Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Nie je náhoda, že vlády naraz vyžadujú covid pasy a povinné očkovanie


Print Friendly, PDF & Email

Nie je náhoda, že vlády naraz vyžadujú covid pasy a povinné očkovanie

(UW Medicine, dailyexpose.co.uk) – Nedávno Grécko a Francúzsko oznámili, že vakcíny na Covid-19 budú povinné pre všetkých zdravotníkov a zamestnancov domovov opatrovateľských služieb. Vo Francúzsku sa tak od začiatku tohto týždňa, napriek masovým protestom, už aj stalo.

Existuje, zdá sa, koordinovaná snaha zaviesť predstavu hromadného povinného očkovania, keďže francúzsky premiér Macron oznámil, že očkovania na covid sa stanú pre všetkých zdravotníkov povinné.

Nové pravidlá znamenajú, že do 15. septembra musia byť všetci zdravotníci plne zaočkovaní, inak nebudú smieť ísť do práce a nedostanú plat.

V televíznom príhovore k národu Macron povedal:

„Vo Francúzsku sa potrebujeme usilovať o dosiahnutie takmer stopercentnej zaočkovanosti, lebo je to naša jediná šanca na zdravú budúcnosť.

Preto sa budú musieť bez otáľania zaočkovať všetci tí zdravotníci, ktorí pracujú v nemocniciach, na klinikách, ľudia pracujúci v zariadeniach pre zdravotne postihnuté osoby, všetci, ktoré pracujú ako profesionáli či dobrovoľníci so starými alebo najzraniteľnejšími ľuďmi v ich domovoch.

„Je to pre nich povinné. Urobíte tak vďaka vášmu zmyslu pre povinnosť. Všetci tí ľudia sa budú musieť dať zaočkovať do 15. septembra a potrebujeme začať teraz.“

Perzekúcie nezaočkovaných

Macron varoval, že od 15. septembra sa budú vykonávať kontroly a všetci nezaočkovaní pracovníci budú čeliť možným pokutám a budú uplatňované sankcie.

Premiér povedal, že nevylučuje zavedenie povinného očkovania pre celé Francúzsko, dodajúc, že „v určitom bode budeme musieť pravdepodobne uvažovať o povinnom očkovaní všetkých francúzskych občanov.“

Spolu s týmto oznámením prichádzajú pre francúzsku verejnosť nové covidové pravidlá, keďže očkovacie pasy sa stávajú povinnými pre bary, kaviarne, reštaurácie, dopravu a iné veľké podujatia.

Podľa Macrona musia byť tieto prísne nové opatrenia zavedené pre zamedzenia šírenia variantu delta.

Od 1. augusta musia francúzski občania na to, aby mohli vstúpiť do väčšiny verejných  priestorov, prostredníctvom očkovacieho pasu dokázať, že sú zaočkovaní, alebo negatívne testovaní na covid.

Macron povedal:

 „Od začiatku augusta sa budú očkovcie pasy vzťahovať na kaviarne, reštaurácie, nemocnice, domovy dôchodcov a diaľkovú dopravu: lietadlá, vlaky a diaľkové autobusy.“

Zdravotný pas bude vyžadovaný aj pre miesta trávenia voľného času a kultúry, pretože Macron vyhlásil, že:

„Pre všetkých našich krajanov nad 12 rokov bude k vstupu na nejaký program, do zábavného parku, na koncert či festival, nevyhnutné byť zaočkovaný alebo mať negatívny test.“

Zdá sa, že Francúzsko nie je jediná krajina, ktorá zaviedla povinné očkovanie na covid pre zdravotníkov, keďže podobné opatrenia pre svoj zdravotnícky personál zaviedlo aj Grécko.

Od 16. augusta podobné obmedzenia čaká aj niekoľko „žltých okresov“ na Slovensku. Zatiaľ to budú len covid pasy, povinné očkovanie ešte nie, no už aj o tom chce minister zdravotníctva „diskutovať“.

Situácia v Grécku

Grécky premiér Kyriakos Mitsotakis oznámil, že očkovanie na covid bude povinné pre všetkých zdravotníkov a personál domovov opatrovateľskej starostlivosti.

Grécky premiér Kyriakos Mitsotakis oznámil, že na základe rady Bioetického výboru krajiny sa vakcíny na Covid-19 stanú povinné pre všetkých zdravotníkov a zamestnancov domovov opatrovateľskej starostlivosti.

Tí, ktorí sa zaočkovať nedajú, budú od 16. augusta suspendovaní.

Od 1. septembra budú vakcíny na covid povinné aj pre zdravotníkov vo verejnom a súkromnom sektore.

Mitsotakis povedal:

„Je, napríklad, nepredstaviteľné, aby sa nezaočkovaná sestra starala o imunosuprimovaného pacienta s rakovinou. Som si istý, že veľká časť spoločnosti s týmto rozhodnutím súhlasí. Žiadam všetky strany, aby ho bez výhrad podporili.“

Mitsotakis tiež oznámil, že očkovať sa nebudú musieť ozbrojené sily, budú však k zaočkovaniu nabádané.

Liečba osteoporózy

Podobne ako Francúzsko prijalo Grécko ohľadom vakcíny nové pravidlá pre svojich občanov, keďže od piatku 16. júla až do konca augusta budú zábavné podujatia v interiéri fungovať len pre zaočkovaných.

Toto sa vzťahuje na kateringový priemysel, keďže nezaočkovaní ľudia nebudú smieť jesť v reštauráciách ani v kaviarňach. Občania preto budú musieť pred vstupom predložiť dôkaz o zaočkovaní.

Premiér uviedol:

„Slobody sa budú postupne prinavracať s vakcinačným pasom a ustálenými základnými pravidlami: rúškami, keď sme s inými, dokonca aj vonku, osobnou hygienou a mnohými testami.

Cieľom je, aby sa koniec pandémie nestal prelúdiom k novému utrpeniu v jeseni. Od dnešného dňa preto môžeme uzavrieť poslednú kapitolu zdravotnej krízy a to rýchlo. Stačí mať v jednej ruke vakcínu Slobody.“

Ďalšie krajiny na celom svete sa pridávajú

Na zavedenie týchto povinných opatrení sa chystá aj Austrália a na Nový Zéland, takže sa zdá, že ide o dobre zorganizovaný krok na zavedenie vakcín proti covidu pre všetkých, spolu s očkovacími pasmi.

Na Novom Zélende oznámili, že zaočkovanie sa bude vyžadovať od všetkých letiskových a prístavných pracovníkov, inak prídu o prácu. Toto oznámenie nasleduje po kroku vlády donútiť pod hrozbou straty zamestnania k zaočkovaniu všetok personál ochrany hraníc, izolačných a karanténnych zariadení.

