlad-bez-trestnopravnej-roviny/


Bezodkladne ukončite túto tyraniu, mučenie a poškodzovanie detí, inak z toho môžu v budúcnosti vyplynúť pre vás vážne právne následky. Tak ako vinníkom počas Norimberského tribunálu nepomohlo vyhováranie sa štýlom „ja som len plnil rozkazy“, rovnako to zodpovedným osobám nepomôže ani teraz. Majme preto túto historickú skúsenosť napamäti.

Ďakujeme za porozumenie, dúfame v skorú nápravu a ostávame s pozdravom,

rodičia za voľné dýchanie detí

– – – koniec emailu – – –

Zbohom vysoký krvný tlak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pridajte zákaz striekania jedov (dezinfekcie) na ruky pri vstupe do školy.

  • S tým samozrejme tiež súhlasíme. Všetky školy tie toxické dezinfekcie síce majú pri vstupe, no mnohé jej aplikovanie nekontrolujú. Stačí povedať deťaťu, aby si ju na ruky nestriekalo.

   V tých školách, kde to ostentatívne kontrolujú, odporúčame nasledovný postup:

   Vezmite nejaký starý sprej do nosa s objemom 10 ml s manuálnou pumpu a rozprašovačom, otvorte uzáver (ide to vypáčiť s opačnou stranou polievkovej lyžice), vylejte obsah, opláchnite nádobku vodou a nalejte tam čistú vodku 40%. Ak chcete, môžete použiť aj konzumný 96% lieh zriedený s vodou na 72% (pomer lieh:voda 3:1), ale vodka úplne postačuje.

   Toto dajte dieťaťu do školy a dozoru pri dverách nech povie, že si namiesto školskej dezinfekcie, ktorá mu dráždi pokožku, bude aplikovať vlastnú dezinfekciu. Škola by to mala bez problémov akceptovať. Snáď len úplní šialenci by trvali na používaní školskej dezinfekcie. V takom prípade sa treba ísť vyhádať s riaditeľom školy.

   • Miroslav Čižmár

    Alkohol sa vstrebáva cez kožu. Môžu deti v škole užívať alkohol v spreji?

    • V komerčných dezinfekciách je tiež alkohol a dokonca škodlivejší druh – isopropyl alkohol, ktorý v tele pôsobí ako katalyzátor pre vývojové štádium jedného parazita. Čo je horšie, ak sa vstrebe – isopropyl alkohol alebo bežný konzumný alkohol (etyl alkohol)?

     Schválne sme tam uviedli, že treba použiť 10 ml fľaštičku, aby, ak náhodou deti blbli a striekali si to do úst, tak aby nevznikla nejaká škoda. 10 ml = 0,1 dl, čiže pätina klasického „poldeci“ tvrdého alkoholu alebo alkoholový ekvivalent 1 deci piva.

     Jasné, dieťa by nemalo vypiľ ani toľko, ale ak sa náhodou stane, tak nevznikne veľká škoda. Pre istotu môžete tú fľaštičku naplniť len do polovice, teda na 5 ml. Toto množstvo stále vystačí na niekoľko týždňov dezinfekcie rúk.

     • Ono je to ještě horší. Isopropyl alkohol za určitých okolností oxiduje na fosgen což je jedovatá bojová látka.

   • Kedysi davno,mi ublizili ucitelia v skole,tiez sa mi vysmievali ucitelky,ze“ Jano z budy“(byvali sme na horach. Moj Otec prisiel do skoly,chytil riaditela pod krk,az mu klesol na rukach a len potom, povedal ANO Pan D. a odvtedy som mal pokoj.Neskorsie ked som zarabal viac za den,ako ostatni za mesiac,som tie ucitelky zobral zo zastavky a doviezok ich do skoly,ked som sa rano vracal domov,vzdy,ked som robil inventuru,kazde 2,alebo 4 dni.

   • redakcia: Ďakujem.

 2. Smutne..:
  V 89 letech zemřel francouzský vědec Luc Montagnier, oceněný Nobelovou cenou za lékařství jako spoluobjevitel viru HIV, který způsobuje onemocnění AIDS. Oznámila to dnes francouzská média.

