Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Očkovanie skoro zabilo ženu, no zadubený novinár z Denníka N to nevidí


Print Friendly, PDF & Email

Očkovanie skoro zabilo ženu, no zadubený novinár z Denníka N to nevidí

Ak ste v nedeľu 10.2.2019 večer pozerali reláciu „V siedmom nebi“ na Jojke, tak vám určite neunikol srdcervúci príbeh o Zuzane, matke dvoch detí, ktorá po očkovaní takmer umrela.

Na odporúčanie lekára sa rozhodla zaočkovať HPV vakcínou proti rakovine krčka maternice. Bola to však osudová chyba. Onedlho na to jej totižto začalo doslova odchádzať celé telo.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

 

Čo sa stalo pani Zuzane

Spočiatku stratila cit v končatinách, nasledovalo zmiznutie chute. Postupne paralýza pokračovala celým telom, až napokon skončila nevládna na nemocničnom lôžku a umelej ventilácii.

Hoci od samého počiatku ona aj jej lekári upodozrievali vakcínu, nikto jej nebol ochotný to dať na papier. Zuzana žila v úplnej beznádeji a zúfalo bojovala o svoj holý život.

Najsmutnejšie na celej veci však bolo, že napriek poškodeniu, ktoré jej spôsobil zdravotnícky systém, tak ani štát, ani zdravotná poisťovňa, ani výrobca vakcíny jej neboli ochotní preplatiť adekvátnu liečbu.

Celá starostlivosť spočívala na pleciach jej rodiny – hlavne manželovi a dvoch dospievajúcich synoch. Až napokon, aj vďaka relácii Vila Rozborila „V siedmom nebi“ a televízii Joj, bola schopná absolvovať potrebnú liečbu, ktorú jej oni preplatili.

Zuzanin stav sa časom zlepšil. Z lôžka sa postupne prepracovala na invalidný vozík a dnes už, našťastie, znova dokáže znova stáť na vlastných nohách.

Bohužiaľ, nie každý pacient poškodený očkovaním má takéto šťastie.

Pani Zuzane pomohli iní – rodina, televízia Joj a ďalší dobí ľudia. Koľkí však bez pomoci štátu končia s trvalo poškodením zdravím pripútaní na lôžku alebo invalidnom vozíku?

Stále sa nájdu takí, čo poškodenia vakcínami spochybňujú

Pani Zuzana je ďalším dôkazom toho, ako hrozne môžu vakcíny poškodiť zdravie človeka. Naša stránka sa snaží o týchto rizikách písať a upozorňovať na ne.

Na poľutovanie však väčšina mainstreamových médií o tom nielenže neinformuje (česť Joj-ke a Vilovi Rozborilovi) či popiera možné riziká, ale dokonca niektoré médiá na nás, ktorí sa o tom snažíme informovať, cielene a dlhodobo útočia.

Jedným z takýchto príkladov je aj Denník N a konkrétne ich novinár Filip Struhárik. Tento nenávisť a zlobu šíriaci novinár o nás permanentne zverejňuje klamstvá, konšpirácie a rôzne lži.

Ešte je len február, no už o nás v tomto ich dezinformačnom plátku vyšli dva články.

V minulých rokoch to bolo množstvo ďalších článkov, na ktoré však tuto nebudeme uvádzať odkazy, aby sme Denníku N zbytočne nezvyšovali pozície vo vyhľadávačoch a nerobili im reklamu.

Každopádne by sme chceli tomto ignorantskému novinárovi dať do pozornosti zopár ďalších prípadov poškodení z očkovania, vrátane právoplatných súdnych rozhodnutí, aby sme mu otvorili jeho zaslepené oči.

Je síce malá šanca, že to s jeho zadubenosťou nejako pohne, no ale, ako sa vraví, „nádej umiera posledná“.

Každopádne aj vám, našim čitateľom, chceme dať do pozornosti dôležité fakty, aby ste mohli ohľadne očkovania urobiť vlastné informované rozhodnutia. Nebudete tak odkázaní na deziformátorov a manipulátorov z Denníka N a im podobných médií.

