Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Profesor, ktorý pretláčal medicínsku tyraniu počas Covidu-19, dnes žobre o odpustenie


Print Friendly, PDF & Email

(Roman Tomey, Natural News) Profesor, ktorý kedysi presadzoval prísne lockdowny a ďalšie opatrenia počas pandémie Covidu-19, sa teraz cíti zahanbený a prosí o odpustenie.

Scott Galloway, profesor na Newyorkskej univerzite (NYU), Sternovej obchodnej fakulte, sa k tomuto priznal počas panelovej diskusie dňa 27. októbra 2023 v programe televízie HBO „Real Time with Bill Maher“ (V priamom prenose s Billom Maherom). Profesor priznal, že sa „mýlil“, keď obhajoval dlhodobú politiku lockdownov.

„Počas Covidu-19 som bol členom školskej rady na škole mojich detí. Presadzoval som politiku prísnych lockdownov,“ povedal Galloway Maherovi.

„Pri spätnom pohľade musím priznať, že som sa mýlil. Škody na deťoch spôsobené tým, že dlho nechodili do školy, boli väčšie ako riziká ochorenia na covid.“

Treba však podotknúť, že všetci sme pracovali s nedokonalými informáciami a robili sme, čo bolo v našich silách. Poučme sa z toho, berme sa navzájom na zodpovednosť. Ale vnesme trochu milosti a odpustenia za toto neblahé obdobie.“

Ako sa dalo očakávať, mnohí ľudia na sociálnych sieťach neprijali Gallowayovo ospravedlnenie príliš veľkoryso.

Niektorí z nich na sieti X (predtým Twitter) vyjadrili svoje pohŕdanie a poznamenali, že jeho definícia „robiť, čo je v našich silách“, znamenalo zahanbovať, zosmiešňovať a ostrakizovať každého, kto sa odchýlil od oficiálneho naratívu, že lockdowny a vakcíny proti Covidu-19 zachraňujú životy.

„Nie, na to nesmieme nikdy zabudnúť – nezáleží na tom, že teraz hovoríte, že ste ‚robili to najlepšie, čo ste mohli‘. Dovolili ste, aby sa vás zmocnil strach a všetkých ste poučovali na základe toho strachu. Niektorí z nás sa vám to snažili povedať, no vy ste nás zosmiešňovali,“ napísal jeden užívateľ s prezývkou @AgentRaster.

Užívateľka s prezývkou @callme_Chari si medzitým vo svojom príspevku nedávala servítkou pred ústa a napísala:

„Žiadne odpustenie. Mnohí vám opakovane hovorili, že sa mýlite. Boli sme však odstrčení nabok a umlčaní.

Bolo nám povedané, že ‚experti‘ vedia lepšie ako my. Všetci pritom vieme, že ste sa z toho obdobia nič nepoučili. Ak by sa pandémia zopakovala, väčšina ‚covidianov‘ by urobila presne tie isté veci znova. Nemalo by vám byť odpustené, mali by ste byť braní na zodpovednosť.“

Nie je to prvýkrát, čo niekto vyzval na „amnestiu za Covid-19“

Mimochodom, Galloway nebol prvým človekom, ktorý po pandémii požadoval odpustenie za medicínsku tyraniu. Presne pred rokom vyzvala profesorka z Brownovej univerzity Emily Osterová prostredníctvom článku z októbra 2022 pre časopis Atlantic na pandemickú amnestiu.

V názorovom komentári navrhla „prímerie“ v podobe odloženia nabok všetkých hrozných pandemických rozhodnutí.

Stop Candida

Osterová tiež vyzvala ľudí, aby odpustili a zabudli na všetky nariadenia týkajúce sa verejného zdravia súvisiace s ochorením Covid-19, ako boli lockdowny, zatváranie škôl, príkazy na nosenie rúšok a na následné škody na životoch ľudí.

Pokračovala, že to bolo preto, lebo ľudia „boli v tme a nevedomosti ohľadne Covidu-19“.

„Uznajme, že sme urobili komplikované rozhodnutia tvárou v tvár hlbokej neistote, a potom sa pokúsme spolupracovať na opätovnom budovaní a napredovaní.“

Rovnako ako Gallowayova výzva na odpustenie a milosť, ani Osterovej návrh na pandemické prímerie sa mnohým nepáčil. John Nolte z portálu Breitbart sa pripojil k zboru opozície a načrtol svoje body v článku z novembra 2022.

„To sa nikdy nestane,“ začal.

„Najskôr musí dôjsť k priznaniu previnenia, ospravedlneniu, prevzatiu zodpovednosti a pokániu. Od našich covidových utláčateľov však nevidíme nič podobné, namiesto toho vidíme len klamstvo a vydieranie.“

(Súvisiace: Harrison Smith: Návrh Emily Osterovej na „pandemickú amnestiu“ si zaslúži veľké NIE.)

„Žiadna amnestia nebude, kým nebude vyvodená zodpovednosť pre barbarov, ktorí prinútili našich blízkych zomrieť osamote. Predovšetkým nedôjde k odpusteniu, pretože vám to nie je ľúto. Ak dostaneš príležitosť, urobíš to všetko znova!“

Záver

Navštívte stránku Pandemic.news, kde nájdete ďalšie príbehy o lekároch-tyranoch, ktorí dnes žiadajú pandemickú amnestiu.

Pozrite si tiež video (v angličtine), ako Harrison Smith zo stránky InfoWars zdôrazňuje, že pandemická amnestia, ktorú Osterová navrhuje, si rovnako ako Gallowayova výzva na odpustenie za Covid-19 zaslúži veľké NIE!:

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Roman Tomey, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Keď dostanú príležitosť – urobia to znovu! Tak fungujú fašisti a nacisti! A môžu mať titulov koľko len chcú! Žačal by som nie lekármi – tých treba ešte na niečo využiť, ale začal by som novinármi a všetkými tými medializovanými kúpenými „odborníkmi“! A samozrejme s vládnymi politikmi, ktorí tento globálny masaker delegovane a v jednom rytme riadili na národnej úrovni!

  Tí, ktorí volajú po amnestii veľmi dobre vedia, že majú na svojej strane idiotov a všetkých oklamaných! A táto masa nechce byť za blbca, takže títo ich vešať nebudú. To musíme urobiť my! Koľkí ľudia stratili kvôli lockdownom zamestnanie – môj príbuzný – živitel rodiny – na rok a pol! Koľko služieb na dedinách zlikvidovali! Taký globálny masový teror pod zámienkou sa neodpúšťa! Skántriť na popol treba tých, ktorí toto celé vymysleli a naplánovali.

 2. ziadna amnestia! basa!

 3. Otázka znie:
  Má dostať odpustenie, alebo nie?
  Aký je Váš názor?

  • Nie! Odpustiť môžeš tak akurát nechtiac lakťom do oka v autobuse, keď vodič šliapne na brzdy, aby zabránil čomusi horšiemu.
   Equalizer 3 CZ DABING 2023 Full HD
   https://prehrajto.cz/equalizer-3-cz-dabing-2023-full-hd/6541fc2792023

