Netanjahu priznal, že premenil Izrael na „covidové vakcínové laboratórium“ pre Pfizer


Print Friendly, PDF & Email

Netanjahu priznal, že premenil Izrael na „covidové vakcínové laboratórium“ pre Pfizer

(Niamh Harrisová, The People’s Voice) Izraelský premiér Benjamin Netanjahu nedávno priznal, že koncom roka 2020 premenil Izrael na obrovské ľudské „laboratórium pre Pfizer“.

Počas rozhovoru s doktorom Jordanom Petersonom vo februári 2023 prezradil, že použil Izraelčanov ako pokusných králikov. Vymenil lekárske a genetické údaje ľudí za experimentálne „vakcíny“ proti Covid-19 od spoločnosti Pfizer.

Netanjahu vymenil ľudí za vakcíny

Netanjahu hrdo priznal, že presvedčil generálneho riaditeľa spoločnosti Pfizer Alberta Bourlu, aby poskytol Izraelu dostatok vakcín, lebo chcel byť prvou krajinou, ktorá prekoná Covid-19.

Na oplátku za to Netanjahu ponúkol Bourlovi celú izraelskú databázu zdravotných záznamov obyvateľov, aby mohla spoločnosť Pfizer vyhodnotiť, aký účinok majú vakcíny na ľudí.

„Popísal som to vo svojej knihe – moje rozhovory s Albertom Bourlom, riaditeľom Pfizeru, keď som ho presvedčil, nech dá maličkému Izraelu potrebné vakcíny, aby sme sa dostali z pandémie covidu ako prví.

A dôvod, prečo som to mohol urobiť, je ten, že máme… lekársku databázu. 98% percent našej populácie má digitalizované lekárske záznamy… Povedal som, že to použijeme, aby sme zistili, čo tieto vakcíny robia ľuďom,“ povedal Netanjahu a dodal, že „Izrael sa stal, ak to takto chcete nazvať, laboratóriom pre Pfizer“.

Portál Liberty Council k téme uvádza:

Vo februári 2021 Bourla uviedol, že ľudia v Izraeli sú svetovým laboratóriom na očkovacie látky proti Covid-19.

„Verím, že Izrael sa práve teraz stal svetovým laboratóriom, pretože v tomto štáte používajú iba našu vakcínu a zaočkovali ňou veľmi veľkú časť svojej populácie, takže môžeme študovať ekonomické aj zdravotné indexy,“ povedal Bourla.

Pri zdravotných záznamoch celej populácie Izraela to nekončí

Netanjahu sa už niekoľko rokov snaží včleniť Izrael do globálneho sektora digitálneho zdravotníctva. Uviedol, že veľkosť tohto sektora sa odhaduje na 6 biliónov dolárov a verí, že Izrael by mohol získať až 10% podielu na trhu prostredníctvom využitia lekárskych záznamov obyvateľov svojej krajiny.

V roku 2018 oznámil na stretnutí Svetového ekonomického fóra (WEF) v Davose vo Švajčiarsku národný plán digitálneho zdravia pre Izrael, ktorý má dnes podobu zdravotníckej databázy, ku ktorej dal spoločnosti Pfizer prístup a ktorá zahŕňa lekárske záznamy takmer deviatich miliónov izraelských obyvateľov.

Netanjahuova kancelária ďalej uvádza, že ide o „druhú najväčšiu digitálnu databázu na svete“.

„Toto je obrovské aktívum,“ povedal Netanjahu v roku 2018. „Chceme to sprístupniť výskumníkom, vývojárom a firmám.“

V nedávnom rozhovore s Dr. Petersonom z februára 2023 Netanjahu vysvetlil, ako chce posunúť súčasnú zdravotnícku databázu o krok ďalej v oblasti genetiky.

„Mám v úmysle zaviesť na základe osobných zdravotných záznamov celej populácie genetickú databázu. Dajte mi vzorku vašich slín… som si istý, že väčšina ľudí to urobí. Možno im za to aj zaplatíme,“ vyhlásil Netanjahu.

