Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Denník N, krstným menom Diabol: Ako sa trtko Filipko načisto zosmiešnil


Print Friendly, PDF & Email

Pred pár dňami sme ako reakciu na neustále osočovanie, šikanovanie a šírenie klamstiev o našej stránke zo strany novinára Filipa Struhárika z Denníka N uverejnili o ňom článok.

Jeho reakcie naň boli vskutku pozoruhodné, miestami trápne, no celkovo vcelku zábavné. No a práve im sa budeme venovať v tomto nadväzujúcom článku.

Vieme, že naša stránka sa zaoberá primárne zdravím a na infantilné útoky od skorumpovaných mainstreamových médií zvyčajne nereagujeme.

Avšak čo je veľa, to je veľa a už sme museli pristúpiť k odvete.

Jednoznačne najaktívnejší v týchto útokoch je Denník N. Asi časom nadobudli pocit, že absencia reakcie znamená našu slabosť či nebodaj strach. Mýlili sa.

To, že sme na nich doteraz nereagovali, znamená iba to, že zvyčajne nemárnime čas s idiotmi. Teraz to už však prekročilo únosnú mieru a tak na oplátku trocha naložíme aj my im.

Takže, milí naši verní čitatelia, zabehnite si do špajzy po pukance, pohodlne sa usaďte a príjemne si to užívajte.

Dnes si viac dopodrobna rozoberieme nášho známeho zadubenca z Denníka Nenávistného, Filipa Struhárika, alias trtka Filipka.

Filipko sa dozvedá o našom článku

Po uverejnení nášho článku v pondelok zhruba okolo 19:20 netrvalo ani hodinu a už sa ňom Filipko dozvedel.

Vďačíme za to jednému z našich čitateľov, ktorý k statusu na jeho Facebookovom profile pridal komentár s odkazom na náš článok.

Och, beda-prebeda, voľačo tak hrozné nášho Filipka priam pobúrilo. Želať mu niečo podobné, čo sa prihodilo pani, ktorá po očkovaní takmer zomrela? No uznajte, čo je to len za človeka?!

Filipko hneď pobúrene reaguje:

No tfuj, tfuj, tfuj! To sú dnes ale strašní ľudia, čo také niečo človeku želajú!

Nám však nejde do hlavy jedná vec. Náš Filipko totiž tvrdí, že my na stránke píšme o očkovaní len samé bludy. Takže aj to, čo sa stalo tej pani, musí byť tiež čistý blud a žiadna reakcia na očkovanie sa u nej nevyskytla. Totálne „nič“.

Tak potom prečo je Filipko tak hrozne pobúrený? Veď vlastne ten človek mu želal „nič“. Závažné reakcie na očkovania vo Filipkovom mentálnom svete predsa žiadne nejestvujú. Tak prečo to pobúrenie?

Filipko zúri a bany rozdáva

Každopádne, takto si s naším čitateľom vymenili ešte zopár odkazov a potom ho náš falošný pseudoliberálny Filipko zablokoval.

Veď čo, diskusia musí byť slobodná. To ale platí len dovtedy, kým sa to Filipkovi páči. Keď sa dostane do úzkych, je koniec liberalizmu, slobody a diskusie.

Zaujímavé tiež je, že tí naši tajtrlíci novinárski a aktivistickí, vrátane Filipka, tak radi rozprávajú o tom, ako iní na Facebooku mažú a banujú.

Dokonca si na to naprogramovali aj jednu aplikáciu, ktorá sťahuje dáta priamo z Facebooku a meria rôznym extrémistom, nacistom, šarlatánom, komunistom a neviem akým ešte ďalším -istom, koľko vymazali komentárov.

Potom si z tých „mazačov“ a „banovačov“ navyše aj grafy zostavujú. Seba do toho systému samozrejme nezahrnuli. Veď oni mazať a banovať môžu, len iní nie.

A tak náš Filipko po siahodlhej diskusii trvajúcej niekoľko dlhých a urputných pár minút nášmu čitateľovi udeľuje ban:

Filipko vracia úder

Rozrušený Filipko neotáľal a onedlho, zhruba hodinu a pol od publikácie nášho článku, už nám vracal „úder“.