  • Ajša…ak bola v tomto prípade bola učinená spravodlivosť – skutočne spravodlivá spravodlivosť tak by s ňou väčšina ľudí nesúhlasila – nechápala by ju, bola by im cudzia, nespravodlivá/nenaplnená. A celkovo…. vieme každý jeden z nás či ten človek ľutuje svoje hriechy voči iným úprimne alebo len zo strachu/z vypočítavosti?
   Totiž ten kovidpodvod rukami zapredancov nespôsobil ľuďom len újmy ale zároveň ich vyrušil z duchovného spánku (oni sú v skutočnosti schopní iných zločinov) a oni sa za to naraz chcú mstiť – byť „spravodliví“ – pretože v očiach majú len nespravodlivosť iných, ktorá im vzala pohodlie. Spravodlivosť nesmie byť oddelená od absolútnej prísnosti a zároveň od nepodmienenej lásky a milosrdenstva – to všetko musí v skutočnej Spravodlivosti byť obsiahnuté lebo inak to nieje spravodlivosť ale svojvôľa – nech sa nám zdá taká „spravodlivosť“- svojvôľa navonok akokoľvek spravodlivá a účinná nakoniec vždy ľuďom spôsobí škody a utrpenia. Nesmie len živočíšny druh, ktorý bojuje o svoje prežitie – je v tom omnoho viac – nemôžeme byť pri vynášaní spravodlivosťi nad inými rovnakí alebo horší než tyrani – a to vo svojom záujme a nie v záujme iných. Ale to neznamená, že im budeme odpúšťať bez toho, že by nám dokázali, že skutočne hriechov proti nám oľutovali. A nestačí len oľutovať ale podľa toho aj dlhodobo konať aby nás presvedčili – aby z toho vzišla naša dôvera k nim a naše presvedčenie, že sa zmenili – že im môžeme odpustiť. Dovtedy nie! Ale tyranmi sa nemôžeme stať!
   Ten problém prečo ľudstvo podliehalo a spalo v období tyranie c19 je ten, že nieje schopné zvažovať a jednať v skutočnej jedinej Spravodlivosti ktorá jediná dokáže ľudstvo úspešne zjednotiť v boji proti komukoľvek, kto mu chce škodiť. Spravodlivosť – svojvôľa jednoho nie je KOMPAKTIBILNÁ so spravodlivosťou – svojvôľou druhého a tak to ide ďalej a ďalej. Ľudia potrebujú poznať a cítiť v sebe skutočnú Spravodlivosť a dať si pozor keď niečo/niekoho riešia a uvedomiť si svoje miesto kde sa v probléme nachádzajú a nie sa nechať strhnúť kriklúňmi.
   Taká spravodlivosť, ktorá ľudí úspešne spojí v boji proti zlu je jedine u Boha – v Pravde.
   Ale skúmať aká je tá Božia spravodlivosť – to je pre väčšinu zaťažujúce …a ja hovorím: čo chcete v takom stave v akom ste riešiť keď pri posudzovaní hriechov iných nedokážete zohľadniť všetky dôležité aspekty? Nič dobrého pre ľudstvo z takého chaosu nevzíde – z takého šialenstva kde si každý uplatňuje svoju spravodlivosť? Bude z toho čo sa vám vráti ešte väčšie utrpenie.
   Za celý môj život som poznal len málo ľudí ktorí vedeli uznať, že síce trpíme pod vládou tyranov ale niesme až tak čistí a spravodliví – že s tou spravodlivosťu v nás niesme na tom tak, že tvorila permanentný val, ktorý nás bude automaticky chrániť pred akýmkoľvek útokom zla.

   • Pre doplnenie – nemáme vôbec dôvod odpúšťať tomu, kto si to nezaslúži. Nemáme dôvod nesnažiť sa o obranu a potrestanie tých, ktorí nám ubližujú. Ale musí v tom byť spravodlivosť hodná človeka a nie tyrana!

  • Nie,žiadne odpustenie,nie sú to nevedome osoby,ale vyškolený ľudia,oni sa takýchto chýb nemôžu dopúšťať. Narobili na ľuďoch nenapraviteľné škody a nie raz aj nepriame úmrtia.

  • Nie,žiadne odpustenie,nie sú to nevedome osoby,ale vyškolený ľudia,oni sa takýchto chýb nemôžu dopúšťať. Narobili na ľuďoch nenapraviteľné škody a nie raz aj nepriame úmrtia.

  • Nie.v žiadnom prípade.zal to ponižovanie, zatváranie ľudí a za to všetko čo robili s ľuďmi odobrať licencie, zakázať činnosť v odbore medicíny,prepadnutie majetku, pretože ak oni nemali zľutovanie snami,my im nesmieme taktiež dovoliť pracovať ďalej na vyhladzovani ľudstva.ak nebudú potrestaný, tak budú to opakovať stále.

  • Odpustiť neznamená zabudnúť. Spravodlivosť zo zákona
   musí byť dodržaná. Aby to iní znova neskúšali……

  • Odpustiť v tomto prípade by znamenalo – odpustiť služobníkom satana, ktorí toto zlo presadzovali po celom svete. Satanovi nemôže byť odpustené. On bude spravodlivo potrestaný, i všetci ktorí mu posluhovali, počas všetkých vekov. Budú horieť v ohnivom jazere. Boh tak povedal. Preto tí, čo by chceli toto zlo odpustiť, stoja v opozícii proti Božiemu Slovu. Iba ak by ten človek konal v nevedomosti, a neskôr toto zlo uvidí a pochopí, urobí úprimné pokánie a obráti sa celým srdcom k Bohu, On uvidí jeho srdce, či je to skutočne úprimné, a môže mu odpustiť. Tak, ako lotrovi na kríži. Ale toto bola výnimočná situácia, nedá sa na to spoliehať, pretože prípad každého jedného bude posudzovaný u Boha osobitne.

   • Marek Košice

    „Satanovi nemôže byť odpustené. On bude spravodlivo potrestaný, i všetci ktorí mu posluhovali, počas všetkých vekov.“

    On BUDE, BUDE, BUDE, BUDE, BUDE…….donekonečne BUDE BUDE BUDE BUDE……. Je to na smiech!!!

    NIKDY NEBUDE. On je totiž tvorca tejto Zeme. Krutá príroda (aj bez človeka) to dokazuje. Telo ako bremeno (otročenie na jedlo, pitie, strechu nad hlavou, poveternostné podmienky, atď, atp, úskalia „pešibusu“ na dlhé vzdialenosti, atď…) je toho taktiež dôkazom. Tak už to, pre krista pána, pochop.

  • Toto by mohla byť odpoveď..

   „Poslanec za SNS Kotlár chce v parlamente vyšetriť covidový manažment počas Doby covidovej:
   „Urobíme ABSOLÚTNE VŠETKO PRETO, aby sme vyšetrili všetky spojitosti pochádzajúce z COVIDOvého obdobia – pozície, firmy, farma-firmy, politici, politické rozhodnutia, zmluvy, testy, skúšky, účinky, nežiadúce účinky, úmrtia … Všetko!“

   „Jediná agenda, s ktorou som ja šiel s prepáčením do tohto egocentrického bordelu, ktorý sa volá slovenská politika, bola agenda politických vrážd a covidového manažmentu,“ povedal.

   „Teraz je jedinečná šanca a podľa mňa na to potrebujeme tri-štyri mesiace. Pustite ma do roboty, aby som to mohol vyšetriť,“ vravel Kotlár v živom vysielaní.

   Zároveň tiež varoval poslucháčov alternatívy, že sa chystá „nová pandemická zmluva“, preto vraj treba konať rýchlo a prešetriť veci súvisiace s pandémiou.

   Jednu vec si ujasnime prosím …

   „COVIDOVÁ doba rozdelila spoločnosť. Sú tri parametre ktoré ma vyrušujú. Za prvé – niekto poškodil verejné zdravie, po druhé – niekto na tom pekne zarobil (na poškodenom zdraví), za tretie – niekto chce, aby sme po ”úspechu” COVIDOVÉHO managementu počúvali nejakú súkromnú inštitúciu ktorá nám bude diktovať, čo máme robiť keď príde ďalší “infekt”,“ uviedol poslanec Kotlár vo svojom stanovisku.

   https://www.infovojna.bz/article/poslanec-za-sns-kotlar-chce-v-parlamente-vysetrit-covidovy-manazment-pocas-doby-covidovej

   P.S: Budem sledovať, ako zareaguje Fico + Pelle k tejto Covidovej „vyšetrovačke“ (Danko sa mediálne vyjadril, že to na úrovni NRSR – podporí..)
   Som zvedavá, kto dostane v poradí prvý – „guľku do hlavy“ ..

