Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Nebojte sa kolapsu, je nevyhnutný pre rozloženie kabaly a navrátenie slobody ľudstvu


Print Friendly, PDF & Email

Nebojte sa kolapsu, je nevyhnutný pre rozloženie kabaly a navrátenie slobody ľudstvu

(Mike Adams, Natural News) Práve teraz na celom svete prebieha zločineckou kabalou umelo zorchestrovaný globálny kolaps.

Ak čítate tento článok, už zrejme poznáte niektoré následky: prichádzajúci finančný kolaps, vykonštruovaný masový hladomor, vakcínové biologické zbrane, možnosť jadrovej vojny, program „Veľkého resetu“ a oveľa viac.

Niet pochýb o tom, že kolaps – ktorý sa už začal – bude chaotickou udalosťou a miliardy ľudí sú odsúdené zbytočne trpieť, keď globalistickí zločinci priškrtia svetové zásoby jedla, energie a peňazí.

Následky kolapsu však okrem utrpenia ľudstvu ponúkajú aj príležitosť vybrať si inú budúcnosť po tom, čo bude tento súčasný tyranský systém zničený. No a práve v tejto voľbe môže ľudstvo nájsť slobodu a prosperitu.

Dynamika uvedeného procesu nám tiež pripomína, že sa musíme pripraviť na prežitie kolapsu, aby sme sa mohli zapojiť do budovania novej spoločnosti, ktorá vstane z popola súčasného neúspešného systému.

V štruktúre civilizácie éry po kolapse budú mať, samozrejme, slovo len tí, ktorým v hrudi tlčie srdce.

Aby ľudstvo prežilo a prosperovalo, musí prejsť z centralizovanej, „falošnej“ civilizácie (falošné správy, falošná veda, falošné plánovanie, falošné peniaze, falošné vzdelanie, falošná biológia, falošný terorizmus atď.) k decentralizovanej spoločnosti zakorenenej v morálke a realite.

To znamená posunúť výrobu potravín na miestnu úroveň, kde malé miestne farmy poskytnú hojnosť a odolnosť.

Vzdelávanie musí byť tiež lokálne, namiesto súčasného, kde sú deti vystavené centrálne plánovanej indoktrinačnej agende, ktorú presadzujú pedofili a zneužívatelia detí vydávajúci sa za učiteľov a poradcov.

Budúcnosť peňazí bude v decentralizácii, ktorú zlato a striebro automaticky zabezpečujú. Neexistuje žiadna centrálna banka, ktorá by svojvoľne emitovala napríklad zlato. Ponuka zlata je obmedzená zákonmi fyziky a geológie, pretože je veľmi ťažké ho ťažiť.

Podobne existujú technológie aj pre decentralizované finančné transakcie a decentralizované šírenie informácií, kde sa žiadna centrálna autorita nemôže rozhodnúť umlčať vás, pretože sa im nepáči, čo hovoríte.

Ľudstvo nemôže byť nikdy slobodné, pokiaľ trpí pod centralizovanou kontrolou.

Našťastie pre nás všetkých sa tento centralizovaný systém ničí úžasným tempom. Nanešťastie pre nás všetkých, keď sa tento systém dostane do plameňov, spôsobí obrovskú deštrukciu. To znamená, že tí, ktorí sa nepripravia na tieto udalosti, nemusia prežiť prechod do postglobalistického sveta.

PayPal oznámil, že z vášho účtu ukradne 2500 dolárov za každý prípad „dezinformácie“, ktorej sa dopustíte… potom svoje vyhlásenie odvolal

Posledný víkend spoločnosť PayPal vydala nové podmienky pre koncových používateľov, v ktorých konkrétne deklarovala, že spoločnosť môže ukradnúť 2500 dolárov z vášho účtu PayPal za každý prípad „dezinformácií“, do ktorých ste sa zapojili.

Prvý o tom informoval portál Daily Wire. Príbeh sa stal ultra virálnym, čo vyvolalo masové pobúrenie používateľov PayPal, ktorí hromadne rušili svoje účty.

V priebehu jedného dňa, v reakcii na prepukajúce pobúrenie, PayPal cúvol a predstieral, že konkrétny jazyk na ukoristenie 2500 dolárov z vášho účtu bol nejakým preklepom. V nedeľu neskoro večer portál The Epoch Times informoval, že PayPal vydal opravu a odstúpil od svojich pomätených pravidiel.

Zrušte svoj účet PayPal teraz. Nečakajte, kým vám ukradnú všetku hotovosť z nejakého absurdného nového dôvodu, ktorý si vymyslia. Všetci vieme, že presne to PayPal plánuje urobiť pri prvej príležitosti, keď si budú myslieť, že im to prejde.

Ešte horšie je, že tiež vieme, že ide o prvý pokus, ktorý urobili ako súčasť budúceho systému „sociálneho kreditného skóre“, kde vás dokonca aj bežné banky (alebo centrálna banka so svojou digitálnou menou) budú penalizovať za to, ak sa zapojíte do čohokoľvek, čo režim považuje za „dezinformácie“.