Ďalej poznamenal, že potom, čo potenciálne zaplatí Izraelcom za ich genetické dáta, sa robustné zdravotné záznamy prepoja s genetickými záznamami celej populácie Izraela a spolu vytvoria „veľmi výkonný motor“.

„Toto bude výkonný motor. Potom necháme farmaceutické spoločnosti a medicínske spoločnosti nech spustia na tejto databáze svoje algoritmy. Vytvoríte takto biotechnologický priemysel, ktorý je v súčasnosti neslýchaný, dokonca nepredstaviteľný.“

Liečba osteoporózy

Zatiaľ čo analýzu rozsiahlych zdravotných údajov možno použiť na určenie zdravotných problémov veľkého počtu ľudí, rozsiahle údaje v rukách veľkých korporácií a vlád predstavujú nebezpečenstvá, ako sú únik, zneužitie a dokonca skreslenie údajov.

Ignorovanie hlásení o nežiaducich účinkoch covidových vakcín

Izraelské ministerstvo zdravotníctva (IMOH), ktoré podporuje Netanjahuove databázové iniciatívy, zastáva postoj, že vakcíny proti Covid-19 od Pfizeru sú „bezpečná a účinné“, a to aj po predložení dôkazov o opaku.

Uniknutý videozáznam odhaľuje, že výskumníci v júni 2022 ukázali IMOH údaje o závažných a dlhodobých vedľajších účinkoch spojených s vakcínami spoločnosti Pfizer, no izraelskí zdravotnícki úradníci v správe z augusta 2022 tvrdili presný opak.

V správe s názvom „Fenomény hlásené verejnosťou v súvislosti s očkovacou látkou proti Covid-19, súhrnná správa za obdobie 12/2021 -05/2022 “ sa uvádza, že závažné vedľajšie účinky sú zriedkavé a krátkodobé.

Výskumníci, ktorí predložili správu, analyzovali údaje od decembra 2021 do mája 2022 z izraelského systému hlásenia nežiaducich účinkov vakcín, ktorý je podobný systému VAERS v Spojených štátoch amerických. Je iróniou, že izraelský systém sa stal účinným nástrojom až v decembri 2021, takmer celý rok po Netanjahuovej dohode so spoločnosťou Pfizer.

Navyše, podľa údajov o očkovaní zo septembra 2021 už bolo zaočkovaných približne 65% izraelskej populácie a Izrael už v tej dobe ponúkal štvrté posilňovacie dávky niektorým demografickým skupinám – teda dlho predtým, ako bol systém zavedený.

Správa IMOH z augusta 2022 odhalila viac ako 6 000 nežiaducich udalostí z 18 miliónov podaných dávok vakcín od Pfizeru. Správa však študovala iba šesťmesačné obdobie (december 2021 až máj 2022), keď sa systém hlásenia nežiaducich účinkov stal funkčným takmer rok po tom, čo Izrael začal s podávaním vakcín.

Mnohé z nežiaducich účinkov boli vedľajšie účinky, ktoré spoločnosť Pfizer predtým verejne neuvádzala. Medzi ne patrili napríklad menštruačné nepravidelnosti, rôzne neurologické vedľajšie účinky, poškodenia pohybového ústrojenstva, problémy s gastrointestinálnym traktom a problémy s obličkami a močovým systémom.

Vzhľadom na čas a zdroje výskumný tím poznamenal, že sa zameral iba na päť hlavných vedľajších účinkov, ktoré vylúčili iné bežné vedľajšie účinky, ako sú kardiovaskulárne problémy typu myokarditídy.

Dr. Yaffa Shir-Razová, výskumníčka v oblasti zdravotnej komunikácie a zdravotnícka novinárka na Reichmanovej univerzite v Herzliya v Izraeli, preložila video z júna 2022 z hebrejčiny do angličtiny. Zhrnula v ňom vyjadrenia vedcov pre IMOH, že je potrebné dôkladne premyslieť, ako prezentovať svoje zistenia verejnosti, pretože zistenia boli v rozpore s tvrdeniami IMOH o bezpečnosti a účinnosti vakcín.

