Dvaja chlapci v Číne zomreli počas telesnej výchovy s rúškami na tvári


Print Friendly, PDF & Email

Dvaja chlapci v Číne zomreli počas telesnej výchovy s rúškami na tvári

Viaceré médiá pred časom priniesli znepokojivé správy o tom, že dvaja čínski chlapci na telesnej výchove počas behu s rúškami na tvári zomreli.

Stalo sa tak v odstupe asi jedného týždňa koncom apríla tohto roku na dvoch školách v centrálnej Číne, keď robili povinné bežecké testy. Jeden z chlapcov mal 14, druhý 15 rokov.

Vyjadrenie otca jedného z chlapcov

Jeden z rodičov, otec chlapca, ktorý navštevoval strednú školu v provincii Henan, kde došlo k incidentu, ukázal médiám záznam z CCTV kamery.

Na zázname bolo vidno, ako jeho syn behal kolečka na atletickej dráhe, keď zrazu skolaboval a padol dozadu na zem.

Ako ďalej uvádza pán Li, otec chlapca:

„Stalo sa tak už po dvoch či troch minútach od začiatku hodiny telesnej výchovy. Mal na tvári pri behu rúško, keď náhle spadol chrbtom na zem.

Jeho spolužiaci s učiteľom sa mu snažili pomôcť, no bezúspešne.“

Podľa otca nemocnica neskôr vydala úmrtný list, na ktorom stálo, že príčinou smrti jeho syna bola „náhla zástava srdca“. Rodina sa rozhodla nevykonať pitvu, aby zachovali celistvosť tela svojho dieťaťa.

Pre média otec ďalej povedal:

„Domnievam sa, že príčinou synovej smrti bolo rúško. V ten deň svietilo slnko a hodina telesnej výchovy sa konala popoludní, keď bolo okolo 20 stupňov Celzia.

Muselo to byť strašne nepohodlné mať na sebe rúško počas behu.“

Škola vyplatila odškodné

Za stratu dieťaťa vyplatila škola rodičom ako odškodné sumu 370.000 RMB (47.000 Eur), hoci, nakoľko sa neuskutočnila pitva, nebolo priamo dokázané, že úmrtie spôsobilo práve nosenie rúška.

Syn pána Li bol v škole len 4 dni po tom, ako sa 20. apríla znova otvorili školy po prvýkrát od januára, kedy ich kvôli pandémii nového koronavírusu uzavreli.

Pán Li (45) s manželkou (38) pochovali svojho syna 30. apríla, teda presne v deň, keď za veľmi podobných okolností zomrel ďalší chlapec.

Druhý chlapec navštevoval tiež strednú školu a k jeho úmrtiu došlo pri testovaní behu na 1000 metrov, počas ktorého museli mať študenti na tvári respirátor N95.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Podobne ako pri prvom chlapcovi, aj teraz došlo počas behu k náhlemu kolapsu dieťaťa a jeho následnému úmrtiu.

Úrady sa domnievajú, že druhý chlapec skonal na problémy s dýchaním. Pri písaní tohto článku nebolo úplne jasné, či úrady v tomto prípade nariadili pitvu alebo nie.

Po týchto dvoch incidentoch školy v Číne testy na telesných výchovách preventívne zrušili.

Ako je to rúškami na telesnej výchove na Slovensku

V súčasnosti sú na celom Slovensku telocvične v školách uzavreté a telesné výchovy prebiehajú vonku, kde nie je povinnosť nosiť rúško.

Avšak s aktuálne sa zvyšujúcimi „novými prípadmi pozitívne testovaných“ je možné očakávať sprísnenie nosenia rúšok. Vylúčené nie je ani znovuzavedenie povinnosti ich nosenia vonku.

Taktiež môže dôjsť k otvoreniu telocviční na školách, nakoľko vonku bude čoskoro už pomerne zima.

Predpokladáme, že vyučujúci telesnej výchovy majú toľko zdravého rozumu, že by deťom nikdy nenariadili cvičenie v rúškach. No v dnešnej šialenej dobe sa na to nedá úplne spoľahnúť, viď skúsenosti z Číny.

Vylúčiť sa tiež nedá, že sa nájde nejaký učiteľ telesnej výchovy so sadistickými sklonmi, ktorý by bol schopný deťom rúška nariadiť aj počas cvičenia.

