Kvôli sadizmu hlavného hygienika a ministra zdravotníctva je nutné obnoviť trest smrti


Print Friendly, PDF & Email

Kvôli sadizmu hlavného hygienika a ministra zdravotníctva je nutné obnoviť trest smrti

Trest smrti bol v právnom systéme ľudskej spoločnosti prítomný takmer odnepamäti. Jeho hlavným účelom, okrem samotného potrestania vinníka, bolo pôsobiť aj ako výstraha ostatným pred páchaním najzávažnejších trestných činov.

Okrem represívnej a preventívnej úlohy mal však trest smrti často aj ekonomický rozmer v tom zmysle, že bolo lacnejšie ťažkého zločinca popraviť, než doživotne znášať náklady na jeho väzbu.

V bývalom Československu bol trest smrti zrušený k 1. júnu 1990. Od tohto dátumu je najvyšším trestom „iba“ doživotie.

Posledná poprava odsúdeného sa uskutočnila 8. júna 1989 v Bratislave, teda ešte za bývalého režimu. Išlo o človeka, ktorý brutálnym spôsobom zavraždil svoju tehotnú manželku a dve dcéry.

Neuplatňovanie trestu smrti vyžaduje od svojich členských štátov aj Európska únia. Inde vo svete je trest smrti stále súčasťou právneho poriadku, ako napríklad v USA, Rusku, Číne a vo väčšine vyspelých ázijských krajín.

Mal by sa u nás obnoviť trest smrti?

Trest smrti sa zvykol aplikovať v prípadoch obzvlášť závažných úmyselných trestných činov. Posledná vykonaná poprava bola u muža za úmyselnú vraždu 3 ľudí a jedného ešte nenarodeného dieťaťa.

Odvtedy boli vrahovia a masoví vrahovia odsúdení už „len“ na doživotia. Počty ich obetí sa rátali v jednotkách či desiatkach.

Tu je nutné poznamenať, že úmyselná vražda nie je jediným dôvodom pre udelenie tohto najvyššieho trestu, pretože úmrtia nemusia byť len následkom klasickej priamočiarej vraždy.

Vražda môže byť aj sprostredkovaná, napríklad úmyselným neposkytnutím alebo zlým poskytnutím zdravotnej starostlivosti.

Pamätáte sa na október 2020? Vtedy ministerstvo zdravotníctva pod vedením ešte bývalého ministra rozposlalo ambulanciám list, v ktorom ich inštruovali, aby covidových pacientov neliečili v ambulanciách, ale poslali domov a ťažké stavy presmerovali do nemocníc.

Koľko ľudí zomrelo v dôsledku toho, že neboli liečení v úvodných fázach ochorenia, až sa im choroba rozvinula tak, že na ňu neskôr v nemocnici zomreli?

Tu sa podľa nás jedná o jasný prípad nepriamej hromadnej vraždy tým, že sa zneprístupnila primárna lekárska starostlivosť. Na tento zločin sa nezabudlo a skôr či neskôr budú vinníci postavení pred spravodlivý súd.

Keď bol v minulosti odsúdený na smrť vrah 3 ľudí a jedného nenarodeného dieťaťa, aký trest si zaslúži ten, kvôli ktorému zomreli stovky, možno tisíce ľudí?

Podľa nás je odpoveď na túto otázku jednoznačná.

Hromadné, systematické a úmyselné mučenie detí

Trest smrti môže byť udelený aj za obzvlášť neľudské týranie a mučenie. Ako inak ako týraním a mučením máme nazvať vynucovanie nosenia rúšok deťmi v školách počas celého vyučovania?

Dýchanie je základná fyziologická potreba. Obmedzovanie voľného dýchania je bránenie tejto základnej fyziologickej potrebe a de-facto sa rovná mučeniu.

Keď Američania v Guantanáme praktizovali na väzňoch takzvaný „waterboarding“, čiže simuláciu topenia prekrytím tváre igelitom a liatím naň vody, tak celý svet kvičal, že je to neakceptovateľné mučenie.

Čo je potom nútenie detí dusiť sa celý deň pod rúškom?

Waterboarding zvyčajne trval niekoľko minút. Deti sú v školách pridúšané aj 8 hodín denne. Prečo celý svet teraz nekričí, že je to neakceptovateľné mučenie?! Dokonca mučenie detí!

Okrem toho tu nejde o mučenie len jedného, dvoch či zopár detí. Ide o hromadné, systematické a úmyselné mučenie státisícov našich detí, deň čo deň.

Zaslúži si podľa vás človek, ktorý niečo také nariaďuje pochybnými vyhláškami trest smrti? Podľa nás jednoznačne!

Tu už sa navyše nedá hovoriť ani len o nedbalosti alebo nevedomosti. Tá hyena v ľudskej koži presne vie, čo koná a napriek tomu vo svojom konaní pokračuje. Ide o pokračujúci zločin obrovského rozsahu!

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Za posledných 18 mesiacoch vyšlo množstvo štúdií, ktoré potvrdili, že dlhodobé nosenie rúšok je vysoko škodlivé z hľadiska tak fyzického, ako psychického zdravia detí. Písali sme o nich aj my v našich článkoch.

Sadistický hlavný hygienik pritom o týchto štúdiách musí vedieť, nakoľko má 3 tituly pred a 2 tituly za menom (hoc niektoré z nich sú falošné a pochádzajú z takzvanej „Krčméryho fabriky na tituly“).

Ako je možné, že napriek týmto vedomostiam naďalej sadista nariaďuje mučenie detí celodenným pridúšaním a obmedzovaním ich voľného dýchania?

Nedávno sa v médiách objavila správa, že u lekárov narástol počet detí s respiračnými ochoreniami. Médiá to hneď vysvetlili tak, že je to preto, lebo deti boli minulý rok dlho doma na dištančnom vyučovaní a z toho sa im oslabla imunita.

Prd makový z toho, že boli doma!

Skutočný dôvod je ten, že deti majú celé dni na tvári rúška, v ktorých sa im hromadia a rozmnožujú škodlivé baktérie, plesne a iné patogény, ktoré potom spätne vdychujú do pľúc!

Nedávno sme priniesli článok o tom, ako jeden americký lekár zúri, lebo dieťa jeho pacientky kvôli pľúcnej infekcii z rúška takmer zomrelo.

Preto každý, kto sa na tomto zločine dusenia detí podieľa z pozície štátnej moci, si zaslúži nie pokutu, podmienku či pár rokov basy natvrdo. Za zločin hromadného týrania detí s možnými trvalými následkami na ich zdraví, vrátane úmrtí, si takíto ľudia zaslúžia minimálne doživotie s nútenými prácami.

A ak by bolo podľa nás, tak by im bol udelený trest najvyšší, ku ktorému by sme pridali aj bičovanie. Alebo, ako sa vraví – „Oko za oko, zub za zub“.

Vraždy ako dôsledok vedľajších účinkov po očkovaní

Ďalším dôvodom, pre ktorý by sa mal aplikovať trest smrti covidovým fašistom, je hromadná aplikácia experimentálnych génových terapií (dnes eufemicky a nesprávne nazývaných „vakcína“) na neschválených subjektoch, napríklad malých deťoch.

Keď tu bola vakcína Sputnik V, tak úrady vymýšľali všetko možné, prečo sa nemohla začať používať. Pichali ju najprv do morčiat a krýs. Potom čakali na rôzne posudky certifikovaných laboratórií. Boli maximálne opatrní.

A teraz si nejaký sadistický generál len tak zmyslí, že ideme očkovať deti od 5 do 11 rokov vakcínou, ktorá dokonca nikde na svete nemá povolenie od regulačných úradov na takéto použitie. Už zrazu netreba testovať na morčatách ani čakať na posudky.

