Najväčší rumunský futbalový klub vylúčil zaočkovaných hráčov, lebo hynú ako muchy


Print Friendly, PDF & Email

Najväčší rumunský futbalový klub vylúčil zaočkovaných hráčov, lebo hynú ako muchy

(Ethan Huff, Natural News) Majiteľ rumunského futbalového klubu Steaua Bukurešť oznámil, že hráčom zaočkovaným proti covidu už viac nebude umožnené hrať za klub, pretože zvyknú „strácať silu“ alebo „umierať v nemocniciach“.

Gigi Becali, biznisman a politik, ktorý vedie tím povedal, že ďalej nedovolí hrať zaočkovaným hráčom, pretože je už unavený z toho, ako sa z inak zdravých futbalistov stali slabí a umierajúci.

Ako uviedol, už sú z týchto hráčov len prázdne schránky, vyblednutý obraz samých seba a nedokážu viac dosahovať niekdajší výkon.

Niekoľko futbalistov z konkurenčného tímu, ako napríklad CFR Cluj a Rapid Bukurešť rovnako strádajú, prípadne zomreli kvôli očkovaniu. Jedným z nich je 36 ročný krídelník Ciprian Deac.

„Možno sa budete smiať, no môžem mať pravdu,“ povedal Becali rumunskému novinárovi Emanuelovi Rosu.

„Zaočkovaní futbalisti strácajú výkon. Ide o vedu. Nevideli ste to na zápase s CFR? A pri Rapide sa zdalo, že hráči odpadávajú. Spali na ihrisku.

Takmer všetci očkovanci strácajú silu! Vidím to na nich. Niektorých sa to netýka, vplýva to hlavne na tých starších. Nevideli ste Deaca? Už to viac nie je ten blesk ako býval.“

Rumunská vláda odsúdila Becaliho vyjadrenia, podľa nej hráči po očkovaní nestrácajú silu

Ďalší hráč, útočník Claudiu Keseru z klubu Steaua Bukurešť, sa do tímu vrátil po 6 rokoch hosťovania v bulharskom klube Ludogorets. Nakoľko je tiež zaočkovaný, už viac nie je schopný podávať rovnaký hrací výkon ako kedysi.

„Dal som mu peniaze, mal som s nim kontrakt. On bol futbalista, ja majiteľ klubu,“ uviedol Becali pre médium Sport.ro ohľadne Keseruovho návratu do tímu.

„Povedal som mu: Na túto úroveň nemôžeš ísť. Môžeš hrať v Rumunsku, ale nie za klub FCSB (Steaua Bukurešť) a CFR.

Povedal mi, že mi ukáže, no on mi nemá čo ukazovať. Na rovnakej úrovni to už nedokáže. Stalo sa to kvôli vakcíne. Hovorím vždy, čo si myslím. Nechcem ho uraziť.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Rumunská vláda Becaliho vyhlásenia odsúdila a na svojej oficiálnej Facebookovej stránke bez dôkazov deklarovala nasledovné:

„Zaočkovaní futbalisti po vakcíne proti Covid-19 nestrácajú výkon!

Z medicínskeho a vedeckého hľadiska neexistujú žiadne štúdie podporujúce tvrdenia, ktoré sa nedávno objavili na viacerých facebookových účtoch v Rumunsku.

Očkovanie proti Covid-19 neovplyvňuje výkon futbalistov. Naopak, existuje dostatok štúdií, ktoré ukazujú, že prekonanie nákazy SARS-CoV-2 zanecháva dlhodobé následky (dlhý covid) a tie už môžu ovplyvniť výkonnosť hráčov.“

Rosu tiež povedal, že Becali má pre svoj tím pravidlo, že len hráči, ktorí sfalšovali svoje očkovanie proti covidu budú môcť hrať. Podľa správ však toto pravidlo nebolo oficiálne potvrdené.

Záver

V komentárovej sekcii magazínu Newspunch jeden čitateľ napísal, že jeden z cieľov „plandemického vakcínového podvodu“ je urobiť z mladých mužov „myši“ a demaskulinizovať ich.