Vytvoril nový status, kde sa plačlivým tónom vyfňukal, že on chudáčik nič, že on vo svojom nedávnom článku len pripomenul, čo už je aj tak všetkým známe, a teda, že uverejňujeme bludy.

No a následne na to sme my, podľa neho, začali „besnieť“.

Ale veď pozrite si to sami:

Tuto by sme sa radi pristavili pri tom „besnení“.

Spomeňte si, ako ešte pred pár dňami všetky naše pseudoliberálne média brechali na Ficových 13,5 roka praxe. A robili si všade po internete srandu, že 13,5 > 15, prípade 14 > 15.

Denník N nebol výnimkou, uverejnil túto karikatúru:

Zbohom vysoký krvný tlak

Tak si to teraz zhrňme…

Denník N o nás doteraz napísal, pokiaľ si dobre pamätáme, minimálne 7 článkov. My o nich prvý článok pred pár dňami (až dnes druhý).

No a teraz sa vráťme k tomu „besneniu“. Použijúc logiku Denníka N je 1 > 7 neskutočné „besnenie“. No uznajte, „až“ 1 článok sme o nich napísali a oni o nás „len“ 7. Hrôza, des, totálny horor. Šialené besnenie!

Hm… Klasický dvojaký meter tých „najspravodlivejších“ z Denníka N.

Poďme ale ďalej v rozoberaní trapošiniek nášho trtka Filipka.

Prírodná liečba osteoartritídy

 

Filipko mlží, maže a prekrúca

Po publikovaní článku zostáva náš Filipko v strehu. Kontroluje emaily, či mu niekto nepíše, sleduje komentáre, čo ňom iní píšu a tak.

Zlé jazyky hovoria, že v tú osudnú noc ani len oka nezažmúril.

Toľko publicity už zrejme dávno nemal. Teda druhých rozoberať, to áno, na to bol zvyknutý. Ale byť sám v žiari reflektorov, tak to bol pre Filipka úplne nový pocit.

A je to tu! Zrazu sa zjavuje jeden z prvých komentárov na našej stránke:

Fúha, to bolo tvrdé…

Filipkovi za až zahmlilo pred očami, žalúdok mu stiahlo a fantázia zapracovala na plné obrátky. Hneď to dáva pod svoj Facebookový status spolu s vlastným komentárom:

Hm. Vravíte, že vy v komentári na našej stránke nevidíte slovo „žid“?

Hm. Ani my…

Filipko mal zasa zrejme nejaké mokré sny a až príliš prebujnelú fantáziu. Jednoducho, „čo sa babe chcelo, to sa babe prisnilo“.

Jeden diskutujúci ho upozornil, že v tom komentári na našej stránke žiadne slovo „žid“ nevidí. To sa však nášmu pseudoliberálovi Filipkovi do krámu nehodí.

Čo teda urobí s daným komentárom? No jasné, šup-šup svižne ho zmaže.

Bohužiaľ sme z toho nestihli urobiť obrázok skôr, než ho Filipko vymazal. Taký rýchly je ten náš Filipko. Takže vám, milí naši čitatelia, neostáva nič iné, len nám v tomto dôverovať.

A aké je teda z toho ponaučenie?

Keď Filipko vidí niekde slovo „žid“, tak tam proste slovo „žid“ je a hotovo! Ak máte iný názor, budete zmazaní a buďte radi, že nedostanete rovno ban!

Odporúčame: Prírodná liečba cukrovky

Filipko na hodine slovenčiny

Vráťme sa však ešte na chvíľu k predošlému statusu. Filipko ako vzdelaný liberálny novinár predsa musí ovládať slovenčinu. No zdá sa, že ju príliš neovláda.

Takže, milý Filipko, ak to teraz čítaš, daj si chvíľku pauzu, posaď sa a prejdeme si jedno zo základných pravidiel slovenského pravopisu.

V predošlom komentári sa náš čitateľ vyjadruje k fyzognomii, zrejme myslel fyziognómiu – maličká chybička sa vlúdila. Ale nie o tejto chybičke chceme písať.

Fyziognómia je náuka o črtách tváre. Čiže autor komentára tým mal na mysli Filipkov výzor.

