Lekár vyzýva MZ SR, aby odovzdalo 2/3 svojej výkonnej moci lekárskym organizáciám


Print Friendly, PDF & Email

Lekár vyzýva MZ SR, aby odovzdalo 2/3 svojej výkonnej moci lekárskym organizáciám

Posledných 18 mesiacov pandémie ukázalo, že mnohé veci štát jednoducho nezvláda riadiť. Najhoršia situácia v tomto ohľade bola zrejme v zdravotníctve.

Zažili sme chaos v nemocniciach, obmedzovanie zdravotnej starostlivosti pre necovidových pacientov, absenciu liečenia covidových pacientov v ambulanciách a mnohé ďalšie zlyhania. Na istý čas sa Slovensko dokonca stalo svetovým lídrom v úmrtiach na covid.

Ako odozvu na tento nepotešujúci stav vydal lekár MUDr. Mário Jurovčík z chirurgickej ambulancie v Púchove výzvu pre Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky.

Lekár v nej vyzýva ministerstvo, aby odovzdalo dve tretiny svojej výkonnej moci priamo lekárskym organizáciám. Jeho výzvu uverejňujeme nižšie v plnom znení.

Verejná výzva ministerstvu zdravotníctva SR a lídrom nemocničných, ambulantných a odborových lekárskych organizácií Slovenskej republiky

Verejne vyzývam ministerstvo zdravotníctva SR k odovzdaniu dvoch tretín výkonnej moci riadenia zdravotnej starostlivosti v Slovenskej republike lekárskym organizáciám, ktorých členovia zabezpečujú nemocničnú a ambulantnú zdravotnú starostlivosť na Slovensku.

Verejne vyzývam lídrov nemocničných, ambulantných a odborových lekárskych  organizácii Slovenskej republiky k spoločnému postupu, vyžiadaniu si a prijatiu dvoch tretín výkonnej moci riadenia zdravotnej starostlivosti v Slovenskej republike.

Verejne vyzývam lídrov lekárskych organizácii k prebratiu hlavnej zodpovednosti za zdravotný stav obyvateľstva Slovenskej republiky.

Minulosť v roku 2020 nám ukázala a terajšia prítomnosť nám ukazuje, že MZ SR v boji s koronavírusovými, chrípkovými a inými chrípke podobnými vírusovými ochoreniami stimuluje používanie iba jedného obranného štítu.

V roku 2020 masívne plošné nosohltanové testovanie, v roku 2021 masívne plošné očkovanie.

Je medicínsky nesprávne, aby organizácie, ktorých členovia – lekári liečia, nemali plný prístup k informáciám, k tvorbe a dopĺňaniu liečebných  protokolov.

MZ SR a lekárske organizácie sa z morálneho hľadiska potrebujú spojiť, keďže psychicky a fyzicky chorľavie ich zamestnávateľ – občan Slovenskej republiky.

Narastá nedôvera voči vláde SR a jej príslušnému ministerstvu zdravotníctva, keďže prehrávame morálny zápas Slovensko verzus ostatný svet 0:2.

Prvý gól sme dostali v roku 2020 pri celoslovenskom plošnom testovaní a celoslovenskom vydieraní.

Druhý gól padol po doporučení ministra zdravotníctva očkovať detí od 5 do 11 rokov ešte praxou neoverenými a aj sporne nazývanými mRNA vakcínami, pričom doporučenie padlo bez oficiálneho schválenia slovenskými alebo európskymi liekovými agentúrami.

Svoje vedomosti chceme odovzdávať našim slovenským nasledovníkom a neplakať, ak si naše alebo susedove dieťa vyberie medicínu s potenciálnym exodom zo Slovenska.

Pre niekoho táto výzva bude „výstrelom do tmy“ pešiaka na zdravotníckom poli, pre iných prianím tisícov zdravotníkov na Slovensku.

S úctou

V Púchove 23.09.2021

MUDr. Mário Jurovčík
Chirurgická ambulancia
JUROVMED, s.r.o.