 3. Mimo toto téma, ale předvedu důkaz! Jak se zpětně upravuje a manipuluje s daty, zabere to asi minutu:
  Nejprve tady: https://www.idnes.cz/koronavirus/statistiky – a dohledejte si tam (dole na stránce) “Podíl pacientů na JIP podle stupně očkování v přepočtu na milión v dané skupině po týdnech” a porovnejte to s mým sběrem dat od 2/2022 viz: https://ibb.co/sQWHB9P

  = jestli toto není cílená manipulace a lež ohledně “neočkovaných vs očkovaných” tak nevím 🙁

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,školstvo-manipulátorstvo s myslením človeka už od detstva,,,,viac než polovica tzv.vzdelávacieho porogramu je do života nepotrebná a učí deti žiť povrchne v chaose a strese,navyše vám škola kradne detstvo a roky zo života,školy pripravujú mladých otrokov na povinnú prácu pre elity a ich posluhovačov a ako dojné kravy parazitnému bankovému sektoru,,,,už po povinnom vstupe do vzdelávacieho programu sa stáva dieťa majetkom systému,ktorý s deťmi zaobchádza ako s vecami,kusmi a číslami,nedivtesa preto,že síce je vzdelanie zadarmo,ale povinné kde zažijete prvé šoky od ľudského spoločenstva v podobe aj šikany a vyučuje sa tam iba ako konzumne žiť a prežívať v dave vo falošnej nádeji akejsi skvelej budúcnosti,,,,a pritom elita si necháva skutočné vedomosti iba pre seba a svojích nasledovníkov,,,,školstvo je parazitujúci nádor spoločnosti-neustále škemrajúci o ďalšie a ďalšie financie a výhody tak ako aj zdravotníctvo či štátna a verejná správa,,,,všetko vás má iba zadlžovať,ohlupovať a odvraciať pozornosť od skutočnej reality-vymývanie mozočkov,tak prečo nie aj s rúškami.

 5. Sursum corda!

  Nahnevaní rodičia sa teraz prebudili? A čo robili doteraz? Nútiť dieťa prekrývať si horné dýchacie cesty a brániť mu voľne dýchať je protizákonné a protiústavné hneď od začiatku a pravdepodobne sa jedná o zločin proti ľudskosti – mučenie a psychický nátlak na deti. Učitelia a riaditelia škôl to vedia a na deti vyvíjajú „len jemný“ psychický nátlak, aby si tú handru dali dobrovoľne na ksicht. Väčšina z detí sa podvolí. Môj syn ale nie a statočne bojuje. Keďže sa nechce poddať, sťažovala sa mi učiteľka, aby som mu dohovoril, vraj ho inak nepustí do školy!!! Hovorím jej, že nie je problém, ak mi podpíše vyhlásenie, že preberá na seba všetku trestnoprávnu zodpovednosť za fyzickú a psychickú ujmu na zdraví dieťaťa, teraz aj v budúcnosti. To samozrejme odmietla. Takže nútiť dieťa áno, ale prevziať zodpovednosť to nie (zbabelci)? Rodičia prebuďte sa, bojujte za svoje deti a pripravte si na tento boj duchovne a mentálne aj svoje ratolesti! Tu Vám posielam právnu pomoc na obranu:
  https://www.infovojna.sk/article/dokument-vyzva-na-zdrzanie-sa-protipravneho-konania-pachaneho-na-detoch-plniacich-si-povinnu-skolsku-dochadzku-a-podmienovat-ich-pravo-a-povinnost-k-vzdelaniu-nezakonnymi-covid-19-opatreniami

  • U nas vsetci vypisuju na fb kedybuz skoncia tie ruska a vyplakavaju ze ich deti to musia nosit. Jeden jediny poslal email riaditelovi, ze s tym nesuhlasi a pridal aj par studii ako to skodi a riaditel ze nie je problem. Vysvetlil ucitelkam ze to jeho dieta nemusi mat a nenosi to. Ale bol jediny zo skoly s vyse 300 ziakmi. Ostatni vedia len vyplakavat na fb.

   • Naša skúsenosť je taká, že riaditelia vedia, že robia zle, ale nechcú mať problémy s úradmi. Keď sú dotázaní, že prečo deti nútia nosiť rúška, povedia, že oni nikoho nenútia. Ale ani už deťom nepovedia, že to nosiť nemusia. Hrajú mŕtvych chrobákov.

