Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Nedávno zomrel zaočkovaný pilot uprostred letu so stovkami ľudí na palube


Print Friendly, PDF & Email

Nedávno zomrel zaočkovaný pilot uprostred letu so stovkami ľudí na palube

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Proti covidu zaočkovaný pilot latinskoamerickej leteckej spoločnosti LATAM náhle zomrel minulý týždeň uprostred letu, keď viezol stovky cestujúcich na palube Boeingu 787 Dreamliner, ktorý pilotoval z Miami na Floride do Čile.

Smrť Ivana Andaura spôsobila počas letu núdzovú situáciu, pretože dvaja ďalší kopiloti boli nútení prevziať kontrolu nad lietadlom a vykonať núdzové pristátie, zatiaľ čo zdravotná sestra sa ho pokúšala oživiť, ale nepodarilo sa jej to, pretože nemala pri sebe „nástroje potrebné na resuscitáciu“.

Andaur pilotoval let LA505 do Santiaga, keď mu začalo byť zle. Ním popisované symptómy priamo súviseli so zástavou srdca, čo silne naznačuje, že je ďalšou obeťou experimentálnych mRNA vakcín proti covidu.

Stránka Newstarget.com uviedla:

Namiesto toho, aby let došiel do svojho zamýšľaného cieľa, musel byť presmerovaný na medzinárodné letisko Tocumen v meste Panama, kde bol Andaur nakoniec vyhlásený za mŕtveho.

Zdravotná sestra, ktorá sa na sociálnych sieťach identifikuje iba ako „Isadora“, hovorí, že sa pripojila k ďalšej sestre a dvom lekárom, ktorí boli na palube liuetadla a všetci sa snažili Andaura oživiť. Napriek ich najlepšej snahe zachrániť mu život, pilot nakoniec zomrel.

„Bohužiaľ, nemali sme potrebné nástroje na vykonanie správnej resuscitácie,“ povedala Isadora.

„Letecká spoločnosť LATAM by mala vylepšiť svoje protokoly v prípade zdravotných a lekárskych mimoriadnych udalostí, ako je táto, kde je možné zachrániť životy, na čo sú však potrebné adekvátne zdroje.“

„Náhle a nečakane“ – nový normál v post-covidovej ére

Široká verejnosť sa postupne prebúdza do reality, že za tieto druhy incidentov v post-covidovej ére sú zvyčajne vinné vakcíny.

Podľa nemenovanej pasažierky, ktorá bola v tom čase v lietadle, odleteli z Miami okolo 23:00. Onedlho jeden z kopilotov požiadal o lekársku pomoc.

„Po 40 minútach sa nás pilot spýtal, či je v lietadle lekár,“ uviedla žena.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

V istom momente sa jedna z letušiek opýtala cestujúcich, či má niekto pri sebe predmety, ktoré by sa dali použiť na pomoc niekomu, kto je závislý od inzulínu.

„Povedali nám, že pristávame, pretože pilotovi prišlo zle. Keď sme dorazili, požiadali nás, aby sme sa evakuovali z lietadla, pretože situácia sa zhoršila,“ vysvetlila ďalej žena.

Keďže Andaurova manželka Veronica zomrela v roku 2017, jediným zostávajúcim priamym členom ich rodiny je dcéra Sofia. Predtým, ako sa Andaur stal pilotom komerčnej leteckej spoločnosti, bol príslušníkom čílskych vzdušných síl.

Po núdzovom pristátí strávilo lietadlo pol hodiny pri bráne, kým letecká spoločnosť oznámila, že let sa ruší. Cestujúci boli ubytovaní v miestnych hoteloch a potom pokračovali v lete nasledujúce popoludnie.

Reakcie ľudí na správu o úmrtí pilota

„Bezpečné (za účelom zisku) a veľmi efektívne (pri zabíjaní),“ napísal o situácii jeden komentátor, ktorý naznačil, že masové očkovanie proti covidu ​​bolo pravdepodobne príčinou Andaurovej smrti, pretože väčšina leteckých spoločností požadovala od svojich zamestnancov „očkovanie“, aby mohli pokračovať v práci.

„Prináša vám Pfizer alebo Moderna (typický slogan v amerických televíziách, ak nejakú reláciu sponzoruje firma),“ napísal ďalší s rovnakou narážkou.

„Ďalšia obeť povinných vakcín,“ povedal ďalší s odkazom na povinné očkovanie, ktoré je viac ako pravdepodobne zodpovedné za tento tragický incident.

„Bohatí využívajú iba pilotov, ktorí neboli očkovaní, len aby ste vedeli,“ poznamenal ďalší.

Iní špekulovali, že možno chýbajúce vybavenie, o ktorom Isadora hovorila, bol defibrilátor, ktorý je potrebný v lietadlách v prípade, že niekto dostane infarkt.