Pri Sputniku V určeného pre dospelých ministerskú výnimku udeliť nešlo. Teraz zrazu, pri americkom Pfizeri určeného deťom, to nie je žiaden problém. Ministerská výnimka vydaná večer a od nasledujúceho rána sa môže očkovať.

Dokonca sa vyskytli podozrenia, že sadistický generál to spravil na žiadosť farmaceutickej firmy, ktorá potrebovala živé dáta pre schválenie v USA. To akože naše deti majú robiť pokusné krysy pre potreby schválenia vakcíny v Amerike?

Odporné, nechutné, genocídne!

Z doterajších skúseností s očkovaním detí je pritom už dnes známe, že očkovanie je pre ne niekoľkonásobne rizikovejšie ako nakazenie sa covidom. Mnohé očkované deti (nad 12 rokov) a mladí ľudia v zahraničí už na následky vakcíny Pfizer aj podľahli – zvyčajne kvôli zápalom srdca, ale aj z iných príčin, ako napríklad anafylaktický šok.

Záver

Za posledných 18 mesiacov sa u nás spáchalo a stále sa páchajú zločiny proti ľudskosti, ktorých výsledkom je takmer 13000 úmrtí.

Zločin tohto rozmeru nesmie zostať nepotrestaný! Nielen pre samotnú spravodlivosť voči jeho obetiam, ale aj preto, lebo nepotrestaný zločin vedie k ešte väčším zločinom. Nepotrestaní páchatelia sú totiž povzbudení naďalej páchať zlo.

Preto, podľa nášho názoru, je odpoveď jasná – obnova trestu smrti bude v budúcnosti nielen potrebná, ale nevyhnutná.

Navyše, to nie je to len náš názor. K tomuto ráznemu kroku vyzýva aj bývalý predseda najvyššieho súdu a trestný sudca Štefan Harabin, ako to uviedol v relácii na InfoVojne.

Už nepotrvá dlho a táto tyrania skončí. Vyhraté však zatiaľ nemáme. Preto musíme až do konečného víťazstva všetci zabrať a nedať vládnym kriminálnikom šancu pokračovať v ich odporných zločinoch na ľuďoch a hlavne na našich deťoch.

Každý z nás sa musíme pričiniť k pádu tohto zločineckého režimu – účasťou na protestoch, bojkotoch, blokádach, podávaním trestných oznámení (aj keď sa teraz neriešia, ale neskôr budú), ignorovaním opatrení alebo akoukoľvek inou formou nenásilného občianskeho odporu proti tyranii.

Liečba osteoporózy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Veľmi dobrý článok. Pre mnohých politikov je však predstava šibenice nemožná tu v rámci krajín EÚ. A oni to dobre vedia. Stačí si spomenúť na Breivika, ktorý zavraždil 77 detí a dostal za „odmenu“ 24/7 starostlivosť (platenú daňovými poplatníkmi) s posilňovňou, knižnicou, TV, hernou konzolou atď… Dobre, nie sme v Norsku, v Ilave by až také vymoženosti neboli. Avšak ak by sa títo naši zmrdi dostali do podobnej situácie, je dosť možné, že by sa mali ako tí mafiáni v base – napadá ma scéna prípravy večere z filmu Mafiáni (orig. Goodfellas) od režiséra Scorseseho (rok 1990). Teda by si to tam nejaký ten rok – dva okrútili s plnými diétami a službmi a potom vyšli z basy s čistým štítom. Takže podobný scénar je spolku s názvom EÚ veľmi pravdepodobný, lebo tu je taká zver chránená globalistami. Bohužial, kým sa nerozpadne EÚ, veľké zázraky nečakajme. Treba ale ostať pozitívny, nič zlé netrvá večne a teda musíme nie veriť ale konať v lepšie zajtrajšky. Do kariet nám hrá aj skutočnosť, že viac a viac ľudí sa prebúdza z tohto zlého sna. Kto si počká, ten sa dočká !

  • Máme pre vás dve dobré správy:

   1) EÚ to má na mále. Nadchádzajúca energetická, potravinová a celkovo ekonomická kríza ju môže s vysokou pravdepodobnosťou položiť. Maďarsko je toho prvou lastovičkou – už si dojednáva plynové kontrakty s Ruskom samostatne bez EÚ.

   2) Čo sa týka súdov, tak existujú dva druhy sudcov – klasický systémový sudca a nesystémový sudca Lynch. Ak nazadá jeden, môže zadať druhý. Čo myslíte, pri hromadných ochoreniach či úmrtiach detí v dôsledku sadistických opatrení (rúška/očkovanie), ktorý z týchto dvoch sudcov sa dostane prvý k slovu?

   • John John

    Je nutne ak by k tomu prislo,tychto masovych vrahov,okamzite popravit,Ludskym sudom,cize lyncom ,lebo nie je cas stavat Hranice na upalovanie,co by si vacsina zasluzili,kedysi davno povyhadzovali z okiel,Prazskych panov,to bolo najrychlejsie,kedze okna boli dost vysoko

   • A kam sa až vrátime, do stredoveku alebo budeme ľuďom utinat ruky? Bádateľov som rada čítala, až do momentu, kedy ste začali ísť do extrému. Extrém vyvoláva ďalší extrém, neprinesie vyváženosť. Len triezvy rozum a zvládanie emócií môže priniesť ľuďom úžitok. Vyvolávanie vášní vedie k najhoršiemu, veľakrát sa to v histórii potvrdilo. Oceňujem, keď informujete ľudí o tom, čo sa z našich médií nedozvedia, ale nepáči sa mi, keď podnecujete k nenávisti. To nie je cesta k múdrosti. Chranme deti tak, že poskytneme rodičom dostatok informácií, aby pochopili, že nemajú dávať deti očkovať. Napadnime zákony, ktoré sú v rozpore s ústavnými pravami, ľudskými pravami a zdravým rozumom, poďme do ulíc pokojne protestovať…. neiniciujme však násilie, to sa časom obráti proti všetkým. Nie emócie, ale múdre rozhodnutia nás môžu vyviest z tohto marazmu.

    • To mali aj nacistických zločincov po Druhej svetovej vojne pohladkať po vlasoch a zaspievať si spolu „Láska je tu s nami, buďme s ňou“?

     Zločin nesmie ostať nepotrestaný, lebo inak to zločincov povzbudí k ešte väčším zločinom. A títo zločinci páchajú genocídu obrovských rozmerov. U nás zomrelo cca 12500 ľudí. V iných porovnateľne veľkých krajinách to boli len stovky (Dánsko, Nórsko, Fínsko).

     • CENTRAL SUN GALAXY

      ❤️❤️❤️ NEZAPOMEŇTE NIKDY,MJ NA ZAVRAŽDĚNÍ 32.000 SENIORŮ, KTEŘÍ JEŠTĚ CHTĚLI ŽÍT – NEDOBROVOLNĚ – NÁSILÍM OPÍCHANÉ. – ZA PODPORY ZLOČINECKÉ ARMÁDY NATO !!! NĚKTEŘÍ SENIOŘI PRÝ JEŠTĚ KOPALI !!!!!!! ALENO, PACHAS ZLOČIN PODPORY GENOCIDY – ZRUDO !!! TVŮJ SOUCIT S NELIDMI – JE ODPORNÝ !!! Když ZKOLABOVALA HOLČIČKA V NAHUBKU – JEDOUCÍ AUTOBUSEM ZE ŠKOLY – ŠOFÉR ZASTAVIL – POLOŽIL HOLČIČKU V BEZVĚDOMÍ DO ULIČKY – A POKRAČOVAL – V KRASOJÍZDĚ !!!!!!!! KDO MĚL SOUCIT S TĚMI MUCENYMI DĚTMI ???!!;! KDYŽ MUČILI MUDR MENGELOVE DĚTI NA BULOVCE – DĚTI -TESTY KOSMONAUTŮ VE SKAFANDRECH – PŘED BUDOVOU NEMOCNICE – VŠICHNI NAPADLI ŽENU, KTERÁ JEDINÁ – MĚLA SOUCIT !!!!