    Ale máte pravdu, dá sa vybaviť všetko. Treba zatlačiť na riaditeľa a tiež ho požiadať, aby inštruoval aj učiteľov(ky) vášho dieťaťa. Nie vždy to urobia. Potom treba inštruovať a zatlačiť aj na jednotlivých pedagógov. Väčšine stačí raz slušne povedať, pochopia to a správajú sa normálne. Zopár z nich to treba povedať opakovane, prípadne sa aj trocha povyhrážať trestnými oznámeniami, no napokon sa dajú umravniť všetci. Len treba byť aktívny a zabojovať.

    Problém ale často bývajú „zmagorení“ zarúškovaní spolužiaci – „ohrozuješ nás“, „si padavka“, „keď to zvládneme my, musíš to zvládnuť aj ty“. Dieťa nechce vyčnievať alebo byť šikanované, tak sa prispôsobí a to rúško si dá, aby malo pokoj. Takže často treba popracovať nielen na učiteľoch, ale aj na vlastných deťoch.

    • Sursum corda!

     Tie deti sú zo strany mnohých učiteľov sústavne vystavované psychickému nátlaku, aby to svinstvo mali na tvári! Neviem či to tí učitelia robia zo strachu pred smrťou, že sa tak hystericky boja covidu, alebo zo zbabelosti, aby nestratili miesto. Avšak nechápem z ich strany tú surovosť voči malým deťom. To je absolútne choré. Inak súhlasím s tým čo písal Kraken vyššie. Mám podobnú skúsenosť.

   • Rok 2020 dusicky.Vlada zakazala navstevu cintorinov.Vsetci ludia vyplakavali a nadavali na internetovych sietach .Vybral som sa v Bratislave na Vrakunsky cintorin,ktory patri medzi najvacsie v Bratislave a stretol som tam cca.maximale 20 ludi a to som tam bol asi jednu hodinu.Bohuzial slovaci su geneticky velmi poddajni narod a preto historicky vzdy trpeli pod utlakom inych.

 6. Mnohí z týchto „nahnevanych“ rodičov dali svoje deti očkovať (ne)vakcinov Pfizer. Zo dve-tri deti v triede, ktore rodičia odmietli dať zaočkovať, sú šikanovane a odstrkovane ockovanymi deťmi „nahnevanych“rodičov. Ockovane deti sikanuju neočkovane, ohrozujú neockovanych, tak ako ich rodičia v práci svojich kolegov, zákazníkov, nuž jablká nepadajú ďaleko od stromu…

  • Nemyslíme si, že „nahnevaní rodičia“, ktorí vytvorili túto výzvu, dali svoje deti zaočkovať. To skôr „spokojní rodičia“, ktorí momentálne nič neriešia.

   No nič, treba pozorovať, ako v najbližších mesiacoch tí zaočkovanci dopadnú. Je to výborná „prípadová štúdia“, ako by povedal cynik.

   • Marek Košice

    Ja sa len obávam, aby sme najbižších pár mesiacov vôbec mali „priestor“ to sledovať a vyhodnocovať….. Priestor bude, keď nebude fyzická vojna typu „strelné zbrane, tanky“, teror v uliciach, atď….

 7. provokater

  treba naštartovať Norimberský proces číslo 2 a stavať šibenice

  • K tomu ešte príde, hlavne tí čo sú dnes zmanipulovaní a dali sa opichať sa budú mstiť.
   Nieje možné aby sa dnešní protagonisti a poskokovia kovid agendy fyzicky prežili tú pomstu ľudových súdov, ktoré prídu.

   • Marek Košice

    A stav sa o majland, že to čo ti píšeš, to hovorili pred 80 rokmi milióny ľudí…. A koľko protagonistov a poskokov celej vojenskej mašinérie (vojnoví štváči) prežilo? Resp. koľko percen z nich uniklo „ľudovým súdom“? 99% ?…. 😀

 8. Sursum corda!

  Akoze ste boli prvi( o mesiac)? To nie su preteky, kto je prvy, ale za nase deti. A dolezite je uspiet a vyriesit to spolocnym usilim.
  Podla clanku si dali rodicia tu pracu, ze poslali maily na vsetky skoly. Cize velka cast prace je urobena, staci podpora rodicov a par medii.
  A nie pretahovat sa , kto bol prvy a kto je lepsi.