Zbohom vysoký krvný tlak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.naturalnews.com/2021-09-24-booster-shots-expire-in-6-months.html
  Booster shots expire in 6 months, revoking vaccine passport “freedoms” in Israel
  Platnosť posilňovacích injekcií vyprší o 6 mesiacov, čím sa zrušia „slobody“ očkovacieho pasu v Izraeli

 2. Ďakujeme tímu Bádateľa za ďalší článok. Myslím, že MUDr. Jurovčík rozumne rozmýšľa.

 3. https://otevrisvoumysl.cz/blizi-se-peklo-projev-muze-v-usa-proti-vladnim-narizenim/
  „Blíží se peklo” – projev muže v USA proti vládním nařízením

  Ve zkratce…
  Projev muže v USA v Michiganu ze srpna 2021 proti vládním nařízením.

  https://otevrisvoumysl.cz/pracovnik-fda-potrebujeme-registr-neockovanych-odhaleni-covid-vakciny-2-cast/
  Pracovník FDA: Potřebujeme registr neočkovaných | Odhalení covid vakcíny (2. část)

  Ve zkratce…
  Druhá část odhalení covid vakcín od Projektu Veritas. Tentokrát tajné nahrávky pracovníka Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA).

 4. https://cz24.news/usa-kam-zmizeli-vsichni-ti-lide-big-tech-umlcuje-kohokoli-kdo-se-zminuje-o-umrtich-zpusobenych-covid-injekcemi/
  USA: KAM ZMIZELI VŠICHNI TI LIDÉ? BIG TECH UMLČUJE KOHOKOLI, KDO SE ZMIŇUJE O ÚMRTÍCH ZPŮSOBENÝCH COVID INJEKCEMI

 5. Článok – podľa nadpisu a vychádzajúc zo situ, keď to absolútna väčšina lekárov posrala a z názvu firmy, kde je na konci s.r.o. mi vychádza iniciatíva – založme vlastnú „CDC! medicinálnu mafiu na Slovensku! 2/3 čoho ako?! Vplyvu?!
  Onedlho lekári – pri tejto vakci-testovacej podvodnej šikane pacientov /pozor na klauzulu, že si to rozhoduje lekár sám!/ prestanú zarábať tak ako gastrá – ktoré si teraz „prirodzene“ zdvihli ceny, aby dohnali prázdne stoly.

  Ešte raz doboha! Čo je to VÝKONNÁ MOC LEKÁRA!
  Keby sa jednalo len o rozhodovacej právomoci – tak pri týchto slovenských Mengeleoch by mi blikali 2 červené žiarovky! Akože „Chceme viac Jarčuškov!“ – áno?!
  A kde budú vykonávať túto výkonnú moc – v totálne sprivatizovaných nemocniciach?! Eutanázie, potraty, obchod s orgánmi, experimenty na ľuďoch?!

  MUDr. Mário Jurovčík – JUROVMED, s. r. o., 020 01 Púchov
  [Prehľadávať doménu azet.sk] https://www.azet.sk › firma › 404873 › mudr-mario-jurovcik-jurovmed-s-r-o
  Mário Jurovčík – JUROVMED, s. r. o. Pod Lachovcom 1727/55. 020 01 Púchov. budova Zdravie Púchov, 1. poschodie. Súkromná chirurgická ambulancia. Chirurgické vyšetrenia pri akútnych a chronických ťažkostiach. Vykonávanie ambulantných chirurgických zákrokov. Ordinačné hodiny MUDr.
  ————————————–
  Lekár, ktorý má na konci s.r.o. je pre mňa podnikateľ so zdravím za účelom zisku! A vykonáva činnosť s ručením obmedzeným! Seriem na takýchto lekárov! Pretože nikto z nich mi neodoperuje obťažujúcu cystu v kolene – jedine ak si nechám vymeniť koleno za umelý kĺb! Lebo inak sa mu to neoplatí! Do pi.e aj s takýmito výzvami! Do pi.e aj s takýmito „lekármi“!