Čo sú dezinformácie? Všetko, čo je pravda, ukazuje sa.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Napríklad tvrdenie, že existujú len dve pohlavia a nie 56 ani 72. Alebo tvrdenie, že covidové vakcíny zabíjajú ľudí, či tvrdenie, že SARS-CoV-2 bola biologická zbraň. Ďalej, že prezidentské voľby v roku 2020 boli zmanipulované alebo tvrdenie, že klimatické zmeny sú podvod. Tvrdenie, že reálna inflácia nie je 10%, ale omnoho viac. A tak ďalej.

V podstate každá pravda, ktorú vyslovíte, by vám v zavádzanom systéme priniesla stratu tisícov eur na automatických pokutách. Toto je budúcnosť, ktorá je pre ľudstvo pripravená, ak súčasný systém zostane na svojom mieste.

Súčasný systém je zakorenený v čistom satanskom zle, preto by sme mali jeho kolaps oslavovať

Našťastie pre nás všetkých je súčasný systém už v stave zrýchľujúceho sa kolapsu. Peňažný systém falošných nekrytých mien je na konci.

Dôveryhodnosť západného medicínskeho systému a všetkých jeho falošných presadzovateľov – CDC, FDA, HHS, farmaceutické firmy, ministerstvá zdravotníctva, úrady verejného zdravotníctva, štátne úrady pre kontrolu liečiv – sa úplne zrútila.

Ľudia už nedôverujú ani polícii, ani ministerstvám vnútra a spravodlivosti, ktoré ľudia vidia ako „vyzbrojené“ proti konzervatívcom, vlastencom a zástancom života.

Namiesto strachu z kolapsu by sme mali zmenu privítať. To, čo čaká ľudstvo po tom, ako sa požiar smetiska súčasného tyranského režimu konečne zmení na popol, je svet oveľa väčších príležitostí, hojnosti a slobody.

Predstavte si, že prevádzkujete malú firmu a nehrozí vám nútené zatvorenia kvôli lockdownu ani armáda daňových a iných štátnych kontrolórov, ktorí vás prenasledujú a snažia sa objaviť akúkoľvek chybu, len aby vás mohli pokutovať.

Predstavte si svet, kde máte právo kupovať si strelné zbrane na sebaobranu bez strachu, že sa z vás podľa neustále sa meniacich (a šialených) pravidiel stane zločinec.

Predstavte si svet, kde peniaze, ktoré zarobíte a ušetríte, nestrácajú takmer 2% mesačne na kúpnej sile v dôsledku nekonečného tlačenia peňazí centrálnou bankou, ktorá funguje ako zločinecký syndikát posilňujúci satanistov a zločincov a zároveň financuje nekonečné vojny a bioterorizmus.

Predstavte si svet, v ktorom môžete slobodne hovoriť na všetkých dominantných platformách sociálnych médií bez toho, aby ste boli zakázaní alebo „zabanovaní“.

Toto je svet, ktorý prichádza po kolapse tohto súčasného luciferiánskeho systému a je to svet, ktorý desí tyranskú kabalu, pretože jediný spôsob, ako môžu zostať pri moci, je podvádzať, cenzurovať a ohrozovať druhých na svojej ceste k dominancii.

„Dôverčivá trieda“ a ako liberáli ničia sami seba a uvoľňujú cestu pre kvalifikovanejších ľudí, aby určovali budúcnosť ľudskej civilizácie

V nedávnom podcaste Mike Adams diskutuje o „dôverčivej triede“ ľudí a o tom, ako veria takmer všetkému, čo počujú z takzvaného „autoritatívneho“ zdroja.

Dôverčivá trieda ľudí verí všetkému nasledovnému:

 • že pred vynájdením spaľovacieho motora neexistovali hurikány
 • že deti sa môžu rozhodnúť zmeniť svoje pohlavie ešte predtým, ako sa narodia
 • že muž môže otehotnieť
 • že dolár/euro bude vždy existovať a má nulové riziko kolapsu
 • že bezbrehé tlačenie peňazí nespôsobuje infláciu
 • že vláda je čestná a stará sa o bežných ľudí
 • že nikto nikdy nepotrebuje zbraň, pretože vláda vás ochráni
 • že odstavenie všetkých fosílnych palív a spôsobenie nedostatku energií povedie k „zelenému“ hospodárstvu
 • že mocné megakorporácie chcú ľuďom viac pomáhať, ako generovať zisky
 • že všetky vakcíny sú bezpečné a účinné, aj keď neexistujú dôkazy na podporu takéhoto záveru
 • že príprava na kolaps je hlúposť a len blázni si myslia, že môže dôjsť k nejakým výpadkom (elektriny, zásobovania potravinami a podobne)

Výsledkom je, že „dôverčivá trieda“ ľudí je: 1) plne zaočkovaná a 2) úplne nepripravená na výpadky alebo nedostatok základných životných potrieb. To znamená, že mnohí z nich zomrú na poškodenie zdravia spôsobené očkovaním, hladomor, nedostatok energií, sociálne nepokoje atď.