No a výzor sa vzťahuje k čomu – k náboženstvu alebo k národnej príslušnosti? K náboženstvu zrejme nie, pretože členmi toho istého náboženstva môžu byť rôzne národy odlišného výzoru.

Myslel teda skôr na príslušnosť k národu, pretože jednotlivci toho istého národa sa vyznačujú rovnakým výzorom.

Čiže, ak mal na mysli národnú príslušnosť, tak vtedy sa začiatočné písmeno píše s veľkým písmenom – Slovák, Žid, Maďar, Poliak a podobne.

Malé písmeno sa píše vtedy, ak názov smeruje k označeniu člena náboženskej skupiny – katolík, protestant, žid, moslim a podobne.

Takže, milý Filipko, nabudúce, keď budeš písať o Židoch alebo príslušníkoch iných národov, tak sa to píše s veľkým začiatočným písmenom. Zapamätaj si to! Už si dosť veľký a takéto hrúbky v tvojom veku, a k tomu ešte v povolaní novinára, sú jednoducho veľká hanba.

Ledaže si to urobil úmyselne? No ale to by bolo niečo hrozné! To by sme ťa museli označiť za antisemitu. My ti však veríme, že to bola z tvojej strany určite len chybička. Samozrejme neúmyselná a z neznalosti.

Záver

Takže na dnes by to snáď aj stačilo. Nechceme, aby sa náš Filipko cítil nejako príliš zdeptaný.

Zatiaľ teda toľko, milí naši čitatelia. Ak sa vám tento článok o „výkvete“ našej slovenskej žurnalistiky páčil, napíšte nám prosím do komentárov.

V prípade vašich pozitívnych ohlasov z toho možno spravíme niečo pravidelnejšie a častejšie sa pozrieme na zúbky našim najliberálnejším, nespravodlivejším a samozrejme úplne najobjektívnejším slovenským novinárom.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Ďakujeme za vašu pozornosť a tešíme sa na ďalšie stretnutia.

Spracoval: Badatel.net

Ako vyliečiť štítnu žľazu

 

Súvisiace články
Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Vladimír Jurišta

  Filip je pekné meno, aj pán novinár je celkom primerane vzhľadný chlapec. Nemajte mu za zlé, že ešte nedospel, v inej dobe každý dospieva v inej dobe a iný čas, niekto neskôr, niekto vôbec. Niekto dospieva, keď mu dôjde hlas……….a už sa nevaďte…..

 2. Jaroslav Šiška

  Som už dôchodca a zrejme pri tomto priznaní sa Filipkovi otvára nôž vo vrecku ako
  všetkým jemu podobným vševedúcim novinárom.Kedysi novinár niečo znamenal, dnes je to skôr hanlivá nadávka a synonymum bezcharakterného človeka.Dnes je novinár každý,kto dokáže vypotiť diplomovku z rozhovorov so svojimi kamarátmi ako napr. pani T.
  Aj ja som v novembri 1989 štrngal s kľúčmi a dnes sa za to hanbím.To,čo sa k nám
  rozšírilo z demokratického západu je degradácia človeka a celej spoločnosti. Ja a ostatní starší ľudia to vieme posúdiť,lebo sme prežili socializmus a teraz živoríme
  vo Filipkovej vysnívanej demokracii.Dnes som bol v Lidli a pred vchodom stála uzimená pani a prosila okoloidúcich o príspevok na liečenie jej malej netere.Toto
  sa za nenávidenej totality stať nemohlo,lebo všetko hradil štát.Náš premúdrelý a skúsený Filipko to nevie alebo si to nechce priznať. Za hrsť peňazí šťastne krúti chvostom keď ho jeho šéf pohladká po hlave.
  P.S. Filipko ešte nepočul o praktikách farmaceutických firiem a preto mu odporúčam knihu John Virapen: Nežiadúci účinok smrť.

  • Podla Filipka su to vsetko konspiracie, ktore siria ludia. ktori mali blizsie k rezimu. Len je zaujimave, ze strana tolko stranikov nemala, kolko ludi z predchadzajuceho rezimu je nespokojnych so sucastnou „demokraciou“. Ale to je zase nieco co sa im nehodi do kramu. Zial ti ludia ziju v inej realite. A tak aj dopadnu.

