Novodobé pálenie kníh: Z internetu mažú dôkazy o neúčinnosti rúšok


Print Friendly, PDF & Email

Z rôznych webových stránok boli len nedávno s veľmi chabým vysvetlením odstránené najmenej dve štúdie týkajúce sa účinnosti rúšok.

Zubársky časopis Oral Health Group odstránil zo svojej internetovej stránky výskumnú štúdiu, ktorá zistila, že ochranné rúška na zastavenie šírenia ochorenia nefungujú. Tvrdia, že štúdia „v súčasnej klíme už nie je relevantná.“

Štúdie spochybňujúce rúška

Článok „Prečo tvárové rúška nefungujú: výrečný prehľad“ sme ako zdroj už použili a spravili veľké porovnanie všetkých výskumných štúdií, zameraných na účinnosť rúšok ako nástroja prevencie ochorenia.

Vo všeobecnosti sa zistilo, že dôkazy naznačujú, že tvárové rúška majú ako prevencia infekcie len malú, alebo žiadnu hodnotu.

Autor štúdie John Hardie (BDS, MSc, PhD, FRCDC) je veterán s 30-ročnou zubárskou praxou, špecializujúci sa na kontrolu infekcií. Štúdia má vyše 30 odkazov a zdrojov z vedeckých časopisov a odborných štúdií.

Ťažko povedať, kedy presne bol článok odstránený, no digitálny archív Wayback Machine ukazuje, že 25. júna tam ešte bol, v dobe od 2. do 9. júla jednoducho chýbal a 10. júla ho nahradilo súčasné vyhlásenie z 10. júla.

Našťastie, len čo je niečo na internete, je to tam stále a tak si viete archivovanú verziu článku pozrieť na tomto odkaze.

Stojí za to prečítať si aj samo vyhlásenie. Nie kvôli tomu, čo hovorí, ako skôr kvôli tomu, čo nehovorí:

Ak hľadáte článok Johna Hardieho „Prečo tvárové masky nefungujú: výrečný prehľad“, tak ten bol odstránený. Obsah bol uverejnený v roku 2016 a v našej súčasnej spoločenskej klíme už nie je relevantný.

Zbohom vysoký krvný tlak

Odkaz nehovorí, či bol „nepresný“ alebo „fakticky nesprávny“, len že už „v našej súčasnej klíme už nie je relevantný“. Tiež nehovorí, či bol odstránený na žiadosť autora, alebo či sa ten svojej štúdie formálne zriekol.

Ďalšie odstraňované dôkazy

Nie je to prvýkrát, čo bol z internetu odstránený dôkaz o neúčinnosti ochranných rúšok.

Dr. Denis Rancourt zostavil ešte v apríli prehľad dôkazov s názvom „Rúška nefungujú: prehľad vedeckých poznatkov, relevantných pre sociálnu politiku ohľadom COVID-19“. Pred svojím odstránením mal na ResearchGate viac než 400 000 pozretí.

V archíve ho nájdete na tomto odkaze.

Ospravedlnením pre toto odstránenie bolo, že „šíril informácie, ktoré môžu škodiť“.

Znovu si všimnite ten jazyk. Nie „falošné informácie“, ani „fakticky nesprávne informácie“, len informácie, ktoré môžu škodiť“. Nikto (zatiaľ) nespochybňuje metódu práce, ani presnosť zistení.

Záver

Keď vám dôkladný výskum „môže škodiť“, čo to o vás v skutočnosti hovorí? Ak pravda nezapadá do „súčasnej klímy“… čo to hovorí o našej spoločenskej klíme?

Je to zaujímavá situácia, ktorá stojí za ďalšie skúmanie.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: off-guardian.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.youtube.com/watch?v=0zLfG7Bef1c
  Táto nová relácia Sám sebe lekárom má názov:
  Testy na koronavírus a nové vakcíny proti nemu.
  Vedie to pán Ing. Fillo, čo vedie aj web slobodavockovani.sk

 2. novodobé „pálenie kníh“ .. dym z toho nebude, ale smog áno

 3. To si musíme uvedomiť, že tá 0.0001 percentá elita čo ovláda túto zemeguľu, oni ovládajú 85 percent všetkých médiícelosvetovo. Fakticky ide o niekoľko rodín (nedotknuteľných).
  Veď vidíme, teraz hovorcom Rockefellerovcov je Fauci a Bill Gates, každé gaunerstvo čo urobia im hladko prejde. Čítali sme ako tento vírus bol vyrobený, vypustený a nikto nie je za toto zverstvo stíhaní. Nikto nekontroluje chemické laboratória čo majú Američania po celom svete. Nikto nekontroluje čo sa dáva do Chemtrails (čím nás sprejujú dennodenne).
  A teraz sa ide ďalej robiť cenzúra na internete, majú na to techniky. Ale speje to k tomu, že skončíme ako v Číne kde internet je vysoko kontrolovaný, kde už každý človek je pod kontrolou (sociálny kreditný systém).

