Svetovo uznávaní vedci šikanovaní po objave úmyselnej kontaminácie všetkých vakcín


Print Friendly, PDF & Email

Svetovo uznávaní vedci zatvorili svoje laboratóriá po objavení problematickej vakcíny

V 90. rokoch Dr. Antonietta Gattiová objavila vzťah medzi mikročasticami, nanočasticami a veľkým počtom patológií: kardiovaskulárnymi ochoreniami, mnohými formami rakoviny, početnými neurologickými ochoreniami a autoimunitnými ochoreniami.

Zúčastnila sa mnohých medzinárodných výskumných projektov vrátane výskumu patológií vyvolaných ochudobneným uránom, spaľovaním odpadu, potravou znečistenou anorganickými časticami a ďalšími.

V súčasnosti je koordinátorkou projektu o nanoekotoxikológii, ktorý sa realizuje na talianskom Technologickom inštitúte INESE.

Je tiež vybranou expertkou FAO/WHO pre bezpečnosť nanotechnologických potravín,  členkou Výboru NANOTOX pri Európskej komisii, autorkou knihy „Nanopatológia: dopad nanočastíc na zdravie“, členkou Edičnej rady časopisu Používanie biomateriálov a členkou Výboru certifikácie odborných zmlúv (CPCM) Ministerstva obrany v Taliansku.

Okrem toho spolu so svojím manželom, Dr. Stefanom Montanarim, založili laboratórium s názvom Nano-diagnostika na hodnotenie patologických tkanív pacientov, ktoré v súčasnosti funguje pri Univerzite v Modene a v Reggio Emilia v Taliansku.

Prednedávnom talianska polícia vykonala raziu v ich dome, vzala všetky digitálne zariadenia, ktoré dvojica nanopatológov vlastnila, vrátane notebookov, počítačov a flash-driverov, čiže v podstate prišli o výsledky dlhých rokov práce a výskumu.

James Grundvig prostredníctvom World Mercury Project celkom výstižne opisuje, čo sa stalo:

„Keďže Gatti a Montanari vykonali svoj výskum nanoprachu a nanočastíc in-vivo (v živých organizmoch) a in vitro (v skúmavke) s cieľom zistiť, či sa vo vakcínach z roku 2016 vyskytuje neviditeľná kontaminácia, dostali sa pod drobnohľad USA, európskych a talianskych úradov.

Skĺzli na takzvanú tretiu trať medicíny. Údajným zločinom vedeckého výskumu a objavu prekročili hranicu no-go zóny (zóny, do ktorej sa nevstupuje). Nájdením nanokontaminácie v náhodilých vakcínach, Gatti a Montanari, ako prví odhalili to, o čom nevedel nikto:

Vakcíny obsahovali viac, než len adjuvanty (pomocná látka, ktorej úlohou je vybudiť imunitný systém k väčšej protireakcii – poznámka redakcie) hliníkových solí, Polysorbát-80 a iné anorganické chemikálie.

Oni vo vakcínach našli ukrytú aj nehrdzavejúcu oceľ, volfrám, meď a iné kovy a ešte aj zriedkavé chemické prvky, ktoré nepatria do injekcií pichaných do ľudských bytostí, tehotných žien, novorodencov, detí a batoliat, ktorým sa vyvíjajú pľúca, imunitný a nervový systém.“

Vedci publikovali svoju prácu v januári roku 2017 s názvom Nové výskumy kontroly kvality vakcín: Mikro- a nanokontaminácie.

Keby veda nebola zmietaná korupciou, začalo by sa vyšetrovanie, boli by to toho zapojené zdravotnícke agentúry a bezpečnostné politiky pri očkovaniach by sa dostali pod intenzívny dohľad. To sa však nikdy nestalo.

Spoločnosť Surêté Vaccins s dvojicou vedcov natočila rozhovor a my vám ponúkame krátky popis toho, čo v ňom odznelo.