Je to zaujímavé. Nakoľko ide o ľudí, ktorí narúšajú spoločnosť založenú na slobode, hojnosti a vláde zákona, ich sebaodstránenie pomôže podnietiť prijatie nových myšlienok, vďaka ktorým bude budúca spoločnosť decentralizovanejšia, odolnejšia a slobodnejšia.

V podstate urýchľujú vývoj ľudskej slobody tým, že sa odstraňujú zo spoločnosti samovraždou očkovaním, hladovaním alebo sa nechajú zabiť násilím, ktoré vypukne, keď sa naplno rozbehne finančný kolaps.

Inými slovami, nevšímavé masy uvidia kolaps celej svojej „reality“.

Podcast stránky Natural News, ktorý podrobnejšie rozoberá tento fenomén si to môžete tu:

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Koľko ľudí takto naozaj zmýšľa a JEDNÁ?

  Pretože planých teórií a znalostí vidíme v minulosti celé moria a oceány.

  Dnes vidím, že mnohí moji susedia sotva kedy spia – kukajú telku (24/7) a hrešia pri nej asi sto krát za hodinu.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,vojna na ukrajine s východom,ako spoločenskokultúrna udalosť pre upírov zo západu a stredu,lebo vojny sú vodou na ich mlyny takýchto vodcov,ktorých hriešne matky splodili,ako plazov,,,,ak by nenastal konieckoncov-tak nová už skoro pripravená generácia by z tohoto sveta urobila dokonalú žumpu povrchnosti a umeliny,,,,

 2. Objektívne

  To všetko by bolo pekné, len sa zabúda na ľudskú psychiku. Ľudia sa z hodiny na hodinu neprepnú na božské bytosti aby konali už len dobro a všetkým okolo pomáhali viac ako sebe. Určite sa to nestane za rok, ani za desať. Triezve odhady hovoria o minimálne jednej až dvoch generáciách. Isté kruhy hovoria, že mier, pokoj, radosť, hojnosť budeme zažívať až na tej novej Zemi v novom zlatom veku. Treba dodať, že nie my, ale naše generácie. Rovnaká situácia nastala už mnohokrát, naposledy tomu čelila Atlantská civilizácia a všetci vieme ako to dopadlo. Zoroastrizmus, jedna z najstarších vier, ktorá existuje, hovorí, že dni a rok sa skrátia a ľudia budú odporní a rozdelení jeden proti druhému a proti morálke a spravodlivosti. Tento sentiment, zmena v ľuďoch, je zdieľaná medzi najvážnejšími systémami viery v súvislosti s poslednými časmi, vrátane kresťanstva.

  • Si v tomto nedoštudovaný! Venujem sa 40+ rokov antickým ARCHEO-ASTRONÓMIÁM a CYKLOM VEESMÍRU, NAŠE GALAXIE, SOLARNEHO SYSTÉMU, AKO AJ ZEME…A mám tony dôkazov, z kazdej antickej kultúry a nabozenstva, ako aj Predošlej civilizácie, ze dĺžku života každej civilixácie určuje Veľký Precesný rok( Anno Magnus) delený na Dve polovičky po cca 13,000 rokoch, či 4 podveky, zlaty,strieborny,bronzový a železný, všetky na hlinených nohach, ktoré na konci skolabujú a veky sa zosypú do ílu, z ktorého Hrnčiar= Vodnár= YoSeR/ DžoSeR vytvaruje nový svet na svojom Hrnčiarskom KRUHU( zodiaku)…No a ešte je tu aj 5 vekov Slnka.
   To že na konci Anno Magnus prichadza Očistec sveta Ohňom a prepólovaním, je istá vec, tak ako aj to, že Nový Precesný rok začína Potopou sveta, ktora je akoby “ plodovou vodou“ pred znovuzrodením sveta a novej civilizácie! A ľudstvo nedosiahne nikdy(!) taký technologický rozmach, aby to prekonalo! Samotné počítačové technológie sú len nakratko pred oboma apokalhpsami! Ludský duch ROZVOJA je zavislý na Svetle vesmífu a galaxie so slnkom, a po tisícrocia je človek blbý a nevie nič vynajsť, vymyslieť! Iba ku koncu sa urychli jeho “ rozvoj“, no duševne upadá a degeneruje sa do nenažranosti materializmu, peňazí a majetkov, sexu, a drog, vratane chlastu…Vsetci chcu nerobit a mať sa dobre, jesť, piť a sexovať…A potom zrazu príde na nnich veľká pohroma a zmetie ich zo sveta…Tych par čo to prežije upadne do amnezie a začínzjú od nuly! Precedia Zemskej osi je najväčší fenomén sveta, a merali ju doslovne všade vo väčších kultúrach antickeho sveta! Kófovali ju do Čísiel a pamiatok!!! Poznať budúcnosť, človek môže iba cestou do minulosti, pretože čas nie je linearny, ale cirkulárny, v kruhu- špirálach! Dodnes nebanujem že som študoval tuto “ kráľovskú vedu“, a smejem sa nad obrovsky dlhou pákou arogantnych a ignorantskych blbcov svera, ktorych preváži pár vzdelaných židomurárov, lebomlen oni študujú to čo ja, tak pracne a dlhodobo! Pravda je dostupna a vo ku pre každého, len si ju treba piskladať, lebo zidomurár ju nikomu nedá zdarma a ucelenú!!! Priprav sa na “ udalosti“ medzi 2025 až 2033, 7 rokov súžení a súdov sveta, co je 7 rokov veku chaosu a antikrista/ satana! A ako hore, tak aj dolu, v násom duálnom svere! Čo rozpúta vesmír, rozpúta aj satanom ovládaný človek- ľudia Západu!!!