  • Jarda Dr PE

   Spravne dychani je zaklad zdravi a dlouhovekosti
   Studujte prosim pouzijte prekladace

   https://oxygenadvantage.com/the breathingcure

   V Kosiciach, Izraeli maji uspechy s tlakovou kyslikovou lecbou pro dlouhovekost
   Mam G4 kyslikovy generator 90 procent

  • Jarda Dr PE

   Nyni vsechny gangstery rouskare
   financial az vyvojare pochytat a hromadne na pranyri zockovat vcetne jejich rodin 4x pro jejich budoucnost dle obrazu jejich

 9. Vasa alebo ich vyzva (rozhnevanych rodicov) nie je spravne formulovana – napr. nerozumiem, preco je tam:
  1.) „Nechceme už pokračovať v tomto šialenom experimente s našimi deťmi!“ – my sme experimentovali???
  2.) „Ničíme si vlastnú budúcnosť.“ – my si ju ničíme alebo oni???!!!

  Prosim, OPRAVTE tie nezmysly!!!

  Vyzvu som, preto sformulovala takto a takto ju AJ posielam na skoly (hoci som vyse 70r.), pretoze mi záleží na BUDÚCNOSTI!!!!
  Vážená pani riaditeľka / pán riaditeľ,
  všetci sa zhodneme, že dieťa potrebuje zdravý mozog, aby sa mohlo správne rozvíjať a teda aj dobre vzdelávať / učiť sa.
  A zdravý mozog potrebuje dostatočné množstvo kyslíka.

  Potrebujete na to vedecké dôkazy? Tu je jeden: https://jamanetwork.com/…/jamapedia…/fullarticle/2781743

  Vyzývame Vás preto, aby ste ukončili nezmyselné týranie detí rúškami, pretože rúška spôsobujú nedostatok kyslíka, čo môže spôsobiť nezvratné škody na detskom mozgu a až 20% zníženie inteligencie!
  Toto varovanie o škodlivosti rúšok bolo publikované vedcom Českej akadémie vied na CNN Prima News (čas od 19:32):
  https://cnn.iprima.cz/omikron-je-evolucni-vymozenost-tvrdi-hostomsky-kdy-se-podle-nej-situace-zlepsi-55243

  Nechceme aby ste pokračovali v tomto šialenom experimente s našimi deťmi! Ničíte tým ich i našu vlastnú budúcnosť!


  Podľa mnohých právnikov vynucovaním nosenia rúšok porušujete základné ľudské práva, ústavu a zákony. Svedčia o tom mnohé podania na súdoch, aj medzinárodných.

  Bezodkladne ukončite túto tyraniu, mučenie a poškodzovanie detí, inak z toho môžu v budúcnosti vyplynúť pre vás vážne právne následky.
  Tak ako vinníkom počas Norimberského tribunálu nepomohlo vyhováranie sa štýlom „ja som len plnil rozkazy“, rovnako to zodpovedným osobám nepomôže ani teraz!

  Ďakujeme za porozumenie; dúfame v skorú nápravu.
  rodičia za voľné dýchanie detí

  • Samozrejme, pokiaľ sa vám nepáči formulácia, môžete použiť vlastnú. Prípadne aj niečo ubrať či pridať. V článku je uvedený vzor/návrh. Každý si to môže prispôsobiť podľa svojich preferencií.

   • Vy to v tom clanku nemozete opravit alebo nechcete?
    Predpokladam, ze mnohi to len skopiruju (v dovere, ze ste to spravne formulovali) a z nedostatku casu, … nebudu vsetko pozorne citat.
    Preto este raz prosim o opravu v texte Vyzvy.

  • blud, riaditelia to nenapravia, treba si jednotlivo PODAŤ poslancov koalicie a patrične im vysvetliť, prečo sú tam a ako sa majú správať. Osobne si myslím, že ich treba poslať ma preliečenie do Leopoldova.