Tiež uviedol, že tu ide o mnoho ďalších vecí, vrátane kontroly mysle.

Aj v USA a celkovo na Západe sme za posledných niekoľko desaťročí mohli postrehnúť feminizáciu mužov a pomužčovanie žien a snahu o zmenu ich rolí na každom stupni spoločnosti, vrátane rodiny.

Výsledkom takejto dlhodobej feminizácie v sociálnej, ekonomickej a religióznej sfére je, že spoločnosť sa vo veľkej miere stala pasívna a poddajná. Dokonca, aj tí najmocnejší medzi nami z radov športovcov či armády, sú systematicky degradovaní pomocou „vedy“ a „medicíny“.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. mariankosmac

  Ak budú zaočkovaní všetci hráči všetkých klubov, budú na tom rovnako a bude to vyrovnané. Len či ten futbal bude za niečo stáť, keď budú hrať ako ženy. Koniec futbalu + nárast cien základných potravín = koniec chlebu a hier?!?

  • Miroslav Čižmár

   Konečne, budeme jesť koláče.

  • Peter z KE

   Koho zaujima sport v TV sak chod sportovat von sam alebo s kym chces by ma zaujimalo ci sa naplnia predpovede ze budu vaxovani zomierat do 5-10 r na neviem co lebo ked ano tak cela moja familia pomrie lenze je tu este otazka ci ta vakcina s jej obsahom nedostane inak napr chemteails a pod konspiracie pre ovce mainstreamu

 2. čo viete o tom, že od 8.4. by mali byť povinné covidpasy?

  • Povinné kde a načo? Veď pandémia ustupuje, to by nemali ako zdôvodniť. Všade ich rušia, dokonca aj vo Francúzsku, kde ich mali ako prví a správali sa najšialenejšie.

   • Oni si to odvovodnia ..lebo utečenci.. priniesli a tí sú rôzni
    Veď Krc.vyhlasil že čo na jeseň Bars by sa vax a test vyparili

   • Bude sa to volat. New normal. Ale este vacsie otroctvo bude pokracovat. Nastupujeme na Cislo 6 za par mesiacov

  • Marek Košice

   100x pravdepodobnejšie je to, že možno od 4.8. (to som len tak strelil tento dátum) budú povinné „internet passy“…

  • mariankosmac

   Bol som na stránke nejakého Army shopu a majú tam tento oznam.

   Dobrý den, v současné době čelíme enormnímu nárůstů objednávek a telefonických poptávek protichemické a balistické ochrany. Všichni naši zaměstnanci pracují na plný výkon, ale není v našich silách z kapacitních důvodů odesílat objednávky v den uskutečnění. Naši operátoři na telefonních linkách jsou plně vytíženi a musí odpovídat i na dotazy, které jsou u produktů uvedeny. Momentálně nepřijímáme telefonické objednávky.

   Vyzerá to že ľudia sa reálne pripravujú na vojnu. Na covidpasy momentálne každý serie. Aj keď niektorí kupodivu ešte stále lozia na ďalšie dávky vakcín.

   • Na vojnu sa pripravuje kto? Tí hermafroditi z mama hotelov? Ako by dnešní polomuzi, teda hermafroditi chceli brániť? Stačí jeden výstrel pri nagelovanej hlave a tá paródia sa akurát 💩💩💩 rie. 😁 A mimochodom, aký význam má balisticka ochrana v nukleárnej vojne? 😁

    • mariankosmac

     Predpokladám že to budú hlavne milovníci survivalu, army shopov a rôzni samozvaní branci vyzbrojený vzduchovkami a mnohí majú i reálne pištole. Balistická ochrana asi proti lietajúcim črepinám po výbuchu bomby 😀

     Až príde vojna – Dokument – Slovenskí Branci – Až přijde válka
     https://youtu.be/SPWjhEl7PEk

