Podľa štúdie zo Stanfordu sú rúška bezcenné, škodia zdraviu a môžu viesť k predčasnej smrti


Print Friendly, PDF & Email

Podľa štúdie zo Stanfordu sú rúška bezcenné, škodia zdraviu a môžu viesť k predčasnej smrti

(Joe Hoft, technocracy.news) – Stanfordova univerzita dospela k rovnakému záveru ako stránka Technocracy News, že tvárové rúška sú nielen neúčinné proti šíreniu ochorenia COVID, ale že aj priamo škodia vášmu zdraviu.

Tým sa z nosenia rúšok stáva len politická zbraň a nástroj sociálneho inžinierstva. Keď sa nositelia rúšok postupne psychicky zrútia, dajú sa ľahšie pretvoriť na obraz Technokratov.

Štúdia prestížnej univerzity o rúškach

Nedávna štúdia zo Stanfordu uverejnená v NCBI, podliehajúcemu Národnému ústavu zdravia (NIH), ukázala, že rúška absolútne nijako nebránia šíreniu ochorenia COVID-19 a že ich používanie je dokonca škodlivé.

NIH publikoval lekársku hypotézu Dr. Barucha Vainshelboima (oddelenie kardiológie, Systém zdravotnej starostlivosti pre záležitosti veteránov v Palo Alto / Stanfordova univerzita, Palo Alto, Kalifornia, USA).

NOQ Report k tejto štúdii uviedli:

„Počuli ste o odborne posúdenej štúdii, vykonanej Stanfordovou univerzitou, ktorá jednoznačne potvrdzuje, že tvárové rúška majú absolútne nulovú šancu zabraňovať šíreniu ochorenia Covid-19?

Nie? Bola uverejnená na vládnej stránke Národného centra pre biotechnologické informácie (NCBI).

NCBI je pobočka Národného zdravotného ústavu, a tak by si človek povedal, že by o takej štúdii mali vo veľkom informovať mainstreamové médiá a mali by si ju osvojiť ´vedu milujúci´ ľudia z veľkých technologických spoločností.“

Výsledky štúdie zo Stanfordu

Podľa záverov tejto štúdie sú tvárové rúška neúčinné na zastavenie prenosu ochorenia COVID-19 a v skutočnosti môžu spôsobovať zhoršenie zdravia a predčasnú smrť.

Vyhľadávač DuckDuckGo však, naopak, zistil, že informáciu ŽIADNE mainstreamové média neprevzali a že tyrani z veľkých technologických spoločností budú odstavovať ľudí, ktorí ju zverejnia, ako na vlastnú škodu zistil politický stratég Steve Cortes, keď zverejnil tvít, ktorý nebol v súlade s naratívom o tvárových rúškach.

V  tvíte uviedol citát a odkaz, ktorý Twitter viedol k tomu, aby mu zablokoval účet. Možno na neurčito.

štúdia NCBI (ktorá bola medzičasom, neprekvapivo, stiahnutá) sa začína nasledujúcim abstraktom:

„Mnohé krajiny sveta využívali zdravotnícke a nezdravotnícke tvárové rúška ako nefarmaceutické opatrenie na zníženie prenosu a infekčnosti koronavírusového ochorenia roku 2019 (COVID-19).

I keď vedecké dôkazy, podporujúce účinnosť tvárových rúšok, chýbajú, boli konštatované nepriaznivé fyzioogické, psychologické a zdravotné účinky.

Stop Candida

Bola vyslovená hypotéza, že tvárové rúška ohrozili bezpečnostný a účinnostný profil a ich používaniu by sa malo vyhýbať. Tento článok komplexne sumarizuje vedecké dôkazy vo vzľahu k noseniu rúšok v ére ochorenia COVID-19, poskytujúc prospešné informácie pre verejné zdravotníctvo a pre prijímanie rozhodnutí.

Štúdia vyslovuje nasledovný záver (zvýraznenie textu bolo pridané):

„Existujúce vedecké dôkazy spochybňujú bezpečnosť a účinnosť nosenia tvárových rúšok ako preventívneho opatrenia pred ochorením COVID-19.

Údaje naznačujú, že tak zdravotnícke, ako aj nezdravotnícke tvárové rúška sú neúčinné pri prenose z človeka na človeka vírusových a infekčných ochorení ako sú SARS-CoV-2 a COVID-19, čo hovorí proti používaniu tvárových rúšok.