„Myslím, že sa ani nemusíme pýtať, čo to spôsobilo,“ dodal ďalší komentujúci.

Liečba osteoporózy

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: The People’s Voice, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Predstavte si tú hrôzu v očiach čaputovej, naďa, matoviča, gatesa, schwaba a podobných placebom opichaných – keby ich niekto chytil a šiel im nasilu vpichnúť roztok s nápisom „Pfizer-BioNTech COVID-19 Vaccine“.

  • Na precvičenie predstavivosti je to , na začiatok, dobré… (:-))))

  • … prvé čo by bolo keby sa už násilnej ihle nemohli vyhnúť tak by z ich úst zaznelo: „Nerobte, nerobte,..nejako sa predsa dohodneme“….

  • Ano,v ten tyzden zahynul v case letu tiez pilot Quataru,to znamena ze zomreli dvaja a dalsi traja,mali zdravotne potiaze behom letu ale zatial nezomreli,ja som letel s Latham vela krat do Peru,mam aj ich credit kartu. Tiez chcu ustanovit,ze len jeden pilot bude riadit lietadlo,tym padom by som skoncil lietanie

 2. Slovenský eurokomisár Maroš Šefčovič preberá pracovnú agendu po doterajšom výkonnom podpredsedovi Európskej komisie (EK) Fransovi Timmermansovi, ktorý odchádza do domácej holandskej politiky. Šéfka eurokomisie Ursula von der Leyenová v utorok upozornila, že pred Šefčovičom stoja veľké výzvy, najmä čo sa týka implementácie Európske zelenej dohody, informuje bruselský spravodajca TASR.
  https://cz24.news/sefcovic-sa-stane-vykonnym-podpredsedom-eurokomisie-von-der-leyenova-ho-poverila-implementaciou-zelenej-agendy-bruselu/

  • Áno, je to preňho veľká výzva. Bude si totiž musieť celú zelenú agendu strčiť do prde.. Je ťažké si predstaviť že má nato kapacity, keďže doteraz trénoval len opačný proces, t.j. lezenie iným do ri..

   • 38 tisíc zarábal ako „obyčajný“ eurokomisár. Po tomto povýšení – a zrejme jeho prísľube niečo splniť – môžete si tipnúť.

   • VIDEO, které drtí celou klimatickou propagandu: Díky vyšším hodnotám CO2 ve vzduchu došlo ke 30% nárůstu vegetace na naší planetě
    “ Klimatickým alarmistům se nebude líbit video, které včera zveřejnil twitterový účet HumanProgress.org: článek z roku 2016 publikovaný v Nature 32 autory z 24 institucí v 8 zemích odhalil, že analýza satelitních dat ukazuje, že za 14 let došlo k 30% nárůstu zelené vegetace.

    Všechny, kdo věří propagandě razící nesmysly o změně klimatu způsobené CO2, který je produkován díky lidské činnosti, je třeba považovat za nevzdělané hlupáky neznající základní přírodní zákonitosti.

    Tedy čím více CO2, tím lepší prostředí pro rostliny. Čím lepší prostředí pro rostliny, tím více potravy pro lidi i zvířata. Proto všichni ti, kdo řeší „uhlíkovou stopu“ a podobné nesmysly, ve skutečnosti jen podporují pro přírodu i planetu extrémně škodlivou agendu.

    Klimatickým alarmistům se nebude líbit video, které včera zveřejnil twitterový účet HumanProgress.org: článek z roku 2016 publikovaný v Nature 32 autory z 24 institucí v 8 zemích odhalil, že analýza satelitních dat ukazuje, že za 14 let došlo k 30% nárůstu zelené vegetace.

    Tato analýza je v souladu s vědou na úrovni základní školy, stejně jako s prohlášeními spoluzakladatele a ředitele společnosti Green Peace co2coalition.org, Dr. Patricka Moora, během rozhovoru:

    „Jedním z mých poslání je postavit na hlavu myšlenku, že oxid uhličitý je znečišťující látka a nějakým způsobem nebezpečná, když ve skutečnosti je nejdůležitější živinou pro veškerý život na Zemi. Bez něj by to byla mrtvá planeta.

    Říkám, že oxid uhličitý je nejen dobrý, ale i nezbytný. A je dobře, že vypouštíme do atmosféry více oxidu uhličitého, protože před naším příchodem docházel oxid uhličitý. Kdybychom měli definitivní důkaz, že CO2 způsobuje vážné problémy, a mohli bychom to dokázat, nemyslíte, že by to někde napsali na kus papíru, aby si to lidé mohli přečíst? Nemají definitivní důkaz.“

    HumanProgress.org o víkendu zveřejnil video, které tvrdí došlo ke 14% nárůstu zelené vegetace za posledních 30 let. Video uvádí, že 70% tohoto nárůstu je připisováno CO2 ve vzduchu, a že vegetace se každoročně zvyšovala od roku 1982 do roku 2009.

