Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Novozélandskí vedci potvrdili, že vakcíny Pfizer obsahujú nano-technológiu na sledovanie ľudí


Print Friendly, PDF & Email

Novozélandskí vedci potvrdili, že vakcíny Pfizer obsahujú nano-technológiu na sledovanie ľudí

(Mary Villareal, Natural News) Novozélandskí vedci práve potvrdili, že vakcíny proti Covid-19 od spoločnosti Pfizer skutočne obsahujú nedeklarovanú nano-technológiu, ktorá pripomína doštičky plošných spojov či počítačové čipy. Podobné zistenia pred časom učinili aj španielski vedci.

Podľa vedcov z Nového Zélandu môžu byť tieto „nanočipy“ použité na sledovanie ľudí. Napájať ich má permanentne vyžarované teplo ľudského tela.

Nanočipy plávajúce vo vzorkách vakcín

Správu priniesol kanál SGT Report prostredníctvom videa, v ktorom dvojica reportérov Hope a Tivon diskutujú o tejto technológii vo vakcínach Pfizer.

Vidno v ňom malé objekty štvorcového, obdĺžnikového a okrúhleho tvaru, ktoré plávajú vo vzorkách vakcín, a ktoré postupne po vystavení teplu vytvárajú zložitejšie štruktúry.

Video si môžete pozrieť tu:

Ricardo Delgado zo španielskeho periodika La Quita Columna pred časom uviedol, že vo vakcínach od firmy Pfizer sa nachádza aj oxid grafénu, ktorý je potrebný na konvertovanie frekvencií a vytváranie samoskladajúcich sa mikročipov.

Tieto mikročipy dokážu vykonávať rozličné funkcie, ako napríklad kontrolovať a sledovať ľudí.

Vo videu sa nachádzajú aj snímky ukazujúce, ako vakcína reaguje po zmiešaní s ľudskou krvou. Biele krvinky sú zničené a červené krvinky sú silno poškodené.

Čo sa deje potom, je, že ľudia začnú vyžarovať Bluetooth kódy. Vo svete sa momentálne ľudia zabávajú hrami s názvom „Bluetooth výzvy“.

Za normálnych okolností majú zariadenia pripojené cez Bluetooth svoje mená. Ak niekto vojde do miestnosti, kde je veľa zaočkovaných ľudí, začnú sa na smartfónoch objavovať anonymné Bluetooth adresy. Sú to anonymné adresy zaočkovaných ľudí, ktorí vyžarujú Bluetooth signál.

Francúzski výskumníci potvrdzujú zistenia

Francúzsky výskumný tím tieto tvrdenia potvrdil, keď zastavili náhodných okoloidúcich v parku.

Liečba osteoporózy

Dobrovoľníkov rozdelili do dvoch skupín na očkovaných a neočkovaných a otestovali ich. Zistili, že očkovaní vykazovali takzvané MAC adresy.

MAC adresy sú strojové sériové čísla, ktoré identifikujú zariadenia pripájajúce sa bezdrôtovo na sieť. Je to jedinečná adresa zariadenia vo forme hexadecimálneho čísla. No a každý zaočkovaný jedinec vyžaruje do okolia svoj jedinečný kód.

Vyššie uvedené video taktiež rozoberá tému „znamenia šelmy“.

“Je to vo vakcíne. Emituje to kódy, ktoré by sám človek nedokázal. Nastáva ten čas (znamenia šelmy). S týmito vakcínami to zavádzajú. Vidíme dôkazy, že to už s ľudskými bytosťami začali robiť,“ povedal Hope.

Reportéri Hope a Tivon vo videu tiež rozprávajú o editovaní génov a budovaní DNA databázy, čo môžu byť ďalšie dôvody, prečo vlády zavádzajú masové očkovacie programy.

Vo vakcínach objavili nesmrteľné organizmy

Ako by toho nebolo dosť, vo vakcínach našli polyp menom Hydra vulgaris. Ide o malého sladkovodného živočícha, ktorý vyzerá ako palma s prehýnajúcimi sa palmovými listami predstavujúce chápadlá (na úvodnom obrázku).

