Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Masové vybíjanie hydiny pre údajné šírenie vtáčej chrípky je ďalší útok na výrobu potravín


Print Friendly, PDF & Email

Masové vybíjanie hydiny pre údajné šírenie vtáčej chrípky je ďalší útok na výrobu potravín

(Mike Adams, Natural News) Všimli ste si všetky tohtoročné správy o „hromadnom vybíjaní“ miliónov sliepok, kurčiat a moriek? V Čechách napríklad zakázali vonkajší chov hydiny na vidieku.

Korporátne médiá hádžu vinu na „vtáčiu chrípku“, ktorú prenášajú „divé vtáky“ lietajúce po celej krajine. Trvajú na tom, že kvôli týmto voľne žijúcim vtákom musia byť zabité desiatky miliónov kusov hydiny.

Podľa nás je to všetko fraška. Je to krycí príbeh, ktorý má zničiť zásoby potravín a urýchliť nedostatok kuracích vajec a kuracieho mäsa (ako aj morčacieho mäsa).

Prečo máme takéto podozrenie? Dokonca aj Wall Street Journal pripustil, že jediný pozitívny PCR test na infekciu vtáčej chrípky vedie k tomu, že farmári dostanú príkaz na hromadné utratenie všetkých zvierat. Po potvrdení infekcie sú ničené celé kŕdle hydiny.

Stačí teda jediná infekcia – často diagnostikovaná chybným PCR testom, ktorý možno nastaviť tak, aby generoval falošne pozitívne výsledky podľa vlastného uváženia, na zabitie miliónov vtákov. Teda rovnaké falšovanie testov ako počas pandémie covidu u ľudí.

Je prekvapujúce, že tieto utratené vtáky sa potom počítajú ako obete „vypuknutia nákazy“. Analyzujte jazyk veľmi opatrne z tohto článku Wall Street Journal:

„Podľa údajov USDA (americké ministerstvo poľnohospodárstva) pri súčasnom prepuknutí nákazy zomrelo viac ako 40 miliónov sliepok znášajúcich vajcia…“

Dôležité je, že neuvádzajú, že sliepky zomreli na vtáčiu chrípku. Zomreli preto, lebo ich utratili. Inak povedané, dôvod, prečo toľko vtákov uhynie počas prepuknutia choroby, je ten, že farmári majú nariadené zdravotníckymi orgánmi, aby ich zabili.

Tieto vtáky nezabíja choroba, robia to farmári na príkaz zdravotníckych úradov! A všetky tie zavraždené vtáky sa počítajú ako obete „vypuknutia nákazy“.

Zistilo sa, že vtáčie vakcíny skutočne šíria choroby

Tu je ďalšia šokujúca maličkosť, ktorú je potrebné pri tom všetkom zvážiť: Komerčne chované kurčatá sú často očkované proti rôznym patogénom. Niektoré vakcíny však patogény ešte zhoršujú.

Stránka PBS.org uvádza:

„V skutočnosti vakcína namiesto zastavenia šírenia vírusu hydine umožňuje, aby sa choroba šírila rýchlejšie a dlhšie, ako by to bolo normálne, uvádza nová štúdia. Vedci teraz veria, že vakcína pomohla kuraciemu vírusu stať sa viac virulentným.“

Majú na mysli vakcínu proti „Marekovej chorobe“. Citovaná štúdia je publikovaná v žurnále PLOS Biology s názvom „Nedokonalé očkovanie môže zvýšiť prenos vysoko virulentných patogénov“.

Štúdia uvádza zjavnú pravdu, ktorá sa len zriedka priznáva – že vakcíny môžu spôsobiť agresívnejšie šírenie patogénov a zabiť viac subjektov, pretože nezabránia prenosu alebo replikácii patogénu.

Z abstraktu štúdie vyberáme:

„Mohli by niektoré vakcíny povzbudzovať vývoj virulentnejších patogénov? Sedliacky rozum hovorí, že prirodzený výber odstráni vysoko smrteľné patogény, ak smrť hostiteľa výrazne zníži prenos.

Vakcíny, ktoré udržujú hostiteľov nažive, ale stále umožňujú prenos, tak zabezpečujú cirkuláciu veľmi virulentných kmeňov v populácii. Tu experimentálne ukazujeme, že imunizácia kurčiat proti vírusu Marekovej choroby zvyšuje zdatnosť virulentnejších kmeňov, čo umožňuje prenos hyperpatogénnych kmeňov.

Imunita vyvolaná priamou vakcináciou alebo vakcináciou matky predlžuje prežitie hostiteľa, ale nezabráni infekcii, vírusovej replikácii ani prenosu vírusu, čím sa predlžuje infekčné obdobie kmeňov, ktoré sú inak príliš smrteľné na to, aby za normálnych okolností pretrvali.“

Štúdia naráža na jednoduchšiu odpoveď na toto všetko: Prestaňte kurčatá očkovať a ako celok (kŕdeľ) budú žiť dlhšie.

Stop Candida

Namiesto vakcinácie kurčiat proti chrípke alebo iným patogénom a ich následného masového zabíjania po desiatkach miliónov zakaždým, keď sa objaví jeden prípad niečoho, by bolo v skutočnosti humánnejšie a nákladovo efektívnejšie umožniť vznik prirodzenej imunity prostredníctvom procesu prirodzeného výberu.

Kurčatá, ktoré sa nakazia chrípkou a uhynú, už nie sú schopné prenášať ju na iných. Tie, ktoré sú prirodzene imúnne, sa môžu použiť na vyliahnutie väčšieho množstva mláďat, čím sa imunita prenesie ďalej.

Počas veľmi malého počtu generácií skončíte s populáciou kurčiat, ktoré sú (väčšinou) imúnne voči chrípke, alebo ktoré dokážu prekonať takéto infekcie bez toho, aby zomreli. Vakcíny spôsobujú len viac utratených kurčiat, vrátane utratenia tých, ktoré sú prirodzene imúnne voči vtáčej chrípke.

Položte si túto samozrejmú otázku: Prečo by zdravotnícke úrady nariaďovali farmárom zabíjať vtáky, ktoré sú prirodzene imúnne voči vtáčej chrípke?

Odpoveď sa zdá byť samozrejmá: Využívajú epidémiu ako zásterku na dosiahnutie depopulácie kurčiat produkujúcich potraviny, čím sa zhorší nedostatok potravín a zároveň sa zvýši potravinová inflácia.

Čo dnes robia sliepkam, zajtra budú robiť ľuďom

Najdôležitejším zistením v tomto všetkom je, že to, čo dnes robia zdravotnícke úrady kurčatám – hromadné utratenie kvôli jedinej infekcii – zajtra urobia ľuďom. Preto chcú aktivovať novú pandemickú zmluvu WHO a karanténne tábory počas budúcich vyfabrikovaných „pandémií“.

V očiach globalistov sme napokon vy a ja len súčasťou ľudského stáda a nie sme pre nich iní ako dobytok alebo ovce.

Hromadné zabíjanie bolo vždy hlavným nástrojom na kontrolu populácie zvierat a „prepuknutie nákazy“ používajú ako zámienku na zabitie desiatok miliónov kusov hydiny, vrátane tých, ktoré sú prirodzene imúnne a infekciu by dokázali prežiť.

Kľúčovým rozdielom v tom všetkom je však to, že u ľudí sú vakcíny vražedné nástroje.