Ukázalo sa, že nosenie tvárových rúšok má závažné nepriaznivé fyziologické a psychologické účinky. Medzi také patrí hypoxia, hyperkapnia, zadýchanosť, zvýšená hladina stresových hormónov, imunosupresia, únava, bolesti hlavy, pokles kognitívneho výkonu, predispozícia na vírusové a infekčné ochorenia, chronický stres, úzkosť a depresia.

Dlhodobé dôsledky nosenia rúška môžu spôsoboť zhoršenie zdravia, vznik a progresiu chronických ochorení a predčasnú smrť.

Vlády, tvorcovia politiky a zdravotnícke organizácie by mali vo vzťahu k noseniu tvárových rúšok, ktorých nosenie je považované za preventívne opatrenie pre zdravie verejnosti, využívať vhodný a na vedeckých dôkazoch založený prístup.“

Riziká a možné následky nosenia rúšok

Toto je zoznam fyziologických a psychologických účinkov nosenia tvárových rúšok a ich možné zdravotné následky, ktoré uvádza spomínaná štúdia:

1. Fyziologické účinky:

 • hypoxémia
 • hyperkapnia
 • zadýchanosť
 • zvýšená koncentrácia laktátu
 • pokles hladín pH
 • acidóza
 • toxicita
 • zápal
 • samonakazenie
 • nárast hladín stresových hormónov (adrenalínu, noradrenalínu a kortizolu)
 • zvýšená svalová tenzia
 • imunosupresia

2. Psychologické účinky:

 • aktivácia stresovej reakcie „bojuj alebo utekaj“
 • chronický stresový stav
 • strach
 • poruchy nálady
 • nespavosť
 • únava
 • oslabený kognitívny výkon

3. Zdravotné dôsledky:

 • zvýšená predispozícia na vírusové a infekčné ochorenia
 • bolesti hlavy
 • úzkosť
 • depresia
 • hypertenzia
 • kardiovaskulárne ochorenie
 • rakovina
 • cukrovka
 • Alzheimerova choroba
 • dráždenie jestvujúcich stavov a ochorení
 • zrýchlený proces starnutia
 • zhoršenie zdravia
 • predčasná úmrtnosť

Záver

Dôkazy o neúčinnosti a vyslovenej škodlivosti rúšok neustále pribúdajú.

Nedávno sme zverejnili informácie o inej štúdii, ktorá dokonca zistila, že školy s rúškami zaznamenali oproti školám bez rúšok až o 37% viac prípadov nákazy COVID-19 medzi žiakmi a o 84% medzi učiteľmi.

Načo teda ešte vláda a úrady čakajú? Prečo okamžite nezrušia povinnosť nosenia rúšok všade na verejnosti a hlavne na školách, pretože bezbranné deti nimi dnes trpia zrejme najviac?

Čakajú na to, až sa stihnú naplno prejaviť ich nepriaznivé zdravotné následky? Až začnú ľudia na vládu a úrady verejného zdravotníctva podávať žaloby a oni skončia na dlhé roky v base pre úmyselné poškodzovanie zdravia a všeobecné ohrozenie?

Ale ako sa vraví: „Kto chce kam, pomôžme mu tam!“

Stop Candida

Autor: Joe Hoft, Zdroj: technocracy.news, ncbi.nlm.nih.gov, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.infovojna.sk/article/dag-danis-kuciakovo-meno-zneuzili-na-politicky-zapas-progresivne-vycvicene-mimovladky-prikladom-je-via-iuris-financovana-sorosom-kde-vyrastla-caputova
  Dag Daniš: Kuciakovo meno zneužili na politický zápas progresívne vycvičené mimovládky: Príkladom je Via Iuris financovaná Sorosom, kde „vyrástla“ Čaputová

 2. Úplne neuveriteľné:
  https://www.youtube.com/watch?v=0Bio1B7blzI
  TO FAKT SA TÁTO VLÁDA BAVÍ ŠTÝLOM: „MŔTVÝ DÔCHODCA = DOBRÝ DÔCHODCA, ASPOŇ UŠETRÍME NA DÔCHODKOCH“ ?

  • Sulikovci sú liberáli a nijako sa tým netaja, že chcú eutanáziu pre dôchodcov, veď aj prezidentka má túžbu v srdci, aby sa nebáli dôchodcovia na Slovensku umierať.