Čo by ste mali spraviť pre ochranu vašich detí v škole

Chceme apelovať na všetkých rodičov, aby ste dali svojim deťom prísne inštrukcie, že na telesnej výchove za žiadnych okolností nesmú cvičiť s rúškom. 

A ak by to nebodaj po nich niekto vyžadoval, tak to musia rázne odmietnuť a okamžite volať rodičom, ktorí prídu do školy „spraviť poriadky“.

Vhodné tiež bude vopred informovať školu, že na telesnej výchove za žiadnych okolností nepovoľujete svojim deťom nosiť rúška – či už by to bolo cvičenie vonku alebo v telocvični.

Takýto oznam odporúčame poslať riaditeľovi školy, triednemu učiteľovi a učiteľovi telesnej výchovy.

Väčšina škôl na Slovensku v súčasnosti beží na EduPage, cez ktoré sa takáto správa dá poslať. Ak škola vášho dieťaťa ešte na EduPage nie je, tak potom pošlite oznam písomne poštou alebo prostredníctvom vášho dieťaťa.

V dnešnej dobe sa nedá spoliehať už ani na to, že aspoň školy zostanú pri zmysloch. Rodič tak musí predvídať rôzne situácie, ktoré by mohli mať na jeho dieťa škodlivé či dokonca fatálne následky.

Preto nezabúdajte na staré známe: „Lidé bděte!“

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: 7news.com.au, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Toto je veľmi smutný článok. Teraz som rýchle klikla na 3 weby – mercola.com naturalnews.com naturalblaze.com kde sa píše, odhaľuje čo sa s nami robí, čo sa plánuje. Behom dňa to prečítam.

  • Ano smutne.
   Deti by sa ani nemali ockovat ziadnou vakcinou. Maju z toho len problemy – exkzemy, oslabenu imunitu, neustale choroby.
   Dieta (kazda ludska bytost) musi byt pri kazdym ockovani uplne zdrave, najlepsie neockovat nic.

   Akekolvek oslabedenie organizmu v case ockovania vyvola naslednu nicovu organizmu tela.
   Precitajte si A.G. Sidorova na ulozto“Chronologicko-ezotericku analyzu a pochopite o co tu ide“ Je to tam v mp3 (cca 250 stran aj v pdf.)
   v rustine
   https://ulozto.sk/file/sW9QlxgVjVms/sidorov-georgij-chronologicko-ezotericka-analyza-vyvoje-soucasne-civilizace-2-ru-pdf?showDialog=1
   cesky jazyk:
   https://ulozto.sk/file/AWIo3XPE6UuQ/chronologicko-ezotericka-analyza-vyvoje-soucasne-civilizace-sidorov-g-a-pdf
   Mp3:
   https://ulozto.sk/file/u4TBlEoJYSGW/sidorov-g-a-chronologicko-ezotericka-analyza-2009-mp3

   • Marika – môžem potvrdiť – v dávnejšej minulosti som čítal článok v tlači – myslím, že to bol vtedajší časopis Plus 7 dní – vyjadrenie matky vojaka – vtedy už ponovembrovej skrátenej základnej služby – myslím, že to bol dokonca príslušník hradnej stráže – mladík oslepol po nútenom – rozkazom – očkovaní proti chrípke, pretože v čase očkovania už chrípku a horúčky mal – tak mu tá zelená guma s titulom MUDr. ešte pridala – a jeho organizmus to nevydržal.

    Ešte iné chcem – chystá sa na nás nové Owertonovo okno! Vláda chce, aby PCR testy vykonávali lekári pacientom pri návšteve ambulancií! Čo nie je nič iné, ako Owertonova zvykačka na potom vakcináciu proti Covid 19,20,21…. Takto chcú zrejme denne dosiahnuť tých 20 tisíc testov, aby mohli vyrobiť dosť „pozitívnych“ pre ďalšie zotročovanie! Osobne mienim poslať mail svojím dvom lekárkam – nech to na mňa neskúšajú, pretože ma už u seba neuvidia! Seriem na preventívne kontroly – seriem na kontroly vôbec! Prosto som to preladil – k lekárovi už len v putách a pod nabitým samopalom!

    Čo sa týka „návštev“ hypermarketov len s očkovacím preukazom – no tak skrachujú! A budú vyrabované! Nedodajú potraviny vôbec? Vyrieši to armáda! Armádu postavia proti nám? Odzbrojíme ju a bude tu krviprelievanie – až sa to svinstvo vyčistí ako prasknutý vred! Nechať zavretú ovcu vyhladovať je jedna vec – skúste to urobiť s ľuďmi! Zúfalé situácie plodia zúfalé činy! Opakujem – 5 ľudí terorizuje celé Slovensko!

