Úrady priznali, že milióny „onkologických“ pacientov rakovinu vôbec nemajú


Print Friendly, PDF & Email

Národný inštitút pre výskum rakoviny priznal, že milióny pacientov, liečiacich sa na rakovinu, „rakovinu vôbec nemali“

Pre niekoľkými rokmi „diagnostikovali“ mojej blízkej priateľke duktálny karcinóm in situ (DCIS), príhodne označovaný za ranú formu rakoviny prsníka.

Nezvolila si však ani chemoterapiu, ani ožarovanie a namiesto týchto drastických terapií absolvovala veľa alternatívnych liečebných postupov.

Nakoniec jej nahovorili, že ju dá do poriadku dvojitá mastektómia (odrezanie prsníkov). Pri zákroku však zabudli na niekoľko mliečnych kanálov, načo sa jej začala v dvojnásobnej miere šíriť skutočná rakovina.

Onkológovia svojich pacientov často o diagnóze klamú

Ukazuje sa, že jej od začiatku klamali podobne ako miliónom iných, ktorí veria svojim obieleným hrobkám vydávajúcim sa za lekárskych bohov. A takýto je pracovný postup rakovinového priemyslu.

Pre zachovanie financovania masívnych marketingových kampaní, provízií, platov, „výskumu“, networkingu a množstva konferencií musia udržiavať zdanie „hľadania lieku“, aby peniaze na rakovinu hladko prúdili.

Ukazuje sa však, že mnohí, ktorým diagnostikujú rakovinu, rakovinu vôbec nemajú.

Vlastne to priznal americký Národný inštitút pre výskum rakoviny, ktorý s rozpočtom vo výške 4,5 miliardy dolárov len udržiava lži a devastačnú liečbu (chemoterapia plus rádioterapia).

Stránka Greenmed.info.com uvádza:

„Ešte v roku 2012 Národný inštitút pre výskum rakoviny zvolal panel expertov na posúdenie problému nesprávneho zatriedenia rakoviny a následnej zlej diagnostiky a liečby.

Výsledkom boli rozhodnutia o tom, že miliónom ľudí bola nesprávne stanovená diagnóza´rakovina´ prsníka, prostaty, štítnej žľazy a pľúc, pričom v skutočnosti bol ich stav pravdepodobne neškodný a mal byť označený ako ´nebolestivé či benígne výrastky epiteliálneho pôvodu´.

Nikto nevydal žiadne ospravedlnenie. Nepísali o tom žiadne veľké médiá. A čo bolo ešte dôležitejšie, nedošlo k žiadnej radikálnej zmene v zaužívanej praxi diagnostikovania, prevencie či liečby rakoviny…“

V podstate šmahom ruky celému radu celosvetovej populácie, ktorá sa nazdávala, že má ´smrtiacu rakovinu´ a následne na ňu bola liečená, povedali: Och… zmýlili sme sa. Vlastne ste rakovinu nikdy nemali.

Zamyslíme sa nad tým

Na chvíľu sa nad tým zamyslime, aby nám to celkom došlo. Miliónom ľuďom diagnostikovali rakovinu, ktorá rakovinou nikdy nebola. Milióny uverili tomu, že chemoterapia a ožarovanie zabijú to, čo nebolo rakovinou.

Stop Candida

Rakovinový priemysel zhrabúval prachy, zatiaľ čo ľudia trpeli fyzickým, duševným a emocionálnym stresom.

A vy, milí čitatelia, ste toto o Národnom inštitúte pre výskum rakovinu (NCI) v roku 2012 možno nikdy nepočuli.

Nič sa nezmenilo, hoci NCI tvrdí:

„Miera nových prípadov rakoviny v USA od roku 1999 celkovo klesá, a celková miera úmrtí na rakovinu klesá už viac ako desaťročie.“

Znie to ako zahmlievanie.

Zdravotnícky reportér, Mike Adams, to tvrdí už celé roky, ako napríklad v tejto správe z Natural News:

„Vedci potvrdili, že desiatky miliónov ľudí, ktorým bola podvodníckymi onkológmi diagnostikovaná ´rakovina´ – a ktorí boli strachom dohnaní k medicínsky nepodloženej, no extrémne ziskovej liečbe chemoterapiou – rozhodne žiadny život ohrozujúci stav nikdy nemali.

Slovo ´rakovina´ často evokuje strašiaka neúprosného smrtiaceho procesu. Rakoviny sú však heterogénne a môžu sa vyvíjať mnohými cestami, z ktorých nie všetky smerujú k metastázam a smrti.

Patrí k nim aj nebolestivé ochorenie, ktoré počas pacientovho života nespôsobuje žiadnu škodu, uvádza abstrakt z uverejnenej štúdie s názvom ‚Nesprávna diagnóza a liečba rakoviny. Príležitosť na zlepšenie‘.“

Článok ďalej vysvetľuje, že veľa tkanivových lézií v ľudskej biológii je diagnostikovaných desivo znejúcim názvom ´rakovina´ aj vtedy, keby neviedli k žiadnym skutočným škodám v tele, hoci by zostali neliečené.

Záver

Udržať sa zdravý v toxickom svete nie je ľahké, no dá sa to.

Načúvajte svojmu telu, jedzte výživnú stravu, pite veľa čistej vody. A hlavne neverte rakovinovému priemyslu. Nemusíte byť jeho obeťou.

Zbohom vysoký krvný tlak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Mária Križanová

    Obyčajný komerčný článok. Nemáme na lieky pre onkologických pacientov. Takmer každý článok začína vetou: Americkí vedci zistili… Pred r. 1989 sme zase čítali články Sovietski vedci zistili… Aký je v tom rozdiel?!

  2. Mysecret2day

    Ine riesenie je zajst k inemu specialistovi a zistit, aku diagnozu urci on, no nepovedat o uz urcenej diagnoze. To som urobila ja, este v mladom veku. Univerzitna klinika v NSR mi iagnostikovala zhubny nador slinnej zlazy, kt. sa musel okamzite operovat, a ze mi znicia facialis nerv u toho, aby to uspesne odstranili. Sla som k inym specialistom, inde sa nechala operovat, bola to uz 2. operacia, recidiv som teda dostlala. Ten chirurg mi neznicil vyzor v tvari a tumor nebol uz rozsireny na okolite tkanivo, ako tvrdila ta prva univerzitna klinika. Sama som hladala informacie, ako zit, co jest, no vie sa, ze je iba stastie, ked rakovinu nedostaneme a ked to prezijeme skutocne stastie, je tam tolko variability kt. sa neda vypocitat aby sa ustanovila predpoved do buducnosti. Treba aj denne predavkovane brat vitamin D3 teda nie 1100 jednotiek, ale 4000 a viac. TO robim uz roky a samozrejme, ano, jest cerstvu zeleninu a ovocie, najlepsie 5 porcii denne a cvicit, a nebat sa a zit jednoducho a neplanovat nic, Quantova fyzika hovori, ze vsetko co sa malo stat, sa uz stalo, skor ako sme mihli okom.. Netreba verit prvej diagnoze, verit treba vlastnej intuicii.

Pridajte komentár

*