Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Nekompetentný Mikas dáva do vyhlášok veci, o ktorých nemá ani páru


Print Friendly, PDF & Email

Nekompetentný Mikas dáva do vyhlášok veci, o ktorých nemá ani páru

Ako všetci vieme, Mikasov Úrad verejného zdravotníctva SR sa za posledný rok a pol stal neslávne známou štátnou inštitúciou, ktorá obmedzovaním ľudských a občianskych práv sa formálne najviac podieľa na zavádzaní fašizmu na Slovensku.

Samotný Mikas sa hrdí piatimi akademickými titulmi. Nateraz nebudeme rozoberať fakt, že niektoré z týchto titulov boli získané na Krčméryho vysokej škole, ktorú niektorí označujú aj ako „fabrika na kupovanie titulov“.

Ďalší neslávne známi „absolventi“ tejto pokútnej školy sú napríklad populárny tanečník, porušovateľ vlastných nariadení a člen konzília „odborníkov“ Jarčuška či bývalá ministerka zdravotníctva Kalavská.

Ale späť k veci. Človek by očakával, že človek s piatimi titulmi ovplyvňujúci (terorizujúci) životy miliónov ľudí bude odborne zdatný a keď sa pod nejakú vyhlášku podpíše, tak aspoň má páru, o čom to je. Ukazuje sa však, že páru o tom nemá žiadnu.

Ako občan nachytal diletanta Mikasa na hruškách

Občan menom Ing. Branislav Čech chcel získať informácie a podklady, na základe ktorých Mikas vydal vyhlášky prikazujúce nosenie rúšok, respirátorov a ďalších foriem prekrytia horných dýchacích ciest.

Poslal preto pred pár týždňami Úradu verejného zdravotníctva SR žiadosť na základe slobodného prístupu k informáciám. Čoskoro dostal aj odpoveď, ktorá každého súdneho človeka musí zraziť do kolien. Nájdete ich na tejto stránke.

Pán Ing. Čech chcel vedieť odpovede na nasledujúcich 7 okruhov otázok (krátené):

1. Na základe akých noriem a skúšok sa posudzujú nariadené „ochranné pomôcky“?

2. Aké sú technické špecifikácie „ochranných pomôcok“ z hľadiska ich zdravotnej nezávadnosti, neškodnosti materiálu, z ktorého sú vyrobené, ich filtračnej účinnosti, koncentrácie oxidu uhličitého a dýchacieho odporu?

3. Kto a ako má právo kontrolovať, či predpísané „ochranné pomôcky“ spĺňajú požiadavky predpísané normami?

4. Ak nie je normou stanovená filtračná schopnosť predpísaných „ochranných pomôcok“, ako viete dokázať, že bránia šíreniu ochorenia Covid-19?

5. Ako je zabezpečená ochrana zdravia u ľudí, ktorým nosenie „ochranných pomôcok“ spôsobuje zdravotné ťažkosti?

6. Kto je zodpovedný za prípadné poškodenie zdravia spôsobené používaním „ochranných pomôcok“ vyžadovaných vyhláškou?

7. Minister zdravotníctva vyhlásil v relácii „Ide o pravdu“ dňa 24.8.2021, že sa riadi príkazmi Pfizeru. Stotožňuje sa s týmto vyhlásením aj Úrad verejného zdravotníctva alebo sa od tohto vyhlásenia dištancuje?

Nekompetentný Mikas nedokázal odpovedať ani na jedinú otázku

Úrad verejného zdravotníctva SR síce na túto žiadosť o informácie reagoval pomerne rýchlo, no bohužiaľ, na žiadnu položenú otázku uspokojivú odpoveď neposkytol.

Poďme sa pozrieť, aké odpovede dokázal Mikas zosmoliť:

Otázky 1 až 6 odstúpil Úradu pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo.

Liečba osteoporózy

Týmto vlastne Mikas priznal, že vydal vyhlášku šikanujúcu milióny Slovákov a Sloveniek bez toho, aby mal akékoľvek poznatky o pomôckach, ktoré pod hrozbami pokút a násilia (viď nedávno piešťanský Lidl) vymáhajú ozbrojené zložky.

No a k poslednej otázke o riadení sa príkazmi firmy Pfizer uviedol, že to nie je otázka v zmysle zákona o slobodnom prístupe k informáciám.

Takže suma sumárom, neposkytol ani jednu odpoveď. Tomu úbožiakovi nepomohlo ani vlastníctvo 5 titulov, aby dokázal odpovedať čo i len na jednu jedinú otázku!

Tu sa musíme vážne zamyslieť: Načo nám je taký hlavný hygienik?

To tam mohli dosadiť rovno nejakého orangutana alebo gorilu a výsledok by bol presne rovnaký. A daňových poplatníkov by to stálo pár kíl banánov namiesto tisíciek Eur mesačne, na ktoré sa tomuto nekompetentnému indivíduu všetci skladáme.

Záver: Čo s tým?

Do budúcnosti sa ako národ budeme musieť vážne zamyslieť nad zmysluplnosťou viacerých štátnych úradov.

Už teraz je však zrejmé, že by mal byť zrušený celý Úrad verejného zdravotníctva SR aj so všetkými svojimi regionálnymi pobočkami. Ukazuje sa totiž, že sú absolútne zbytočné.

Vedomosti nemajú žiadne, okrem šikanovania ľudí a prevádzok nič užitočné nerobia a aj to občasné prepuknutie žltačky raz za 10 rokov v osadách môžu riešiť obvodní lekári. Na to si naozaj nemusíme pásť týchto darmožráčov.

A ešte jedna vec…

Rovnako by malo byť zrušené aj celé ministerstvo zdravotníctva. Nemocnice majú svojich riaditeľov, tie sa vedia riadiť aj samé.

Ministerstvu podliehajúci ŠÚKL (Štátny ústav pre kontrolu liečiv) tiež nepotrebujeme, však oni len kopírujú rozhodnutia Európskej liekovej agentúry (EMA). V pohode ich nahradí jeden brigádnik za kopírkou a prípadne ešte jeden prekladateľ dokumentov, ktoré EMA náhodou nevydá v slovenčine.

A rovnako môže byť zrušené aj celé NCZI (Národné centrum zdravotníckych informácií).

Pracuje tam zhruba 300 nahadzovačov tabuliek do Excelu a aj tak majú v dátach totálny bordel. No a zdravotnú dokumentáciu si vedia viesť aj samotní lekári. Centralizované vedenie zdravotnej dokumentácie akurát tak zvyšuje riziko únikov informácií a riziko špicľovania „veľkého brata“.

A je to!

Namiesto nemocníc zrušíme povaľačov. Takáto reforma zdravotníctva nám nielenže ušetrí každoročne milióny, ak nie miliardy eúr, ale navyše aj odstráni nechutné šikanovanie občanov.

Výhra to bude pre každého! Teda, až na spomínaných parazitov. Tí si budú musieť na svoje živobytie začať konečne zarábať nejakou užitočnejšou prácou.

