Výrobca rakiev tvrdí, že objednávky na detské truhly sa hrnú ako nikdy predtým


Print Friendly, PDF & Email

Výrobca rakiev tvrdí, že objednávky na detské truhly sa hrnú ako nikdy predtým

(Ethan Huff, Natural News) Výrobca truhiel so sídlom v Toronte uviedol, že toto odvetvie sa za posledných deväť mesiacov dramaticky zmenilo a „malí ľudia“ dnes umierajú vo väčšom počte ako kedykoľvek predtým.

Mick Haddock povedal, že „v našom priemysle je viditeľné“, ako deti a bábätká zomierajú v oveľa väčšom počte odkedy boli „vakcíny“ proti Covid-19 uvoľnené aj na použitie u mladších detí. (Súvisiace: Americký úrad pre potraviny a liečivá práve schválil covidové vakcíny pre malé deti, čo znamená, že teraz bude potrebné objednávať ešte menšie rakvy.)

„Prvýkrát za viac ako 30 rokov dostávame hromadné objednávky na menšie truhly,“ povedal pre nadáciu RAIR Foundation.

Vo všeobecnosti je priemysel truhiel stabilným odvetvím. Priemerná úmrtnosť býva rok čo rok približne rovnaká a len zriedka dochádza k prudkému nárastu, najmä v západných krajinách. Nie však tento rok.

„Nielenže sa zvýšili všetky predaje. V minulosti sme za každých päť predaných truhiel v plnej veľkosti predali jednu mladú veľkosť,“ povedal Haddock.

„Teraz na každých päť bežných truhiel pripadajú dve malé.“

Kým neprišli vakcíny, nebol žiaden nárast úmrtí na „covid“

Haddock ďalej uviedol, že on a jeho kolegovia očakávali veľký nárast objednávok na truhly začiatkom roka 2020, keď vlády a korporáciami kontrolované médiá každú sekundu šírili covidovú propagandu medzi masy.

Ukázalo sa však, že úmrtia zostali stabilné a normálne, až kým sa nespustilo hromadné očkovanie proti covidu. Potom naozaj začali pribúdať objednávky na rakvy.

„Až koncom roka 2020 a začiatkom roka 2021 sme zaznamenali nárast predaja,“ poznamenal Haddock – prvé vakcíny, ktoré boli aplikované v rámci celonárodnej očkovacej kampane v USA, dorazili 11. decembra 2020, v Európe to bolo 26. decembra 2020.

„Pred zavedením vakcín sme nezaznamenali žiadny nárast predaja a ľudia už začínali opäť cestovať.

„A nechcem to zvaľovať na cestovanie, ktoré všetkých zabilo, pretože v skutočnosti väčšina z týchto miest po celom svete stále nevie, čo môžu cestovatelia robiť. Dokonca aj náhodné úmrtia sú stále obmedzené.“

Je zaujímavé, že Haddock v skutočnosti zaznamenal 60-percentný pokles predaja rakiev v roku 2020 pred zavedením vakcín.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

„Až keď boli vakcíny rozširované do čoraz mladších demografických skupín, začali sme vidieť nárast,“ povedal.

„Spočiatku umierali len starší a veľmi krehkí občania. Do dvoch mesiacov od schválenia vakcíny pre 11- až 15-ročné deti sme zaznamenali väčší dopyt po menších rakvách.“

Dnes sa predáva o tretinu viac rakiev ako pred pandémiou

V porovnaní s číslami z roku 2019 je predaj rakiev v súčasnosti o 30 až 40 percent vyšší ako zvyčajne. Haddock označil tento nárast za „ohromujúci“ a poznamenal, že veci sa začali zlepšovať v polovici roku 2021, no odvtedy zaznamenal opätovné zhoršovanie.

Hoci Haddock pozoroval problém už skôr, no až keď začali hromadne prichádzať objednávky truhiel v detskej veľkosti, varoval, že smrteľné injekcie ohrozujú ľudí všetkých vekových kategórií.

