Janet Ossebaardová, autorka dokumentárneho seriálu „Pád kabaly“ bola nájdená mŕtva. Údajne spáchala samovraždu


Print Friendly, PDF & Email

 

Janet Ossebaardová, autorka dokumentárneho seriálu „Pád kabaly“ bola nájdená mŕtva. Údajne spáchala samovraždu

(Niamh Harrisová, The People’s Voice) Známa holandská filmárka Janet Ossebaardová, preslávená svojím dokumentárnym seriálom „The Fall of the Cabal“ (Pád kabaly), bola nájdená mŕtva, údajne spáchala samovraždu. Niekoľko týždňov predtým bola vedená ako nezvestná.

Ossebaardová, oceňovaná novinárka, spolu s Cynthou Koeterovou, bývalou policajnou detektívkou, demaskovali satanskú elitu, ktorá ťahá za nitky svetových vlád a veľkých korporácií a manipuluje ľudstvo.

Ich dokumentárne filmy odhaľujú zločiny také hrozné, ktoré si normálne ľudské bytosti dokážu ťažko čo i len predstaviť.

Napriek tomu sú „normálnou“ každodennou praxou pre superbohatých vládcov, ktorí pre svoje vlastné obohatenie a mocenské komplexy tajne ničia ľudskú rasu a planétu Zem.

Portál Sarkari Exam uvádza:

„Janet Ossebaardová, prominentná postava v globálnom hnutí Veľkého prebudenia, bola najlepšie známa ako tvorkyňa dokumentárnych filmov „Pád kabaly“.

Jej náhla smrť, údajne samovraždou, zanechala prázdnotu v alternatívnom mediálnom prostredí, kde bola známa svojou neúnavnou snahou odhaliť to, čo považovala za skryté pravdy a globálne sprisahania.“

Kto bola Janet Ossebaardová?

Janet Ossebaardová získala uznanie ako prominentná postava v alternatívnych médiách prostredníctvom svojej prelomovej série „The Fall of the Cabal“.

Liečba osteoporózy

Jej práca počas šiestich rokov získala oddaných fanúšikov a upevnila jej postavenie v komunite alternatívnych médií.

Okrem toho jej príspevky v dielach ako „Crop Circles: 2010 Update – The Wake Up Call“ (Kruhy v obilí: Aktualizácia pre rok 2010 – budíček) ďalej zdôraznili jej odhodlanie podeliť sa so svetom o to, čo považovala za dôležité informácie.

Čo sa stalo Janet Ossebaardovej?

Okolnosti smrti Janet Ossebaardovej sú zahalené rúškom tajomstva a zlomeného srdca. Jej zmiznutie, ktorému predchádzala znepokojujúca správa o úmysle ukončiť svoj život a mesiace emocionálneho vyčerpania, viedli k mnohým špekuláciám a fámam.

Niektorí sa domnievajú, že mohla byť zaradená do programu pre ochranu svedkov, zatiaľ čo iní znepokojivo teoretizovali, že sa mohla stať obeťou tých, ktorých sa snažila odhaliť.

Tieto špekulácie odrážajú sporný charakter jej práce a jej rozdeľujúci vplyv na spoločnosť.

Prvý diel série „Pád kabaly“ (v angličtine) si môžete pozrieť tu:

Všetky časti série nájdete na tomto odkaze na video platforme Rumble.

Stop Candida

Autor: Niamh Harrisová, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mouthy Buddha vytvoril obrovsky document pod nazvom PIZZAGATE. Typek ostal v anonimite, dodnes zije… Drzi svoje ego na uzde a nevytrca sa v mediach , ktore su ovladane satanistami…Co ocakavala???

 2. Tiez som rozmyslal and samovrazdou, ked some videl videa ako ,,Ozbrojene zlozky ,, Armadni prislusnici,, tyraju male deti, ( Folipiny, Vietnam, Haiti, Kambodza atd..za ucelom adrenochromu ( adrenalinom naplnena krv nevinnych deti, ktoru piju a zeru Elity , za ucelom dlhovekosti a zdravoa.Odkial maju Symptoms of post-traumatic stress dgisorder (PTSD)??? Preco mnoho policajtov a vojakov Pacha samovrazdy??? A preco sa o tom nepise, nehovori??? A KDE he ten vas boh, a KDE he ten svaty jezis, ochranca nevinnych ?? V hlavach zmanipulovanych idiotov , sak co jezis pomoze …H*vno… Udrzuju nas go falosnej domienke spasitela, any sme nepodnikli ziadne kroky..Fakt si zelam aby vsetci zaockovany vydochli uz konecne… Len vtedy budeme moct rozputat vojnu proti skorumpovancom… Suhlasim s ockovanim ma to svoje opodstatnenie, idiotov nam Tu netreba..Vsetci cakaju na nejaky RAJ A NEBO po smrti..Hlupaci otvorte si oci Raj a Nebo je na zemi..Priroda nam ponuka vsetko, vodu, jedlo, vzduch, a ubytovanie A UPLE ZADARMO…

  • Vojny, revoluce to je to co chtějí ,to se jim líbí ,když se lidi vyvraždují z politických, rasových nebo náboženských důvodů proto těch náboženství vymysleli tolik , pro jistotu. Oni se dívají někde z vrchu a pijí kafe . Ne takhle by to nešlo, to chce rozumné řešení bez krve, té už bylo dost .

  • Objektívne

   Až príde čas, ľudia sa budú deliť na pripravených a nepripravených. Pozrite si film – novinku „Nech svět světem“. Neznamená to, že presne tak to bude. ONI nás stále dopredu upozorňujú čo sa bude diať, ale my si to nevšímame, hovoríme, že to sú Iluminátske sra.ky.

