Pár hodín po očkovaní trojčatá autistami: Šokujúce video o lžiach farmapriemyslu


Print Friendly, PDF & Email

Všetky TROJČATÁ sa do niekoľkých hodín po očkovaní stávajú autistami... pozrite si šokujúce video, usvedčujúce očkovací priemysel zo lží a dezinformácií

Takmer všade zakázané video VAXXED sa stáva virálnym na portáli Brighteon.com. Ide o alternatívu YouTube, ktorá podporuje slobodné vyjadrenia k očkovaniam, geneticky modifikovaným organizmom, prírodnej medicíne a podobne.

Ako ukazuje video, zdravé trojčatá sa do niekoľkých hodín po očkovaní stali všetky autistami. Opätovne sa tak demonštruje, že očkovanie naozaj môže spôsobovať autizmus.

Zbohom vysoký krvný tlak

Čo sa vlastne stalo

Rodičia, rodina McDowellovcov z michiganského Detroitu, sa verejne vyslovili proti desivému zdravotnému násiliu, páchanému každý deň jedovatými očkovacími látkami na deťoch po celom svete.

(Pre podrobnejšie informácie o očkovacích látkach a autizme pozrite AutismTruthNews.com.)

Mená ich troch detí, zobrazených na fotografii, sú Richie, Robbie a Claire. Všetky tri boli očkované v rovnaký deň, a priebehu niekoľkých hodín sa všetky stali ťažkými autistami.

Ako sami hovoria:

25. júna 2007 sme ich vzali na očkovanie… prišli sme o desiatej ráno. Vzali sme všetky tri. Moja dcéra má po očkovaní ešte stále značku na nohe… očkovať sme dali aj chlapcov.

Okolo poludnia Claire úplne prestala komunikovať. Bolo to akoby sa z nesmierne šťastného, usmievavého dievčatka stalo slepé, hluché a úplne neschopné života… predtým mala úplne rozvinutý očný kontakt a ten úplne ustal. Jediné, čo robila, bolo, že uprene hľadela do stropu.

O druhej popoludní sme videli, ako sa do seba uzatvára aj Richie. Všetko jeho džavotanie mama, ocko, chodenie popri nábytku a všetko zrazu ustalo.

Všetko to chichotanie, úsmevy… ďalšie dieťa neschopné života. Stratili všetky svoje reflexy… prestali žmurkať, zívať, kašlať, kýchať, stratili svoj úľakový reflex… to bolo o druhej popoludní.

Najhoršie bolo, keď sme videli, ako odchádza posledné. Stratili sme Robbieho, vyzeral, akoby ho zrazil autobus. Na tvári mal meravý výraz… správal sa ako hluchý, prestal byť šťastný.

Liečba osteoporózy

Nikto a nič ich už viac nezaujímalo. Prestali sa usmievať. Už sa viac nedržali za ruky, už na seba nehľadeli. (plač)

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Poškodenie očkovaním je skutočné. Povedali nám, že je to genetické, potom nám povedali, že nie je možné, aby sa tri deti stali neschopnými kontaktu v ten istý deň… že je to štatisticky nemožné.

Povedali nám, že nemôžeme nikoho žalovať. Zistili sme [neskôr], že pre poškodenie očkovaním existuje špeciálny súd (poznámka redakcie: bohužiaľ, iba v USA, nie na Slovensku).

Vtedy nám povedali, že je už príliš neskoro, na podanie žaloby sme mali len tri roky.

Celé video si pozrite na videostránke Brighteon.com – jedinej komunity, ktorá sa odvažuje bez cenzúry uverejňovať pravdivé videá o očkovaní:

Na kanáli VAXXED na Brighteon.com si môžete pozrieť ďalšie pravdivé príbehy od rodičov, ktorých deti boli zmrzačené očkovaním.

Záver

Zdieľajte tento link. Hovorte o tom ďalším. Očkovacie látky spôsobujú autizmus.

Očkovací priemysel si platí internetových trollov, útočiacich na každého, kto sa odváži povedať pravdu, aj keď sú presadzovatelia očkovania lekárske monštrá, každodenne páchajúce odporné zločiny na deťoch.

Očkovací priemysel je zločinecká organizácia.