 4. Vladimír

  Ak niekto svojim rozhodnutím porušil zákony (to je jedno akým spôsobom a za akých okolností) a spôsobil smrť a poškodenie zdravia ľudí nesie plnú právnu zodpovednosť a mal by byť spravodlivo odsúdený podľa ešte stále platných zákonov.
  Všetci zodpovední, vrátane médií, ktoré šírili a stále šíria strach o neexistujúcej chorobe by mali byť čo najskôr spravodlivo odsúdení podľa zákona.
  Bolo dosť ľudí so správnym odborným názorom umlčaných a zabitých za záhadných nevyšetrených okolností.
  My preživší chceme iba spravodlivé potrestanie úplne všetkých vinníkov bez výnimky.

 5. VIDEO: Danko kritizoval Fica za jeho hlasovanie na summite EÚ, keď premiér súhlasil s vojenskou pomocou Ukrajine aj dvoch najproblematickejších ministrov za stranu Hlas. Dolinkovú za jej očkovacie chúťky a Druckera za jeho koketovanie s politicky orientovanými mimovládkami, aby na našich školách tlačili svoju agendu
  „„Budem sa rozhodovať podľa politickej situácie. Ak pani Dolinková bude rozprávať o povinnom očkovaní a Drucker, že mimovládky na školách nie sú problém, tak neviem, do kedy takáto vláda vydrží,“ vyhlásil.

  Pustil sa aj do Roberta Fica. Nepáči sa mu, ako premiér hlasoval na summite EÚ. Jednohlasne prijali záver, že Únia bude Ukrajinu podporovať aj vojensky dovtedy, kým je to nevyhnutné.

  „To, že to Robert Fico podporil, s tým nesúhlasím a budem mu to určite tlmočiť, pretože treba vždy v politike jedno rozprávať a tak aj konať. To, že sami vidíte v texte vojenskú podporu, pričom jasne komunikuje, že vojenskú podporu odmietame, to bolo pre mňa prekvapivé. Ešte som nemal možnosť sa ho na to spýtať, prečo taký postoj zaujal, bolo to prekvapivé,“ vysvetlil šéf národniarov.

  Naďalej trvá na tom, aby zo Slovenska nešla na Ukrajinu žiadna vojenská technika.

  Andrej Danko ďalej vyhlásil, že súčasná koalícia nemusí dlho vydržať a že bude kandidovať do európskeho parlamentu. Predsedovi SNS prekážajú najmä ministri Hlasu, napríklad ich návrhy o povinnom očkovaní či postoj k mimovládkam v školách.“
  https://www.infovojna.bz/article/video-danko-kritizoval-fica-za-jeho-hlasovanie-na-summite-eu-ked-premier-suhlasil-s-vojenskou-pomocou-ukrajine
  ———————–
  Krok sun krok. Som tu spomínal, že títo ficomarxisti tu predchádzajúcu situáciu minimálne zakonzervujú, ale nevrátia späť. Hlas – to sú progresívci! A už ani nie krypto. Ad Danko „táto vláda dlho nevydrží“ – však taký je plán – spojenie Hlasu a PS, pretože globalistické časovanie viazne. Tak sa znovu len prizerajme, čo budú s nami robiť. A ešte k tomu im odpustime! Nasrať! Ak má Čaputová v pi.i výsledky volieb – majme ich v pi.i aj MY!

  • Marek Košice

   Je to tak vždy. KAŽDÝ KTO JE ZVOLENÝ, (S)KLAME. Inteligentný človek sa nezúčastňuje tohto divadla, a neinteligentní ho za to kritizujú. Matrix ako vyšitý.

 6. Odpustenie nevedomosti a s tým súvisiace páchanie zla na druhých? Ale prečo niektorí vedeli, tušili, overovali si a upozorňovali na nebezpečenstvá a na neľudské správanie. Neliečenie ľudí zodpovedne, odopretá liečba, zatváranie ľudí, izolovanie, nemôžnosť sa postarať o svojich, nemožnosť ich vidieť a opatrovať na starosť, byť pri úmrtí, vyhadzovanie zo zamestnania, znemožnenie pracovať, musieť si vybrať neplatené voľno ak odmietajú ľudia poslušnosť opatreniam čo nemali význam a terorizovali ľudí, prišli sme o plat, dôstojnosť, následné lynčovanie v práci, odobranie úcty, hodnoty, právomoci, odoberanie postavenia a funkcií a anonymné údávanie nepravdivými informáciami o človeku, odoprenie verejne sa obhájiť a brániť pred neprávosťou …. za toto všetko môže prísť odpustenie a zmier, keď to nahlas priznajú, že sa dialo a napravia, aj s návratom straty platu, uznania, verejne sa ospravedlniť a vyzvať aj zodpovedných na úrovni lekárov, vedúcich zamestnancov, aby sa ospravedlnili za svoju „nevedomosť“ a konanie napraviť svoje postoje k tým, ktorým ublížili, znemožnili normálne žiť a fungovať. V tom pokarčujú niektorí aj teraz.Nechcem žiadnu odplatu, iba ospravedlnenie a danie vecí na poriadok.

 7. Šířili strach, podobně jako biologický jed. Ty s nejvyššími funkcemi přísně a exemplárně potrestat,jako v |Norimberku. Ty ostatní,připo-rané,kteří strachu podlehli,včetně těch,co stáli ve frontě-vchod pro hrdiny s tečkou, východ pro hrdiny s tečkou,co k tomu říct. Hlupáků je dle kvalifikovaných odhadů ve společnost cca 70 procent. Alespoň se odkopali. Včetně všemožných dnešních lekařů s krátkým. Systémové zombíky,to se musí nechat, udělali z lidí opravdu mistrně,ať už se to týká tohoto, konfliktů,válek. Snad lidi pochopí,když se pokusí zamyslet, jak fungují úrovně vědomí.

 8. Odpustiť? Nie! Odsúdiť! Ak to urobili z nevedomosti/hlúposti tak trest by mal byť miernejší. No ak to urobili pre peniaze, zo zákernosti, tak trest by mal byť tvrdý až hrdelný – to pre tých, ktorí to zorganizovali!

 9. Miroslav Čižmár

  Pokiaľ ide o mňa, nastavil by som druhé líce, rameno. Každý nech si zváži, či mu život na zemi stojí za to nerváčenie.

 10. Israismael

  Spoznajte to čo sa nevie o KRVY človeka .. https://m.youtube.com/watch?v=oCXIQEn3RpA&t=2524s&pp=ygUYYWJkcnVzaGluIHRhamVtYXR2aSBrcnZl Tajomstvo krvy ..vysvetlil to Duch Pravdy(ten ktorého nám prisľúbil Ježiš tesne pred jeho smrťou ,že bude zaslaný na zem tesne pred súdom ) ,ktorý už bol na Zemi pred vyše 100 rokmi ,a napísal ako vteleny človek s božím DUCHOM dielo Vo svetle Pravdy ,dielo tak komplexné ako nikdy nik za celú históriu ludskej existencie neobjasnil(okrem Ježiša), pretože je nám ľuďom dokonale zodpovedana každá otázka existencie planéty ,vývoj človeka , poznavanie vyšších bytosti ,duchovných svetov aj to ako vyzerajú jednotlivé sféry ,vysvetlena je aj otázka odkiaľ pochádzajú ľudské bytosti (teda my ľudia)a kam sa majú navracat po zdokonaleni ,ako sa vyvíja ďalší život ľudských duchov po pozemskej smrti človeka ..a mnoho iného ..
  Pod videom sa nachádzaju dva komentáre a v jednom z nich je zoznam prednášok ,všetky sú dôležité pre dnešné časy ale ak chcete odhaliť TAJOMSTVO KRVY u človeka ,tak kliknite na poradie prednasky c.14 ..audiokomentar je nahovoreny česky ,ale pochádza z diela Abd-ru-shina ,čo značí v preklade Syn Svetla ,Duch Pravdy ,ktorý bol poslany z Najvyšších plání , podobne ako bol Ježiš ľuďom na pomoc v posledných časoch ktoré práve prežívame od začiatku 20st a dnes ..
  Podotýkam že sú nahovorene aj ďalšie dve audioknihy ,každá má cca 9h ..spolu sú teda 3 audioknihy na YouTube ,cca27.hodin …Posledná možnosť pochopenia a záchrany pred veľkou očistou a súdom….Posledná možnosť ako dôjsť k vývoju ľudského ducha absolútnym poznaním Pravdy ako to je všetko … tu čo bolo zatajovane cirkevnymi naukami ,aby ste nemohli dospieť k poznaniu ….