Liečba osteoporózy

Zdroj: zsi-korene.sk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.naturalnews.com/2021-11-12-nyc-covid-vaccine-sites-young-children-sacrifices.html
  NYC, the abortion murder capital of the world, opens 1,000 covid “vaccine” sites to inject young children with biological weapons in mass murder ritual
  New York, svetové hlavné mesto vrážd na potraty, otvára 1 000 covid „vakcinačných “ miest, aby malým deťom vpichovali biologické zbrane v rámci rituálu masovej vraždy

 2. https://www.vaccinedeaths.com/2021-11-11-cdc-director-says-people-dying-from-vaccine.html
  CDC director admits to “people DYING from VACCINE” during an interview
  Riaditeľ CDC počas rozhovoru priznáva, že „ľudia UMIERAJÚ z VAKCÍNY“.

 3. https://childrenshealthdefense.org/defender/science-studies-covid-vaccine-mandates/?itm_term=home
  21 Studies Showing Vaccine Mandates Aren’t Based on Science
  21 štúdií, ktoré ukazujú, že mandáty (povinnosti) na očkovanie nie sú založené na vede

 4. Podle posledních informací hodlají uvedené osoby ve svém jednání pokračovat. Proto jsme dnes doplnili naše oznámení a požádali Policii České republiky o zvážení uvalení vazby, jejímž cílem by bylo zabránit dalšímu protiprávnímu jednání.

  Oznamovatel podal dne 2. 11. 2021 trestní oznámení na osoby Adama Vojtěcha, t.č. ministra zdravotnictví, Pavlu Svrčinovou, t.č. hlavní hygieničku České republiky, a dále na dosud blíže neurčené osoby z řad zaměstnanců a poradců Ministerstva zdravotnictví, a to pro důvodné podezření, že se uvedené osoby mohly dopustit trestné činnosti spočívající ve spáchání trestného činu šíření nakažlivé lidské nemoci dle § 152 zákona č. 40/2009 Sb., trestní zákoník, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „TZ“).
  https://skrytapravda.cz/z-domova/251-policejni-vazba-na-ministra-vojtecha-a-hlavni-hygienicku-svrcinovou

 5. https://childrenshealthdefense.org/defender/the-measles-book-childrens-health-defense-vaccine/?itm_term=home
  ‘The Measles Book’: 35 Secrets You Won’t Learn From Government or Media
  Kniha o osýpkach: 35 tajomstiev, ktoré sa nedozviete od vlády ani médií

  “The Measles Book: Thirty-Five Secrets the Government and Media Aren’t Telling You about Measles and the Measles Vaccine,” a new book by Children’s Health Defense, reveals how Big Pharma and government health officials deceive parents and harm children.
  „Kniha o osýpkach: Tridsaťpäť tajomstiev, ktoré vám vláda a médiá nehovoria o osýpkach a vakcíne proti osýpkam,“ odhaľuje nová kniha organizácie Children’s Health Defense, ako veľké farmaceutické spoločnosti a vládni zdravotnícki úradníci klamú rodičov a ubližujú deťom.

 6. https://www.infovojna.sk/article/sef-pfizeru-vakcinacni-dezinformatori-jsou-zlocinci-maji-na-svedomi-miliony-zivot
  Šéf Pfizeru: Vakcinační dezinformátoři jsou zločinci. Mají na svědomí miliony životů

 7. https://www.infovojna.sk/article/konzilium-odbornikov-vita-schvalene-fasisticke-segregacne-covid-opatrenia-a-obmedzovanie-prav-neockovanym-nevylucuju-ani-potrebu-vacsmi-terorizovat-obyvatelstvo-ktore-si-odmieta-pichnut-do-tela-experimentalny-roztok
  Konzílium odborníkov víta schválené fašistické segregačné covid-opatrenia a obmedzovanie práv neočkovaným. Nevylučujú ani potrebu väčšmi terorizovať obyvateľstvo, ktoré si odmieta pichnúť do tela experimentálny roztok

  • Patrik Vulpis

   To tlusté bolševické prasa by potřebovali trochu pozměnit fasádu. Najvhodnejšie Steelkami. A druhý kreten ktorému podľa vlastného priznania, funguje iba polovica mozgu, tiež vedie “ múdre“ reči. Keď pocuvam tie jeho prejavy, tak silné pochybujem aj o tej VRAJ fungujúcej polke

 8. https://www.hlavnespravy.sk/mesto-new-york-si-kupuje-deti-za-vakcinu-slubuje-peniaze-a-cukriky/2749558
  Mesto New York si kupuje deti, za vakcínu sľubuje peniaze a cukríky

 9. https://www.infowars.com/posts/tromethamine-heart-attack-drug-secretly-added-to-pfizer-childrens-covid-vaccines/
  Tromethamine: Heart Attack Drug Secretly Added to Pfizer Children’s COVID Vaccines
  Trometamín: liek proti infarktu tajne pridaný do detských vakcín proti COVID od spoločnosti Pfizer

 10. https://www.banned.video/watch?id=618dba6c2fa19644c8b02e1a
  Under The Great Reset, The Entire Planet Is Being Converted Into A High-Tech Prison/Kill Grid – And That’s Just The Beginning! – FULL SHOW 11/11/21
  V rámci Veľkého resetu sa celá planéta mení na technologicky vyspelé väzenie/zabíjaciu mriežku – a to je len začiatok! – KOMPLETNÁ ZOBRAZENIE 21.11.2021

 11. Z tej novely zakona..
  „Ak sa potvrdením nepreukáže, zamestnávateľ ho nemusí vpustiť na pracovisko. Bude mu však musieť umožniť splnenie povinnosti aj iným spôsobom, a to bezplatným testovaním, ktoré zabezpečí zamestnávateľ.“

  .. všimnite si slovo NEMUSÍ (teda môže vpustiť) … Je to na zamestnávateľovi ako rozhodne ak nie je pako.

  • Alena Sekerová

   Myslím,že bude veľmi veľa premotivovaných pakov

   • Lubomir Gallo

    Ahoj Ali….NIELEN PREMOTIVOVANYCH, NO HĽAVNE OBLBNUTYCH, OBALAMUTEN6ÝCH 😱😰 , KTORÍ SA RIADIA NARIADENIAMI VLADY, KT.IM ,,ODPORUCIL MIKAS A ÚVZ“, A TÍ SA RIADIA ODPORUC. EMA …VLADNY KOLOTOC S LUDMI 😥😢😨😨

 12. Marek Košice

  Viete prečo sa Mikas upísal tomuto fašistickému covid divadlu? Mne napadá len jeden jediný dôvod…

  • Chudák, asi má hypotéku. Lenže hypotéka mu bude aj tak nanič, lebo basu bude mať zadarmo. Vlastne nie zadarmo, keď sa obnovia pracovné tábory, tak si každú dupľu pekne tvrdo odmaká! 😀

   • Redakcia – Mikas síce ako užitočný idiot nekompetentný je, avšak nekompetentní menežovať verejný priestor proti tomuto fašistickému systému ste AJ VY – pretože len IDIOT neregistruje vládny návrh zákona o obmedzení neočkovaných ľudí, čo síca vláda prenáša na právnické osoby, avšak stále je to delegovaný teror! A tento teror nevidí len idiot, alebo ten, kto to vidieť nechce! Začína mi byť na grcanie už aj z vás! Občianska vojna je na spadnutie, ale vy si vždy nájdete zástupnú tému! Fuj!