Hromadné zabíjanie kurčiat sa často vykonáva hromadným udusením. Vypnú ventilátory vzduchotechniky a kurčatá uväznené vo svojich klietkach alebo ohradách sa udusia. Farmy na produkciu kurčiat sa neobťažujú pobehovať a vstrekovať každému kurčaťu smrtiacu injekciu.

Ale u ľudí, vďaka mediálnej propagande a psychologickým operáciám, môžu byť ľudia presvedčení, aby sa postavili do radu a prosili o vražedné injekcie.

Aké pohodlné pre globalistov! Už ani nemusia ľudí násilne obchádzať alebo vraždiť v plynových komorách. Potrebujú iba spustiť falošnú plandémiu, terorizovať populáciu strašidelnými príbehmi o covide a prezentovať mRNA „vakcíny“ ako riešenie.

Miliardy ľudí sa potom sami postavia do radu, aby sa zapojili do rituálnej samovraždy za pomoci očkovania. Následne začne vymieranie.

Práve teraz v Spojených štátoch amerických je zaznamenaných viac ako milión úmrtí od začiatku očkovania.

Čísla nadmernej úmrtnosti zverejnené Edom Dowdom, autorom novej knihy Cause Unknown (Príčina neznáma), ktorá je dostupná na BrighteonBooks.com, odhaľujú, že každý deň dôjde k približne 2 460 nadmerným úmrtiam Američanov. To je približne 900 000 Američanov ročne.

Nie je to také dramatické ako zabitie naraz desiatok miliónov kurčiat, ale na druhej strane kurčatá nepíšu listy svojim kongresmanom a nesťažujú sa. Keď sa hromadne zabíjajú kurčatá, málokto si to všimne.

Je iróniou, že aj keď viac ako milión Američanov zomiera na očkovanie, len málo ľudí si to všíma a niektorí si stále hovoria, že k úmrtiam dochádza len kvôli nedostatku vakcín.

Záver

Nerobte chybu a nemyslite si, že keď sa budú masové úmrtia zrýchľovať, tak sa všetci zrazu prebudia a uvedomia si, čo sa deje.

Prostredníctvom mediálnej propagandy a psychologických operácií možno ľuďom vymyť mozgy, aby odmietli uznať masové vymieranie, aj keď sa to bude diať ich vlastným priateľom a rodinným príslušníkom.

A pamätajte, že mŕtve obete očkovania tiež nepíšu statusy na sociálnych sieťach ani sťažnosti úradom. Mŕtvi už nemôžu biť na poplach.

Liečba osteoporózy

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Tak, ako mor, cholera, týfus a kiahne, aj toto je kataklizma. Kataklizma 21 storočia, vyvolaná ľuďmi. Iný druh moru alebo cholery… evolučný vývoj v “modernom prevedení”. Najsilnejší a tí, čo sa “vedeli zariadiť” prežijú. Možno (určite) neprežijú v baráku s bazénom a golfovým ihriskom.
  Je to len iný druh “vyhynutia dinosaurov”. Je mi ľúto, že ľudstvo dospelo do štádia, že nechce prežiť ale vyhynúť…
  Že nebojuje o život ale čaká, kedy kto príde na rad…

  • Objektívne

   A je to ešte horšie. Mnohí tzv. prebudení čakajú na Aštara Sherana a jeho flotilu z Galaktickej Federácie, ktorý všetkých zachráni, niektorí na druhý príchod Krista, ďaľší na prechod do 5D, novú Zem, prechod na jemnohmotnú úroveň, do inej úrovne bytia kde pečené holuby padajú už samy do huby…

   • mariankosmac

    Na Aštara Sherana a jeho flotilu hádam nikto nečaká, neverím že by mohol byť niekto tak pripečený. Ten už mal prísť v určitom roku a ono nič nepriletelo. Na ten prechod do 5D naivne čakám aj ja. Nemôžem kvôli tomu v noci spávať, bojím sa že to príde a začnem previbrovávať.

    • Na mejnstrime som nikdy necital o astarovi, prechodu do 5D a dalsich milion piatich namotavkach vsetkeho druhu. Odkial to ako voda striekajuca z prasknuteho potrubia ide? To je otazka!
     Dalsia vec je, ze ziva Pravda sa sama nikdy nikomu nenuka, nevnucuje, nepresvedcuje nikoho – je nezavisla na ludstve, vesmire, stvoreni – je Zdrojom -su potom na Zemi nejake tie zdroje zivych informacii – Živeho slova priamo od Zdroja? Su vobec nejake a lebo je tu vsetko z druhej ruky alebo vsetko su len prirucky vzdelanejsich na ovladanie inych?
     Ak tie zdroje ci zdroj Pravdy na Zemi je, ako sa k nemu dostanem? Potrebujem sa kvoli tomu nejako extra vzdelavat, studovat alebo sa staci snazit zit podla svedomia a byt zaroven bdely?
     Pre koho by bola ziva Pravda pristupnejsia ? – ak by sa k nej nejako dostal (napr. v kniznej podobe). Pre jedinca vedeneho vysokovzdelanym rozumom/intelektom alebo pre jedinca vedeneho skor citom – duchom – intuiciou? Hm?
     Ktory z nich potom lepsie „vidi“, koho z nich dvoch skor Pravda oslovi?
     Ona je duchovnej podstaty – je mimo dosahu intelektu – rozumu – mozgu – vedomia (teda produktu hmoty).
     Vsetky problemy ludstva sa daju vyriesit len ak sa ludstvo prebudi duchovne, nic ine nam nepomoze – lebo (citát):

     Keby som hovoril ľudskými jazykmi aj anjelskými, a lásky by som nemal, bol by som ako cvendžiaci kov a zuniaci cimbal.

     A keby som mal dar proroctva a poznal všetky tajomstvá a všetku vedu a keby som mal takú silnú vieru, že by som vrchy prenášal, a lásky by som nemal, ničím by som nebol.

     • Dr.Jozef Tlamka

      Láska má veľa podôb…..vieme, že AGAPÉ je najdôležitejšia……ale čo ĎALšIE
      alternatívy….napíš niečo o tom……Jozef

    • Objektívne

     Existujú normálni, bežní ľudia, ktorí sa približujú k bytostiam vyššej úrovne 5D. Jedným z nich je Uri Geller. Viete, alebo máte už také schopnosti ako on? Tí, ktorí také schopnosti nemajú sú stále len na úrovni 4D. Na úroveň 6D sa budeme musieť vyvíjať ešte o nejaké milióny rokov viac aby sme nepotrebovali fyzický nosič.

  • ….kataklyzma…

 2. Velké množství lidí je závislých na lécích proti chronickým chorobám.Stačí uměle vyvolat jejich nedostatek a je zde velký problém.K tomu nedostatek antibiotik a rozprašování zápalu plic a je hotovo.Doporučuji si honem sehnat nějaké knihy o lidovém léčitelství.Můžou třeba vypnout internet nebo spustit blackout.Ti prozíravější mají jistě nasušeno někaký to bejlí na vypocení.

 3. Sursum Corda!

  Naša vízia do roku 2023 a paralelná ekonomika

  1. Nudí ma národná politika (časť I.)

  Skončil som s plytvaním časom, energiou a sústredením sa na zmanipulovaný systém vedený vydieranými degenerátmi, ktorí nás údajne zastupujú. Končím s tým, čo hovoria bezchrbtoví bezbožní zbabelci a darebáci na politickej ľavici aj pravici, pretože na konci dňa sú všetci liberáli v tej či onej forme, či si to uvedomujú alebo nie. Pozerám sa späť na celý čas, ktorý som za posledných pár rokov investoval do národnej politiky, a nemôžem si pomôcť, ale došiel som k záveru, že moja energia sa dá využiť oveľa lepšie.