Zbohom vysoký krvný tlak

 

Zbohom vysoký krvný tlak

Príklady vážnych poškodení z očkovania

Tu nasleduje 5 príkladov vážneho poškodenia zdravia v dôsledku očkovania:

1. Dievčaťu HPV vakcína zničila vaječníky

Pred časom sme priniesli správu o mladom dievčati, ktoré sa na základe reklamnej kampane nechalo zaočkovať tou istou vakcínou ako pani Zuzana, o ktorej píšeme v tomto článku.

Výsledok? Vakcína u tohto dievčaťa viedla k zničeniu jej vaječníkov. Dievča nestihlo ešte ani len dospieť a už definitívne prišla o možnosť mať deti. Ostala úplne neplodná.

Viac o jej príbehu sa dočítate TU.

2. Hromadne kolebujúce deti v Anglicku po očkovaní na meningokoky

Pred nejakým časeom sa v Anglicku uskutočnilo na základnej škole hromadné očkovanie detí proti meningokokom. Nestihli ho však ani len nedokončili, pretože hneď po očkovaní začalo zhruba 15 chlapcov odpadávať.

Škola k nim musela privolať rýchlu záchrannú službu, ktorá našla deti ležať na zemi s nohami vyloženými dohora a musela im podávať prvú pomoc.

Viac o tomto prípade sa dočítate TU.

3. Muž skončil po chrípkovej vakcíne na JIS-ke

Manželia z USA sa spoločne rozhodli dať zaočkovať proti sezónnej chrípke, pretože mylne verili, že im to pomôže zostať zdravými.

Toto očkovanie sa však u manžela zakrátko premenilo doslova na horor. Už 36 hodín po ňom začal muž strácať silu v rukách i nohách, až skončil na dýchacích prístrojoch na jednotke intenzívnej starostlivosti v nemocnici.

O jeho príbehu sa dočítate viac TU.

4. Mladé dievča z Viedne zomrelo po očkovaní na HPV

Opäť je tu ďalší prípad vážneho poškodenia zdravia vakcínou proti ľudským papiloma vírusom (HPV), bohužiaľ tentoraz až s tragickým koncom.

19 ročná úplne zdravá Jasmin bola zaočkovaná v rámci kampane na predchádzanie rakoviny krčka maternice. Neskôr sa u nej rozvinuli ťažké následky vakcíny, ktorým nakoniec v spánku podľahla.

Viac podrobností o jej smutnom príbehu nájdete TU.

5. Mladá žena podľahla po HPV vakcíne

Ide o ďalší tragický prípad mladého človeka, ktorému sa očkovanie proti HPV stalo osudným. Tentoraz zasiahlo mladú 21 ročnú Američanku.

Jej rodičom trvalo 8 rokov, kým sa im podarilo pred úradmi dokázať, že za úmrtie dcéry môže práve táto vakcína. Napokon to potvrdil aj súd a rodine prisúdil odškodné.

Viac informácií o jej príbehu sa dočítate TU.

Ako nám môžete pomôcť

Ako vidíte, ťažké poškodenia zdravia či dokonca úmrtia po očkovaní nie sú žiadne konšpirácie či vymyslené správy. Ide o reálne, vôbec nie ojedinelé prípady skutočných ľudí.

Bohužiaľ, užitočných idiotov slúžiacich oligarchom a farmaceutickým firmám robia aj mnohí zaslepení novinári.

Medzi jedných z nich patrí aj už spomínaný Filip Struhárik z Denníka N, o ktorom už aj vrabce na streche čvirikajú, že ide o jednoznačne najnenávistnejší novinový plátok na Slovensku.

Ak nám chcete pomôcť v boji s týmito pokrytcami, môžete urobiť jednu z nasledovných vecí:

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

 1. Napíšte Filipovi Struhárikovi a dajte mu vedieť, čo si o ňom myslíte, jeho email je: [email protected]
 2. Ak ste predplatiteľom Denníka N, tak si ich predplatné nepredlžujte alebo ho rovno hneď aj zrušte.
 3. Šírte tento článok medzi svojimi priateľmi a známymi, či už cez sociálne siete alebo emailom, aby vedeli, pred kým sa majú držať na pozore.