   • „a smejem sa nad obrovsky dlhou pákou arogantnych a ignorantskych blbcov svera, ktorych preváži pár vzdelaných židomurárov, lebomlen oni študujú to čo ja, tak pracne a dlhodobo! Pravda je dostupna a vo ku pre každého, len si ju treba piskladať, lebo zidomurár ju nikomu nedá zdarma a ucelenú!!! Priprav sa na “ udalosti“ medzi 2025 až 2033, 7 rokov súžení a súdov sveta, co je 7 rokov veku chaosu a antikrista/ satana! A ako hore, tak aj dolu, v násom duálnom svere! Čo rozpúta vesmír, rozpúta aj satanom ovládaný človek- ľudia Západu!!!“ – ?!

    Žid študuje a vesmír rozpútava?! Keď židovstvo je sekta – ty si z ktorej sekty? Cabal? Neviem o tom, že by si – okrem toho, že sa smeješ „cha cha cha!“ – šíril pravdu a poznanie medzi ľuďmi! Satan nie je celý Vemír! A ty nie si – ako ani ja – pravda a poznanie!

    Už sa teším, ako tu pičúsi začnete kázať tie svoje bludy! Celý článok je sadistický blud a inzerát – „Židosadista hľadá gójimmasochistu! Bez lubrikačného gélu ti to urobím dobre!“ FUCK!

   • Jaroslav, antikristus nemôže byť satan. Satan (pokušiteľ) hovoril Adamovi a Eve v Raji o „jablku“ zo „stromu“ poznania pravdu: „Isto nezomriete, ale otvoria sa vaše oči a budete ako bohovia, ktorí vedia čo je dobré a čo zlé.“ A to sa aj stalo (obaja zbadali, že sú „nahí“, teda odhalení – a žili ďalej).

    Anti-kristus (= opak krista) je mimozemský Ježiš – Človek bez národnosti a bez náboženstva. Mal učeníkov, no nie apoštolov. Zrušil desatoro „božích“ prikázaní a hovoril jednoduchú a všetkým zrozumiteľnú Pravdu o Láske. A to bol dôvod, za čo ho Rím za podpory židov popravil.

    Kristus už mal apoštolov a je to pozemský sionistický neadekvátny „nástupca“ či zástupca zavraždeného Ježiša. Jeho úlohou bolo nahradiť priamočiaru Ježišovu Pravdu o Láske prekomplikovanou Lžou, kúzlami, kostolmi, náboženstvom, odpustkami…

    Obaja boli Ľudia z mäsa a kostí. Žiaden duch po tejto Zemi zrejme nikdy nechodil; resp. nejestvuje o tom žiaden dôveryhodný záznam.

    • „Obaja boli Ľudia z mäsa a kostí. Žiaden duch po tejto Zemi zrejme nikdy nechodil; resp. nejestvuje o tom žiaden dôveryhodný záznam.“

     1/ A čo ten tvoj „vesmírny“ Ježiš – keďže Zem „nepatrí k vesmíru“? Keď dávam kuriérom sprepitné – hovoria mi „Ježiš!“.
     2/ „Žiaden duch po tejto Zemi zrejme nikdy nechodil“ – ani Terafim Lenin?
     Tvoje vyjadrenie je názor židovského „materialistu“ – komunistu – ktorý šíri materializmus, aby nás nežidov odpútal od duchovna a Boha – a zároveň si „pre istotu“ ponecháva v zálohe vzťah s tým svojím božstvom – Jahvem – „ja som netvrdila, že mimo Zemi duch neexistuje!“.
     3/ Ešte by to pre istotu chcelo upresniť, čo je to Ježiš a Kristus, pretože ježišov bolo a je na Zemi plný kýbel /Aj ja som „Ježiš“ keď/ – ale Kristus je len jedno – Poznanie, Pravda, pravé Svetlo – lúč informácií priamo od zdroja – takže – ak hovoríme o AntiKristovi – hovoríme o zdroji pôsobiacom proti Poznaniu – dnes analógia židovskej propagandy! Aj to je AntiKrist! Propagandy, ktorá chce „normalizovať“ verziu svojej „sionpravdy“ v ňou vyvolanom informačnom chaose! A ty si súčasťou tejto info-chaos-normalizácie! Viď „vojna je vlastne mier!“.
     4/ „resp. nejestvuje o tom žiaden dôveryhodný záznam“ – no iste – ako sa má bežný smrteľník dostať k záznamu – aj vlastnému – v Akaši? A na tom je okultne postavená židosatanská lož o KristU!

