Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Prelomová štúdia našla prvé dôkazy o prenose Alzheimerovej choroby z človeka na človeka


Print Friendly, PDF & Email

Prelomová štúdia našla prvé dôkazy o prenose Alzheimerovej choroby z človeka na človeka

(Olivia Cook, Natural News) Nedávna štúdia zistila, že Alzheimerova choroba sa môže šíriť z človeka na človeka náhodnou kontamináciou cicavčích priónov počas určitých lekárskych alebo chirurgických zákrokov.

Cicavčie prióny sú infekčné proteíny, ktoré sa šíria v mozgu a spôsobujú smrteľné neurodegeneratívne ochorenia.

„Nenaznačujeme tým, že sa môžete nakaziť Alzheimerovou chorobou. Nie je to prenosné v zmysle vírusovej alebo bakteriálnej infekcie šírenej vzduchom,“ objasňuje spoluautor štúdie Dr. John Collinge, neurológ a riaditeľ Inštitútu pre medicínsky výskum priónov (Medical Research Council Prion) na University College London (UCL).

„Stane sa to len vtedy, keď sa ľuďom náhodne podajú vnútrožilovo – v podstate ľudským tkanivom alebo extraktmi ľudského tkaniva obsahujúcimi priónové zárodky, čo je našťastie veľmi zriedkavá a nezvyčajná okolnosť.“

V novej štúdii publikovanej v recenzovanom lekárskom časopise Nature Medicine Collinge a jeho kolegovia z Inštitútu pre medicínsky výskum priónov uviedli, že viac ako 1800 pacientov vo Veľkej Británii dostalo ľudský rastový hormón extrahovaný z hypofýz mŕtvych tiel medzi rokmi 1959 až 1985.

Rastový hormón sa používa na liečbu niektorých zdravotných stavov, vrátane nedostatku rastového hormónu u detí a dospelých.

Štúdia preukázala, ako liečba ľudským rastovým hormónom transplantovala toxické proteíny do detí a spôsobila u nich rozvoj Alzheimerovej choroby v mladom veku.

Približne 25 rokov od konca 50. rokov 20. storočia sa ľudský rastový hormón získavaný z mŕtvych tiel (CHGH) sporadicky používal na liečbu detí s určitými problémami fyzického vývoja. Hormón bol odoberaný z hypofýzy mŕtvych ľudí a injekčne podávaný deťom s nezvyčajne nízkym vzrastom.

V priebehu rokov sa u neočakávane vysokého percenta detí liečených CHGH vyvinul neurodegeneratívny stav nazývaný Creutzfeldt-Jakobova choroba (CJD), čo je rýchlo progresujúca a vždy smrteľná neurodegeneratívna porucha.

Predpokladá sa, že je spôsobená abnormálnou izoformou známeho bunkového glykoproteínu známeho aj ako priónový proteín.

Autori štúdie poznamenali, že táto prax bola zakázaná v roku 1985 kvôli silnejúcim dôkazom spájajúcim CHGH s Creutzfeldt-Jakobovou chorobou (CJD), keď výskumníci objavili, že niektoré vzorky CHGH obsahovali toxický prión v mieste neurodegeneratívneho ochorenia v zdravých mozgoch.

Ľudský rastový hormón bol následne rýchlo nahradený „bezpečnejšou syntetickou verziou“.

„Kontaminovaný“ hormón zodpovedný za prenos Alzheimerovej choroby

Spôsob, akým sa priónová Creutzfeldt-Jakobova choroba šírila z človeka na človeka, podnietil výskumníkov, aby preskúmali, či sa aj Alzheimerova choroba môže prenášať medzi ľuďmi.

Následná štúdia zistila, že niektoré vzorky CHGH obsahovali nahromadenie amyloidných beta proteínov. Štúdia na zvieratách z roku 2019 publikovaná vo vedeckom časopise Scientific Reports odhalila, že u myší, ktorým bol podávaný kontaminovaný rastový hormón, sa vyvinuli príznaky rozvíjajúcej sa Alzheimerovej choroby.