 11. Sra*l pes takového „profesora“ sebrat licensi a zavřít!! Už včera byklo pozdě.

  + mimo téma .. každý je nyní expert na azrael, stejně jako předtím na okrajinu. Jenže to vše je bohužel divadlo.. VŠECHNY STÁTY JSOU JEN DIVADLEM.

  Byl jsem dnes po delší době v hitlermarketu z rajchu (v káčku to nebylo, takže – v LIDL), a měli tam na sobě ti pracující takové trička, jakože něco ve stylu pomáhejme dětem a za kasama plakát – podpořte děti s autismem a bylo tam i vyfoceno nějaké dítě s autismem (asi)..
  A mě hned napadlo jako první – dětské “povinné židovakcíny” prokazatelně způsobující autismus (autismus = je poškození z vakcín!) a teď ty lidi tam přispívající tomuto žido-podvodu (big pharmy vlastní “Ž” – to aby bylo jasno) si prokazatelně neustále pod sebou kopající vlastní hrob a za velkého jásotu zalykající se štěstím z pomoci:
  = se vždy ŽID JENOM SMĚJE TUPÉMU GÓJÍM!! JAK NECHÁVÁ SEBE A SVÉ DĚTI MRZAČIT VAKCÍNAMA + JEŠTĚ JIM ZA TO PLATÍ.. TO UŽ JE FAKT K PLÁČI…

  Pak si projdu kolem jedné soukromé školy, kde sundali k dnešnímu dni ukro modro-žlutý hadr a místo něj vyvěsili EU hadr, tak je opravdu tahle společnost prostě zralá k záhubě!

  Degenerace se projevuje, neustálá podpora “západních hodnot” … a to nemluvím o případných oslavách satanského svátku a blbnoucí dětem hlavy kolem HALOWEN. Ještě tady chybí vyvěsit a podporovat duhový hadr, pak už bude fakt vymalováno (tedy dokonáno).

 12. USA varují Venezuelu: Dodržujte podmínky voleb, nebo budete čelit následkům

  https://aktax.cz/usa-varuji-venezuelu-dodrzujte-podminky-voleb-nebo-budete-celit-nasledkum/

 13. Israismael

  Tak či tak treba pozhrnat dôkazy proti čo najväčšiemu počtu tých všetkých, ktorí boli do covidových zločinov akokoľvek zapletení. A aj hlavne
  do vakcinacneho luciferskeho projektu ..

  Takzvaný „covidový výbor“ dal dohromady dôkazy, ktoré jasne potvrdzujú, že všetko bolo vopred naplánované a bábky(politici,premiéri,atď) vo vládach sveta aj takzvaní „odborníci“ boli skorumpovaní (či vydieraní).

  Preukázali napríklad aj to, že cieľom je takzvaný Veľký reset (ak chcete NWO) a zavedenie celosvetovej diktatúry. Tomu nakoniec zodpovedajú aj existujúce snahy WHO o prevzatie moci nad väčšinou sveta…

 14. Takže ministerstvo zdravotníctva vedie osoba podporujúca už preukázanú genocídu očkovaním proti covid19. A to si asi nedala námahu MADAM ani prečítať posledne zverejnené údaje od Pfizera či štatistiky úmrtí v preočkovaných krajinách ! A vraj odborníčka! Skorumpovaná farmacmafiánka a narciska ! O tupcovi Mikasovi sa nemá význam ani vyjadrovať (ukazuje na Austráliu, kde sa vraj šíri chrípka… prečo asi, lebo sú tam všetci preočkovaní, teraz už so skoro nulovou imunitou, debil!)!
  https://www.koalafeed.com/chystaju-povinne-ockovanie-ministerka-dolinkova-oznamila-dolezitu-novinku-uz-onedlho-sa-dosiahne-vacsia-kapacita-ockovania-povinne-ockovanie-alebo-co-sa-to-vlastne-deje/

 15. Israismael

  Temno treba poraziť a to sa dá len tak že ho presvieti veľa ľudského pozemského svetla ..To sa stane len vtedy keď sa temno spozná a spozná ho čo najviac ľudí aby ho eliminovalo tu na zemi …,oslabime ho aby nemalo moc nad ľudstvom..
  Ludské temno je nebezpečné ale najnebezpečnejšie je to ,ktoré toto ľudské temno riadi z temných neviditeľných oblasti,centrál …
  Aj preto sem dávam tie audioknihy Svetlého poznania lebo to najvyššie temno sa nedá poraziť inak len tym, že ľudia získajú Pravdu od Boha ,aby sa všetko presvietilo Pravdou a poznaním a aby temné centrály mali potom čo najmenší vplyv na Zem ľudí a planétu ..Navyše je to všetko dôležité aj pre osobný rast každého ľudského ducha v ľudskom tele ..

  • Miroslav Čižmár

   Najväčšie temno je v duši človeka. Keď sa tam dostane svetlo poznania, človek sám spozná, že je ten najhorší človek, ktorého pozná. Nemá cenu niekoho súdiť, kým nespoznám temno vo svojej duši. A keď ho spoznám, tak zistím, že nie som hoden súdiť iných. Súd patrí Bohu.

   • Israismael

    Musí poznať oboje aj vonkajšie temno aj svoje vnútorné..
    Jasné že súd patrí Bohu ,bezpodmienečne áno… ale človek sa musí pričiniť sám o to aby vypozoroval tak temno vonkajšie svetové ako aj svoje vnútorné …aby potom obstal v sude ..inak prepadne temnotam a pôjde do rozkladu spolu s temnom,ktoré predpokladá že vezme so sebou 90% nepripravených udi…čakať sa neoplatí a ľudský duch v pozemskom tele sa musí hýbať k poznaniu…To je predpoklad že potom uspeje v tom božom súde ,ktorý je veľmi blízko pred nami !

    • Miroslav Čižmár

     Dnes ráno mi dvaja rómski spoluobčania oprskali auto sivou farbou, keď natierali zábradlie pred naším činžiakom. To je tá vonkajšia temnota?

     • Israismael

      Bože ..jak môže byť niekto tak nechápavy,alebo žeby ironicky ku mne čo som PÍSAL ?.nechaj tak prosím ťa…zbytočna až hlúpa otázka ..Bavíme sa tu o inom temne a ľudia ho spoznávajú vo svete ,a ty o romoch tu..Rom ti nariadi vakcínu,či greean deal alebo nastaví velky reset ?

     • Miroslav Čižmár

      Vajcíny a gríndíly sú vonkajším prejavom kolektívnej psyché. Jung tomu hovoril kolektívne šialenstvo. Pozoroval ho na svojich pacientoch pred vypuknutím svetovej vojny. Pozoroval ho aj vo svojich snoch. Keď bol na pracovnej ceste v Škótsku, sníval sa mu sen o zamrznutej Európe, ktorá sa kúpala v krvi. O pár dní neskôr vypukla vojna. On si ju prežil v snoch, ostatní si ju prežili v realite.

     • Ach ten vas materializmus… Poznam ludi , ktori sa nenechali zaockovat a aj tak ostali debilmi… Stale cumia na blbosti v TV,stale travia hodiny hranim hier, stale nepochopili podstatu lockdownu… Atd atd

 16. Treba si vziat prilad z Jezisa Krista, ktori odpustal v synagogue penazomenicom a kupcom s palicou v ruke, tak ich bil a hnal z chramu jeho otca…ale to panbickari asi v biblii prehliadli

 17. Treba si vziat prilad z Jezisa Krista, ktori odpustal v synagogue penazomenicom a kupcom s palicou v ruke, tak ich bil a hnal z chramu jeho otca…ale to panbickari asi v biblii prehliadli

  • Miroslav Čižmár

   Správne, treba si vziať príklad z Ježiša, ktorému viac záležalo na nebeskom kráľovstve než na pozemskom živote.

