ŠOKUJÚCE ODHALENIE: Doľahla na Jána Kuciaka ťažká karma portálu Aktuality.sk? Jeho majiteľ má totiž temnú teroristickú minulosť plnú krvi a násilia! Viac info tu

Nekompetentný Mikas dáva do vyhlášok veci, o ktorých nemá ani páru

Print Friendly, PDF & Email

Nekompetentný Mikas dáva do vyhlášok veci, o ktorých nemá ani páru

Ako všetci vieme, Mikasov Úrad verejného zdravotníctva SR sa za posledný rok a pol stal neslávne známou štátnou inštitúciou, ktorá obmedzovaním ľudských a občianskych práv sa formálne najviac podieľa na zavádzaní fašizmu na Slovensku.

Samotný Mikas sa hrdí piatimi akademickými titulmi. Nateraz nebudeme rozoberať fakt, že niektoré z týchto titulov boli získané na Krčméryho vysokej škole, ktorú niektorí označujú aj ako „fabrika na kupovanie titulov“.

Ďalší neslávne známi „absolventi“ tejto pokútnej školy sú napríklad populárny tanečník, porušovateľ vlastných nariadení a člen konzília „odborníkov“ Jarčuška či bývalá ministerka zdravotníctva Kalavská.

Ale späť k veci. Človek by očakával, že človek s piatimi titulmi ovplyvňujúci (terorizujúci) životy miliónov ľudí bude odborne zdatný a keď sa pod nejakú vyhlášku podpíše, tak aspoň má páru, o čom to je. Ukazuje sa však, že páru o tom nemá žiadnu.

Ako občan nachytal diletanta Mikasa na hruškách

Občan menom Ing. Branislav Čech chcel získať informácie a podklady, na základe ktorých Mikas vydal vyhlášky prikazujúce nosenie rúšok, respirátorov a ďalších foriem prekrytia horných dýchacích ciest.

Poslal preto pred pár týždňami Úradu verejného zdravotníctva SR žiadosť na základe slobodného prístupu k informáciám. Čoskoro dostal aj odpoveď, ktorá každého súdneho človeka musí zraziť do kolien. Nájdete ich na tejto stránke.

Pán Ing. Čech chcel vedieť odpovede na nasledujúcich 7 okruhov otázok (krátené):

1. Na základe akých noriem a skúšok sa posudzujú nariadené „ochranné pomôcky“?

2. Aké sú technické špecifikácie „ochranných pomôcok“ z hľadiska ich zdravotnej nezávadnosti, neškodnosti materiálu, z ktorého sú vyrobené, ich filtračnej účinnosti, koncentrácie oxidu uhličitého a dýchacieho odporu?

3. Kto a ako má právo kontrolovať, či predpísané „ochranné pomôcky“ spĺňajú požiadavky predpísané normami?

4. Ak nie je normou stanovená filtračná schopnosť predpísaných „ochranných pomôcok“, ako viete dokázať, že bránia šíreniu ochorenia Covid-19?

5. Ako je zabezpečená ochrana zdravia u ľudí, ktorým nosenie „ochranných pomôcok“ spôsobuje zdravotné ťažkosti?

6. Kto je zodpovedný za prípadné poškodenie zdravia spôsobené používaním „ochranných pomôcok“ vyžadovaných vyhláškou?

7. Minister zdravotníctva vyhlásil v relácii „Ide o pravdu“ dňa 24.8.2021, že sa riadi príkazmi Pfizeru. Stotožňuje sa s týmto vyhlásením aj Úrad verejného zdravotníctva alebo sa od tohto vyhlásenia dištancuje?

Nekompetentný Mikas nedokázal odpovedať ani na jedinú otázku

Úrad verejného zdravotníctva SR síce na túto žiadosť o informácie reagoval pomerne rýchlo, no bohužiaľ, na žiadnu položenú otázku uspokojivú odpoveď neposkytol.