  • Garota…
   „Postup popravy
   Garota je nástroj používaný k popravě zardoušením. Odsouzenec sedí na lavici a je opřen o kůl. Na kůlu je připevněn železný kruh (obojek), který odsouzenci svírá krk. Obojek je pomalu utahován šroubem, dokud se odsouzenec neudusí. V jiné formě je garota drát s dřevěnými rukojeťmi na koncích a je držena popravčím. Později se objevil další typ garoty, u které byla ke šroubu připevněna dvě ramena se zátěží na konci. Stačilo za ně jen prudce škubnout a rychle se otáčející šroub zlomil tracheu a hrtan. Na kůlu byl navíc ještě výstupek, který zároveň rozdrtil mozeček. Vyskytla se i garota se dvěma prstenci. Jeden prstenec se pohyboval dopředu a druhý dozadu. Protože prstence vyvíjely tlak na dva sousední obratle, vedlo to k přerušení míchy, což mělo za následek téměř okamžitou smrt. Jeden z posledních typů obsahoval tenké ostří, které procházelo skrze kůl a bleskurychle přeťalo míchu mezi dvěma obratli. “ Wiki…
   REPLAY – “ V jiné formě je garota drát s dřevěnými rukojeťmi na koncích a je držena popravčím.“
   https://www.wikiskripta.eu/w/V%C4%9B%C5%A1en%C3%AD
   V „zdravotníctve“, ktoré nás 2 roky priškrcuje – je po ruke škrtidiel ajajáj! Každý dospelý chlap má škrtidlo v nohaviciach. Takže škrtiť je čím. Boj zblízka s opaskom.

   Tie tlsté bezkrké vakcinačné-testovacie prasatá s potkaními očami by chcelo zavrieť do klietky so 7 metrovou hladnou anakondou!
   https://i.ytimg.com/vi/C6Bnyjrb9d8/maxresdefault.jpg
   https://i.ytimg.com/vi/SlorlfyDTmk/hqdefault.jpg
   https://st1.latestly.com/wp-content/uploads/2018/12/Giant-python-viral-video-784×441.jpg

   ————————————————————-
   Maleiu Cole – Aktuálne správy | Topky.sk
   [Prehľadávať doménu topky.sk] https://www.topky.sk › tag › 361029 › Maleiu-Cole
   Žena ubila na smrť svojho priateľa: Ako vražedný nástroj použila panvice. 04.10.2017 09:50 CAMDEN – Polícia zatkla ženu, ktorá dvoma panvicami ubila na smrť svojho priateľa. Maleiu Cole zadržali v pondelok v Camdene v americkom New Jersey. Ženu obžalovali z vraždy.

  • Pavelkovych Milan

   Áno, žiadny súd nevyberie rozsudok trestu smrti. Lenže táto vládna garnitúra musí byť sudená len ľudovým tribunalom. Inak sa títo zločinci vyhnú trestom podobne ako nacisticki zločinci z WW II. Len ľudový tribunál.

   • John John

    Ti pravi nacisticky zlocinci,nikdy nesedeli na laviciach obzalovanych,ale plienia,vrazdia do dnesnej doby

  • Na každou svini se vaří voda. Karma je zdarma. Hitler si taky myslel, že bude vládnout celému světu, no a kde skončil? V pekle.

 2. SLAVILI JSME NOVY ROK PRADAVNYCH SLOVANU,
  DETI BOHU 23.9.2021 JE NAS SVATY ROK 75630 .
  SPOJME SE VSICHNI SLOVANE bude nas pres 300 milionu a prevalcujem vsechny Anglosasy. Rekove a dalsi pujdou z nama.
  Nenechte se mylit Rusko zacin byt ppoehnana zem, dnes ma potravinovou a zadnou GMO nadprodukci a je to nejkrestanstejsi ortodox svetlo svetla Boziho. Jak pise Biblw Svata, zachrana prijde z VYCHODU!
  Spekuluje se, jestli bude radna zima a EU uvedlo embargo, ma omezene zdroje energetiky jen ktere ma s Ruskem kontakty cos neni moc tak konec EU muze byt blize a pak take konec COVID terroristickych akci muceni obyvatel??? Madari udelali a budou it z Ruska do9sti energetiky to znamwena nepomalenou vyrobu a teplo doma… Rusove take dosahuji vysoky narust ve vsech smerech … Ukrajina blokovala vodu pro civilisty pro Krym a nyni tranzit a jeji prijmu nepujdou moc z Ruska, Ukrajincu pri rozpadu CCCP bylo kolem 60 milionu dnes asi jen 30m, houfne jsou prijimani do Polska takze ..
  Nasi Rusini jsou sproste sikanovani prave Ukrajinci, je na case je vzit zpet do Ceske Slovenske ochrany, jsme jim nejblize … Kvuli New York COVID terroru pripsali mu pre 420 vrazd pres COVID… musel odstoupit Governer Andrew Cuomo a jiz se silenstvim se spomalue. NESMIME ZAPOMENOUT, ZE ROUSKY PRO DETI OTRAVUJI DETI EXTRA CO2 A TIM JIM ZPOMALUJI MOZKOVY VYVIN je to kriminalni terror na nejmensi.
  Jak Amici nechali ve stychu sve spolpracovnici a nyni jsou talibanem pry popravovani jako kolaboranti a zradci.. Dale muslimove a Orthodox church zakazuje Vakcinace jako odosobneni od Boha atd atd,… a Znacka Selmy… , Mark of teh Beast.

 3. asadne vwskere kriminalni ciny kolem COVID trestat alespon KASTRACII au zen podobne aby jiz nemohli plodit zrudy podobneho druhu. Jsou to asi Satanisticti Socio-Psychopati jebnuti Grandiosnimi symptomy?

 4. EU cielene pripravuje nedostatky. V Londýne sledujú reakciu na nedostatok PHM. Potom pritvrdia s potravinami, palivami, eletrikou…
  Chaos a tyraniu budú stupňovať, preto boli zbraňové amnestie, preto bol zrušený trest smrti. To všetko vo vojne prestane platiť. Vojna bude o prežití, kde rozhodne rozum, šťastie, pripravenosť a odhodlanie prežiť za každú cenu!

 5. https://www.naturalnews.com/2021-09-29-50k-medicare-patients-died-after-covid-shot.html
  Nearly 50k Medicare patients died soon after getting COVID shot: whistleblower
  Takmer 50 000 pacientov Medicare-ru zomrelo krátko po tom, ako dostali COVID vakcínu: informátor

 6. https://www.naturalnews.com/2021-09-29-millions-dying-covid-vaccines-media-lying.html
  MILLIONS are dying from covid vaccines, but the media isn’t telling you about it
  MILIÓNY zomierajú z covid vakcíny, ale médiá vám o tom nehovoria

 7. Marek Košice

  „A ak by bolo podľa nás, tak by im bol udelený trest najvyšší, ku ktorému by sme pridali aj bičovanie. Alebo, ako sa vraví – „Oko za oko, zub za zub“.“

  SÚHLASÍM.
  Ale vysvetlite to ľuďom (ako napríklad mojej mamke), že ľudstvo ako také môžeme prirovnať k jednému ľudskému telu, ľudí k bunkám, a objektívne zlých ľudí, resp. ľudské hyeny k bunkám RAKOVINNÝM, ktoré spôsobujú telu rakovinu. No a rakovinných buniek sa treba zbaviť ich usmrtením, nie ich „zapuzdrením“ do nejakej časti ľudského tela (aj keby v tom zapuzdrení/väzení už neublížili) a žiť s nimi do smrti….