  • Zaujímavé, že sa ozval chirurg?
   Tiež ma napadla tá istá otázka Čo je to VÝKONNÁ MOC LEKÁRA!..??
   Jedine ak by to bolo odvodené od:
   § 2.
   Lekárske povolanie môže vykonávať československý občan, ktorý je bezúhonný, telesne a duševne spôsobilý a podrobil sa s úspechom záverečným skúškam na lekárskej fakulte v Československej republike a složil lekársky sľub.
   § 3.
   Ministerstvo zdravotníctva môže povoliť výkon lekárskeho povolania cudzincovi alebo tomu, kto nadobudol odbornú spôsobilosť na vysokej škole v cudzine, ak sú podľa svojho vzdelania a praktickej činnosti spôsobilí na výkon tohto povolania. Ministerstvo zdravotníctva môže toto povolenie viazať na úspešný výkon skúšky.
   (Nariadenie lekároch tuším zrušené 1966)

  • A tí lekári, čo nemajú na konci s.r.o. a robia na poisťovňu, ktorá im výkony a lieky musí najprv schváliť sú v poriadku? Robia lepšie ako súkromní? Kde žijete? Ja som bol u zubára ( nie s.r.o. ) na preventívke a bolo mi treba doplniť kúsok plomby. Predpokladal som, že v rámci pravidelnej prevencie nebudem nič platiť. Zaúčtoval si: preventívka 0 a zákrok 55€. Ďakujem za také „štátne zdravotníctvo“, za ktoré si musím ešte zvlášť priplácať.

   • Nebolo treba doplniť nič – okrem jeho peňaženky! Oni si ten „kaz“ vyrobia! Kamarát – preventívka 0, „obrúsenie zubného kameňa“ 40. Lebo zubárka stavala vtedy 3. dom. Nosaté lekárstvo – „ľuďom sa budú kaziť zuby vždy“ – akurát černochom sa nekazia vždy. Tá s.r.o. je samozrejme do očí bijúca – a na nej si môžu ľudia uvedomiť, o čom to je. Otázka – prečo si chirurg „vyzývateľ“ nezaloží vlastnú kliniku?

   • statne zdravotnictvo je len pre nich,tuna v USA Papalasi maju svoje vlastne zdravotnictvo,cize zdravotny plan,pre zbytok,len vyvrazdenie

  • Ander Kixa

   Pripájam sa k výzve na nasmerovanie takýchto lekárov na vami uvedené miesto.

 6. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/09/25/synthetic-fake-meat.aspx?ui=528221e32903749c2510f9d4def3f4f11f4c2bc46842b03ba80cb5dc2704c4a0&sd=20200325&cid_source=dnl&cid_medium=email&cid_content=art3HL&cid=20210925_HL2&mid=DM990995&rid=1274017527
  Bill Gates Says He Will Force You to Eat Fake Meat
  Bill Gates hovorí, že vás prinúti jesť falošné (podvodné, sfalšované) mäso

  One of the key players in the Bill & Melinda Gates Foundation’s agricultural agenda is the widespread adoption of synthetic meat
  Jedným z kľúčových aktérov poľnohospodárskej agendy Nadácie Bill & Melinda Gates je rozsiahle prijatie syntetického mäsa

  Gates Invests in Fake Meat Companies
  Gates investuje do falošných mäsových spoločností

  Gates: All Rich Countries Should Eat 100% Fake Beef
  Gates: Všetky bohaté krajiny by mali jesť 100% falošné hovädzie mäso

  Gates Is the Largest Farmland Owner in the US
  Gates je najväčším majiteľom poľnohospodárskej pôdy v USA

  No Private Property for Americans, Except Gates
  Žiadny súkromný majetok pre Američanov, okrem Gatesa

  • Tiez ten Masovy Vrah,pestuje obrovske mnozstvo zemiakov,ktore odobera MacDonalds

   • Milý Janko, čítala som o tom myslím na naturalnews.com Tie zemiaky po ošúpaní vôbec nestratia farbu…Musí to byť samá chémia, možno gmo. To viem, že gmo zemiaky existujú. Gmo zemiaky sa pestujú aj v Európe.