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,človek je poslušné pokusné zviertako už od druhej svetovej kedy sa technika a veda začala postupne aplikovat do bežného života modernej doby ľudského spoločenstva,vymývanie mozgov na školách,povinné očkovania detí a mládeže,plánovanie života,sobášenie a rodičovstvo,práca ako základ života plánované dovolenky atd,,,,nikdy ste neboli slobodnými a svojprávnými a je jedno či ste žili na západe alebo v komunistickom sektore,obojstranna propaganda a nenávisť,muži boli na oboch brehoch rovnaké ovce ako teraz a ženy teploši a všetko protimužské napredovalo,a len sa žilo trošku zdravšie-potraviny chutné jedlá,,,,neviem prečo sa ešte stále množíte a prinášate sem zbatočne ďalších trpiacich,,,,

  • Zaujalo ma to pokusné zvieratko, fakt je to pravda, my „ľudia “ sa staráme o „práva“ zvierat pri pokusoch na nich a pritom my sme najviac využívaní na pokusy a ZADARMO, bez práv ,to by čumelo jedno hovado, čo človek vydrží !

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,práveže človek nič nevydrží-k tomu že tu ešte je ho núti a motivuje vlastné ego,ktoré u drtivej večšiny značne prevyšuje malú dušu a duchovno,,,,aj drogy predsa mnohých povzbudzjú,aj ego je droga-največšia droga života-ale v slepej uličke,len si ego nepripúšťa zlyhanie,lebo sú možnosti a ego to využíva,,,,diabol u ľudí uznáva iba jednu prednosť-iba vlastný rozum a na rozdávanie!-lebo veľké sa má rozdávať,,,,diabol serie na mátohy ako je bádateľ-živitelia rodín z vypočítavosti a jeho poskokovia tu žobráckyoligarchovia a teroristi vočipravde a kritike!,či politikov ako sú aktuálne fico,pelegrini,matovič,heger,,,,to sú len jeho postavičky-čo im temno nanúti,tak tomu uveria,lebo sú to jeho bábetká,,,,mier si je treba vydobiť a nie kúpiť falošnými slovami,vojnu si je treba kúpiť a nie vydobiť za lacné reči-veď kto z otrokov by odišiel od stroja čo ho živí a jeho žena čaká iba na „berouse“ keď počítačovýautomat vyhodí čísielka,,,,ste len panáci-idioti-mŕtvoly,aj samotný váš vodca a vy ako božie deti poskokovia boha-semena démona,,,,