„Dvaja talianski výskumníci zistili, že takmer všetky očkovacie látky obsahujú znečisťujúce nanočastice. Malá veľkosť týchto častíc im umožňuje vstupovať do našich buniek a vyvolať a udržiavať v nich trvalý zápalový účinok.

Pani Gatti sa chystala svedčiť pred parlamentným vyšetrovacím výborom  o poškodeniach zdravia spôsobených vakcínami počas talianskych vojenských kurzov, ale oba výskumy a všetky odborné materiály vedeckej dvojice boli skonfiškované políciou.“

V 90. rokoch minulého storočia dvojica vedcov zistila, že nanočastice sú veľmi malé kúsky hmoty a môžu vstúpiť do ľudského tela. Preto existuje toľko publikovaných výskumov týkajúcich sa rôznych chemických výrobkov, akými sú čistiace prostriedky a ich ničivého účinku na ľudské zdravie.

Tieto nanočastice vznikajú v spaľovniach odpadov, automobilovou dopravou a mnohými inými rôznymi spôsobmi. Môžeme ich vdychovať, lebo sa vznášajú vo vzduchu.

To znamená, že vstupujú aj do našich pľúc, a potom sa počas niekoľkých minút dostanú do krvi, následkom čoho vzniká viacero problémov.

Krvou sa tieto častice prenášajú do každej časti ľudského tela. Keď vstúpia do tkanív, telo sa ich už nemôže zbaviť a častice tam zostávajú navždy. Sú príčinou rôznych chorôb, ktoré dnes vidíme na každom kroku.

Obaja vysvetľujú, ako za posledných 15 rokov analyzovali a skúmali vakcíny.

„Skúmali sme ako vakcíny, tak aj tkanivá, ktoré boli postihnuté časticami obsiahnutými vo vakcínach, pretože sme zistili, že tieto vakcíny boli znečistené časticami.

Uvedené častice boli obsiahnuté rovnomerne vo vakcíne aj v tkanive, takže sme začali analyzovať vakcíny.“

Ďalej pokračujú vo vysvetľovaní ich poslednej štúdie o vakcínach:

„Po nejakom čase nám Talianska univerzita poslala študentku kvôli jej diplomovej práci a spoločne sme analyzovali 19 rôznych očkovacích látok. Zistili sme, že všetky z nich boli znečistené mikro a nanočasticami.

Potom sme pokračovali v analýzach a teraz sme analyzovali okolo 30 vakcín, každú z nich s viacerými vzorkami. Zistili sme, že aj v tomto prípade všetky z nich boli znečistené…“

Dokopy analyzovali 44 rôznych vakcín. Všetky z nich obsahovali tieto škodlivé častice, ktoré sú cudzími prvkami vstupujúcimi do ľudského tela. Vždy, keď k tomu dôjde, telo vyvolá reakciu, a to nie je dobré.

„Tieto cudzie prvky sú ako náboj zo zbrane. Ak niekoho zastrelím a tá guľka urobí dieru do srdca, nie je až také dôležité, či bola guľka vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, z titánu alebo zo železa. Dôležité je to, že sme urobili dieru do srdca.“

Potom trochu hovoria o štúdii a o tom, čo sa deje v súčasnosti.

Toto je jednoducho pravda o modernej vede, ktorá je stále ignorantská

Existujú tri citáty, ktoré radi používame na to, aby sme čo najlepšie ilustrovali predmetnú situáciu.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Keď je reč o medicíne, objavilo sa množstvo informácií, demonštrujúcich rozsah korupcie, ktorá v tomto priemysle naozaj prebieha. Šéfredaktori niekoľkých významných lekárskych časopisov boli celkom tupí.