 4. Klikla som na môj obľúbený web, nabehol tam tento článok:
  https://www.naturalnews.com/2020-11-16-full-transcripts-sidney-powell-interviews-dominion-software-voting-fraud.html#
  Je to o tom, že existuje softvér na podvody pri voľbách (Dominion software).
  Ja už len hovorím No comment – bez komentára.

 5. Ďalší dnešný článok z môjho obľúbeného webu:
  https://www.naturalnews.com/2020-11-16-biden-make-covid-19-vaccinations-mandatory.html
  Voľný preklad názvu:
  Biden hovorí, že zvažuje, že vakcinácie proti Covidu budú povinné.

  • Ako pekne už teraz môže celý svet vidieť, prečo sa popiera, zakrýva, falšuje Trumpovo jasné víťazstvo vo voľbách:
   No lebo Biden chce stoj čo stoj vakcínovať, zatiaľ čo Trump je rozhodnutý tento šialený Bidenov plán zastaviť a vakcinátora Dr. Fauciho aj s jeho vakcínami vyhodiť.
   …je neskutočné, koľkí americkí voliči, nadšenci ničiacej vakcíny chodia po tejto vyšinutej zemi… ešteže ich je aspoň o chlp menej, ako tých so zdravým rozumom…
   Verme, že pravda nakoniec zvíťazí.

 6. https://www.naturalnews.com/2020-11-16-uk-government-posts-bid-for-ai-system-flood-of-covid-19-vaccine-injuries.html
  Tento dnešný článok by sa mal preložiť, hrozné, hrozné…
  Behom dňa to v kľude prečítam, teraz som ním len „preletela“.

  • Prekopírovala som úvod tohto článku:
   Občania majú bez najmenších pochybnosti ústavné právo pokojnými protestami vyjadriť nesúhlas s tým, ako Matovičovsko-Čaputovská marionetská COVID mafia už pol roka obmedzuje a ruší ľudské práva a nátlakovo-podvodným spôsobom vnucovania testov, šikanuje zdravých ľudí. Už pripravuje i očkovanie a čipy.

 7. Definitiva

  Pálenie kníh, stredovek. To je cieľom svetového finančného resetu pod krycím názvom Covid pandémia.
  Pandémia neexistuje, je to fikcia, klamstvo elít. Pandémia existuje iba v masmédiách, v rastúcom počte pozitívnych nič nedokazujúcich testoch, na vlnu pandémia povinne naskočili politici, doktori, nemocnice, zdravotná poisťovňa, obraz na celom svete rovnaký. V jeden deň sa vyhlási rozkaz a v celom svete naraz rastú počty pozitívnych, fiktívnych mŕtvych… Nákaza nikdy nevznikne naraz na celom svete a nikdy neskončí zo dňa na deň, ako vo Wuchane, kde dnes už ani neevidujú pozitívnych. Nákaza sa správa inak, má svoje zákonitosti, pandémia je politický Covid vírus a nie choroba.
  Nákaza je definovaná:
  -klinickými príznakmi, tie si politici zamenili za pozitívny test. Klinické príznaky sú vraj ako mierna chrípka, nikto nerozlišuje medzi Covid a ostatnými dýchacími ochoreniami, všetko je Covid
  -izoláciou pôvodcu ochorenia z chorého človeka, dodnes nebol z chorého izolovaný ani jeden vírus spôsobujúci Covid, čiže SARSCoV2
  -izolovamný pôvodca nákazy, SARSCov2, musí byť schopný nakaziť zdravýcgh ľudí, vyvolať u nich chorobu, to sa nestalo, lebo vírus nebol izolovaný.
  – SARSCoV2 je laboratórna genetická mutácia vírusu, vid. aj Dr. Peková, jeho mutácia je taká, že v prírode oslabne a zanikne, nie je zlučiteľná s jeho bytím.

  Ďalej chcem poukázať na to, ako sú ľudia vystrašení, boja sa smrti, ak to nepomáha, tak sa boja pokút a sankcií od politikov. Ľudia odmietajú objektívne informácie, slepo preberajú názory vodcu tlupy, nepoužívajú vlastný rozum.