  • Marek Košice

   Preto sa množia (a tým tu prinášajú ďalších trpiacich), lebo náš SatanoBoh ich naprogramoval tak, aby neskutočne silno túžili po deťoch, aby ich boli dobrovoľne schopní priviesť na svet aj do vojenského zákopu keby sa bojovalo nonstop 20 rokov a ľudia by žili v norách…..
   Ale tak čo čakať, keď duchovno človeka je v drvivej väčšine na tak nízkej úrovni (nepíšem nikde, že moje je na vysokej…), že zmysel života mu dáva LEN RODIČOVSTVO, a keď sa človek nemôže stať rodičom (hocijaký dôvod), tak stráca zmysel života. ODKEDY RODIČOVSTVO BOLO DUCHOVNOM??? Nikdy. Ak by bolo, tak by všetci osvietení guruovia, mystici, atď, museli mať deti.
   Dieťa je podľa mňa o tom : Ako maličké nedovolí (veľmi často krát) prvé dlhé mesiace rodičom dobre sa vyspať. To je prvý „trest“ od SatanoBoha za to, že párik splodil dieťa, ktoré ale SatanoBoh NUTNE potrebuje k tomu, aby pokračovala jeho tyrania ďalších ľudských duší (a tiel)… Samozrejme dieťa je prvé roky života zlaté, ale v škole ho potom aj tak „pokazia“, bude plné strachu, vymyjú mu mozog…. Rodičia zdravšieho rozumu než je priemer, budú bojovať s tým, aby nedovolili vymytie mozgu dieťaťa školských systémom, médiami, atď. To musí byť fakt neskutočná „RADOSŤ“ tento boj….. Keď majú dievčatko, tak v jej puberte (a ďalšie nasledujúce roky) bude jej otec poväčšinou zarazený tým ako sa všetko zmenilo….. Ako sa jeho dcéra odhaľuje, ako masturbuje (ak sa náhodou toho stane nechceným svedkom, hoci len tým že by počul jej tiché vzdychy), ako by najradšej „pretiahla“ každého fešáka, ktorý je zároveň primitív (lebo na takých drvivá väčšina mladučkých žien „letí“)…. Keď je to chlape, je to oveľa jednoduchšie pre otca, ale aj pre mamu, pretože o chlapca (vo veciach sexuálnych) sa báť nemusí, chlapca žena neznásilní, chlapec neotehotnie…. a hlavne chlapec nebol do puberty tak roztomilý ako dievča, takže to nebude pre rodičov (hlavne teda pre otca, mama totiž vie ako to chodí, sama bola mladučká) šok……..
   Keď sú deti dospelé, môže sa stať, že majú úplne iný pohľad na svet než ich rodičia (ktorý ho môžu mať SPRÁVNY, a ich deti sú vygumované…), čo je ďalšia „RADOSŤ“…. Ako libtardi sa odsťahujú dakde „na západ do riti“ od rodičov, takže nie len pár km od ich bytu/domu, ale pár sto km či pár tisíc km……. Pre niekoho je to normálne, pre mňa je to v tejto dobe CHORÉ, pretože na to nie je reálny dôvod sťahovať sa do iného štátu, alebo na druhý koniec republiky, od milujúcich rodičov, ktorí si naivne mysleli, že deti ich ľúbia viac než tomu v skutočnosti je (inak by sa nepodujali na to, že svojich rodičov budú vidieť pár krát v roku, alebo maximálne raz mesačne, alebo raz ročne – na Vianoce, keď šli bývať napríklad do Austrálie, či dva krát, keď do Ameriky, atď…)… to je ďalšia „rana pod pás“ pre rodičov…..
   Ale ktovie, možno ľudia chcú mať dieťa/deti primárne pre to, aby sa na staré kolená mal kto o nich postarať……. Viem to pochopiť, ale ja sám dieťa mať nechcem.
   Inak aj staroba so všetkými jej úskaliami (časť z nich sa týka aj veľmi zdravo žijúcich ľudí) je preto taká, pretože náš Stvoriteľ menom „SatanoBoh“ je skrátka taký…….tyran…… Miesto toho aby stvoril človeka tak, že síce bude vizuálne a výkonovo starnúť (bez toho by 80 ročný muž vyzerajúci na 20 mohol klamať skutočnú 20-tku že má 20, splodil by s ňou dieťa, o 5 rokov na to umrel na starobu, a žena by ostala s dieťaťom/deťmi sama), no zomrie v spánku, alebo bezbolestne a bez chorôb (proste ako niektorí šťastlivci), tak to zariadil inak……..
   PRETOŽE NÁŠ STVORITEĽ SA VYŽÍVA V UTRPENÍ……….. Ale na druhej strane nám stále dáva možnosť zažívať toho utrpenia menej než je bežné, keď budeme myslieť pozitívne. NO ALE MYSLI POZITÍVNE V TEJTO CHOREJ DOBE, TEJTO BRUTÁLNE CHOREJ DOBE, KDE JE KLAMSTVA PLNÝ CELÝ SVET OD RÁNA DO NOCI… 🙂

 4. Zpravy ze Sveta.
  Byly zaznamenany prelety formation UFO mirici na zapad smerem na Ukrajinu⁷y
  Vakcinovane Pfiser, Moderna JAJ HRDINSKE vojenske sily USA, NATO Ukrajina a Domobany
  zaujimaji bojove pozice k rychlemu nasazeni pesimu presubu,
  Dacani Rusove nam znicili Antonovy, Co si to dovoluji, dame je k soudu do Bruselske Lamparny.
  .O Puting bude must platit soudni naklady vcetne cest Air Force 1 Joe Bidena a svedka pro Ukrajinu pana Hunter Bidena
  Naposled takove namorni seskupeni USA NaTO jsem pozoroval 1974 kolem brehu Jizniho Vietnamu s vylodovanim Ramboos special nich sil, pak pro letu z Argentyny pri blockade Zubozene heady republiky Hajty, Jen jeste chybi Namorni sily Kanady s posilou na Navy palubach Kanadskych hokejovych utocniku …