 10. Jarda Dr PE

  Spravne dychani je zaklad zdravi a dlouhovekosti
  Studujte prosim pouzijte prekladace

  https://oxygenadvantage.com/the breathingcure

  V Kosiciach, Izraeli maji uspechy s tlakovou kyslikovou lecbou pro dlouhovekost
  Mam G4 kyslikovy generator 90 procent

 11. Dušan Hirjak

  Nepochopím, že nikto z rodičov či občanov miest a obcí nekritizuje a neotravuje komunálnych politikov – starostov a primátorov, obecné a mestské zastupiteľstva, ktoré majú základné školy v svojej zriaďovateľskej pozícií. Komunálnych politikov treba brať na zodpovednosť za to, že kolaborujú s vládnou mocou, ktorá presadzuje agendu globálnej politiky organizovania strašenia obyvateľstva národných štátov „pandémiou“ koronavírusu. Komunálni politici sú prví, ktorých povinnosťou je ochraňovať nielen žiakov, ale všetko svoje obyvateľstva pred zločinmi proti ľudskosti. Navrhujem v tomto roku voliť do pozícií komunálnych politikov iba tých kandidátov, ktorí verejné sa zaviažu, že v svojom meste či obci nebudú rešpektovať autoritatívne príkazy vládnej moci a budú požadovať, aby sa ochrana zdravia a životov obyvateľstva zabezpečovala výlučne v rámci bežnej zdravotnej starostlivosti, založenej na personálnom vzťahu pacient – lekár s klinickým vyšetrením.

 12. …áno, aj ja si myslím, že táto výzva nie je správne napísaná, nakoľko mám niekoľko pripomienok:
  ku 1.linku- je to dosť zložito vysvetlené, čo tak jednoduché pravidlo? – vdychujeme kyslík, vydychujeme kysličník uhličitý. A samozrejme, ak má niekto na sebe rúško, tak vdychuje to, čo predtým vydýchol a tým sa sám samozrejme ,,trávi“ :-(…
  ku 2.linku- p.Hostomský napriek tomu,. že hovorí o škodlivosti nosenia rúšok, vyzdvihuje ,,vakcíny“ :-(….tie vakcíny sú úplne v rozpore s mojím aj zmýšľaním , takže tento link je k ,,ničomu“… dobré je si pozrieť ,,Vedy o dychu“ / z indic.jogy/ a budem ,,odbremenená“ od skúšania dákych kyslík.generátorov….
  ku 3.linku – tu je spomínaná tiež tá ochrana proti cov….a ja sa pýtam na aký cov, ?však to je vymysl.,,historka“, podob.ako delta, či omicron …
  Tá myšlienka pre rodičov malol.detí je určite dobrá, no určite by som tieto linky vynechala a pohľadala dačo dôveryhodnejšie…čo sa týka tej dezinf.na ruky, najlepšie ,,robí klasika“ – mydlo a čis.voda. Myslím si, že nie všade tie deti kontrolujú, či tú dezinf.pri vstupe do školy aj používajú. Ak si to rodič nepraje, mal by osobne ísť do školy a povedať to za dieťa. …stále si myslím, že treba používať čo najjednod.spôsoby, kt.nám ozaj uľahčujú a zlepšujú život… všetk. úprimne a dobre zmýšľajúcim želám pevné zdravie a zároveň celému svetu tak potrebný mier…..

  • Cieľom tejto výzvy nie je diskutovať s riaditeľmi, či vírus existuje alebo nie, ani rozoberať otázku vakcín . Cieľom je zrušiť rúška. A na to je potrebné predložiť také dôkazy, ktoré od tohto hlavného cieľa neodpútavajú pozornosť.

  • Kdyz propaguji rousky a ockovani dokazali nam ze Jim chybi zakladni vzdelani
   Proto Jim , propagatorum snizitit platy a kvalifikace.
   Musi absolvovat nove semestry vcetne fysiologie virology hygiene vy rozhodndte.
   Trust za jejich terror nasich deti zpet na ne.
   Dat Jim povinne rousky po cely Cas mimo vyucovani at je protektuje
   V misters USA kde pobyvame nice nebylo a neni a nezname jedinny pripad Covid , zockovani …

   Spravnym dychanim ke zdravi vykonosti dlouhovekosti, intelligence a rodine s mene stresem, bez priduseni.

  • Alenka,
   ja som v mojom komentári uviedla len základné výhrady a tiež ako vám sa mi nepáčili linky uvedené z podobného dôvodu, a preto som aj žiadala nápravu (aspon v tych 2 bodoch (to opravili) + ja som poslala vcera na vyse 190 skol vyzvu tohoto znenia:
   Od: moja e-adr.
   [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]
   Skrytá: …a další (84)
   Datum: 11. 2. 2022 17:12:41
   Předmět: Výzva za dobrovoľnosť rúšok v škole!