  Je čas prijať realitu, že Amerika sa už začína balkanizovať a že zlý americký režim nevyhnutne padne pod spravodlivý Boží súd. Neexistujú žiadne politické riešenia duchovných problémov a Amerika je nepochybne duchovne mŕtvy národ.

  Naša láska k Bohu je to, čo zjednotilo Spojené štáty od ich založenia. Za posledných niekoľko desaťročí sme odstránili Boha zo spoločnsti a teraz už podľa očakávania nezostalo nič, čo by nás všetkých držalo pohromade. Zdá sa, že jediná vec, na ktorej sa republikáni a demokrati v Kongrese zhodnú, je posielať viac našich peňazí do Izraela a na Ukrajinu. So mnou nepočítaj. Rím horí a je načase, aby sme sa začali organizovať, pripravovať a budovať odznova, namiesto toho, aby sme sa vyjadrovali o národnej politike v skorumpovanom a zásadne rozbitom systéme, ktorým je liberálna demokracia.

  Republikáni musia uznať tvrdú realitu, že víťazstvo v roku 2024 je len snom. So zabezpečenou demokratickou kontrolou v Pensylvánii, Arizone a Michigane je upevnenie moci demokratov dokonané a volebné víťazstvo na prezidentskej úrovni je nemožné. Je mi jedno, či je to Trump alebo DeSantis, víťazstvo vo voľbách bez týchto štátov nie je možné a možno sa to už nikdy nestane. Nezabránili sme tomu, čo sa stalo v roku 2020, a oni to urobili znova v roku 2022. Naozaj veríte, že v roku 2024 už neurobia to isté? Oklam ma raz hanba tvoja hanba, oklam ma dvakrát moja hanba. Už sa nenechám oklamať.

  Zdroj: Andrej Torba, Gab.com

  • Je zbytočné písať o druhých, a plytvať nad nimi čas.
   Ale čo užitočné je písať ako poriešil svoj život. Obyčajný —> Božský. Hmm?

   • Sursum Corda!

    Niektorí sa tu sťažujú, že alternatíva zverejňuje len katastrofické scenáre, ktoré vyvolávajú v ľuďoch pocity beznádeje a strachu. A práve zakladateľ soc. siete Gab, Andrej Torba so slovenskými koreňmi, ponúka ľuďom riešenia, čo robiť v tejto situácii a ako si pomôcť. Kvôli tomu slúži aj jeho projekt paralelnej ekonomiky, ktorý môže byť inšpiráciou aj pre nás.
    Nemusíme ani chodiť ďaleko, napr. taká rakúska mincovňa propagovala, aby sa ľudia zapojili do referenda proti zrušeniu hotovosti a nabáda ľudí, aby pravidelne investovali do drahých kovov, keď aj malé čiastky. Ak sa dnes prejdete po centre Viedne, tak na ulici Graben je malý stánok patriaci mincovni, kde si ľudia môžu kedykoľvek kúpiť zlaté či strieborné investičné mince.

 4. Sursum Corda!

  Pohni sa a buduj (časť II.)

  Veríme, že budovanie paralelnej ekonomiky je tá najdôležitejšia vec, ktorú môžeme urobiť namiesto toho, aby sme sa rozptyľovali na sponzorovanou výstavou psov a poníkov, ktorá je národnou politikou. Budeme budovať infraštruktúru potrebnú pre komunikáciu, obchod, vzdelávanie, networking a osvetu. Túto infraštruktúru vybudujú, budú vlastniť, používať a kontrolovať bohabojní kresťania.

  Aby bolo jasné, stále môžete uverejňovať príspevky o národnej politike na Gab. Našou politikou slobody prejavu sa očividne nič nemení. Hovorím tu o sebe osobne a profesionálne. Národná politika nebude stredobodom môjho záujmu ani tímu Gab. Zameriam sa na vytváranie skutočných riešení, na výchovu svojich detí uchránených od diabolského systému a na uctievanie Ježiša Krista. Rád by som vás povzbudil, aby ste urobili to isté.

  Zdroj: Andrej Torba, Gab.com

  • „Skončil som s plytvaním časom, energiou a sústredením sa na zmanipulovaný systém vedený vydieranými degenerátmi, ktorí nás údajne zastupujú. Končím s tým, čo hovoria bezchrbtoví bezbožní zbabelci a darebáci na politickej ľavici aj pravici, pretože na konci dňa sú všetci liberáli v tej či onej forme, či si to uvedomujú alebo nie. Pozerám sa späť na celý čas, ktorý som za posledných pár rokov investoval do národnej politiky, a nemôžem si pomôcť, ale došiel som k záveru, že moja energia sa dá využiť oveľa lepšie.“ – to povedz Norbertovi Lichtnerovi z Infovojny!

   „Veríme, že budovanie paralelnej ekonomiky je tá najdôležitejšia vec, ktorú môžeme urobiť namiesto toho, aby sme sa rozptyľovali na sponzorovanou výstavou psov a poníkov, ktorá je národnou politikou. Budeme budovať infraštruktúru potrebnú pre komunikáciu, obchod, vzdelávanie, networking a osvetu. Túto infraštruktúru vybudujú, budú vlastniť, používať a kontrolovať bohabojní kresťania.“ – bossa Černáka sa chystajú pustiť z basy – a možno aj na budovanie paralelného sveta!

   • Sursum Corda!

    V gulagoch tí najväčší zločinci tzv. suky boli na rozdiel od politických väzňov pod ochranou a mali rôzne privilégiá, keďže boli sociálne blízki vtedajšiemu režimu, ako písal Solženicin. Aj náš režim pomáha svojím sociálne blízkym Černákom.

 5. Uz sa „tesime“ na praciu chripku a ludia budu sprosti, ak budu pocuvat satansku vladu zdrogovanych zradnych skorumpovanych primitivov!
  Ukrajinci zasa dali najavo, ze sluzia satanovi a jeho krvavym dolarom:
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/ukrajina-odmitla-ruskou-vyzvu-k-primeri-o-pravoslavnych-vanocich/

  • zatial nikto

   Pracia chripka bude chripka pračiek-pračky budu zabavovane a potom rozmlatene na bitunku pračok

   • Na ukr je možná tím pojetím s nadsázkou „profesorů chřipka „drbanů, sakra to je ale nakažlivé. A dokonce světově prý s 64. národnostmi žoldáků. Dodrbanov drbacích drbanů.

 6. Uz sa „tesime“ teda opravujem na prasaciu chripku… Kurvy vyjebane, ludia im budu zrat ich klamstva C Po 2 a zmeny klimy kym nezacnu kapat od hladu a na mnamky… Zem sa zrejme musi ocistit od ignorantskych, alibistickych a lenivych tupcov…

  • Zem sa zrejme musi ocistit od ignorantskych, alibistickych a lenivych – a vďaka tomu zmanipulovaných tupcov!