V tomto bode výskumníci navrhli, že je možné predpokladať prenos Alzheimerovej choroby z človeka na človeka, ale stále potrebovali nejaký solidný dôkaz. Potom sa pozreli na osem pacientov, ktorí boli nedávno odoslaní na Národnú priónovú kliniku Londýne s neurologickými problémami.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Piatim z ôsmich pacientov liečených hormónom CHGH v detstve – teraz už vo veku od 38 do 55 rokov – bol diagnostikovaný skorý nástup demencie, ale zatiaľ nevykazovali žiadne patologické príznaky Creutzfeldt-Jakobovej choroby.

Všetkých päť z týchto pacientov spĺňalo kritériá diagnózy Alzheimerovej choroby, ale nevykazovali žiadne známky genetickej predispozície k skorému nástupu tejto choroby okrádajúcej človeka o pamäť.

Výskumníci preto naznačili, že Alzheimerova choroba, podobne ako Creutzfeldt-Jakobova choroba, má „environmentálne získané iatrogénne formy v dôsledku činnosti lekára alebo terapie“ (napr. liečba kontaminovaným hormónom hypofýzy, ako aj sporadický alebo skorý nástup zdedených foriem.)

Vedci napísali, že „hoci iatrogénna (lekárskym úkonom vyvolaná) Alzheimerova choroba môže byť zriedkavá, neexistuje žiadny náznak, že by sa amyloid beta proteín mohol prenášať medzi jednotlivcami prostredníctvom bežných každodenných aktivít.“

„Zistenia zvyšujú dôležitosť opatrení, ako je napríklad zabezpečenie účinnej dekontaminácie chirurgických nástrojov,“ povedal Collinge.

Profesor biochémie z Manchesterskej univerzity Andre Doig uviedol:

„Zatiaľ čo nový typ Alzheimerovej choroby, o ktorej sa tu píše, je veľmi zaujímavý z vedeckého hľadiska – keďže odhaľuje nový spôsob šírenia choroby – nie je dôvod sa toho báť, pretože príčina choroby bola zastavená pred viac ako 40 rokmi. Prenos choroby z jedného ľudského mozgu do druhého by sa týmto spôsobom už nikdy nemal opakovať.“

(Súvisiace: Dr. Michael Nehls navrhuje zjednotenú teóriu Alzheimerovej choroby (UTAD) na prevenciu a liečbu demencie.)

„V súčasnosti pacienti dostávajú syntetické alternatívy rastového hormónu, ktoré boli schválené z hľadiska bezpečnosti a nepredstavujú riziko prenosu chorôb,“ uviedol vo vyhlásení pridružený riaditeľ výskumu a inovácií Alzheimerovej spoločnosti Dr. Richard Oakley.

Ubezpečil verejnosť, že dnešné spôsoby liečby boli vyvinuté tak, aby minimalizovali riziko akejkoľvek prenosnej choroby.

„Zásadné je, že neexistuje žiadny dôkaz o tom, že by sa Alzheimerova choroba mohla prenášať v kontexte každodenných aktivít alebo bežnej zdravotnej starostlivosti,“ poznamenal Oakley.

(Poznámka redakcie: A čo tak transfúzia krvi od darcov očkovaných proti Covid-19, nakoľko sa preukázalo, že hrotový proteín vytváraný telom očkovanca na základe génov z vakcíny obsahuje sekvencie priónov?)

Záver

Ďalšie podobné články nájdete na stránke Alzheimers.news.

Viac podrobností o prvom dôkaze prenosu Alzheimerovej choroby z človeka na človeka sa dozviete v nasledovnom videu (v angličtine):

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Olivia Cook, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. USA vnímají Ukrajinu jako „aktivní a vydatnou příležitost pro vojenský výzkum“

  https://aktax.cz/usa-vnimaji-ukrajinu-jako-aktivni-a-vydatnou-prilezitost-pro-vojensky-vyzkum/