  Túžiť po smrti vyslovene zlých ľudí je ZDRAVÉ, PRIRODZENÉ.
  Strániť sa priať čo najskôršiu smrť vyslovene zlým ľuďom je CHORÉ, NEPRIRODZENÉ, „GENETICKY MODIFIKOVANÉ“ SPRÁVANIE.

  Dávnejšie som videl video (ale nedokázal som ho dopozerať) ako skrytá kamera zachytila nejaké ľudské svine chovajúce kravy a teliatka….. Muž (pardón, ľudská sviňa alebo hyena, vyberte si) sa zabával tým, že mlátil pesťami teliatko do hlavy, a to ešte pred jeho mamou kravou…….. Čo si zaslúži taký muž? NO JEDNOZNAČNE TREST SMRTI. Prečo? Pretože je to SAMA ZTELESNENÁ ZLOBA, ktorá proste NEMÁ PRÁVO NA ŽIVOT. A to aj v prípade, že teliatko neusmrtil. Proste to čo spravil jasne značí, že je totálne zvrátený, a že v živote narobí len ZLO, a preto mu to treba znemožniť takým spôsobom, ktorý zároveň nebude nákladný (čiže žiadne väzenie). To isté samozrejme platí pre muža (alebo ženu), ktorý by päsťami mlátil dieťa. Nepíšem, že teraz toho muža treba usmrtiť údermi pästí…..lebo to by sme „pestovali“ sadistu v niekom, kto by to robil (a o čo by bol potom lepší?)…. Treba to urobiť jednoducho. Malé vrece na hlavu, pár guliek do nej, a je vybavené. Nech netrpí, ale nech už skrátka nemôže pokračovať v živote.

  PS : mäso konzumujem, nemám nič proti zabíjaniu zvierat na potravu či potravu a kožuch zároveň, atď, pokiaľ sa počas jeho života k nemu človek správa s úctou, a pred zabitím mu poďakuje (buď tak aby to zviera počulo – hoci by to nevnímalo, alebo v myšlienkach – napríklad keď ho loví, alebo hneď po tom ako ho uloví)

  V príspevku som napísal svoj názor, môžete/nemusíte súhlasiť s trestom srmti pre niekoho, kto päsťami tlčie „zo zábavy“ teliatko alebo malé dieťa.
  Ale keď si uvedomíte, že po smrti nie je „temno“ v zmysle že už nič nebude, a keď si uvedomíte, že po smrti sa tu inkarnujeme znova a znova a znova (môžete súhlasiť, nemusíte, ja som o tom absolútne presvedčený), tak ten „trest smrti“ (bezbolestný, hoci samozrejme odsúdený človek by trpel od strachu pred samotným aktom, ale inak to nejde…) zrazu vyzerá podobne ako „vypnúť človeka, ktorého duša sa o pár dní/týždňov/mesiacov zapne znova, ale už v inom tele, v tele práve narodeného bábätka, ktoré ešte nie je „pokazené“, a možno sa ani nepokazí…“…

  • Marek Košice

   Keď „vak-cíny proti co-vid“ usmrtia možno stámilióny, alebo možno aj pár miliárd ľudí, a „preživší“ (napr. keby napichali väčšinu ľudí, možno podstatnú väčšinu – ak by sme tomu proste neunikli, ale prežili by sme…) budú neplodní, tak potom sa duše usmrtených nebudú mať ako inkarnovať na Zem znova………

   A TOTO BUDE NIEČO, ČO TU EŠTE NEBOLO (pokiaľ nám teda nie je utajované, že predošlé civilizácie zanikli rovnakým spôsobom), pretože vojny síce usmrtili milióny ľudí, ale nespôsobili celoplošnú neplodnosť preživších……. A keby aj ostalo niekoľko miliónov ľudí v roku dajme tomu 2025-2030 plodných, tak z tých pár miliárd duší ktoré hromadne za pár rokov upustili telo, by sa z „matematických dôvodov“ nemohli inkarnovať na Zem aj pár tisícročí…. Ak ale „tam hore“ panuje „bezčasie“, tak by im to bolo jedno…. Len či sa tam pomestia… 😀

   A teraz mi napadla jedna vec…. Predstavte si, že by sa stala katastrofa, a zomrel by úplne každý človek na Zemi……… ZNAMENALO BY TO KONIEC ĽUDSTVA? Lebo ľudstvo = ľudské telá s dušou žijúce na Zemi……….. Keby zrazu každý človek zomrel, tak by ma veľmi zaujímalo, či by bol potom „projektu ľudstvo“ definitívny KONIEC, alebo či by Stvoriteľ na základe tejto skutočnosti nejakým spôsobom to ľudstvo obnovil…. Možno by „vygeneroval“ pár tisíc ľudí na Zem, už dospelých, ktorí by zrazu vedeli „čo a ako“, asi tak, ako keby sme sa my po nočnom spánku zobudili, akurát by sme sa prebrali v posteli takej ktorú sme nikdy nevideli, na mieste takom, aké sme nikdy nevideli, pri ľuďoch takých, ktorých sme nikdy nevideli, ktorých nepoznáme…. Po pár dňoch by sme sa „otriasli“, a začali medzi nimi fungovať…. Reč by nám ostala, tá tu musel byť vždy, nie sme „z opice“. A keďže je to takto, znamená to len jedno – Človek bol stvorený samozrejme už „hotový“, a stvorený bol ako DOSPELÝ.

   Predst

   • Hovorí sa, že na určitých miestach na Zemi existujú v jaskyniach ukrytí ľudia v hlbokom meditačnom, priam hybernačnom stave. Ich úlohou je re-populácia planéty v prípade rôznych kataklyzmatických udalostí.

   • John John

    Ak by boli vsetci ludia zavaxovani mRNA operacnym programom, tak uz by boli len Transhumans,ale nie human beings ,ktory by nemohli byt incarcelovani???

  • Ander Kixa

   Oko za oko? Keď má napr. Matovič na svedomí 1000 mŕtvych tak zabijeme 1000 Matovičov?

   • Lepší výraz je smrť za smrť – môžeš k tomu prihodiť jeho pár príbuzných a známych, ktorí z neho a z tohoto všetkého profitujú. A nie že nie! Od Debila Gatesa formálne odišla žena – od Matoviča sa formálne dištancuje jeho sestra – lebo sa boja popravy! ale inak sa majú dobre, že.

   • John John

    Ander,vsetkych jeho pribuznych,mozno by ich nebolo tisic

 8. Marek Košice

  Odoslal som u dva komentáre, a vôbec nepribudli, ani vo forme typu „redakcia pridá príspevok po schválení“…. Je to divné….Písal som ich dlho, strata času….Napísal som tam vari nejaké zakázané slovíčka?….

  • Treba vyčkať. Používate divnú emailovú adresu, ktorú systém vyhodnocuje ako podozrivú a preto vám komentáre vždy pozdrží.

   • John John

    Ja som Janko,alebo John,naposledy to naskocilo ako:John John a tiez vsetky prispevky boli „neviditelne,chybali za nejaky cas,tiez je tazko poslat,viacej prispevkov,lebo ze vraj uz som to poslal,atd?/

 9. Zapredane SR

  Som za, môžu začať hneď dnes poobede. My všetci si to vieme dať dole stále a nenosím ho celý deň a moje malé dieťa to musí mať na tvári 4-8hodin. Národ ktorému je jedno že mu zabíjajú potomkov, je horší ako zver, lebo oni si chránia deti. Slováci nie. Sprostá slovač, slabý jedinec neprežije. A na tomto zasratom národe vidieť že je slabý. Dal som pred časom link na EDU page, ohľadom škodlivosti rušok na detský organizmus. Myslíte že koľko z rodičov s tým súhlasilo? 1 z 40. Bolo mi na grcanie. Skapte všetci.