    • Ivana Nevyhoštěná Bedáňová

     Bohužel tohle se děje i u nás v ČR… mluvíte mi z duše a ten strach, zda zavedou povinnou vakcínu a pak omezení a restrikce pro ty, co odmítnou… nevím, kam se tento svět žene, ale do dobrého času to není… :-(((( snad pravda a dobro zvítězí, snad lidé prokouknou tuhle celou habaďuru a sjednotí se a postaví se pár lidem, co z toho mají profit a moc… a pošlou je do prd…. pardon..

 2. Oplatí sa vypočuť video v tomto článku a zamyslieť sa:
  https://zemavek.sk/skutocna-nakaza-je-bohorovnost-politikov/

 3. Niečo som prekopírovala:
  Bill a Melinda Gates – vraj nie sú len hlavní sponzori WHO (70%), ale v rámci americkej firmy NOVAMAX kúpili aj továreň u Jevan pri Prahe, kde sa vyprodukuje viac než miliarda vakcín ročne…
  Zdroj-otevrisvoumysel,cz: „Bill Gates chce mať svoj povinný vakcinačný program pre všetkých 7,5 miliardy ľudí na svete. Je to aj cieľ WHO.“
  Britské vydanie Guardian z 31.5.2009 : „B.Gates, D.Rockenfeler a G.Soros 5.5.2009 v New Yorku založili „Good club“ s cieľom hľadania odpovedí na globálny ekonomický pokles….a zdravotnícku krízu…
  Hovorí sa a píše o možnosti povinného očkovania…Dokonca o povinnom očkovacom preukaze, bez ktorého nebudú občania môcť navštevovať reštaurácie, divadlá, športové akcie, nakupovať do hypermarketu, ale aj prísť do zamestnania…

  • A preto, aby mohli očkovať zakázali všetky účinné lieky proti koróne ako hydroxichloroqin + zinok a koloidné stzriebro.

 4. Jednoduchá

  Pre p.Jean, – vďakaza ,,prínosné videá“ , aj to s tým p.Zemánkom – bolo výborné ! -nech by sme sa z nich poučili a ,,vzali viac do života“ !……..
  pre p.Maroša – hypermakety ozaj nebudú všetkým chýbať! :-(….:-)….zato prísun potravín áno, je to presne podľa toho poradia- nosíš masku ? tak nos aj ďalej!–…
  teraz prichádzajú na ,,rad,“ hypermarkety, chodíš tam rád :-(…tak už nebudeš, lebo to niekto ,,zhora“ zakáže! :-(…. ,,,ako vravím, ja osobne supermarkety nevyhľadávam, no najesť sa potrebuje každý z nás!…..Slováci nedajme sa !……..
  Želám pekný večer všetkým slobod.zmýšľajúcim! :-)…………………….

 5. Jednoduchá

  p.s.a ešte je to hrozné, čo sa tým chlapcom v Číne stalo!….mali by sa tie masky konečne zrušiť a vôbec, ľudia by si ich na seba vôbec nemali dať!, nieto ešte také deti, je mi ich veľmi ľúto……no je aj 2.strana mince, bolo mi povedané, že pravidelne 1 rodič ,,sleduje“ dianie pri škole a v škole / asi má rontgen.oči ! :-(…:-) / a potom komentuje a mudruje, kto v škole nenosí rúško a podob…..no čo s takým rodičom ? ….chúďatá jeho deti!…..vôbec si neuvedomuje, ako veľmi im a aj sebe škodí !:-(…..je to veľmi smutné, akí sme ľudia……nech by sa takýmto čím skôr ,,otvorili oči“ veľmi im to všetkým prajem ! :-)…………….

 6. No skutočne to stojí za zamyslenie.
  To snáď nie. S týmto nech to na nás neskúšajú ! ! My to nedovolíme.
  Ale my sa nedáme. Sadneme do tankoch a pôjdeme protestovať proti všem. Však máme demogratické právo. No nie ? Kto si trúfne inak ?
  Akurát že za Fica alebo Alerginiho by si nik netrúfol otvoriť hubu, každý by sa radšej posral. Ale Matoviča sa predsa nezľaknememe. No nie ?
  Poďme protestovať, aj keď tomu prd rozumieme. Ale máme na to demografické právo. No nie ?