  Predtim videno v plne moci pri seskupeni jeste pred usvitem pred utokem v KubaNske zatoce SVINI,,,,

  BUDE SE PRY OPET UPALOVAT NA HRANICI JAKO CARODEJNICE V USA SALEMU
  KONGRES JPRY IZ ZASEDA V CELE COVID EXPERTU, GENERALU NAVY USAF MARINS SOROS FAUCI

  BUH NAS OPtruj

  JEDNA Ruska Neutronova Bomba z dob velkehobUkrajince Nikita Chruscev Leonid Braznev kteri take osvobodili v 1968 CSR po darovani Luhanska Dombasu Krymu Ukrrajine a je po konfliktu a Ukrajina osvobozena
  V 1947 jsme kolem Dumbiru, Chopok Magurka kladli vence z horskych kvetu Slovenskym hrobum partizanu zabitych Ukrajinskyma Bandarovci ve sluzbach Hitlera,,,, vsak si psmatujete

 5. Doposlouchal jsem sportovni komentare CNN Nova.
  NA paraolympiade se Ukrajina dostala na 1,
  . Pozice medajlisti. Neni divu
  Dle vyjadreni reporteru ma Ukrajina mnohonasobek v prelozeni kriplu, ,,zkriplovanych,,, nez Ruska Federace.
  Ze by tak rychle uspechy zranenych hrdinu Jkrajinske valecne Domobrany na obranu Ruskeho obyvatelstva Krym, Dombas, Lugansk Novorosijs.k …
  Slava rychlym amputacim hrdinu vylecenim v poliech nemocnicich roboty NATO. USA Marines

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,putin vedie svatú vojnu ako nikto za posledných 30rokov nikto,nikto nemá právo do toho zasahovať lebo nemá nikto pravdu,iba ak sa verejne zriekne svojho nahanobeného majetku,aby neumožnil volnú cestu pravde a kritiky z vlastných úst voči biznissystému politikov,ktorí berú bez vítkysvedomia svoj mandát iba pre výhody a bohatnutie,,,,seriem na vás mŕtvoly!-na to je tu bosorka-pannamária a diabol,aby si s vami poradili,,,,rusnácky spoloubčan zelenskij je zbohatlík ako hociktorí iný idiot z východu,,,,za lowe všetko-tak ako vy robiši ,čo ste utiekli zo slovenska na západ len kôli peniazom-seiem na vaše duše,na vaše bezcenné rodiny,pripravil som vám nový kovid-bude to masaker,,,,

 7. …všetci sme také pokusné zvieratká…úplne súhlasím s tebou Marek, zmyslom nášho života nie je rodičovstvo, to je úplny omyl….zmyslom má byť kvalitné prežitie nášho života, aby sme ním stúpali ,,duchovne“ vyššie …samozrejme so všetkými bežnými radosťami a strarosťami, resp.skúškami bež.života….zaujal má ten dátum o tých povinn.kovidpasoch, viete niekto o tom niečo viac? ďakujem.

  • Marek Košice

   Alenka, na jednej strane samozrejme nezazlievam žiadnej žene ani žiadnemu mužovi keď chcú mať dieťa/deti, nech sa páči. Ale spoločnosť by si mala uvedomiť, že ak dieťa nejaké percento ľudí mať nechce (a tam zďaleka nepatria len primitívni „antiduchovní“ ľudia, ktorí len trtkajú, prežierajú sa, chlastajú/berú drogy, a z toho dôvodu nechcú mať dieťa, lebo by sa s takým životným štýlom museli rozlúčiť), tak ich za to netreba ani odsudzovať, ani ich za to považovať za idiotov a podobne… MôJ NÁZOR je taký, že ten človek, ktorý považuje ľudstvo za svoju „vzdialenú rodinu“ (aj keď sa za väčšinu jej členov „hanbí“ :D….) má menšiu potrebu rodičovstva, než človek, ktorý považuje „cudzích ľudí“ za NAOZAJ cudzích, za niekoho z jeho pohľadu nie hodnotnejšieho ako je napríklad vrabec či holub… Takí ľudia o to viac potrebujú mať to „SVOJE, SVOJU KRV“, lebo „cudzia krv“ je pre nich TOTÁLNA „CUDZOTA“, ku ktorej necítia absolútne ŽIADNE puto v zmysle „všetci sme JEDNO“…