  • Ander Kixa

   Ktorý národ je v čom lepší?

   • S tou svojou „humanitárnou“ filozofiou dobroserov choď do prdele! „Treba ich zabiť všetkých – veď pánboh si ich už vytriedi!“ – zástupca Zboru náčelníkov.

  • John John

   „Zapredane SR,“toto nie je len Slovensky problem,ale celosvetovy, v Peru musia nosit 2 spinave handry,ludia su tak zastraseni a hlupi,po celom svete,zrejme na Slovensku,je to podobne

 10. Vzbura českých lekárov: Ukončite pandemický stav a nechajte ľudí žiť normálnym životom!
  Pandémia koronavírusu trvá na našej planéte už takmer dva roky. Za ten čas na COVID-19 zomrelo už viac ako 4,5 milióna ľudí a ekonomiky mnohých štátov dostali poriadne KO. Viacerí českí lekári teraz vyzývajú vládu aby už ukončila pandemický stav.
  Pandémia koronavírusu trvá na našej planéte už takmer dva roky. Za ten čas na COVID-19 zomrelo už viac ako 4,5 milióna ľudí a ekonomiky mnohých štátov dostali poriadne KO. Viacerí českí lekári teraz vyzývajú vládu aby už ukončila pandemický stav.

  Tridsiatka lekárov sa podpísala po výzvu, ktorú zaslala vláde Českej republiky. Výzva je výsledkom konsenzu lekárov praktických odborov aj zástupcov z akademických radov. Je pokračovaním petície, ktorá bola prednesená petičnému výboru českého parlamentu v apríli 2021. Potom bola ignorovaná. Zverejnili ju (TU) na portáli zlatyspendlik.cz. Pridali aj mená lekárov, ktorí za ňou stoja.

  Oveľa väčším ohrozením sú následky drastických vládnych opatrení………………….

  Vzbura nastane aj na Slovensku,lebo dlhodobo sa nedá takto žiť, asi si to vôbec neuvedomuje táto nekompetentná vláda a pandemickí trpaslíci.
  Lebo ak sa tak nestane následky ekonomické, sociálne a aj zdravotné budú oveľa kritickejšie a potom ostane iba jediné riešenie a toho by sa mali vystríhať. Tak radšej nech idú od toho het!

  • John John

   coze ze na „covid“ zomrelo 4.5 milliona ludi?? ako mohlo ked covid skratka neekzistuje a je to 100% dokazane,co je to za lekarov????????????

 11. Ander Kixa

  A kto odsúdi sudcov ktorí neodsúdia na smrť nikoho?

 12. Podľa mňa je naivné si myslieť, že aj keby bol zavedený trest smrti, by ho za túto genocídu niekto aj dostal. Neverím ani v nejaké hromadné zatváranie. Už sa rysuje zmierlivý tandem, Hlas a PS. Hrkútanie vodcu Hlasu a prezidentky tomu nasvedčuje. Aby sme sa ešte nedostali “ z blata do kaluže“.

  • John John

   priamo do bioslugde,budu robit z mrtvych Hnojivo,co sa uz vlastne oficialne robi v New York,ale zatial,treba na to povolenie od rodiny,atd.

   • Milý Janko, boli o tom články na http://www.naturalnews.com

   • John John / Janko…áno, dalo sa to čakať; deti boha Sionu postupujú presne podľa plánu zaznamenanom v Zjavení Jána ich svätej, hrôzu naháňajúcej biblie.
    Odmietačom „čipovania“ boh sľúbil, že budú za hnojivo zeme, no mnohí zo ZAČIPOVANÝCH „vakcínou“ sa premieňajú naň už teraz – a táto otrasná skutočnosť v biblickom scenári chýba! Koľko svojim vyvoleným platia Likvidátori za realizáciu katostrofického, morbídneho scenára tejto knihy kníh?

 13. POZITÍVNA INFORMÁCIA!!!
  Včera odzneli na SVCS dôležité aktuálne informácie od kontaktéra NIJO o zmenách, ktoré prebehli na planéte /kontext s Fulfordom/ počas 2 dní dozadu!
  Ide o výsledok „jednania“ medzi Globálnym prediktorom „v Kristu“ /zástupcovia Zdroja/ a Globálnym prediktorom „v Antikristu“ /odporcovia Zdroja/! Zjednodušene:
  1/ Zástupcovia GP „v Antikristu“ dostali na výber – buď elimináciu v existencii, alebo možnosť zostať v existencii a vrátiť sa na svoju pôvodnú úroveň z „padlých“ – na úroveň Svetelných síl – za podmienky, že okamžite prestanú s vraždením ľudstva a parazitovaním, že uznajú a oľutujú svoje „pochybenia“ – pochybenia vďaka manipulácii Antikristom. Túto podmienku okamžite prijali Archonti a Šediváci. GP „v Kristu“ a sily Zdroja im umožnia odsun do iných častí Vesmíru a reštauráciu ic pôvodného statusu. Teda.

  Na planéte zostávajú osamotení zástupcovia GP „v Antikristu“ – tzv. Červení – a ich kolaboranti a sluhovia – súčasný globálny mocenský systém. Ktorý má okamžitý problém! Tým, že odišli Archonti a Šediváci – ľudstvo už nie je tak posadnuté – dochádza k postupnému odblokovaniu vedomia – ľudstvo sa začína masovo prebúdzať. Keďže sily-štruktúry červených GP „v Antikristu“ nepristúpili k podmienkam zotrvania v existencii – budú postupne eliminovaní na večnosť.

  Na planéte zatiaľ prebieha určitá zotrvačnosť riadenia silami GP „v Antikristu“, avšak ich pôsobenie slabne každý deň. Tieto procesy sú zdanlivo neviditeľné a ľudstvo sa postupne preberie ako zo zlého sna, na ktorý „zabudne“ – čo je dôležité pre ďalšiu mierovú koexistenciu.
  GP „v Kristu“ ponechajú žiť len zblúdených, ale zasvätených Antikristovi eliminujú v existencii.

  Teraz zaujímavá diskutabilná informácia – z vakcín boli údajne silami Zdroja odstránené tie častice, ktoré mali umožniť prienik do ľudských tiel práve Archontom – ktorí sú na odchode. Tým, ktorí prijali vakcínu, by mala pomôcť s regeneráciou skalárna energia centrálneho Slnka a vnútorného slnka v ľudskom tele medzi srdcom a solar plexus. Devastačný zámer GP „v Antikristu“ s vakcínami je nespochybniteľný.

  Ľudské telo je vyslovene Boží konštrukt s určitým významným zámerom, a údajne útok Antikrista na toto stvorenie /Boží chrám/ má údajne oveľa väčší význam ako útok na dušu, ktorá má viac univerzálnu podstatu.

  2021-09-29 – MUDr.J.NIJO Hrušovský_vidím zemi velikou BOHEMIA ROSA jejíž světlo lidem proniká
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-09-29-mudr-j-nijo-hrusovsky_vidim-zemi-velikou-bohemia-rosa-jejiz-svetlo-lidem-pronika/

  Čo je to skalárna energia?
  https://skalarnaenergia.webnode.sk/

  • Ďalšia podstatná Udalosť má údajne prebehnúť /j. Chvátal/ 17. októbra/října 2021!