  • Palo – stáva sa…
   Demografia = národopis.
   Demografické právo by bolo národopismé právo – niečo ako právo graffiti writers otagovať si všetky sedadlá v električke. Teraz inak.

   Keďže v sion médiách sa v posledných rokoch používa tzv. newspeak – slovné novotvary, resp. určitým slovám sa podsúva úplne iný význam – až sú z toho ľudia dezorientovaní – a neskôr následne demoralizovaní – viem si predstaviť, že nejaký vykuk toto tvoje slovné spojenie použije analogicky v zmysle známeho pojmu „tí, ktorí písali históriu národa“ – teda že – demografické právo je čosi ako sociálne inžinierstvo – v rámci ktorého sa prepisujú určité ukazatele = grafy vývoja či zmien národa – viď tzv. demografická krivka = prírastky národa, alebo úbytok národa – populácie. Takže otázka – kto sú to tí my, ktorí majú právo čosi v národe prepisovať? Akože – ak teoreticky pripustíme v tomto newspeak – čo ja osobne nepripúšťam! Nech si sioni novú reč vymyslia na inej planéte.

   No – sú to tí, ktorým stačilo – ako szmáckemu slintošovi Pavlovi-Palovi Ruskovi postaviť sa v novembri 1989 na bedničku od pomarančov. Ľudovo povedané . jednoducho uchopiť moc /mediálnu/ – a po 1989 zmeniť našu demografiu! Začať s vysťahovávaním národa – lebo fuj Slovensko! Odbočím.

   Prosím – sledujte momentálne aktivity nášho termálneho brata Pellegriniho, aký priestor mu venujú „mediálni demografi“ – ako akože niečo riadi, aj keď nič neriadi. O niečo ide – prachy z WHO za lockdown sú niekde vinkulované – za určitý výkon. Hovorím o tom, že smeráci si za tie roky vlády vybudovali bezpečnú sieť sprostredkovateľov korupcie – Matovič nemá gule byť tak na drzovku viditeľne skorumpovaný – nie že by nechcel – nemá gule – bojí sa kompromitácie, a tak sa odôvodnene domnievam, že ten balík za lockdown od WHO ešte rozbalený nebol – ha! – takže títo otrlí predátori s tou správnou kleptomanskou drzosťou už varia vodu na Matoviča – LEBO ZAVADZIA OČAKÁVANÉMU TOKU PEŇAZÍ!
   A Fico je po roku 2018 úplne mocensky zablokovaný – takže ísť do toho musí masónska dvojka – brat Pellegrini. Napätie medzi striedačmi moci rastie. Vyriešenie nejakej krízy nečakajte od tých, ktorí sú plánovitou súčasťou tejto krízy a bez ktorých nadnárodnej spolupráce by žiadna kríza nebola!

   He – predstavte si, že idete po preplnenom námestí a odrazu pre sebou uvidíte nabúchanú peňaženku, z ktorej trčia prašule. Keď sa ku nej zohnete – vzbudíte pozornosť. Keď nad ňou zastanete – niekto od vás zozadu narazí. Na takúto situ musíte byť pripravení a reagovať ako Mongolský – jednoducho sa z koňa pre to zohnúť, akoby to bola tá najprirodzenejšia vec. Áno – aj privlastniť si niečo cudzie treba vedieť. Matovič je v podstate idiot – „Míľnik, ktorý sme vraždou Kuciaka dosiahli“. Asi tak.

   Keďže nás

   • Pán Maroš, neviem, neviem ako to skončí. Lukašenko z Bieloruska neprijal úplatok od WHO, pustili mu majdan.
    Matovič ihneď po zvolení išiel na Americkú ambasádu.
    Neviem, neviem ako to skončí.

 7. Dr.J,Dusan Belacik

  NAJROZUMNEJSIE ODPOUCANIE PRE VSETKYCH: Je stare ludove historiou overene porekadlo“VYSRAT SA NA VSETKO“/teda i na ruska a nebezpecnost corona virusu a podobnych nariadeni/.Nebude nam predsa nikto diktovat z hora na dialku co musi kazdy robit.Pretoze sa tiez vzdy hovorilo ze:Pan MUSI je velky pan,no pan NEMUSI je este vacsi.

Pridajte komentár

*