 8. Nyni na horach teplota poklesla pod minus 26C slavny superinteligent trrorista New Y S ZELENY
  JIZ ODSTOUPEN PRO OBTEZOVANI ZEN … ANDREW SUPERLIBERAL nechal zavrit blok Nuklearni elektrarny Tree miles Island

  A hle, elektrIcke topeni prestoze Infrared mame ,,,hnedy proud asi POD 90 procent takze topime varime indukcne jen v nocibmimoh …
  spiale musime platit 110 V, teda Nas vokradaji o dost a vznika dosyi pozaru USA drevenych budek zasmtadlych vlhkych s malnourished izolaci..
  prohnilych plnych plisni mysterious, my vsak predelanou stavbu, neplati o nas s super renovation vcetne snizeni 35 cm vykopu sklepnich
  okoli az 1,5m zeminy … mistnostoi pro supersklepni proto type R45 s reflexnim blankets,,, na G5, vln pod 50 Hz, tech zdravi nam skydiving, s 3 sklama a folii nerozbitneho ,reflexion oken prosklenych vchodu,

  A tak nase auticko 5.7 L 8valec MI valec Jen klikalo a nestartovalo jako nemcum u Stalingradu …
  Copak v roce 1967 Skoda MB1000 kdyz ve Starem Smokovci , Janosikove Mulde
  . nastattoval na podruhe a jel, Jen topeni az za 5 minut jizdy MB110 jiz lep slo,,,

  Najivni Ukrajinci jiz na vasich hranicich cekaji na vase NATO clenstvi hordy nikdy nepracujich hledem decimovane mladeze z Afriky a Stredniho vychodu, neb jsou k Vam posilani pres WHO, pry mate Malo muzu a Ukrajinky miluji cerne obstastnovaky tak Hola v Lviv…
  Jen Ukrajincum nepovolte mensinove skoly jako Polaci Madari neb vas rake znici .. jako nyni Sami sebe.

  Bufou must platit vojrnsky srot a stare Kamikadzr Mig. SU

  KONECNE KONEC UKRAJINSKEHO NARODA RASY A oBET muze a BUDE NA POKOJI, svet bez majdanu … PRy JAK SE DOSLLYCHA ,,, OD ZLYCH JAZYKU,,,
  Tmavi z Mozambiku IQ pod 75,,
  K obohaceni…
  Svete Emigranti musi mit Allston 2x vakcinace a dalsi do tydnu ,,,,at neroznasi Fauciho pozdravy z WHO,,,, ,,

 9. Dobrý deň. Vážená redakcia, tu je odkaz na návrh EK ohľadom covid pasov, do 8.4 je možné predkladať pripomienky. Na stránke si vytvoríte konto a následne môžete uviesť vaše pripomienky. https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/have-your-say/initiatives/13375-Extension-of-EU-Digital-COVID-Certificate-Regulation_sk

  • „lebo majú voľný pohyb a žiadnu evídenciu“

   Treba podávať trestné oznámenia na členov tejto sku.venej vlády! Absolútne zvrátený absolutizmus týchto psychopatov mňa osobne privádza do zúrivosti!
   Jedna kvapka našej krvi a budú tiecť potoky ich krvi! Budú chroptať!

   • Bieli ukrajinci idú do Poľska a Maďarska. Čiernych tam nechcú pustiť, tí sú púšťaní na Slovensko a do Čiech.