  • Marek Košice

   Asi nestačí len nechcieť tu prispievať, ale mal by som aj prestsať sledovať diskusie, že? Lebo neodolám, a prispieť MUSÍM (tak, ako 99% z vás neodolá a musí sa vystriekať aj keď sa nerozmnožuje)….

   ANGLIČAN, si dosť mimo, človeče….V otázkach Ježiša, spasiteľa a VEČNÉHO NEBA či PEKLA po smrti si trafil klinec po hlavičke… Ale v ostatnom si proste mimo. Vysvetlím…

   1. Adrenochrom a jeho super zdravotné a dlhovekosť podporujúce účinky…? ALE PROSÍM ŤA……. V tom prípade Bush mladší, Gates, Clinton, a mnoho iných, adrenochróm neužívajú…. PRETOŽE VYZERAJÚ NA SVOJ VEK!!!!!!!! …. Biden nevyzerá (v tvári), je totiž preplastikovaný. A to, že sa „elity“ často krát dožijú veľmi vysokého veku…to pripisovať adrenochromu? ……. VEĽMI BY SOM TOMU NEVERIL…. Stačí ak majú super stravu, super doplnky výživy, svojho trénera, ktorý im presne prispôsobí stravu, užívajú TRT (terapeutické dávky testosterónu, v USA tak bežné po 40-tke…), DOSTÁVAJÚ MASÁŽE, WELLNESS…… Tak prečo by sa nedožívali naozaj vysokého veku??? SOM PRESVEDČENÝ, ŽE ADRENOCHROM V TOM NEHRÁ ROLU, a ani ho neužívajú. Toto mi príde ako jedna z mála brutálnych alternatívnych „KAČÍC“……….

   Ďalej – hovoríš, že si mal chuť sa zabiť pre to, ako zle ja na Zemi……….A ZRAZU NAPÍŠEŠ, ŽE NEBO A RAJ JE NA ZEMI…………..V jednom príspevku. Schyzofrénia?…
   Píšeš, že, citujem : „Priroda nam ponuka vsetko, vodu, jedlo, vzduch, a ubytovanie A UPLE ZADARMO…“ ……… Fakt? … Tak choď do tej prírody žiť… Našetri si na jednosmernú letenku niekde do južnej Ameriky (veľa to stáť nebude) a choď tam žiť…..Postav si tam chatrč, lov zver, pi vodu z potoka/jazera/rieky…. Per si v rieke, var si neviem v čom….Alebo si zober so sebou hrnce, a potom ich umývaj v studenej vode, či si rieď vriacu vodu (založ pred tým oheň…a čakaj…) so studenou a umývaj v tom riad (samozrejme bez odmastňovacieho prostriedku)…. Maj od rána do večera „krásny“ zvuk prírody (na ticho večer – vtedy, keď ho najviac potrebuješ – ZABUDNI)…..a boj sa o život, o to, že na teba zaútočí puma, medveď, vlk….
   Či chceš VŠETKO ZADARMO pekne v teplom a primerane zariadenom byte, v meste s cestnou premávkou, chodníkmi, obchodmi, atď? Chceš teplú vodu zadarmo z rieky/vodnej nádrže cez čističku až do bytu? Zadarmo internetové pripojenie? ….A čo by si ešte chcel zadarmo? ……………. POCHOP UŽ, ŽE TOTO JE PEKLO……….a keď v tom pekle chceš niečo zadarmo, tak jedine vtedy, ak si pripravený žiť AKO ZVIERA…..a teda „zo dňa na deň“…v chatrči, s minimom oblečenia, bez žiletky, a keď nebudeš chcieť smrdieť, budeš si musieť prať v potoku a sušiť nad ohňom v zime (aby ti šaty nezmrzli)…… GRATULUJEM.

   • Marek Košice

    (dodatok) Angličan, nemôžeš si ani vo sne nárokovať na to, že ZADARMO je prirodzené. Nie je. Ani vlk, medveď či veverička nemajú nič zadarmo……… A pozri sa na kmene v teplých oblastiach sveta, kde im stačí pracovať napr v priemere 2-3 hodiny denne….. Bral by si? … Z tej zelenej farby naokolo ti J*BNE, ver mi… Stále budeeš vidieť len tých istých ľudí…keď sa s niekym z kmeňa pohádaš, máš ho stále pred očami…. Budete tam mať svojho vodcu (ako všade), a TVOJA SLOBODA bude NULOVÁ, pretože keď budeš „iný“, vyženú ťa a „za rohom“ ťa zožerie lev….Spamätaj sa, priateľu.

   • Mesijé vopřenej Vo zeď

    Přesně, chtít mít v tropickym lese večer a v noci ticho a bezpečí.. to už je víc ticha a bezpečí v odstavnym pruhu na dálnici a to nijak nepřehánim! 😀 Sice v džungli žádný nádobí netřeba, páč palm.listy a střepy obsidiánu na to kuchtění dikobrazích jater, červů a ryb postačí, ale už jen to chytit! 🙂

 3. Aj vidly a lopaty máme. Treba konať!

 4. Myslím, že naozaj spáchsla samovraždu.

  • Marek Košice

   Podľa mňa je to tak 50:50 ….. Nedivil by som sa, keby spáchala. Toľko smútku si v sebe musela nosiť, že by som sa tomu nedivil..