Obsahuje kmeňové bunky, ktoré existujú v neustálom móde obnovovania a vo svojom genóme môže disponovať genetickým kľúčom k biologickej nesmrteľnosti. Tento organizmus sa totiž dokáže celý úplne zregenerovať každých 20 dní.

Podľa Celiny Juliano z Oddelenia bunkovej a molekulárnej biológie na Kalifornskej univerzite Hydra vulgaris ani nestarne, ani neumiera.

„Môžete z nej odrezať malé kúsky a znova jej dorastú. No najúchvatnejšie je, že ju môžete rozmixovať na jednotlivé bunky a zo zhluku buniek časom znova vyrastie nová hydra.“

Organizmy, ktoré sa nachádzajú vo vakcínach, boli geneticky modifikované. Tiež sa tam nachádzajú spiace vajíčka, ktoré sa po vystavení grafénu a teplu aktivujú. Grafén spolu s teplom pôsobia ako zázračná živná pôda.

„To, o čo sa výrobcovia vakcín snažia, je zmena nášho DNA a vytvorenie nového ľudského druhu,“ dodáva reportér Hope.

Liečba osteoporózy

Autor: Mary Villareal, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.



Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nachadzaju to najme starsie mobili, tie nove uz nie. Moj stary to nachadza, v praci som to pozoroval ako podla mnozstva ockovanych v open space naskakovali tieto mac cody. Ale co je zaujimave tieto sa u ludi kazdy den menili, to znamena, ze kazdy ocko ma v sebe viacero zariadeni. Neviem ako sa tu daju pridat fotky inak by som pridal aj printscreen.

  Fotka 1: MAC adresy zaockovanych

  Fotka 2: Tu vidno rozdiel medzi kodmi ockovanych a normalnymi zariadeniami (inymi mobilmi napr.)

  • Fotky sa priamo vkladať nedajú, ale môžete uviesť link na obrázok. Ak obrázok máte len v počítači a nie je nikde inde na internete, pošlite nám ho emailom a obrázok tam vložíme za vás.

   • Redakcia o tychto „technologiach“,sa uz vie davno,skuste Googlovat,: „drpierregilbertin1995“, je to vo Francuzstine,ale ma to anglicke titulky,tiez som videl aj s ceskymi, uprimne,janko

  • Ak by foto/video nešlo nahrať priamo tu, tak nahrajte na https://uloz.to/ alebo na https://drive.google.com a potom tu staci zdielat odkaz.

   A potom by sme (všetci) ten odkaz mali zdieľať aj bande:
   https://www.prezident.sk/page/kontakt/
   +
   https://www.prezident.sk/page/o-vojenskej-kancelarii-prezidenta-sr/

   generálporučík Vladimír Šimko
   náčelník Vojenskej kancelárie prezidenta Slovenskej republiky
   Email
   [email protected]

  • Zariadenia apple a samsung sú blokované, cez ne MAC ockovanych nevygenerujes… Áno, bioinžinierstvo, vysvetlenie o generovaní MAC adries. Ako z jedinej ampulky, z ktorej dostane päť ľudí, získate päť rôznych adries? DNA je vo vnútri jadra, ale proteíny sú umiestnené na povrchu buniek odvodených z genómu a sú špecifické pre každého človeka. A pozor, prichádza PROTEINOVA (NE)VAKCINA NOVAVAX, na Slovensku registrácia na očkovanie NOVAVAXOM je možná už od 15. februára, ockuje sa dvakrat…

   • Stare Xiomi ich nachadza, nove z 2021 uz nie, apple zarucene nie.

   • MAC adresa sa možno pridelí pri prvom pripojení na sieť. Alebo je vo vakcíne viacero adries a pri pripojení sa aktivuje tá, ktorá ešte nebola použitá iným zaočkovaným. Tých mechanizmov tam môže byť viacero.