Ďakujeme vám za vašu podporu a dúfame, že aj s vašou pomocou dokážeme poraziť tieto temné sily, týchto ľudí bez škrupúľ a morálky. Ľudí, ktorí šíria iba zlobu a na pravdu či potreby ľudí zvysoka kašlú.

K tomuto článku sme neskôr napísali pokračovanie, nájdete ho TU.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články
Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Denník Nenávisť je známy štvavý dezinformačný plátok, ktorý robí zle, kde môže. Nie len v oblasti medicíny.

  • Peter, je vecou pohľadu a Tvojho názoru na tieto (či iné) noviny. Poznám mnohých, ktorí majú úplne opačný názor na ne ako Ty. Odporúčam: prečítaj si a zamysli sa nad týmito výrokmi múdrych ľudí:

   Pravda nie je jedna, je ich mnoho; a jeden poznatok môže byť pravdivý a pritom môže odporovať inému, rovnako pravdivému. Záleží na hľadisku, z ktorého o veci uvažujeme. (William Hazlitt)

   Všetka mizernosť je v tom, že hlúpi sú si vo všetkom istí a rozumní sú sama pochybnosť. (Bertrand Russel)

   • Mily Wilhelm, jedna vec je ako pises vec pohladu, a druha zdravy rozum, ak citas noviny ako Sme, Dennik N, jednofarebne platky s novinarmi, ktori by sa v ozajstnej pravdivej zurnalistike tazko uzivili, ale vies, kazdy musi z niecoho zit, tak tiez mas klapky na ociach. Ak chces zistit pravdu, musis si najst aj zdroje z druhej strany a potom porovnat a zistit kto pise pravdu a kto len zavadza

  • František

   Pridavam sa k nazorom,že dennik N je len platok plateny zapadom aby zavadzal a podkopaval narodne zaujmy,preto najlepšie je,nekupovať a ignorovať tento odpad!!!

 2. Z tvare mu ziari fyzognomia urciteho etnika potom sa netreba cudovat tomu co pise zm.d

 3. Anton Selecký

  Pretože tam pracuje Smrťáčka Tódová (der Tod je po nemecky smrť)

 4. Myslim si, ze akakolvek reakcia smerom k panovi novinarovi je strateny cas. Kazdy clovek je schopny si urobit svoj nazor jednym ci druhym smerom. Efektivnejsie je, venovat dostatok pozornosti svojej praci, aby nikto nemal dovod a zamienku ju spochybnit. K teme ockovania este dlho budu – ak vobec vymiznu – skalni zastancovia, ktorych ani vlastna osobna skusenost nedokaze nahlodat.

 5. Je smutnou skutočnosťou, že (čím ďalej tým viac) prípadov snaženia urobiť dobre končí opačne. Či už ide o podanie vakcín, liekov, alebo aj jedál. Je všeobecne známe, že pribúda ľudí s rôzne silnými alergiami aj na vyslovene zdravé potraviny (nieto na cudzorodé látky). A napriek tomu ich nikto nezatracuje. O príčinách tohto javu nechcem písať, na webe je o tom dostatok kvalifikovaných informácií.
  Radšej uvediem to, na čo niektorí z vás mladších zabúda. V minulosti, keď sa ešte neočkovalo, desaťtisíce ľudí, najmä detí a ľudí s oslabenou imunitou, chorelo na rôzne, dnes už zabudnuté choroby (záškrt, mumps, šarlach, kiahne, detská obrna, čierny kašeľ) a veľmi veľa chorých detí nakoniec umieralo.
  Z mojej mladosti nepoznám ani jeden prípad, že by očkovanie ublížilo. A to nás očkovali všetkých, bez rozdielu „pohlavia, vyznania a názoru“ 🙂 . Očkovali malé deti, aj väčšie, v školách.
  Stačí si však položiť otázku: čo je horšie – ojedinelé prípady zdravotných problémov v prípade očkovania, alebo rozsiahle epidémie rôznych, často smrteľných chorôb v prípade hromadného neočkovania…
  Podľa názoru erudovaných odborníkov, ku ktorému sa aj ja prikláňam, rozumným riešením nie je neočkovať, ale zaoberať sa príčinami komplikácií, ktoré vznikajú po očkovaní. Predpokladám, že o 10-15 rokov to už bude vyriešené.