Minister krajiny pre reakciu na Covid-19 Chris Hipkin povedal:

„Príkaz na povinné zaočkovanie rozširujem tak, aby sa týkal aj ďalších 1800 momentálne nezaočkovaných aktívnych pracovníkov hraničnej kontroly. Je to nevyhnutné pre zvýšenie zaočkovanosti širšieho okruhu pracovnej sily v oblasti ochrany hraníc a posilnenie našej pokračujúcej reakcie na Covid-19.“

Všetci vládni zamestnanci, ktorých sa nariadenie týka, musia svoju prvú dávku očkovania na covid dostať do 26. augusta 2021.

Pracovníci ochrany hraníc, ktorí zostanú nezaočkovaní aj po tom, ako požiadavky vstúpia do platnosti, si budú musieť prebrať možnosti so svojím zamestnávateľom. Kým nebudú zaočkovaní, nebudú môcť pracovať vo vysokorizikovom pohraničnom prostredí.

V apríli prikazoval zdravotný príkaz pracovníkom hraničnej kontroly mať aspoň jednu dávku vakcíny na Covid-19, aj keď sa to netýkalo „širšieho okruhu pracovných síl hraničnej kontroly“, ako sú letiskový personál a prístavní robotníci.

Nový príkaz sa teraz  vzťahuje aj na tých, ktorí pracujú vo vzdušnom priestore dotknutých letísk a niektorých ďalších vysokorizikových prác na letiskách, v prístavoch a ubytovacích službách, kde boli v samoizolácii presne stanovení členovia leteckej posádky.

V Austrálii prijala vláda 28. júna rozhodnutie spraviť očkovanie na Covid-19 povinným pre personál v domovoch dôchodcov a momentálne sa preskúmavajú opatrenia na zavedenie povinného očkovania pre všetok zdravotnícky personál.

Minister zdravotníctva a starobnej opatery Greg Hunt na tlačovej konferencii 5. júla povedal:

„Viem, že budú niektorí, ktorí to podporovať nebudú. A toto sme spravili preto, lebo po tom, čo sme v celom rade prípadov hľadali lekársku radu, tá lekárska rada potvrdila pozíciu, ktorú premiér už niekedy predtým signalizoval.“

Veľká Británia sa chystá vydať na tú istú cestu, kde by vakcíny na covid mali byť povinné pre celý opatrovateľský personál. V júni vláda oznámila, že u všetkých pracovníkov opatrovateľskej služby sa bude zo zákona vyžadovať plná zaočkovanosť, kvôli „ochrane rezidentov“.

Od októbra má vstúpiť do účinnosti nový zákon a ten personálu umožní časové obdobie na zaočkovanie – s výnimkou tých, ktoré sú zdravotne oslobodení – predtým, ako budú čeliť postihu alebo strate svojej práce.

Podozrivá synchronizácia mnohých krajín

Je zaujímavé vidieť, že sa tieto nové požiadavky zavádzajú v takmer rovnakom čase. Je to len náhoda?

Javí sa to tak, že sa začala nová etapa covidovej agendy, keďže existuje globálna snaha prikročiť k zavedeniu vnútroštátnych očkovacích pasov pre ďalšie obmedzenie slobôd más.

Ak proti tomu nič nespravíme, bude iba otázka času, kedy sa domáci očkovací pas uchytí na celom svete a život pre nezaočkovaných sa stane neuveriteľne ťažký, ešte ťažší, než už je.

Čo s tým?

To či sa tak stane, závisí len od nás. Čo odporúčame na obranu?

Nesťahujte si do smartfónov žiadne aplikácie covid pasov. Keď ho budú od vás požadovať, hovorte, že smartfón nevlastníte a že nemáte ani tlačiareň, na ktorej by ste si vytlačili papierovú verziu.

Platiť sa snažte všade v hotovosti, pretože ďalšou fázou má byť spojenie zdravotných pasov s platobnými kartami a osobnou identifikáciou (občianskymi preukazmi). Ide o projekt nášho neslávne známeho Billa Gatesa pod názvom ID2020.

Bojkotujte podniky, kde od vás covid pasy budú vyžadovať. Neočkujte sa za žiadnych okolností. Tiež sa netestujte, pokiaľ to len bude možné, aj za cenu nepohodlia, ktoré vám to môže spôsobiť.

Totižto, cena za podriadenie sa tyranii bude nakoniec aj tak oveľa, oveľa vyššia než cena za vzdor!

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: UW Medicine, Zdroj: dailyexpose.co.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „…potrebujeme usilovať o dosiahnutie takmer stopercentnej zaočkovanosti, lebo je to naša jediná šanca na zdravú budúcnosť.“ ….. Toto môže povedať len NElekár.

  • NElekár, ktorému garda pohrozila stratou ochrany – o tom to bolo.

   Redakcia aj číta komentáre, ktoré hovoria o podstate – teda o cieli? Toto je na samostaný článok! Neuverejníte to tu – hodím to na Uložto. Covid pasy sú len zástupný problém – pre budúcu sprievodku GMO patentovaných ľudských kapustných hláv!

   ivanan
   12/08/2021 at 13:18

   Nemocnice a očko centrá sú dnes obchodné miesta na získanie otrokov do vlastníctva majiteľov patentov mRNA.
   Greenpass je certifikát, že jeho držiteľ je vlastníctvom majiteľa patentu mRNA – viď rozhodnute najvyššieho súdu USA ohľadom patentového práva k mRNA: (práve sa splnili najhoršie predpovede z decembra 2020 – dnes si už otrokov nekupujú, ale získavajú opichaním patentovanou DNA, ktorá človeka zmení na „transčloveka“ teda GMO – geneticky modifikovanú osobu)

   V USA Nejvyšší soud rozhodl, že očkovaní lidé na celém světě jsou výrobky, patentované zboží, podle práva USA už ne lidé. Prostřednictvím modifikované DNA nebo RNA vakcinace, mRNA vakcinace, osoba přestává být člověkem a stává se VLASTNÍKEM držitele modifikovaného GEN očkovacího patentu, protože má svůj vlastní genom a již není „člověk“ (bez přírodních lidí) „trans-human“, tedy kategorie, která v lidských právech neexistuje. Ztrácí se kvalita fyzické osoby a veškerá související práva. To platí po celém světě a patenty podléhají právu USA. Od roku 2013 jsou všichni lidé očkovaní GM-modifikovanými mRNA legálně trans-lidští a legálně identifikovaní jako trans-lidé a nemají žádná lidská ani jiná práva státu, a to platí celosvětově, protože patenty na technologie GEN-POINT jsou pod jurisdikcí a zákony USA, kde byly registrovány. ZDROJ rozhodnutí US SUPREME COURT PDF ZDE:https://www.supremecourt.gov/opinions/12pdf/12-398_1b7d.pdf

   zdroj: https://operationdisclosureofficial.com/2021/08/12/restored-republic-via-a-gcr-as-of-august-12-2021/

   • To prve je spravne,to druhe nie je,akurat Supreme Court justice,co tump nominoval suhlasila s universitami ,proti studentom,co sa nechcu zavaxxovat,Trump teraz uzasne vaxx propaguje,tiez to bol on co vsetko toto svinstvo riadil,vcetne 1,16 Billiona pre GSAVI,Operation Warp Speed,,takisto on aj biden dostal million od Pfizer,atd.