 3. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/guverner-americkeho-statu-texas-ukazuje-ze-i-bez-drastickych-opatreni-covid-19-se-da-zit/
  Guvernér amerického státu Texas ukazuje, že i bez drastických opatření Covid-19 se dá žít

  Guvernér amerického státu Texas, Greg Abbott, (zde neprobíhá lockdown a jsou zakázány očkovací pasy)

  Dále vydal výkonný příkaz zákazu vymáhání nošení masek, jinými slovy nesmí být povinné ve školách a úřadech. Jediná výjimka jsou věznice a nemocnice.

 4. https://www.naturalnews.com/2021-05-19-health-departments-lying-covid-vaccine-vascular-reactions.html
  Health departments caught lying, covering up covid vaccine vascular damage and “acute anaphylactic reactions”
  Zdravotnícke oddelenia prichytené pri klamstve, zatajujú vaskulárne (cievne) poškodenia od covid vakcín a „akútne anafylaktické reakcie“.

 5. https://www.banned.video/watch?id=60a5be56cbd6ec3ad36ff864
  The Spike Protein Is The Bioweapon, And It Is Found In The Vaccines
  Spike (hrotový) proteín je biologická zbraň a je nájdená vo vakcínach

 6. https://tadesco.org/obvineni-za-zlociny-proti-lidskosti-spachane-justinem-trudeau-a-dalsimi-bude-projednavat-nejvyssi-soud/
  Obvinění za zločiny proti lidskosti spáchané Justinem Trudeau a dalšími bude projednávat Nejvyšší soud

  „Majitel JW Foods William Fehr, obdržel soudní dokumenty, které vyobrazují obžaloby ze zločinů proti lidskosti spáchané Justinem Trudeau, papežem, anglickou královnou, OSN, kartelem s vakcinací, premiérem Dougem Fordem, ministry zdravotnictví po celé zemi a tyrankými policisty, kteří nastoupí před vrchní soud v Ontariu.“

 7. https://tadesco.org/norimbersky-proces-2-0-v-priprave-who-a-svetovi-politici-sa-budu-musiet-zodpovedat-za-zlociny-voci-ludstvu/
  Norimberský proces 2.0 v príprave: WHO a svetoví politici sa budú musieť zodpovedať za zločiny voči ľudstvu

  Norimberský proces 2.0 sa pripravuje. Hromadnú žalobu podporuje tisíce právnikov a lekárov po celom svete. Vedie ju americko-nemecký právnik Reiner Fuellmich, ktorý obviňuje osoby zodpovedné za škandál Covid-19 zmanipulovaný Davosovým fórom. V tejto súvislosti je potrebné pripomenúť, že Reiner Fuellmich je právnik, ktorý uspel v usvedčení automobilového giganta Volkswagen v prípade zmanipulovaných katalyzátorov, rovnako ako uspel aj v odsúdení Deutsche Bank ako zločineckej spoločnosti.

 8. https://www.banned.video/watch?id=60a59596eb541a3957bddf33
  Doctor Warns The World Of Deadly Nanotechnology Inside Covid Vaccines
  Lekárka varuje svet pre smrteľnou nanotechnológiou vo vnútri Covid vakcín

 9. https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2011/179/20210515
  chcem poprosiť redakciu Bádateľa, okomentovať tento zákon; možno, by to bol bežný zákon o mobilizácii, keby medzi jeho uverejnením JÚN 2011 a účinnosťou 15.5.2021 neubehlo 10 rokov;
  je to dielo ešte dzurindovej vlády
  a teda podľa toho vyplýva, že súčasná vláda o tomto dobre vedela, keďže núdzový stav ukončila 17.5.2021

 10. THIS ARTICLE HAS BEEN RETRACTED.
  Cize clanok bol stiahnuty.

  Je to v sekcii hypoteza, nie v sekcii studia.

  Opatrne s takymito clankami, drzte sa faktov. Potom vas lahko odpinkaju ze sirite bludy.

  • Ono viaceré štúdie, ktoré ukázali nepohodlné zistenia, boli „retracted“, čiže dobrovoľne-nasilu stiahnuté. To nie je nič nové vo svete skorumpovanej medicíny a farmaceutických firiem.

 11. https://otevrisvoumysl.cz/pripady-umrti-deti-po-covid-injekci/
  Případy úmrtí dětí po covid injekci

  Ve zkratce…
  Souhrn několika případů hlášených úmrtí dospívajících poté, co obdrželi covid injekci. Případy jsou z databáze VAERS.