 5. Slovácko

  Vypočul som si Pád Kabaly v dieloch na Brighteon.com Údajne sa predávkovala liekmi…Jej kolegyňa je v šoku z toho, a ludia ju prosia, aby dokončila ich zacaté dielo!

 6. Aramu muru – frekvenčný portál bohov.
  Záhadný vesmír – Brány bohů e04 CZ dabing HD 720p
  https://odysee.com/@HolubG:b/Z%C3%A1hadn%C3%BD-vesm%C3%ADr—04-Br%C3%A1ny-boh%C5%AF:f
  ———————–
  Jedni ezoterici tvrdia, že ústredný vortex našej galaxie sa dá vytvoriť frekvenciou Lásky – poznámka – ten pocit som zažil v čase najväčšieho sklamania z milovanej osoby – že vtedy som si uvedomil, ako veľmi ju milujem. Potom je tu pocit tzv. Self feeling – je to pocit blaženosti pri určitej predstave budúcnosti – my Slováci by sme ho mali prežívať pri hymne – pri slovách „Zastavme SA /v duchu“ bratia, veď sa oni stratia /už ich nieto/: Sionisti preto zmenili text hymny na pôvodný Matuškov „Zastavme ICH“ – ktorý v čase vzniku hymny duchovní národa zmenili na Zastavme SA. Zastavme ICH evokuje predstavu predstavu fyzického boja – vojnu – a teda nie tú blaženú predstavu, že vďaka nášmu duchu nepriatelia NÁŠHO „MALÉHO“ NÁRODA jednoducho prestanú existovať, a my budeme šťastní A SLOBODNÍ!

  Preto stále tvrdím, že nenávisť a zlosť a strach nemení realitu – tú mení len stav BLAŽENOSTI pri predstave, že tí zmrdi už nie sú medzi nami. Vtedy sa začnú „hýbať krabice“. Teda napríklad, že taký vnútorný nepriatel a parazit /nemusím menovať/ – jednoducho prestane existovať. Teda – máme 2 možnosti – časť z nás, ktorá toto chápe, nech sa činí vo vizualizácii – predstave o tom našom krásnom svete bez parazita, a časť z nás, ktorá toto nechápe – lebo ich-nás zmaterializoval židomarxizmus-komunizmus-ateizmus, nech TO ZLO teda už konečne utopí v krvi.

  Naozaj vás vyzývam – vyserte sa na „staronový“ oficiálny text hymny a spievajte – v duchu aj nahlas a pri blaženej predstave ZASTAVME SA BRATIA, VEĎ SA ONI STRATIA – už ich nieto!

  Ešte ku tomu Aramu muru – treba si uvedomiť tie indiánske krvavé obete – takže to s vortex frekvencie lásky nemá nič spoločné – je to portál bohov-diablov.

 7. Na doplnenie z iného súdka: https://christianitas.sk/bol-emeritny-papez-benedikt-xvi-skutocne-poslednou-hradzou-voci-zlu-snaziacemu-sa-ovladnut-cirkev/ ! Indícii je už proste priveľa a tí, čo ich ignorujú, neveria alebo nechcú o tom ani myslieť, svojou pasivitou, komfortom a pod. otvárajú ZLU dvere dokorán !

  • Sursum Corda!

   Kardinál Jozef Ratzinger, (1998, biskup O. Oravec, Pravda o cirkvi)

   Táto osobnosť vo Vatikáne, ktorá zastáva veľmi dôležité miesto v Novej cirkvi, je totiž prefektom Kongregácie pre doktrínu viery. On je jasným dôkazom proti- katolíckej línii Vatikánu dnes.

   Tento nemecký kňaz, ktorý bol aktívnym poradcom (periti) na tzv. 2. Vat. koncile bol za Pavla VI. „povýšený“ za “ biskupa“ a neskoršie za kardinála, aby oficiálne strážil správnosť katolíckej doktríny v Novej cirkvi. Nakoľko Nová cirkev už nie je katolíckou, tak ani jej strážca nemôže byť katolíkom. Je to logické.

   Preštudoval som si jeho hlavné teologické dielo THEOLOGISCHE PRINZIPIENLEHRE z roku 1982. Ja mám jej anglický preklad PRINCIPLES OF CATHOLIC THEOLOGY.

   Dovolím si citovať niektoré jeho názory:

   str.16:“…obe interpretácie kresťanstva, čiže katolícka a protestantská, majú svoj význam, každá svojím spôsobom. Obe sú pravdivé vo svojom historickom čase…“

   Toto hovorí muž vo Vatikáne , ktorý má chrániť čistotu katolíckej doktríny. Čo je tá tzv. protestantská interpretácia kresťanstva ?
   Omša je podvod, očistec neexistuje, k Panne Márii sa nemáme čo modliť, rozvod je možný, celibát nemá význam atď. atď. Zrejme pán kardinál dávno stratil katolícku vieru a stratil ju aj ten, kto ho menoval do tejto funkcie Ján-Pavol II.

   str.16:“…pravdou nie je to, čo jednoducho je, ale pravdou je to, čo sa stáva pravdou…Vernosť k včerajšej pravde spočíva v tom, že ju opustíme v prospech dnešnej pravdy…

   str.17:“…pravdivé je to, čo slúži pokroku…“

   Je hrozné si pomyslieť, že pravdou nie je to, čo Cirkev včera vyslovila, lebo od včerajška už ubehlo 24 hodín. Čo Boh alebo Pán Ježiš povedal , to už vôbec nemusí byť pravdou, lebo to už bolo veľmi dávno. Pripomína mi to aj marxizmus , ktorý tiež tvrdil, že čo zavadzia pokroku, treba revolučne odstrániť. Boli zbytočné neomylné výroky pápežov a koncilov v minulosti, lebo všetko sa vyvíja a to, čo zavadzia pokroku, na to treba zabudnúť. Avšak pán kardinál Ratzinger nám zabudol povedať, kto bude definovať význam slova „pokrok“ .