  • Plne s komentárom súhlasim. Dnes už novinárov žiadnych nemáme a hlavne v maintreamových médiach. Tam nie sú novinaŕi, len akýsi tajtrdlíci, čo nevedia o čom píšu ….

 3. Pluhar Jaroslav Pluhar

  Som medicisky vzdelaný,čitam Vašu stranku dlhší čas pozitivne veci akceptujem negativne mažem.O vakcinacii članky okamžite rušim pretože medicinsky nie je prliš o čom debatovať.Proti to su vybrane čerešničky ktore sa vždy pri akejkoľvek teme vyskytnu.A myslim si že novinar z profesneho hladiska ma bojovať proti famam a polopravdam čo boj proti vakcinaciam/očkovaniu/ určite je a čas dokaže na ktorej strane je pravda.Uvidim či sa dožijem toho že si na Vašej stranke prečitam članok kde uznate že to bol OMYL.

  • Dobrý deň, to by ste sa musel dožiť toho, že zmenia zloženie vakcín. Tiež mám doma „čerešničku“ a tuším v poslednej dome už s toho začína byť čerešničkový sad.

   • My starší sme sa tiež museli dožiť toho, že po niekoľkých desiatkach rokov tunajšej „demokracie“ musíme, žiaľ, konštatovať, že čo nás učili komouši o kapitalizme bola čistá PRAVDA !

    • Táto neoliberálna pliaga nemá šajnu o svete, snaží sa presadzovať hodnoty nezlúčitelné so zdravým rozumom, slušnosťou a kresťanskou vierou.
     Čím väčší hnus z ich papúl vychádza, tým hlasnejšie sa ho snažia vypúšťať. Len sa čudujem ako dlho im to mlčiaca väčšina toleruje.

 4. Bádateľ, sorry ale nepáči sa mi spôsob akým pisete o novinárovi Filipovi.. venujte sa radšej témam súvisiacimi zdravím a a zdravým životom..také stvave a zosmiešňuje vyjadrenia len kazia dojem z celej stranky.dakujem

  • Oni o nás píšu klamstvá, hoaxy a iné nezmysly už skoro 3 roky. My sme ich doteraz ignorovali a venovali sa písaniu článkov o zdraví tak, ako spomínate. Oni však nemajú mieru a svoje útoky na nás stupňujú. Takže sme si povedali dosť a nastavili sme týmto škodcom a pokrytcom zrkadlo.

   • Myslim si, ze aj zrkadlo sa da nastavit klutivovane s davkou nadhladu. Pouzivanie akychkolvek osocujucich a urazavych oznaceni /ako hned v nadpise clanku/ mi pride minimalne detinske. V jednej mudrej knihe sa pise „kto do Teba kamenom, Ty donho chlebom“ a ine poucenia, ktore nas ucia, ze nemusime bojovat rovnakymi zbranami ako nasi proztivnici. Uprimne ma vas clanok sklamal, nie preto, ze bol napisany ale ako bol napisany. Ved nie ste deti na ihrisku, ktore sa ohadzuju pieskom, lebo ten druhy hodil…

    • Áno, normálnym ľuďom sa dá nastaviť zrkadlo aj kultivovane. Lenže Denník N nie sú kultivovaní ľudia. Choďte sa pozrieť na ich stránku. Minimálne 50% článkov na titulke je nejakým spôsobom nenávistných. A dokonca aj tie, ktoré iba preberú z agentúr, tak mnohé z nich ešte upravia a nejakým spôsobom „znenávistnia“.

     Jediné, čo títo ľudia robia, je to, že šíria všade okolo seba zlobu a nenávisť. Absolútne ľudské bahno. Na týchto ľudí bežné kultivované spôsoby komunikácie neplatia. Rozumejú len svojej vlastnej reči. Reči hyen.

     A preto by sme to vaše porekadlo s kameňom a chlebom troška poopravili…

     Pri styku s Denníkom N platí jediné: „Kto do teba kameňom, ty do neho dvomi“. Bohužiaľ, je to smutné, ale pravdivé. S Denníkom N, po 3 rokoch ich šikanovania, už nebudeme mať žiadne zľutovanie. Dostanú to, čomu rozumejú najlepšie a čo si zaslúžia. Oheň a síru.