 7. https://cz24.news/sef-moderny-predpoveda-koniec-pandemie-o-rok-covid-19-sa-vraj-zmeni-na-chripku/
  Šéf Moderny predpovedá koniec pandémie o rok. Covid-19 sa vraj zmení na chrípku

 8. https://cz24.news/giganticke-tovarne-billa-gatesa-na-smrtiace-mrna-vakciny-ma-velke-plany-na-dalsie-pandemie-a-typy-pre-vlady-ako-zvysit-zaockovanost/
  Gigantické továrne Billa Gatesa na smrtiace mRNA vakcíny. Má veľké plány na ďalšie pandémie a typy pre vlády, ako zvýšiť zaočkovanosť

  Plány multi miliardára a štvrtého najbohatšieho človeka na svete Billa Gatesa na ďalšie pandémie, ktoré predpovedá, smerujú k obrovským továrňam na výrobu vakcín v Indii a rozvojových krajinách. Má tiež tipy pre vlády, ako zvýšiť zaočkovanosť, píše epochtimes.de.

  PS Ale aké zaujímavé Bill Gates čo chce zaočkovať celú zemeguľu, nedovolí seba a svoju rodinu zaočkovať.
  Bill Gates chce aby sme jedli mäso z umelej hmoty ale on si potrpí na to skutočné, najkvalitnejšie mäso. Atď. atď.

 9. https://www.naturalnews.com/2021-09-24-oregon-senators-sue-cdc-fda-lying-covid-deaths.html
  Oregon senators sue CDC, FDA for lying about covid deaths
  Senátori z Oregonu žalujú CDC a FDA za klamstvá o úmrtiach na covid

 10. https://www.banned.video/watch?id=614e54ce92b2ef11a276c736
  Globalists Declare War on Humanity, Launch Bioweapons, Establish Police State
  Globalisti vyhlásili vojnu proti ľudskosti, spustili biologické zbrane a založili policajný štát

 11. synagoga satana

  všetky organizacie lekarske komory su ovladane nosatou chazarskou mafiou za komunistov robili pchod inštituciami ovladli okre hlavnych strategickych postov v štate aj každy ktory može odoberat ludom pracu licenciu ked nebudu vraždit pacientov podla rockefelerovych štandardov a štandardov nim vytvorenej gestapackej organizacie WHO. davat tymto sviniam moc znamena že bez krvaveho boja to už nepojde

 12. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/norska-vlada-zrusila-posledni-covid-opatreni/
  Norská vláda zrušila poslední covid opatření

  Norská vláda v pátek oznámila, že od soboty bude zrušena většina posledních zbývajících omezení týkajících se koronaviru a život se vrátí do normálu se „zvýšenou připraveností“.

  Kromě toho budou také zrušena omezení počtu osob na shromážděních a budou zrušena pravidla, která brání podnikům vpouštět hosty po půlnoci, a návštěvníci klubů budou moci opět vyrazit na taneční parkety.

 13. https://www.infovojna.sk/article/video-slovensko-caka-povstanie-potrebna-je-obeta-odvaha-a-organizovana-strategia-v-ramci-odporu-proti-protektoratnej-vykonnej-moci
  VIDEO: Slovensko čaká povstanie. Potrebná je obeta, odvaha a organizovaná stratégia v rámci odporu proti protektorátnej výkonnej moci