   str.53.:“ Cirkev je oslava Eucharistie. Eucharistia je cirkev…ony sú jedno a to isté. Eucharistia je Kristova sviatosť a pretože cirkev je Eucharistia, je cirkev sviatosť…“

   Je to úbohý pokus o odmietnutie tradičnej doktríny o Eucharistii. Eucharistia nemôže byť cirkvou, lebo Eucharistia je Kristom a On je hlavou Cirkvi. Hovoriť , že aj Cirkev je sviatosť , je v rozpore z uznesením Tridentského koncilu, ktorý slávnostne definoval počet sviatostí, ktorých je sedem a nie je medzi nimi Cirkev.

   „…kto povie , že je viac alebo menej sviatostí než sedem…nech je prekliaty.“(Denz. 844)

   str.56:“…úsilie dať človeka do pozitívneho vzťahu k svetu…čiže jeho obrátenie k svetu je to, čo vystihuje naše pocity o živote…strach z hriechu, vytvorený úzkoprsou teológiou…udržiavala človeka v neustálej opozícii k sebe…

   V zrozumiteľnej reči pán kardinál hovorí , že máme mať dobrý vzťah k svetu , v čom nám bránila katolícka tradícia a najmä Sväté Písmo. Nemali by sme počúvať teológov a kňazov , ktorí strašia hriechom, ale radšej by sme mali počúvať Satana , ktorý je princom tohto sveta. Svätci utekali zo sveta do kláštorov , na púšť. Sv. Pavol nám hovorí, aby sme sa nepripodobňovali svetu, aby sme vlastne boli ukrižovaní svetu. Sv. Ján hovorí, aby sme nemilovali svet a veci v ňom. Pán Ježiš hovorí, že svet nás bude nenávidieť , lebo už nie sme z tohto sveta atď.

   Čo sa týka „opozícii k sebe“, ktoré kardinál nemá rád, nie je to, čo Pán Ježiš povedal, že máme zaprieť sami seba, a že Duch je proti telu a opačne ? Nie je táto opozícia vyjadrením sebazaprenia a umŕtvovania, ak chcem rásť vo svätosti ?

   str.131:“…Luther vo svojom katechizme postupoval podľa najstarších katechetických tradícií a formálne sa neodlišoval od Katolíckej Cirkvi…zložil svoj katechizmus na princípe pokladu viery…Neviem prečo my to isté nerobíme dnes…“

   str.143:“…Kto by dnes popieral, že Tomáš Akvinský a Luther sú cirkevní otcovia ?“

   Chudák pápež Lev X., ktorý exkomunikoval Luthera z Cirkvi, asi by sa mal ospravedlniť Ratzingerovi, že ho vylúčil z Cirkvi a že pán kardinál ho radí medzi cirkevných otcov. Alebo snáď pán kardinál je už luteránom ? Zrejme podľa Ratzingera Duch Svätý v 16.storočí sa veľmi zmýlil, keď Cirkev odsúdila Lutherove bludy, lebo dnes kardináli Ratzinger a Willebrands by chceli Luthera blahorečiť a neskoršie aj vyhlásiť za svätého.

   Považovať Luthera za cirkevného otca je hlbokou urážkou ozajstných cirkevných Otcov, ktorí milovali Božiu Pravdu a bránili Katolícku Cirkev. Zrejme kardinál Ratzinger sa už dávno rozišiel s Katolíckou Cirkvou.

   str. 186:“…Kristovo zmŕtvychvstanie NIE JE HISTORICKOU UDALOSŤOU…pretože žiadna reportáž ju neopisuje ako takú…čas „na tretí deň“ je eschatologický symbolický výraz…“

   Až je to neuveriteľné, že pán kardinál sa vyjadruje ako ateista, ktorý neverí v historicitu zmŕtvychvstania nášho Pána Ježiša Krista. Veď popierať toto, znamená popierať celé kresťanstvo. Potom niet rozdielu medzi talmudistickými rabínmi a Ratzingerom. Toto je prvý pomocník „pápeža“.

   str.196:“…v 14.a 15. storočí Cirkev neponúkala istotu spásy…záruka spásy sa musela hľadať mimo inštitúciu Cirkvi…Luther zistil, že Cirkev bola nepriateľkou spásy…“

   Môžeme s istotou tvrdiť, že Ratzinger tu vystupuje ako liberálny protestant , ktorý špiní Katolícku Cirkev, ktorá nám v tom období dala mnoho svätcov. Cirkev sa ani vtedy nespreneverila svojmu poslaniu, aj napriek hriešnosti jej členov a aj jej vedenia. Kardinál , ktorý takto osočuje a neznáša Cirkev v tých storočiach, nemá práva ju obhajovať teraz, lebo Katolícka Cirkev je vždy tá istá.

   str.202:“…Katolík netrvá na zrušení protestantskej viery…,ale radšej dúfa v posilnenie ich viery vo svojej cirkevnej realite…“

   Je to známy ekumenický princíp, ktorý je proti obráteniu nekatolíkov na katolícku vieru. Kardinál chce aby luteráni boli lepšími luteránmi, budhisti lepšími budhistami a čarodejníci z Afriky ešte lepšími čarodejníkmi. Cirkev sa mýlila 2000 rokov, keď sa snažili všetkých ľudí priviesť ku Kristovi a k jeho Božiemu Telu vo svätom prijímaní. Som presvedčený, že nie Cirkev sa mýlila, ale kardinál sa mýli.