 2. O tom čo vy pripomienkujete k článku, uz hovoril aj luc montagnier ako :

  Možné spojenie medzi vakcínami a novým neurodegeneratívnym ochorením
  ……„bude to mať vplyv možno aj na viacero generácií, ale bude to mať vplyv na súčasné generácie do piatich rokov, desiatich rokov. Je to mimoriadne možné. Tieto choroby sa nazývajú „neurodegeneratívne choroby“.
  Existujú sekvencie, ktoré vyzerajú ako priónové sekvencie v RNA koronavírusu, a tieto prióny môžu pokaziť prirodzené proteíny v mozgu a zmeniť ich na prióny“……

  https://www.lospecialegiornale.it/2021/06/08/luc-montagnier-e-la-sua-opinione-sui-vaccini/
  https://www.ilparagone.it/attualita/possibile-legame-tra-i-vaccini-e-una-nuova-malattia-neurodegenerativa-i-risultati-choc-dello-studio-francese/

 3. Sa blíži doba, keď všetci prelomový vedci prídu o svoje prelomové dotácie a granty a pôjdu prelamovať do lesa suché konáre a okopávať na pole zemiaky. Lebo žijú z takých sprostostí, čo si už musia asi vymýšlať, aby odôvodnili svoju prelomovú existenciu a činnosť.

  Predpokladám, že za chvíľu prelomovo objavia, že aj ľudská blbosť sa šíri vzduchom, vodou a neumytými rukami. Možno aj Nobelovku za to fásnu. Jak kamošov kocúr Obama, 9 vojen začal a tiež ho odmenili Nobelovkou. Taká spoločnosť, ktorá podporuje takéto prelomové rozhodnutia, asi fakt bude potrebovať nejaký ten prelomový reset.

  • Israismael

   Vedci sú dnes tie najnebezpečnejšie tvory na Zemi..Špekulujú s ľudstvom,miešajú vakcíny ktoré zabíjajú ,zneužívajú bozske častice a stavebné prvky vesmíru ,atómy aby vytvorili tie najnicivejsia zbrane ,trávia nás vymýšľanim nových potravin GMO technology- =Geneticky modifikované potraviny- naša pomalá smrť,atď ..atď..
   Tieto rozumove, ale bezduche ľudské trosky budú raz za svoje činy spravodlivo Bohom ,,odmenené “ tak ako si zaslúžia ..Pozemský dostávajú síce Nobelovky ale duchovne po smrti to bude ťažké peklo,ako ich ,,odmena“ za ničenie ľudstva …

   • všetci dnes špekulujú ako zlatnícky učni ,,,

   • Vyskúšam ešte ďalší pohľad. Vedcov niekto platí. Povedzme, že aj štátne inštitúcie a teraz už asi len súkromné. Odkiaľ nabrali zdroje ? Vybrali na daniach, grantoch a podobných mechanizmoch. Úradníci odklepli, ale úradníci netvoria hodnoty, ani pseudo športovci, politici, bankári atď…

    Odkiaľ sa vzala všetká táto „inteligencia“ národa !

    Vychovala ich spoločnosť, rodiny, učitelia, školy. A aj si ju tam navolia ? Dobrovoľne ! Guláš, párky, muzika. Ľudia si volia, to čo im ako tak rezonuje s ich hodnotami. Takže len ľudia to aj môžu zmeniť. A menia ? Čo sejeme, to budeme žať. A aj žneme…

    Jedine, čo môžeme zmeniť, je začať od seba a aj to je celkom slušná makačka.

    A ako pravil klasik s RDN : „začnY od seba, ale Dalako nezájdem“

    https://www.youtube.com/watch?v=ipEQys2bmpU

    A na toto ani netreba prelomovú štúdiu, to vidíme aj bez vedcov :

    https://www.youtube.com/watch?v=0wS6RHPpWoo

    A ak si umelá inteligencia pozrie kúsok z filmu matrix :

    https://www.youtube.com/watch?v=mgS1Lwr8gq8

    …tak ani nebude musieť už moc rozmýšľať. Výučba beží na plné obrátky a je len na každom z nás, ako ju budeme „prežívať“ a čo si z nej odnesieme.

    Geniálne vymyslené…

   • Objektívne

    Konečne čítam niečo, čo je správne povedané. Ano, až po smrti.