Shir-Razová vo svojom preklade a zhrnutí do angličtiny uviedla, že výskumníci objavili príčinnú súvislosť medzi vakcínou Pfizer a nežiaducimi účinkami. Uviedla nasledovné:

„Výskumný tím počas diskusie opakovane zdôrazňoval, že ich zistenia naznačujú, že – na rozdiel od toho, čo nám bolo doteraz povedané – v mnohých prípadoch sú závažné nežiaduce účinky dlhodobé, trvajú týždne, mesiace, rok alebo dokonca aj viac, a v niektorých prípadoch natrvalo.“

Shir-Razová ďalej preložila poznámky výskumníkov, ktorí povedali:

„Budeme musieť myslieť medicínsko-právne, ako prezentovať naše zistenia, aby sme sa vyhli súdnym sporom. Prečo? Kvôli niekoľkým vedľajším účinkom, lebo napriek tomu, že sme o nich vedeli, aj tak sme ľuďom hovorili, aby sa dali zaočkovať.“

Namiesto zverejnenia zistení verejnosti transparentným spôsobom správa IMOH verejnosti tvrdila, že nenašli žiadne nové nežiaduce účinky, respektíve, že nahlásené udalosti neboli nevyhnutne spôsobené vakcínou proti covidu.

Záver

Steve Kirsch, výkonný riaditeľ Nadácie pre výskum bezpečnosti očkovania, uvádza:

„Celé to naznačuje, že v lekárskej komunite, vládnych agentúrach, medzi úradníkmi verejného zdravotníctva, mainstreamovými médiami a spoločnosťami sociálnych sietí na celom svete je rozšírená korupcia. Nepriznajú žiadne negatívne účinky vakcín, čo je v rozpore s prevládajúcim názorom verejnosti.“

„Toto je bezprecedentná úroveň korupcie,“ pokračoval Kirsch. „Spáchané zverstvá sú úplne jasné.“

Stop Candida

Autor: Niamh Harrisová, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Hned na uvod sorry, ze nie na temu, ale kedze mame zajtra s Čechmi spolocny sviatok, tak nieco aktualne k nemu pre tych, co o nom vela nevedia, alebo vedia malo, alebo nie pravdu ci uplnu pravdu. Prijemne pocuvanie priatelia a pekny vecer!
  https://protiproud.info/politika/7563-rub-a-lic-mytu-o-tzv-sametove-revoluci-armada-byla-pripravena-jakes-byl-proti-vse-ridila-sovetska-kgb-ve-spolupraci-s-americkou-cia-havel-ja-zrusim-nato-kocabova-smesna-lez-vse-zacalo-az-primym-prenosem-cst-uz-se-to-smelo.htm

  • Zmrazené ruské objekty v Česku už mají plomby. Včetně bývalého konzulátu a řady bytů
   stalo se dne 16.11.2023
   Kreml prostřednictvím mluvčího Dmitrije Peskova uvedl, že zvažuje odpověď. „Tento hluboce antiruský postoj českých úřadů samozřejmě vyvolává naprosté rozpaky a tento postoj kategoricky odmítáme,“ sdělil Peskov. Chystá se podle něj analýza toho, co má ČR v Rusku. „Je jasné, že v případě formalizování nepřátelských kroků bude samozřejmě následovat naše odpověď,“ prohlásil.

   Lipavský ve středu uvedl, že odvetné kroky ze strany Ruska neočekává. „Nejsem si vědom, že by Česko mělo v Moskvě takový majetek v takové formě. A hlavně my nevedeme útočnou válku proti svým sousedům, takže nevidím na základě jakého důvodu by reciproční krok mohl přijít,“ konstatoval. Dnes doplnil, že Česko má v Rusku pouze drobný majetek „Není to rozhodně nic, co by nás mělo znervózňovat,“ podotkl.

   Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rusko-zmrazeni-majetkurrusk-ceska-republika-lipavsky.A231116_155259_zahranicni_sdlk

  • Treba vedieť to, že KGB pracovala pre Západ. Celá zahraničná politika ZSSR bola v skutočnosti plne orientovaná na Západ. a začalo od vraždou Stalina keď Západ po štátnom puči v ZSSR dosadil k moci benderovca Chruščova. Boľševici – vlastenci im už nestáli v ceste…a bolo ich aj málo nakoľko ich veľké množstvo zahynulo vo Veľkej vlasteneckej vojne. CIA a ich otroci z KGB v 80 tkach vychovávali generáciu vlastizradcov, ktorých potom po prevrate 89 inštalovali do riadiacich štruktúr v Rusku…. a niektorí sú tam dodnes (napr.E.Nabiulina z centrálnej banky Ruska). Takže ten bod kedy sa ten západom riadený rozkladný proces ZSSR a štátov soc. tábora začal naplno bol v období vlády Chruščova – pohúnka západu.
   V skutočnosti procesy rozkladu v Rusku neriadili Rusi a už vôbec nie vlastenci pretože tí boli vyradení z hry ale Západ a jeho predĺžená ruka Otto Ville Kuusinen a jeho tým. Od Chruščova po Jelcina – každá vláda v Rusku kolaborovalia so Západom a nemožno sa potom diviť, že to predanie moci západu v 89 s v ,90tkach prebehlo neskutočne hladko….a bodaj by aj nie keď na tom Západ a vnútorné kolaborantské štruktúry v Rusku úmorne pracovali 40 rokov!

  • Prevraty sú prispôsobené mentalite národov. V katolíckom Slovensku naštastie neboli takí blbí ľudia, aby ich nahuckali na násilnu revolúciu, preto tu bol aj mierny socializmus.

 2. Jaromír Jaroslav

  Satanyahu je sionista z rodu AshkeNazi “ židov“ z knihy Apokalypsi Jana 2:9 a 3:9, hovoriaci germánskym nárečím Jiddiš. Je to sionista co hlasa do sveta že ma ASH= POPOL,a spopolneních predkov v Auschwitzi, ale pritom je 2.generáciou “ holocaust survivors“= preživších Nazi= nacistov, čo SPOPOLŇUJÚ ich Gazu-Auschwitz…Teda je z rodu Nagila-naga( kobra), starý had Apokalypsi Jana 12:9 a 20:2, ako diabol a satan, a jeho holocaust Palestíncov jasne hovorí že si zaslúžil už 3. premenovanie z Levinsteina a Netanyahua na SATANyahu… Covid mal iba ako rozcvičku pred masovym vraždením….

  • Je fajn, že sme sa dostali na túto informačnú úroveň! A hlavne prestať sa báť o týchto zmrdoch diskutovať!

  • Zaujímavé je, že aj taký bezhraničý zmetek je v skutočnosti len užitočný idiot, ktorého západné služby používajú ako handru. On Izrael neriadi a ani nevie ako je to s tým „, útokom“ hamasu….on nevie ktorá v skutočnosti bije a že ho chcú USA obetovať aj s celým izraelom. A Globalisti tiež ale tych tak netlačí čas ako tých debilov v USA.

 3. Satanovi sluhovia idú ďalej a nikto a nič ich nezaujíma – cítia sa byť nedotknuteľnými ! Čo bolo nedávno hoaxom je už zase faktom ! Ich chorobná zvrátená posadnutoch dostať do všetkých ľudí čo najviac mRNA svinstva pod hocijakou zámienkou musí byť do očí bijúce už každému mysliacemu človeku! https://www.idnes.cz/technet/veda/jehly-ockovani-gatesovi-bill-melinda-nadace-naplasti-mikrojehly.A231116_182303_veda_svm

 4. Takže konšpiračné tvrdenia, že skántria Slovanov a potom židov sú pravdivé?

 5. Nuž páni politici mali by ste konečne buď legislatívne alebo cez ústavný súd doriešiť nekonečný problém, že ak je niekto menovaný na nejaké funkčné obdobie do funkcie, neznamená to, že si potom môže robiť čo chce a tí, čo ho menovali (parlament) ho nikdy nemôžu aj odvolať ! Inak nehovorte o demokratickom zriadení!
  https://www.hlavnydennik.sk/2023/11/17/mazak-sa-drzi-zubami-nechtami-ak-ma-odvolaju-budem-sa-branit

  • přesně tak. Největší zločinná lež je,že se v demokracii může vyskytovat neodvolatelnost těch mrzkých hyen. Pokud se toto vyřeší,je napůl vyhráno. Právníci,kteří přijdou jak na to,budou praví hrdinové.