     Ak to nemusíte, tak tieto články jednoducho preskočte a nečítajte ich. Veríme však, že mnohí čitatelia si ich radi prečítajú a dozvedia sa niečo nové aj z trošku inej oblasti než len zdravia.

     • Skoda, myslela som, ze s laskou a pokorou dojdeme dalej. Ale asi som na zlej stranke.

     • Poznáte tú bájku o korytnačke a škorpiónovi?

      Škorpión poprosí korytnačku, aby ho preplavila na druhý breh rieky. Korytnačka mu vraví: „Ale škorpión, veď ma bodneš a zomriem.“ Škorpión jej na to odpovie: „Určite nie, veď ak by som ťa bodol a ty zomrela, tak potom by som sa aj ja utopil.“

      Korytnačka chvíľu popremýšľa a napokon súhlasí.

      Tak teda pláva korytnačka so škorpiónom na chrbte a v strede rieky škorpión korytnačku bodne. Tá mu zúfalá vraví: „Škorpión, čo si to spravil?! Teraz zomrieme obaja!“ A škorpión jej na to odpovedá: „Keď vieš, to už je moja povaha.“

      Takže, ako vidíte, ani korytnačka sa s láskou a pokorou nedostala ďalej ako do polovice rieky…

     • Elena Sigetyova

      YES !

   • Miloš Jáger

    Dennik N si dokonca necháva platiť za svoje články.Ináč hmla…..Toto je liberálno trhový mechanizmus, Za ich ,,zaručenú a objektívnu pravdu´´ a patent na uvažovanie si musíte predplatiť .Kde tie peniaze končia u akého nezávislého objektívneho demokrata nevie nikto.Keby ich poslali aspoň na charitu, riešenie rómskej problematiky, alebo na onkológiu.Sú to štváči…a podľa ich niektorých zaručených tvrdení vyzerajú akoby nemali ani maturitu….Tieto ich úvahy patria do krčmy po 2 poldeci…..

  • Evelina: sorry ale nepáči sa mi spôsob akým obhajujete smradov z Denníka N. Sú to zapredanci, za smradlavý $ by nakydali aj na vlatnú mater alebo na svoju krajinu. Čo aj robia. A že Bádatel píše škaredo o nich – ako sa do hory volá, tak sa…

 5. František

  Mila radakcia Badatel,urobili ste vybornu vec že ste napisali tento članok ako reakciu na liberalneho Filipka,ktory ako všetci liberali maju v hlavach nasrate!! Treba sa braniť a nedať sa uražat takymi ubožiakmi ktorí prkrucaju,klamú a zavadzajú ľudí!! Ich zaujmom je len doslovne ničiť a bojovať proti zdravemu nazoru!! Stači sa pozrieť čo robia Sulik,ktory sa neštiti obliecť si tričko s uražkou a nadavkou na rodinu!! Asi ho potom vychovali opice v pralese a nevyrastal v rodine! Títo dvaja šašovia ktorí dehonestuju busty a sochy,atd atd! Tychto embrií sa dosť namnožilo a myslia si že oni su spasitelia a môžu si robiť čo chcu!! Tak ako píšete,ale boh chráň,čo i len vypočuť si argumenty,či názory iných,lebo to už bolí!!
  Preto si nedajte brnkať po nose,aby si takyto odpad k vam dovoľoval! Máte skvelé články,rady a recepty ktore som sam vyskušal a zaberaju!! Prajem Vam všetko dobre a som rad že vaše stranky inšpirujú a pomahajú!
  Stale plati,že zdravy rozum a pravda zviťazí!!
  Všetko dobré prajem
  František

  • Je to novodoba inkvizicia. A ti co v predchadzajucom rezime takto vycinali, tak ti sa nespravali tak ako dnesna liberalna uderka platena peniazmi zo Zapadu.

 6. Karel IV.

  Takže zrušíme to smrt a zkázu šířící očkování a radostně vykročíme opět do středověku?

  • Nie, nezrušíme. Zdobrovoľníme a nech sa každý slobodne rozhodne bez hrozieb pokút či sa zaočkovať dá alebo nie.