   Naozaj – kde je hranica dôverčivosti a následne zmanipulovanosti – keď vyslovene už životom skúsený a zároveň vycvičený zmrd „ignoruje, hľadá aliby sám pred sebou, a „nemá čas“ to posúdiť a spracovať“ – a potom ešte terorizuje iných a núti ich k samovražde – lebo bývajú v „jeho dome“! Oni sú naozaj idioti! O tom je implózia idiotizmu – test inteligencie, test správnych inštinktov – toto urobili chazarskí židia semitským židom – holokaust – test židovských degenerátov! A tento rukopis sa opakuje a vychádza z doktríny „vyvolenosti“. O tom je aj IQ Mensa test – o vyraďovaní židov blbcov a o vyraďovaní inteligentných gójimov, pretože „Najschopnejšieho Gójima zabi – ostatných zotroč!“ – podľa Tóry – ale podľa Talmudu – „Zabi ich všetkých!“

 7. Ano jen s poznámkou že zvířata nejsou hloupější s kvantovými procesory-neurony, ale nejsou nadcvičení sviňodebily, pud jim nedá …. excelovat. Hmmmm, cože zázraky? Mohl bych se ještě rozepsat ale kašlu na to jinak jak na placatý kámen. 🙂
  rétorické cvičení pro chudáky

 8. Satanistom – nebude stačiť – vyhubenie fariem s dobytkom, prascami, včera to boli – psy a mačky, dnes – sliepky a kurence (o človekoch – nehovoriac..) Zajtra to budú včely, pretože: Citujem:
  „ Včely medonosné vraj zase trápi americká hniloba včelieho plodu (Pozn: Kiež by sa tej americkej hniloby – zbavil čím skôr už celý Svet), pričom doposiaľ neexistuje žiadne bezpečné a udržateľné riešenie prevencie tejto choroby. Otvorené klinické prípady americkej hniloby včelieho plodu sú v USA a v Kanade hlásené a jediná metóda liečby spočíva v spaľovaní včiel a infikovaných úľov a zariadení.“
  Vyvinutá vakcína – obsahujúca celo-bunečné baktérie – Paenibacillus larvae, sa podľa Dalana – podáva primiešaním do krmiva pre matky, ktoré konzumujú včely robotnice. Vakcína je včelami robotníčkami začlenená do materskej kašičky, ktorou potom kŕmia královnú. Fragmetny vakcíny sa uložia v jej vaječníkoch. Po kontaktu s vakcínou sú vyvíjajúce sa larvy po vyliahnutí – imúnné. Štúdia ukázali, že očkované královné – sú odolnejšie – voči infekcii a že vakcinácia poskytuje imunitnú ochranu ich potomkom.(Pozn: Len človek s IQ malého koníka – tomu verí).
  Ale teraz pozor: Pre včelára – JE TO – vzrušujúci krok vpred, pretože sme závislí na liečbe antibiotikami, ktoré majú obmedzenú účinnosť a vyžaduje veľa času a energie na aplikáciu včelstvám, uviedol vo svojom prehlásení k vakcíne majiteľ spoločnosti Tauzer Apiaries Trevor, člen predstavenstva Kalifornskej štátnej asociácie včelárov. (Pozn.: Propaganda – ako sviňa).

  Článok ešte – chvíľu – pokračuje.. – viď nižšie – zdroj.

  P.S.1 – Možno o niečo predbieham, nakoľko dnes je téma – likvidácia hydiny, ale – zajtra, alebo pozajtra – tu máme určite – negatívne pôsobenie klimatických zmien – na včelstvo. Evidentne všetko, čo je pre človeka pre život – dôležité – treba vypáliť, udusiť, zlikvidovať..
  A – riešenie satanistov – jediné: VAKCÍNA! Vôbec – by som nebola prekvapená, keby sa zistilo, že vakcínky mRNA, ktoré sa neupotrebili na človekoch, tak sú pichané dobytku, hydine, prasatám, včelám..

  P.S.2 – My tu predsa máme – jedného včelára Jozefa, ktorý by sa k článku mohol profesionálne vyjadriť, o čom to tu – točia a či sú naozaj tak veľmi – slovenské včely ohrozené klimatickými zmenami, že ich treba vakcinovať!! Vďaka!

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/americka-vlada-schvalila-prvni-vakcinu-pro-vcely-medonosne/

 9. Poslednu dobu sa ukazuje, ze znalosti, vedomosti, logika, bystrost, rozum – teda hmota a prejavy rozumu – hmoty nic neznamenaju – znalosti mozu mat aj ti najcistejsi a najlepsi ale aj ti necisti a zlovolni. Kazdy ma k nim pristup – ak ma zaujem. Znalosti – rozum – myslenie fyzickou smrtou cloveka zanikaju spolu s telom – nikto si ich nevezme do medziinkarnacneho obdobia a ani do dalsej inkarnacie – zivota na Zemi.
  Preto su len pomocnou barlickou v hmote aby duch cloveka mal oporu v hmote ale mnohi tento nastroj ducha pouzivaju – zneuzivaju na ovladanie a terorizovanie inych – tych „nevzdelanych“.
  A proto je Bohu blizsia obycajna upratovacka z nevzdelanym rozumom a zrelym duchom ako nejeden vzdelany hajzlik, bystry a nadupany vsemoznymi informaciami, uceniami a vsemoznym hmotnym nanosom. A taki hajzlici su aj medzi beznymi ludmi ale aj tam hore odkial vedu ludstvo do zahuby.

 10. mariankosmac

  Králikár Kotleba – chovajte slépky a zajáce.
  https://youtu.be/OAP-6sca0dQ

  Už tu to video niekto dával len som k tomu chcel dodať toľko že človek by aj choval sliepky alebo i kravku problém je že v dnešnej dobe už nie je kde! Kde máte susedov nemôžete, lebo sa budú sťažovať na smrad alebo kikiríkanie kohúta, rozumní tradiční dedinčania už vyhynuli.

  Kďeže, žiadny deep state cabal, žiadni satani a politici, ľudia si robia zle sami navzájom!

  • zakážu nám aj sliepky, dôvod na to už našli

  • Problém nastáva, ak sa na dedinu nasťahujú mestskí ľudia, ktorí síce hľadajú pokoj, ale so sebou si dovezú aj mestskú kultúru a svoj „anonymný“ egocentrizmus. Potom takému susedovi nevadí, ak existuje chovateľ, ktorý mu predá lacné domáce vajíčka – len nech ten chovateľ nesusedí priamo s ním! Ale väčšina problémov tiež súvisí s nenažranosťou chovateľov a v ich snahe vytrieskavať zo všetkého peniaze, potom takému nestačí jedna-dve kozičky pre vlastnú potrebu – on potrebuje zarábať na syre a potom pchá svoje kozy kde komu na pozemok – akože kosiť burinu – čo je úplná hovadina. Potom kozy dočahujú a obhrýzajú susedove stromy a plody, vyvracajú ploty a z toho je odôvodnená nevraživosť. Lebo!
   „potrava kozy musí obsahovať konáre s listami“ a treba ich zásadne pásť na cudzom! Lebo sebe ten kokot záhradu nezničí!

  • Galaxia andromeda

   To si teda robia každopadne to začalo vo velkom vymierať Boh už koná, je zaujimave ze si to stale nechcu priznat.Veru ziju v klamstve a strachu. Je pekne že su ešte ludia aj tu na alternative k tomu šialenstvu co sa deje. Pekny den majte krasne duše.

  • Nevyhynuli. Len si treba vybrať susedov a netreba im to chovať pod nosom hneď pri plote…
   Ani vy by ste asi nechceli dýchať celý deň ten smrad…

 11. Neviem, či má zmysel ešte ďalej rozpitvávať nekonečné výgrcky produkované partiou ťažko duševne chorých jedincov, ktorí robia z nás idiotov. Nemajú úctu sami k sebe, ani k tomu, čo vypustia z huby. Dávno mali byť zbavení svojprávnosti a s prelepenou papuľou ležať na psychiatrii, reťazami priviazaní o konštrukciu postele.