Stop Candida

Očkovaním sú ročne poškodzované milióny detí a vedeckí šarlatáni a propagátori očkovania ďalej tvrdia, že žiadne dieťa nebolo nikdy poškodené žiadnou vakcínou, hoci so svojimi desivými, pravdivými príbehmi o zmrzačení svojich detí očkovaním vystupuje čoraz viac rodičov.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: autismtruthnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články
Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jana Krausová

  Vnouček mojí kamarádky byl očkování v Praze a také se z něj stal autista. Dětská lékařka to dokonce potvrdila.

  • Helena Tichá

   a proč očkují malé děti? to přece není potřeba, děti mají imunitu od narození
   proti všem infekčním chorobám, tak proč to lékaři zkouší na malých batolatech?

   • Protože je v tom Fon Lejnová i její manžel ve Fajzru, a víte kdo je Fon Lejnová? Pohrobek od nacisty, který vedl v ČR a Polsku holokaust. Myslíte si že jablko padá daleko od stromu? Je to konspirace? Je to humus co vládne, pandemii už plánovali dlouho předtím. Úkol zněl jasně snížit počet obyvatel planety Země. Zní to šílené? Lidí nevěří? A proč nevěři? Protože si myslí, že by toho nebyl nikdo schopen. ?? Tak právě na toto zvěrstva vsází. Bůh jasně v poselství označil, že nyní je satan u moci. A vše co se z poselství Božího plní je až neuvěřitelně,a proč pandemie? Zabili dvě mouchy jednou ranou, sníží populaci a peníze použili na boj proti Rusku. Protože vakcíny nakupovaly státy ze státních rozpočtů. Takže tady máte pravdu.

 2. vdaka za vasu statocnost sirit tieto pribehy. Dufam, ze vas nezrusia ako by chceli vsetkych tych, co o ockovani siria pravdu.

 3. No, ja tiež niesom zastanca očkovania, ale v celom článku som sa nedocitala proti čomu, resp. akou vakcínou boli deti zaočkované. Takže, nie som si celkom istá pravdivosťou tohto článku.

 4. Mate riesenie na to aby sme existovali bez ockovania? Obrna a pod. choroby, kt. sposobovali epidemiu a mor pri ktorom zomierali miliony ludi su podla Vas vymysli? Kym sirite sprostosti pridite teda aj s navrhom ako zlikvidovat ockovanie a zaroven sa nevratit do stredoveku, kedy sa Vam dozila iba polka deti dospelosti

  • Máte to trošku popletené. Na mor neexistujú vakcíny. Mor sa šíril cez potkanov. Dnes proti tomu bojujeme deratizáciou, nie očkovaním.

   V minulosti ľudia umierali hlavne kvôli podvýžive a zlým hygienickým štandardom. Úmrtnosť začala prudko klesať už počas 19. a 20. stroročia zlepšujúcimi sa životnými podmienkami, ešte pred zavedením očkovania.

   Mainstreamoví dezinformátori vám však ukážu len graf, ktorý sa začína dátumom zavedenia očkovania. Treba sa však pozrieť aj na trend, ktorý tam bol predtým a pochopíte, že zásluha očkovania na eradikácii ochorení sa preceňuje.

   • https://youtu.be/h5LjehZkFI0
    Zde máte odborné video od nelékařky, která prostudovala 30 000 stran a 200 let historie očkování. Velmi se přimlouvám za prohlédnutí. Přeji hezký večer, Krásný Silvestr a co možná nejštastnější Nový Rok.
    Děkuji Vám za vaši nejzáslužnější práci pro děti i pro nás ostatní v této těžké době. Rudolf Kout

  • Samozřejmě nelze jinak než souhlasit se Sasa. Konečně rozumný názor. Není možné zrušit v 21. století očkování, přestat léčit „chemickými“ léčivými přípravky (včetně chemoterapie, která již je, mimochodem, čím dál méně chemoterapií), rodit doma a podobně. Nechceme se snad vracet do středověku. Takové a podobné nesmysly jsou totiž velmi nebezpečné a to je třeba si uvědomit….

   • Vravíme niekde, že by sa malo rodiť doma? Nevkladajte nám do úst to, čo sme nikdy nepovedali.

    Povieme vám niečo na zamyslenie sa…

    Viete prečo sa na medicínske testovanie používajú myši? Preto, lebo majú veľmi podobný metabolizmus ako ľudia, no oveľa rýchlejší životný cyklus. Jedna generácia myší trvá len pár mesiacov (dospelá myš sa považuje, ak má približne 2 mesiace). Týmto spôsobom sa dajú otestovať napríklad v priebehu 1 roka účinky liekov/vakcín na viacero generácií. Je to ako v zrýchlenom filme.