  • Pokolra veluk

   MAC adresy sú priradené konkrétnym výrobcom hardwéru. MAC adresy sú tzv. „fyzické adresy“ zariadení pripájatelých do sietí. Prvých šest znakov určuje výrobcu (napr. Nokia, Alcatel, atd.) Tu sa dá zistit, ktorá adresa patrí ktorému výrobcovi: https://macvendors.com/ Ak skúsite hociktorú z tých divných MAC adries vyššie, nevie nájst výrobcu, ktorému tá adresa bola pridelená. Tých prvých 6 znakov nebolo proradených žiadnemu výrobcovi. Komu potom patria, že? Patria zrejme zaočkovaným. A tvoj otec ešte nemal pridelenú žiadnu MAC adresu.

   • Pokolra veluk

    Ak sa ale pokúsite na macvendors.com napísať napr. hocijakú MAC adresu začínajúcu na 001E10, tak vám po natukaní týchto prvých sest znakov okamžite vypíše že HUAWEI TECHNOLOGIES CO.,LTD, lebo všetky MAC adresy začínajúce na 001E10 patria výrobkom tejto firmy. 001E10 bolo pridelené medzinárodnou organizáciou IEEE (tzv. registračnou autoritou) technologickej firme HUAWE TECHNOLOGIES.

 2. Jan TUNGLI
 3. mariankosmac

  Pred niekoľkými rokmi sa písalo že firma HP vyvíja inteligentný prášok ktorý bude všade vo vzduchu vo forme nejakých nanočastíc a bude monitorovať ľudí. Malo to byť pre dobrú vec, monitorovať zdravotný stav ľudí a ak by sa niekto ocitol v ohrození života malo ho to zachrániť tým že to informuje zdravotníkov, alebo tak nejak to bolo prezentované, už si moc nepamätám. A zrazu tu údajne máme spike proteiny šíriace sa vzduchom z očkovancov, tak to asi bude prototyp toho inteligentného prášku ten spike.

 4. Lenže SATANISTICKÉ KURVY sa len rozbiehajú ! Prečítajte si celé dokonca:
  https://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/trochu-uvolnia-aby-neskor-viac-priskrtili-tieto-nove-mrna-vakciny-chystaju.html !!!