  …a niet toho, kto by ich šialenstvo konečne zastavil

 12. Chov hydiny a iných zvierat – aká je legislatíva?
  https://www.topbyvanie.sk/magazin/chov-hydiny-a-inych-zvierat-legislativa

 13. Neska slepice,zítra i my. Dobro zmizlo,je mi velmi smutno. Přečtěte si stránky na Aeronetu,stojí to zato. Česká vláda s ukrajinskou chuntou připravovala válku na ukrajině v rámci podepsané dohody z 1.2. 2022 (23 dnů před ruskou invazí !) Fiala vše dopředu věděl a podílel se na připravovaném ůtoku na Krym a Donbas, tajně se takto i naše čs vláda přímo angažovala a připravovala válku na ukrajině. Putin měl pravdu a předešel je. Kyjev odepřel i bohoslužby a odmítnul příměří. Ta sebranka musí být zničena a doufám,že i ta u nás pak odejde do pekel. Rok 2023 -24 rozhodne. Zabít tyrany není zločin a když to neudělá Rus,udělá to znovu Matka Zem.Ví se to,ale tají a mlží i těmi slepicemi. Je to pesimismus,ale realita je taková jaká je,doma jsem děckám řekl,ať se raději znovu naučí modlit,brzo jim nic jiného nezbude.

  • Alternativa zacina trpiet „chorobou“ – podsuvat ludom co najviac beznadeje.
   Aeronet je v tom prebornik – je to vlk v ovcom ruchu ale aj rada dalsich. A to, ze obcas prinesie ludom co ini nie nehraje pritom ziadnu rolu. Dnes je to taka moda – uloha „alternativy“ – oberat ludi i o tu poslednu nadej, radost a lepsiu viziu spolocnosti. A ten „VK“ z AE a spol. – uz s ich farby hlasu citim, ze je to spinava hra. Su to kreteneni odbavujuci sa na tych, ktori sa uz chytaju zo zufalstva aj slamky – ked hladaju informacie.
   Normalneho cloveka „nepřečůrá“ nejaky vychytraly zmetek z mnozstvom informacneho balastu v hlave – pre neho su to stale „šmejdi s předváděcích akcí“ olbujuci ludi. Niekto by mohol namietat, ze bezny clovek nema znalosti aby sa mohol vyjadrovat ku „konceptualnemu“ obsahu v podani VK a AE.
   Clovek nejake extra znalosti na to nepotrebuje ak ma nie dusu – rozum na ale ak ma cit – ducha – intuiciu – svedomie na mieste – tak dobre vidi kto je co zac – nech hovori co chce a ako obratne chce a ake znalosti ma.
   A takyto smejdi idu casto presvedcovat ludi, ze vsetko je zle, nemaju ziadnu nadej a tiez ze su neschopni, lenivi, nevzdelani. To prave na tychto inteligentnych parazitoch v informacnom priestore stoji ten paraziticky system. Vzdy to stalo na tych, ktorym brali ludom nadej.
   Nepotrebujene specialne vzdelanie a odbornu znalost na to aby sme vedeli, ze „vakciny“ su jed – ak svet vnimame cez prizmu ducha – citu – svedomia.
   Ten kto nevie zit duchom – ten je odkazany len na rozum – vzdelanie – znalosti. A u takych nafutych uboziakoch casto vznika domyslavost, pycha, arogancia, vnutirny chlad a nenavist k cloveku ako takemu a tiez vnutorna degradacia, ktoru on sam nema sancu vidiet – lebo neciti – len preziva – i ked moze byt „konceptualnou“ a intelektuaknou hviezdou a namotavat dalsich – nemu podobnych – ktori sa nom vidia.

   • Souhlasím .Jen ten uvidí světlo a slunce kdo vynoří hlavu z bahna informačních kanalů s bombastickými titulky . Na Aeronetu budou padat hodiny ze zdi do kdy bude někým financován ale všimla jsem si tam velký odliv čtenářů. Když nikdo nechodí na představení, divadlo se zavře. Alternatíva z chaosu a strašení žije .Programuje do hlav slabších jedinců program který není v zájmu lidí . Vybírejme pečlivě čemu a komu věnujeme čas, pozornost a energii.

   • tvoje veľavravné slová, Achnaton, by sme si mali vziať k srdcu úplne všetci – teda aj my, prispievatelia do Bádateľa, lebo bez patričnej komunikačnej slušnosti niet zdravých medziľudských vzťahov – no a potom to takto na svete vyzerá

  • kvakcína je sloboda

   merkelbaba nedávno priznala, že Minské dohody boli iba na to, aby ukronáckovia získali čas na prípravu vojny proti Rusku – nikdy nebola vôľa z ich strany tieto dohody dodržať!!!! takže nie 23 dní pred tým, ale zhruba 8 rokov!!!

   • hľadač pravdy

    Merkelová je satanistka, je to najvyššie zasvätená slobodomurárka! Merkelová je trojnásobná pra-lóžová ,,sestra“, je členkou superlóží: ,,GOLDEN EURASIA“; ,,VALHALLA“ a ,,PARSIFAL“.
    Putin je rovnako najvyššie zasvätený pra-lóžový slobodomurár – je členom najvyššej slobodomurárskej superlóže ,,GOLDEN EURASIA“!
    Putin a Merkelová sú ,,brat a sestra“ z jednej najvyššej slobodomurárskej pra-lóže!!

    Najvyššia slobodomurárska superlóža/pra-lóža ,,GOLDEN EURASIA“ bola v r.1967 premenovaná na ,,SPECULUM ORIENTALIS OCCIDENTALISQUE“. Latinský názov ,,Speculum Orientalis Occidentalisque“ znamená ,,zrkadlo Východu aj Západu“, no zaužívanejší ostal anglický názov ,,Golden Eurasia“, čo
    je v preklade ,,Zlatá Eurázia“.
    https://www.illibroignorante.it/wp-content/uploads/2016/07/Massoni.jpg

    • hľadač pravdy

     ….predošlý odkaz bola fotografia z talianskej knihy, ešte pridávam fotografiu z nemeckej knihy => Angela Merkel – Olaf Scholz:
     https://www.stöverstuuv.de/media/images/thumbnails/merkel-scholz-1300.jpg
     Súčasný ,,kancelár“ Scholz je najvyššie zasväteným slobodomurárskym ,,bratom“ Merkelovej z pra-lóže ,,PARSIFAL“!!

     NIE ,,23 dní“, NIE ,,8 rokov“, ale už viac ako jedno storočie sú ľudia totálne klamaní ,,politickými predstaviteľmi“ a ľudia stále nie sú ešte ani dnes schopní prehliadnúť toto ich DIVADLO, väčšina tomu stále neverí a nebude tomu veriť!!

    • V podstate – súhlasím!
     Ale – je veľa indícií, že Putin – originál – už od cca r. 2006 – neexistuje a dnešný Putin – je Putin č. 2. Preto bol i okamžite rozvedený so ženou, ktorá nebola jeho ženou.
     Takže ak bol Putin č. 1 – zasväteným „bratom“ s – Merkelovou – vo vysokej slbd. lóži, tak automaticky – preberá Putin č. 2 – všetky tieto slobodomurárske – „záväzky“ i – „pohľadávky“ – do súčasných riadiacich štruktúr?
     Pýtam sa, lebo nemám v tom – sama jasno.. Vďaka!