  • Myslim ze je to absolutne nevyhnutne,ak Slovensko chce prezit,trochu dobra sprava je ze Deagle Report,(Rockefeller foundation) znizil pocet umrtia pre Slovensko, do roku 2025,zo 400 tisic,na 370 tisic,ale zvysil Cechom,z Jednoho Millionu,na dva,tiez Madarom zo 400 tisic,na vyse Milliona,Rakusko je nezmenene-2.6Million,Nemci 53Millionov,tuna v Usa 226 Millionov,Janko

 14. svatoslav butora

  Prajem pekný deň. Absencia rozumu je viditeľná na skoro všetkých úrovniach. Jednou z metód na ochranu vlastného rozumu a života a vedomia vlastnej hodnoty je obmedziť príjem nič neriešiacich informácií z inernetu a obnoviť čítanie odborných kníh a nebáť sa byť akože „nemoderný“ v záplave „moderných“ prázdnych „informácií“.

 15. JanMichalPeter

  V pozadi je nieco ine, Kosice – testy su v dvojakom baleni – pozitivne a negativne. Personal mlci, Lekari mlcia. MUDr. Janco to ma nafotene (asi aj na FB – nepozeral som).
  Tak kazdy kto ide na test dostane test aky mu vyberie zdravotnik – pozitivny alebo negativny. Asi to bude po celej SR. Od.3.10.2021 je plan primator Kosice Polacek je ich agent smrti – poslucha – Kosice musia byt cele v lockodowne . Info Dr.Jancu – prislo mi to do mobilu – ofotene testy. A zdravotnici by mali zacat hovorit pravdu verejne.
  Nie je nutne bojovat o zvysenie uz ich vysokych platov – predovsetkym lekarov
  V pente ma bezne lekar 3500 zaklad + nadcasy maju platene stale asi 150 hod mesacne uz dlhe roky (tam neplati limit ZP),
  Kazdy z nich pravdepodobne berie prachy za mlcanlivost a to nie male.
  Na momkach sa nabalili- aj to je na FB Dr.Janca – kolko beru.

  • Hľadal som u Janca – na FB to nie je, ani na https://www.slus.sk/
   1/ Košice – veľké ako Blava, ale bez hlavných štátnych orgánov – socialny experiment – vyskúšajú maximálny tlak – ak by im to buchlo – opevnia sa v Bratislave. Ak im to výjde – nasunú to aj na Bratislavu. V každom prípade získajú skúsenosť akou silou zakročiť /manévre NATO jednotiek z Ukrajiny?/. Ale ľudia tiež!
   Násilné postupy sú tou najmenej efektívnou úrovňou riadenia /6. úroveň/, lebo nevedia, či sa to nezvrtne!

   2/ PCR+ a PCR- aj by som tomu veril, pretože PCR+ šetrí spústu peňazí /= zisk/ a času za 40-50 cyklov PCR – ktoré nemôže robiť v kiosku každý. Otázka je, či sú tak chamtiví a blbí, aby sa týmto podvodom usvedčili! Toto je príležitosť, ako s tým čo najrýchlejšie skoncovať! Podvodníci sú už fakticky dávno odhalení – proti nám stojí tá ve.ebaná armáda kovidveriacich!

   Tú fotku daj prosím ťa na Uložto.net alinkuj to sem. Treba počkať než sa to na Ulož zobrazí – možno o hodinu.

   http://www.ulozto.net
   šípka – Upload files – zvoľ Public – upload – vyber z miesta kde – otvoriť – načítať – save
   ———————————
   Treba s tým zaplaviť sociálne siete a podávať trestné oznámenia – a keď sa to nepohne – zobrať zákon do vlastných rúk! DOSŤ!

  • Takze bude medzi tymi,co pojdu na „Hojdacku“????

 16. Zdravotníctvo je rozkradnuté a naďalej sa tuneluje, lebo štát platí. Tu ide o zbavenie zodpovednosti za zdravie, pričom výber poistného je povinný.
  Smrť satanistom a ich bábkam. Beštie kradnú a rozkradli čo sa dalo.