    • Ako som prelúskal ten druhý link – je to spravodaj v skratke za dlhšie obdobie, kde sú vyjadrené určité myšlienky a zámery a ciele zúčastnených z oboch strán. Trump je samozrejme len globalistická alernatíva, Vidieť je to na tej fotke s dvomi deťmi – Trump-Biden tvárovej prelínačke – nevieš ktorý je ktorý.

     Zaujímal by ma „tutti face“ Fico-Matovič-Sulík +

  • Ander Kixa

   Alebo slobodomurár

  • to moze povedat len psychopat !!

  • A ten potentat MACARON este zije. Nedjebali ho? Mengeleho Sionisticke decko v sluzbach Deep State USA Sionist zlateho telata.

 2. Prečítala som článok, bohužiaľ všetko ide podľa plánu, poletíme jednosmerkou do nebíčka.
  Ale teraz vážne – Postupuje sa presne podľa dokumentu Rockefellerovej nadácie Scenarios for the future of technology and international development, „Lockstep“ Guarantee and Curfew.
  Má nás tu ostať len pol miliardy. Stačí to pre „elitu“ ako obslužný personál.

 3. https://www.vaccinedeaths.com/2021-08-11-leaked-report-reveals-moderna-covid-vaccine-caused-300000-vaccine-injuries.html
  Leaked report reveals Moderna COVID vaccine caused 300,000 vaccine injuries in three-month time span, hidden from VAERS
  Uniknutá správa odhaľuje, že očkovacia látka Moderna proti COVIDu spôsobila v priebehu troch mesiacov 300 000 zranení spôsobených očkovaním, skrytých pred VAERS

 4. https://www.banned.video/watch?id=6115490d76057f4a867f2140
  Compilation: Infowars Warned You of Never-Ending Lockdowns
  Kompilácia: Infowars vás varovalo pred nekonečnými Lockdownami (uzáverami)

  • Aj fajčiari majú na krabičkách varovanie a…???

   • To nie je varovanie, ale sugescia, ktorou im skracujú život. Dedovci doháňozovali a žili dlhšie ako tí dnešní klonovaní zmrdi. Pokiaľ im život neskrátila vojna.

 5. i tak še da

 6. https://www.naturalnews.com/2021-08-12-mild-covid-lifelong-immunity-to-coronavirus.html
  Study: Even people with mild COVID-19 may develop lifelong natural immunity to the coronavirus
  Štúdia: Dokonca aj ľudia s ľahkým ochorením COVID-19 si môžu vytvoriť celoživotnú prirodzenú imunitu voči koronavírusu

  Immune cells that produce COVID-19 antibodies are in it for long the haul
  Imunitné bunky, ktoré produkujú protilátky proti COVID-19, sú v nej uložené dlho

 7. https://zemavek.sk/grecke-vakcinacne-centrum-napadnute-utocnici-nicia-chladiaci-system/
  Grécke vakcinačné centrum napadnuté, útočníci ničia chladiaci systém

 8. https://www.infovojna.sk/article/video-baranek-o-spiknuti-hlupakov-siriacich-dezinformacie-a-podporujucich-korona-hysteriu-agresivnu-vakcinacnu-propagandu
  VIDEO: Baránek o spiknutí hlupákov šíriacich dezinformácie a podporujúcich korona-hystériu & agresívnu vakcinačnú propagandu

 9. https://www.banned.video/watch?id=61159dcec40e8c4bfbd8cb0b
  MUST SEE: Dr. Fleming Warns COVID-19 is an Engineered Bioweapon Colonizing the Body with Spike Protein
  MUSÍTE VIDIEŤ: Dr. Fleming varuje, že COVID-19 je skonštruovaná biologická zbraň kolonizujúca telo proteínom Spike.

 10. https://www.banned.video/watch?id=6115b01ec40e8c4bfbd9f07d
  They Lied: There Are Implantable Microchips That Can Be Injected With Vaccines
  Klamali: Existujú implantovateľné mikročipy, ktoré je možné vpichovať vakcínami

 11. https://www.banned.video/watch?id=6115a4e1c40e8c4bfbd9581a
  RED ALERT EMERGENCY BROADCAST: Top Scientists Around The World Confirm Covid-19 Vaccines Are Sophisticated Bioweapons – FULL SHOW 8/12/21
  Špičkoví vedci z celého sveta potvrdzujú, že očkovacie látky proti Covid-19 sú sofistikované biologické zbrane

  • For more than 20 years, Fauci and other globalist operatives tested and developed the protein crystal prion weapon they have now released upon humanity. As horrifying as the truth is, humanity is awakening and fighting back. And now that is more import than ever because they’re coming for our children!
   Fauci a ďalší globalistickí agenti testovali a vyvíjali viac ako 20 rokov a vyvíjali proteínovú priónovú zbraň, ktorú teraz uvoľnili na ľudstvo. Bez ohľadu na to, ako je pravda desivá, ľudstvo sa prebúdza a bráni sa mu. A teraz je to dôležitejšie ako kedykoľvek predtým, pretože prichádzajú pre naše deti!

 12. Podla NaturalNews sa v Usa otvaraju pripravene koncentračne internačne tabory COVID pre nezaočkovanych a začinaju sa planovat unosy ludi… konšpiračna teoria z minuleho roka sa stala skutočnostou….americki občania sú šokovaní….
  http://www.naturalnews.com/RED ALERT

  • Milá Alkynka, bála som sa tie články sem prekopírovať. Ale teraz to urobím. Napr. tento:

   https://www.naturalnews.com/2021-08-12-cdc-internment-camps-indefinite-detention-plandemic-ends.html
   CDC announces covid internment camps on a national level with indefinite detention until the plandemic ends
   CDC vyhlasuje internačné tábory covid na národnej úrovni s neobmedzeným zadržiavaním, kým sa planéta neskončí

   Elderly, children and other vulnerable people to be hauled off to CDC concentration camps
   Starších, deti a ďalšie zraniteľné osoby odvezú do koncentračných táborov CDC

   • ďakujem, mne to z mobilu nejde. Je to desive, DS zaroveň zapaluje lesy po celom svete a hra sa s počasim… Chcu spôsobit čo najväčšie škody pretože už vedia že ich čas sa skončil.
    Pred svitanim najväčšia tma,ako sa hovori.
    Svetlo je už blízko a to je dôvod na radost.