„Ťažko to poprieť. Čomu sa to dá pripísať? Čo sa zmenilo? Prečo je úmrtnosť teraz vyššia ako pred očkovaním?,“ uvažoval počas svojho rozhovoru pre reláciu RAIR .

Deti vo veku šesť až 12 rokov patria medzi najzdravšie ľudské bytosti, a napriek tomu teraz, odkedy boli „vakcíny“ povolené pre ich demografickú skupinu, padajú ako muchy.

„Toto sú veľkosti, ktoré teraz predávame,“ nariekal Haddock.

„Deti neumierajú len tak. To sa nestáva. To sa nestalo nikdy v histórii.“

Záver

Počuť tento typ vyhlásení od niekoho z odvetvia, najmä v Kanade, je extrémne zriedkavé.

Haddock sa pripojil k britskému riaditeľovi pohrebníctva Johnovi O’Looneymu, ktorý o tomto probléme hovoril aj minulý rok na jeseň, keď sa stal informátorom o celospoločenskom dopade smrteľných „vakcín“.

Najnovšie správy o covidových vakcínach nájdete na stránke Vaccines.news.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Málokto si uvedomuje trend, že väčšina obyvateľstva je už nasúkaná do veľkých miest, kde“pozorovateľom“ uniká, na čo priamo nedovidia. Vidia to len v profesiách, v ktorých sa vystavuje „konečný účet“:

  Takže – „neverím článku“, lebo susedkino dieťa stále žije!
  A keď rakvičky – tak tieto!
  https://www.cokolady.sk/wp-content/uploads/2020/11/truhlic%E2%95%A0ika-pec%E2%95%A0iena%E2%95%A0u-440×500.jpg
  https://www.ozdobtortu.sk/formicka-na-peceni-rakvicky-10-ks
  ———————————————
  Môže sa niekomu zísť – pomerne solídny slovensko-anglický slovník – aj iné verzie
  https://browse.dict.cc/slovak-english/M-10.php

  Kto sa chce rýchlejšie ako cez „page“ „preklikať“ napr. cez ponuku „ma“ na ponuku „mo“ – hore v URL adrese treba prepísať číslo za M… napr. /M-36.php

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,vo veľkých mestách si najlepšie získaš duše-diablova elite to takto robila po dlhé stáročia-centralizácia moci názoru a zvyklostiam,jednoducho ak je sviatok-tak idú všetci do ulíc a slávia a chvália,,,,viď športové štadióny-čím večší,tým lepšie-masová hypnóza,,,,izolácia sa nevypláca,lebo bude vás to veľa stáť ak máte rodinu-tak vami bude opovrhovať vaša spolubývajúca a jej hadie plody,,,,lenže „siedmy“ je iná liga-vidí jedincov oponentov a týchto ON obíjde,,,,mučeníctvo a chudoba je cesta ku spáse,,,,

 2. Keďže spike proteíny sú vlastne prióny

  https://www.youtube.com › watch?v=fMD3IRruet8
  Healing Frequency for Prions – Spooky2 Rife Frequencies – YouTube
  Currently, there are no therapies for prions, and medical management mainly focuses on providing supportive care such as easing symptoms. This frequency video will help to relieve: Difficulty…

  • mRNA COVID-19 vakcíny a riziko priónového ochorenia — šokujúca štúdia
   18. apríla 2021, Ivan Hečko
   Článok bol publikovaný v Gumshoe News. Moja poznámka: Ide tu o ďalšie riziko spôsobené prekročením hranice danej Oviedskou Konvenciou. Niektoré pasáže sú značne odborné, jednu som vypustil.

   Štúdia od pána menom David Sulzer, PhD, Columbia University Medical Center

   Šokujúca štúdia odhalila desivé – nové – nebezpečnstvá v tom, že mRNA COVID-19 vakcíny spôsobujú ochorenie na prion-báze spôsobujúce že váš mozog degeneruje – progresívne. Tie mRNA vakcínou vyvolané (induced) prióny môžu spôsobiť neurodegeneratívne ochorenia, pretože dlhodobé pamäte sú udržované proteínmi podobnými priónom (prion-like proteins). Štúdia dochádzy k uzáveru, že na mRNA založená vakcína môže tiež spôsobiť ALS (Amylotrofická laterálne skleróza), degenerovanie predného mozgového laloku (front temporal lobar), Alzheimerovu chorobu a ďalšie neurologické degeneratívne ochorenia u prijímateľov vakcín.