  • Maroš, keď mimozemský Ježiš navštívil našu Zem, varoval svojich učeníkov pred svojím budúcim „náhradníkom“ – pozemským židovským kristom – slovami: „Povstanú falošní kristovia…budú robiť divy a zázraky a zvedú mnohých.“ Čo sa po Ježišovej násilnej smrti aj stalo. Ježišov „následník“ židovský kristus mal opačné učenie, ako Pravý, zavraždený Ježiš. Zdá sa, že slovom antikrist „mocní“ logicky pomenovali Pravého Ježiša, teda kristovho opozičníka.
   Pravda so lžou sa v mocenských kruhoch miešala asi odjakživa. A tieto praktiky pretrvali dodnes.

   • Ty stojíš za zrkadlom, alebo pred zrkadlom, resp. nemáš šajnu kde vlastne stojíš, že?

    „Kam“ odišiel zo Zeme Ježiš Kristus po incidente ukrižovania? NIkam! Resp. sa premiestnil medzi iných nežidovských semitov do Pamíru – dnes v Pákistáne. Preto tá zúrivá islamizácia pravoverných tam.

    • Maroš, Ježiš je Ježiš, a kristus je kristus. Ježiša zabili; kristus sa zjavil na scéne až potom. Inak – s tvojimi slovami, že kristus neodišiel „NIkam! Resp. sa premiestnil medzi iných (nežidovských?) semitov do Pamíru“ – s tebou súhlasím.
     Ježiš pobudol u nás na Zemi do ukrižovania, kristus nastúpil 3 dni po Ježišovej smrti. Ježiš mal iba Otca, kristus iba matku. Ježiš mal iba učeníkov, kristus dvanástich apoštolov (Ježišov učeník Tomáš to pochopil). Ježiš kostoly „búral“, kristus ich staval. Ježiš otváral ľuďom oči pravdou, zatiaľ čo kúzelník kristus „piekol chlieb“ do bezvedomia aj bez múky. Ježiš (s hŕstkou učeníkov) bol neustále PRENASLEDOVANÝ, za kristom tiahli celé zástupy – A NIČ.
     Potrebujeme vnímanie Reného Descarta na to, aby sme pochopili, že nemôže ísť o toho istého človeka?

 14. https://cz24.news/vytoceny-marian-kotleba-poriadne-nalozil-sulikovi-miliardu-na-testovanie-milion-na-reklamu-v-tv-a-od-ludi-tahate-peniaze-za-energie-video/
  Vytočený Marian Kotleba poriadne naložil Sulíkovi: Miliardu na testovanie, milión na reklamu v TV a od ľudí ťaháte peniaze za energie! (VIDEO)

 15. Najsilnejšia zbraň proti šedému zákalu! /pozn. – Rifeho frekvencie/
  /použite prekladač/

  Spooky2 – A Powerful Weapon Against Cataracts – Spooky2
  [Prehľadávať doménu spooky2-mall.com] https://www.spooky2-mall.com › blog › spooky2-a-powerful-weapon-against-cataracts
  Spooky2 – A Powerful Weapon Against Cataracts. Rife Advice September 28, 2021 Spooky2. A cataract forms when there is a natural clouding of the lens in the eye. This can happen when proteins in the lens clump together instead of staying evenly distributed. The lens is a transparent layer that focuses light and images onto the retina.

  • Potrebujem sem uložiť neformátovaný text, aby sa dal preložiť – GT na originál stránke nefunguje – ďakujem za pochopenie. Za textom je už len tabuľka.
   ———————
   A cataract forms when there is a natural clouding of the lens in the eye. This can happen when proteins in the lens clump together instead of staying evenly distributed. The lens is a transparent layer that focuses light and images onto the retina. If the lens is cloudy, it will cause difficulty for you to see things in clarity. In severe conditions, cataracts also interfere with your daily activities such as driving, reading, recognizing faces, or even complete blindness if not treated properly.

   Cataracts are average among the elderly due to the natural misfunction of the ageing lens, which means we are at a higher risk of catching cataracts as we get old. According to statistics in the United States, the percentage of people affected by cataracts is up to 68% in the age of 80 and above.

   So, what can you do to prevent or help yourself from cataracts? Let’s find out.
   What are the symptoms of cataracts?

   When cataracts are mild, you might not have any symptoms. However, they can cause changes in your vision as they increase in size:

   Cloudy or blurry vision
   Increasing difficulty to see things at night
   Sensitive to light and glare
   Seeing “halos” around lights
   Double vision in a single eye
   Colours look faded
   Frequent changes in the prescription for your glasses

   Once you notice that you have had one or more symptoms listed above, it is better that you find some time to visit your ophthalmologist. Please do not ignore them. Otherwise, they may interfere with your life badly as the symptoms become more complicated.
   How to reduce cataracts?

   Actually, lifestyle changes and reduction in sun exposure can protect your eyes and delay cataracts. For example, eat healthy foods, wear sunglasses and a hat, and quit smoking. If you are suffering from cataracts or want to reduce your risk of having them, there are some steps you can follow:
   Healthcare at home

   In the early stage, you may be able to make some small changes to your lifestyle to manage your cataracts.

   Use brighter lights at home or work
   Wear anti-glare sunglasses
   Use magnifying lenses for reading and other activities

   Surgery

   Lens replacement surgery is an effective and common treatment for cataracts. If a cataract starts to cause vision loss that interferes with daily activities, it can be surgically removed and implanted with an artificial lens, usually resulting in significant improvement of vision.
   How to deal with cataracts with Spooky2

   Lens replacement surgery is currently considered the only way to get rid of a cataract. However, it cannot completely improve or restore your vision. In addition, due to surgery’s high cost and painful recovery period, it is not always the first choice for most people.

   Frequency therapy is an alternative treatment to help with cataracts. It does not have any side effects. If you intend to use a natural way to improve your vision problem with fewer costs, frequency therapy might be the right choice for you.

   Spooky2 has the world’s largest frequency database which includes many beneficial frequencies. You can use these frequencies to heal yourself, or your family members.

   Here we listed some programs that have received positive feedback for reducing the number of cataracts and relieving symptoms. Give them a try and the results might surprise you.

   • Maroš, prosím Vás neviete či niekto v Bratislave má tento prístroj Spooky2, či ním lieči?
    Ja zatiaľ šedý zákal nemám ale v mojom veku už aj mnohí majú.
    Vopred ďakujem za odpoveď.

    • Najskôr v Rakúsku. Tu by potom nemohli zarábať na „špičkových“ transplantáciách šošoviek.

     • Maros, ďakujem za odpoveď. Ale my nezaštepení už ani do Rakúska nemôžeme ísť.

   • John John

    Ja pouzivam nutrition na oci a pracuje to na 100%

    • Milý Janko, prosím Vás čo to je Nutrition na oči, myslíte snáď stravu. Vopred ďakujem za vysvetlenie.

   • Zmrdaný prekladač
    „502. That’s an error.

    The server encountered a temporary error and could not complete your request.

    Please try again in 30 seconds. That’s all we know. “
    Nepreloží ani časť označeného textu /menej ako 1100 znakov/, pokiaľ sa nezaregistrujem v GOOGLi

    Slovenský prekladač viet a textov na tom kolabuje.

 16. Vynikajúci článok! Jednoznačne súhlasím aby bol obnovený trest smrti! Liberalní dementi sa budú oháňať demokraciou a všelijakými nezmyslom,pritom takýto trest treba Jednoznačne obnoviť!!! To že tlačia zvratenych buzerantov,či schválili zabíjanie neviniatok,cize potraty, toto už nevidia hovädá!!! Na tomto svete vikdy nebola ani nebude spravodlivosť, ale takýchto zapredancov a stanom postihnutých ľudí je treba Jednoznačne odsúdiť takýmto spôsobom!!! A je ich dosť, či by si to zaslúžili!