  Poznámka k tomu ako sa k postihnutým očkovancom zachovali niektorí „ľudia“, resp. „odborníci“: uvedomte si, v akej spoločnosti teraz žijeme, kto sa tu snaží silou-mocou vládnuť a aké špinavosti sa pritom dejú. Akoby sa zdravý rozum, morálka, etika a iné pozitívne vlastnosti vytrácali. Nečudo, že sa tento chorobný stav odráža aj na ľuďoch v zdravotníctve. A voči tejto pliage ešte nikto nevyvinul očkovaciu látku. Myslím si, že voči takej by ste neprotestovali…

 6. a čo ak ste to vy čo šírite dezinformácie a strach z očkovania hlavne u detí. Nečítam denník N,ale ak napr. nebudeme deti očkovať proti osípkam a príde ta pliaga s migrantami a zamorí celé Slovensko a zomrie vám dieťa ako to bolo kedysi, som zvedavá na koho alebo na čo zvalíte vinu…. a čo budete potom robiť…

  • Vidíme, že ste vystrašená mediálnou propagandou šíriacou hystériu okolo osýpok. Odporúčame vám si o osýpkach prečítať tento článok:

   https://www.badatel.net/who-pri-ockovani-opat-zavadza-no-najcastejsiu-pricinu-umrti-prehliada/

   • nie, vystrašili ma hlavne takí ľudia ako vy, ktorí úmrtia alebo choroby pripisujú očkovaniu a vyberú zopár prípadov aby vystrašili mamičky. Počula som rozhovor s lekárkou z výskumu a tá tvrdila opak. Nechce sa mi to tu rozpisovať,ale nestrašte ľudí!!! Ľudia neochorejú z očkovacej látky. Sú tam iné faktory a tie majú vplyv na to ako zareaguje telo na očkovaciu látku. Ale to si zistíte u odborníkov a potom píšte články.

    • ¨Ľudia neochorejú z očkovacej látky. Sú tam iné faktory a tie majú vplyv na to ako zareaguje telo na očkovaciu látku. Ale to si zistíte u odborníkov..¨
     Tak toto je ciste protirecenie! Takze ak sa niekto da zaockovat a telo zareaguje tak, ze zomrie, ci ochorie, to neni z ockovacej latky, lebo su tam ine faktory ktore to zapricinili. A toto vam uplatni odbornici dealeri ockovacieho bordelu vysvetlia.. Dakujeme. Toto je na Pezinok.

  • Prečo by malo dieťa zomierať kvôli osýpkam? Osýpky sú bežné detské ochorenie a my starší sme ich kedysi normálne prekonali, tak ako aj ovčie kiahne, rubeolu , mumps a moji spolužiaci na ZDŠ aj čierny kašeľ a nikto nezomrel.

 7. Stále viac rodičov si uvedomuje, že ich dieťa vážne ochorelo po očkovaní. Ide o poškodenia imunitného systému, poruchy vývoja, poruchy správania, autizmus, poruchy učenia, zápaly mozgu, autoimunitné ochorenia, detskú cukrovku, leukémiu, nádorové ochorenia, neurologické ochorenia, kožné ochorenia, alergie, ochrnutie aj smrť.

  Príbehy rodičov s deťmi poškodenými po očkovaní nájdete na webe

  1. http://www.rozalio.cz/brozury-s-pribehy

  2. http://www.rozalio.cz/vase-pribehy-a-uvahy

 8. Kateřina Amiourová
 9. VideoOckovanie.wordpress.com
  O titulkované filmy o rizikách očkovania

 10. Proti HPV virusu sa ockuju dievcata, skor ako zacnu so sexualnym zivotom. Neviem, kto to odporucil zene, ktora uz ma deti.

Pridajte komentár

*