   A tiež zakážeme takú reklamu na vakcíny, kde sa využíva strach alebo psychické vydieranie (hint: 99,9% reklám na očkovanie je takých).

   • Karel IV,nepíš bludy!! Rozmyšľaj logicky,nech to bude dobrovoľne a nie povinne!! O tom sa bavime!! Tak sa preber!!

   • Dobrovolnost kterou žádají „alternativci“ není žádné řešení a jen to dále zamlžuje tuto tématiku. Zde bych chtěl slyšet jasnou odpověď – je očkování tak škodlivé, jak tvrdí a stále nás straší „alternativci“ a je pouze otázkou nečistého biznisu farmaprůmyslu ?, Pak očkování jednoznačně zakázat. Pokud ale tomu tak není, pak očkování je potřebné a z určitého hlediska i vymahatelné, protože nás všechny (i ty očkované, protože v medicíně není nikdy nic na 100%) chrání před velmi nepříjemnými zdravotními problémy (např. obrna a další). Tím budou tyto nechutné, stále se vlekoucí a lidi matoucí spory jednou pro vždy ukončeny.

    • Ak neobsahuju vakciny nic skodlive, preco potom chyba fundovana a korektna diskusia bez emocii a osocovania zo strany kompetentnych na odstranenie obav? Odpoved si musi dat kazdy sam.

 7. Klobúk dolu, že sa odvažujete verejne hovoriť o medicíne ako skorumpovanej farmaceutickými spoločnosťami za účelom fantastického biznisu. Sama som mala tú možnosť byť smrteľne chorá a prv, než som sa dala „liečiť“ rezaním, pálením a otrávením som si prečítala veľa, nielen počúvala odporúčania,/ bohužiaľ, neodkážem onkológov inak nazvať, keď sa pozriem okolo seba/ anjelov smrti. Ďakujem Bohu, že som sa neunáhlila, lebo po alternatívnej liečbe sa cítim výborne. Z veľkej časti tomuto rozhodnutiu môžem ďakovať práve tejto stránke. Vravte si, čo chcete, všetko záleží na človeku samotnom. Želám všetkým, aby sa dokázali rozhodnúť tým správnym smerom. A Vám ďakujem za užitočnú prácu.

 8. Dekuji za Vasi praci a osvetu. Zajimalo by me, jestli se zminovany novinar nechava kazdorocne ockovat proti chripce a jinym svinstvum, kdyz je to tak moc zdrave….Myslim, ze ne, to uz by mezi nami zivy a zdravy nebyl….

 9. Z chuti som sa zasmiala na tomto článku. Je potrebná rovnováha medzi farmapriemyslom a ostatnou prírodnou liečbou. Rozumný človek si vie vybrať, čo mu osoží a čo nie. A keď sa niekomu tieto články nepáčia nemusí sa nimi zaoberať.
  Sú ochorenia, kde zaberie len chemická liečba a sú ochorenia, kde zaberie len prírodná liečba. Č o sa týka očkovania bolo prospešné v začiatkoch po ich vynájdení, teraz je to len biznis.

 10. Filipko,by sa mal venovať takej sfére,kde nenarobí veľa mat.či duchovnej škody.Napr.pozorovaním hviezd v inej galaxií.a.p.

 11. Denník N-eandrtálca a jeho akože „novinári“ sú starí konšpirátori, treba ich tak aj brať. Nikdy nič seriózne nevypotili, viď. Trtko Filipko, Monička Tódová atď.

 12. V Čechách je relácia Barandov,kde odporúčam počúvať !šéfa“ ako sa vyjadruje o Denníku N.Čože je to extra denník s rovnakým názvom aj v Čechách aj na Slovensku a nebodaj po celej Európe.Škoda že novinárov zneužívajú a títo za slušný peniaz zradia aj svoju rodinu.Nie len Bádateľ uverejňuje názory o škodlivosti očkovania na rôzne druhy onemocnení,ale doporučoval by som prečítať článok uverejnený v Nemecku,kde sa traja profesori medzi sebou súdili,lebo jeden tvrdil,že očkovacia látka proti osýpkam je zlá.Až neskoršie mu Najvyšší súd dal za pravdu,a jeden ktorý chcel na tom zbohatnúť musel zaplatiť trovy konania a súdne poplatky.A to je prosím v Nemecku

 13. kipsmiling666

  Hmmm, keby som ho stretol na ulici, napriek tomu že mám 60 rokov, tak mu takú vypálim, že by sa možno šuhajko zobudil zo svojho zlého sna.