 17. Prokopová zase perlí: Deti budú v triedach bez rúšok. Na chodbách a v jedálňach s rúškami………
  Hlavná odborníčka ministerstva zdravotníctva pre pediatriu Elena Prokopová zase perlí. Oznámila, že deti budú v triedach bez rúšok. No na chodbách a v jedálňach sa budú zase povinne dusiť.

  Prečo sa v tejto dobe a táto mlaď stala covid odborníkmi. Jedno je jasné, kto koho zrno žerie, toho pieseň spieva. No uvidíme ako dlho tou odborníčkou zostane.

 18. Jednoduchá

  …hlav.hygienik sa správa podľa hesla- čo je mne dovolené, je iným zakázané. :-(….
  …verím aj ja, že sa čoraz viac ľudí bude prebúdzať, vrátene rodičov, kt.sami tie rúška svojim deťom dávajú už len vonku na ulici….EÚ by sa mala rozpustiť, Maďarsko vie, prečo odstupuje a ,,vzhliada“ viac na východ….politici by mali používať zdr.sedl.rozum a nielen počúvať názory EÚ… a ešte k tomu bábätku, myslím si, že žiadne bábätko nie je úplne čisté, ak by tak bolo, nenarodilo by sa tu na tejto Zemi, ale niekde úplne inde, v inej dimenzii, v inom duchov.stupni….a práve preto, že sa narodilo tu, je akoby ,,vrátené“tu späť, aby svoje nesprávne či horšie skutky mohlo odčiniť / hovorím nie o bábätku, ale jeho duši/ a aby sa tak udialo, musí si prejsť cestu- táto duša- opäť tu na Zemi a to už od útl.veku- teda už ako bábätko….jeho karma ho sem vlastne vrátila…. Maroš, tá skalárna energia je zaujímavé čítanie, napr.o tom zvädnutom liste….v knižkách o feng-šuej som sa dočítala, že nie je vodné opatrovať takto usušené kvety, vraj je to neživá, teda ,,mŕtva energia“, oveľa zdravšie je mať okolo seba živé kvety…. a Rifeho frekvencie zrejme treba vedieť aj správne používať, určite je to veľmi dôležité….

 19. Jednoduchá

  p.s.vhodné..

 20. Neviem, kto je autorom tohto pochybného článku. Obnoviť trest smrti a ešte aj na základe princípu kolektívnej viny, je silná káva. A čo tak ešte obnoviť útrpné právo, ktoré tu tiež bolo on nepamäti len o niečo kratšie ako trest smrti ???

  • My sme plne za obnovu aj útrpného práva! Také bičovanie by mnohým vládnym činiteľom len a len prospelo. Fyzické tresty sú aj v súčasnosti stále používané v mnohých krajinách a nielen moslimských. Napríklad aj v demokratickej Južnej Kórei.

   • Raz ich možno karma dobehne, ale pozor na tú svoju… ak niekomu želáte smrť, tiež to nie je v súlade s Božím plánom, či?

    • V Božom pláne je ich VYRADENIE Z EXISTENCIE! To je skutočná smrť. Ich poprava bude len prechodom do iného stavu. Čiže Zdroj-Stvoriteľ-Boh až rozhodne. Smrť tu je znemožnenie bytosti naplniť svoju sebarealizáciu – otázka – koľkým ľuďom zmrdi spôsobili prerušenie tej ich sebarealizácie – toto má byť akože len sebarealizácia masových vrahov?!
     MOR HO!

     • nemyslím si, že im spôsobili prerušenie ich sebarealizácie …proste to tak malo byť, bol to Plán ich Duše, Zdroj-Stvoriteľ-Boh rozhodol

    • keby Boh existoval, nepripušťal by tu taký nehorazný binec

     • Vlado, ja si tento tolerovaný, resp. trpený chaos vysvetľujem tak, že Stvoriteľ Otec ľuďom dal – a napriek všetkému, čo tu vyvádzajú, ponechal – slobodnú vôľu, lebo on tu nechce a nepotrebuje autíčka na diaľkové ovládanie…on si želá mať mysliace a cítiace svojprávne bytosti.
      Akýsi samozvaný, samoľúby „boh“ Sionu však zneužil svoju slobodu na to, aby sa povýšil nad Stvoriteľa, vyvolil si židov, chazarov (a ďalších, im podobných) kumpánov, pričom Slobodu a Lásku si zamenil s pojmami otroctvo a vraždenie preňho (a pre jeho pýchu) nepohodlných ľudí. Tí jeho – egoizmom a mocou skazení poskokovia – sú tu stále. A keďže Láska neväzní a netrestá, ale donekonečna odpúšťa, čaká sa na týchto krátkozrakých, peniazmi a mocou a opitých hlupákov, že aj oni sa raz spamätajú. A dôjde aj k tomu. No najskôr (keďže ich tuposť im neumožňuje predvídať) „sa musia nasýtiť svojich ciest“. A naplní sa Ježišovo „Poslední budú prví, a (súčasní) prví budú poslední“.
      Budú žiť aj oni (Ježiš odpustil aj vrahom) – no budú stáť kdesi na chvostíku, kam sa sami svojimi zverstvami zaradili. Už ich nikto nebude počúvať ani sa im podriaďovať. Lebo „Pýcha predchádza Pád“.
      (V zátvorkách sú vety citované z biblie.)
      Existuje aj boh, Vlado. To, čo sa tu teraz deje, je výlučne v jeho réžii. Čipovaním sa jeho velenie na planéte Zem končí.

   • John John

    Bravo Redakcia,presne tak,bol by to vyborny „deterent“

  • Aká kolektívna vina? To, že je tých zločincov veľa znamená kolektivizmus? Veď sú to konkrétne persóny! Konkrétni politici, konkrétni mediálni prostitúti – a ich konkrétni šéfovia! Konkrétni „odborníci“ a ich konkrétne odmeny – aj nepeňažné! Keď niekto potrebuje byť mediálne známy a robiť si meno pre budúce podnikanie – aj to je protihodnota! Konkrétne honoráre. Konkrétni zmrdi lekári. Konkrétni policajti. Konkrétni manažéri. Atď. 2-3 tisíc ľudí? Akože genocída je každého súkromná vec? No nie! Pretože ohrozuje kolektívnu bezpečnosť! Spomeň si vojenský trest za sebapoškodzovanie – za vojnového stavu je to dezercia a poprava! Keď niekto plánuje do roku 2100 vyhladiť polovicu Slovákov – ohrozuje tým ich genóm a kolektívnu bezpečnosť! „Humanizmus a Tolerancia“ je sionslobodomurársky ovládač! Už sa preberte – havloidi!

   Populácia Slovenska sa do roku 2100 drasticky zníži …
   [Prehľadávať doménu interez.sk] https://www.interez.sk › populacia-slovenska-sa-drasticky-znizi-studia-v-casopise-lancet-odhadla-kolko-nas-bude-v-roku-2100
   V úvode síce tvrdíme, že Slovensko má teraz 5,45 milióna obyvateľov, čo je nesúlad s týmito číslami, avšak štúdia používa inú metriku. V roku 2100 však Slovensko bude oveľa viac prázdnejšie, ako je tomu v súčasnosti. Štúdia hovorí, že nás bude iba 2,56 milióna, pričom interval je stanovený medzi 1,93 až 3,47 …
   —————————————–
   Teraz mi ku.va vysvetlite to „sa“ a DRASTICKY! Vy ste hluchí slepí?!

   • Maroši, nerozčiluj se. Myslím, že není na nás, abychom vymýšleli popravy. To přijde a dostanou spravedlivě.
    Taky sem prosím nedávej hady. Pěkně jsem se lekla.
    A díky za Nija, to jsou skvělé zprávy.