  • Žiadem MATRIX ako „životný“ priestor v Kozme neexistuje!!!
   Kozmos riadia len živé bytosti!
   Temné sily nám posúvajú hypnózu o neexistencii živých bytostí, a že Kozmos je riadený programom MATRIX! To je lož! Na to sa môže vysrať každý nezhypnotizovaný mimozemšťan! Žiaden matrix, žiaden program nie je zdrojom života v Kozme – len život plodí život! Idioti – pozreli ste si satanistický kultový hollywoodsky produkt – film Matrix určený na hypnózu „intelektuálnych vyvolených „výnimočných““ idiotov, a založili ste nové náboženstvo – MATRIX! Choďte už všetci zhypnotizovaní matrixáci do pi.e a potom do horúcich pekiel! Amen!

   Toto nie je diskusné fórum – toto je ideologicky toxické prostredie!

 4. Už je to cca 20 rokov čo som prestal chodiť darovať krv a to z dvoch dôvodov – bol som v domnení, že ju fakt niekto chorý či zranený potrebuje a potom aj, že som mal v ten z práce deň voľno a v ten deň som si vždy doma urobil relax a vypol som úplne a to tak, že, som mal na háku absolútne všetko. Vždy som časom potreboval taký deň som sa od všetkého odstriho ak keby som mal akékoľvek problémy a ťažkosti. Vtedy ma ani nenapadlo, o čom je zdravotníctvo a všetko čo mi tam hrozí keď mi pichajú ihlu do žily, kam všade de moja DNA, čo všetko môžu do mňa chcene alebo aj nechcene dostať. Bez ohľadu na množstvo dobrý dobrých a láskavých ľudí v zdravotníctve je to celé ako zakliaty zámok.
  Brrrrrr, keď si na to spomeniem.

  • U doktora nikdy nevieš čo ti podstrčí a zabije ťa to. Niečo v štýle „Dajte si túto tabletku, sú to len vitamíny“.

 5. Zaujímavé že na Slovensku berú zaockovanych darcov krvi,a potom pri transfúziach krvi infikuju ľudí spike proteinomm, takže im pomáhajú asi len k uruchlenemu koncu života.

 6. Obeť západnej propagandy – medik zo Západu na okrajine.

  „Stydím se za vás! Medik z Ukrajiny přináší tvrdý vzkaz politikům.

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/stydim-se-za-vas-medik-z-ukrajiny-prinasi-tvrdy-vzkaz-politikum/

  Tento naivný medik nievie kde je sever a podľa toho čo vo videu hovorí tak už nabýva pocit, že sa západné velenie spojilo s V.V.Putinom na masakroch a likvidácii okrajiny. Mnohým takáto tupina dáva zmysel a tak je to aj podávané na viacerých weboch – Globalistických weboch kde je ústrednou témou len „sion“.
  Ja len dodám, že AC24 sa posledné dva roky stal viac rusofóbnym webom ako Hlavné správy.

 7. K tomu darcovstvu. Myslím, som už k tomu dával nejaké info, ale keď tak ešte raz.

  Čo mám ja osobnú info, nie všetci zdravotníci sa zbláznili a veľmi veľa z nich ustálo aj túto hru. Za čo im patrí klobúk dolu, lebo to nemali jednoduché. Nikde sa to oficiálne nedočítate a ani to nikto nahlas nepovie. Ešte keď som robil zdravotníka, tak som chodil darovávať krv a ja. Ale nakoľko som dosť športoval, tak som mal nejaké hladiny stále zvýšené, čo bol problém pri skladování viac ako tri mesiace. Každá jedna doktorka mi povedala, nezávisle na sebe (transfúzky BA, BB, NR, KE), že oni vedia, že sa tá krv minie, ale že mi nezoberú, lebo predpisy a pokiaľ nie, tak ju musia vyhodiť. Tak prísne kritéria sú k tomu.

  A všetku krv od očkovaných (čo ja mám info osobné, vyšvacnú, lebo nikto z nich (neočkovaných) nevie, kedy náhodou budú aj oni potrebovať, alebo ich rodina. Takže by si ju pekne pripravili sami pre seba. Či je to na každej transfúzke, to samozrejme neviem zaručiť, ale predpokladám, že pokiaľ sa to deje na jednej, tak sa to deje dúfajme aj inde a dúfajme všade a na všetkých.