   str.259: „…Grécka pravoslávna cirkev zostala pravou cirkvou aj bez toho, že by bola podriadená pápežovi…“

   Takže podľa Ratzingera kresťan už nemusí byť podriadený legitimnému pápežovi a aj tak bude členom pravej cirkvi. Tak potom načo Pán Ježiš ustanovil pápežský úrad v Cirkvi? Pápež Bonifác VIII. vo svojej slávnej bule „Unam Sanctam“ vyhlasuje, že každá ľudská bytosť, ak chce byť spasená musí byť podriadená rímskemu pápežovi.“(Denz.469)

   Vatikán nás osočuje, že nie sme praví katolíci, lebo nie sme podriadení pápežovi, zatiaľ čo uznávajú pravoslávnych za pravú cirkev, ktorí úplne odmietajú pápežský úrad ako taký. My odmietame podriadiť sa falošnému pápežovi.

   str.334: „…Impulz daný Theilardom de Chardinom získal veľký vplyv v cirkvi…Evolúcia, ktorá teraz prebieha v podobe technického a vedeckého pokroku…vyprodukuje božský svet. Theilardov slogan, že „kresťanstvo spočíva vo väčšom pokroku a v lepšej technológii“ bol povzbudením pre koncilových otcov, v ktorom našli nádej…“

   Je neuveriteľné , že jezuitovi Theilardovi, ktorému jezuitskí a cirkevní predstavení zakazovali šíriť svoje myšlienky, dostáva chválu od človeka , ktorý by mal strážiť čistotu viery. To, že Theilard neveril v dedičný hriech, popieral , že niekto je v pekle, uznával vývoj aj z neživej hmoty na živú, spochybňoval nadprirodzenú milosť, spochybňoval celibát, pápežskú neomylnosť atď., to zrejme kardinálovi nevadí. Keď zbožňuje technológiu zabúda pripomenúť, že práve vďaka vyspelej technológii a tzv. pokroku bolo dvadsiate storočie najkrvavejšie v dejinách ľudstva.

   str.334:“…Nie každý platný cirkevný koncil bol plodný, niektoré boli iba stratou času…napr.5.lateránsky koncil…“

   Ratzingera asi veľmi mrzí, že práve tento koncil odsúdil Lutherove bludy a preto ho nazýva neplodným. Ozajstnou stratou času bol tzv.2.vatikánsky koncil, ktorý neodsúdil nič a iba priniesol rozvrat do Cirkvi.

   str.381:“…Syllabus Pia IX. podľa Harnacka je vyhlásením vojny proti vlastnej generácii.“

   Citovať liberálneho a možno až ateistického protestantského „teológa“, ktorý pochyboval o Sv. Trojici, o milosti, o vtelení Krista a o iných základných článkoch viery a citovať ho proti tak vážnemu dokumentu pápeža Pia IX. akým bol Syllabus bludov, ktoré aj dnes sú aktuálne a ktoré ničia katolícku vieru je veľmi nechutné a iba ukazuje na ktorej strane stojí pán kardinál Ratzinger.

   Syllabus Pia IX. odsúdil komunizmus, indiferentizmus, tajné spoločnosti, rozvod manželstva, panteizmus, racionalizmus, náboženskú slobodu, podriadenosť Cirkvi civilnej autorite, zasahovanie štátu do vyučovania v cirkevných školách alebo v seminároch atď.

   Pápež Pius IX., ktorý bol stále prenasledovaný slobodo-murármi je dnes odsudzovaný aj za 1.vatikánsky koncil, za vyhlásenie dogmy o Nepoškvrnenom Počatí Panny Márie atď.

   Len je škoda že muž č.2. vo Vatikáne vyhlásil na str.391:

   „…už nemôže byť návrat k Syllabu Pia IX.“

   • Miroslav Čižmár

    O nebožtíkoch len v dobrom. Veď aj Benedikt bol neomylný.

   • hľadač pravdy

    Sursum Corda!

    On ale toto zatvrdnuto odmieta a neverí tomu. ,,Draslik“ nechce vidieť, ani počuť pravdu.

    Čo k Ratzingerovi uvádzajú skutoční katolíci?
    ————————————————————————————————-
    ,,Joseph Ratzinger je přímým potomkem rabína Jehudy Loewa v Praze, do lucifersko-kabbalistické magie nejhlouběji zasvěceného rabína s pověstným „golemem“! – Takový je výsledek důkladného zkoumání Gilada ben Aarona, katolíka židovského původu. Ratzingerův rodokmen vypadá následovně:

    1./ Rabín Jehuda Loew (Leib) ben Bezalel (1512-1609) se oženil s Perl Shmelkes-Reichovou (1516-1610).
    2./ Jejich dcera Vogele Loewová (1556-1629) se provdala za rabína Isaka Ha-Cohena (1550-1624).
    3./ Jejich dcera Chava Ha-Cohenová (1580-1651) se provdala za Samuela Abrahama Bachracha (1575-1615), rabína ve Wormsu.
    4./ Jejich syn, rabín (Moses) Samson (Simson) Bachrach (1607-1670), si vzal za ženu Dobrusch Phobusovou (1610-1662).
    5./ Jejich syn, rabín Jair Chayim Bachrach (1638-1702) z Wormsu, se oženil se Sarah (Dinou Sorlah) Brillinovou (1638-1703).
    6./ Jejich syn, rabín Samson (Simson), si vzal za ženu jistou Bachrachovou, o níž je známo jen datum narození 1657.
    7./ Jejich dcera Malka Bachrachová (* 1680) se provdala za rabína Zalmana Shpitze, prezidenta rabínského soudu (Beit Dinu) v Eisenstadtu.
    8./ Jejich dcera (Sarah) Sarl Shpitzová (* 1703) se provdala za Jacoba Knopfelmachera (před r. 1739), vrchního rabína v Mehrinu.
    9./ Jejich dcera Nissel Knopfelmacherová (* 1772) si vzala za muže mladšího bratra svého otce (= vlastního strýce!), rabína Mosè Knopfelmachera (1718-1798).
    10./ Jejich syn Jacob Knopfelmacher (* 1739) se oženil s jistou Katharinou
    (* 1740).
    11./ Jejich syn Joachim Knopfelmacher (* 1764) se oženil s jistou Annou
    (* 1764).
    12./ Jejich syn Markus Knopfelmacher (* 1786) se oženil s jistou Betty.
    13./ Jejich dcera Josephine (Peppi/Josefa) Knopfelmacherová (* 1809) se provdala za Jacoba Taubera (1811-1845).
    14./ Jejich dcera Elisabetta Maria (Betty) Tauberová (* 1834 v moravských Hranicích) se roku 1858 provdala za Antona Petera Peintnera.
    15./ Jejich, tři roky před sňatkem svých rodičů narozená dcera Maria Tauber Peintnerová (* 1855 v Rasa/Jižní Tyroly, † 1930) se provdala za Isidora Riegera.
    16./ Jejich dcera Maria Peintner Riegerová (* 1884) se provdala za Josepha Ratzingera, otce Josepha Aloise Ratzingera alias „Benedikta XVI.“

    K tomuto rodokmenu, převzatému z italského katolického měsíčníku „Chiesa viva“ č. 452 ze září 2012 (str. 28-29), zbývá podotknout několik slov:
    Není nám známo, zda Gilad ben Aaron je obdivovatel Benedikta (a tím přirozeně jen zdánlivý katolík), nebo je naopak skutečný katolík, kterému právě proto naléhavě záleželo na odhalení obrovského Ratzingerova pokrytectví; obojí by bylo (bohužel!) možné.“ … atď.
    ————————————————————————————————-
    Zdroj je z talianskeho katolíckeho časopisu, z ktorého to prevzali nemeckí pravoverní katolíci, čo zas preložili vyššie uvedené českí pravoverní katolíci. Odkaz na jeho stiahnutie:

    Taliansky katolícky mesačník „Chiesa viva“ č. 452, september 2012, str.28-29. V tomto čísle je napríklad aj dopodrobna rozobraný Ratzingerov znak:
    https://www.chiesaviva.com/452%20mensile.pdf

    Ďalšie číslo talianskeho katolíckeho mesačníka „Chiesa viva“ č. 475, október 2014. Celé toto číslo je taktiež venované Ratzingerovi, ktorý sa mnohokrát nechal filmovať a fotografovať s jednoznačne satanskými gestami; demonštratívne nosil rôzne biskupské mitry s jasne vysokostupňovou slobodomurárskou, prípadne kabalistickou symbolikou, čo je rozpísané a uvedené napríklad aj v tomto čísle talianskeho katolíckeho časopisu:
    https://www.chiesaviva.com/sacrifici%20umani/sacrificios%20humanos.pdf

    Ratzingerova pravá tvár:
    https://edutorial.pl/wp-content/uploads/2016/07/Papież.jpg

    • hľadač pravdy

     Uvediem tu ešte aj zdroj vyššie uvedeného českého prekladu Ratzingerovho rodokmeňa….

     Predtým tu ale ešte odcitujem z totožného zdroja úvodné slovo pravoverných katolíkov k súčasnej dobe a tiež varovania a nariadenia skutočných pápežov!
     ===================================================
     ,,Žijeme v čase největšího duchovního chaosu. „Orientace“ a „ukazatelé cesty“ jsou sice všude slibovány, doporučovány, ba i vnucovány, ale až příliš často se ukazují jako bezzásadové unášení na vlně ducha doby, jako neúmyslné nebo přímo záměrné klamání. V žádné jiné oblasti nepůsobí tato dezorientace osudněji a katastrofálněji, než právě v římsko-katolické víře.

     Stále ještě existuje církev, která si říká římsko-katolická, a je všeobecně za takovou pokládána. Pořád ještě vládnou ve Vatikánu papež a kurie, na více než tisíci biskupských stolcích po celém světě sedí biskupové, označující se za římsko-katolické a také jsou za ně považováni. Ještě je zde papežem, jeho biskupy i nižším klérem oficiálně zastupována věrouka, prohlašující se za římsko-katolickou.

     V této církvi, odvolávající se UŽ JEN (!!!) na poslední, II. vatikánský koncil (1962-1965) jako na svůj základ, však skutečně již není téměř nic tak, jak bývalo. Její učení, bohoslužba i oficiálně praktikovaná morálka se stále viditelněji odlišují od závazně zjevené víry, aniž by to jejímu papeži, jejím biskupům, kněžím, řeholníkům i laikům sebeméně vadilo – a to i přesto, že ti musejí bezpodmínečně vědět o zásadní neměnnosti římsko-katolické víry, a také že každé vědomé odchýlení od této víry je těžce hříšným vzepřením proti závaznému božímu zjevení, proti jednomu jedinému, trojjedinému Bohu Otci, Synu a Duchu Svatému. Musí jim být známo, že trojjediný Bůh za každé takové vědomé odmítání jednou pro vždy zjevené pravdy hrozí nepředstavitelně strašným, věčným trestem pekla, a také musejí vědět, že řečená hrozba neodvratně postihne bez výjimky každého, kdo se před smrtí kajícně neobrátil.