    No a viete, čo sa stalo, keď sa na myšiach testovali ekvivalenty vakcín, ktoré sa dnes aplikujú ľuďom? V priebehu pár generácií (zhruba 5) sa myši stali neplodné. Dnešné deti sú zhruba 3. až 4. generácia, od kedy sa u nás začalo plošne očkovať v 50-tych rokoch 20. storočia.

    No a čo myslíte, aký to bude mať vplyv na ľudí? Už dnes zaznamenávame veľké problémy s plodnosťou u mladých ľudí. Početnosť spermií u dnešných dvadsiatnikov je polovičná ako u ich otcoch. Fertilita mladých žien nie je na tom o nič lepšie.

    A teraz vám dám trošku cynickú otázku: Čo je horšie, ak vymrie trebárs (prežeňme to) 10% populácie na ochorenia, na ktoré sa očkuje alebo, keď vymrie celé ľudstvo kvôli neplodnosti? Tých 10% je samozrejme prehnané, lebo väčšina ochorení, na ktoré sa očkuje, nie je smrteľná alebo percento úmrtí je len veľmi malé.

    • A este by som dodala takto medzi vami muzmi, ze porod doma je to najlepsie pre zenu a dieta. Rodit nie je choroba ale uplne prirodzeny a zdravy jav.
     A dnes je velmi dobre sprevadzany odbornikmi. Bezpecny ako v nemocnici.
     Treba si o tom trocha viac zistit nez podavate informaciu.
     Pytajte sa ak by vas o tom viac zaujimalo. Rada vam o tom trocha viac vysvetlim.
     Rodila som doma.

     • Ano suhlasim,porod doma je najpohodlnejsi a v usa je to bezne . Alebo dom v ktorom zena rodi pod dozorom svojej midwive krora ju pocas celeho tehotenectva kontrolovala a nie v nemocnici kde Vas odrodi lekar ktory ma prave sluzbu a vobec nepozna vas stav a este sa ponahla a vyberie placentu bez toho aby pockal na kontrakciu ako sa to mne stalo lebo musi ist k dalsej rodicke.

   • Videli ste film Children of Men? Pozrite si ho. Niekde tam smeruje naša civilizácia.

   • Nie su to az take nezmysly, kedze je statisticky dokazane, ze lekarska starostlivost je 3.najcastejsou pricinou umrtia.
    Hned po srdcovo-ciebnych ochoreniach a rakovine.

  • https://youtu.be/h5LjehZkFI0
   Zde máte odborné video od nelékařky, která prostudovala 30 000 stran a 200 let historie očkování. Velmi se přimlouvám za prohlédnutí. Přeji hezký večer, Krásný Silvestr a co možná nejštastnější Nový Rok.

  • https://youtu.be/h5LjehZkFI0
   Zde máte vyčerpávající odpověd‘ na vaši otázku. Snad z toho nebudete vyčerpaná. Děkuji za váš zájem o očkování a přeji Veselý Silvestr a Šastný Nový rok

 5. Jsem pravidelným čtenářem a „odběratelem“ Bádatela a nemyslím, že by bylo správné jej rušit. A třebaže Bádatel je alternativně zaměřeným médiem, neměl by veřejnost informovat pouze jednostranně a uplatňovat cenzuru na příspěvky do diskuze které nějak polemizují s články uvedenými na jeho stránkách tím, že je jednoduše neuveřejní. Měl by naopak podpořit svobodnou diskuzi na uvedená témata, třebaže snad na věc má jiný názor. Cenzury jsme si snad užili v minulosti dost, a dobře víme, že k ničemu dobrému nevede.

  • My podporujeme slobodnú diskusiu. Mažeme iba trolov, vylgarizmy a osobné útoky.

   • Ale mně se stalo, že již několik příspěvků mi bylo neuveřejněno/smazáno – možná jsem ale někde udělal chybu v komunikaci – v tom případě se samozřejmě omlouvám.

  • https://youtu.be/h5LjehZkFI0
   Zde máte odborné video od nelékařky, která prostudovala 30 000 stran a 200 let historie očkování. Velmi se přimlouvám za prohlédnutí. Přeji hezký večer, Krásný Silvestr a co možná nejštastnější Nový Rok.