    • Maroš: o to tqaké jde, vyvolat občanské nepokoje, bitky,….kdy se budou mlátit mezi sebou očkovaný s neočkovanými, kdy očkovaný, který pochopil o co jde se spojí s neočkovanýma a společně vyrazí směr ministerstva, vláda – tam jsou akorát jak se říká užiteční lokajové (podpindos), kteří jsou určeni stejně na odpis až udělají co jim bylo uloženo,…

    • My sme sa nenanominovali do vedúcej úlohy manažovania verejného priestoru proti tomuto fašistickému systému.

     Všetko registrujeme, no nefungujeme ako spravodajské médium s 50 reportérmi po celej krajine a neprinášame živé vstupy do vysielania. Nesedíme v parlamente, nečakáme, že keď o 17:00 niečo schvália, tak hneď do hodiny bude o tom veľká reportáž.

     Článok k aktuálnej téme bude dnes, nebojte sa.

     • Ja sa nebojím – ja mám OBAVY!

      Uvedomte si, ako je systém nastavený na akciu a reakciu! Vláda vypustila balón delegovaného teroru!!! V tom okamihu mala priletieť veľká nasraná včela – Rusi to majú pomenované ŠMEĽ – a všetka skutočná aj mediálna opozícia mala byť na nohách! Alebo chcete čakať na to, že neočkovaní nebudú môcť kúpiť svojim deťom ani jedlo?! No zabudnite!

      Tým, ktorí sa obávajú takto vyprovokovanej občianskej vojny odkazujem, že Slováci ani pri najväčšej kríze proti sebe nebojovali, to len pár gangstrov bojovalo proti celému národu!
      A tak to aj dopadne s týmito gangstrami pri moci! Pretože títo gangstri týmto delegovaným terorom len spoja národ proti spoločnému nepriateľovi! Mám vymenovať?!

      To, čo momentálne prebieha na Zemi je globálny teror! A s terorom sa vysporiadúvajú jednotlivé národy podľa svojich historických tradícií! Aj Slováci! 1847-8, 1918-9, 1938-9, 1944, 2021!

     • Ale veď je celá opozícia i mediálna na nohách. Nesledujete statusy opozičných politikov a ich vystúpenia v parlamente? Mazurek mal včera pomerne plamenný prejav, Blaha už tiež otvorene hovorí o občianskej vojne.

      Ak vláda pár dní pred 17.11. zavedie takéto opatrenia, tak sú len dve možnosti, prečo. Buď chcú naozaj vyvolať občiansku vojnu, alebo sú tak neskutočne blbí. Nevieme, čo z toho je pravda, ale zrejme oboje. Kopú si vlastný hrob.

      A máte pravdu, ak to bude občianska vojna, tak nie medzi ľuďmi navzájom, ale ľudí proti režimu. Skôr by sa to malo volať vzbura, revolúcia alebo prevrat.

     • Mimochodom načasovali to presne na 11.11. .. že by náhoda? Nie, vyznajú sa v číslach.

     • holistický prístup

      redakcia,

      „koalícia“ – „opozícia“ – OTROCI jediného pána.

      Tzv. „SK“ je súkromná firma oficiálne vedená – v podstate je „SK“ len maličké ODDELENIE jedinej babriky – prestaňte sa hrať na nejaký štát, ústavu, voľby, … VŠETKO sú to LŽI!!!!

      Tzv. „SK“ je KLÉROFAŠISTICKÁ pobočka VATIKÁNU – JEZUITOV – naoko „vlastnená“ bielym koňom – vraj angličanom … s dosadenou ČIERNOU MATKOU – akože p-rezidentkou (šéfkou súkromnej firmy – diablov OTROK v BIELEJ SUTANE vydáva na príkaz svojho PÁNA príkazy, kde má príkaz konať ČIERNE OKULTNÉ RITUÁLNE OMŠE (čierna mágia) – žiadne pozvania od jeho OTROKOV …

      Stále hráte HRY TEMNÝCH … aj keď to ODMIETATE priznať.

     • Jožko Fazuľa

      Tvrdé slová od HP, no pridám sa aj k Marošovi, to je paškvil takýto článok, veď o Šrekovi to všetci vieme, tak načo to zbytočne komentovať, sú dôležitejšie veci…

     • Jožko Fazuľa

      Mám tiež pocit, že to trochu manipulujete, keď je dobrá diskusia, tak rýchlo hodíte nový titulok na prekrytie. To nem dobre…

  • Roky tvrdím, že titul niekedy určitým ľuďom nezabezpečuje inteligenciu.

 13. https://www.naturalnews.com/2021-11-12-bill-gates-governments-punish-people-questioning-vaccine-mandates.html
  Bill Gates says governments must PUNISH people for questioning mask and vaccine mandates online
  Bill Gates hovorí, že vlády musia TRESTAŤ ľudí za to, že online spochybňujú rúška a očkovanie

  Gates wants politicians to plan for “future pandemics” by installing medical surveillance programs and “germ games” that simulate the most effective ways to control people and monitor their DNA and control their genetic expression.
  Gates chce, aby politici naplánovali „budúce pandémie“ inštalovaním programov lekárskeho dohľadu a „mikrobiálnych hier“, ktoré simulujú najefektívnejšie spôsoby kontroly ľudí a monitorovania ich DNA a kontroly ich genetického prejavu.

  PS Ale Bill Gates nedovolí seba a svoju rodinu zaočkovať. Vieme, že politici, dôležití ľudia neboli zaočkovaní depopulačkou ale len placebom alebo sa ihlou išlo poza ich ruku a iné triky. Depopulačka je len pre nás, pre ovečky. Ale aj to vieme, že chcú znížiť populáciu tejto zemegule na 500 000 až miliardu. Bohužiaľ teraz prebieha tretia svetová vojna, ale iným spôsobom.

 14. https://www.naturalnews.com/2021-11-12-mass-covid19-vaccination-extinction-level-event.html
  Drs. Stella Immanuel and Lee Merritt: Mass COVID-19 vaccination campaign proves we are in an EXTINCTION-LEVEL EVENT – Brighteon.TV
  Lekárky Stella Immanuel a Lee Merritt: Hromadná očkovacia kampaň proti COVIDU-19 dokazuje, že sme v Podujatí Hromadného Vymretia – Brighteon.TV

  Learn more about how the COVID-19 vaccine is being used as a tool for exterminating humanity at Depopulation.news.
  Prečítajte si viac o tom, ako sa vakcína COVID-19 používa ako nástroj na vyhladenie ľudstva na Depopulation.news.