    Nárůst se rovná dvěma pevninám o velikosti Spojených států v nové zelené vegetaci.

    „Ozelenění“ má největší dopad v suchých oblastech, kde mají vysoké teploty a vyšší koncentraci CO2. To pomáhá rostlinám zadržovat více vody během transpirace, což pomůže během suchých období.

    Zvýšené množství CO2 má za následek vyšší výnosy plodin, což se rovná většímu množství potravin a prosperující divoké zvěři. Video tvrdí, že za posledních 30 let došlo ke zvýšení výnosů plodin o více než 3 biliony dolarů.“
    https://www.infovojna.bz/article/video-ktere-drti-celou-klimatickou-propagandu-diky-vyssim-hodnotam-co2-ve-vzduchu-doslo-ke-30-narstu-vegetace-na-nasi-planete
    ————————————–
    ZÁKLADNÁ ROVNICA FOTOSYNTÉZY
    http://projects.czu.cz/ef/img/obr17p1.jpg

   • a v tom bol myslim uspesny

  • Dalsi farizej z dielne SMERu, bude zavadzat zelenu totalitu a teror, podvod menou green deal! Musi byt neskutocne hrdy na svoje tupe EGO, ludska schranka narcisa bez mozgu a svedomia!

 3. velmi zajímavé video s českými titulky:

  Prezentace dr. Davida Martina na 3. Mezinárodním covid summitu konaném v Evropském Parlamentu 3/5/2023. Covid-19 byl aktem biologické války spáchané na lidstvu. Byla to finanční loupež. Věda byla zneužita za účelem zisku. Dlouho plánované. Záměrné. Více ve videu.
  https://rumble.com/v2s1xfg-covid-summit-v-evropskm-parlamentu-proslov-dr.-davida-martina.html

 4. Aby poslední boli prvými. Pozrite sa na to.
  15/150, 149, 148, 147

 5. Dôležitá súvislosť – údajne práve Záleská rozhodla o väzbe generála Lučanského.

 6. Zejména dvě kohortové studie od Mansuguana a Beurgina & Muellera poukazují na znepokojivé statistiky: po očkování, zejména po druhé a třetí dávce, vykazovalo 2,5 % účastníků známky poškození srdce.

  https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/studie-100-pitvanych-pripadu-nahle-myokarditidy-je-v-pricinne-souvislosti-s-injekci-covid/

 7. K teme len tolko:
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/dalsi-pilot-letadla-boeing-dreamliner-dostal-nahle-infarkt/ !
  Pozrite si narast za jednotlive roky!

  Vakcina vam doda kridla!!!

  • Len mi tak napadlo – ako asi zareagovala táto statočná Austrálčanka, ktorá v 16. rokoch sólo oboplávala svet – na ten covid teror v Austrálii.

   Divka a more-2023-CZ Dabing-Nicole
   https://prehrajto.cz/divka-a-more-2023-cz-dabing-nicole/63e8bf35ce01f

   • Marek Kosice

    Niekto to obdivuje, ale pre mna je to chore, ked niekto zo seba fyzicky zmyka to posledne. „Oboplavala so cely svet…v 16tich k tomu!“… Aku to ma V SKUTOCNOSTI hodnotu? Nulovu. Je to praveze uchylne mat pottlrebu ist do totalnych extremov, „ABY ZO MNA BOL „NIEKTO“!…ABY SI MA VAZILI!…“…. Take maniere som nikdy nemal. Vychadzaju totiz z GIGAega. Potreba byt najlepsim na ukor inych, to ma nikdy nezaujimalo. Za stastim prveho az tretieho (ak sa uspokoja ak s tretim miestom) je nestastie druheho az posledneho. Primitivny zcieraci program. 🙂

    • Potom aj hnutie Sokol musí podľa tvojho hodnotového systému mať nulovú hodnotu – to že nastavuje latku toho, čo treba preskočiť – pre takých ako ty – podliezť! Si tupec, ktorý nechápe prípravu a odhodlanie prekonať sám seba. Choď trhať lístky na tribúnu!

     • Marek Košice

      Maroš : Musíš nadávať na úplne každého, kto má v niečom iný názor než ty? 😀 …. „Odhodlanie prekonať sám seba“ … Ale v takých kktinách?
      A čo tak odhodlanie prekonať sám seba V PROSPECH ĽUDSTVA??? … Sme kkti, ktorí majú problém usmievať sa na ulici, usmiať sa na pre nás sympaticách ľudí na ulici (keď tam nie je vzťah napr. „predavač vs. zákazník“ a podobne), dať komplimenty „cudzím“ ľuďom, atď…… KEBY SME PREKONALI SAMI SEBA V TEJTO VECI, bol by tu raj. J*bať plavkyňu „okolo sveta“, po ktorej sa bude opičiť niekoľko ďalších a akurát si doj*bú život NEZMYSELNÝMI tréningami za hranice možností. Cvičím pravidelne 16 rokov, najdlhšia pauza 2 týždne. NIKDY nejdem za hranice možností, pretože mám úctu k svojmu telu a nemám „pokryvené“ ego.