     VYSOKO AKTUÁLNE!
     2022-10-10 – 1/3 Tajné nástroje propagandy: Jak národu prodávat války? Inženýrství souhlasu a psychologie davu
     https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-10-10-1-3-tajne-nastroje-propagandy-jak-narodu-prodavat-valky-inzenyrstvi-souhlasu-a-psychologie-davu/

     2022-10-12 – 2/3 Tajné nástroje propagandy: Obchod a vzdělání. Univerzitní výchova systémových kádrů a manažerů
     https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-10-12-2-3-tajne-nastroje-propagandy-obchod-a-vzdelani-univerzitni-vychova-systemovych-kadru-a-manazeru/
     —————————————-
     + známe Protokoly Sionu

     • Nauč sa čítať s porozumením, až potom reaguj! Alebo ma preskakuj!!

    • To nieje ani na pobavenie ani na odpútanie myšlienok od celodennej práce v stresoch

   • Objektívne

    Dám do pozornosti vetu, že nikto nevie všetko. Mnoho náboženstiev a mŕtvych kultúr, ktoré vyhlasujú, že sú svedkami alebo prorokujú, že hviezdy sú zvrhnuté z oblohy, by si nikdy nepomýlili asteroidy s hviezdami. Mali síce vzdelanie prvého stupňa, ale nebesia poznali veľmi dobre. Vyhadzovanie hviezd zo svojich miest je doslovné; je to odkaz na svet, ktorý sa prevracia, kolíše ako opilec, nakláňa sa a krúti, posiela nebeských hercov klesajúcich na oblohu z pohľadu našich predkov a osvojuje si nové cesty cez vrchol sveta. Keď je reč o niečom, čoho je sedem…
    Budhistické učenie tvrdí, že bude existovať sedem štádií premeny slnka, vrátane niekoľkých štádií horenia. Nazýva sa to „Kázeň siedmich sĺnk“ a zdá sa, že opisuje slnečný záblesk a erupciu. Okrem toho islamské učenie jasne uvádza, že slnko v deň súdu vyjde na nesprávnom mieste, čo znamená, že kôra sa nakloní alebo rotácia Zeme prežije veľkú zmenu. To zodpovedá príbehom z Južnej Ameriky. Sunniti veria, že čierny mrak zakryje Zem pred pohľadom na slnko, časti Zeme sa potopia do mora (ako Atlantída) a zaznejú trúby (ako v kresťanskej viere). Tieto zvuky trúb sú pravdepodobne rezonanciou Zeme od veľkosti udalosti. Temné slnko a červený mesiac kresťanských príbehov sú zdieľané v mnohých starovekých kultúrach a legendách a zdá sa, že potvrdzujú ich zásluhy. Zem sa kýve ako opilec v mnohých verziách. V starovekom manicheizme (prvá mesiášska viera, ktorej dva symboly sú kríž a slnko) tvrdili, že svetlo slnka, mesiaca a hviezd bolo obnovené z predchádzajúcej temnoty, ktorá ukončila svet, a že táto súčasná éra sa skončí v temnote s démonmi vrhnutými po nebi. Myslím, že je potrebné naštudovať aké udalosti prídu s niečím čo sa nazýva „slnečný záblesk“. Všetky vlády padnú ešte za našeho života ale nebude to zásluha ľudí.

    • Objektívne – stručné, jasné, vypichnuté to podstatné…vhodné na uvažovanie. A pseudonym opäť v absolútnej zhode nielen s dnešnou prvou vetou, ale aj s obsahom hádam všetkých komentárov – skromnejší bol už iba Sokrates so svojím svetoznámym „viem, že nič neviem“🙂…a tak je, nevieme my Pozemšťania takmer nič; vychádzame viacmenej z cudzích, prevzatých písomných záznamov, ktoré vie odborne + objektívne v plnej miere dnes posúdiť už iba málokto…najlepšie tí, ktorí objektívnu Pravdu zámerne domotali a prekrútili – však „ovce“ zožerú všetko…aspoň budú držať hubu a krok a budú šťastné.
     Čo sa týka dejín ľudstva – na vysokej odbornej úrovni poznania je iba malá skupinka čitateľov Bádateľa, oproti tým druhým. No a keďže na SK sú v absolútnej prevahe (okrem ateistov) židokresťania, tak vychádzam z toho, čo veriaci počujú v kostoloch. (Tú zmotanú bibliu totiž sami doma čítajú, pokiaľ viem, adventisti a svedkovia jehovovi – neviem, či ešte niekto. No katolíci sotva – a tých je v našej krajine najviac.) Myslím, že na Bádateľovi v oblasti duchovna, resp. náboženstva ísť ďalej od biblie asi ani nemá veľký význam, preto vychádzam práve z tejto zlátaniny Pravdy so Lžou a snažím sa vypichnúť aspoň to najpodstatnejšie, na čom ich viera stojí. Nech nežijú v zbytočnom strachu, že už nikdy neuvidia rozžiarenú tvár svojich zosnulých blízkych. A nemusia sa obávať ani vrahovia…z mozgu je možné všeličo vymazať navždy. Však dobrí a bez viny nie sme tu na Zemi asi nik.
     Vďaka, Objektívne, za hodnotný príspevok.