     Vydavatel, jeho autoři a spolupracovníci jsou věřící římští katolíci. Díky nezfalšované katolické víře vědí, že jsou zde na zemi jenom proto, „aby Boha milovali, Jemu sloužili, a tím přišli do nebe“, tj. stali se na věky blaženými. Díky téže katolické víře je jim známo, že jedinou alternativou k tomu je věčné zatracení. Nechtějí nic jiného, než prací pro větší slávu Boží a šířením Kristova království zachránit co možná nejvíce nesmrtelných duší.

     Jako věřící římští katolíci vydavatel, jeho autoři a spolupracovníci se zděšením sledují svatým Pavlem prorokovaný, rychle postupující „velký odpad“ od pravé víry pod klamným zdáním setrvávání v „katolické“ církvi a v domnělé jednotě s „papežem“, resp. „biskupy“. S bolestí pozorují nesmírnou moc svodů, jež zde působí, a proto hledali skutečné původce řečeného svádění. Svou naléhavou otázku nalezli v zásadě zodpovězenou již v tradičním učení předkoncilních papežů. Z něj vycházejíc a poslušni jejich příkazů se snaží o co možná nejširší a současně do hloubky jdoucí odhalování ďábelského podvodu, který od 60. let minulého století vtahuje do své neblahé, neodolatelné moci stále rychleji a stále širší kruhy. Současně tyto podvodně za „katolické“ vydávané bludy ustavičně konfrontují s autentickými římsko-katolickými pravdami víry, aby tím všechny ochotné naslouchat buď v tradiční pravé víře posílili, nebo je k ní navrátili a tím jí je uchránili.

     Varování a nařízení papežů
     —————————————

     Vydavatel, jeho autoři a spolupracovníci hájí nezfalšovanou římsko-katolickou víru proti jejím zjevným i skrytým nepřátelům, věrni zářnému vzoru a jasným příkladům mj. následujících papežů:

     => Papež Klement XII.,
     který roku 1738 v bule „In eminenti“ odsoudil spiklenecké rejdy roku 1717 oficiálně založeného zednářstva. Papež se tam odvolal na svou povinnost „jako věrný služebník bdít dnem i nocí v čele rodiny Páně, aby lidé takového druhu… nezkazili srdce lidí prostých, a nevinné duše aby nenápadně neubili.“

     => Papež Benedikt XIV.,
     jenž roku 1751 toto odsouzení obnovil a znovu doložil spiknutí lóží proti Církvi a katolickým panovníkům.

     => Papež Pius VI.,
     který roku 1775 naléhavě varoval před – doslova! – „sektami zhouby, které dokonce dokázaly proniknout až do svatyně“.

     => Papež Pius VII.,
     jenž v ediktu proti zednářům z roku 1814 vyslovil podezření, „že ti nechtějí svrhnout pouze trůny, nýbrž také náboženství, a to obzvlášť jediné pravé náboženství Ježíše Krista…“

     => Papež Lev XII.,
     který roku 1826 ve svém apoštolském listu „Qua graviora“ výslovně mluvil o zednářském spiknutí a biskupy zapřísahal: „Odhalujte (svým věřícím) lstivost sektářů a ukazujte jim prostředky, jimiž se před nimi chránit!“

     => Papež Pius VIII.,
     jenž roku 1829 zednářské podvracení pranýřoval následujícími slovy: „Tito lidé, jež pod tajuplnou přísahou zachovávají tajemství svých nedovolených společností a všemi prostředky skrývají, co se v jejich shromážděních děje, jsou tím nejvýš podezřelí z oné hanebnosti, … zdvihající se proti každé autoritě v svaté církvi i v občanské společnosti.“

     => Papež Řehoř XVI.,
     který si v roce 1846 pozval spisovatele Jacquesa Crétineau-Jolyho a dal mu výslovně následující úkol: „Prosíme vás, naostřete své pero a slibte nám, že se žádnými překážkami nenecháte odradit od psaní dějin tajných společností i jejich následků.“

     => Papež Pius IX.,
     jenž při početných příležitostech demaskoval zednářské spiknutí a napsal: „Aby mohli snadněji zkazit čisté a neměnné učení katolické církve, a ostatní lépe klamat a lákat je do pasti svých bludů, nešetří nepřátelé ani manévry, ani pletichami, aby tím dokonce samotný Apoštolský stolec nechali nějakým způsobem vypadat jako spolupachatele a ochránce jejich pomatenosti.“ (Poznámka: Právě to se již mezitím stalo, pouze s tím rozdílem, že zdánlivě na papežském stolci sedící „spolupachatel a ochránce“ není platný papež!)

     => Papež Lev XIII.,
     který nejenže v roce 1884 sepsal celou encykliku („Humanum genus“) proti zednářům, ale také r. 1892 konstatoval, že lóže již pronikly až do duchovenstva (!): „Zednářští sektáři se snaží svádět nižší klérus svými sliby. Za jakým účelem? Nic není snadnější uhodnout. … Jejich cílem je nepozorovaně si pro sebe získat služebníky svatých věcí, a poté, co je polapí do sítě nových myšlenek, udělat z nich rebely proti legitimní vrchnosti.“ (Poznámka: Nebo dnes, jenom s opačným znaménkem, udělat z nich zaslepené a zuřivé stoupence falešné vrchnosti!)