  Nie všetci sa zbláznili aj keď je šokujúce, že vôbec sa našli lekári, ktorí boli ochotní ľuďom doporučiť šmakulády s tým čo obsahovali. ČO už, život…a škola…

  A tiež taká zaujímavosť. Ešte na začiatku hry, sme sedeli u nás doma 7 ľudí v saune. Jedna jediná osoba sa nechala špárať v nose. 5 dostali následne voľačo, či to bol covid, nevieme, lebo neboli nikde s tým, ale popisovali stavy, ako dovtedy nezažili.
  2 sme boli furt zdravý a sme doteraz. Ja som bol denno denne s bytôstkov a nič. Moja mama bola denno denne s otcom(77r.), asi tiež niečo mal, s krčmy si okrem opice asi aj niečo iné doniesol, ale nebol ani testovaný a ani očkovaný. A mamke nič nebolo a ani neni (79r. dnes). Zdravá jak ryba, zima, leto, stále okolo paneláku pri kvetinách. Všetci susedia chorľaví, na komplet celý panelák šmakuládový (zatiaľ nikto predčasne neišieľ tu, pokiaľ viem). 36 rodín (4 už ukrajinské).

  Prečo niekto dostane niečo, nejakú chorobu, nejaký prejav. Jem všetko, aj keď síce domáce, ale všetko. Z našej otužovacej a sauna partie,( kúpeme sa v jazerách, zo sauny sa máchame vo vode s ľadom), väčšina už ani mäso nejedia, alkohol temer vôbec. A tiež len domáce, navzájom meníme a obdarúvame sa dobrotami a maškrtami. (Už ani tie horalky sa nedajú jesť, dokonca aj tá čokoláda LYRA mi nechutí a ani švajčiarska, čo je určená pre náš trh) A predsa niekto viac, niekto menej čosi sem tam nachytá. A niekto nič. Bôčik, slanina, klobáse, údené, mastné, cez zimu len cibula, cesnak, kyselá kapusta, cvikla, čierna reďkovka, hokaido, čalamáda, zavárané uharky, letnú zeleninu nekupujeme. Už pomaličky bude medvedí cesnak.

  Ono to totiž môže byť a asi aj je ešte trocha ináč. A o tom je to poznanie. Jedno súvisí s druhým, všetko súvisí so všetkým.

  A keď sa človek naučí…tak bude VEDIEŤ, ale to potom aj musí začať aj ŽIŤ, lebo ani vedieť nestačí…

  • Kovidová Tečka se vrací 24.2.24
   Česká republika:
   Ministerstvo zdravotnictví plánuje v následujících týdnech až měsících spustit nové funkce aplikace Tečka. Mluvčí resortu Ondřej Jakob pro iDNES.cz poznamenal, že na začátku bude mít aplikace pouze základní funkce, například očkování. „Další služby budeme postupně spouštět v průběhu roku,“ doplnil Jakob.
   Na realizaci aplikace se podílí NAKIT v rámci projektu Chytrá karanténa 2.0. Realizace probíhá na základě stávajícího smluvního vztahu Chytré karantény,“ doplnil s tím, že aplikace je stále ve vývoji a její celkovou fakturaci prozatím nejde stanovit.
   P.S. – zni to hezky – “chytrá karanténa”. Mobil a nebo nějaký elektronický náramek bude v případě pandemie sloužit jako hlídač.
   https://zvedavec.news/vezkratce/20278/

   • Naďabil som na krimi film zo španielskeho prostredia v období korona teroru. Zaujímavé – raz rúška inokedy bez rúšok – uniformovaní policajti rúška nosia a strážia ľudí v lockdownoch – ale pokuty žiadne za porušenie. Kriminalisti rúška „zásadne“ nenosia. Ani bežní ľudia. Príbeh je o satanistickej sekte, ktorá vraždí mladé ženy ako obete nejakému ich diablovi – „pandémia“ je jeho varovanie. Sú tam mediálne hlášky ako cez „pandemický“ kopirák, ale Španieli to mali viac na háku.