Poďme sa pozrieť, aké odpovede dokázal Mikas zosmoliť:

Otázky 1 až 6 odstúpil Úradu pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Týmto vlastne Mikas priznal, že vydal vyhlášku šikanujúcu milióny Slovákov a Sloveniek bez toho, aby mal akékoľvek poznatky o pomôckach, ktoré pod hrozbami pokút a násilia (viď nedávno piešťanský Lidl) vymáhajú ozbrojené zložky.

No a k poslednej otázke o riadení sa príkazmi firmy Pfizer uviedol, že to nie je otázka v zmysle zákona o slobodnom prístupe k informáciám.

Takže suma sumárom, neposkytol ani jednu odpoveď. Tomu úbožiakovi nepomohlo ani vlastníctvo 5 titulov, aby dokázal odpovedať čo i len na jednu jedinú otázku!

Tu sa musíme vážne zamyslieť: Načo nám je taký hlavný hygienik?

To tam mohli dosadiť rovno nejakého orangutana alebo gorilu a výsledok by bol presne rovnaký. A daňových poplatníkov by to stálo pár kíl banánov namiesto tisíciek Eur mesačne, na ktoré sa tomuto nekompetentnému indivíduu všetci skladáme.

Záver: Čo s tým?

Do budúcnosti sa ako národ budeme musieť vážne zamyslieť nad zmysluplnosťou viacerých štátnych úradov.

Už teraz je však zrejmé, že by mal byť zrušený celý Úrad verejného zdravotníctva SR aj so všetkými svojimi regionálnymi pobočkami. Ukazuje sa totiž, že sú absolútne zbytočné.

Vedomosti nemajú žiadne, okrem šikanovania ľudí a prevádzok nič užitočné nerobia a aj to občasné prepuknutie žltačky raz za 10 rokov v osadách môžu riešiť obvodní lekári. Na to si naozaj nemusíme pásť týchto darmožráčov.

A ešte jedna vec…

Rovnako by malo byť zrušené aj celé ministerstvo zdravotníctva. Nemocnice majú svojich riaditeľov, tie sa vedia riadiť aj samé.

Ministerstvu podliehajúci ŠÚKL (Štátny ústav pre kontrolu liečiv) tiež nepotrebujeme, však oni len kopírujú rozhodnutia Európskej liekovej agentúry (EMA). V pohode ich nahradí jeden brigádnik za kopírkou a prípadne ešte jeden prekladateľ dokumentov, ktoré EMA náhodou nevydá v slovenčine.

A rovnako môže byť zrušené aj celé NCZI (Národné centrum zdravotníckych informácií).

Pracuje tam zhruba 300 nahadzovačov tabuliek do Excelu a aj tak majú v dátach totálny bordel. No a zdravotnú dokumentáciu si vedia viesť aj samotní lekári. Centralizované vedenie zdravotnej dokumentácie akurát tak zvyšuje riziko únikov informácií a riziko špicľovania „veľkého brata“.

A je to!

Namiesto nemocníc zrušíme povaľačov. Takáto reforma zdravotníctva nám nielenže ušetrí každoročne milióny, ak nie miliardy eúr, ale navyše aj odstráni nechutné šikanovanie občanov.

Výhra to bude pre každého! Teda, až na spomínaných parazitov. Tí si budú musieť na svoje živobytie začať konečne zarábať nejakou užitočnejšou prácou.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: zsi-korene.sk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Eliron (pseud.)

    JE VELMI SNUTNE, ZE TRVALE LUDSTVO ZIJE V NAPATI, STRACHU A BOLESTIACH. NEMUSIME IST DO BETLEHEMA ABY SME POCHOPILI ODKIAL TIETO NEDUHI PRICHADZAJU……… Po dobu vela desiatok mojho zivota som si overil zname pravidlo “ Krysy a parazity nikdy neznicis“. Oni maju kratku existenciu. ROVNAKO JE TO AJ S VLADNUCIMA LUDMI- KRYSAMI KTORI ZIJU AKO PARAZITY Z KRVI PRACOVITYCH SLUSNYCH LUDI. V KRATKEJ DOBE BUDU ZNICENY A ODSTRANENY.

Pridajte komentár

*