   Interakcie medzi SARS-COV-2 Priónmi & ACE2 Receptormi

   Vonkajšie púzdro toho spike proteinu coronavirusu obsahuje “prion-like regions – oblasti podobné prionu”, ktoré dávajú tomu vírusu veľmi vysokú adhéznosť ku ACE2 receptorom ľudského tela.

   Toto bolo zdokumentované v štúdii s názvom “SARS-CoV-2 Prionu-Podobné Domény v Spike Proteínoch Umožňujú Vyššiu Afinitu ku ACE2,” publikovanej inštitútom „Human Microbiology Institute“:

   Prítomnosť a unikátne rozloženie domén priónového typu v SARS-CoV-2 receptor-viažúcich doménach spike proteínu je zvlášť zaujímavé, pretože hoci SARS-CoV-2 a SARS-CoV S proteíny zdieľajú ten istý receptor hostiteľskej bunky, angiotensin-konvertujúci enzým 2 (ACE2) SARS-CoV-2 prejavuje 10- až 20-krát vyššiu afinitu pre ACE2.

   Ten Cross-Species Jump – Prenos medzi druhmi

   Tento špeciálny vzťah medzi S proteínom a ACE2 receptorom je tým kľúčom ku medzi-druhovej infekcii ktorá umožnila tomu coronavíru vykonať preskočenie zo zvierat na ľudí.

   To bolo financované v rámci experimentov typu gain-of-function prostredníctvom pána menom Peter Daszak, Prezident Aliancie „EcoHealth Alliance“ Vládou USA.

   Maskovanie – The Coverup

   Zaujímavá súčasť tohto je, že Peter Daszak je ten istý chlap, ktorý zariadil (orchestrated) publikovanie ‘vedeckého’ článku v časopise Lancet, v ktorom sa vyhlasuje, že vírus vykonal ten medzi-druhový skok prirodzene. Ako môže ten istý chlap, ktorý financoval experimenty, ktoré viedli k tomu skoku vírusu medzi druhmi, vyhlasovať, že sa to vyvinulo prirodzene – evolved naturally?

   Ak si myslíte, že toto je nehorázne, tak si ešte počkajte.

   Peter Daszak je aj ten istý chlap, ktorého WHO poslala do Číny, aby tam skúmal názory, či sa ten vírus vyvinul prirodzene, alebo bol coronavirus umele vytvorený – engineered. A ešte jedna osoba ktorá je spojená s teamom je Holandský virológ Ron Fouchier, ďalší kľúč ku vyšetrovaniu coronavíru, ktorý tiež vytvoril smrteľný mutant H5N1 vírus.

   Povzbudzujeme čitateľov, aby ďalej pátrali ohľadne prekvapujúcich osobností v investigatívnom teame WHO.

   COVID-19 mRNA Vakcíny & na Priónoch-založené Ochorenia

   Čo sú Prióny?

   Vďaka takým experimentom zo strany týchto eminentných vedcov ten vírus obsahuje priónom-podobné domény vo svojej receptorovej oblasti spike proteínu.

   Prióny sú „misfolded proteins – nesprávne zložené proteíny“ – so schopnosťou preniesť svoj nesprávny tvar na normálne varianty toho istého proteínu. Ony sú príznačné pre niekoľko fatálnych a prenositeľných neurodegeneratívnych ochorení u ľudí a mnohých iných zvierat.

   Ako fungujú mRNA Vakcíny

   Messenger RNA (mRNA) je jednvláknová molekula prirodzene prítomná v naších všetkých bunkách. Nesie inštrukciu na vytváranie proteínov z naších génov, umiestnených v jadre bunky, ku cytoplazme, hlavnému telu našich buniek. Enzýmy v tej cytoplazme potom „preložia“ informáciu uloženú v mRNA a vyrobia proteíny.