 10. Miroslav Čižmár
 11. Jako byvaly valecnik testoval
  NOVE mnohosystemove navadene rachejtle v Kezmarku.
  , Libava Strobro. BOZi dar ,,, pro Vietnam …
  Ve vibrane jednotky 1.. nasazeni zacvicovali s ,,utajene zbrane ktere podobne jsme videli az o desetileti pozdeji na prehlidce v Moskve…

  Jak jeste dlouho lide se dobrovolne dobrovolne kriplovat ohybat sve hrbety misto zhliboka se nadechnout vypnout sboje house a Dat se na pochod proti zhoubnym
  Otrokarum. Oni musi zalezt do der a jiz nikdy nevylest jak je piano ve videni Sviateho Jana
  Kajnovo plemeno krvelavnych vrahu, kchazarstva. ukrutnych Sedivaku. Annunaki a jejoch vasalum nekterych…vykynozit jak Boh jiz naridil Jasoovi Mojzidovi.
  SVATY Vladimirovici jak nam povidal moudre Prezident Zeman na privatnim veceru v NYC…
  Se satanisty teroristy ,,,corona , ,,
  zradci sabotery neprateli naroda pracujicich parazity mafii ,,,politiku learn podvodniku zlodeju NATO tajnych organizaci
  ,,,se nikdy za zadnych iyusci Konica vyjednavat nesmi a nemuze
  nikdy nedodrzi slovo slib umluvu jdou to Socio psycho Pati kteri budou skodit zabijet z perverze zaliby neb nic jineho neznaji

  KAM SE NA MAPACH PODELO RUSY KONTROLOVANE UZEMI MOLDAVSKA
  CELE POBREZI VYCHODNIHO MORE KRYMU AZ UZEMI OBYVANE RUSY A Z PO DONESK..

  NEJAK JSOU POPLETENI GENERALOVE NATO USA.
  DODAVAT ZBRANE ZOLDSKY FINANCE PODPORY FASISTICKYM BANDEROVCUM BEZ SOUHLASU
  LIDU JE JEJICH OKRADANI RISK VALKY AX TE NUKLEARNI
  … JE AKT OTEVRENEHO NEPRATELSTVI OPRSVNUJIVI RUSKO K OBRANE VCETNE PREVENCE.NEPRATRESTVI

  NATO USA VYKLIDTE NUKLEARNI VYZBROJ Z RUMUNSKA BULHARSKA POBALTI
  NAC MATE PRES 150 ZAKLADEN
  RUSOVE ADI NEDODAJI V RAMCI BLOKADY ZADNE HNOJIVO. DOST SRACEK NSDELALA VASE NATO POLITIKA …
  KDE BY JSTE BYLI BEZ CCCP V 1945 JIZ NEEXISTOVALI XINDLOVE WARSAVSKRHO GHETA PRAZSKE REVOLUCE PARTYZANU. ,

  BOZE SMILUJ SE BOZE SMILUJ SE DETJ NAM MOUDROST VED NAS ZE SEBEZAHUB ZNICENI WHO NATO kchazarstva…

  JAne ZIZKO SvATY VACLAVE BRATRiKU TALAFUS ,,,bitva u Lucence …
  nechapete vsevhny lzi podvody..

  A RADEJ SE SPOJ S TIM VELK DUBISKEM JENZ VZDORUJE ZHOUBNYM OD PRADAVNA CASU
  Jan Kollar Slavy Dcera…
  Kdyby nenyla prelozena Bible svata do slovenstiny, dnrs jsme asi mlivili sternum jazykem jak za casu Vrlkomoravske a Kyjrvske Rise zcyrila a Metodeje … Konstantinopoli

  .
  .
  .

 12. Jaroslav Vladimirovic

  Jen uvaha
  Newsmen nahodou nevedomky objeti nejake hry nejskeho sprata supercivilizacr mozne paralerni civilizace kteri si hrsji znintendo…

  Asi jsme jiz 5 az 9. civilizace na Zemi
  Zijici v 4 ,NEBO, of 2. AZ 7
  . TOD DIDLO BOHA

  A Vladimirovic o adi o zna. Byl asi v July 2012 vysvetcen v Monastyru Sv Hora Mt. Athos. HALKIDIKY JA TAM BYL 3 DNY Anglican student satanista zalozil poblize pozar. Nastesti uhaseno.
  Byly tsm specislni ponorky a jine super
  Tak piskejte Satanasi a cekajte na Na Velky Bily Soud
  a zar pekla siry brimstone. Haseni vapna
  .
  .
  ..