   • Anthony Morava

    Proč od roku 2025?? O 7 letech vím. Podařilo se mi spočítat že letos tj. 2022 uplynulo 1260 biblických let ,co po svatých místech chodí pohané, tedy co se začala výstavba mešity na Chrámové hoře.

  • Axistuju sposoby, ako za 7 rokov sa stat tou vedomou bytostou. A jej zaklad je, ze ked chces mozes to urychlit na 7 mesiacov, ale preto aby si to dosiahol musis verit, ze to pojde aj za 7 dni, k tomu potrebujes 7 hodinove cvicenie, ktore ti ukaze ako ziskat to vysie popisane vedomie za 7 minut a tak tymto pochopenim dosiahnes uvedomenie v jednom okamihu. A to je problem, lebo ked niekto nevie sam sebe povedat. „Teraz“, tak moze putovat aj 7miliard rokov.

  • To tu vždy bolo,je a bude. Vždy nám nejaký pomaľovany šaman bude tancovať pred nosom a tvrdiť, že bez neho neprežijeme.

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,a kto tu z vás je bez viny a kto tu z vás je pri rozume a kto tu z vás má nejaké právo hlásať pravdu o ktorej nič ani len netuší aká má byť,keď je opantaný svetom hmoty a materializmu s podporou vlastnej nenažranosti vybudovanej vo svojom vnútri zo strachu o holú riť a v závisti,že niekto iný má viacej,lebo skazenejšie uvažoval,,,,viacstranná propaganda a tvorba nepriateľa na každej strane,,,,nová mladá generácia kabalistov sa snaží o vytlačenie starej generácie kabalistov v duchu niečoho nového a lepšieho-nič len podlá výmena vodcov pod zámienkou sľubov a ďalších a vždy nových lží,,,,masy ľudstva sa používajú na válcovanie oponentov a potom sa ukážu nové tváre z pozadia,ktoré vás budú v tom novom vybojovanom sne rovnako,ak nie ešte viac klamať a parazitovať na vás,,,,žijete a fungujete v materiálnom a hmotnom svete klamov a sebeklamov,kde žiť tu,znamená v skutočnosti iba jedno,či dve-potupne trpieť a byť otrokom,kde s človekom sa zaobchádza ako so zvieraťom,kde boháči majú nárokovú povinnosť bohatnúť a chudobný chudobnieť v duchu spravodlivého prerozdeľovania v bohom stvorenom svete tmy a hrubosti bez jemnosti,,,,človek nepochádza z čistoty,ale bol stvorený ako sluha temnoty a ako otrok pre elitných uctievačov temnoty,,,,máte vymyté mozgy,mŕtve zmýšľanie,kde v zúfalstve o svoju záchranu a k vezbám na svoj majetok používate iba hrubú silu a sfanatizované masy ľudí k násilnostiam,bez krviprelievania nedokážete ani dňa prežiť,,,,čo je to za ľudstvo-keď vzdelaní ľudia demonštrujú či štrajkujú za vyššie či dokonca prehnane vysoké mzdy,lebo s tým už dostatočným nedokážu rozumne narábať(nulová skromnosť),,,,korupcia,nespravodlivý zákonníci,nerovnost pred zákonmi,úchylky z roztopaše,,,,“siedmy“ láme nad vami palicu,polia krvou zaseje a pokyprí a kto tu zostane-žebrákov a úbožiakov so sklonenými hlavami a vychudnutým telom z týchto ide urobiť,,,,všetci si budete rovní,mrtvé telo boháča bude ležať vedľa mrtvého tela žebráka ako jedno a to isté,,,,

  • KOVIDBARÓN! Máš veľa rozumných postrehov, ale prečo opakovane píšeš v 2. osobe mn. č.? Ty sa od nás ostatných dištancuješ? Prečo?