Snáď jeden z najlepších príkladov pochádza od Dr. Richarda Hortona, súčasného šéfredaktora časopisu The Lancet, ktorý hovorí:

„To, čo hrá proti vede je jednoduché: veľa vedeckej literatúry, možno polovica z nej, môže byť jednoducho nepravdivá.“

Dr. Marcia Angell, lekárka a dlhoročná šéfredaktorka Lekárskeho časopisu Nového Anglicka (New England Medical Journal NEMJ), ktorá je považovaná za jednu z najprestížnejších odborných lekárov na svete pre The Lancet povedala:

„Mnohým klinickým výskumom, ktoré sú publikované, sa už jednoducho nedá ani veriť. Už sa nedá spoliehať ani na úsudok dôveryhodných lekárov alebo autoritatívne lekárske smernice.

Vôbec ma tento záver, ku ktorému som sa počas dvoch desaťročí pomaly a neochotne dopracovala ako redaktorka New England Journal of Medicine, neteší.“

John Ioannidis, epidemiológ Lekárskej fakulty Stanfordskej univerzity, publikoval článok s názvom „Prečo je väčšina zverejnených výsledkov výskumov nepravdivá“, ktorý sa následne stal najviac vyhľadávaným článkom v histórii verejnej knižnice vedy (PloS Public Library od Science).

Tu je ďalší úžasný citát, tentokrát od Arnolda Seymour Relmana (1923-2014), profesora medicíny na Harvarde a bývalého šéfredaktora New England Medical Journal:

„Lekárske povolanie je odkúpené farmaceutickým priemyslom. Nielen z hľadiska medicínskej praxe, ale aj z hľadiska výuky a výskumu.

Akademické inštitúcie tejto krajiny si dovoľujú byť platenými zástupcami farmaceutického priemyslu. Myslím, že to je hanebné.“

Iné príklady korupcie

V roku 2016 skupina vedcov Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC), nazývaná ako SPIDER (Vedci dodržiavajúci integritu, dôstojnosť a etiku) formou listu adresovaným vedúcemu CDC,  zverejnila zoznam sťažností. V ňom sa uvádza nasledovné:

„Zdá sa, že naše poslanie bolo ovplyvňované a formované vonkajšími stranami a nečestnými záujmami… a zámer Kongresu týkajúci sa našej agentúry bol  niektorými z našich vedúcich obídený.

Najviac nás znepokojuje, že toto sa stáva normou a nie zriedkavou výnimkou.“

Bolo to publikované niekoľkými aktivistami, počnúc Robertom F. Kennedym Jr. a zverejnené v Huffington Post, avšak mainstreamové médiá tomu nevenovali dostatok pozornosti.

Možno ešte šokujúcejším je svedectvo informátora z tímu vedúceho CDC. Ide o vedca, ktorý vypracoval viacero bežne citovaných štúdií, ktoré nepreukázali žiadnu súvislosť medzi vakcínou MMR a autizmom.

V skutočnosti jedna z jeho štúdií, publikovaná v roku 2004, je najčastejšie citovanou štúdiou, používanou na odhalenie spojitosti medzi vakcínou MMR a autizmom.

Je to Dr. William Thompson a celému svetu s odvahou oznámil, že uvedené štúdie s falošnými závermi boli „najhlbším poklesom“ jeho kariéry.

Verejne povedal, že autori „neuviedli významné zistenia“ a že on sa „úprimne hanbí“ za to, čo urobil. Mrzí ho, že bol „spoluvinníkom“ a „súčasťou problému“.

Toto je niekoľko príkladov z mnohých.

Tak čo?

Žijeme v čase veľkej transparentnosti, na svetlo sveta vychádza veľa nových informácií, ktoré úplne odporujú tomu, čo nám bolo predtým hovorené. Uskutočnilo sa niekoľko ohavných vedeckých podvodov a netýka sa to len vakcín.

Informácie, o ktorých sme tu hovorili, môžu, bohužiaľ, vytvoriť trvalé rozdiely medzi obyvateľstvom a selektovať ľudí bez ich vedomia.

Na druhej strane sa jedná o podávanie jedu, na pomenovanie ktorého sa používajú výrazy ako „anti-vax“ alebo „pro-vax“. Koniec koncov, tieto štítky a spôsob, akým o tom hovoríme a argumentujeme, nič nerieši.