  Do toho stavu sa psychika ľudstva dostala cieleným negatívnym šľachtením ducha človeka, masovo sa to dialo min tisíc, rokov /rozkol cirkvi r.325/ a regionálne prakticky od vzniku biiblických cirkví, prví boli šľachtení židia ako budúci vládcovia sveta. Biblické cirkvi sú nástrojom sociálno parazitickej ideológie elít, znacharov, dnešnej Západnej civilizácie, prvopočiatok nastal v Starovekom Egypte asi pre 5 000 rokmi. Kresťanská vatikánska katolícka cirkev sa profilovala po r. 325 a vrchol deštrukcie spoločnosti dosiahla v stredoveku. Bolo viacero kresťanských prúdov, všetky boli surovo likvidované, napr. Ariáni, tí fungovali ešte prted pár sto rokmi.

  Pred temným stredovekom žila na Zemi celosvetová vyspelá civilizácia s jednotnou architektúrou, s obrovským poznaním. Stredovek zničil knižnice, školstvo, vymazal dejiny Sklovanov a Rusov, dodnes sa účíme dejiny písané Nemcami a mnohé elity verejne prehlasujkú, že Slovania sa prisťahovali sem v 5 stor. z močiarov… Archeológia tvrdí iné, vid. Viktor Timura, Dávnoveká Európa. Poznanie ľudstva bolo vymazané z poznania predkov.
  Nastal veľký temný stredoveký reset ľudstva, vývoj sa vrátil možno tisíc rokov dozadu.

  Presne to sa deje dnes. Schwab /Svetový ekonomický kongres/ a spol. vyhlasujú, že ekonomickú krízu spôsobil korona. To je lož, ekonomické krízy plánujú elity pravidelne už sto rokov a trvajú dodnes a priamo súvisia so vznikom FEDu v 1913 r. Korona „vznikla“ včera, nespôsobila, nemohla, bilónové svetové dlhy firiem, štátov, osôb. Kapitalizmus je v bankrote, dlhy zničia ekonomiku a hospodárstvo, krach firiem, štátov aj občanov,

  a hlavne v tomto krachu by elity prišli o moc a svetovládu a to sa nesmie stať!

  Preto bolo stádu predložené klamstvo o korona pandémii.

  Strach zo smrti v spojení so slepou vierou, že elity chcú ľudstvo spasiť pred katastrofou, vierou vyšľachtenou u stáda katolíckym kresťanstvom, vierou bez poznania a bez dôkazov, bez použitia logiky, zdravého rozumu.
  Ľudia jednoducho rozum nepoužívajú, duchovne je ľudstvo už v dobe stredoveku a ten materiálny stredovek bude nasledovať.

  Ľudstvo žije 5000 rokov v ilúzii vytvorenej informáciami, dnes masmediálnymi, elity ovládajú ľudstvo na základe klamu a viery vo vyššie dobro. Otrok si neuvedomuje a ani neche uvedomiť, že je otrok. ľudia veria v demokraciu, v pápeža ako vyslanca Boha, v cirkev ako učenie božie. Biblické nábožentsvá sa formovali tisícky rokov, písali ich elity, a okolo Boha ani náhodou neleteli ani na tisíc svetelných rokov. Ľudia veria v Darwvina, v pristátí na mesiac… dôkazy žiadne, filmy sa stratili, Rusi našli pristávací modul…veria v Slovanské dejiny písané Nemcami…

  Všetko dnešné bytie človeka je len ilúzia vytvorená elitami. Ten posledný dôkaz sú americké voľby, kolosálny software podvod, je skôr pravdepodoné, ako nie, že podobné volebné podvody sa dejú a diali v celom Západnom Pax Americana, že tomu vďačíme aj u nás za 30 rokov stále horšiu voľbu, ľudia si v každých voľbách zvolia tú horšiu a horšiu budúcnosť. Voľby sú masmediálnou manipuláciou mysle a voľbou z ponuky kandidátov elít a nie slobodnou voľbou slobodného ducha, plus podvodný volebný software a skaza je hotová tisícročná genocída Slovanov sa zavŕši, aby si svetové sociálno parazitciké elity mohli udržať moc nad svetom.