    • Presne tak, aj ja čítam, že tieto požiare sa zámerne vytvárajú – preto je aj taká horúčava. Chcú aby sme bez reptania prijali green deal (myslím, že sa to povie zelená dohoda) a dostanú nás do stredoveku a pekne vyrabujú (dorabujú).

 13. Infovojna.sk….
  „Richard Müller je meno, ktoré nikomu nemusíme predstavovať. Aj keď umelci nezažívajú najlepšie časy a niektorých vidíme brať naozaj rôzne zákazky, Müller naopak nemá problém zrušiť koncert, ak ide o rozdeľovanie ľudí.

  Svoj koncert zrušil v Galante, kde podľa informácii miestnych mal primátor prepojený na stranu Smer Peter Paška žiadať, aby na koncerte speváka mali vstup len očkovaní a testovaní.

  „Z dôvodu neprimeraného obmedzovania návštevníkov kultúrnych podujatí zo strany primátora mesta Galanta sme nútení koncert zrušiť. Ospravedlňujeme sa záujemcom o koncert za vzniknuté komplikácie.“ napísal Müller.

  Ľudia však umelca chvália, že nechce rozdeľovať ľudí a naopak kritizujú starostu, že pýta očkovanie či test, ale nevadia mu stovky ľudí v obchodných centrách či hypermarketoch. Primátor prepojený na stranu Smer Paška bol podozrivý z viacerých trestných činov, má blizko aj k poslancovi za Most-híd – Gáborovi Gálovi, s ktorým sú blízki susedia. “

  K tomu toľko, že primátor Galanty dostáva minimálne odo mňa spravodaj s alternatívnymi informáciami – po tom, čo v minulosti naoko vyjadril nesúhlas s testovaním. Naoko. Sú to prosto falošné zapredané svine – treba si spomenúť na Protokoly Sionu a plány založiť a ovládnuť miestne samosprávy, teda aj starostovia idú proti vlastným ľuďom – jednak sú to stranícki nominanti so snami o parlamente, kam sa môžu dostať jedine keď budú správne drukovať, jednak sú chytení dotáciami – a kamaráti potrebujú peniaze, jednak sú to idioti, ktorí neveria, že to dobehne ich a ich rodiny.

  Nech sa páči – ovce tuponosé – vyskúšajte SMERÁCKY mail, než takýchto Fico napchá ako „novú krv“ do parlamentu. Lebo ficovci idú tú istú agendu čo matovičovci!
  [email protected]

 14. Zlatý minulý režim. Toto by sa nestalo!!!

 15. Plán „elít“ je, že nezaočkovaní majú byť krivo obvinení, že roznášajú korona vírus a daný do koncentračných táborov. Pochopiteľne politici očkovaní pred kamerami nedostali „ozajstnú“ vakcínu len nejaké placebo a títo majú toto gaunerstvo previesť.

  https://www.brighteon.com/1ff9d132-0698-4884-90d7-6427958102ab
  Situation Update, August 11th, 2021 – CDC announces covid internment camps for every US city; will meet MINIMUM „humanitarian“ standards
  Aktualizácia situácie, 11. augusta 2021 – CDC oznamuje internačné tábory covid pre každé americké mesto; bude spĺňať MINIMÁLNE „humanitárne“ štandardy

  • Rozdiel medzi židmi a nežidmi je historický, kultúrny, náboženský, ekonomický, gastronomický, fyziognomický, tradičný, kozmopolitický.

   Rozdiel medzi neočkovanými a očkovanými nie je historický – trvá pár mesiacov, ani kultúrny – ak nepočítame chodenie do opery, ani gastronomický – to nie je o reštauráciách, ani fyziognomický, ale bude fyziologický, zvlášť pri 5 G, a nie je ani tradičný /pár mesiacov/,

   ale je kozmopolitný – a to globálne,
   a transcendentný, vďaka transhumanizácii a biorobotizácii,
   a je v „slobode“ – v uvedomení si neslobody fyzickej a politickej u nezaočkovaných, avšak neočkovaným ostáva transcendentálna sloboda duchovných bytostí – oproti zaočkovaným – neuvedomujúcim si svoju transcendentnú neslobodu a neuvedomelé otroctvo,

   čím sa zaočkovaní dostali na úroveň ŽIDOV, ktorým staroegyptskí žreci v priebehu 2 generácií izolácie na púšti /o tom sú CDC FEMMA tábory!/ vykonali sociálno-psychologickú lobotómiu mozgu a vedomia, odstránili plnosť funkcie pravej mozgovej hemisféry, a tak aj kognitívne funkcie mozgu, čím ich posunuli do abstraktu sveta ich predstáv o svete, čo však nie je transcendencia – prepojenie na duchovný svet a Zdeoj, a tak si z nich vytvorili NEUVEDOMELÝCH chrámových otrokov a programovatelnú perifériu moci GP, a delegovali na nich viditeľné fašistické prvky moci a ovládania iných, aby ako vtedy egyptskí žreci ostali – ako skutočné riadenie – neviditeľní.

   Ergo – v čom je problém? Súdiac podľa vakcinačnej agendy v Izraeli – prebieha „Pjakinov“ avizovaný holokaust židov č. 2, ktorých – na rozdiel od Pjakinovej apelácie, aby sme sa my – nežidia nenechali opäť naviesť na nový holokaust židov, a nestratili tak ľudskosť pred Stvoriteľom – tento holokaust opäť – v zmysle copyrightu na holokaust, ktorý smie patriť len židom – lebo genocída miliónov iných nežidov sa za holokaust nesmie považovať – opäť organizujú tzv. „superžidia“ proti židom, a tak si tradične Zmija opäť požiera vlastný chvost.

   V čom je o. i. problém? V tom, že popri tomto holokauste židov č. 2 musí opäť zomrieť – pri „prvom“ holokauste WW2 v pomere údajne až 1 : 55 – nesmierne množstvo nežidov! /Sakrálna obeť./

   Takže Pjakin sa v tomto zásadne zmýlil! Holokaust židov č. 2 a genocídu ostatných aj tentoraz opäť nespúšťajú – nežidia! Samotné pogromy židov v minulosti vždy spúšťal Globálny prediktor – aby ich čo najviac – a tým túto svoju pre nás viditeľnú perifériu moci – rozsial-rozptýlil po celej Zemi.