 4. Jak tady čtu ty vaše příspěvky, tak je vidět, že ani pár lidí se neshodne na tom, co je dobré a co zlé. Lidé se spojují jen když jim jde o kejhák a ta doba zde ještě není. Ještě nežijeme v zimě, o hladu a ve sračkách, kdy nevíte, jestli zítra ještě budete žít. Ale ta doba přijde. Pak se lidé spojují. Jakmile ale taková doba pomine, stanou se lidé postupně opět egoistickými ignoranty, jako byli jejich předkové. A tak se běh světa stále jen beznadějně opakuje, jen v jiných kulisách. Z beznaděje svých nadějí by se lidé mohli vyvázat jen pokud by se navrátili k Bohu, který je jedinou autoritou nade všemi a nade vším, která je může vyvést z beznaděje. Ale to se nikdy nestane, a tak lidstvo bude dále žít ve svých marných iluzích o “lepších generacích”, které se už poučili, až do konce tohoto marného světa.

 5. mariankosmac

  Najprv musí byť velmi zle aby potom mohlo byť dobre. Kto padne, reinkarnuje sa rovno do krajších zajtrajškov. Takže sa niet čoho báť.

 6. RAzhlas – férovky – 12. 10. 2022
  Dali nám mrtvý jazyk, latinku, a otočili významy slov = tím jsme ztratili obrazuschopnost. Stát změnili na politickou komunitu a obchodní korporaci = občanské průkazy jsou uzavřením smlouvy s touto korporací, jejich zákony jsou smluvními podmínkami v jejich korporaci. Roky 81-93 jsou pro nás klíčem, kterým se můžeme vrátit domů. Odkaz Dubčeka – 91 – Československo trvá … význam názvu Czechaslavakia (sjednocení mírumilovně myslících) dokazuje Staroslověnská Boukovica

  význam slov v anglickém jazyce

  https://www.youtube.com/watch?v=pT7Zaln8h3Q

  • Marek Košice

   Tá žena (k mužovi som sa ešte nedostal, a asi ani nedostanem) má síce príjemný hlas, ale otrasný prejav…… Každé piate slovo povie 2-3 krát…… Ale to je tak, keď je niekto narcis, a preto sa odmieta zdokonaľovať v prejave.

 7. Německo oznámilo plán „tepelně recyklovat“ 800 milionů ko*kovid, masek jako PALIVO uprostřed energetické krize: westernjournal.com/germany-thermally-recycle-covid-masks-country-faces-energy-apocalypse/

  Ale, spalováním chlorovaných uhlovodíků (plastů) vzniká fosgen! A fosgen je extrémně toxický, a to při akutní inhalační expozici!! Některé syntetické látky nelze použít jako palivo, přestože technicky vzato jde o uhlovodíky. Spalování masek nevyrábí „čistou“ energii…
  A na druhou stranu, tohle je nejlepší využití masek. Spálit je, ať se zahřejí a vyrobí trochu energie 😀

  „Německo plánovalo, že do roku 2030 dosáhne 80 % výroby čisté energie v zemi, což je více než původní závazek 65 %.“
  = V zimě roku 2022 už Německo nebude civilizovanou zemí xD

 8. …ďakujem za zauj.informácie, aj za link na Slob.vysielač…

 9. 11:20 – NATO plánuje na budúci týždeň uskutočniť plánované jadrové cvičenie. Uviedol to generálny tajomník Aliancie Jens Stoltenberg na spoločnej tlačovej konferencii s americkým ministrom obrany Lloydom Austinom po rozšírenom stretnutí NATO v Bruseli, uvádza BBC.

  17:30 – NATO bude naďalej pomáhať Ukrajine, povedal generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg. „NATO má v úmysle riadiť sa článkom 5 charty len v prípadoch ochrany partnerov, ku ktorým Ukrajina nepatrí. Preto jej budeme naďalej pomáhať, ale nie viac,“ povedal Stoltenberg.

  18:20 – „Akýkoľvek jadrový útok proti Ukrajine vyvolá reakciu, nie jadrovú, ale takú silnú vojenskú reakciu, že ruská armáda bude zničená,“ povedal šéf európskej diplomacie Josep Borrell.
  Povedal tiež, že Putin neblafuje a „blafovať si nemôže dovoliť“. “A malo by byť jasné, že ľudia, ktorí podporujú Ukrajinu a EÚ s členskými krajinami a USA s NATO, tiež neblafujú,” povedal Borrell.

  https://www.hlavnespravy.sk/to-najdolezitejsie-z-ukrajiny-stoltenberg-nato-ma-v-umysle-riadit-sa-clankom-5-charty-len-v-pripadoch-ochrany-partnerov-ku-ktorym-ukrajina-nepatri/2944460
  *****
  terazky už můžeme být v klidu!

  • Čo povedia bábky Soltenberg a Borell je len táranie, ktorým si potvrdzujú vlastnú dôležitosť. Rozhodujúce slovo má Biely dom a Pentagon, resp. CFR (The Council for Foreign Realations).