 6. Petra Dzerengova

  Dobry vecer, treba si pozorne pozriet video. Matka trojciat tvrdi, ze nakoniec sa zistilo, ze vakcina, ktorou boli jej deti ockovane bola kontaminovana. Viacero deti ockovane tou istou sarzou bolo postihnutych. Cim bola kontaminovana a co mohla kontaminacia sposobit, o tom nerozprava. Asi ju to nezaujimalo ako matku trojciat, ktore jej behom jedneho dna vsetky do jedneho upadli do autizmu… Je velky rozdiel zaockovat vakcinou kvalitnou a vakcinou kontaminovanou. Kazdemu je jasne, ze v druhom pripade dojde k nasledkom. Aj v bio zahrade moze dojst ku kontaminacii. Pestujem zdravu bio mrkvu, parkrat ju polejem kontaminovanou vodou alebo pouzijem kontaminovany hnoj a zdravotne nasledky su na svete. To vsak neznamena, ze teraz nikto na svete nebude jest mrkvu, lebo je zla a nezdrava a sposobuje ochorenie, ci? Kebyze sa zo vsetkeho robi taky humbuk ako z ockovania, asi by sme do ust nic nedali a zahynuli hladom…

  • Nemyslíte, že porovnávať pestovanie mrkvy a výrobu vakcín je dosť zlý príklad? Výroba vakcín by mala prebiehať v sterilnom prostredí s viacnásobnými kontrolami a testami na každom stupni výroby. Ako majú teraz rodičia dôverovať, že tá ich vakcína nie je kontaminovaná?

   Problém však spôsobujú aj nekontaminované vakcíny. Tak ako medicínsky systém rád tvrdí, že neexistuje dôkaz, že konkrétne očkovanie vyvolalo autizmus, ako ste si vy istá, že u týchto detí reakciu vyvolala práve kontaminácia?

   Kontaminácia automaticky neznamená, že to musí telu nejako ublížiť. Keď sa napijete vody s trochou špiny, tiež to hneď neznamená, že z toho dostanete žalúdočné kŕče. Veď v tej vakcíne je ďalších x pre telo cudzorodých látok, ktoré môžu vyvolať reakciu tela. Prípadne ich kombinácia.

   Takže netreba to zvaľovať iba na kontamináciu, pretože sa mi zdá, že hľadáte akúkoľvek slamku, o ktorú by ste sa mohli zachytiť a ňou ospravedlniť, že „veď vakcína za nič nemôže, to tá kontaminácia“. Tým tú kontamináciu samozrejme v žiadnom prípade nezľahčujeme.

  • Petra Dzerengova. Ako píše autor článku. Výroba by mala prebiehať v sterilnom prostredí, taktiež z maximálnou precíznosťou, veď ide o deti, ktoré majú byť ďalšiu budúcnosťou, generáciou ! To chcete povedať, že tým tisícom ľudí, že aha prepáčte – vakcína bola kontaminovaná, že už sa to akože nestane !? Veď to biedu len tieto trojčatá a ten istý vek ostatných detí a deje sa to nezávisle na sebe po celom svete ! Mám rád takých ľudí, čo majú klapky na očiach !? ?? Snáď Vás, Vaše deti toto nepostretne, snáď budú môcť mať detí…atď, atd

  • https://youtu.be/h5LjehZkFI0
   Zde máte odborné video od nelékařky, která prostudovala 30 000 stran a 200 let historie očkování. Velmi se přimlouvám za prohlédnutí. Přeji hezký večer, Krásný Silvestr a co možná nejštastnější Nový Rok.

 7. Dúfam že neexistuje človek, ktorý sa na základe tohto článku rozhodne svoje dieťa neočkovať!!!!
  A čo mám povedať svojej dcére za 20rokov keď sa jej narodí postihnuté dieťa lebo nie je zaočkovana proti rubrole napr?
  Treba si uvedomiť že ešte Československo malo jeden z najlepších očkovacích program !
  Minule som niekde čítala krásny komentár a vždy budem naň myslieť : ženy v rozvojových krajinách sveta prejdú desiatky km aby mohli dať svoje dieťa zaočkovať…
  A tiež netreba zabúdať na kolektívnu imunitu, ktorá každým rokom klesá a sú detičky, ktoré z nejakeho dôvodu nemôžu byť očkované ale pri Tom boli chránené touto kolektívnou imunitou a teraz sa asi ostáva len modliť aby niečo nechytili.
  Prosím zverejnite aj články s príbehmi rodín ktoré nedali deti zaočkovať a nakazili sa niektorou z chorôb aby si človek mohol pozrieť aj druhú stranu mince ?
  Ľudia prosím ak nemáte lekárske vzdelanie nerozhodujte sa na základe takýchto videí. Ak máte obavy či otázky treba vyhľadať odborníkov.