 15. https://www.brighteon.com/2c020432-654d-438f-904d-52463c11886a
  Dr. Stella Immanuel warns of total CORRUPTION of the medical system
  MUDr. Stella Immanuel varuje pred totálnou KORUPCIOU medicínskeho systému

 16. https://www.brighteon.com/e5dad5b9-4dc8-46a2-8aad-1eadf43426c9
  Dr. Zev Zelenko tells Mike Adams covid vaccines are a depopulation weapon against humanity
  MUDr. Zev Zelenko hovorí Mikovi Adamsovi, že vakcíny proti covidu sú depopulačnou zbraňou proti ľuďom

 17. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/11/13/covid-19-highly-treatable.aspx
  Dr. Pierre Kory: ‚COVID-19 Is Highly Treatable‘
  Dr. Pierre Kory: „COVID-19 je vysoko liečiteľný“

  New York pulmonologist Dr. Pierre Kory, an unapologetic champion of evidence-based medicine, has had remarkable success treating patients with ivermectin and other therapies during the pandemic
  Newyorský pneumológ Dr. Pierre Kory, neospravedlňujúci sa šampión medicíny založenej na dôkazoch, zaznamenal pozoruhodný úspech pri liečbe pacientov ivermektínom a inými terapiami počas pandémie.

 18. https://cz24.news/reuters-europska-agentura-pre-lieky-zaradila-medzi-neziaduce-ucinky-vakciny-od-johnson-johnson-aj-dalsie-zavazne-ochorenie-transverznu-myelitidu/
  EU: Európska agentúra pre lieky (EMA) vo štvrtok odporučila pridať do zoznamu nežiaducich účinkov proticovidovej vakcíny od firmy Johnson & Johnson zriedkavý druh zápalu miechy – transverznú myelitídu, informovala agentúra Reuters

  Zápal môže postihnúť srdce, pľúca, obličky, mozog, oči či tráviace orgány.

  • Čo je to zápal?

   • Všeobecne nejaké vnútorné /fyziologické/ alebo vonkajšie /špecifické, alebo násilné-fyzikálne/ poškodenie bunečných membrán.

    • Ako sa prejavuje poškodenie bunečných membrán? Ako sú poškodené?

     • Téma – Veľká lož o cholesterole…

     • Jožko Fazuľa

      O čo ti ide? Zrejme sú odumreté/vplyvom nedostatku kyslíku alebo toxického prostredia a vzniká reakcia organizmu na odumreté bunky či tkanivo, na vzniknuté toxíny reaguje okolie …Rovnako tak vplyvom infekcie z okolitého prostredia. Budeme sa tu podjebávať na detailoch?

     • holistický prístup

      HMM,

      jedy … všade a vo všetkom len a len jedy – pre poniektorých sú to TOXÍNY … vieme veeeľmi dobre, KTO sú TRAVIČI … hmm …

     • Jožko Fazuľa: Čiže ak odumrie viac buniek, miesto sa prekrví, na pohľad je červené, a bolí? Tomu sa hovorí zápal?

      Takže vakcíny spôsobujú zápal?

      Definícia pojmov je dôležitá.

  • Marek Košice

   UZEMŇAVANIE je ten najlepší protizápalový prostriedok z dlhodobého hľadiska. UZEMNISE.CZ

 19. https://cz24.news/podplateni-darebaci-kryjuci-chrbty-zlocineckej-vladnej-koalicii-tzv-konzilium-odbornikov-pokracuju-v-zlocinnych-pripravach-nezakonnosti-a-pritvrdzovani-proti-zdravym-obcanom-sloven/
  Podplatení darebáci kryjúci chrbty zločineckej vládnej koalícii, tzv. „Konzílium odborníkov” pokračujú v zločinných prípravách nezákonností a pritvrdzovaní proti zdravým občanom Slovenska. Všetko v rozpore s Norimberským kódexom a Chartou ľudských práv. Hrdelné zločiny – státisíce usmrtených pseudovakcínami – si vyžadujú rekodifikáciu trestného zákona a obnovu hrdelných trestov

  Návrat do normálneho života nám zabezpečí len očkovanie,“ uzavreli.

  PS Len nedodali, že každých pol roka bude treba ísť na vakcínu lebo potom už covid pas nebude mať platnosť.

  • A k tomu ještě helsinské dohody:

   Hlavní zásady zákona

   „Prohlášení o zásadách, kterými se řídí vztahy mezi zúčastněnými státy“ (známé také jako „Desatero“)

   Výčet následujících 10 bodů:
   I. Svrchovaná rovnost, respektování práv vyplývajících ze svrchovanosti
   II. Zdržení se hrozby nebo použití síly
   III. Nedotknutelnost hranic
   IV. Územní celistvost států
   V. Mírové řešení sporů
   VI. Nezasahování do vnitřních záležitostí
   VII. Dodržování lidských práv a základních svobod, včetně svobody myšlení, svědomí, náboženského vyznání nebo přesvědčení
   VIII. Rovná práva a sebeurčení národů
   IX. Spolupráce mezi státy
   X. Plnění závazků podle mezinárodního práva v dobré víře
   https://cs.ecotaf.net/2109-helsinki-accords.html

   • jirik, nanešťastie vo VOJNE všetky dohody, resp. zákony (ľudskosti) padajú na hubu…a v tejto celosvetovej – a zrejme poslednej – o to viac…

 20. Zobrazuje sa vám toto video?
  Živý organizmus hydra vulgaris vo vakcíne:
  https://vk.com/video-206184334_456239084

 21. https://www.banned.video/watch?id=618f20466eb7794b57c8bde3
  Veteran Denied A Meal On Remembrance Day For Not Being Vaccinated
  Veteránovi bolo odmietnuté jedlo na Deň prímeria (11. november) za to, že nebol očkovaný

  A shocking video of a 2 time war veteran getting denied a meal on veterans day because he won’t provide his vaccine card.
  Šokujúce video dvojnásobného veterána, ktorému v deň veteránov odmietli jedlo, pretože nepredložil očkovaciu kartu.

 22. Nuž, či je Mikas kompetentný, alebo nie, je otázne. Dnes je už hádam všetkým antivaxerom a veľkej časti zaočkovaných zrejmé, že EMA ako aj establishment jednotlivých štátov EÚ, sú v područí nadnárodných farmaceutických firiem, ktorých zisky sú už na úrovni zbrojárskeho priemyslu. Ak by Mikas neplnil nátlakové direktívy, veľmi rýchlo by na svojom poste skončil a bol by rád, ak by mu pri tom odchode neprišili nejakú korupčnú aféru (hoci aj vymyslenú). Tak to v diktatúrach chodí, tú slovenskú- covidovú nevynímajúc.

  • Aj organizovaný zločin má svojich obetných baránkov – Mikas je jedným z nich, a je len otázka času, kedy to jeho prasacie srdce zastavia dávkou digitalínu, alebo inzulínu. Mikas je dôležitý svedok, takže do basy nepôjde! A on to vie!

 23. Neviem či ste uvažovali, kedy prepukne naplno a viditeľne hospitalizovanie & umieranie očkovaných (samozrejme, že sa to bude pripisovať covidu a nie následkom očkovania), ale mne to vychádza vzhľadom k tomu, že vakcína ničí krv a spôsobuje najmä závažné onemocnenie, ktoré súvisia s ňou a krvným obehom, že to bude cez vianočné sviatky, kedy sa začnú ľudia prežierať, opíjať a zvyšovať si riziká srdcovo-cievnych ochorení a potom samozrejme aj na Silvestra… Čo si o tom myslíte?