   Nejaká mRNA vakcína doručí tie inštrukcie pre vytvorenie bakteriálneho alebo virálneho proteínu do naších buniek. Náš imunitný systém potom odpovedá na tieto proteíny a vyvinie nástroje na reagovanie na budúce infekcie s tým patogénom.

   mRNA Vakcínou-indukované ochorenia založené na Priónoch

   Výskum ukázal, že zmeny vyvolané úpravami – zásahmi do – mRNA spôsobujú ochorenia priónov – fatálne neurodegeneratívne poruchy charakterizované rýchle progresívnou demenciou. – Research has shown that RNA editing alterations cause prion diseases – fatal neurodegenerative disorders characterized by rapidly progressive dementia.

   Teda, keď tá mRNA vakcína naštartuje tú imúnnu reakciu (response – odpoveď), telo môže samo naštartovať vytváranie priónov indukovaných vakcínou, napodobňovaním ich prítomnosti v tom spike proteíne, a spôsobiť ochorenie založené na priónoch u prijímateľov vakcín.

   Toto riziko bolo zistené pánom Dr. J. Bart Classen, ktorý je autorom článku (názov ďalej) v časopise Microbiology & Infectious Diseases s titulom “Covid-19 RNA Based Vaccines and the Risk of Prion Disease – Vakcíny založené na Covid-19 RNA a riziko priónového ochorenia.”

   Vývoj novej technológie vakcín bol „zamorený“ problémami z minulosti. Súčasné na RNA založené SARS-CoV-2 vakcíny boli odsúhlasené v USA použitím núdzového príkazu bez extenzívneho dlhodobého testovania.

   Autori vyhodnotili vakcíny z hľadiska potenciálu spôsobiť (induce) u prijímateľov vakcín priónmi spôsobené ochorenie (prion-based disease).

   Ďalej nasleduje popis „The intricate mechanisms of neurodegeneration in prion diseases – Zložité mechanizmy neurodegenrácie pri priónových ochoreniach“. To vynechávam, je to plne technické, prejdem až na možné dôsledky.

   Prióny udržujú dlhodobé typy pamäte

   Vakcínami indukované prióny môžu spôsobiť neurodegeneratívne ochorenia, pretože dlhodobé pamäte sú udržované priónom podobnými proteínmi (prion-like proteins). Molekuly pamäte sú normálne verzie priónových proteínov.

   V štyroch článkoch publikovaných v Neuron and Cell Reports, Dr. Kandelovo laboratórium ukázalo, ako priónom podobné proteíny – podobné priónom za chorobou šialených kráv u dobytku, a Creutzfeld-Jakobovou chorobou u ľudí – sú kritické na udržovanie dlhodobej pamäte u myší, a pravdepodobne ostatných cicavcov.

   Keď sa v mozgu vytvárajú dlhodobé pamäte (to zapamätané), vytvárajú sa medzi neurónmi nové spojenia a ukladajú ako pamäť. Ale tieto fyzické spojenia sa musia udržať, aby pamäť pretrvala, v opačnom prípade sa rozpadnú a pamäť zanikne v priebehu niekoľkých dní.

   Pamäte – memories – zapamätané – sa ukladajú na dlhodobé použite za pomoci priónom podobným proteínom (prion-like proteins) nazvaným CPEB. CPEB prióny sa agregujú a udržujú nervové spoje – synapsy – ktoré zaznamenávali pamäť.

   Keď CPEB nie sú prítomné, alebo sú deaktivované, synapsy sa rozsypú a pamäť „vybledne – fades “.

   CPEB je skratka od Cytoplasmic Polyadenylation Element Binding protein.