    Infiesto
    https://prehraj.to/infiesto-drama-krimi-thriller-2023-cz/6428629e28f0e

    • Ten film jsem viděla.Je výbornej.Taky mi to zarazilo,že ti vyšetřovatelé nemají hadr na hubě,i když tomu věří.

   • Israismael

    Tí politici v Česku už načisto osprosteli ..Ale totálne osprosteli ..Im nestaci adorovať fašistov na Ukrajine a zlostit Rusov hlupou rétorikou a provokáciami až dovtedy, kým Rusi nepošlú do Prahy jedného ,,krásneho “ dňa kyndzalovy pozdrav ,ale oni musia pokúšať naďalej aj očkovaním s tým sajrajtom, o ktorom už celý svet vie že to škodí a zabíja ..Čo sa týka vojny na Ukrajina tak 2/3 českých ľudí (70%) si podľa prieskumu želá ,aby vojna na Ukrajine skončila aj za cenu ústupkov územia Rusku .
    Takže áno je to o hlúpych a bezduchych českých politikoch ,ktori sa odovzdali do rúk americanov

    • Ľudia sú srabi, preto si na nich dovoľujú.

     • Holt se tady máme ještě fajn.Ale těch ochotných se nechat opíchat dost ubylo.

    • O nejakých „ústupkoch“ územia Rusku nemôže byť ani reči ale o stiahnutie sa z historicky Ruského územia.

     A čo sa týka českých politikov vo tak „najradšej mám takých ako je ten srnčí ratlík Rakušan (ktorý verejne vykrikoval sláva okrajine!) alebo tá postapokalyptická zrúda pirát Bartoš, ktorý lže ako nikto iný a už jeho fyzický vzhľad napovedá o akú kreatúru ide – o akú znetvorenú dušu. Som zhrozený, že také niečo ako tí dvaja sú na takých postoch. Každopádne týmto vo východnej Európe ideme v koľajach Západu – čím väčší zmetek vo vláde tým rýchlejší rozklad.

 8. Česky vlasni nacisti so svojimi potkanmi sa uz nadsene pripravuju na „chorobuX“, podla noticiek od panicka! Poucili sa bratia Cesi alebo pojdu poslusne aj na bytunok bez rozmyslania?
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ministerstvo-zdravotnictvi-aplikace-tecka-ezkarta-ockovani-prukaz-informace.A240205_093927_domaci_vank

 9. Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 25.2.2024

  https://aktax.cz/q-the-storm-rider-zpravy-ze-dne-25-2-2024/

 10. Vesmírné atomové zbraně a pračky: Jak Západní média otisknou „cokoli“, aby vykreslila Rusko jako hrozbu

  https://aktax.cz/jak-zapadni-media-otisknou-cokoli-aby-vykreslila-rusko-jako-hrozbu/

 11. MUDr. Tomáš Lebenhart – Nová vize zdravotnictví
  1.5 hodiny
  https://www.youtube.com/watch?v=URZMWV3-I1k

 12. O tom ,že sa choroby šíria nielen vírusmi,baktériami, červami,ale aj priónmi sa vie od konca 50- tých rokov,kedy to zistil lekár Daniel Carlton Gajdusek, ktorý vtedy prišiel na Papuu-Novú Guineu,aby skúmal ,čo sa skrýva za šírením choroby kuru medzi kanibalskými kmeňmi na ostrove.Práve zvyky spojené s rituálnym kanibalizmom,hlavne pojedanie mozgového tkaniva obete bolo tou príčinou.Za tento a ďalšie výskumy škodlivých bielkovín,teda priónov dostal r.1976 Nobelovú cenu.Jeho rodičia pochádzali zo Slovenska.Neskôr bol obvinený(nevie sa,či falošne,alebo právom) zo zneužívania detí…

 13. Muž vzal pod mikroskop oblíbený energetický nápoj Red Bull, dle jeho slov údajně obsahuje nanočástice grafenu a jiné látky, které tam nemají co dělat.