     • A myslíš Ajša, že sa to dozvieš ?? Ak áno tak ma prosím informuj , trošku ma to zaujíma ďakujem +++

     • Stiaknite si knihu od Františka Bardona Frabato z http://www.ulozto.sk
      V jednom oddiely píše o lóži FOGC čo a ako robia.

     • Reakcia na:
      Považan 07/01/2023 at 0:12

      Ďakujem. Stiahla som si to z:

      https://vdocuments.mx/bardon-frantisek-frabato.html?page=1

      P.S. Teším sa na – čítanie tohto zaujímavého materiálu. Myslím, že v 3. kapitole sa píše o – Vami vyššie – spomínanej lóži – FOGC, ale chcem si to prečítať od 1. – 69 str., ergo – celú knižku.
      Vďaka!

 14. Tam bude záměr (j)elit. Co je nosnou? Že by „depopulačka eugenistiky“ či jak je nazvat?
  https://otevrisvoumysl.cz/jp-sears-zpusobuji-nedostatek-potravin/

 15. Je to v režii asi toho že když se o tom nebude mluvit tak „zadělaný problém zmizí a lidi nebudou muset přemýšlet. Vlastně je zbavují starostí? Nebo že by sebe za své hejble?
  https://protiproud.info/politika/6934-jak-cenzurovat-vsechny-a-vsechno-najmeme-si-dobrovolniky-anonymni-experti-na-zavadeni-totality-vrchniho-fizla-uz-zname-fialovy-pokrytec-jenom-mlzi-rusofilove-proti-nesvobode-lzi-o-konci-sveta-fiala-skace-podle-putina.htm

 16. Logika , čo je dnes nič nehovoriaci pojem pre debilov ,ktorí takmer všetko dnes riadia, je jednoduchá ,treba zabiť tých pár prelietavých dravcov a iných volne žijúcich vtákov a nie miliony úžitkových zvierat.
  Ako ? Pred pár rokmi polnohospodári otrávili hlodavcov a následne ich požrali dravci a všetci dravci boli v kely, čo nemáme pamäť? A tak sa dá postupovať aj proti nedravej vtáčej vebeži, lenže idiot radšej vyvraždí miliony užitočných vtákov , ale mal by začať od seba , podobne ako keď čítam ,že nejaký vrah zabil manželku,deti a potom seba, prečo ten idiot nezmenil poradie , najprv mal zabiť seba a potom ostatných ,nie?

  • No nie! Potom vznikajú situácie, že nejaký dôchodca sa zabije – podpáli – na protest proti niečomu, čo mal najprv zabiť!

  • Zatial nikto

   Najprv zabit seba a potom ostatnych je sice vzacne ale mozne.Napriklad casovanou bombou a kadejakymi pascami.Sebevrah sa vsak musi zabit inou metodou,aby sa zvysni nedovtipili.

 17. Včielkam moc neprospieva hlavne chémia na poliach a monokultúry. Starý včelár mi všeličo porozprával. Dajú sa poliečiť aj bylinkami. A aj samé sa vedia, len ich netreba hneď všetky spáliť a zabíjať. Ale kto ho bude, nás počúvať. Stvoriteľ stvoril a človek si myslí, že vie viac. No a v hre matrix má možnosť sa učiť, že nie. Že nevie viac.

  Ani zďaleka…..

  Ale má možnosť sa učiť, poznávať, zažívať a čo to dopochopiť a kráčať na ceste k ….

  Ako inak to pochopí, keď nie na vlastnej koži. Na vlastnej skúsenosti. Na to je stvorený akože hmotný svet-prejav, hologram, matrix, akože nejaké fotóny, akože hmota, ktorá obsahuje 99,9% akože ničoho a ostatné sú akože elektróny, protóny, neutróny, bozóny, leptóny, kvarky, a antihmota ako ich opačné pólovanie. A čo je to ostatné nič ? Žeby to nebolo nič ? A čo keby to bola myšlienka, ktorá vytvára realitu, ktorá sama rozhodne, ktorú zo superpozícií všetkých možností realizuje, práve tú ktorá sa prajaví….

  Je to výučbový program pre nás. A kto chce sa učí sám od seba a kto nechce, aj tak sa učí ale inou formou a že ich je…

  …a učiť sa dá dokonca aj od včielok, veď to je taký zázrak všetko naokolo, že sa až rozum zastavuje….

  Poznanie oslobodzuje…

  Čo si kto vyberá, taká je jeho momentálna cesta v tomto leveli Matrixu.

  Čo pumpujeme do systému, keď len pindáme, a komentujeme, tak ako komentujeme ? Je tu vcelku dosť NE-svetla a čo sme dodali ? Akú myšlienkovú energiu ?

  Ako môže niečo byť svetlejšie, keď dolievame tmavé !!!! A kto to urobí za Nás ? Šmakulaďaci, čo nemajú ani šajn ? Aštar Šeran ? Víla Amálka alebo gumkáči ?

  Obyčajné Newtonove zákony : Akcia-reakcia, a žiadna energia sa nestráca, iba mení svoju formu…

  Na čo myslíme, to nielenže trvá, dokonca to tvoríme a podporujeme….!!!!!!!

  A aj toto môžme pochopiť v tejto perfektnej hre zvanej život. Je to len na Nás, akú cestu Poznania si vyberieme…

  Nech sa Nám darí na tejto ceste poznania, najlepšie, ako to je možné…každej jednej bytosti.

  • Ešte k tomu včelstvu. Keď im ukradneme všetok med, ktorý robia pre svoje prežitie a potom im dáme rafinovaný cukor alebo ešte iné šmakulády. Ako Zareaguje ich systém. Budú zdravé, silné, odolné ?!?!
   Keď viete, tak dokážete fungovať, že včelám ostane med a aj človek má čo to z ich usilovnej lásky plnej a bohumilej činnosti.

   Údajne ak nebudú včely, tak do 4 rokov si môžme práškový cukor do zadku fúkať…

   A ako reaguje naše telo, keď mu naložíme kadečo, hala bala, dve na tri a všelijake chlopotiny, umelé prísady a plasty a aj troška ropy, alkohol neprimerane, atď. V Egypte za éry faraónov bol cukor považovaný za jed.
   No potom sa nám kadejaké signálky vo forme bolesti a problémov rozsvietia. A my ako ? No hneď pilule, aby signálky prestali svietiť.

   A zvykli sme si, že za Nás rozmýšľajú a rozhodujú iní.
   Prečo ? Odpoveď si každý nájde sám za seba.

   Otázka je, ako ďalej so svojim momentálnym životom a hĺbkou poznania králičej nory.

   Môžeme sedieť v komore a horekovať, že tá zaťatá sekera raz padne do kolísky na dieťa…alebo…alebo…alebo…myšlienkam a skutkom, činom sa medze nekladú…v zmysle hlbky pochopenia sa budú aj diať udalosti budúce…v matrixe, že inak treba.

   RES non VERBA

   • Včely jsou životně důležité kvůli opylování rostlin, stromů ne kvůli medu. Mnoho lidí med ani bílý cukr nekonzumuje ani nepotřebuje k životu.

    • človek ukradne na svete všetko – vrátane toho, čo si vyprodukovali včielky

     • Nie clovek ale podnikatel.