    • Marek, so všetkým s Tebou súhlasím! Tiež mám úctu k svojmu telu a svojim možnostiam, i keď som mala v život situácie, kde na mňa druhí tlačili, nedovolila som im, nechcela som nikdy ukazovať, aká som silná, aká som super, priznala som si, že je to nad moje sily! A niekde som nedávno čítala, že práve v tom je sila človeka, ak si dokáže priznať a akceptovať svoje slabé stránky – nikto nie je dokonalý! A už odmlada som neuznávala horolezcov, parašutistov a ostatných hazardérov so svojim životom a zdravím.

     • „Len mi tak napadlo – ako asi zareagovala táto statočná Austrálčanka, ktorá v 16. rokoch sólo oboplávala svet – na ten covid teror v Austrálii.“
      ——————————
      Idiot číta s neporozumením!

     • Marek Kosice

      Barbar(k)a, je to tak. Kedze telo je aj tak podruzne dusi, nevidim zmysel hladat hranice vo vykone tela konkretneho cloveka, ked ovela dolezitejsie su vykony duse a mentalnej casti cloveka (samozrejme nenarazam na blbosti typu „stat da encyklopediou sveta“, alebo nieco podobne zamerane cisto na lavu hemisferu).

   • Super filmik, nadherne scenerie mora a oblohy. A to ze si chcu ludia nieco dokazat je podla mna prirodzene, i ked spojene s rizikom, No dnes clovek nemusi robit hazardny sport a i tak moze prist o zivot.

 8. To som teraz úplne sklamaná tým, že nemajú na palube potrebné inštrumenty? Prvú pomoc poskytnúť by predsa všetci zamestnanci mali ovládať a k tomu by mali mať na palube všetko, čo je potrebné, hlavne pri infarkte! To aj predtým bola najrozšírenejšia forma náhlej smrti a s tým by mali rátať, že pri lete sa to može stať hocikomu a či bol očkovaný a či nie! Aj to poukazuje na hlúposť ľudí v 21. storočí: technika je neskutočne vyspelá, ibaže nie je tam, kde by mala byť! Hm… zamyslite sa nad sebou, manažeri! Máte množstvo titulov pred aj po mene, ale rozum nikde!

  • Ešte nedávno sme mali v zákone o BOZP povinnosť mať vyškolenú časť personálu u prevádzkovateľa inak neverejného priestoru – napr. supermarket – na poskytnutie prvej pomoci tak kolegom, ako aj návštevníkom. Rozumej – min. 1 z 5 predavačiek musela vedieť udržať pri živote hocikoho s kolapsom do príchodu záchranky. Ale korporácie sú prasatá! Čiže – kvôli žalovateľnosti tejto povinnosti – že niekto exol v supermarkete, lebo prevádzkovateľ nevyškolil zamestnancov na poskytnutie prvej pomoci – túto povinnosť zrušili podľa záujmov korporátneho práva. Tak nech sa pasanti lietadiel nečudujú!

   • Pred 20 rokmi som musel doslova naháňať a proskať zamestnancov, aby išli na firemné školenie kurzu záchrany života cez Červený kríž. Aj napriek argumentácii – „Niečo sa naučíš, môžeš zachrániť život svojmu manželovi, manželke, deťom“ – tí debili to stále odmietali, takže to išlo nakoniec príkazom.

    Nikto vám život zachraňovať nebude – ale všetci sa budú prizerať, ako skapínate! Ľudia vedia byť neskutočné hovädá!

    • Ide o to, že ľudia vnímajú všetko ako samozrejmé služby. Ale idioti nevedia, že človek bez umelého dýchania a masáže srdca exne do 3 minút, že mu nevratne odíde mozog. Ich predstava pomoci spočíva v tom, že zavolajú službu – že zavolajú záchranku. A tá by mala prísť do 10-12 minút. Lenže ten človek bez priamej pomoci hneď je 3-4 krát mŕtvy! Ale hovor toto idiotovi, ktorý predsa zavolal záchranku!

     Ešte že armáda a policajti tieto školenia majú. Podľa mňa ide o základnú gramotnosť, ktorú by mal ovládať každý človek. Poznám arogantného ko.ota, ktorý vyhlásil, že on nemusí vedieť nikomu poskytnúť prvú pomoc – dôležité, aby jemu vedeli tú pomoc poskytnúť. Áno – ľudia vedia byť neskutočné hovädá!

Pridajte komentár

*