  • je to dosť pravdepodobné; oni tú svoju špinavosť nejako prikryť sa zrejme pokúsia antiovce však nepresvedčia – a tých nás je stále viac

 24. Pred chvíľou som mala telefonát z Maďarska od jedného dôchodcu. Čo som sa dozvedela neuveriteľné:
  1. Vianočné je 100 000 Frt – 300 EUR
  2. Od januára sa im dôchodky zvyšujú o 10%
  3. Vo februári dôchodcovia dostanú kompletný 13-tych dôchodok (celý – naviac)
  4. V Maďarsku sa od januári nezvyšujú ceny plynu, elektriny, benzínu.

  PS Toto je úplne neuveriteľné. U nás sa dôchodky zvyšujú len o 1.3 percenta, vianočné – malé, žiadny 13-tych dôchodok navyše.
  Nech žije neoliberálna, Sorovská vláda na Slovensku. Nech žije George Soros, nech žije vakcína.

  • holistický prístup

   Na tzv. „SK“ sú jedinci dlhodobo v dôchodkovom veku – celý život pracujúci často aj vo veľmi rizikovom prostredí … a napriek skutočnosti, že dokonca vyhrali tzv. „najvyšší súd SR“, tak im dôchodok ODMIETAJÚ vyplácať!!!! – o tom vedia len tí, ktorí to zažívajú a ich najbližší!!!! NIE sú to ani judaisti, ani chazari, ani cigáni, ani kadejakí „príšelci“, ani OTROCI SUTANISTOV (VATIKÁNU) – sú to Slovieni telom aj dušou!!!!!

  • Ak som dobre počul, tak to zastropovanie cien v Maďarsku je len na 3 mesiace. Po troch mesiacoch budú svetové ceny energií asi vyššie a ceny v Maďarsku asi skočia na „trhovú“ úroveň. Ty si blahom bez seba rozdávaním peňazí cez dôchodky? Vieš ako funguje zvyšovanie peňažnej masy v obehu? Myslíš si, že zvýšenie dôchodkov bude predstihovať rast cenovej hladiny spôsobenej zvýšením peňazí v obehu?
   To ti je ten Orbán, ktorý zaviedol povinné očkovanie pre vybrané skupiny ľudí (krok pred povinným pre všetkých) a ktorý chce za štátne skupovať pôdu v SR, taký ideál?

   • Orbán je súčasť Kalergiho plánu. Z maďarského zdroja viem, že sú to čistí sionisti. Stačí pozrieť genealógiu Orbána. Chazar. Brat Áron, deti všetko typické židovské mená. V poslednej dobe sa prekecol, že otvorí imigračný koridor do Európy! O tom je zelený pás Islamic green v maďarskej zástave.
    Maďarsko hrá pasívnu úlohu – preto pásy v zástave naležato. Taliani – zvislé pásy – aktívna úloha – viď ostrov Lampedusia – a líbijsko – taliansky stredomorský koridor.
    „Maďarizácia“ = nepriama islamizácia! Turek sa vždy k nám dostal len cez uhorských Chazarov.

 25. Niečo som prekopírovala:
  Že nebyly mandarinky ani banány?
  ÚPLNÁ PRAVDA
  Ano, nebylo toho mnohem víc:
  .
  1. nebyly Úřady práce
  2. nebyla nezaměstnanost
  3. nebyli bezdomovci, nikdo nebydlel pod mostem
  4. nebyli žebráci, každý musel pracovat
  5. nebylo LGBTI a 60 druhů dalších sexuálních orientací
  6. nebyli nepracující Romové, nepřizpůsobiví, byli jen cikáni a všichni pracovali
  7. nebyly sociální dávky motivující nezaměstnanost a nepřizpůsobivé
  8. nebyly neziskovky a pod. parazitující organizace
  9. nebyly privatizované nebo zrušené továrny a zničená nebo zprivatizovaná zemědělská družstva
  10. nebylo tolik lidí s depresí a úzkostnými stavy (šestinásobný nárůst psychofarmak)
  11. nebyli nevítaní přistěhovalci, ubožáčci utíkající před válkou (ve skutečnosti vraždící agresoři)
  12. nebyla neúcta k seniorům
  13. nebyla neúcta k osvoboditelům
  14. nebyla nenažraná bílá mafie ani předražená lichvářská zubařina a nebyly doplatky v lékárnách
  15. nebyly zkorumpované statní orgány a soudy
  16. nebyly zmanipulované volby a intrikářské koalice
  17. nebyli debilní politici, co si jen sami zvyšují nehorázné platy (asi odměny za zničení republiky)
  18. nebyla šílená EU, která chce zničit evropu
  19. nikdo nerozprodával naši vlast cizincům
  20. nikdo nenáviděl svoji „vládu“, tak jako dnes!!!! NEBYLO TOLIK VYCHCANÝCH POLITIKŮ, KTERÝM JDE JEN O KORYTA!!!!
  21. nikdy jsme neměli tak zdevastovanou a neschopnou armádu, která jezdí jen po světě na příkazy USA a NATO dělat někomu hlupáky. S půjčenými Gripeny, které nesmí bojovat, je jen k smíchu. Nebyl to něčí záměr???!!
  – a spousta dalších vymožeností nenažraného kapitalismu, který směřuje do velké pr….. (myslím propasti) 🙂
  .
  Jak dlouho si necháme sr*t na hlavu a budeme držet ty ovčí huby?

  • Ak vyhráš vojnu, môžeš robiť čo chceš. Mier je iná forma vojny. Východ prehral studenú vojnu, ktorá je rovnako ničivá ako horúca.

   • holistický prístup

    HMMM,

    žiaden východ – žiaden západ – riadení z jediného centra … to si skutočne taký „the de-bill“, alebo je to len TVOJA maska?!? – zrejme nasadený aktivizovaný TROLL … hmmm …

    • Kde je to centrum? Kto ho riadi? Ako?

     • holistický prístup

      HMMM,

      otvor oči a uši.

     • To „centrrum“ je chazarská pomsta! Odveta za rozvrat Chazarského kaganátu! Idea – horizontálna organizácia! Zatiaľ čo my máme odpúšťať zmrdom – zmrdi majú len jediný cieľ! Každý z nich vie, čo má robiť! Centrum je v ich hlavách – spoločný šuplík v Akašických záznamoch – ich program – náš pogrom!

      Rusi urobili veľkorysú chybu – že ich nevyvraždili, ale rozprášili! Ale Rusi boli už vtedy pod vplyvom židobiblického projektu.

      A Maďari privliekli to chazarské semeno k nám.

     • Ako vedia presne čo má každý z nich robiť? Existuje jednoduchý spôsob ako ich odlíšiť od nás?