    • John John

     Kveta,vsetci vcetne teba musime byt pripraveni popravovat masovych vrahov,ja ked vidim malicke deti v spinavych handrach na ustach,tak mi to dava guraz,samozrejme masove vrazdy nevinnych ludi, cestou vaxxov,atd.

     • Ano, souhlasím s Tebou. Ale mně stačí, když je popraví armáda a soudy. Já nikoho popravovat nebudu.

 21. „Co člověka přivede k tomu, že chce zasvětit svůj život fyzické likvidaci grázlů všeho druhu? V případě muže přezdívaného Snake Eyes byla hlavní motivací stará dobrá pomsta. Po násilné smrti otce se vydal na nebezpečnou a krvavou cestu, která pro něj dřív nebo později nemohla dopadnout dobře. Naštěstí potkal Tommyho (fanoušci fenoménu G. I. Joe ho znají pod přezdívkou Storm Shadow), vznešeného japonského bojovníka, který ho vzal do své země a umožnil mu trénovat v řadách členů prastarého válečnického klanu. Kód cti, který jeho členové dodržují, staví Snake Eyes před zásadní dilemata. Například – může být touha po pomstě tou jedinou lidskou motivací? Přátelství s Tommym ho nutí dodržovat „správná“ pravidla klanu, touha pomstít otce za každou cenu ho však neustále láká na scestí. Lavírovat mezi dobrem a zlem se nedá dlouho, zvlášť když do osudů hrdinů příběhu vstoupí Cobra – mocná organizace, která touží po vládě nad světem a je ochotná pro ni jít doslova přes mrtvoly.“
  Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021)
  https://www.freefilm.to/film/snake-eyes-gi-joe-origins

 22. slová sú neúčinné, treba činy. Trest smrti áno, ale pomaly, na etapy a to presne dostanú covidvrahovia

 23. Jednoduchá

  …vláda či Vlado…v každom prípade ide o teba Vladko…túto vládu by ,,trebalo dať úplne mimo rozhodovania“, teda aby ,,nevládla“….myslím si, že všetky tieto činy a rozhodnutia si robíme my ľudia sami, a to podľa toho, ako sme na tom stupni svojho duchov.vývoja- stupni svoj.duše…áno niekedy treba činy, no nebudem iného ,,márniť zo sveta“ preto, lebo on to sám robil…treba súd a ten ho odsúdi…nikto z ľudí nie je oprávnený brať druhému človeku život, kt.je veľký a úžasný dar…tým by sme sa ešte viac zaťažili a naše duchovno by upadlo do väčš.temnoty…vždy treba hľadať tú lepšiu cestu, aj v tomto prípade….karma si týchto covidvrahov nájde, je v poriadku ,,jej v tom pomôcť“, no priamo zabiť niekoho už v poriadku nie je…my všetci ľudia máme vzhliadať ku Svetlu a ísť za ním…a to už svojimi myšlienkami, slovami a aj skutkami-áno, úplne chápem, mnohých nás ,,vytáčajú“ nezmysel.nariadenia a príkazy od našej akože vlády, no buďme aspoň my ako rozumní ľudia, kt. rozumne konajú a srdcom zmýšľajú, ak by sme takto v hneve konali, o chvíľu by sme boli všetci jednookí :-(….sme Ľudia, najrozumnejší zo všet.tvorov na Zemi, tak to Ľudské v nás využívajme čo najviac, ako sa len dá…s láskou a pokojom sa dá dosiahnúť oveľa viac, iste je to náročnejšie, no nie nemožné :-)….aj vo Svetle pravdy sa píše ,,Udržujte krb vášho chcenia a svojich myšlienok čistý, sprostredkujete tým mier a budete šťastní“….Nech je nám toto Svetlo pravdy nápomocné v našom každodennom živote………….

 24. Trest smrti na nezodpovědné politiky, policajty, justici, vojáky, veškerý systém zdravotnictví, úředníky, firmy atd. Ne na obyčejné lidi kteří se ničeho v etické a morální rovině ničeho nedopustili a byli falešně nařčeni. Horší než smrt je, je poškodit tak, jak poškodili, sebrat vše a deportovat do Arktické věznice. Trest smrti odnímá v příštím životě trest. Ti, kdo trestu uniknou, to budou mít v příštím životě 1000x horší a ne jeden život, ale 1000 životů, co evolučně přejdou ze zvířecího druhu do lidského. Každé přání i byt jen v mysli se jim vrátí tolikrát, kolikrát je různé osoby odsoudí k trestu. A může jich být miliony. Ač si to neuvědomujeme, naše přání se skrytě plní energiemi které si neuvědomujeme. Proto je třeba si uvědomit co s myslí vytváříme a komu můžeme uškodit nevědomě. Narodit se do dalšího času je pro každého, kdo se dopouští i zabíjení podpory zvířat pro chutové bunky, ten nejotřesitelnější život. Za každý chlup na zvířeti nebo člověku, se musí osoba narodit a trpět za svou degradaci. Za odmítání přírodních zákonů příčiny si následek a čas již ted brousí tesáky.

 25. Jana Spalová

  véd o tom to célé jé – prépáčté klávésnica – vírusy nié sú infékčné, už 100 rokov sa o tom, némôžété sa nakaziť

 26. Som rad, ze su medzi nami nebojacni pisatelia.
  Plne suhlasim aby bol zavedeny trest smrti pre tych ktory zapricinia smrt detom alebo dospelym. Cakam na vysledok sudov z Francuzka . Ake tresty dostanu knazi, biskupi a dalsi cirkevny hodnostari za tyranie , znasilnovanie a mucenie viac ako 250 tisic deti. Trest smrti je slabe slovo pre vrahov, pedofilov a dalsych podporovatelov -politikov.

 27. Mikas je masovým vrah. Celá vláda a koaliční poslanci detto. Obnoviť trest smrti s účinnosťou od vzniku vlády banditu a zlodeja Mameloviča – Dementoviča.

 28. Lynx lynx

  To je pro tuto a další sadistické bestie příliš mírný trest. Jejich oběti musely dlouho trpět než zemřely a některé sice nezemřely, ale musí se do konce svého života potýkat se zdravotními problémy, které omezují jejich život. Stačilo by jim pár let v base, ale takové, které by je do konce života pronásledovaly ve snech. Dalo by se to nazvat převýchova. V base by museli tvrdě pracovat, po celou dobu a to i v noci se dusit v těch rouškách, respirátorech (měli povoleno střídat respirátor s rouškami, ale s těmi, které nosí děti a samozřejmě pořádně utáhnout, tak, jak je nosí děti (jejich oběti). V roušce či respirátoru by museli být i venku (na „čerstvém vzduchu“). V rouškách či respirátorech by se denně museli několik hodin něco učit (mozek se namáhá, ale je zahlcen oxidem uhličitým, utrpení je větší, podobně jako při fyzickém výkonu). Dále by se jim pravidelně píchala vakcína proti covidu, kterou tolik propagují. To by byl trest horší než smrt. Stačily by pouhé dva roky a nikdy by na to nezapomněli. Po těch dvou letech by se museli živit jako běžní lidé, tedy jako my. Majetek by jim byl zabaven a použít na odškodnění obětí. To by byl pro ně ten správný trest – zakusit vlastní medicínu i její následky. A žádná nadstandardní péče, jen taková, kterou máme my, běžní občane. Takového trestu by se báli i ti nejhorší lotři. Moc dobře totiž vědí, co dělají a jaké jsou následky. Na rodičích je, aby za žádnou cenu nenechali týrat své děti.

Pridajte komentár

*