   Vážená pani riaditeľka / pán riaditeľ,
   všetci sa zhodneme, že dieťa potrebuje zdravý mozog, aby sa mohlo správne rozvíjať a teda aj dobre vzdelávať / učiť sa.
   A zdravý mozog potrebuje dostatočné množstvo kyslíka.

   Potrebujete na to vedecké dôkazy? Tu je jeden: https://jamanetwork.com/…/jamapedia…/fullarticle/2781743

   Vyzývame Vás preto, aby ste ukončili nezmyselné týranie detí rúškami, pretože rúška spôsobujú nedostatok kyslíka, čo môže spôsobiť nezvratné škody na detskom mozgu a až 20% zníženie inteligencie!

   Nechceme aby ste pokračovali v tomto šialenom experimente s našimi deťmi! Ničíte tým ich i našu vlastnú budúcnosť!


   Podľa mnohých právnikov vynucovaním nosenia rúšok porušujete základné ľudské práva, ústavu a zákony. Svedčia o tom mnohé podania na súdoch, aj medzinárodných.

   Bezodkladne ukončite túto tyraniu, mučenie a poškodzovanie detí, inak z toho môžu v budúcnosti vyplynúť pre vás vážne právne následky.
   Tak ako vinníkom počas Norimberského tribunálu nepomohlo vyhováranie sa štýlom „ja som len plnil rozkazy“, rovnako to zodpovedným osobám nepomôže ani teraz!

   Ďakujeme za porozumenie; dúfame v skorú nápravu.
   rodičia za voľné dýchanie detí
   a moje meno, priezvisko

 13. ..ok.cieľom článku je zrušiť rúška, no všetko so všetk.súvisí…

  • Súvisí, ale keď chcete niečo dosiahnuť, musíte sa sústrediť na tú jednu vec a nie rozoberať všetko naraz, lebo sa v tom zamotáte, bude to dlhé, riaditelia to nebudú čítať a tým pádom nedosiahnete nič. Výzva je krátka a cielená.

 14. Petr Škrabálek

  Rúško, ako decka hovoria čumák v triede dobrovoľne nikto nosiť nebude, lebo tak to nefunguje. Je to proti uniformite. Biela vrana s čumákom na nose je ľahko terčom šikany, lebo vybočuje z radu. Tak máme len dve možnosti, nikto alebo všetci. Ak má byť čumák dobrovoľný, tak len v prípade, že má dieťa nádchu. Odporúčam rodičom vyskúšať si nosenie rúška pri nádche. Za 1/4 hodiny máte sople až na brade. Odporné, nechutné i keď to nie je vidieť. Takže nie. Pekne prosím, deti v škole a teda nikde RÚŠKA NIE!

  • To je jasné. Tá dobrovoľnosť sa zvolila preto, aby nikto nemohol signatárom výzvy vyčítať, že inému „bránia v ochrane“.

   • Petr Škrabálek

    Je celkom pochopiteľné, že zakázať nosenia rúšok je nezmysel. Dobrovoľné nosenie rúšok si vyžiada celospoločenskú zmenu nazerania na problém ľahkých infekčných respiračných ochorení. Ak by spoločnosť prijala ako samozrejmosť pri nádche nosiť rúško, nie je na to potrebný všeobecne záväzný predpis a nie je to predmetom spoločenskej diskusie. Je to samozrejmá spoločenská norma ako v Japonsku a iných východných kultúrach.

   • To vite ze Hargrove Polaci zacali 2. Svetovou valku take napadali a vrazdili CSR vojaky hazeli granary do … na Tesinsku Orave jak padla Warshava, se psonky cholera.

    Co stale provokuji a sni o Litevskem Velkopolsku . Kdyby nebylo Ruska tak jiz neexistuji byli take s Napoleonem a co ziiskali hure dopadnou nymi …

    • Ukrajinci pred a za vky vyvrazdili pres120 000 Volynskych cechu a Rusinu vcetne nemluvnat a Polaky a tech sse chcete zastavat, take jednotek SS
     Do 20 stolen Ukrajina neexistovala byla useless vytvorena Chaxary kteri Tam dnrs adi vladnou

 15. To vite ze Hargrove Polaci zacali 2. Svetovou valku take napadali a vrazdili CSR vojaky hazeli granary do … na Tesinsku Orave jak padla Warshava, se psonky cholera.