   Tu ani nie je čo dodať, postupne sa potvrdzuje, že tí čo sú za týmito vakcínami sú naozaj tzv. čarodejníkovi učni, ale treba dodať, že ten čarodejník vôbec nevie čarovať, a tí učni to dobre vedia, a vôbec nevedia čo vlastne robia. Vedia len, že to platia tí najbohatší oligarchovia, samozrejme včítane takpovediac „korupčného“, a očakávajú obrovskú návratnosť tej investície. Preto „musíme“ očkovať a „nemáme“ liečiť.

   Tento blog bol pôvodne publikovaný na webe Slovanské Noviny.
   https://ihsken17.blog.pravda.sk/2021/04/18/mrna-covid-19-vakciny-a-riziko-prionoveho-ochorenia-sokujuca-studia/

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,mal by si takto ostro a priamo reagovať aj u svojho zamestnávateľa,,,,lebo aj on určite nepochádza z lona pannymárie,,,,máš strach ovečka???? ja som to počas života urobil už minimálne 4x a to som mal pravdepodobne lepšie fleky.

   • Marosko,excellent prispevok.Peter Daszak,je blizkym priatelom Bill Gates,tiez,Fauci,tiez masoveho vraha z WHO,on je tiez uz masovy vrah

 3. K článku
  TV-Slovan-MUDr. Jančová- o novych poznatkoch o Covide a nebezpečenstve pre deti – 16.11.2021.mp4
  https://ulozto.net/file/gqUhtnl1XR8J/tv-slovan-mudr-jancova-o-novych-poznatkoch-o-covide-a-nebezpecenstve-pre-deti-16-11-2021-mp4#!ZJSwLGR1LwMvMwD3ZwR5Z2L4ZQD4FwuFJRkkIl5MYKt4MTH3
  ———————————
  O štatisticky významnom počte porúch u detí, ktoré majú proti covidu vakcinovaných rodičov.

  • dobrá relácia o očkovaní bola i na IV, kde MUDr. Janco mal ako oponenta jedného chlopa zo Slobody v očkovaní. najviac sa mi páčilo, keď doktorko skonštatoval, že keby vedel, že bude mať oponenta, tak nepríde :-)))

   • Lebo mu zrútil pozíciu 1. nosatého v alternatíve. Janco vždy zabŕdne okolo podmienok a peňazí lekárov SLÚŠ = pozícia na vyjednávanie so systémom. On v žiadnom prípade nie je jednoznačne rezolútny a jednoznačne alternatívny..

 4. Magdalena
  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,a nieje to náhodou tak-že vaším zotročovateľom je vlastná vrodená porucha zvaná závislosť od práce za peniaze????,práca robošina zamestananie podnikanie atd-veď nič už nemôže byť zbytočnejšie a negatívnejšie ako bezhraničná honba za bohatnutím a súťažením kto kedy a ako príjde ku večšiemu bohatstvu,,,,je to duševná porucha,dôkaz nevivinutých jedincov fungujúcich iba ako roboti na diaľkové ovládanie,kočovníci naháňajúci sa za peniazmi a to s nerozumným ich využitím,,,,vždy vám pôjdem po krku,nikdy neprestanem a vždy vám vymyslím nové a nové prekážky-pretože ja niesom ako vy,ja som súčasťou budúcnosti a nového dokonalejšieho,,,,vypisujete tu opísané skopírované myšlienky pod ktoré dávate svoje podpisy,lebo práve vy ste to objavili ako psychopat kolumbus tú zatratenú zem kde bol pokoj kým tam nepáchol,lebo zlato a zvedavosť a nenažranosť,,,,nežijete v rovnováhe medzi hmotou a nehmotou,medzi viditeľným a neviditeľným,medzi živým a mŕtvym-nepochopili ste tento svet a pretonaňeho nemáte už nárok,lebo silou si ho neudržíte a iné možnosti nemáte,,,,judášov je na svete viacej,než eurobankoviek či dolároviek,,,,spoľahlivého rozumného spravodlivého človeka nenájdete,lebo byť takýmto jednu hodinu zo dňa je viac než málo!

  • Lodným právom CHCÚ zotročiť ľudstvo – lodné právo nie je subjekt, ale NÁSTROJ! Motyka vystrelí „až pánboh chce“!