 5. An Mil
  No, dá se říct, že se v IT pohybuji už více než pár desítek let a přiznám se, že něco podobného jsem ještě v IT neviděl. Už se cca měsíc přehrabuji v různých vědeckých publikacích a patentech na tohle téma a přiznám se že jasno opravdu nemám, ale zkusím sem tak nějak shrnout princip jak jsem ho pochopil. V základu topologie nano sítě je totožná s IoT infrastrukturou Akorát, že pojem Broker je nahrazen pojmem nano router, který je napojen na nano interface, pokud jsou výstupní nešifrovaná a pokud jsou, tak je za nanointerface napojen ještě CODEC, který šifruje data pomocí SHA1. Tedy přes interface (Bluetooth, mWlan, 5G) přijde řídící signál pro sensor, stejně jako v IoT když aplikace vyšle příkaz, třeba k zapnutí žárovky do brokeru, který dle adresy routuje data, tak stejným způsobem funguje i nano-router, který routuje data do sensoru nebo do CNT.
  Asi právě proto plně naočkovaní jedinci mají označení IoTNT – Internet of Things Nano Technology.
  Celá tahle nanosíť komunikuje po specilně pro ní vytvořeným protokolem, který vychází právě z MQTT protokolu a jmenuje se docela vtipně CORONA – Coordinate and Routing system for Nanonetworks. Ale přesně jaké řídící signály tenhle protokol používá se mi zatím nepodařilo zjistit, nicméně všechny vycházejí z úrovně elektrického a magnetického pole okolí. Pokusím se nastínit jak to asi funguje a jaké jsou základní komponenty nanositě.
  Základem je nanorouter, nanointerface, o těch už jsem psal, tak ty přeskočím a dalšími nezbytnými komponenty jsou CNT – Carbon Nano Tube a ta se používá v derivátech CNTSW – Carbon Nano Tube Single Walled (jedna obalová vrstva grafenu) a CNTMW – Carbon Nano Tube Multi Walled (více vrstev grafenu oddělených uhlíkem). CNT se primárně instaluje do mozku a na nervová centra a prakticky po instalaci plně nahrazují přírodní synapse mezi neurony a co je šílelé, tak ty původní přírodní resetuje (právě proto ta různá ochrnutí po vakcinaci – to je instalace CNT). CNT má právě díky grafenu komunikační schopnost.
  Další nedílnou komponentou GQD – Grafen Quantum Dot, prostě grafenová tečka, je vtipné jak si přímo pro ty tečky lidé chodí. Oni si totiž chodí přímo pro řekněme zásobu grafenu pro tvorbu právě těhle teček. GQD je primárně určeno do krevního systému, kde cestuje řečištem a vykonává komunikační most, právě opět díky grafenu. Tedy GQD je nositel signálu pro sít. Přes GQD putují všechny data ze všech sensorů a CNT a zaroveň přes něj putují i příkazy pro zařízení, které popije výše zmiňovaný CORONA protokol. A poslední nedílnou komponentou jsou sensory, které mají všechny shodnou funkci a jen dle uspořádání se liší co detekují. Opět jsou plně z grafenu. A poslední doplňkovou komponentou je hydrogel, který je obalen opět grafen. Hydrogel tam je proto, aby se grafen dostal tam, kam by se normálně nedostal, protože tělo ho vnímá jako toxický prvek, obaluje ho a právě z toho zase pro změnu vznikají srdeční příhody, to je instalace nanorouteru do oblasti kolem srdce, tam je totiž největší elektrický náboj těla.
  No je jasné, že to celé stojí na unikátnosti grafenu jako prvku. Ten totiž existuje ve dvou stavech. Neaktivovaný – negeneruje žádné elektrické ani magnetické pole
  a Aktivovaný – generuje magnetické a elektrické pole na základě aktivačního signálu, kterým může být buď el. pole, mag. pole, světlo, zvuk, teplota a tlak.
  A tohle je klíčové pro celou nanotechnologii. Protože ten systém komunikace mezi jednotlivými komponenty právě stojí na chtěném buzení grafenových komponent pomocí řídících signálů. Tedy po příchozím signálu do nanointerface je vybuzeno grafenem el. a mag. pole na úrovních odpovídajícím příchozímu signálu. Toto výsledné pole se přes GQD šíří (GQD na něj reaguje a zesiluje v daném směru toku) a v okamžiku, kdy signál dorazi ke GQD, která je nejblíž určenému sensoru nebo CNT (tu selekci kam má signál dorazit už v sobě nějak obsahuje header toho signálu), tak je samozřejmě kolem zařízení vybuzeno mag. a el pole signálu a sensor, pokud je signál určen pro něj zareaguje. A zpětně to funguje tak, že pokud neaktivní (tedy právě nenesoucí signál) GQD přiblíží k senzoru nebo CNT tak je ovlivněna el. a mag. polem sensoru, který úrovní generovaného mag. pole vytváří měřenou hodnotu. Ta je rovna úrovním el. a mag. pole. Tato pole ovlivní GQD a zase dle nějaké definice v headeru signalu hodnotu předá až do nanorouteru, který ji routuje do nanointerface a pak případně přes CODEC ven …
  Princip sensorů je asi jasný, tedy když měří, tak generují hodnotu okolí, kterou předávají GQD a pokud vykonávají příkaz (v praxi to znamená, že sensor začne budit nějaké el. a mag. pole, na které bude reagovat tělo nějakých chemických látek. Tedy je to přesné zacílení imunity.
  Ale CNT je to co je tom celém to šílené. CNT se primárně instaluje do nervových center a do mozku. Tedy CNT přímo nahrazuje nervové synapse mezi neurony. V neaktivním stavu je CNT schopno přenášet přírodní synapse, tedy v neaktivním stavu je schopno nahradit synapse přírodní, tedy funkce mysli je zachována. Ale v okamžiku kdy začne provádět příkaz jsou primárně přenášeny externí nebo přes signál generované synapse mezi neurony a vědomí pak plně ztrácí kontrolu nad nervovým systémem. Tedy dostáváte se do stavu, kdy se ruka hýbe a vy nevíte proč a nebo najednou přijde ochrnutí čehokoli nebo obrna. To je CNT. A bohužel to vypadá tak, že po instalaci CNT do všech nervových spojů je pak nemožné se toho zbavit, protože přírodní synapse mezi neurony už neexistují a pukud by se z těla dostalo CNT pak zbydou jen nepropojené neurony …
  Dost šílená představa a po prostudování mnoha a mnoha článků jsem pochopil jak je možné provést zombie apokalypsu ….
  Tady je zhruba provedený nákres a hrubé vysvětlení funkce nanositě
  https://www.docdroid.net/tvx0R9b/intra-body-nano-network-brief-summary-by-mik-andersen-pdf#page=9