  • Problém je, že na Slovensku sú všetci takzvaní „odborníci“, teda predstavitelia medicínskeho systému, príliš jednostranne zameraní a žiadne vyvážené argumenty od nich počuť nebudete.

   Problémy s rubeolou môžu nastať len počas veľmi krátkeho obdobia tehotenstva, ak by sa tehotná žena práve vtedy nakazila. Ak sa nenakazila za 20-30 predošlých rokov, tak šanca, aby sa nakazila počas práve tých pár týždňov, je naozaj mizivá. Ak to však vo vás vyvoláva neprekonateľnú obavu, tak sa môže dať zaočkovať iba proti rubeole.

  • Na konci článku jistě pár odborníků naleznete.. https://www.efvv.eu/pathways-for-vaccine-damage/

  • https://youtu.be/h5LjehZkFI0
   Zde máte odborné video od nelékařky, která prostudovala 30 000 stran a 200 let historie očkování. Velmi se přimlouvám za prohlédnutí. Přeji hezký večer, Krásný Silvestr a co možná nejštastnější Nový Rok.

 8. Máme aj riešenie, myslím že to dává zmysel a platí pre všetky očkovania:

  „Co s tím? Hladké a bezbolestné řešení neexistuje. Buď budeme pokračovat v očkování stejným způsobem dál a situace se bude zhoršovat, jak budou umírat starší očkované ročníky a bude přibývat neimunních dospělých. Nebo začneme přeočkovávat v pravidelných intervalech až do smrti (obávám se, že to někoho napadne) a budeme zaznamenávat nežádoucí účinky horší než původní nemoc (např. autoimunitní onemocnění).
  Nebo se pokorně vrátíme k designu matky přírody. Postupně přestaneme děti očkovat vakcínou MMR (nechť je dobrovolná, bez nátlaku), postaráme se, aby co nejvíc dětí překonalo dříve „běžné dětské nemoci“ v optimálním věku a aby tak začala vyrůstat skutečně imunní populace.“

  • https://youtu.be/h5LjehZkFI0
   Zde máte odborné video od nelékařky, která prostudovala 30 000 stran a 200 let historie očkování. Velmi se přimlouvám za prohlédnutí.
   V dalším videu ‚pravda o vakcínách WHO…‘ se tvrdí: neočkovaní jsou zdraví, očkovaní trpí všemi nemoci (důvod: porušení imunity)
   Přeji hezký večer, Krásný Silvestr a co možná nejštastnější Nový Rok.

 9. Autizmus po ockovani

  Autismus po MMR vakcíně

  https://www.svobodavockovani.cz/news/misa-autismus-po-mmr-vakcine-priorix-od-glaxosmithkline/

  Míša se narodil v řádném termínu v září 2011 jako zcela zdravé miminko. Od narození mi dělal jen a jen radost. Do svých 15 měsíců nikdy nebyl nemocný, neměl ani rýmu, dobře spinkal, dobře jedl, byl neskutečně usměvavý, dobře se vyvíjel, v roce chodil bez problémů na nočník.

  V roce se smál nahlas pohádkám o Patovi a Matovi. Rozesmálo ho, když se praštili, když spadli, něco rozbili. Věděl, jaká situace přijde a smál se už dopředu. Taky je napodoboval. Spoustu věcí se od nich naučil, v roce uměl šroubovat úplně v pohodě akušroubovákem i ručním šroubovákem. Brzy seděl, brzy chodil, krásně žvatlal první slabiky a slůvka… a 21.VIII.2012 mi řekl poprvé „MÁMA“. Bylo to úžasné období!!!