   • Tak si Ber priklad a maj v… Ze ti ciganu ofrkali auto farbou…sa raduj, ze si zivy ze mas stale sancu sledovat ako sa tento svet hrnie do zahuby z prveho radu

 18. Nie, to oprskané auto nieje vonkajšia temnota ale prejavy hmotného – teda nedokonalého prostredia.
  Vonkajšie temno človeka zvonka zasiahne buď karmicky – že človekau niečo nedobré vráti (napríklad oprskané auto) alebo priamo úmyselne keď ho niekto úmyselne poškodí na povesti, duši, tele, zasadí nesváry do jeho vzťahov alebo ho poškodí na majetku – aj bez karmy. Ale v tomto druhom – bezkarmickom „zásahu“ tiež musí byť medzi útočníkom a poškodeným nejaká väzba lebo inak by sa to nestalo.
  Ďalšou vecou sú určité životné „skúšky“ – akési milosti Zhora kde sa predpokladá, že ich korene človek môže pochopiť, nestratiť sa v probléme a posunúť sa vyššie – dozrieť.
  Tak ako riadi Globálna elita tisícročia ľudstvo na 6 prioritách riadenia a tiež ako riadi procesy v prospech ľudstva V V Putin na základe KSB/DVTR tak isto je Bohom – Zhora – svetlými hierarchiami riadený aj vývoj ľudstva na Zemi (aj na iných planétach) ale tá úroveň je omnoho vyššia než akékoľvek ostatné.
  Preto je nutné všetky ľudské náuky, vedy, teórie riadenia – ak majú slúžiť ľudstvu v jeho prospech „zosynchronizovať“ s Božím riadením (to vyžaduje prácu v prvom rade ducha a až potom prácu intelektu).
  Preto to oprskané auto môže vyzerať z jednej úrovne riadenia inak ako z tej vyššej alebo aj z tej nižšej. Z chápania len tej najnižšej úrovne väčšina udalostí vyzerá ako chaos..a tí trocha chytrejší špekulujú o tom, že ten chaos v spoločnosti niekomu hore – u elít vyhovuje.
  Treba poznať ako funguje Božie riadenie – Zákony Života – Vesmírne zákony – ako sa prejavujú – tak človek uvidí ten najkomplexnejší obraz – živý obraz – podstatu udalostí.

  • Bolo pre M.Čižmár vs Israismael

  • Miroslav Čižmár

   Vonkajšia temnota mi oprskala auto možno preto, aby som tu mohol opísať vlastnú skúsenosť s odpúšťaním. Písal som o odpúšťaní, a sám som musel čeliť situácii, ktorú treba zvládnuť bez hnevu. Bola to moja chyba. Venčil som psa a videl som, že tí umelci oprskali polovicu chodníka, a nenapadlo mi preparkovať auto.

   • Je normálne keď sa človek hnevá ale musí mať na to skutočný dôvod a nie domnelý. Ak niekto oprskaná auto z nepozornosťi tak je to iné ako keď je to úmyselné. Keď je to úmysel tak sa človek má právo hnevať ale dôležité je tomu hnevu NEOREPADNÚŤ a neurobiť nejakú „kontraproduktívnu“ hovadinu – trebárs sa pustiť do cigánov…a dokonca aj bez toho že by si zistil či to urobili naschvál alebo len z nepozornosťi. Ale celkovo – je vidieť, že aj to „naše“ multui – multi nerobí dobrotu.

    • Achnaton tu nesúhlasím, vina je v ludoch a v ich prístupe či k životu, čí k ludom, či k sebe samím….kultúra práce,rešpekt k druhým, atď…ano povieme si materializmus….ale tu ide o princíp, aj keby ofrkali farbou len starý bicykel tak je to zle…..ak viem že idem niečo prerábat,natierat, sekat,pílit, tak deñ pred tým dám oznam…..neparkovat bude sa natierat,pílit,sekat a neviem čo este…..tomu sa hovorí prístup k veci. Ak si tam niekto zaparkuje aj napriek oznamu,to je už iná vec….inak ak sa nedá v blizkosti vykonávanych prác dat vopred oznam , pred začatím prác dám značenie,alebo použijem kužely,ktoré posúvam počas práce….kto tam tých cigošov poslal vykonat prácu ich na to nepripravil? Organizácia zlyhala….

     • Chápem jak je to myslené – často som tak rozmýšľal že to bola len moja chyba ale s tým som sa neuspokojil a pýtal som sa kde (na ktorej strane) sa stala chyba keď sa niečo stalo – hlavne väčšia škoda. Či to bola moja chyba alebo cudzia.
      A či sa z toho dá poučiť – vybrať nejakú múdrosť, nejaký princíp aby som sa takým nepríjemnostiam (škodám) v budúcnosti vyvaroval alebo aspoň len pochopil nejakú životnú múdrosť.
      Nech uvažujem jak uvažujem tak aj tak nakoniec dospejem k záveru, že nieje chyba len na mojej alebo cudzej strane ale na oboch – obaja sme sa riadením našich osudov dostali do tej situácie….a je to aj o tom, že ľudia nemôžeme mať nad tým úplnú kontrolu – nad tým čo sa stane. Môžeme to do veľkej miery ako vedomí riadiť a zmierniť ale úplnú kontrolu nie. A čo sa týka toho hnevu – ak je človek v podstate živý duch tak sa vie aj radovať, milovať ale prejavovať aj nevôľu či hnev – veď je živý! A môže dokonca aj nenávidieť – ale pozor – tá nenávisť musí byť pocitovaná voči protiludským prejavom iných ľudí (či elít) ale nie voči nim samým – voči ich duchu – a tak budeme bojovať len proti zlu v nich a nie proti ich prirodzenej podstate, ktorá sa musí vyvíjať ( to je to „nezabiješ“).
      Ale ak sa v boji proti nám toho zla v v sebe bude protivník držať zuby – nechty tak je to jeho chyba ak prídu ku škode alebo aj o život a nie naša. Ďalšia vec je, že aj v ťažkých chvíľach kedy sa hneváme či až nenávidíme tak – a v tomto to je – nesmie nám to prerásť cez hlavu či utopiť sa v tom. Musíme byť aj vtedy nad vecou – a než sa tá vec/problém vyrieši tak musíme byť vlastne nad tým hnevom alebo nenávisťou a nepotláčať ich ale akoby zapriahnúť ich ako kone – pohon a využiť tú energiu k riešeniu problému (a nenechať sa tými koňmi – hnevom a nenávisťou unášať kam sa im žiada. Vždy keď som potláčal nevôľu, hnev či nenávisť tak som si len uškodil a nič v podstate nevyriešil. A keď som sa toho zbavil tak som si bol vedomý, že musím konať a v tom energickom rozpoložení sa snažiť dosiahnuť ciela – a to vždy (ak to išlo) v prijateľný výsledok pre obe strany konfliktu. Tú nepotláčanú energiu hnevu som vlastne prekonvertoval v pozitívnu – v pozitívny výsledok.

      A ešte jedna podstatná vec, ktorá poukazuje na to ako človek v nejakom konflikte jedná – keď začne poukazovať a urážať druhého kvôli jeho telesným chybám alebo jeho spoločenskému postaveniu alebo kvôli nejakým chybám jeho rodiny.
      Tam sa ukazuje že ide čiste o nenávisť voči druhému celkovo ako voči ľudskej bytosti a že mu nejde v tom spore aj o druhého ale len o seba – teda presnejšie o ukojenie svojho ega.