     • bizmismen, vďaka za zmysluplné upresnenie🙂
      no musím súhlasiť, že – neviem, či práve včelári – ale niektorí podnikatelia akoby naozaj prestávali byť ľuďmi

    • …namiesto prirodzených kompletných potravín pcháme do seba jednoduché cukry – teda o. i. nežiaducich látok – a potom sa čudujeme, že náš zdegenerovaný mozog stratil pudy, vnemy, postreh, empatiu…vrátane schopnosti odlíšiť dobro od zla

     • Toto si napísala jeden z najlepších komentárov Emily máš odomna jedničku s hviezdičkou +++

     • Božka, prezliekaš značky už častejšie, ako vieme kto
      zatiaľ čo Alenka nám akosi zadriemala

  • Seneca, dakujem aj z ostatnych z tie mudre slova. Nick je perfektny…😀

   • Víla ďakujem. Stojím na pleciach iných a len som prerozprával, čo som sa naučil a možno niečo dopochopil a znovu iba oprášil múdrosť vekov.

    Ak to niekomu pomôže na jeho ceste poznania, tak ako to pomohlo mne, tak ma to poteší. Máme možnosť voľby. Dôverovať, preverovať a neveriť ani mne. Ak sedí, super, ak nie, hľadať, bádať, ňúrať ďalej.

    Želám to najlepšie na ceste poznania. A nick je veľmi milý.

 18. kvakcína je sloboda

  dám tip na zaujímavý seriál „Pujčovna masa“ – odohráva sa v budúcnosti;
  v tretej časti zaznie, myslím, že to povedal ten prerastený šváb, „boh je mŕtvy, teraz sme bohovia my“ – ako „pekne“ nám servírujú, čo všeličo plánujú pre svojich otrokov

 19. Keďže nie sme v žiadnej lóži,čiže nemáme žiadnu moc, a chceme normálne žiť, nemáme armádu, ktorá by nás chránila a ani zbrane, ktorými by sme sa chránili sami, tak už nemáme veľa možností…
  Uvediem tu jednu možnosť, ktorú máme, je utajená, na nete ju nenájdete.
  Zostáva nám získať tieto nadzmysly:
  ANIMÁ – schopnosť zmenšiť telo
  MAHIMÁ – schopnosť zväčšiť telo
  LAGHIMÁ – schopnosť odolávať zemskej príťažlivosti
  VAŠITÁ – schopnosť nebyť závislý na hmotných zákonoch
  ANUMITVA – schopnosť nepociťovať hlad a smäd
  MANÓDŽAVA – schopnosť pohybovať sa rýchlosťou myšlienky
  KÁMARÚPA – schopnosť zobrať na seba ľubovoľnú podobu
  SVAĆĆHAND MRITJU – schopnosť opustiť telo podľa vlastnej vôle
  ADVANDATVA – schopnosť nebyť rušený telesnými pocitmi, ako je zima, teplo atď
  PRÁPTI – schopnosť neobmedzeného vedomia
  PRAKÁŠJA – schopnosť sledovať všetko, čo sa deje vo všetkých sférach vesmíru DÚRŠRAVANA – schopnosť počuť na akúkoľvek vzdialenosť
  DÚRDARŠANA – schopnosť vidieť na akúkoľvek vzdialenosť
  DÉVA KRÍDÁ DARŠAN – schopnosť vidieť do astrálneho sveta
  JATHÁSANKALPA SIDDHI HÓNÁ – schopnosť splniť všetky priania
  TRIKÁLDARŠITVA – neobmedzené poznanie minulosti, prítomnosti a budúcnosti
  JATRA KÁMÁVASTÁJITVA – schopnosť zhmotňovať predmety
  PRÁKÁMJA – schopnosť prekonať prekážky, ktoré vznikajú pôsobením piatich prvkov
  AGNJÁDI STAMBHANA – schopnosť kontrolovať prvky a odolať účinku škodlivých látok, ako je jed a podobne
  PARKÁJÁ PRAVÉŠA – schopnosť vstúpiť do cudzieho tela
  ÁGJÁ PRATI HAVÁ GATI – schopnosť sa preniesť na ľubovoľné miesto
  PARIDHITÁBHITAGJÁ – schopnosť telepatie
  APARÁDŽJA – neporaziteľnosť
  DÚRDARŠITÁ – schopnosť ovládať všetky božie sily okrem sily stvoriť a zničiť vesmír

  • Jeden z nápisov nad vstupom do veštiarne v Delphách bol : POZNAJ SÁM SEBA.

   Ak sa človek rozhodne kráčať touto cestou a čo to sa mu podarí pochopiť, nebude vôbec potrebovať hore uvedené schopnosti. Čo je ale srandovné, bude mu dané okoštovať všeličo, chápať všeličo, zažiť všeličo…

   Na ceste Poznania sa medze nekladú…

  • Vladimír, má ešte náš dnešný, zdegenerovaný ľudský mozog akú-takú schopnosť aspoň čo-to z menovaného docieliť? Ak áno, ako na to?
   (moje doterajšie vzdelávanie sa v oblasti zlepšenia fungovania mozgu som čerpala prevažne z ayurvedy a makrobiotiky)

   • Dané schopnosti sa dajú získať: Meditáciou, hladovkami, dietami, cvikmi, niečo sa dá aj zdediť po matke alebo otcovi, ak majú nejaké SIDDHI.
    Indigové deti sa tiež rodia už s niektorými SIDDHI. Zaujímavosťou je, že najstaršie indigové deti už majú 60 rokov. Rodí sa ich stále viac a viac. Ten, kto ovládne aj 25-te SIDDHI sa fakticky stáva Bohom a tým pádom bez problémov dokáže poraziť SATANISTOV, alebo v horšom prípade presťahovať dobrých ľudí na novovytvorený svet (Metagalaxiu) a starý svet aj so SATANISTAMI nechá zhorieť v plameňoch. Niečo v tomto duchu povedal aj Ježiš Kristus a ďalší sv(tci z iných náboženstiev. Neviem presnú citáciu, ale že kto na sebe pracuje bude vedieť činit väčšie zázraky ako dovtedajší svätci.

   • Z Ajurvédy pochádza aj dnešná často zdegenerovaná akože veda. Ľudia, ktorý nie sú testovaný špajdlami a neočkovaný proti plandemickým chorobám majú možnosti maximálneho neobmedzeného duchovného rastu, lebo nemajú poškodený Hipotalamus, kde sú uložené duchovné schopnosti. Treba si tiež uvedomiť fakt, že hmota a vedomie sú jedna substancia.

    • ďakujem, Vladimír, za reakciu – no, na našom zdevastovanom, dni a noci posýpanom Slovensku už úplne zdravé nebude asi nič… už len spoľahnúť sa na to, že príroda dokáže všeličo aj opraviť. Dúfam. Mám (konečne!) svoju úrodu, z vlastnoručne vytvorenej, prekrompáčovanej záhradky, nehnojenej (kompostér založím na jar), postreky – to ani náhodou, tie naozaj potrebné nie sú, práve naopak. Úroda je zdravá, starostlivo uskladnená – už teraz vidím, že vydrží do tej budúcej. Diéta – áno, s tou som začala ešte na strednej škole a trvá dodnes – len dôvod sa zmenil: vtedy kvôli postave, dnes viac kvôli zdraviu. Lebo ak nemáme zdravie, nemáme nič…
     Náš hypotalamus, po toľkých povinných socialistických očkovaniach…to asi nebude bohviečo. Aj keď opraviť by sa mal dať aj ten, dúfam. Už len tie zelené rastlinky nasadiť – aj do zeme, aj do žalúdka; v silu prírody som vieru nestratila.
     E-mail-ovú adresu mám po celý čas iba pracovnú, čiže ju tvoria moje osobné údaje – tie tu zverejňovať, asi nie. Takže si budem musieť zriadiť ešte jednu e-adresu – kvôli výmene cenných, na SK, žiaľ, ojedinelých rastliniek – a tú potom nechám v aktuálnom príspevku – tvojom alebo mojom. A pokojne mi tykaj; väčšinou sa nevyká ani na Východe, ani na Západe… to len naše Slovensko dodnes potrebuje aspoň v niečom stále vynikať. A ďalej nás rozdeľovať – akýmkoľvek spôsobom.