 6. An Mil
  Tohohle se asi bojím nejvíc. Dneska potvrdili na orwell.city jakým způsobem se nanokomponenty sebeoranizují (prostě se se ze zásoby grafenu a dalších nanokomponent sám sestaví procesor nebo anténa). To je mimochodem i důvod proč byly vakcíny zamrazeny na -70C. Sebeorganizace grafenu se totiž aktivuje tělesným teplem a na tom stály první šarže vakcín. Ty nové se aktivují kombinací UV záření a tělesného tepla (právě proto do nich začali přidávat hydrogel, kterým je grafen obalen, aby se neaktivoval skokově při změně okolní teploty). Právě hydrogelem se lišila Moderna a myslím, že i Astra Zeneca od Pfizeru, proto způsobovali ty srdeční potíže, protože pro změnu se někdy grafen v hydrogelu neaktivoval (nerozpadl se na nanokomponenty) a zůstal v řečišti jako struktura, která pak způsobovala infarkty a moz. mrtvice.
  Takže ono to vlastně vysvětluje vše i proč tak vyšilují s očkováním, a studie intra body nano network provádí snad celej svět. A těch odpornejch patentů ….
  Jako tohohle se bojím snad víc, než čehokoli jiného, zvlášť když už dnes můžeš lidi nalézt přes pitomej bluetooth …

 7. An Mil
  Nepletl bych si ip adresu a MAC adresu. IP je přidělována přístupovým bodem a MAC je fyzická adresa siťové karty. Takže ano každé síťové zařízení má svoji MAC adresu, jak Bluetooth tak i klasický networking. Nicméně každé Bluetooth zařízení má adresu „pojmenovanou“ a některé telefony ani nezobrazí zařízení, které nemají pojmenovanou MAC. Tedy přes Bluetooth nelze naskenovat MAC adresu u pojmenovaných zařízení a ta jsou všechna pojmenována. Pouze u generických bluetooth adres nedochazí k pojmenování, protože se k nim nepřipojují veřejná ale privátní zařízení, kde je identifikace zařízení (v tomto případě IotNT jednotky – nového člověka) realizována přes poslední dvě čísla MAC adresy, která je vytvořena až po instalaci nanointerface a nannorouteru do těla. Prvních deset čísel adresy identifikuje druh, šarži, uzemí kde byla vakcinace provedena a poslední dvojčíslí je unikátní pro každého očkovaného jedince, protože je generováno nanorouterem pravděpodobně dle ECG, která je pro každého unikátní. To dogenerování adresy dle jedince bylo zavedeno jen proto aby se z jedné lahvičky dalo vytvořít více MAC adres.
  Takže to co tu Jarda prezentuje je realita a uspěšně nainstalovaní jedinci vysílají nejen svoji Bluetooth adresu, ale disponují take WLAN konektivitou. Současná technologie je založena na komunikaci veže s 5G telefonem, který je přes Bluetooth propojen s nanointerface. Do budoucna (možna už to jede taky) se počítá s přímou komunikací mezi IoTNT jednotkou s věží přes milimetrové vlny (5G). To že je to zaření rakovinotvorné úplně nevadí, protožě nanotechnologie dokáže přímo likvidovat rakovinotvůrné buňky.
  Tedy tímto způsobem nelze za normálních podmínek naskenovat tolik aktivních nepojmenovaných zařízení ….
  A připojuji jedno video ze Španělska, z letadla, kde by měla být všechna bezdrátová zařízení vypnuta.
  https://t.me/monitoestepario/780