   Poznámka – keďže sa používa výraz Arméni = židia č. 2 /o tom bola ich genocída Turkami v roku 1915 – aby vybili kresťanských Arménov a ich miesto zaujali poťažmo judaizovaní Arméni – ASAP po vytvorení štátu Izrael a vytlačení Turkov z tejto záujmovej oblasti – o tom bola synchrónne aj protiturecká arabská gerilová vojna v Severnej Afrike a na Blízkom Východe /a v Palestíne/ – pod vedením britského rozviedčika Lawrenca z Arábie/ – teda nepliesť si tento nejednoznačný výraz s holokaustom židov č. 2 ako holokaustom Arménov. Najvyššiu cenu za tento riadiaci manéver GP s „nepodarenými“ židmi musia opäť zaplatiť nežidia. Pjakin sa teda zmýlil v jednom, avšak predpovedal aj to Bé – že židovskú perifériu moci GP majú nahradiť SCIENTOLÓGOVIA! A čo sa deje? 5G a umelú inteligenciu, nanorobotizáciu a transhumanizáciu, biorobotizáciu a výplach mozgov – lobotómiu – ovláda KTO? Lebo proces výmeny scientológov za židov prebieha nie skokom, ale kontinuálne – nenápadne. To, že sa Pjakin zmýlil v jednom, ešte neznamená, že sa zmýlil aj v druhom!

   Sledujte tento pohyb, objavujte svojho skrytého nepriateľa, odhadujte jeho ciele, prostriedky a možnosti. Faktom ostáva, že jedna sekta práve nahradzuje tú druhú.

 16. Švajčiari sa zobúdzajú:

  https://zemavek.sk/svajciarska-policia-odmieta-porusovat-ludske-prava/
  Švajčiarska polícia odmieta porušovať ľudské práva

 17. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/08/13/frontline-care-doctor-shares-how-to-end-covid.aspx
  Frontline Care Doctor Shares How to End COVID
  Lekár starostlivosti o prvú líniu vysvetľuje, ako ukončiť COVID

  According to Marik, a mass distribution program of ivermectin together with melatonin, vitamin D and aspirin could end the COVID-19 pandemic in one month
  Podľa Marika by program hromadnej distribúcie ivermektínu spolu s melatonínom, vitamínom D a aspirínom mohol ukončiť pandémiu COVID-19 do jedného mesiaca

  Censorship Is Keeping This Information Quiet
  Cenzúra udržiava tieto informácie v tichosti

  ‘The Most Dangerous Vaccines We’ve Ever Used’
  „Najnebezpečnejšie vakcíny, aké sme kedy použili“

  This Could End the Pandemic in One Month
  Toto by mohlo skončiť pandémiu do jedného mesiaca

 18. Toto je najdôležitejšia informácia pre nás nezaockovanych.
  https://otevrisvoumysl.cz/co-covid-injekce-delaji-s-vasi-krvi-dr-jane-rubyova-prinasi-sokujici-objev-cz-dabing/
  Do mňa to nikto na základe práce nedostane, a keď nás bude väčšina ako doteraz, nemôže nás vydierať menšina. To si je treba uvedomiť. Mám zdravé ruky, deti, rodinu. Budem robiť hocičo, aby som sa uživil. Opakujem HOCIČO, aby som nás ochránil. Keď nebudú zdravotníci, policajti armada očkovaní, tak nás akože prepustia. Kto bude robiť? Ja tvrdim, ešte nás budú prosiť aby sme nastúpili do práce, lebo im zomierajú zamestnanci po očkovaní. Preto tlačia na pílu, lebo už teraz zomierajú a amputuju sa končatiny. Len je na to embargo. Kým sa to prevalí, musia zabiť čo najviac ľudí. Údajne do 5 rokov bude vymaľované a nastane plač a škrípanie zubov, popravy a vraždy zodpovedných. Ale to už zaockovanym bude jedno, lebo z ich krvy je nepoužiteľný maglajs. Myslíte že ľudia NTS to nevidia? V Japonsku to už vypustili: krv zaockovanych je nepoužiteľná.

  • Vďaka Jozef. Toto treba počuť ustrašeným ľuďom.- Urobím všetko pre to aby som ochránil-moju rodinu.- A je takých veľa, z každej blamáže je cestička, ktorá sa nám ukáže, keď bude zle. Nezaočkovaní farmári a iní podnikatelia, zamestnajú nezaočkovaných, Prenasledovaní lekári a zdravotníci poliečia nezaočkovaných možno za potraviny vypestované v súkromí a pod. Nie je dobré byť otrokom pre dočasné výhody po ktorých bude nasledovať nešťastie a smrť.

  • Len mierové pochody po uliciach nič nevyriešili. Aj keď o tejto skutočnosti je známe. Vládnuca “ elita “ má z toho srandu. Len tvrdý štrajk, všetko zastaviť, vypnúť ekonomiku by s tým možno dokázalo pohnúť.

 19. Aste jedno perfektne počúvanie pre ľudí ,ktorí stále váhajú kde je pravda. Tu je všetko:
  https://youtu.be/6yEQQVIm4Zk

 20. Ja často nekomentujem vyjadrenie k jednotlivým témam, len občas a znovu Vám píšem, že situácia je organizovaná celosvetovo z jedného zdroja a postupuje sa podľa plánu, o ktorom nemáme pravdivé vedomosti, lebo máme duchovnú a duševnú myseľ blokovanú negatívnymi entitami. Môžete robiť čo chcete negativita zvíťazí a potom sama seba zlikviduje a nastupuje krátke obdobie pozitivity s Pánom Ježišom Kristom a planéta nula, naša zem zanikne, lebo jej poslanie je, aby si obyvatelia tejto planéty dobrovoľne na základe svojej slobodnej vôli a voľbe vybrali medzi pozitivitou a negativitou a táto jej úloha bude splnená. Tých čo si vyberú pozitivitu je oveľa menej, ako tých čo chcú žiť v negativite. Málo sa hovorí o tom, že toto čo sa deje má pôvod v duchovnosti, to príde až neskoršie, keď začne víťaziť negativný stav, vtedy sa začne otvárať prostredná a vnútorná duchovná myseľ, lebo bez pričinenia Pána Ježiša Krista sa to nedá uskutočniť. Celý svet musí pochopiť, že absolutný je len jeden a to je Pán Ježiš Kristus, ktorý učinil ľudské teda jeho telo božským a božské ľudským, teda každý máme v sebe božskú časticu, len o tom nevieme, lebo sme obmedzený na vonkajšie zmysly a tými vnímame tento život, ktorý žijeme. Boh otec, Boh syn a Boh duch svätý bol konvertovaný do jednej božskej osoby a to je Pán Ježiš Kristus, táto téma bude otvorená na konci obdobia negatívneho stavu, ja tu už nebudem, ale dúfam, že to čítajú aj mladšie ročníky. Majte sa všetci krásne.