 17. https://blog.hlavnespravy.sk/27989/1-norsko-covid-je-sezonna-chripka-2-clenovia-kongresu-usa-a-ich-zamestnanci-su-oslobodeni-od-bidenovho-ockovacieho-mandatu-3-preco-je-na-celom-svete-zrazu-extremne-vazny-nedostatok-pr/
  1. Nórsko : COVID je sezónna chrípka ? 2. Členovia kongresu USA a ich zamestnanci sú oslobodení od Bidenovho očkovacieho mandátu 3. Prečo je na celom svete zrazu extrémne vážny nedostatok pracovníkov? 4. ZAOČKOVANÁ SLOVENSKÁ HEREČKA ŠVIDRAŇOVÁ DOSTALA COVID

  Nové mandáty prezidenta Joe Bidena na očkovanie federálnych zamestnancov sa nevzťahujú na členov Kongresu ani na tých, ktorí pracujú pre Kongres alebo federálny súdny systém.
  BM : tak sa pýtam sám seba ,čo je za týmto rozhodnutím ? Zrejme veľmi dobre vedia čo obsahujú tieto jedy

 18. V ŽIADNOM PRÍPADE NEDOPUSTIŤ!!!! Už teraz sú nenažratí! Po osobných skúsenostiach s nimi by som tak minimálne tretine nie zvýšil platy, ale znížil. Po vyjadreniach poniektorých „odborníkov“ v masmediách by som poniektorým dokonca zobral titul…. To, že táto korona-hystéria sa nezvláda je dôsledok nekompetentnosti pandemickej komisie, kde sa „nainštalovali“ politici, ktorí takmer ničomu nerozumejú!

 19. kedy príde doba zúčtovania????Už včera bolo neskoro. !!! Ej, junáci vymreli, či…..

 20. https://www.infowars.com/posts/watch-13-year-olds-heart-stops-following-jab-distressed-mom-claims/
  Watch – 13 Year Old’s Heart Stops Following Jab, Distressed Mom Claims
  Pozerajte – 13 ročné srdce sa zastavuje po vakcíne, tvrdí zúfalá mama

 21. jednoduchá

  …Vladko myslím si, že tá doba zúčtovania je tu a teraz…nie junáci nevymreli, len nie všetci sa prejavujú v dostat.miere ako p.Balák…všetko je o nás ľuďoch – jednotlivcoch…sú ľudia, kt.svoj opač.názor k týmto nezmys.nariad. dávajú aj najavo a sú takí, čo ponadávajú, ale ich predsa len stále dodržiavajú… aj tí lekári sú rôzni…tí kt.tú Hipp.prísahu ozaj dodržiavajú a ozaj pomáhajú ako p.Lipták a potom sú tí druhí, kt.chcú na nás zarábať…treba ignorovať všetky nezmysly od vlády a treba vydržať…aj keď tá cesta bude náročná, verím, že sa nám to podarí zvládnuť….

 22. https://cz24.news/sefredaktor-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti-24-09-2021-top-info/
  ŠÉFREDAKTOR AERONET.CZ PAN VK KOMENTUJE AKTUÁLNÍ UDÁLOSTI – 24.09.2021 – TOP INFO!!!

 23. https://cz24.news/video-izraelska-televize-odpalila-bombu-vice-nez-90-novych-pripadu-covid-19-v-izraeli-pochazi-z-rad-plne-ockovanych-osob-top-info/
  VIDEO: IZRAELSKÁ TELEVIZE ODPÁLILA BOMBU – VÍCE NEŽ 90% NOVÝCH PŘÍPADŮ COVID-19 V IZRAELI POCHÁZÍ Z ŘAD PLNĚ OČKOVANÝCH OSOB! – TOP INFO!!!