   KTO chce zotročiť ľudstvo námorným právom?!

 5. Magdalena
 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,elity sa vysmievaju množeniu a potomstvám robošov a otrokov,,,,je to pochopiteľné,pretože z detí narodených v týchto časoch ako aj tých nedávnych nezíska svet nič-iba deti držiace smartéky v rukách,sediacích pri počítačových hrách a vyhľadávajúcich drogy a alkohol,kysnúcich hnijúcich a plytvajúcich potravinami,energiami a duševnému úpadku,ktorý bude musieť neskôr systém nákladovo riešiť liečbou,,,,hmm-amerika,samá obezita a mesitá tučná kalorická strava v spojitostri s inými jedmi ako je kola čipsy sladkosti a megdonald šmejdy,,,,nová digitálna doba si vyžaduje zručnosti obsluhy počítačov,lenže tieto dve posledné nezdravé generácie-čiže tá čo teraz vzniká a tá pred nimi to sú nepoužiteľné múmie náchylné na poruchy zdravia bez vlastného myslenia,bez vlastného názory,bez ochoty a citu bez záujmu o ekologický a ekonomický spôsob života,,,,elity vedia,že toto môže byť pohroma pre svet,ktorý ešte oni by zažili,je preto nutná kontrola množenia a kontrola dna darcov života-je to blízka budúcnosť a týmto sa svet lahšie vyhne vzniku ďalších a dalších jedincov s mentálnymi a inteletuálnymi poruchami,,,,právo na ťivot bude preto prekvalifikovaná klauzula-pretože ak darcovia života privedú na tento svet nedokonalého jedinca,tak svetu týmto priťažia a uškodia,prijaté budú zákony o zodpovednosti darcov za svojách potomkov,,,,šetrenie prírodných zdrojov a energií,ekonomickejšia deľba odmeny za prácu a činnosť,,,,pozrite sa napráklad na slovensko a slovákov-hotové besnenie,zápaďýci nakazili slovákov peňažnou rakovinou,slováci ako sfanatizovaná kolónia závislá na robišinerakovine,kde neni hraníc a ste schopní pracovať vo fabrikách postavených v strede úrodných polí.lenže tým že vám zamestnávateľ s pomocou štátu platia viacej než reálne potrebujete-spôsobuje stav nadspotreby a vyššieho konzumu a plytvania,pretože nikto z vás to nemá pod kontrolou,,,,čiže kto má vysoký príjem-tak to bezhlavo rozhajdkáka na potraviny a zbytočnosti,leže vyššia spotreba potravín z čoho-keď na úrodnom poli stojí váš druhý domov????

  • kvakcína je sloboda

   mnohým tu sa zdajú tvoje komentáre príliš tvrdé, ale podľa mňa, je to realistický popis toho, čo tu je a kam to speje; ako by som sa mohla s tebou skontaktovať mimo bádateľa?