 21. https://www.hlavnespravy.sk/ceska-pediatricka-varuje-rodicov-dobre-si-rozmyslite-ci-svoje-deti-nechate-zaockovat-len-preto-aby-ste-mohli-ist-do-zahranicia-a-kvoli-inym-vyhodam-ona-sama-zodpovednost-za-dlhodobe-nasle/2640580
  Česká pediatrička varuje rodičov: „Dobre si rozmyslite, či svoje deti necháte zaočkovať len preto, aby ste mohli ísť do zahraničia a kvôli iným výhodám.“ Ona sama zodpovednosť za dlhodobé následky niesť nemieni

  „Ja osobne dľa svojich dlhoročných skúseností nemienim niesť zodpovednosť za možné dlhodobé postvakcinačné následky a preto odmietam svojim pacientom túto vakcínu aplikovať,“ zdôraznila Urbanová.

 22. Kňaz Štefan Mordel poslal prezidentke Zuzane Čaputovej list, kde citujem z neho záver:
  „Takže, Vážená pani prezidentka, budem veľmi rád, ak sa už nebudete ukazovať na cirkevných slávnostiach, ale zostanete tam, kde Vás srdce tiahne (ako ste to už pri istej príležitosti dali svojou účasťou najavo). Určite to bude pravdivejšie a čestnejšie.
  Ostávam s úctou a pozdravom
  Štefan Mordel, farár .“
  https://regiony.zoznam.sk/drsny-odkaz-knaza-caputovej-budem-velmi-rad-ak-sa-uz-nebudete-ukazovat-na-cirkevnych-slavnostiach/

  • Farizejstvo nevymizne tak, že si to niekto želá, či dokonca praje druhému. Pán to nechápe a je(?) kňaz.

 23. Tu je vyjadrenie Inšpektorátu práce k inzerátu, kde zamestnávateľ prijíma do prac.pomeru len NEzaočkovaných…cit.časť: (a dobre si to odložte)
  „Ďalej nám tiež uviedol, že neexistuje oprávnenie zamestnávateľa, aby zisťoval alebo žiadal potvrdenie od zamestnanca či je alebo nie je zaočkovaný proti koronavírusu. „Zamestnávateľ je oprávnený vyžadovať iba dokument o posúdení zdravotného stavu zamestnanca vo vzťahu k práci a interpretáciu jeho výsledku lekárom v zmysle zdravotne spôsobilý alebo zdravotne nespôsobilý na výkon posudzovaných pracovných činností.”“
  https://zilina.zoznam.sk/sokujuci-inzerat-hovori-za-vsetko-neberieme-ockovanych-mrna-vakcinami/

  ..ináč toto som hovorila stále, ešte min.rok, keď sa ministerstvo odkazovalo vo vyhláškach na zákon BOZP, tuším par.5 , že jediné ako získať info o zdravotnom stave zamestnanca je, poslať ho na lek.prehliadku. A nie kontrola testov a potvrdení o prekonaní vírusu.

 24. Ander Kixa

  Všetky zákony sú na strane mezaočkovaných a nezarúškovaných (bez jarmulky na rypáku).
  Lenže na konci procesu je sudca s jarmulkou na rypáku a neviditeľnou jarmulkou na gebuli a ste v riti.
  Tak ako sudca bez jarmulky Dalibor Miľan.
  Nechcem vá brať nádej, len hovorím ako to je.
  Zákon sú písmenká, rozhoduje sudca.

 25. Ostrihoňová, Hanzelová, Vincze a Tódová sa chystajú do škôl oblbovať deti. Pôvodne pod záštitou ministerstva
  Čo na to rodičia, vedia o tom, súhlasia? Na stredných školách sa totiž od septembra chystá liberálna indoktrinácia študentov. A to všetko pôvodne pod záštitou ministerstva školstva.

  Tieto tri grácie a bezdetný Vincent nech si narábajú so svojími deťmi ako chcú, ale našim nech dajú pokoj.
  Propagandistické hyeny, ste dno vystrkované na výslnie, aj na Vás príde.
  A to sú platené z naších daní, drahý odpad.

  • Ander Kixa

   Rodičia vedia a vidia to. Akurát že sú jebnutí a posratí. Nevadí im ani pichanie neznámej látky do krvi ich detí.
   Tak načo sa má niečo takéto množiť ďalej?

 26. Ako vždy výborný a obsiahnutý článok od Jane.K.

  Další jedy objeveny v tak zvaných „očkováních“ proti Covidu
  Torzo textu:
  „Dr. Andrew Godsworthy, dříve profesor a bezpečnostní úředník Londýnské university, dnes v penzi říká, že ani grafen, nebo kysličník grafenu nejsou magnetické, ale přes buněčné membrány dokážou převádět dostatečné množství elektřiny, aby zmagnetizovaly superparamagnetické částečky, jako je feritin a magnetit a způsobily širokosáhlé zmagnetizování očkovaných. Elektrická vodivost grafenu je vyšší než vodivost mědi. Tím pádem může grafen, nebo jeho kysličníky převádět velmi silný elektrický proud.

  A pak se může elektrický proud rozšířit jako lavina po celém těle, zasáhnout imunitní systém, cévy, srdce, plíce a nakonec i mozek. Kamkoliv tento náboj projde, vytvoří problémy s buněčnou prostupností a bude mít neuvěřitelné biologické následky, jako jsou srdeční poruchy, předčasné choroby Alzheimerova typu a kdyby byla zasažena i mitochondrie, pak to bude chronická únava. Naše vlastní buňky se následkem mohou stát hyperaktivní a posílat falešné signály do mozku, což vytvoří hypersensitivitu, takže tito lidé nebudou moct použít telefon a bezdrátové počítačové zařízení na ně bude působit jakoby je píchali jehlami. Bude jim neustále špatně, budou trpět bolestmi hlavy, a jinými problémy. Nikdo ve skutečnosti neví, co přesně taková nepřirozená manipulace dokáže způsobit.