  Žiadne voľby nie sú riešením pre spoločnosť, všetky sú o elitách a otrokoch. Existujú dva koncepty bytia ľudstva:
  – sociálno parazitický, dnešný kapitalizmus, záujem jedinca stojí nad spoločnosťou a je zákonom chránený, elity a otroci, LGBTI, ekonomické krízy, vojny, revolúcie, genocídy, migrácia…
  -KSB, Koncept spoločenskej bezpečnosti, dobrovoľná, obojstranne výhodná mierová spolupráca suverénnych národných štátov, /http://leva-net.webnode.cz/. kde potreby spoločnosti, jej materiálny a duchovný rozvoj, majú prednosť pred individuálnym záujmom, lebo len bohatá a múdra spoločnosť je garanciou slobody človeka, jeho prežitia na Zemi, je garanciou bytia každého jedinc. A tu sa miliardári tvária, že nepochádzajú z ľudskej spoločnosti, ale sa vyliahli z prepeličieho vajca. KSB je o ochrane zdrojov na prežitie, o bohatých a múdrych ľuďoch bez -izmov. KSB nie je ani o socializme, ani kapitalizme, lebo tie sú otrokárske ideológie elít, Rothschild a spol..

  KSB je politikou Putina v Rusku a jeho inostranných parnerov v Ázii, Juž. Amerike Afrike. Nie v EÚ a NATO.

  Nový koncept bytia vám neponúka žiadna! politická strana, ľudia sú klamaní, žijú v ilúzii, že ľudstvo sa vyvíja dopredu, všetko je klam elít, pravdou je zákaz vzdelávať ľudstvo a držať ho vo viere v elitárne bludy, náboženstvo, demokracia, socializmus, trhové hospodárstvo, blahobyt na dlh… Veriaci dav, stádo, bludári, konajú dobrovoľne, dobrovoľne vo voľbách odovzdajú moc elitám! Elity majú moc len preto, lebo im ľudia veria, že chcú blaho pre ľudstvo a neveria tomu, že cieľom elít je sociálny partazitizmus, otroctvo a svetovláda.

  Ako sa podvádza demokracia v USA, dodnes nevídaný volebný podvod:

  https://aeronet.cz/news/video-auditni-bezpecnostni-firma-z-dallasu-potvrdila-ze-hlasy-americkych-volicu-koncily-na-serveru-ve-frankfurtu-v-nemecku-analytici-z-texaske-firmy-zjistili-ze-ve-zdrojovem-kodu/

  Ak sa budete rozprávať s nepodplatenými odborníkmi o korona pandémii, čaká vás rovnaký záver, podvod elít na ľudstve, 5000 ročný podvod elít na ľudstve.

 8. Jednoduchá

  Ďakujem všetkým za uved..príspevky, od p.Jean, ako vždy SKVELÉ, od p.Maroša, od p.Ametystu a od p.Definitívu – BRAVÚRNE, tlieskam !…….kiežby si tento Váš názor prečítalo čo najviac ľudí, mnohí, teda väčšina z nich si vôbec neuvedomuje, čo sa deje, a čo nám vlastne hrozí :-(…..veľmi smutné, no pravdivé….no napriek tomu, stále verím, že sa ,,spamätáme“ :-)……..
  Želám všet.skut.bádaj.pekný deň :-)………….

 9. https://www.youtube.com/watch?v=KJp8qefzqt8
  Názov tohto videa:
  Je načase zahájiť vyšetrovanie Billa Gatesa pre možné zločiny proti ľudskosti.

 10. https://www.youtube.com/watch?v=ti6Lvnkj2QY
  Toto sa oplatí pozrieť, ako býva náš „chudáčik“ Bill Gates, v akej mega vile za 150 miliónov dolárov, akú obrovskú jachtu vlastní…

 11. Definitiva

  Ha, ha , ha, Matovičova kapustná hlava. Príspevok je výborný až na jednu vec. Hovorí o nákaze a o tom, ako postupovať pri testovaní. Môj postoj je, pandémia neexistuje, ale nebránim doktorom testovaním zisťovať, či sa jedná o korona a lebo chrípkový vírus. Jeden je ako druhý, ochoriete ale nezomriete, ani vás to neinvaliduje .
  Prosím, pošlite tento príspevok kapustnej hlave Vantajmovej a Mikasovej bravčovej. Ad Mikas, človek, ktorý nezvláda riadenie svojho zdravia, nemôže riadiť likvidáciu nákazy, duševne na to nemá!

  https://blog.hlavnespravy.sk/24496/matovicova-kapustna-hlava/

 12. V Dánsku sa ľudia vzbúrili proti Covid tyranii a podarilo sa.
  https://www.youtube.com/watch?v=zadErfQ2pMY

Pridajte komentár

*