 14. Moja..obrana musi byt…nedajte sa badatel

 15. Michňa Juraj

  Ďakujem Vám, že nás bránite pred typom ako je Filipko. Ten za peniaze napíše aj o stvorení sveta. Je to hrozné. pranierujte takých ľudí, aj keď boj s blbosťou sa vyhrať nedá, ale aspoň blbosť neovládne celú spoločnosť.

 16. Vašu stránku sledujem už dlhú dobu. V živote som nenapísal žiadny príspevok do diskusie ale teraz tak urobím. Nepáči sa mi spôsob akým ste „novinára nejakého denníka N“ nazvali a ako sa o ňom vyjadrovali.
  Myslel som, že sa snažíte o poskytovanie informácií o zdraví a je jedno čo o vás niekto napíše. Sústreďte sa na svoju prácu a nenechajte sa vyprovokovať. Podľa mňa sa nepotrebujete pred nikým obhajovať, a už vôbec nie takýmto infantilným spôsobom.

  Tento príspevok berte ako konštruktívni kritiku.
  Veľa čitateľov želám

 17. Marek Tesár

  Vážená redakcia Badatel. Nič si z Filipka nerobte. Ja vždy tvrdím že, “ na každú sviňu sa už voda varí „. Na niektorú dlhšie a na niektorú kratšie. Uvidíme ako dlho to bude v tomto prípade. Držte sa. 🙂

 18. Dobrý deň,
  nezvyknem sa zapájať do debát, no nedá mi nereagovať. Konečne ste sa začali brániť, lebo táto skupina ľudí si myslí, že môžu kritizovať a útočiť na všetkých a na všetko, čo nie je s nimi v súlade. Preto by som kritikom Vášho článku odkázal, že druhé líce sa nedá nastavovať do nekonečna. A čo sa týka tej fyziognómie, nehovoril by som o etniku, skôr o „postihnutí“, ktorým sa vyznačuje určitá skupina spoločnosti. Držím palce.

 19. Vazena redakcia,v prvom rade Vam prajem prijemny den a dakujem za vasu pracu,rady a informacie pre spolocnost.A dalsie velke ,,Dakujem,, za vase zdrave nazory
  a neoblomnost hlavne pred tymi,co vidia to,co nie je napisane a to je uz na diagnozu.Taki,vselijaki postruhani
  filipkovia a ivetkovia,no co uz k tomu dodat,ze?
  Pamätajme si,pamätajme vazeni priatelia.

 20. Áno ,správne ,niekedy človeku „prasknú“nervy a ozve sa a je to pochpitelné, veď má pravdu, ale vzhľadom na váš formát a úroveň by som to skôr riešil verejným oznámením ,že útok primátov – neandertalcov registrujeme a nech si obraz súdni ludia utvoria sami,od nesúdních nečakajte aj tak nič,ak by to prekročilo hranice tzv. „zákona“ čo platí u nás ,tak použiť legálne súdnictvo, to ich vzpruží k slušnpsti viac ako síce správna ale neúčinná facka.
  K problému očkovania ,nechápem čierno-biele videnie niektorých diskutujúcich,nikdo nepredkladá povinnú slepú účasť na ňom a ani nazývať neočkovanie návratom do stredoveku nie je správne,samý extrém ,ale prečo je problém vidieť zneužívanie dobrého prostriedku na zlý, zákerný ciel? Páči sa mi prirovnanie d.p. Kuffu : ponúkať luďom pod obalom krásneho sladkého cukríka jed . Celkom jednoduché pochopiť,nie?