  Snad to nejhorší, co se může stát je, kdyby tyto osoby podstoupily vyšetření MRI skenerem, protože pak magnet, který je součástí tohoto zařízení, by mohl magnetické částice v jejich těle zkoušet vytáhnout ven. V případě prohlídky páteře, nebo mozku, by to mohlo způsobit trvalé poškození na těle. Ostatní části těla nejsou tak citlivé, ale časem by i ty podlehly tomuto vlivu a dostavily by se nevysvětlitelné nemoci.“
  http://www.nwoo.org/2021/08/09/dalsi-jedy-objeveny-v-tak-zvanych-ockovanich-proti-covidu/

  • Ad magnetit…
   „Statocysta

   Statocysta (též rovnovážné ústrojí, v podstatě také georeceptor[p 1] je smyslový orgán, který informuje tělo o jeho poloze. U člověka podobnou funkci plní vestibulární aparát, skládající se z tří polokruhovitých kanálků, vejčitého a kulovitého váčku. /Vnútorného ucha pozn./

   Obecná stavba

   Statocysty jsou samozřejmě velmi rozličně stavěné, ale často jsou to duté váčky, které mají na vnitřní straně epitel s četnými brvami, které jsou citlivé na tlak. Obvykle tato dutina obsahuje určitý typ anorganické látky (statolit), která gravitací klesá směrem dolů a dráždí stěnu váčku podle toho, jak je tělo v prostoru orientováno. Pozoruhodnou výjimkou je případ, kdy místo statolitu ve statocystě plave vzduchová bublina, případně kapka melaninu. Tyto předměty jsou totiž lehčí než voda a tak dráždí statocystu opačným směrem (proti gravitaci).[2] “

   Replay – „Obvykle tato dutina obsahuje určitý typ anorganické látky (statolit), která gravitací klesá směrem dolů a dráždí stěnu váčku podle toho, jak je tělo v prostoru orientováno.“ /Wikipedia/

   Funkciu statolitu obvykle neplní špina v ušiach – u rakov sú to zrniečka riečneho magnetitu – keď sa odstránia – rak sa nekoordinovane „vznáša“. U človeka sú to minerálne výpotky feritu a magnetitu. V elektromagnetickom poli teda potenciálny problém. Nepliesť si to s opileckou stratou rovnováhy.

   „Snad to nejhorší, co se může stát je, kdyby tyto osoby podstoupily vyšetření MRI skenerem, protože pak magnet, který je součástí tohoto zařízení, by mohl magnetické částice v jejich těle zkoušet vytáhnout ven.“ – presne tak!

 27. https://www.hlavnespravy.sk/sefka-europskej-komisie-a-jej-prepojenia-na-vakcinacne-a-digitalizacne-firmy/2640262
  Šéfka Európskej komisie a jej prepojenia na vakcinačné a digitalizačné firmy

  Na čele exekutívy EÚ je človek farmalobby a nielen to. Manžel predsedníčky Európskej komisie Ursuly von der Leyenovej, Heiko von der Leyen, je medicínskym riaditeľom americkej biotechnologickej spoločnosti „Orgenesis“, ktorá sa špecializuje na génovú terapiu. Tá má byť budúcnosťou nielen pri liečbe ale aj pri vakcínach

  Ursula von der Leyen ako ministerka obrany Nemecka a Bill Gates na Mníchovskej konferencii o bezpečnosti v roku 2017

  Dávnejšie vyšlo najavo, že ani jej dizertačná práca z medicíny nebola v súlade s akademickými pravidlami, keď až 43,5 % strán boli plagiáty bez uvedenia citovaného zdroja.

  Táto Wunderfrau teraz ako hlava Európskej komisie si ešte na jeseň 2019 dala do plánu zavedenie vakcinačných pasov naprieč EÚ.

  Zostrih americkej televízie Fox News o dokumente Rockefellerovej nadácie Scenáre pre technologickú budúcnosť a medzinárodný rozvoj z roku 2010

  Karty sú rozdané, nič nie je ponechané na náhodu, ak ide o biznis tisícročia. Ešte aj pápež podporuje tento „stakeholder kapitalizmus„, čo s kapitalizmom nemá nič spoločné, skôr vyznieva ako trápna nálepka zakryť korupciu a fašistickú podstatu prepojenia štátov a korporácií.

 28. Prekopírovala som jeden blog:
  Je na čase aby sa o týchto fašistických netvoroch začalo hovoriť verejne, tak ako v tomto prípade

  ……. Súd v Peru rozhodol, že
  pandémiu „vytvorili“ Gates, Soroš a Rockefellerovc!!!

  Tri z najdiabolskejších
  entít na našej planéte boli pred pár dňami obvinené peruánskym súdom za
  spiknutie a vytvorenie nového koronavírusu za účelom dosiahnutia svetovej
  dominancie.

  Bill Gates,
  George Soroš a členovia rodiny Rockefellerovcov boli označení za vinných
  z úmyselného rozšírenia vírusu SARS-CoV-2, ktorý doteraz vo svete
  zruinoval desaťtisíce malých podnikov a navždy zmenil svet
  k horšiemu

 29. https://blog.hlavnespravy.sk/27490/uniknuty-dokument-odhaluje-sokujuce-podmienky-medzinarodnych-zmluv-o-ockovani-spolocnosti-pfizer-s-domikanskou-republikou/
  Uniknutý dokument odhaľuje „šokujúce“ podmienky medzinárodných zmlúv o očkovaní spoločnosti Pfizer (s Domikánskou republikou)

 30. https://blog.hlavnespravy.sk/27486/je-vakcinacia-kradezou-osobnosti-ano-ano-ano/
  Je vakcinácia krádežou osobnosti? Áno! Áno! Áno!

 31. Všetko ide pekne podľa plánu Rockefellerovej nadácie:

  http://svobodnenoviny.eu/cdc-prestava-pocitat-umrti-pri-ockovani-aby-vsechny-covidove-pripady-svedlo-na-neockovane/
  CDC přestává počítat úmrtí při očkování, aby všechny covidové případy svedlo na neočkované

  CDC je soukromá společnost, která nedělá nic jiného, než že lže světu o všem.

 32. https://aeronet.cz/news/veterinarni-sprava-objevila-v-polske-zmrzline-milka-karcinogenni-ethylenoxid-a-naridila-jeji-stazeni-z-ceskych-obchodu-jenze-deti-v-ceskych-skolach-se-budou-od-podzimu-znovu-testovat-spejlemi/
  Veterinární správa objevila v polské zmrzlině Milka karcinogenní ethylenoxid a nařídila její stažení z českých obchodů! Jenže děti v českých školách se budou od podzimu znovu testovat špejlemi sterilizovanými rovněž v ethylenoxidu! Proč EU zakázala ethylenoxid v potravinách a v obalech potravin, ale nosní špejle napuštěné v pesticidním karcinogenu nevadí? Paradoxně přitom při polknutí ethylenoxidu hrozí méně rizika kvůli chlorovodíku v žaludku, než když EO vdechnete do plic, anebo když skrze sliznici ethylenoxid pronikne do krevního řečiště, podivuje se nad celou situací lékař!