 6. Německá poslankyně: Digitální euro potřebují jen ti, kdo chtějí totální dohled nad občany

  Minulý týden vystoupila v Bundestagu Německá poslankyně Joana Cotar. Digitální euro podle ní nikdo nepotřebuje, kromě Evropské centrální banky (ECB) a politiků, kteří mají na mysli něco jiného. A tím něčím jiným je totální dohled nad občany.

  https://aktax.cz/nemecka-poslankyne-digitalni-euro-potrebuji-jen-ti-kdo-chteji-totalni-dohled-nad-obcany/

 7. EU vyvíjí „obrovský tlak“ na Maďarsko, aby se podílelo na financování vojenské pomoci Ukrajině ze strany EU

  https://aktax.cz/eu-vyviji-obrovsky-tlak-na-madarsko-aby-se-podilelo-na-financovani-vojenske-pomoci-ukrajine-ze-strany-eu/

  • Situace v Maďarsku
   Orbán přijal novou ústavu, snížil počet poslanců z 380
   na 199. Snížil náklady na elektřinu, vodu a plyn o 25 %
   a pro podniky o 11 %. Velmi rychle splatil dluh vůči
   MMF v důsledku velmi dobré daňové politiky a otevřel
   ekonomiku směrem na Východ. Maďarsko nedluží
   žádné finanční instituci ani cizí zemi ani cent!
    Orbánovi se podařilo dostat nezaměstnanost na 3,8 %,
   vytvořil 800 000 pracovních míst a dosáhnul nejnižší
   inflaci za 42 let. Přistěhoval se jeden milion nových
   maďarských občanů ze sousedních zemí. 
   Orbán také oznámil, že rok 2018 byl rokem maďarské
   rodiny. Matky mají 6 let placenou dovolenou, stát
   dává zvlášť poskytuje nízký úvěr na bydlení. Za 8 let
   porodnost vyskočila o 46 %. V Maďarsku je mimořádně
   silný rozvoj sportovní základny – investuje 500 milionů
   eur do bazénů, hal a kluzišť. Každý maďarský trenér,
   který vychová olympijského vítěze nebo
   světového mistra, dostává 3000 eur měsíčně po zbytek
   svého života. Tak už víte proč? To je totiž politik, který
   myslí na blaho národa! a stará se, aby měli levný plyn a
   energie!
    Nóó a copak NA-TO říká naše fialová troska –

    Sláva
   Ukrajině!

 8. Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 17.11.2023

  https://aktax.cz/q-the-storm-rider-zpravy-ze-dne-17-11-2023/

 9. Séria informácii o novembri a pozadí politiky:
  http://www.szcpv.org/04/podvod.html

  • Ad „Motto: Národ ktorý nepozná svoju minulosť, nemá budúcnosť.“

   Debilizačné motto progresívcov /zionov/ na 2. priorite – história – „Už konečne zabudnime na minulosť – dôležitá je len budúcnosť!“

   • Na tej odkazovej stránke sa dá preklikať aj ku zväzkom š t b. A kto je š t b – ák, no otcovia dnešných liberálov a progresívcom. Nech sa páči si to overiť.

 10. Fridrich Hláva

  A ako to že NETANJAHU-a za to ešte nezavreli?? %Co židia osprosteli alebo čo?

 11. Niet sa čomu čudovať, že ,,vakcíny“ mali tolko nežiadúcich účinkov, keď pri aplikácii nepoužívali hygienické rukavice a asi ani nemenili ihly https://www.trend.sk/spravy/izraelsky-premier-priamom-prenose-nechal-zaockovat-vakcinou-proti-covid-19

Pridajte komentár

*