  • Jean
   moja reč .. a toto tvrdím aj ja ,že prečo neverím dnešným vládam za vakc. aj iné Lebo im ide ,,dnes ,, o likvidácie všetkého a ukazovanie všetkého nenormálneho za normálne Tak aké dobro ?
   A pred tým šlo o prosperitu , kľud , rodiny a rozvoj a budovanie

  • zmenil sa režim, avšak opraty v rukách držia tí istí predátori – oni nevymizli, oni sú tu stále, ibaže menia taktiku boja (aj to iba naoko; teror zostal, len jeho forma sa mierne obmieňa)

 26. https://otevrisvoumysl.cz/mrna-injekce-jsou-genovou-terapii-ktera-se-prodava-jako-vakciny-aby-si-ziskala-duveru-verejnosti-rika-big-pharma/
  MRNA injekce jsou genovou terapií, která se prodává jako „vakcíny”, aby si získala důvěru veřejnosti, říká Big Pharma

  Ve zkratce…
  Jak uvedl člen vedení společnosti Bayer, mRNA injekce jsou genovou terapií, navzdory všem fact-checkerům, kteří tvrdí opak. Více ve videu.

  • Janko Hraško

   To je predsa verejné tajomstvo.
   mRNA vakcíny obsahujú gén pre produkciu FL spike proteinu.
   Je to GÉNOVÁ „TERAPIA“!
   A tu je nepodstatné či to prepisuje DNA, alebo nie.
   Mimochodom tých reverzných transkriptáz máme hneď niekoľko- nie len jednu, takže prepis DNA z mRNA je viac bež pravdepodobný.
   napr. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33958444/
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33330870/

   Je ale neuveriteľné ako niektorí liberálkovia (napr. na fóre infovojna.sk) nazývajú Formánka „magorom“ … lebo vraj to nie je žiadna genová terapia. Bodka.

   A nebo je zelené s fialovými pruhmi…
   Úroveň (ne)chápavosti takýchto entít je až zarážajúca.

 27. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/16-svedskych-lekaru-podepsalo-petici-za-zastaveni-vakcin-pfizer-kvuli-podezreni-z-podvodu/
  16 švédských lékařů podepsalo petici za zastavení vakcín Pfizer, kvůli podezření z podvodu

 28. Vyřazeni ze společenského života

  Něco vám povím… čistě za sebe… celý život mám pocit, že tento svět je zcela prohnilý, společnost zvrácená… že sem nepatřím, jako bych sem spadl z jiného světa, jiné planety nebo dimenze a víc než smrti se bojím toho, že se sem po ní budu muset vrátit…
  A pak přijde tahle „pandemie“. Od prvního dne, je mi jasné, že to bude průšvih pro všechny obyčejné lidi. Jak tohle dopadne? Budou nás „odpírače“ jednou nahánět v ulicích a zavírat do klecí, jako nebezpečná zvířata? Vyřadí nás na okraj společnosti? Nebudeme moci vyjít ven? Jít do práce, abychom uživili sebe a svoje rodiny ? Udělají z nás nepřítele státu a lidstva? Budeme vnímáni jako teroristé?

  Ten strach z vyčlenění a zahnání do kouta mám od prvního dne. Od prvního dne křičím kolem sebe „otevřete oči! Tohle není čistá hra!“. Od prvního dne sklízím posměch okolí a varování a blokace na sociálních sítích, že sdílím „hoaxy“…a přitom se před našimi zraky děje přesně to, před čím jsme já a jiní varovali… A slepá a hluchá masa ještě tleská a ukazuje prstem „to je on, konspirátor, hlupák! Nebezpečný jedinec.“

  Odevzdávajíc zbytky svých práv a svobod, špatní jsou pro ně ti, co je zkoušejí pro sebe samé i všechny ostatní bránit.

  A pak to přišlo… Prostě se to stalo, jako blesk z čistého nebe. Najednou mi to začalo být všechno úplně jedno, posléze k smíchu a nakonec jsem za to všechno rád!

  Ptáte se za co?

  Přečtěte si nadpis toho článku na Seznamu.

  Oni se rozhodli „vyčlenit nás ze společenského života“. Vystrčit na okraj… už to chápete? Nepatříme k nim! Jsme mimo…OUT!

  A já za tohle děkuji. Díky tomuhle všemu jsem si uvědomil, že ačkoliv celou tuto společnost vnímám jako nemorální a zvrácenou, sám respektuji její pravidla a podílím se tak na jejím chodu.

  A teď konečně cítím volnost. Byl jsem vyloučen! A jako vyloučený, respektuji jen vlastní pravidla. Společnost už mě nezajímá, tak jako nezajímám já ji. Byl jsem odvrhnut, ale zároveň zbaven okovů.

  Je čas budovat společnost novou. Ta původní, označená textilem poslušnosti mě prostě nezajímá, včetně všech jejích zákonů a pravidel. Nemůžete porušovat pravidla společnosti, do které sami nepatříte. Nejsou to totiž vaše pravidla.

  No není to krásný pocit? Uvědomit si krásu světa, do kterého skutečně patříte? Vystupte také z davu a pojďme spolu budovat lepší svět. Navzájem si pomáhat, navazovat nová přátelství a vztahy. Na ten starý svět se nezlobte, ani s ním nebojujte. On tu není pro nás, byli jsme vyloučeni

  http://zvedavec.org/prispevky/2021/11/8917-vyrazeni-ze-spolecenskeho-zivota.htm

  • Vnímám tyhle věci podobně, názorové vyčlenění z „většinové“ společnosti jsem prožil ještě za socialismu na střední škole a dodnes jsem za to rád. Mohl jsem se obklopit lidmi s podobným názorem na svět a jsou to opravdoví přátelé. Jen k tomu uvolnění ze stávajícího vyloučení ze „společenského“ života ještě musím dospět…

  • holistický prístup

   Je to presne naopak – sami sa vylúčili z človečenstva … majú svoje záKONy odporujúce KONom Všehomíra …

  • Jožko Fazuľa

   Zdieľam tento názor a dokonca tu neustále niečo podobné pripomínam, veď my si vytvoríme spoločnosť akú chceme, ak sa zbavíme okov ktoré máme-závislosti na všetkom, čo vytvára tento systém . Ak si pozriete film Atlas mrakov, v podstate uvidíte podobnú budúcnosť, spoločenstvo vyspelých na pokraji kolapsu, spoločnosť jednoduchých, nezávislých no aj bezcharakterné hovná, čo sa len priživujú a tie budú asi v každej spoločnosti.

  • jirik, krásny článok, osviežujúci, zbavujúci okov a pocitov prázdnoty; ten link je skutočným balzamom na dušu…
   Inak, výrok „Zlodej kričí – chyťte zlodeja“ je starý asi ako ľudstvo samo; naozaj nestojí za to lámať si nad samonadradenými deštruktantmi hlavu – treba ich čím skôr poslať tam, kam patria: na smetisko dejín! Takéto ich utrhnuté, a pritom naduté správanie nás iba utvrdzuje v nádeji, že pravda nielen je, ale aj navždy zostane na NAŠEJ strane.