 33. Ad „Bojkotujte podniky, kde od vás covid pasy budú vyžadovať. Neočkujte sa za žiadnych okolností. Tiež sa netestujte, pokiaľ to len bude možné, aj za cenu nepohodlia, ktoré vám to môže spôsobiť.

  Totižto, cena za podriadenie sa tyranii bude nakoniec aj tak oveľa, oveľa vyššia než cena za vzdor!“

  Prevzatý komentár z NWOO:
  luadu napsal:
  11.8.2021 (12.16)

  Dovolím si sem vložit odkaz na video, pouze tedy v AJ. Od 1.1.2022 se mají dle CDC (Fraudci, Gates, Soroš) používat nové PCR testy, které budou obsahovat luciferázu (značkování) a látky způsobující leukémii. Na této záležitosti „pracují“ v Oxfordu, bude vyrábět firma, kterou teď koupil Soroš s gatesem. Materiály, ze kterých autor čerpá (patenty, výzkumy, zadání) jsou vloženy pod videem a tedy se dají přeložit. https://www.bitchute.com/video/ZXlw6q2E21Rg/ Je to Varování.

  Poznámka – otázka – čo urobí luciferiáza v orientačnom – Jacobsonovom orgáne nosohltanu, čo urobí luciferiáza, keď prenikne do očí alebo hypofýzy? Lebo existuje jednak vnútorný svetelný metabolizmus, jednak reakcia na svetlo – v takto hlbokých štruktúrach? Skúste si pri zavretých očiach zasvietiť baterkou na koreni nosa.

  • VIDEO: Hegerov pracovný výjazd v Poltári skončil fiaskom. Ľudia majú jeho vlády plné zuby a dali mu to najavo: „Banda zapredancov! Kde je referendum? Hanba! Prestaňte nás rozdeľovať! Ľuďom ste navliekli žlté pásky na ruky ako židom! Toto je vojna!“

 34. https://www.naturalnews.com/2021-08-13-cdc-fabricating-florida-covid-numbers-mass-hysteria.html
  CDC caught fabricating Florida covid numbers to push mass hysteria
  CDC zachytilo, ako vyrábajú na Floride čísla covidu, aby vyvolali masovú hystériu

 35. https://www.naturalnews.com/2021-08-13-study-imperfect-vaccines-covid-enhance-viral-transmission.html
  Study: “Imperfect” vaccines such covid jabs ENHANCE viral transmission and worsen pandemics
  Štúdia: „Nedokonalé“ vakcíny, ako sú covid vakcíny, POSILŇUJÚ prenos vírusov a zhoršujú pandémie

  “Fully vaccinated” humans are walking, talking variant factories
  „Plne očkovaní“ ľudia sú kráčajúce, hovoriace továrne variantov

 36. https://www.naturalnews.com/2021-08-13-mass-vaccinations-will-not-stop-covid-transmission.html
  Scientists: Mass vaccinations will not stop COVID-19 transmission, herd immunity not achievable
  Vedci: Hromadné očkovanie nezastaví prenos COVID-19, stádová imunita (neviem to správne preložiť) sa nedá dosiahnuť

  Mass vaccination during pandemic makes virus more infectious
  Hromadné očkovanie počas pandémie spôsobuje, že vírus je infekčnejší

 37. https://www.infowars.com/posts/man-forcibly-imprisoned-in-mental-asylum-for-different-opinion-on-covid/
  Man Forcibly Imprisoned in Mental Asylum For Different Opinion on COVID
  Muž násilne uväznený v psychiatrickom ústave za odlišný názor na COVID

 38. https://zemavek.sk/podvod-s-pandemiou-sa-zacina-odhalovat/
  Podvod s pandémiou sa začína odhaľovať
  Na povrch preniká čoraz viac faktov o pozadí injekcie, ktorá je oficiálne vyhlasovaná za vakcínu a dostáva sa do povedomia čoraz väčšieho okruhu verejnosti. Veľa občanov má v rodine, alebo medzi známymi obeť vakcíny, prinajmenšom s ťažkými následkami na zdraví bezprostredne po prvej, alebo druhej dávke.

  Napriek prevládajúcemu tropickému počasiu a prakticky nulovej chrípkovej chorobnosti bolo de facto oficiálne spustené ďalšie kolo „pandémie“ a zaraďovanie okresov do rizikových zón a v praxi majú byť spustené nacistické zákony nového zdravotného apartheidu.

  Čaká nás vriaca jeseň. Je nevyhnutné pripraviť sa na všetky najdrakonickejšie metódy nátlaku. Nastáva doba, ktorá preverí charaktery jednotlivcov a silu nášho národa.

 39. https://www.infovojna.sk/article/ako-korupcno-plagiatorska-vlada-financuje-z-dani-obcanov-reklamnu-kampan-zabezpecujucu-zisky-pfizeru-a-dalsich-mrna-firiem
  Ako korupčno-plagiátorská vláda financuje z daní občanov reklamnú kampaň zabezpečujúcu zisky Pfizeru a ďalších mRNA firiem

 40. Jednoduchá

  …100% zaočkovanosť tu nikdy nebude, VERÍM TOMU…. takže nastáva ,,odchod 1 šelmy a príchod 2., kt.sa už zaúča“….nechápem Jean….podľa toho čo tu dneska píšešete….však Vy ste neverila na covid a teraz tu píšete o prenose covidu, môžete mi to vysvetliť ?…..a tiež si myslím, že netreba ,,maľovať budúcnosť podľa iných“, treba si ju namaľovať podľa seba….tiež, niekto nás vyrabuje len vtedy, ak mu na to dáme možnosť a teda mu to dovolíme, inak nie….k tomu očkov.našej vlády, každý rozum.zmýšľ.človek si domyslí, čím sa dali ,,zaočkovať“, keďže dobre vedia, čo obsahuje…. p.Marta, celý svet nemusí nič pochopiť, pochopí len to, čo chce,,,,všetko je o duchov.nastavení každého 1 človeka….. Vašu pravdu nie všetci môžu vnímať ako ,,pravé orechové“, ľudia by to mali overovať a zisťovať, či je tomu ozaj tak…čo ak tá pravda je iná….alebo je dosť iná?…….skúmajme, bádajme, pozorujme…hlavne sa ,,hýbme“ duchom i telom, iba vtedy neostaneme ,,zabetónovaní“ v 1 smere…….iba vtedy dostávame priestor na obohatenie nášho života………

 41. Jednoduchá

  …presne tak, je to len jeho sen, NIKDY sa tak nestane…..

 42. Všetci sa musia,len ozbrojené sily nie.Nenapichnutý policajt bude buzerovat,pokutovat a obmedzovat nenapichnutého občana.Nooo pekné.

Pridajte komentár

*