  Ale jen do 8.I.2013, kdy mu doktorka vpíchla povinnou MMR vakcínu. Do té doby bezproblémově očkovaný Míša už nebyl mým usměvavým chlapečkem. Hned odpoledne po očkování přišla první teplota a následovalo 12 dní horeček. Jeho apatické chování, nezájem o hračky, neustálý pláč, ztracený oční kontakt a nezájem o mou osobu jsem přičítala těm teplotám.

  Stále jen polehával, plakal a koukal „nikam“. Po několika dnech tohoto apatického chování začal večer zničehonic obloukovitě zvracet a to několikrát za sebou… Dala jsem ho do postýlky, teplotu měl 37,3 °C, za hodinu a půl měl již 39,2 °C. Hodně plakal a stále zvracel. Odvezla ho RZP a týden jsme byli v nemocnici. Diagnóza žádná, vyšetření žádné, příčina nezjištěna. 6 dní byl zavřený v postýlce nebo se mnou na posteli a jen apaticky a nepřítomně koukal…

  Po 6 dnech, kdy s ním nic nedělali a odmítal jejich stravu, jsme podepsali revers a šli domů. Následovaly snad 3 týdny průjmů, které nešly zastavit. Už v nemocnici Míša přestal reagovat na své jméno, choval se jako hluchý, neotočil hlavu na zavolání. Nereagoval na pohádky, jako by své oblíbené postavičky — Krtka, Pata a Mata, — vůbec neviděl. Celý únor 2013 byl v podstatě apatický, měl průjmy, nehrál si s jedinou hračkou, nepodíval se na mě.

  Stávalo se, že začal bezdůvodně plakat a v novém prostředí se choval „divně“. Až později, když jsem pochopila, do té doby mně neznámé symptomy autismu, mi došlo, že už v nemocnici se tak choval. Od března do listopadu 2013 bylo jedinou jeho „hračkou“ otevírání a zavírání dvířek od čehokoli. Nic jiného 8 měsíců roku nedělal. Zahleděl se na pant u dvířek a otvíral a zavíral… hodinu, dvě, tři… Později se přidalo otevírání šuplíků a myčky. Jiné hračky (a že jsem mu jich nakoupila) neviděl. Stejně tak neviděl Krtka, Pata a Mata a neviděl ani Meggie, Jacka Russela mojí maminky, kterého od miminka zbožňoval. Bohužel „neviděl“ ani mne, svého tátu, babičku, nikoho z rodiny. Míša byl v té době hodný, ale byl nepřítomný. V září jsem nastoupila zpět do zaměstnání a Míša začal chodit do jesliček. Už po prvních dnech začal chodit domů s rozbitou hlavou a velkými modřinami na čele. Učitelky tvrdily, že se sebepoškozuje, mlátí hlavou o koberec, o skříně a zdi.

  Po měsíci byl ze školky vyloučen pro nepřizpůsobivé chování. Moje sestra v té době vyslovila podezření, že je Míša autista. Kontaktovali jsme maminky kamarádku z práce, která pracuje v SPC Litvínov s autisty a ta nás navštívila doma. Jednoznačně nám řekla, že Míša je autista. Poté jsme se objednali na vyšetření do APLA Praha, k dětskému psychiatrovi, dětskému psychologovi a neurologovi a byl nám diagnostikován autismus se středně těžkou mentální retardací. Genetické vyšetření neprokázalo žádný genetický předpoklad pro autismus.

  Ze dne na den jsem dala v práci výpověď a zůstala s Míšou doma. Slovo autismus jsem do té doby měla spojené jen s filmem Rain Man. Až později mi došlo, co mi tato nemoc vzala. Vzala mi usměvavého zdravého chlapečka. Do září 2013 se jeho oči nesetkaly s mými, 1,5 roku vůbec nereagoval na jméno, sebepoškozuje se, napadá a mlátí při záchvatech lidi, které má rád, rozbíjí v agresi nábytek a hračky, špatně usíná (i 3 hodiny) a v noci se budí. Neujde ani 5 metrů za ruku, stále utíká, neslyší na „STŮJ!“, „POČKEJ!“. Nyní jsou mu 4 roky, od 8.I.2013 doposud nepromluvil a je stále na plenách…

  Ráda bych poděkovala Katce Konrádové za její vstřícnost, rady a pomoc. Věřím, že s její pomocí Míšu vyléčíme a autismus překonáme. Již v září 2013, po vlastní detoxikaci, se mi Míša podíval poprvé do očí. Věřím, že jde autismus vyléčit a pod odborným vedením Katky budou pokroky jen a jen přibývat a autismus bude jednou jen ošklivá minulost. A také věřím, že jednou zase uslyším „MÁMA“.