  • Jirik, ďakujem za Tvoj príspevok. Budeme mať našu spoločnosť, čistú, neskazenú a svetlo bude ešte jasnejšie. Len vydržať …

 29. https://www.hlavnespravy.sk/federalny-sud-v-usa-potvrdil-pozastavenie-vakcinacneho-mandatu/2752180
  Federálny súd v USA potvrdil pozastavenie vakcinačného mandátu: Samotný prízrak mandátu už v posledných mesiacoch prispel k nevysloviteľným ekonomickým otrasom

 30. https://otevrisvoumysl.cz/zidovsky-soud-rozhodl-ze-covid-ockovani-je-pro-deti-mlade-muze-a-zeny-naprosto-zakazano/
  Židovský soud rozhodl, že covid očkování je pro děti, mladé muže a ženy „naprosto zakázáno”

  Ve zkratce…
  Rabínský soud v New Yorku rozhodl, že „je naprosto zakázáno podávat nebo dokonce propagovat tuto injekci (COVID-19) dětem, mladistvým, mladým mužům nebo ženám“.

 31. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/11/13/28yearold-physical-therapist-dead-from-the-covid-injection.aspx
  28-Year-Old Physical Therapist Dead From the COVID Injection
  28-ročná fyzioterapeutka zomrela po COVID vakcíne

 32. https://www.youtube.com/watch?v=GQXc09ODies
  IDEME DO ULÍC! Vláda vyhlásila vojnu ľuďom, ľud sa musí brániť!

  • Aký je výsledok z Talianska? … tam už v uliciach boli.
   Obávam sa, že u nás bude použité fyzické násilie…a to je to, po čom temní prahnú.

   • A ako inak?! Ten, kto dá príkaz použiť násile proti demonštrantom – skončí nielen on! A je jedno, že si na to nájdu čmúdov zo zahraničia! Akože sme anonymná spoločnosť, ktorá sa hrá virtuálnu hru o nejaké skóre?! No to nech sa všetci zmrdi opevnia aj s rodinami na hrade!

    Akože synček príde zo zásahu – zoblečie si tie korytnačie pi.oviny – odíde pekne domenko, a potom pôjde medzi ľudí, akoby sa nechumelilo?! Áno?! Už keby som mal dostať 8 rokov basy – tak nech to za to stojí!

 33. „Ideme do ulíc“, ale koľkí pôjdu? Bez mediálnej a finančnej podpory sa nepodarí zorganizovať demonštrácie, ktoré by prinútili vládnu koalíciu upustiť od totalitných metód. Veď demonštrácie proti Ficovej vláde po zavraždení Kuciaka a Kušnírovej boli organizované za výdatnej pomoci mimovládnych organizácií (t.j. G. Sorosom, ako povedal Fico) a v roku 1989 bolo všetko organiované ŠtB za podpory CIA a KGB. Uvidíme, ako to na Deň ľudských práv (17.11.) dopadne. Či demonštrujúcich neoznačí človek s hrubo diktátorskými sklonmi (minister obrany Naď) opäť za opice a dezolátov.

 34. Včera/dnes v noci bol na českej televízii dokument Ve stínu Berlinské zdi … správne načasovaný so záverom v zmysle,že ako po druhej svetovej vojne nebol záujem prenasledovať a trestať nacistických zločincov zo strany úradov, rovnako tak neboli potrestaní príslušníci Stasi po páde Berlínskeho múru… a dokonca sa dostali do veľmi vysokých funkcií.

  Tak nejako to môže dopadnúť aj u nás.

 35. …vďaka všetkým za veľmi dobré príspevky….akurát k jednému by som povedala asi toľko…ten prekopír.príspevok od teba Jean…nie všetko tu bolo predtým napr.EU,Úrad práce, bezdomovci, najviac nemožná a nenávid.vláda….no na 2.strane tu vždy boli napr.menej prispôsob.ľudia, čo možno akože pracovali, lebo mali ,,razítko v občians.preukaze“, no v skutoč.ani riadne nerobili…a myslím si, že tak ako teraz je korupcia v rôz.forme, tak taká bola aj predtým…tak ako si mnohí nevážia teraz starš.ľudí, takto si ich mnohí nevážili aj predtým, tak ako sa hovorí o dákych in. skupinách viac napr .derpresívnych či vôbec napr.LGBTI, tak také boli aj pred tým, len sa o nich nehovorilo…tak ako sa napr.kedysi nehovorilo o nemanž.synovi výbor.herca Jána Krónera, teraz sa už o ňom vie/ aj keď to nie je podst., no spoločnosť je celkovo viac inform./…celkovo mnohé skupiny, ,,veci“,či udalosti tu boli aj pred tým, len sa o nich nehovorilo…veľa záleží aj od uhla nášho pohľadu, ako to my berieme…v každ.prípade si myslím, že je dobré, že sa o tom hovorí, oveľa lepšie, ako hrať ,,mŕtveho brouka“….čo sa týka tých skupín, mnohí za to nemôžu, mnohí sa ,,k tomu dostali možno vďaka nepríj.život.situáciam“, tak je dobré, že sa o nich vie a berieme ich ako súčasť našej spoločnosti…aj také napr.deti z ústavov tam voľakedy prežili celý život, no teraz, kým sa dá/ kvôli koronocirkusu,/ idú občas aj medzi ľudí do mesta alebo prírody a to je super!….takže takýmto skôr treba pomôcť a som rada, že o nich vieme viac….. a tiež zasa milá Jean si tu dala výbor.príspevok od Gorduliča a tiež je veľmi dobre napís. príspevok zo zvedavca- o vyradení zo spol.života…

 36. …a ešte, dobre by bolo, keby tých ľudí išlo toho 17.11. čo najviac…treba sa asi opýtať známych, rodiny, kto by išiel…..aj keď si myslím, žeby sa malo začať už od pond.15.11., s výnimkou niekt.veľmi potrebných vo svojej práci…..ak budete dačo konkrétne vedieť, píšte….ďakujem …

 37. …ten dobrý prísp.je od Jirku…no a ešte mi napadlo, čo si písal ty Maroš, že veľká lož o cholesterole…áno aj ja si myslím, že je to tak, lebo tie hodnoty boli voľakedy nastav.vyššie ako sú teraz a ,,oni“ ich posunuli na nižš.priečku….zdá sa mi, že som to počúvala tu na Bádateľovi v dákej relácii, už si nepamätám presne…a čo sa stalo?…,,,,vyskočil“ veľ.počet chorých na vys.cholesterol, tak liekofarmy ,,mali postarané“ o zárobok….toto mi akurád dnes spomínal syn pri telef., ani som mu to nestihla vysvetliť, lebo sme ,,riešili“ iné záležitosti…..

 38. Slovičko terapia znamena liecenie.Mrna vrahciny niesu produkt,ktory služi na liečenie,ale na genovu manipulaciu zdravia a života ludi.