Ak všetko, čo s tým robíme, je len emočné reagovanie a nič viac, aj keď ide o také dôležité témy, v podstate o nich nemusíme ani vôbec hovoriť. Všetci sa musíme zobudiť a uvedomiť si, že nič nie je vyryté do kameňa ako nemenná dogma a spôsob, akým robíme veci, sa neustále mení.

Nedá sa poprieť skutočnosť, že korporáciami/vládami financované médiá vo veľkom podvádzajú a v zásade verejnosti predkladajú len jednu, im vyhovujúcu stranu mince.

Médiá nevenujú absolútne žiadnu pozornosť výskumu očkovania, ktorý sa nezhoduje s výpoveďami dotknutých osôb. Niečo tu je vážne zlé a existuje viac než dosť príležitostí, kde to môžeme vidieť.

Kľúčom je šírenie informácií umierneným spôsobom a pamätať si, že vždy tu je možnosť voľby pri prijímaní rozhodnutí s dosahom na svoje zdravie a zdravie vášho dieťaťa.

Nebojte sa myslieť sami pre seba, myslieť vo svojom vlastnom záujme.

„Hlavným dôvodom, prečo užívame toľko liekov, je to, že farmaceutické spoločnosti nepredávajú lieky. Oni predávajú lži o liekoch.

To je to, čo robí lieky tak odlišnými od všetkého ostatného v živote… Prakticky všetko, čo vieme o liekoch, je to, čo sa nám a naším lekárom spoločnosti rozhodli povedať… dôvodom, prečo pacienti veria svojim liekom je to, že vyvolávajú dôveru, lebo veria svojim lekárom a tí im tieto lieky predpisujú.

Pacienti si neuvedomujú, že hoci ich lekári môžu vedieť veľa o chorobách a ľudskej fyziológii a psychológii, vedia veľmi, veľmi málo o liekoch, ktoré boli starostlivo vymyslené a pekne vyobliekané farmaceutickým priemyslom…

Ak si nemyslíte, že systém je mimo kontroly, vysvetlite, prečo sú lieky treťou najčastejšou príčinou smrti… Ak by takáto mimoriadne smrteľná epidémia bola spôsobená novou baktériou alebo vírusom, alebo dokonca jeho jednou stotinou, urobili by sme všetko, čo sa dá, aby sme to dostali pod kontrolu. Tak prečo to nerobíme s farmaceutickým priemyslom?“

Dr. Peter Gotzsche, spoluzakladateľ Cochrane Collaboration

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Farmaceuticky priemysel je jednoducho doslova skladka odpadu….nici zdravie ludi a to doslova a ty co o tom nevedia tak stale su v zacarovanom kruhu. Iba priroda moze uzdravit telo a nie lieky chemicke a vakciny atd..chemoterapie atd to je ako keby ludia jedli jed..a to doslova.Lekari strasia ludi ze maju to a to a prave ten strach ich zabija. A je iba jedna choroba prekyslenie organizmu a nevedomost…a priroda spolu s kludom v srdci a s pozitivnym myslenim dokazu zazraky.

  2. Jde o odraz kapitalistického světa, jeho honbou za penězi, za neúměrnými a za každou cenu získávánými zisky, vč. ovládnutím člověka jako takového. Zdraví je zde často jako druhotný zájem a štít proti nařknutí z korupce……..
    Příroda je ale opravdu mocná čarodějka a pokud se ohleduplně využívá, dovede udělat opravdu zázraky tak, jak píše Tomáš.
    Dávat si pozor na překyselení organismu je to nejlepší, co každý z nás pro sebe a své blízké, může udělat.

  3. preto sa zdvihla vlna proti vakcinácii a očkovaniu , odporcovia sú vysmievaní, zastrašovaní aj šikanovaní , . . . najhoršie na tom je to , že aj vzdelaní ľudia sú nevedomí . . .

Pridajte komentár

*