  Více zde: https://www.svobodavockovani.cz/news/misa-autismus-po-mmr-vakcine-priorix-od-glaxosmithkline/

 10. dobry den verim na neplodnost z vakcin, presne tak, pozrite choroby psov a hlavne neplodnost! Uz teraz to chovatelia a veterinari vedia a hovoria o tom! a ze nie su neziaduce ucinky, sestrin pes skoro zomrel..preslo tym viacero generacii ako ludia..a nehovorim, ze bola vyvinuta choroba parvoviroza.. Áno, parvovírus bol vytvorený vakcínami. Táto choroba pred 70-tymi rokmi 20. storočia nejestvovala. Vlastne vedci nám hovoria, že bol vytvorený výrobcami vakcín, ktorí kultivovali vakcínu proti psinke na mačacích obličkách, ktoré boli infikované mačacou enteritídou. Následne boli touto vakcínou zaočkovaní psi po celom svete a presne v tom čase sa po celom svete objavil parvovírus. Prirodzene sa vyskytujúce epidémie by sa šírili naprieč svetadielmi len pomaly. Parvovírus sa objavil s veľkým treskom, v súlade s distribučnou politikou nadnárodného výrobcu očkovacích látok.

  Viac tu: https://www.slobodavockovani.sk/news/myty-a-fakty-o-ockovani-psov/

  A co AIDS ??? pozrite si ako sa opci virus dostal cez vakciny do ludi..preco predtym AIDS nebol?preco jeho epicentrum, je presne tam kde sa masovo vakcinovalo..
  za 200 rokov sme z 1 milierdy narastli skoro na 8 miliard..treba preriedit 🙂 po roku 2020 bude mat zisk vakcin.priemysel 100 miliard dolarov rocne! A prepacte kazdy komu to ako tak mysli, predsa nemoze povazovat epidemie vo vojne s dnesnym zivotom! alebo ste na praskoch…lebo porovnat epidemiu bez kanalizacie, dobreho jedla a v spine, bez mydla a vody nemoze dnesny zijuci clovek v EU porovnat realne so sucasnym zivotom..a pojem smrtelna infekcna choroba je tiez neuplna, lebo tak ako vakcina ani infekcna choroba nie je pre kazdeho smrtelna, a ano bola som ockovana a schytala som vsetko naco sme boli ockovani 🙂 a veeelmi silno, skoro som na mumps so zapalom pankreasu skoro zomrela..poznam z okolia aj deti postihnute po ockovani. moja dcera zial mala prve dve(po spracovani detskeou lekarkou) a nastastie som ju nedala viac! bola uplne ina dva tri tyzdne po ocko, je to ruska ruleta, a nikto vam nezaruci, ze prave vasmu dietatu sa nic nestane! a prosim kto neveri, chodte sa dat ockovat minimalne na chripku, HPV, cirkoviry…..skutocne ak je to bezpecne a vam to pomoze tak sa mozete len tesit, ze vraj nedostanete chripku, preplatenu poistovnou :-)chodte a najlepsie kazdy rok, lebo stale su ine viry..mozno ochrnutie vam to potvrdi,lebo alzheimer si uz neuvedomite :-), ale pre istotu vedte dokumentaciu pre rodinu..mimochodom posledna vec… DNA..ina zvieracia DNA do ludi? nic? no ja verim, ze mutacia je mozna…

  • https://youtu.be/h5LjehZkFI0
   Zde máte odborné video od nelékařky, která prostudovala 30 000 stran a 200 let historie očkování. Velmi se přimlouvám za prohlédnutí. Přeji hezký večer, Krásný Silvestr a co možná nejštastnější Nový Rok.
   PS. Žádný virus Covid není, je jen špatná statistika, všechny nemoci se počítají jen jako Covid. Jen kvůli tomu, aby nás mohli očkovat.