      Poprskané auto – takým veciam sa nevyhneme, riešiť bto môžeme na rôznych úrovniach, chyba je tam aj tam…to je život…sme predsa v nedokonalom hmotnom prostredí a hlavne žijeme na Zemi vo veľkej „duchovnej diverzite“ kde sú sústredené ľudské bytosti na rôznych úrovniach duchovného vývoja – a preto si človek musí rozmyslieť ako bude daný problém riešiť aby neprišiel k ešte väčšej škode (a nielen k tej hmotnej).

 19. Mimo temy ale tak napisem to tu… Ked jezisa nenasli v jeho hrobke a telo sa vyparilo…som si spomenul ako sa v talmude pise, ze Jezisa varili v hovnach a semene. Na druhej strane Kabalisti praktikuju kanibalizmus,jedia deti…Je mozne ze si na jezisovy pochutnali, kedze mal obrovsku moc (manipulovania ludi na svoju stranu)

 20. Kabalisti-satanisti obetuju deti takto: najskor ich mucia biju, strasia( pritom sa smeju ked dieta place a krici od bolesti)Potom ich znasilnuju a nakoniec ich zjedia… V Biblio sa pise, ze Jezisa mucili a nakoniec ukrizovali… Podla mna ta biblia nie je uplna a dostatocne zmanipulovana. Na boha som sa vys.ral, koli tomu co som videl s kamaratom na dark webe.Jedno video mi obratilo svet hore nohami.. stale sa rozplacem ked si na to spomeniem aj teraz.. tky skur..any pocit lutosti, beznadeje, smutku a nenavisti . dnes som nezamestnani a odmietam sa naspat zaclenit do tejto prehnitej spolocnosti ovladanou Satanistami. Niesom ochotny platit dane..a danami podporovat tento celosvetovy system. A ano zelam si byt opat slept, zial to uz nieje mozne.

  • Keď nevyjebeš so systémom – systém vyjebe s tebou! Nauč sa prežiť v tyle nepriateľa!

   Inak – keď sa im podarí zaviesť systém nepodmieneného príjmu – táto masa sa dostane na rovnakú asociálnu úroveň ako ty. Dane sú relatívne. Opodstatnene je to príspevok – podľa možností – pre spoločnú vec. Keby sme nahradili zákonnú povinnosť povinnosťou svedomia – bolo by to iné. Dane sú „teraz“ zneužívané parazitmi pri moci, ale inak je to principiálne zdieľanie spoločnej kasy, spoločnej špajze, spoločných zdrojov. Dane nie sú tvoj nepriateľ – dane sú len objekt záujmu.

   Ujasnenie pojmov.
   1/ Asociál je osoba odmietajúca súčasné fungovanie spoločnosti a jej pravidiel. Z tohto pohľadu som asociál aj ja, ale bojoval som proti tomu, aby niekto hore zo mňa urobil bezdomovca – a určite nemienim byť bezdomovec zo zásady.
   2/ Sociopat je osoba, ktorá neuznáva a odporuje základným SOCIÁLNYM väzbám – odmieta rodinu, vzťahy s najbližšími, neuznáva žiadne sociálne pravidlá a rituály – len tie jej sociopatické – psychopatické predstavy. Sociopati – to sú v podstate všetci kriminálni zločinci.

   Systém – ľudia ho riadiaci, sa snažia zotrieť túto zásadnú hranicu a snažia sa z asociálov-odporcov vyrobiť sociopatov. V podstate sa im to nemože podariť preto, pretože asociál má kritické myslenie a predstavu o inom usporiadaní spoločnosti, zatiaľ čo sociopat má nekritické NUTKANIE riadiť sa pudmi a baživosťou v každej spoločnosti.

   Teraz nehovorím o sociopatoch, ktorých pustili z basy a skončili medzi bezdomovcami. Aj pre tú tam asociálnu spoločnosť sú to stále sociopati.

  • Proto se nechci dívat na film Sound of Freedom.
   Některé věci nejdou zapomenout.

   • Marek Košice

    Ani ja sa na to nechcem pozerať. Ale ľudia nie a nie pochopiť, že Boh ma nulový plyv na život na Zemi, a že po smrti človeka ostáva len DUŠA, a tá je apriori nevinná, takže žiadne „Peklo“ po smrti tela neexistuje……

   • holistický prístup

    Tebou uvedený film je nutné vidieť.

 21. Souhlasím s panem Marošem !

  • Maros je Pan, ma sympaticke nazory… Keby ze chce zalozit Armmmy tak rad do nej vstupim!!! ( pre SIS-karov ktory sleduju tento web, Len zartujem) ale ak pan both da aj motyka vyskoci

   • Miroslav Čižmár

    Keď pán Maroš založí zbojnícku družinu, určite v nej bude aj Uhorčík. Každá družina má svojho Judáša. Pre pána Maroša bude bezpečnejšie prežívať v tyle nepriateľa ako asociál.

    • Marek Košice

     Ajaja, vytvára sa tu kult Maroša…… Vidieť, akí ste spelí a nekompetentní, vážení….. Ako môžete vytvárať kult človeku, ktorý je tak plný zloby, že mi prial smrť, vyhrážal sa mi zabitím, a to len preto, pretože na rozdiel od neho ovládam svoj „orgazmovací pud“? Vy ovečky hlúpučké… 🙂

     • Ty si na koho reagoval, Marek? Nesekol si sa o jedno okno? Lebo mám pocit, že áno.

  • holistický prístup

   janík,

   kde je pán – tam je otrok! – každé slovo, každá bukva má pravý význam – to, že tento význam v mysliach pozmenili je účel – nástroj zotročenia.

 22. Čo tak – v rámci sociálnej kompetencie – prebrať a situačne porovnať – prepáčenie a odpustenie?

  • Miroslav Čižmár

   Len vyspelé kultúry dokážu odpúšťať. Inak by sme si pozabíjali všetkých zubárov a očných lekárov.

  • Miroslav Čižmár

   V Biblii je opísaný spoločenský systém, založený na zákone a odpúšťaní. V čase po vstupe do kanaánskej zeme, keď ešte izraelci nemali kráľa, v mestách boli ustanovení sudcovia. Každý človek mal právo na krvnú pomstu, ale keď sa vinník dostal do mesta, musel predstúpiť pred sudcu. Všetky dlhy sa odpúšťali raz za 49 rokov. Človek si ich mohol aj odpracovať dobrovoľným otroctvom, pričom každých 7 rokov sa otroci stali slobodnými, alebo sa rozhodli pre doživotné otroctvo. Na svoju dobu to bol vyspelý systém. V dnešnej dobe by sa dal uplatniť systém odpracovania dlhu. V potravinách si kúpite rožky a tresku, ale pri pokladni nezaplatíte, lebo peniaze už neexistujú. Namiesto toho vám vznikne dlh, ktorý musíte odpracovať v stanovenom čase aktivitou, ktorú si sami vyberiete, a ktorá vás baví. Ľudia sú motivovaní rozvíjať svoj talent a sú šťastní, aj keď nič nevlastnia. Kdo si hraje, nezlobí.

   • Miroslav Čižmár

    V podstate to bol systém náboženskej oligarchie. Kňazi mali monopol na výklad zákona, a sudcovia len hľadali vinu a nevinu.

    • Mali to v podstate celkom dobre rozdelené

     • Miroslav Čižmár

      Áno, mali to rozdelené lepšie než cirkev v stredoveku, ktorá vykladala zákon, inkvizične súdila a trestala zároveň. V tomto kontexte Ježiš nevystupoval ako sudca, ale ako kňaz.