 24. https://cz24.news/svetova-bomba-unikly-dokument-z-darpa-jehoz-analyza-odhalila-a-potvrdila-planovany-utok-na-lidstvo-z-pomoci-aerosolizovanychdo-kuze-pronikajicich-nanocasticovych-spike-proteinu/
  SVĚTOVÁ BOMBA: UNIKLÝ DOKUMENT Z DARPA jehož analýza odhalila a potvrdila plánovaný útok na lidstvo z pomocí aerosolizovaných,do kůže pronikajících nanočásticových spike- proteinů

  Útok biologickou zbraní „Super MERS“ je nyní doslova na spadnutí a operátoři nasazených biologických zbraní jsou již rozmístěni napříč městy USA, pravděpodobně vyzbrojeni aerosolizujícími drony. Chystají se nás skutečně postříkat super nebezpečnou biologickou zbraní.

  SARS-CoV-2 nebyl nikdy určen k zabíjení. Byl navržen tak, aby se rychle šířil s nízkou úmrtností a jen vytvořil celosvětovou paniku a poptávku po očkovacích látkách

  Ale MERS je super smrtící biologická zbraň. To bude vypuštěno příště, vyladěná verze MERS, která byla vynalezena prostřednictvím Fauciho, NIH a WIV a je plně pod kontrolou PLA (Lidová osvobozenecká armáda).

  Vydání Super MERS bude zločineckou vládou označováno za „variantu“ a oni budou obviňovat neočkované při aktivaci táborů smrti covidů CDC za účelem shromáždění politických disidentů a zahájení masových poprav.

  Připravte se na postřik aerosolovými toxickými nanočásticemi pronikajícími pokožkou. Všechno je to v návrhu DARPA (který DARPA naštěstí odmítla financovat) a program vylidňování je nyní každému, kdo tomu věnuje pozornost, zcela zřejmý.

  • Žiadne väčšie častice nemôžu prenikať kožou. Bielkoviny sú veľké molekuly. Cez kožu môže prenikať niečo čo sa vie zavŕtať, ako svrab.

 25. Dnes ráno „vyskočila“ Schumannova rezonancia na 55Hz…22.9. to bolo 54Hz.
  Ako bonus, blíži sa k Zemi geomagnetická búrka sily G2.
  … hmm, to by už mohol aj ten kovid skapať 😀

 26. https://cz24.news/britsky-odvolaci-soud-rozhodl-ze-deti-do-16-let-mohou-dostat-celozivotne-menici-blokatory-puberty-bez-souhlasu-rodicu/
  Britský odvolací soud rozhodl, že děti do 16 let mohou dostat celoživotně měnící blokátory puberty bez souhlasu rodičů

  UK: Ve Velké Británii mají teď děti přístup k lékům pro přeurčení pohlaví bez souhlasu rodičů.

  • Čiže keď sa dievča cíti na chlapca a tak si ide pre lieky?
   Ako v tom anglickom seriáli Roky a roky… Keď chcela byť bezpohlavný robot tak sa dala bez vedomia rodičov celá očipovať

 27. „Delta variant koronavírusu je až 10-násobne MENEJ nebezpečný než britský variant.“
  …. Nemôže byť, keďže tieto varianty nevedia od seba odlíšiť. Ten prvotný proste len zoslabol.

 28. Jednoduchá

  …áno Maroš, podvodníci sú dávno odhalení, no kovidveriaci stále neodhalili tú hlav.pravdu, a to, že nič také ako cov.neexistuje, je to len výmysel na zarábanie peňazí a obohacovanie sa ,,urč.skupinky“ ľudí….a na tom ulož to je zaujím.film Berkat a Maršo – veľmi priamo ukázané na udalosti v Čečens., to ako to ovplyvnilo životy a aká veľká je hodnota našej kultúry, národ.tradícii…aká dôležitá je naša sloboda, kt. je nenahraditeľná…práve teraz si ju musíme chrániť čo najviac… ametyst, ako vieš, že tá Schumannova rezonancia mala práve takúto hodnotu?…

 29. To neklapne.. Lebo lekarske organizacie nevedia riadit „pandemicky“ plan vlady a preto moc nedostanu ani nahodou.

Pridajte komentár

*