 8. An Mil
  No právě proto je zatím jako „link“ použit 5G telefon, který se přes Bluetooth (ta verze low energy emmission) napojí na IoTNT. Po kompletní instalaci 5G by měla být komunikace přímá, tedy ne přes Bluetooth, ale přes milimetrové vlny (rentgen), které mají schopnost proniknout tkání až k nano siti. Mimochodem, přesně tahle přímá komunikace byla použita v Lombardii v roce 2019, kde naočkovali cca 60.000 důchodců vakcínou proti chřipce ( ta samozřejmě také obsahuje nanotechnologii, stejně jako Hexa vakcína a Prevenar 13) a cca 4 dny od aktivace 5G věží byla na světě Evropská epidemie kovidu. Ve Wuchuanu úplně stejně a Wuchan je největší testovací oblastí 5G na světě. Ale tady nemám žádné info o očkování.

  • Zaujimalo by ma preco pchaju do ludi dalsie a dalsie davky? Ci je potrebne iste mnozstvo grafenu a na raz by obrovska davka bola podozriva ci smrtelna? Alebo grafen casom degraduje a je potrebne ho doplnat?

   • Trafili ste sa. Tak ako na stavbu domu musia stále privážať nový cement, tehly a piesok, tak na vybudovanie nanoštruktúr v ľudskom tele potrebujú určité množstvo grafénu, ktoré by však človek v jednej dávke neuniesol, tak ho dodávajú postupne.

 9. …mnohí ľudia v moj.okolí si myslia, že ku jari ,,by to malo ísť k lepšiemu“….samozrejme všetci si to želáme, no človek je v tomto zmýšľ.už opatrný, keď vie, čo majú ,,elity“ v pláne…dneš.článok a príspevky potvrdzujú pokračovanie v zmene nášho Dna a vytvor.nov.ľuds.druhu….

 10. Maroš, máš sračku?

 11. Scipio-? prosím ťa pošli mi typ mobilu s ktorým si to urobil pri očkovaných a vyhadzovalo ti tie adresy.

 12. Povedal som si ze tie Mac adresy sa daju lahko overit ci je to pravda. A chodim uz 5 dane ako paralyzony. Je to tak. Moj starsi Hiawei mi to detekuje. Samsung nie. Vcera som to zapol na chate na Solisku na lyzovacke a vyhodilo mi asi 20-30 mac adries. Skusal som to aj na ihrisku aj v obchode vsade kde su ludia mi to vyhadzuje. Aj doma nacita cez mury asi susedov. Ked dam overit ci mac adresa existuje vypise ze nie je pridelena. Som z toho hotovy. Povedal som to kamosovi ma Redmi a aj on to vidi. Zrusil som fb mrssanger, chrom aj gmail prestanem pouzivat. Uz im neverim ani nos medzi ocami.

 13. Ahojte. Povedal som si ze mac adresy sa daju lahko overit. Vzal som si moj samsung a nic nedetekival cez bluetooth. Vzal som moj 5 rocny Huawae a ostal som sokovany. Detekovalo mi mac adresy. Vyskusal som to na chate na solisku. Kedze lyzovat chodia vacsinou vakcinovani tak mi tam vyhodili cez 40 mac adries. Aj doma to chytam susedov. Ked zadam mac adresu ku comu je priradane vypise nepriradena. Moju mac adresu telefonu aj laptopu ihned priradi. Som z toho hotovy je to celosvetovy podvod. Neviem co chcu s nami robit. Ja nie som ockovany ale priatelka ma astru. Boli sme to vcera overit. Astra neemitoju mac adressu. Celkom sa zacinam bat.

Pridajte komentár

*