   • Miroslav, Tvoje príspevky aj reakcie na komentáre čitateľov sú vyjadrované so zdravou introspekciou, empatiou + obrovským nadhľadom; už len ten stupňujúci sa tlak treba nejako vydržať…

    Zvláštne, že väčšine veriacich uniká zásadná vec: Ježiš, keď bol na kríži, žiadal Stvoriteľa Otca o odpustenie aj vrahom – s odôvodnením „…lebo nevedia, čo robia“. Otázkou je, že KTO všetkým týmto (aj súčasným) darebákom zmagoril mozog: pretože ten, kto to urobil – práve ON je hlavným VINNÍKOM aj dôvodom, prečo jeho vychcané bábky dodnes robia to, čo robia.
    Tento krvilačný „boh“ sionu neprestajne rozbíja náš orgán myslenia – včasným odtrhnutím nás nielen od „stromu poznania“, ale i snahou odrezať nás aj od „stromu života“ – a to za pomoci svojich „padlých“ bielych anjelov s ich zdebilňujúcimi „liekmi“, injekciami, čipmi, ale aj toxickými potravinami, vodou i vzduchom, neprestajnými Lžami… a naše („odpočiatku“ zámerne brzdené) myslenie nám v súčasnosti dorazí 5G, 6G…xG vymoženosťami či (p)otravinami s červami. Evidentne nad nami železnou rukou po celý čas až dodnes vládne „boh“ SIONU, ktorý si vyvolil jediný národ – židovský (resp. chazarov…?). ON je ten samoľúby, samovyvolený, sadistický Boh bielej mafie, chorôb, týrania…a smrti. ON svojou ukradnutou mocou utlmil mozog aj Pilátovovi, len aby umožnil odstrániť zdroj Svetla – Ježiša, a Jeho miesto hneď, do „3 dní“ nahradil žido-kristom, ktorý NIELEN H2O na opiát premenil: TU treba hľadať Pôvod všetkého Zla, lebo kdesi tu sa stále skrýva ten hlavný vinník, a vládne-nevládne figúrky na celej zemeguli sú len bábky na nitkách ovládané rukou tohto sion-boha.
    V náboženstvách sa hlavné postavy vyskytujú dvojmo: originál, ale aj jeho falošné kópie zmiešané s originálom do neprehľadného schizofrenického celku. Nebo a Peklo v jednom. Celý systém na Zemi je riadený už od Adama – však vidíme, kým. Našťastie, dúfajme, že ešte naša generácia sa dočká aj poslednej bodky tohto veľkého odhalenia: sľúbeného druhého príchodu Syna Človeka – Ježiša – na túto Zem, aby ju oslobodil od všetkého Zla, ktoré bolo po šesťtisíc rokov na nej páchané. Tipujem, že práve Darebáci Ho budú volať o záchranu: títo vychcanci nezabudli, že Ježiš na kríži prosil Otca PRÁVE o tie ICH životy.

    Ježiš hovoril, že z jedného prameňa nemôže tiecť dvojaká voda. Žiaľ, mnohým veriacim neprekáža, že im tečie z jedného pochybného zdroja cez čističku-vymývačku do hláv dnes už storaká voda, ktorej kontraproduktívne chute oni stále nie a nie odlíšiť. Ježiš, keď bol na kríži, požiadal Stvoriteľa Otca, aby odpustil aj vrahom, a to s odôvodnením: „…lebo nevedia, čo činia“.
    Otázkou je, KTO týmto vraždiacim darebákom zmagoril mozog: pretože ON, Aktér Zla je tým hlavným Vinníkom aj dôvodom, prečo jeho vychcané bábky dodnes robia to, čo robia – a vôbec sa neboja.
    Tento krvilačný „boh“ sionu nám, prežijúcim, neprestajne rozbíja orgán myslenia: včasným odstavením nás nielen od „stromu poznania“ ale snahou odrezať nás aj od „stromu života“: a to za pomoci svojich padlých bielych anjelov s ich zdebilňujúcimi očkovaniami, „liekmi“, injekciami, ožarovaniami… aj toxickou potravou, neprestajnými Lžami… a v súčasnosti nám chce mozog doraziť 5G, 6G…xG vymoženosťami či (p)otravinami s červami. Evidentne nad nami, a to železnou rukou po celý čas až dodnes panuje „BOH“ SIONU, ktorý kedysi dávno si vyvolil jediný národ – židovský (resp. chazarov…). ON je ten samoľúby, samovyvolený, sadistický boh bielej mafie, chorôb, týrania…a smrti. ON svojou ukradnutou mocou a strachom zatemnil mozog aj Pilátovovi, len aby umožnil zavraždiť zdroj Svetla a Pravdy – Ježiša. A Jeho miesto hneď, do „3 dní“ nahradil žido-kristom, ktorý nielen že vodu na opiát premenil: TU treba hľadať KOREŇ Všetkého Zla, lebo kdesi tam sa stále skrýva ten hlavný vinník… Vládne-nevládne figúrky na celej Zemi sú len bábky ovládané rukou pozemského boha sionu.
    V náboženstvách sa hlavné postavy vyskytujú dvojmo: originály, ale aj ich (nepravé-falošné-opačné) kópie, samozrejme zmútené dohromady. Nebo a Peklo v jednom. Celý systém na Zemi je takto riadený už „od Adama“ – však vidíme, kým. Našťastie, naša generácia sa – dúfajme – pravdepodobne dočká aj poslednej bodky veľkého odhalenia: sľúbeného druhého príchodu Syna tohto dokonalého a odpúšťajúceho Človeka Otca – a to Ježiša – na túto krvavou presiaknutú Zem, aby ju oslobodil od všetkého Zla, ktoré bolo po šesť tisícročí na nej páchané.
    Tipujem, že práve Darebáci budú volať Ježiša o záchranu: oni – na rozdiel od našich „veriacich“ – nezabudli, že Ježiš na kríži prosil svojho Otca Práve Za Nich.
    A my ostatní – veď „hoď kameňom, kto si bez viny“.

    • Kameňom hodím – je to zbraň, lebo tak tvrdý chlieb ešte nikto nenapiekol! Seriem na to, či som bez viny! Nie som obeť a nebudem obeť! V akcii sa nerozmýšľa – v akcii sa koná! Zabime ich všetkých – však Pánboh si ich potom vytriedi!

     • To je len obraz na zamyslenie sa každého z nás – nad sebou samým.

    • …niekoľko riadkov som v texte akosi mimovoľne prekopírovala, takže sú tam dvojmo, za čo sa ospravedlňujem.

    • Vidiet tu múdrost Ježišovu,ked prosil o odpustenie za zlodejov ktorí boli spolu s nim na kríži odsúdní za zločiny a on nevinný trpel s nimi °°

     • M: No comment.

     • Do riti s hlúpymi, ktorí nevedia čo činia! Z týchto židobiblických sračiek sa mi otvára nôž vo vrecku! Odpúšťanie je výroba kriminálneho prostredia vhodného práve pre svetový židovský Syndikát! „My vám budeme robiť zle – a vy zdebilizovaní Gójimovia nám to budete odpúšťať!“ NASRAŤ!!! Ježiš prosil za zlodejov ty krava?! Tak mu nasrať! Ježiš si to odsral na tisícročia dopredu za všetkých zločincov?! Tak im treba všetkým nasrať! Potom je Ježiš Cosa Nostra a Krstný otec – capo di tutti capi svetovej mafie! Debili zhulení!

    • Ono to „odpusť im lebo nevedia čo činia“ je v podstate obžaloba a nie obhajoba zločincov a aktu chladnokrvnej vraždy z vypočítavosti rozumu! A už to nie je o nejakom neopodsatnenom odpúšťaní ale zároveň o žiadnej nenávisti voči zločincom s vrahom, ktorí ho poslali vedome na kríž nevinného. To len ľudia si to tak na 400x spôsobov mylne a podľa svojho želania vykladajú.
     Ak by zapojili aj cit a vnímali svoje vnútro tak by k takým záverom nikdy nemohli prísť. Tu sa stále ukazuje, že väčšina ľudí duchovné pravdy nikdy nedokáže pochopiť pretože ich chcú „rozširovať“ len rozumom.