     • Už to tu možno bolo spomenuté a asi som to písal tiež, ako sa čistí Hypotalamus po testovaní a predlžuje to aj život opichancom.
      Sú to tieto štyri potraviny o ktorých viem: Surové púpavové listy, surový chren, obyčajná horčica a čaj s borovicového ihličia, či čerstvého alebo sušeného hocijakej odrody.

     • Áno, Vladimír, bolo to tu – a nie tak dávno, no neukladala som to hlbšie do pamäte, z dvoch dôvodov:
      1. Lebo všetkých známych navôkol (vrátane predavačiek v reťazcoch) som včas od testovania ovcovitosti aj od pichania toho bordelu včas odradila. (Predavačky neskôr boli na absolvovanie šprtania sa v nose aj do pichačky donútené vydieraním, pod hrozbou straty zamestnania; dve z nich, obe samoživiteľky seba a dieťaťa, tlaku zamestnávateľa nakoniec podľahli. Nanešťastie, toho času už nie som s nimi v kontakte, lebo som včas zmizla z mesta do ústrania.)
      2. Pretože všetko tebou menované konzumujem pravidelne odnepamäti a nemám v úmysle s tým prestať. Len z borovicového ihličia nepripravujem čaj, ale vršky kosodreviny macerujem v destiláte – I. pomoc úplne na všetko. Ale ten čaj skúsim tiež, keď vyrašia mladé výhonky ihličnanov.

     • Emily k tym nasim záhradkám, ja na jar vyskusam elektrokultúru…
      ……Pri užití elektrokultury není potřeba používat pesticidy, hnůj nebo hnojiva . To je především důvod, proč byly tyto informace potlačeny . Vše, co potřebujete, je slunce, mraky, déšť, dusík ve vzduchu a schopnost využít atmosférickou energii. Tyto atmosférické antény mohou být vytvořeny z materiálů, jako je dřevo, měď, zinek a mosaz….Přidáte-li tyto atmosférické antény do vaší zahrady, půdy nebo farmy, zesílí vaše výnosy, bojují s mrazem a nadměrným horkem, omezí zavlažování, omezí výskyt škůdců a zvýší magnetismus vaší půdy, což z dlouhodobého hlediska vede k většímu množství živin.
      https://cultivateelevate.com/blog/electroculture-gardening-techniques-for-beginners-elevate-your-garden/

      A na stiahnutie toxinov a nečistôt odporúcam koriander /cilantro/

     • Waw!🙂
      Vďaka, iana, za článok vzbudzujúci rešpekt a dôveru – od prvého slovka až po posledné; zhltla som ho na dúšok.
      Pravdaže – tá náhrada medi aj dreva oxidujúcim železom (a rovnako aj hliníkom) nepatrí ani do pôdy, ani do úst… ani celkovo na telo či dokonca do tela živých bytostí (veď preto zdravý vývoj novorodencov ešte pred sprístupnením kolostra zablokujú „očkovacím“ sajrajtom (bohvie, čo ešte všetko v sebe obsahuje; predpokladám, že to presne nevedia ani tí, čo ho povinne musia do bezbranných novorodeniatok vpichnúť) …aby takto drobce stratili prepojenie s vesmírom aj so Zemou skôr, ako získajú protilátky proti ľudskej hlúposti.
      No a teraz, v dospelosti, aby sme dolovali tie pôvodné poznatky našich predkov; ešte že sa aspoň niečo z nich zachovalo.
      S obohatenou vodou som vtedy v lekárni samozrejme nepochodila, ani taký vzorec Mgr. nepoznala – ich na fakulte učia asi už jedine predávať…
      Škoda, že redakcia neposkytuje kontakty na čitateľov s „rovnakou krvnou skupinou“, ktorí sa snažia udržať si zdravie a budovať si imunitu v týchto pohnutých časoch neslobody… Rada by som sa s tebou stretla; mali by sme si čo navzájom odovzdať. Aj s viacerými, samozrejme… skôr, ako nás znova zatvoria…

      P.S.: Koriander považujem celkovo za najlepšie korenie – správne trávi a nevychyľuje TK ani hladinu cukru v krvi. Mám ho po ruke dlhodobo😉

    • Vladimír, ty máš tu 2 značky? Alebo ste dvaja??
     Rukopis je podobný…ale rada by som mala istotu v tom, či komunikujem s jedným Vladimírom, alebo s dvomi…

     • Iba jeden, ale príspevky ktoré ohrozujú moju bezpečnosť a bezpečnosť tejto stránky (také nevhodné) redakcia označuje inými farbami. Už som zaregistroval okrem tej, ktorú mi pôvodne určili aj ďalšie dve farby.

   • Emily _ mozog je len translator_ debily!

 20. Hezky podané zprávy – Kulturblog .https://www.gloria.tv/post/aetF9ACkCxk12wCV3er48YtTd

 21. Pred cca 15.rokmi mi zavreli slepačiu farmu z dôvodu vtáčej chrípky. Vtedy sa oháňali jednou skapatou labuťou niekde na ramene Dunaja. Všetko im prešlo, ľudia tomu verili. Pravá príčina bola ale niekde inde. Takých malých farmárov bolo totižto, hlavne na juhu Slovenska veľa a bola to vážna konkurencia pre „veľkých hráčov“. Aj preto nás dali dole. Do 2.týždňov som musel „vybiť“ celý chov, ktorý som krvopotne aj s rodinou budoval. Samozrejme, vtáčia chrípka bola len „čerešnička na torte“ v už začatom NWO. Médiá sú veľmi silné a ľudia veľmi hlúpi.Bohužiaľ.

  • A máš Veľkú Pravdu. Bohužiaľ.

  • Ono ten chov bol aj tak ekonomicky nastavený na od 9 k 5 – „vtáčia chrípka“ bol len urýchľovač! Oni registráciou chovov teraz sledujú možnosti individuálnej exekúcie! Ani psa nemôžeš zakopať bez jeho „odbornej“ likvidácie.
   Ušiel a hotovo!

 22. Pripravuje sa reálne aj masové vybíjanie Slovanov už čoskoro.
  Zmena plánu vyhradená:
  Duševný mrzák Naď chystá u nás mobilizáciu ,
  „Muži od 19 do 55 rokov, čo je približne milión Slovákov. Žiadne výnimky z povolania nie sú. No občan, ktorý zabezpečuje činnosť štátu, môže byť dočasne vyradený z mobilizačnej povinnosti,“ hovorí minister Naď. Za nesplnenie tejto povinnosti hrozí pokuta od 331 eur do 1 659 eur, ale aj väzenie až na 5 rokov.

Pridajte komentár

*