 21. Múdri ľudia (hlavne rodičia) nie sú proti očkovaniu.
  Sú proti jedovatým vakcínam.

 22. Pluhar Jaroslav Pluhar

  Neexistuje vakciana soo 100% učinkom ani vakciny/ako aj lieky/bez vedlajšich učinkov ide oporovnanie pomeru.Položte si otazku kde by bol svet dnes bez preventivných vakcinacii ludí azvierat ?

  • Čím viac a nových liekov proti chorobám moderná medicína a farmapriemysel vymyslí, tým viac a novších a ešte zákernejších chorob nám ten „Hore“ pošle. Nevšimli ste si ten trend? Tak len veselo očkujte, aj tak vám nikdy nedojde, že choroba najprv vzniká na úrovni duše a až potom tela. A čo je to tá duša? Nuž to potrvá ešte dlho, než to takí ako vy pochopia.

 23. Mila redakcia. Chcel by som sa vam podakovat za vasu vybornu pracu. Pomohli ste mi z niektorymi mojimi problemami a to bez navstevi lekara. Myslim si ze tymto clankom len mrhate energiu ktora mimochodom vrha na vas zle svetlo. Poznate to co davam aj dostanem, karma. Niekedy je treba cinu no taky denik N by vas vobec nemal trapit. Prajem hodne vela pozitivnych vysledkov, minimalne takych akych ste priniesli mne. Dakujem

 24. Nejlepe jak zabranit umyslnym pomluvam, je si vzit si pravnika a poslat Filipkovi varovny dopis. Pokud mu Denik N tiskne ty jeho blabloly, tak poslat pravnikuv dopis jim tez. Jinak je muzete vzit k soudu za umyslnou defamaci a niceni reputace. To funguje nejlepe. Mlady pan Filipek si hraje na hrdinu, ktery si mysli, ze je schopny rozenzat, co je blud a co ne. To, co je je pro nej dneska blud, muze pro nej v budoucnosti byt zachranou na zdravi. Kdo s cim zachazi, tim taky schazi. Mel by si dat pozor, Karma opravdu funguje.
  Dekuji Vam, Badateli, za Vase clanky.

 25. Počuli ste, že bolo povedané: ‚Oko za oko a zub za zub.‘
  Ale ja vám hovorím: Neodporujte tomu, kto je zlý; ale každému, kto ťa udrie po pravom líci, obráť k nemu i druhé.
  A ak chce ísť niekto s tebou pred súd, aby si privlastnil tvoj spodný odev, nechaj mu aj vrchný odev;
  a ak ťa niekto oprávnený núti do služby na jednu míľu, choď s ním dve míle.
  Daj prosiacemu a neodvracaj sa od toho, kto si chce od teba požičať [bez úroku].

  Počuli ste, že bolo povedané: ‚Budeš milovať svojho blížneho a nenávidieť svojho nepriateľa.‘
  Ale ja vám hovorím: Stále milujte svojich nepriateľov a modlite sa za tých, ktorí vás prenasledujú; aby ste dokázali, že ste synmi svojho Otca, ktorý je v nebesiach, lebo on pôsobí, aby jeho slnko vychádzalo nad zlými a nad dobrými a dáva dážď na spravodlivých a nespravodlivých.

  Veď ak milujete tých, ktorí milujú vás, akú odmenu máte? Či vyberači daní nerobia to isté? A ak zdravíte iba svojich bratov, čo mimoriadne robíte? Či nerobia to isté aj ľudia z národov?

  Teda buďte dokonalí, ako je dokonalý váš nebeský Otec.

 26. Každý má právo na svoj názor…to, že niekto ešte nevyzrel, či nedospel alebo sa neprebudil neznamená, že jeho názor je zlý..je proste len INÝ.
  Aj môj dospelý syn má iný názor na očkovanie ako ja, ale nezhodím ho zato „zo skaly“.

 27. Vladimír

  Toto dieťatko je Filipko ??? Pekné meno. A keď bude veľký chce byť novinár ???
  Na to si bude musieť chlapček ešte dlho počkať. Novinár sa nerodí, novinár sa musí najskôr veľa učiť a hlavne veľa prežiť. Tento chlapček ešte nedorástol ani na na , aby mohol byť sám na pieskovisku. Ale lopatku, ktorou by si mohol poklepať po čele mu dajte…On je ešte hlúpučký …

Pridajte komentár

*