     Najrýchlejšia cesta do pekla je stať sa pri vykonávaní spravodlivosti v princípe takými akými sú tí, ktorí človeku činia krutosti, zlo a utrpenie a to jak fyzické tak aj duševné.
     Človeka viac láka pohnútka pomstiť sa ako robiť skutočný poriadok so zločincami, pridať ruku k dielu – pomáhať naprávať škody a budovat spravodlivú spoločnosť pre všetkých a hlavne tlmiť otrasy a mierniť aktívnych pomstychtivých hlupákov. Ale to dokáže len človek so skutočným nadhľadom a citom pre spravodlivosť a nie individuálne založený špekulant, ktorému sú všetci zločinci sveta v podstate len konkurenciou. A konkurenciou sú preňho aj ostatní – tak on totiž funguje a nehľadá spoločné univerzálne hodnoty ktoré jediné dokážu spojiť ľudí a obdariť ich odvahou a skalopevnou vierou v boji proti zlu.
     A práve v takej pozícii stojí nejeden človek dotknutý zločinmi elít – lenže si to neuvedomuje.
     Zbraň – skutočnú zbraň nemá, nemá štít a nemá ani pochodeň, ktorá by mu svietila na cestu. Ale chuť bojovať má, je vyhecovaný, vydráždený a chce konať spravodlivosť. Ak sa mu dostane príležitosť tak si to odskáču všetci – vinní aj nevinní pretože v takých chvíľach masového šialenstva už nehľadí nikto na nikoho.
     A niekto za oponou z toho bude mať prospech.

     • Oprava časti textu a jeho doplnenie…

      Ono to Kristove „odpusť im lebo nevedia čo činia“ je v podstate obžaloba a nie obhajoba zločincov a aktu chladnokrvnej vraždy z vypočítavosti rozumu! A tiež to nieje o nejakom neopodsatnenom odpúšťaní a ani o nenávisti voči zločincom s vrahom, ktorí ho poslali vedome na kríž nevinného. Jemu sa na ten kríž totiž vôbec nechcelo…a ak by Jeho misia na temnom zamorenej Zemi bola ľuďmi prijatá tak mohol dožiť vysokého veku v úcte a v hojnosti. Zhora sa aj s tou krutou variantou rátalo – že to tak s ním – s Božím synom na Zemi skončí ale cez to všetko bola Zhora podaná pomoc ZBLÚDILÉMU ĽUDSTVU prostredníctvom jeho pôsobenia/učenia na Zemi. To len ľudia si to rôzne na 400x spôsobov mylne a podľa svojho želania vvykladajú.Jeziš svojou krutou smrťou nevykúpil ani jedného človeka – ani jedinú ľudskú dušu. To je lož a nástroj, ktorým temní v cirkvách odsekli spojenie ľudí od skutočného účelu Kristovho poslania a prevzali riadenie nad ľudstvom v mene Boha. A neuveriteľné je,že davy ľudí to takto prijali a aj dnes prijímajú – takú absolútne nelogickú teóriu – vysvetlenie, ktoré sa vnútorne bdelému človeku bude priečiť až mu z to bude na zvracanie. Ale mnohým to neprekáža s očakávajú, že sú už vykúpení alebo že Kristus príde ešte raz a zasa ich vykúpi…a ešte keby to bolo zasa aj s tým krížom tak by im to pripadalo normálne. V takom neuveriteľne žalostnom stave je mnoho ľudí – jedni „veria“ a iní zasa „neveria“…a pritom im posledný vlak záchrany navždy odchádza..
      Ak by zapojili aj cit a vnímali svoje vnútro tak by k takým záverom nikdy nemohli prísť. Tu sa stále ukazuje, že väčšina ľudí duchovné pravdy nikdy nedokáže pochopiť pretože ich chcú „rozšifrovať“ len rozumom.

     • Jasné, Achnaton, že to nebola Ježišova obeť, ale nehorázna, brutálna vražda. A nepochopí to jedine ten, kto to pochopiť nechce, prípadne hľadá drobné zrnko nepresnosti, aby sa mal o čo zakvačiť a ventilovať svoju nakumulovanú zlosť, ktorej sa nevie alebo nechce zbaviť inak. Ale tento typ osobnosti nemá zmysel ďalej rozoberať.
      Ježišova smrť bola pre jeho vrahov príležitosť, ako vystrašiť davy a chytiť sa moci. Krátkozrakí to ľudia: moc a spokojnosť majú od seba veľmi, veľmi ďaleko.
      Ježiš ešte raz príde: ale až potom, keď vraždiace hyeny pochopia, že sú si nepohodlné medzi sebou navzájom – a práve táto vychcaná partia bude potrebovať Ježišovu ochranu: jedného pred druhým navzájom.

 23. Nesúď a nebudeš súdený.
  Ako Ty odpúšťaš, tak bude aj Tebe odpustené.
  Hriechy voči Bohu budú odpustené, ale voči duchu svätému nie.

  Ak si človek „myslí“ že to chňápe, tak nerieši, a ani nepotrebuje odpúšťať (lebo vlastne neni ani čo), bo si myslí, že VIE, a ak sa mýlim, tak čo už, ale dobre sa mi takto funguje, mám slobodnú voľbu to tak brať a hrať svoju rolu, tak ako každý sám za seba.

  Ak viem, že dokonalosť je dokonalá, že všetko je presne, tak nepochybujem a viem, že aj ja mám len to, čo som zasial, tak ako každý, šak „karma“ neplatí len pre tých druhých, platí aj pre mňa.

  A zasek, okrem iného sa nevylučuje, že kľudne môžete aj odpustiť a v pohode zavrieť koho treba a zahodiť kľúče, železnú guľu na nohu, zhabať majetok, verejné práce do konca života, veď o tom je škola života a ponaučenie, nato sme sem došli. Veď aj prckovi treba dať po zadku, ale s láskou. Inak to by asi 1/3 slovákov tipujem mala problém, ak nie viac momentálne aj po C19 čo dorábali.

  Ale ja to nechám radšej na toho „ducha svätého“, bytosť. Tá VIE ešte X krát lepšie ako ja. A porieši to dokonale, na atóm presne, tak ako všetko ostatné tu v hmote prejavené. Sa niekto narodí nabudúce, akože do Gazy, alebo presne do podmienok, aby si vyskúšal, aké to je keď…

  Veď tá rozmanitosť tu všade na planéte zem (peklo a raj zároveň) je nesmierna.

  A troška na odľahčenie, dajte si automatické titulky

  https://www.youtube.com/watch?v=91DSNL1BEeY

  • Ježiš nesúdil – a bol odsúdený.
   A táto nespravodlivosť nielenže pretrváva tu dodnes; ona graduje.

  • Rozprávky. Ak budú paraziti všetkých druhov odstrihnutí od zdrojov, ktoré nevytvorili tak zdochnú. My tvorcovia hodnôt to urobíme už čoskoro. Načo sú nám paraziti v ľudskej koži? Ľudský tvorcovia sú pre parazitov iba gójovia alebo otroci. Končí sa otroctvo – paraziti zdochnete!

 24. Lekari new york hospital dostavali $50 za pacienta injekce COVID a diagnostic positive
  Pak vrazeli pry infikovane spejly
  hliboko do nosu bolestive

  Pak jsem byl pozitivni
  Prestoze jsem neopustil emergency
  Mnohokrate za den chodili chtejice injekcie ….modre zlute
  COVIDU chripky pak kombinaci v jednom…
  Odolal jsem se slpvy nikdy jsem ani nemal chripku.
  .

 25. Od 1967 jsem s manzelkou podporoval az do 2008 ukrajinske sirotky kolem 14 +7
  Do veku 18 roku zakladniho vyuceni remesla
  Je MI smutno ze tyto mladici mohli byt vojaky delajice dalsi siroty
  Prestali jsme kdyz asi 2007 fondy pro siroty byly rozkradany ako dnesni pomoc ukrajine
  Zbrane byly dale prodavany vetsinou do Afriky terroristum
  Kdo dal vice

 26. oko za oko, zub za zub…
  popravit, to je cesta (ocisty civilizacie) odpustenia…

Pridajte komentár

*