 39. Dáme si něco pozitivnějšího – https://skrytapravda.cz/z-domova/251-policejni-vazba-na-ministra-vojtecha-a-hlavni-hygienicku-svrcinovou . Doufám, že proběhne nejen vazba, ale i soud a odsouzení. Ať si užijí vlastní meducínu :-).

  https://www.youtube.com/watch?v=UpbKx_aeHtM jeden z nemnoha slovenských politiků, který má koule na obranu lidí…

 40. https://otevrisvoumysl.cz/nova-analyza-vaers-odhalila-stovky-zavaznych-nezadoucich-ucinku-o-kterych-nam-cdc-a-fda-nikdy-nerekli/
  Nová analýza VAERS odhalila stovky závažných nežádoucích účinků, o kterých nám CDC a FDA nikdy neřekli

  Ve zkratce…
  Přehlédli stovky závažných nežádoucích příhod, které jsou častější než myokarditida. Nová analýza VAERS vyvrací tvrzení o „bezpečnosti a účinnosti” covid očkování. Více v článku.

 41. https://cz24.news/the-great-reset-a-green-deal-detailni-vysvetleni-podvodneho-zlocineckeho-planu-na-nastoleni-celosvetove-totalitni-diktatury-noveho-svetoveho-radu-nwo-top-info/
  THE GREAT RESET A GREEN DEAL. DETAILNÍ VYSVĚTLENÍ PODVODNÉHO ZLOČINECKÉHO PLÁNU NA NASTOLENÍ CELOSVĚTOVÉ TOTALITNÍ DIKTATURY NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU (NWO) – TOP INFO!!!

 42. https://www.youtube.com/watch?v=ufLRZx2vYTE
  Melbourne, Australie Victoria 13/11/2021

 43. https://www.youtube.com/watch?v=e9Ki4core0k
  Neuveriteľný prejav Milana Mazureka v parlamente!

 44. Ďalší zaočkovaný je POZITÍVNY: Ak ste sa stretli s týmto PRIMÁTOROM, majte sa na pozore!
  Držme mu palce! Najvyšší volený predstaviteľ hlavného mesta má covid. Oznámil to prostredníctvom sociálnej siete.
  Valló- halló , kde je tá sloboda, kde je to zdravie. Určite bude trepať, že ľahký priebeh. Ale ani žiadna sloboda.
  No či už ľahký, alebo aký, je jednoznačné, že vakcína nie je účinná. Ten sajrajt sa zbytočne pichá ľuďom, ale kedy to pochopia až im nestihnú dať 50-tu?
  Je to riadená celosvetová šikana na ktorú nabehli všetci vládni politici a nie zadarmo.
  Len si treba všímať kto je zainteresovaní vo farma firmách a musí každý pochopiť o čo vlastne ide.
  Celý svet je dirigovaný a štáty postupujú ako si niekto naprogramoval aj táto naša vládna banda sa podriadila, ale zadarmo to nie je. Ale každý čierny kšeft aj s naším zdravím neostane bez povšimnutia. Aj športovci padajú ako muchy.

  Kto si ako prvý nabije za toto hubu sa možno dočkáme. A bodaj by to si praje iste väčšina ľudstva! Mikas čo TY na to, alebo všetko hodia na neho ale dobre mu tak!

  • Ale aj to sme čítali, keď „elity“ sveta spustili tento korona cirkus, primátor Bratislavy Ing. Vallo mal videohovor s Billom Gatesom.

 45. …Jean ďakujem moc za link o závaž.nežiad.účinkach vakcín, kiež by to chcel čítať každý 1 človek……áno M.Mazurek vie, čo hovorí a podstatné je, že má odvahu to takto priamo povedať….kiežby takých ,,mazúrekovcov“ bolo v našom parlamente viac….Vallo to ,,zakúsi“ na vlast.koži…poučí sa ???….uvidíme….

  • Treba pozerať aj na Mazurekove skutky – ako kedy hlasova!!

   Tiež si treba uvedomiť ich politickú pózu – keď vedia, že budú prehlasovaní, tak môžu naoko hlasovať proti. Mazurek držal hubu celý rok a vedel čo sa chystá! Toto je póza! Kotlebovci vedia veľmi dobre, že keď nebudú posúvať záujmy GMS – do parlamentu sa technicky nedostanú! V minulosti Čarnogurský – nemecký protislovanský rytier – ako jediný z Dzurindovej vlády hlasoval proti preletom NATO na Srbsko – lebo jeho jediný hlas bol bezvýznamný – len pre jeho politickú pózu v budúcnosti – a touto proti NATO pózou skončil na smetisku politiky. Mazurek už sa do parlamentu nedostane a je mi to fuk, pretože v minulosti hlasoval tak ako hlasoval! Posudzujte ich činy – nie reči!

 46. …aha, takže ani Mazúrek nie je tá správna voľba…priznám sa, nie všetky jeho prejavy som videla…tak potom neviem, kto konkrétny by mal túto vládu vymeniť ….

 47. …a ešte, včera som tu príspevok od Patrika nepostrehla…tá 2.,,nadávka“ mi je dosť povedomá, práve zo včerajš.dňa…..

 48. Ahoj redakcia,
  nezrovnávajte Mikasa s opicami a nevytýkajte mu, že je nekompetentný. On za to nemôže a hlavne – je mu to celkom u r…ti. Rovnako, ako všetkým politikom (vždy platí – česť výnimkám), a nielen na Slovensku.
  Preboha, nerušte všetky štátne inštitúcie! Na svete je 7 milárd ľudí, čo by všetci robili? A načo by sa vyrábali kravaty a biele košele? Vyzerá to tak, že väčšina štátnych inštitúcií (nie len u nás) je nekompetentných, tak navrhujem – celkom zrušme štáty!
  Nechajte nahadzovačov do tabuliek excelu v NZCI na pokoji, áno nedávno som tam bol na pohovore a mal som ten dojem, že asi budem rád, ak ma tam nepríjmu, našťastie sa tak stalo. (pýtal som asi veľa peňazí…).
  V jednej úvahe herca M. Vaculíka vo filme Tankový prapor je myšlienka – že „od kdy je v ženských logika?“. Ja by som to pozmenil na úvahu – odkedy chcete hľadať logiku v štátnej správe a politike? Tam je jediná logika – vlastná kešeň! A to aj cez životy ostatných. Veď preto sa vymyslel štát! V zmysle hesla „ja to budem riadiť“ a vy pracujte.
  Viem. moje komentáre sú plné sarkazmu a irónie, ale mám za to, že hádam si ľudia vic uvedomia, o čo tu ide, keď to budeme zosmiešňovať. Pretože blbci boli vždy stredom pozornosti. Seriózni ľudia málokedy.

 49. Eliron (pseud.)

  JE VELMI SNUTNE, ZE TRVALE LUDSTVO ZIJE V NAPATI, STRACHU A BOLESTIACH. NEMUSIME IST DO BETLEHEMA ABY SME POCHOPILI ODKIAL TIETO NEDUHI PRICHADZAJU……… Po dobu vela desiatok mojho zivota som si overil zname pravidlo “ Krysy a parazity nikdy neznicis“. Oni maju kratku existenciu. ROVNAKO JE TO AJ S VLADNUCIMA LUDMI- KRYSAMI KTORI ZIJU AKO PARAZITY Z KRVI PRACOVITYCH SLUSNYCH LUDI. V KRATKEJ DOBE BUDU ZNICENY A ODSTRANENY.

Pridajte komentár

*