  Co stale provokuji a sni o Litevskem Velkopolsku . Kdyby nebylo Ruska tak jiz neexistuji byli take s Napoleonem a co ziiskali hure dopadnou nymi …

  • Ukrajinci pred a za vky vyvrazdili pres120 000 Volynskych cechu a Rusinu vcetne nemluvnat a Polaky a tech sse chcete zastavat, take jednotek SS
   Do 20 stolen Ukrajina neexistovala byla useless vytvorena Chaxary kteri Tam dnrs adi vladnou

   • Proc rodice se chovaji k vlastnim derem jako ten perverzni vrah Mengele.
    Nusi se zodpovidat pred Velkym Bilym Bozim Trunem, ze Dali svym detem Znameni Selmy Satanistu
    Prectete si Sv Jana Zjeveni, videni…

    Sialenci kteri dobrovolne nicite sve deti .odsuzuji je k vecnu utrpeni vyhynuti rodu sledovani pres satellite zotroceni muka mozne pro vecnost
    .. ano kazda dalsi vakcina da neco vice pro Satana, vladce Temna a vseho zla

    Joshua a Mojzis neuposlechli a udelali smlouvu s Chazary .
    A nyni jsou nam jako slany poses v ocickach
    Movement se at Archandelove znici tyto selmy na vsech frontage WHO

    3×3 +7×7 vse zpet na ne viniky NSP ,bez Satanistickych ochran .a vse Dale

    • Copak vynikysocialne izolovat do samotek jejich rodiny , vse co Jen jde vypsat jejich jmena a city jako Martin Luter na vrata Wintemberske katedraly ,
     malnourished vyhladovet, maznuot pendreky pres prdel jako za komunizmu a slavny Zapad neprotestoval
     Od place k cinema otroci Internacionala Pisen prace poslechnete si na YouTube

     Take youtubemodlidbajezise Krista v Aramejstine
     Youtube prayer of Jesus Chist in arameic

 16. V USA jako oranu a odvetu rozhnrvani obcane a BLM odstranili par tajnych policajtu prizivniku a stahli strachem ocasy mrzi nohy a nastal klid politic jejich rodiny i a dalsi radeji se divaji na Olympians a zero hamburgers a pizzy
  SLUNCE vychazi v treskutem Mraz snezneho uplnku

  Jiz zadne rousky vakcinace blbnuti kde jiz promluvili po zpusobu pistolerov a.nase deti jsou v bezpeci a my muzeme zit a radovat se

  Par blbu dava rousky a vakcinace svym nemluvnatum Navstava nastava Darwinova selekce rozumnych a silnych ne…
  Policajti jiz na Nas nesahnou… neb podobne vse na ne a kolem trpelivost a tolerance se zmenila v obranu dle usually a prava…

  • Pryc ze vsema teroristy masovymi vrahy imperialisty typu valecnika Joe Biden a jeho cest vedou Nas do cest y, zda se a zaprodani vlastni zradci kolaboranti zahuby vlastni a dalsich generation hruzy .. ktera snad se zastavi

   dosazeneho satanisty programs NVO

   RUSKO Slovanstvo Recko Madarsko Donald Trump a dalsi podobne jim stoji v ceste
   Podivejte se na filmy Youtube fugitive Tombstone at si I’ve uvedomime jak bojovat se zlem. Satanisty

   Plac narikani i,kritizovani bez cinu a rozpravky jsou pro nevedome deti, ciny pro zribehy opravdoveho cloveka…
   jako Uuro asijate…trn v oku kchazaristu

   Vychovavejte a chranme nase deti pred zhoubnymi vsema vcetne jejich Satanistickych hrach zabavach proflakaneho casutoto rouskovani, zanedbavani vyjky sports bez tepla rodinne lasky
   Mam manzelku asi sedivaka, nevi Co chce klchazara, prizivnici a vse to nejhorsi rozbijejici vse jako spravny sadista ssatanista socio neuro psychopat neschopny posoudit zlo od dobro a zaciht pracovat a zivit se Sama ja si jiz nahradu najdu pro novy zivot jako Job nove vse deti…….
   Necha mne a deti mucit pres agentury snad zhybnotizovana pro zlo