  Redbull au microscope… ATTENTION A CE QUE VOUS BUVEZ VOUS MANGEZ !! pic.twitter.com/tM55w6h7bb
  — Diane (@Diane65964855) October 31, 2023

 14. Vysoko aktuálne:

  „Premiér Robert Fico (Smer-SD) zvolal na pondelok (26. 2.) ráno Bezpečnostnú radu a vládu, rokovať chce aj s koaličnými partnermi. Urobil tak v súvislosti s plánovaným stretnutím partnerov z EÚ a NATO v Paríži, kde by sa malo diskutovať o situácii na Ukrajine.

  Z informácií o témach, o ktorých máme v pondelok hovoriť, ide mráz po chrbte. Aj preto musím ráno hovoriť s bezpečnostnými, spravodajskými a politickými zložkami štátu,” vyhlásil premiér.

  Západ má podľa neho dve možnosti a to buď ďalšiu eskaláciu napätia a vojenskú podporu Ukrajiny, alebo predstaví zmysluplný mierový plán. Fico očakáva prvú možnosť. Deklaroval pritom, že urobí všetko pre to, aby zabránil priamej účasti slovenských vojakov vo vojne, aj keby ho to malo stáť funkciu premiéra“.

  Odkaz spolu s videom R. Fica:

  https://www.hlavnespravy.sk/premier-zvolal-bezpecnostnu-radu-pred-rokovanim-s-partnermi-v-parizi/3416310

  P.S. V 1/2023 tu bola rozsiahla debata o získaní potvrdenia z Okresného úradu o odmietnutí účasti Slováka v zálohe vo vojne – z dôvodov – nezlučiteľnosti so svedomim.

  Otázka: Platí to i pre ďalšie nasledujúce roky (lebo – ďalší január 2024 je už za nami..) Dúfam, že áno! Ďakujem!

  • Ficopokrytec už svoje inštrukcie dostal v Davose…On vie,čo sa stane.Je to len ďalšia hra.

  • Israismael

   Mám obavu, aby sa satanska armáda NATO nepokusila o útok na Rusko(v smere Kaliningrad) ..Znepokojujú ma niektoré vyjadrenia určitých ľudí ,v Poľsku aj v Nemecku(vnimajucich vyššie energie) že: ,, v marci niečo veľké začne“(neviem čo by to malo byť ) a že behom krátkej doby pár týždňov či mesiacov má byť veľká deštrukcia ľudstva ..Poľské stránky, ktoré pol roka chrlia na YouTube Proroctva pre svet oznamili že v polovici marca začnú veľké udalosti ( ?-nevedno či 3 svetová-?) ..
   Ajsa.. ja by som tie slová Fica bral celkom vážne že sa NATO a západ pravdepodobne rozhodnú na totálny risk s vojnou proti Rusku …Ja sám cítim že sa v krátkej dobe niečo veľké udeje ..Kto má pozná vie, že som hovoril v polovici a koncom roku 2019 ,že sa niečo veľké chystá v roku 2020 (nemal som ale predstavu čo) na základe troch konjukcii ,ktoré sa objavili behom krátkej doby na konci roka 2019 a začiatkom roka 2020 .Išlo o veľké planety Pluto ,Saturn a Jupiter v zemskom znamení Kozoroha,čo symbolizovalo veľké zmeny v ľudskom vedomí ..V týchto dňoch je veľmi nepríjemná konjukcia(spojenie energií) dvoch agresivnych bojovej planéty planet Mars a rozkladnej planety Pluto v spojení s Venusou…Preto ta obáva a zly pocit ,že čo urobi a aké plány nastolí NATO pre Ukrajinu a Rusko po tom zajtrajším stretnutí v Paríži..A Fico asi vie o čo ide ,keďže ho mrazilo z tém ,ktoré tam budú..