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,používam iba umiernený spôsob vyjadrovania,naučte sa písať čo cítite,hovoriť čo cítite a sugestikovať to čo cítite,ale nie to čo cítite chvíľku a teraz,ale celkovo a dlhodobo,,,,otrávený infikovaný človek je ľahkou obeťou kovidu-dychu smrti,je to inteligentný a nezničiteľný zabiják a môj sluha a je to chytrejšie než roboš bankár vojak či vedec,lebo človek urobí ľahko vynútenú chybu,ale táto vecička-nie,čím viacej budete do nej bušiť-tým viacej sa bude brániť a rozvíjať,rásť-vo vás všetkých podľa zásluh a potreby,,,,vaše telá sú iba kabáty,ktoré raz sežerú červíci,tak prečo nie aj mimozemský pomocníci,,,,hlasno kričať sa bojí iba jedinec bez svedomia a bez duše,ja by som sa vykričal aj na hociktorého boha či bôžika,lebo oni sú spravodlivejší a nezabili by ma iba pre pýchu a ego čiz pozície sily,moci,,,,prebiehajúce a blížiace sa nové ľudské utrpenie v súbehu a raste bude oslavou existencie spravodlivosti a rovnováhy,,,,ešte za vášho života,hoci ste už poniektorí postarší,či dosť starí-zažijete ohromujúce vyčíňanie vesmíru proti živému-neživému tu na tejto zemi,,,,pred 13timi rokmi som sa vzdal materialistického spôsobu života,aký som na pomerne vysokej nohe viedol pred tým,teraz si skôr pripadám ako kráľ chodobných,ale vydržal som to,hoci nie vždy mi to je príjemné a povôli,,,,lenže čím idem ďalej a neprestávam-získavam skrytú moc o ktorej sní asi každý slobodomurár,,,,už dnes má moja existencia ako som to tu už raz písal,hodnotu za láskavosti-biankošek od elity a ja tvrdím,že moje cesta prevyšuje takéto falošné hodnoty a nebudem s človekom zjednávať,mojou smrťou sa toto tu nekončí-ba práve naopak,ide sa do vyššiej formy,lebo keby som o tom nemal poznatky,tak to sem nepíšem,a príjde zakrátko čas-keby budem robiť ešte večšie skutky a manipulovať s dejom ako aj s vami neslobodnými zotročenými,lebo vidím,že sa moje slovo začína prelínať s časom a preto môže a verím,že sa tak stane-čo poviem,hneď sa stane a tohoto sa vy všetci nešťastníci a poblúdilci bojte s veľkou vážnosťou,lebo to už nebude o mesiacoch čo príjde dopredu,ale o minútach a sekundách-a tomuto sa hovorí skutočná moc vyvolených,,,,získaním náklonnosti od vševidiaceho oka,budete mať tu na zemi peklo,,,,vetre mi,že už je vybraný počet vyvolených a zbytok nebude mať šancu,,,,na svete som možno jediný-kto dokáže privolať pomoc mimozemšťanov a zaplním nimi nebo a zatemním slnko a kľudne aj zlo z vesmíru-lebo mňa vypočujú,lebo takto je to dané,mám pre vás pripravených už pol roka „11toro anjelských“ a tie vám každému živému vševidiace oko vprogramuje do vášho vedomia-nebudete musieť ich ani vyhľadávať,ani nikde čítať a ani od niekoho počuť,budete ich mať v hlavách schované a vy si ich sami budete musieť hľadať v hlavách,aby ste menej trpeli,,,,už nemám viacej,čo by som mal vám oznámiť.

   • kvakcina je sloboda; detektiv kolombo-peter falk,winetou-piere brice a ostatni..covidbaron-nedozvieme sa a mozno je to tak dobre.

  • najsmutnejšie na tvojom príspevku je to, že je pravdivý!!!

 7. ..vďaka za zauj.informácie…na tom youtube nachádzam niečo iné Maroš ako je od teba uvedené, a to už myslím 3.deň, sú tam zauj.videá a vhod.melódie na meditáciu…na lod.právo ešte mrknem…želám pek.nedeľu….

 8. …a ešte …ten článok o dets.rakvách je o smut.veciach zo života,..je milé, že to bolo tak ,,podareno otočené“…

 9. Kto podpisal za SR tu slavnu Agenda 2030? Fico a jeho vlada! Takze ake dovadielko tu pred nami hraju vladne a opozicne strany? Vsetci payria rovnakemu panovi, ale kazdy ma zaviest len cast agendy, aby to nebolo okate a ludia to zozrali ak s navijakom.
  Preto opozicne strany rovnako ako vladne mlcia o pricinach a nasledkoch vyvlastnovania polnohospodarsjej pody v EU a protestoch farmarov !!! https://www.badatel.net/vyrobca-rakiev-tvrdi-ze-objednavky-na-detske-truhly-sa-hrnu-ako-nikdy-predtym/ !

 10. Magdalena

  Společenství Živých ze Slovenska ,Čech a Moravy https://zivyclovek.sk/

  • Akurát o tých, ktorým bolo poslané to prehlásenie, by som si neoprel ani bicykel! „Suveréni“ – jedna z privilegovaných /= kúpených!/ kást NWO! Čo má čo mať spoločné slobodný človek s Maltézkymi rytiermi, Čaputovou?! Zakladáte si kluby „výnimočných“?! Nasrať!