     => Svatý papež Pius X.,
     jenž se již v roce 1907 – tedy před více než sto lety (!) – nebál v encyklice „Pascendi“ prohlásit: „Stoupenci bludů se již dnes nemusejí hledat v řadách otevřených nepřátel, ale skrývají se – což vyvolává obavy a znepokojení – v samotném srdci Církve… Již tedy ne z vnějšku, nýbrž z jejího samotného nitra osnují její zkázu. Nebezpečí dnes již vězí téměř v útrobách a krvi Církve.“

     Zdroj:

     Malý přehled velkého spiknutí, Zároveň ospravedlnění vydavatelského programu „Pro Fide Catholica“. Z německého originálu Kleiner Überblick über die große Verschwörung – Zugleich eine Rechtfertigung des Verlagsprogramms „Pro Fide Catholica“ (=ZA KATOLÍCKU VIERU).
     Verlag Anton A. Schmid, Durach 2013, český preklad Jaroslav Voříšek 2014, Ratzingerov rodokmeň je uvedený na stranách 27-28:
     https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Maly_prehled_velkeho_spiknuti_Zaroven_ospravedlneni_vydavatelskeho_programu_Pro_Fide_Catholica.pdf

   • Nič sa nemôže stvoriť samo, to mohol iba Boh !!! a otázka, KTO stvoril Boha???!!! Nechcem týmto urážať veriacich, ja osobne si myslím, že všetly viery sú nepodarené rozprávky….a čo si myslíte Vy, neh sa páči….

 8. Áno, „zastavme sa bratia, veď sa oni stratia“, je významovo oveľa lepším textom pre našu hymnu… …zastavme ich bratia, veď sa oni stratia? .. veď ten text nedáva zmysel, lebo keď raz niekoho zastavíš, tak ho máš tu!

  • Ono to dokonca bolo (teda ak nezavádzajú) takto:

   Štátna hymna
   Štátnu hymnu tvoria prvé dve slohy piesne Janka Matúšku „Nad Tatrou sa blýska“ z roku 1844.
   Text napísal pri protestnom odchode štúrovcov z Bratislavy.

   Slovenská hymna

   Nad Tatrou sa blýska, hromy divo bijú,
   zastavme ich, bratia
   veď sa ony stratia,
   Slováci ožijú.
   (prepis z wikipedie)

   – KOHO mali zastaviť? Jedine že by z Blavy odchádzajúcich štúrovcov.
   – No a „ony“ s ypsilonom – čiže neživotné – by mali byť blesky.

   • Prepis z Wikipédie, ktora patrí Cabal – Kabale – svetovej zločineckej židovskej organizácvii! Sionisti sa TERAZ ohradzujú tzv. Matuškovým historickým textom, ale kto pozná históriu Slovákov vie, že tento text bol OKAMŽITE duchovnými Slovákov pozmenený na Zastavme SA! – ty židovská pi.a Emily!

    • prečítaj si moju prvú vetu!!! – ty neúnavný agresívny kritik

     a prestaň ma komentovať – ja teba ani nečítam, pokiaľ to nie je priama reakcia na mňa

     a ešte nezabudni teraz zareagovať pod niektorým z desiatok tvojich zosmiešňujúcich pseudonymov

     mať tak tvoj čas…

    • A pozorne si prečítaj tam aj moje posledné dva riadky.
     Ty nerozoznávaš jednoznačnosť od nejednoznačnosti? Mudrc!

     Teba by som nechcela stretnúť v noci na ľudoprázdnej ulici. To radšej medvedicu s mláďatami uprostred tmavého lesa.

 9. Rok 2024 bude plný zvratov, pamätajte!
  https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/pripravte-se-na-neco-co-jste-jeste-nikdy-nevideli-rika-sona-pekova/ či https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/novinarka-varuje-pred-udalosti-v-roce-2024-ktera-otrese-svetem/ a ďalšie a ďalšie články a videá aj na iných weboch ! Buďte preto podľa možností pripravení na všetko… nie dobré! ;o)

 10. Studie: Některé vakcíny proti COVID-19 vyvolávají u příjemců „nechtěnou imunitní reakci“

  https://aktax.cz/studie-nektere-vakciny-proti-covid-19-vyvolavaji-u-prijemcu-nechtenou-imunitni-reakci/

 11. Viktor Orbán: Politici podporovaní Sorosem chtějí, aby finanční prostředky EU dlužné Maďarsku byly poslány na Ukrajinu

  https://aktax.cz/politici-podporovani-sorosem-cteji-poslat-na-ukrajinu-penize-eu/

  • Treba to doplniť : Politici podporovaní Sorosom by mali osobne odísť pomáhať Ukrajine. Aké falošné je posielať cudzie peniaze ako pomoc, a AKÉ HRDINSKÉ A OBDIVUHODNÉ je odísť osobne a byť vzorom v boji proti ruskej horde!

 12. Zelený kult ničí zemědělskou půdu, aby snížil počet obyvatel – přesně to znamená „nulové emise uhlíku“

  https://aktax.cz/nulove-emise-uhliku/

 13. Mesijé vopřenej Vo zeď

  Přesně, chtít mít v tropickym lese večer a v noci ticho a bezpečí.. to už je víc ticha a bezpečí v odstavnym pruhu na dálnici a to nijak nepřehánim! 😀 Sice v džungli žádný nádobí netřeba, páč palm.listy a střepy obsidiánu na to kuchtění dikobrazích jater, červů a ryb postačí, ale už jen to chytit! 🙂

Pridajte komentár

*