   • Israismael

    Ešte dodám že mnohí ľudia poznajú tzv vizualizáciu v myšlienkach..Preto nerád by som vytvoril takú predstavu ,že by malo ísť o útok na Rusko..aby to nesteklilo v myšlienkach …Kto chce nech si ale vygogli stránku Rusonline a tam je článok o tom že to čínsky tajný predpokladajú útok na Rusko vo veľmi blízkej dobe

    • Israismael

     Ten článok o chystanom priamom útoku na Rusko som sa rozhodol skopírovať a dať ho sem ak ho teda púšti a zverejní admin ..treba ho preložiť z ruštiny :
     https://rusonline.org/world/cel-opredelena-nato-gotovitsya-k-pryamomu-udaru-po-rossii

     • Ten útok má byť v rámci „cvičenia“ Defender 2024 keď sú vojenské jednotky NATO všetkých krajín v pohybe. NATO však nikdy na Rusko nezaútočí pokiaľ nebude mať istotu, že kolaboranti ako Gerasimov nebudú schopní zabezpečiť aby Rusko na taký útok neodpovedalo.
      Dovolím si Ti Israismael poradiť aby si sledoval otázky a odpovede V.V.Pjakina – po pár dieloch dostaneš určitý hrubý obraz toho ako to vlastne je s tými Rusmi s ostatným svetom a tým čo aktuálne prebieha vo svete. Dovolím si tvrdiť, že tie analýzy – informácie – videá môžeš brať ako prameň č2.

     • A ešte prečo V.VPjakina – určite máš hrubý obraz toho čo sa vo svete deje ale V.V.Pjajin vysvetľuje a podáva informácie, ktoré nikde inde nenájdeš – a ktoré sú veľmi dôležité až zásadné pre presnejšie pochopenie situácie.
      Napríklad, že Rusko zásobuje ukrajinskú zberbu všetkým potrebným pre boj s Ruskom lebo inak by tá zberba nemala čím bojovať pretože Západ je na dne. Sú tam veci, ktoré Ti dajú odpoveď na mnohé – napríklad prečo svo netrvala niekoľko týždňov ako bolo plánované ale trvá tak dlho..
      Svo mala byť len vojensko policajná operácia a nacistické tlupy mali byť pochytané a zatknuté či zlikvidované bez búrania miest a vraždenia civilov (vraždia ich nacisti nie Rusi).
      Neviem čo čítaš a pozeráš ale ber to ako stopercentný tip odomna.

   • Israismael,
    netreba zabúdať, že momentálne beží akcia:
    „NATO spúšťa najrozsiahlejšie vojenské cvičenie za posledné desaťročia!
    NATO chce preveriť schopnosť spojencov zapojiť sa do konfliktu. NATO oznámila, že spustí vo februári – máji 2024 najrozsiahlejšie manévre za uplynulé desaťročia. Do vojenského cvičenia sa zapojí 90 000 vojakov. Potrvá niekoľko mesiacov a NATO ním chce preveriť schopnosť spojencov zapojiť sa do konfliktu s tak schopným protivníkom, akým je Rusko“.

    https://spravy.rtvs.sk/2024/01/nato-buduci-tyzden-spusti-najrozsiahlejsie-vojenske-cvicenie-za-posledne-desatrocia/

    P.S: Čo si má o danej vojenskej skutočnosti Slovák myslieť a dedukovať, keďže sám sa podieľa na vojenskom cvičení proti Rusku, pričom na druhej strane – Fico je schopný zložiť funkciu, ak slovenských vojakov NATO – zatiahne do vojny s RF?
    Boha, nikto tu nemá pary, aby v 3/2024, kedy je možnosť po 20-tich rokov vypovedania „poslušnosti“ NATO, stiahol Zmluvu a SK dala spiatočku z tohto Satan-spolku. Slovensko na to nemá! A tak sa znovu spoliehajme na Rusa, ktorý sa ovšem môže na nejaké zapr*dené Slovensko – vysr*ať! Takže, čo?

    • Schopnosť zapojiť sa do konfliktu spočíva v schopnosti nájsť tú správnu zámienku! Takže to nie je o svaloch, ale o zámere! NATO nie je naša rodina!!! Čo to je tá ku.va porada?! Aby sme my – Slovensko – prijali za svoju – tú zločineckú zámienku?! Za židozáujmy?! Nasrať!

     • Presne tak- NASRAŤ!!! – povedané po lopate – zrozumiteľne!

  • Janko Hraško

   Ak občan platne odoprie výkon mimoriadnej služby, toto odopretie platí „natrvalo“ (do jeho späťvzatia) a takýto občan v budúcnosti nemôže byť povolaný vykonávať vojenskú službu.

Pridajte komentár

*