   Ktere mamy dokazi nicit vlastnim detem rozbit rodinu bez jedineho zisku Jen se stratama.
   Ano toto jsou Biblicke ukazy Otevreni 7 precede v Ladiocea Turecko 20 7 2015 v 8 hod Jeruzalemskeho casu …byl jsem svedkem…
   peklo mam Doma diky NYC parazitnich agentur Chazarske zumpy supu hyen. TAK AT JE COVID vykynozi
   Apocalypse 4 koni.. snad a co Dale, Raj na zemi pro ty nezvakcinovane
   Hriza a litost nad utrpeni nestastniku, proc se narodili a Sami odsoudili k peklu , Hajty.
   Jak se kali ocelot dnes snad tech vyvolenych

 17. Prečo EU nezasiahne? Lebo Urzula fon. LAJNOVA má manzela veľkého managera vo Fajzeri!!! A sama parazituje na tomto svinstve. A SK babky vo vláde a v pionierskom palaci môžu beztrestne fasizovat neprebudenu SLOVAC🙁

 18. Musim vas sklamat Mnichov Brusel Oxford Londyn Berlin tvori nove zrady pro Slovanske a jine nepoddajne podnarody jak se vyjadrovali o nas pred Mnicovem
  .
  Nechame se znicit jako Polabsti Slovane s pomoci treatment Covid, vakcinacema vlastnima political spinavou prolhanou vlastni propagandou zradci teroriste vlastnich narodu politici musi byt odstraneny od vesel zkaz

  Ve sevete jsou pro Nas pripraveny plne funkcni nove koncentraky vcetne spaloven mrtvol

  V USA se snazi o nove vakcinove manipulace terroru provides detem spinavou prolhanou reklamou na zpitomele rodice v zajmu dobra Satanistu

  Ze by bylo dodazeno nejaka nova cista silnejsi rasa vite jak memusim vvsvetlovat
  deti jsou ze vsech stran masirovany lzema proti vlastnim rodicum really fast zivota ve starting Lasce …

  Novy project Barbarosa 2,

  Tetokrate tyto Satanisticke ohniska mohou byt zniceny supervisor

 19. Pryc ze vsema teroristy masovymi vrahy imperialisty typu valecnika Joe Biden a jeho cest vedou Nas do cest y, zda se a zaprodani vlastni zradci kolaboranti zahuby vlastni a dalsich generation hruzy .. ktera snad se zastavi

  dosazeneho satanisty programs NVO

  RUSKO Slovanstvo Recko Madarsko Donald Trump a dalsi podobne jim stoji v ceste
  Podivejte se na filmy Youtube fugitive Tombstone at si I’ve uvedomime jak bojovat se zlem. Satanisty

  Plac narikani i,kritizovani bez cinu a rozpravky jsou pro nevedome deti, ciny pro zribehy opravdoveho cloveka…
  jako Uuro asijate…trn v oku kchazaristu

  Vychovavejte a chranme nase deti pred zhoubnymi vsema vcetne jejich Satanistickych hrach zabavach proflakaneho casutoto rouskovani, zanedbavani vyjky sports bez tepla rodinne lasky
  Mam manzelku asi sedivaka, nevi Co chce klchazara, prizivnici a vse to nejhorsi rozbijejici vse jako spravny sadista ssatanista socio neuro psychopat neschopny posoudit zlo od dobro a zaciht pracovat a zivit se Sama ja si jiz nahradu najdu pro novy zivot jako Job nove vse deti…….
  Necha mne a deti mucit pres agentury snad zhybnotizovana pro zlo

  Ktere mamy dokazi nicit vlastnim detem rozbit rodinu bez jedineho zisku Jen se stratama.
  Ano toto jsou Biblicke ukazy Otevreni 7 precede v Ladiocea Turecko 20 7 2015 v 8 hod Jeruzalemskeho casu …byl jsem svedkem…
  peklo mam Doma diky NYC parazitnich agentur Chazarske zumpy supu hyen. TAK AT JE COVID vykynozi
  Apocalypse 4 koni.. snad a co Dale, Raj na zemi pro ty nezvakcinovane
  Hriza a litost nad utrpeni nestastniku, proc se narodili a Sami odsoudili k peklu , Hajty.
  Jak se kali ocelot dnes snad tech vyvolenych

Pridajte komentár

*