 12. https://www.infovojna.sk/article/video-lekarka-hschlova-nesmime-se-bat-zit-covid-je-nafouknuty-smrt-je-soucast-zivota-ockovani-nepotrebuji
  VIDEO: Lékařka Höschlová: Nesmíme se bát žít, covid je nafouknutý, smrt je součást života. Očkování nepotřebuji

 13. https://www.infovojna.sk/article/vo-svete-je-vdaka-ziskom-z-predaja-vakcina-proti-koronavirusu-o-devat-miliardarov-viac
  Vo svete je vďaka ziskom z predaja vakcína proti koronavírusu o deväť miliardárov viac

  Medzi novými miliardármi sú napríklad riaditelia farmaceutických firiem Moderna a BioNTech, ako aj traja zakladatelia čínskej firmy na výrobu vakcín CanSino Biologics.

 14. https://www.naturalnews.com/2021-05-19-japanese-red-cross-blood-donations-coronavirus-vaccines.html
  Japanese Red Cross refusing blood donations from people who have been injected with coronavirus “vaccines”
  Japonský červený kríž odmieta darcovstvo krvi od ľudí ktorí boli zaočkovaní korona vírusovými „vakcínami“

 15. Podívejte se na tento tweet – zdravotní sestra říká, že 100 % pacientů na oddělení COVID bylo plně očkováno. Nikdy nešlo o virus. Vždy šlo o vakcínu.

  https://twitter.com/vegsource/status/1393358858811187200

 16. https://www.hlavnespravy.sk/po-ockovani-astrazeneca-dostal-43-rocny-muz-krvne-zrazeniny-a-stratil-2-metre-tenkeho-creva-foto-nevhodne-pre-slabsie-povahy/2544370
  Po očkovaní AstraZeneca dostal 43-ročný muž krvné zrazeniny a stratil 2 metre tenkého čreva. Foto nevhodné pre slabšie povahy

 17. https://www.slovanskenoviny.sk/vsetci-ockovani-mrna-vakcinami-zacnu-coskoro-zomierat-dr-vernon-coleman-prehovoril-o-existencnej-hrozbe-pre-ludstvo/
  VIDEO: VŠETCI OČKOVANÍ MRNA VAKCÍNAMI ZAČNÚ ČOSKORO ZOMIERAŤ… Dr. Vernon Coleman prehovoril o existenčnej hrozbe pre ľudstvo. ZAMYSLENIE

 18. https://www.naturalnews.com/2021-05-20-3500-covid-variants-mass-vaccination-campaign-india.html
  Explosion of 3,500 new covid “variants” follows mass vaccination campaign in India
  Explózia 3500 nových „variantov“ po masovej vakcinačnej kampani v Indii

  The “vaccines” are spreading the variants, and communist China is laughing about it
  „Vakcíny“ rozširujú varianty a komunistická Čína sa tomu smeje

 19. Jednoduchá

  ….sloboda je dôležitejšia ako zdravie i život, pretože bez slobody nie je ani zdravie ani život………tak krásne, stručne a výstižne napísané ! to hovorí za všetko, treba si brať príklad z našich predkov……………………………………………………………………..

  • Keď nemáš zdravie a ležíš na posteli, tak načo ti je sloboda?

   • Z neslobody ochorieš! Ste indoktrinovaní-é matrixom duality! Každú jednotu potrebujete rozdeliť! Zdravie, sloboda, sebarealizácia – ako to mám napísať – do trojuholníka?

    Treba ťa zdravú priviazať o posteľ – môžeš s ňou chodiť aj na záchod. Ako môžeš byť bez pohybu mysle či tela zdravá? Čiže – lockdown ti nevadí, lebo si „zdravá“? Potom nie si zdravá.

    • Opýtaj sa pacienta-ležiaka ako mu vadí lockdown.
     V plienkach nepotrebuješ na záchod.
     Dôležitejšia je sloboda mysle.

     • Bingo! A teraz – ako ju v programovom Matrixe dosiahnuť – že!

 20. Už stačilo. Idiotov vo vláde treba na večné veky odstrániť. Spôsobov je veľa. Už sa tak dávno malo stať.
  Otroci, hoŕ sa k víťazstvám …

 21. Dobro den’. Prosim vas, viete o nejakej alternatívnej škole na Slovensku kde sa nenúti deti nosiť ruška? D´akujem!

Pridajte komentár

*