 10. Zdá sa to síce absurdné, ale naším prvotným životným cieľom, tak – ako nám ho – definuje spoločnosť, je – získať čo najviac hmotných statkov z finančných plodov našej práce. Mladí zbohatlíci doviedli tento životný prístup do extrému.
  Ale ani my – ostatní – na tom nie sme oveľa lepšie; zastavili sme sa snáď, aby sme sa zamysleli nad tým, čo by skutočne malo byť zmyslom nášho Života?

  „Komická“ scénka Georga Carlina – nám o majetku – veľa prezradí. Nepamätám si presne jeho slová, ale hovorí, niečo v tomto zmysle:

  Už od mladosti dostávame veci. Učíme sa mať veci – radi. Ako rastieme, chceme mať ešte viac vecí. Neustále prosíme rodičov o peniaze, aby sme si mohli kupovať ďalšie veci. Potom vyrastieme a nájdeme si prácu, aby sme si mohli sami kupovať veci. Kúpime si dom, aby sme mali kde veci skladovať.
  Prirodzene – si tiež musíme kúpiť auto, aby sme v ňom mohli veci voziť. Pretože skoro nahromadíme príliš veľa vecí, náš dom sa stane príliš tesným. Tak si kúpime väčší dom. Na veľký dom máme ale príliš málo vecí. A tak ideme a kupujeme ďalšie veci. Naše staré auto je už opotrebované vozením všetkých tých vecí, a teda potrebujeme nové auto.
  A tak to ide ďalej. Nikdy však nezískame všetky veci, ktoré by sme si priali.

  Tento príbeh je síce „komický“, ale jeho pointa je až – príliš – alarmujúca. Ukazuje nám, ako závislosť na prácu – podporuje našu závislosť na – majetku, ktorý väčšinou – vôbec – nepotrebujeme.

  P.S.1 – V okolí, v ktorom žijem, denno-denne vidieť, ako sa zastavuje popri diaľnici – orná pôda – bytovkami, domami, veľa – domov, veľa bytoviek..Čím viac domov – tým menej ornej pôdy.. Je to rozostavaná domová oblasť – satelitná oblasť, kde v okolí – okrem tých bungalovov a 2-posch. radovej zástavby – nič iné – nie je. Človek – bez auta – je tam – väzeň – vo vlastnom dome..
  A takto – si tu -„v pohode“ – Slovač – žije.. Byť – väzňom – za „milión“ (v SKK ) – to chce – veľké – „gule!“

  P.S.2 – Môj názor – i táto hromadná výstavba a záber poľn. pôdy – onedlho – musí skončiť.
  O chvíľu – nebudú k dispozícii – úvery, hypotéky, adekvátne mzdy, potraviny, teplo ..
  Skús nad tým skôr – popremýšľať – než zaplatíš – developerovi – zálohu..

  • Odlesňovanie, záber poľnohospodárskej pôdy, hromadná výstavba – to sa nikdy neskončí, iba sa možno spomalí. Človek ako živočíšny druh nemá prirodzeného nepriateľa (okrem seba samého) , ktorý by jeho stav reguloval, a pri súčasnej populačnej explózii sa P.S.2. nedá dosiahnuť. Paradoxom (?) je, že vymiera biela rasa, ktorá už dlhodobo holduje hedonizmu a blahobytu.

   • Som biely. Nežijem v blahobyte. Makám od rána do večera. To čo zarobím sa vyvezie na západ vo forme výrobkov a zisku sprivatizovaných (ukradnutých) fabrík. Z mojej práce žijú v blahobyte černosi na západe. Nič nerobia a majú čas sa rozmnožovať.

 11. …Ajša, dala si ozaj zaujím.príklad, no nie všetci majú potrebu stále nakupovať…a čo sa týka bývania, nie všetci si ho stále menia, no poznám 1.osobu, kt.si rada menila nábytok v 1 miestnosti, podľa toho, ,,aká bola práve v móde“…mám1 otázku, aj keď je mimo článku a príspevkov a vopred Ďakujem za Vaše odpovede. ,,Aký máte názor na ,,gazdovanie, teda finanč.hospodárenie“ 2 partnerov alebo manželov v 1 domácnosti? Ako by to podľa Vás malo vyzerať, resp.by bolo vhodné, aby to fungovalo?“…pek.večer…

 12. Alena, na margo Tvojho – „No nie všetci majú potrebu stále nakupovať…“ Áno – nie všetci.. Ani ja – Nie!

  Ale – poznám rodinu (otec+matka+13-ročný syn) a – vlastnia – 3 ks (posledné výrobné značky) Mercedesov .. , ergo – 2 šoféri + 3 mercedesy!
  A to je – reálny Život.. Žiadna rozprávka!
  Teda?!

 13. …VĎAKA Ajša, tak fajn, majú 3 Mercedesy, nech by mali aj 10, vadí ti to ?…priznám sa, mne by to bolo šum a fuk…

  • Išlo o – pointu – k môjmu komentu vyššie, to znamená – nadmerná – až zbytočná – exploatácia ŽP..
   That is all!

 14. …v poriadku, už tomu rozumiem…

Pridajte komentár

*