 11. Tak o AIDS jsem kdesi četla, bylo to ještě asi před sametem, že přišel od lidí z Afriky, už tehdy tu bylo hodně cizích studentů, prý kdesi tam je soulož s opicemi běžná…Později mi to potvrdil i jeden lékař velmi zkušený, zcestovalý, sečtělý, který musel pracovat jako lékař i v koncentračním táboře. Mluvil šesti jazyky, což před tolika lety bylo vyjímečné, se vším si věděl rady, přesto že byl „jen“ obvoďák. Hlavně ale, že se šíření té nemoci (AIDS) v civilizovaných státech nakonec zvládla. Ovšem lidem ta a podobná ponaučení nestačí. Pořád budou Přírodu pokoušet, až se jednou naštve doopravdy a dá nám to pocítit pořádně.

 12. Škoda niečo vysvetľovať ľuďom, čo majú klapky na očiach, taktiež ak niektorý si neuvedomujú, že niečo sa už deje a plánuje na generácie dopredu, rôzne choroby, výrus, baktéri, či cez potkany, komárov a inom hmyze, jedlo, rozprašovanie- chemtralis, “ upravovanie“ počasia, davové ovládanie ľudskej mysle atď, atď. Všetko pre „blaho“ ľudstva. … NAJRADŠEJ MAM ak som u nejakého lekára, pár krát som bol a bez toho aby dopredu sa spýtal – treba prestať fajčiť? , Pán dr.-NEFAJČIM ! alebo dr. povie niečo , že to je genetické,Vaši rodičia mali ? P. dr. – nie nemali ! P. dr.- môžem sa Vás spýtať ? – prečo sa všetci, ak neviete príčinu a nik predtým tu chorobu a ten problém nemal, vravíte že je to genetické !? Kde, kedy to vzniklo atď. – nevedia odpovedať, zahovoria.. idem preč a mám nárok Svoj názor, sú radi , že vyštudovali, na liekoch alebo dealeri im povedia načo ten a ten liek slúži, predpisu ! Nezaberie – predpišu iný?? Prídu 9-i na bežné prechladnutí – ten istý liek, príde 10-y ten istý liek, ale ten zomrie, zabudne tampón po operácii v tele, dokonca aj nožnice….dotyčný trpí, doktor výhovorka- to je po operácii bežné ešte niekoľko dní, pacient zomiera – no a čo !?? Veď je lekár ! Operujú človeku práve – zdravé koleno, miesto ľavého- boľaveho … ČESŤ VÝNIMKÁM a TÝCH JE DOSŤ MÁLO – bohužiaľ ?? … AKO MI RAZ JEDEN ZNAMY POVEFAL po SEMINÁRI….. A TO HOVORÍ za VŠETKO ?? LEKÁR MÁ LIEČIŤ, ALE NIE VYLIEČIŤ !! … Ľudské telo má v sebe dosť protilátok aj na vyliečenie rakoviny ! Ale ak budeme doňho tlačiť samu chémiu v liekoch a správať sa k nemu ako k odpadkový košu, tak nám to aj tak vráti ??

  • Ano, je to tak
   https://youtu.be/h5LjehZkFI0
   Zde máte odborné video od nelékařky, která prostudovala 30 000 stran a 200 let historie očkování. Velmi se přimlouvám za prohlédnutí. Přeji hezký večer, Krásný Silvestr a co možná nejštastnější Nový Rok.
   PS. Žádný virus Covid není, je jen špatná statistika, všechny nemoci se počítají jen jako Covid. Jen kvůli tomu, aby nás mohli očkovat.

 13. Helena Tichá

  a proč očkují malé děti? to přece není potřeba, děti mají imunitu od narození
  proti všem infekčním chorobám, tak proč to lékaři zkouší na malých batolatech?

 14. Nešťastná matka

  Ano, konečne mi je jasné, prečo aj moje deti sa dostalo po očkovaniach do zvláštnych stavov plačlivosti, letargie, neskôr keď boli väčšie tak depresie, anorexia, bolesti hlavy… detská lekárka očkovania ako na páse… žiadne upozornenia, ziadne “mozete to odmietnuť”… povinne a hotovo!…
  Bože, chúďatká moje deti! Keby sme toto skôr vedeli! Nikdy, nikdy by sme ich nedali zaočkovať!!!
  A ešte pripomínam, že ako mlada žena som mala problém aj ja otehotnieť, čo som nechápala… ziadne problémy, ale nie a nie otehotnieť… a to boli 90 roky !!!
  Verím že súčasná generácia to bude mať “vďaka” nezodpovedným pediatrom ešte horšie …

Pridajte komentár

*