   • Je fajn když se přemýšlí o čteném textu a nevytrhuje se z kontextu pak se nedivím kam jsme to dopracovali. Ano svobodný člověk je dnes výjimečný,málo kdo má odvahu vzít zodpovědnost za svůj život a živobytí do svých rukou.Otrokářům se musí dát vědět listinou že známe pravdu o jejich podvodu, to je celé. Stejně tak probíhá prohlášení otroka za živého člověka a oficiálně se tak vystoupit z psychopatického námořního práva . Spěte a urážejte se tady dál + chystejte zbraně protože tam je podle některých řešení.

    • Vykričať niekomu niečo – „pravdu“ – je ten „najlepší“ taktický postup – zvlášť v boji s nepriateľom!

     „Spěte a urážejte se tady dál + chystejte zbraně protože tam je podle některých řešení.“ – no iste – ešte im treba prezradiť ako, kedy a čím!

     Dávajte naznámosť ďalej!

     • Lapač odporcov – navyše ORGANIZOVANÝCH! To nevymyslíš – to je cielená provokatívna činnosť podľa Protokolov Sionu! Našite si na chrbty terče!

      https://www.mackysos.sk › clanky › rady.a.tipy › macka.v.sieti.paragrafov
      Mačka v sieti paragrafov – mackysos.sk
      Veľmi závažným a žiaľ ticho tolerovaným prípadom je aj utrácanie veľkého množstva nechcených mačiatok či šteniatok (často utopením alebo ubitím). Zákon o veterinárnej starostlivosti má na to jednoznačnú odpoveď: „Vlastník alebo držiteľ zvieraťa je povinný zabezpečiť opatrenia na zabránenie jeho úteku a neplánovaného alebo nežiaduceho rozmnožovania.“

 11. Hm, chcel som povedať, že keď by cceli znížiť dopyt po rakvičkách, že ich môžu spopolňovať, ale v kontexte nedostatku plynu by to nebolo vhodné.

  Pozrite si film Adamove jablká.
  (Gréci rozlišovai KOSMOS poriadok, řád, a CHAOS neporiadok…)
  Po zhliadnutí filmu som pochopil, že Boh je Kozmos – poriadok, pravidlá, řád, zmysel… nemá nič spoločné s cirkvou a náboženstvami.
  Ľudstvo si nevážilo kozmos, tak sa blíži k chaosu.
  Jeho veda pre peniaze a filozofia úpadku ho zničia.

  • Miroslav Čižmár

   Boh Šiva je poriadok. Bohyňa Kálí je chaos. To sú védske božstvá. Židovsko-kresťanská kultúra uctieva nevedomého boha, stvoriteľa poriadku a chaosu, dobra a zla.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,planéta zem je pravdepodobne symbolickým stredu vesmíru-kde je umiestnené v peknom obale hrozivé predpeklie s peklom podsvetia,kde je všetko iba ilúzia a klam a elitné sekty s vyšším vedením a poznaním rituálne vťahujú duše do hmoty a materializmu,ktoré tak viznávajú a uctievajú,,,,premnožovanie a masové mučenie zotročovanie a zabíjanie-akt zneuctievania božieho diela,,,,za prácu dostávate mzdu,kde na všetkých víznamných platidlách sú vyobrazené symboly ich nadvlády nad vami,,,,ste ich majetok a oni o vás rozhodujú v mene práva a moci,,,,dnes truhličky a zajtra vrecúška a nakoniec už iba hlina a vápno zakryje telíčka,,,,na tomto svete nieje nikto bez viny a nikto nieje hoden,,,,

 12. …Maroš vďaka za ten typ filmu, akurát to ,,nejde“ zapnúť…uvidím zajtra….Dob.noc…
  …P.S. ….a diaľka nie je dôležitá…

Pridajte komentár

*