  DAL PRES 3 MILIONU EU NA PRESTAVBU RUSKEHO MONASTYRU

 13. Pokolra veluk

  “Cieľom štvrtej priemyselnej revolúcie, ktorú predstavilo a presadzuje Svetové ekonomické fórum, je transhumanizmus, splynutie človeka so strojom.”
  ZAOČKOVANÍ SÚ ZAČIPOVANÍ
  https://pokolraveluk.info/2022/02/13/zaockovani-su-zacipovani/
  HRÔZA! TOTO JE V COVID VAKCÍNACH!
  https://pokolraveluk.info/2021/12/06/hroza-toto-je-v-covid-vakcinach/

 14. pozrite si film Total control….

 15. Po tom, čo sme si preskákali od tzv. migračnej krízy cez kovid až k Rusku, nehovoriac už o vojnách USA a páde dvojičiek, nášmu mainstreamu z princípu už neverím absolútne v ničom. Rovnako je to aj so súčasnou psychopatickou vládnou koalíciou a všetkými ich čivavami od toho najmenšieho zmrd až po Matoviča skrz maskovaného Pellegriniho ! Klamstvo je ich jediným a neustálym nástrojom vládnutia a fungovania. Ako v biblii píše, strom spoznáš podľa jeho ovocia a dnes je to už viac ako evidentné, že Slovenskú vládne fašisticko-satanistická psychopatická škodná z radov slobodomurárskych zvrátených zmrdov ! Od bežného poslanca až po premiéra je každý z nich vlastizradca a sluha síl pekelných bez štipky svedomia ! Keďže väčšina zhypnotizovaného, vymytého alebo tupého národa im stále zobe z rúk, nič iné ako tvrdý trest Boží si asi nezaslúžia ! Nech to teda príde a v plnej sile, my zvyšní s čistým svedomím a dušou to s pomocou Božou dáme ! Nech sa stane vôľa Božia !

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,treba si uvedomiť,že slovensko a slováci sú pre západ stále podozrivými rusofilmi,,,,preto nás potrebuju pomiešať s migrantami a inými cudzokrajníkmi,aby slovenská a slovanská krv vymizla,,,,prvým ich ťahom bolo otvorenie hraníc a útek pracovnej sily a hromadne mládaže ako novej generácie na západ a nekontrolované premnoženie rómov a vychovávanie ich ako záťaž pre sociálny systém-čiže teraz chýba časť novej krvi a tú nahradí nimi podstrečený mix všehochuti a silnejší kmeň tu bude časom dominovať na úkor pôvodnej majority,,,,každý kto má rozum,tak vie že tu dobre už len bolo a to asi tak od 1991 do roku 2009,,,,potom sa ľudia už začali besnieť a osprostievať,nová politická generácia je pestovaná na vzťahu so západom ako jedinou možnou cestou a nič iné,je nad slnko jasné,že z tohoto kola sa už von nedá ísť a keby-chýbajú na to ľudia a mentalita,čiže reálne vážna zmena nehrozí,iba to všeobecné pohundrávanie a pokrikovanie,,,,štát je už tak zadĺžený-že už sa nedá hovoriť o tom,že by tu mala ešte fungovať nejaká demokracia,lebo ten komu dlhujeme,alebo ten kto prevezme dlh-tak ten určuje pravidlá,,,,pre to čo sa tu deje by mal pochopenie pre akési posťažovanie si iba jeden politik vo svete-asi putin?,koalícia nás ťahá do priepasti a na dno ľudskej hierarchie,,,,táto novodobá katastrófa slovákov sa začala havlom pokračovala dzurindom a zakončená bude matovičom,,,,

  • Marek Košice

   XXL, no a teraz si predstav, že Boh nepomáha, takže na „Božiu pomoc“ zabudni. Či kde si ju za posledných X storočí videl, v akých historických udalostiach sa prejavila? 😀 😀 😀 …. Keď skončila nejaká vojna, tak to „vďaka Bohu“? Ahaaa…. Zaujímavá „logika“…. „Vďaka Bohu“ by ani NEZAČALA, a ak už áno, tak by „vďaka Bohu“ nebola ukončená po miliónoch a miliónoch obetí….. Trochu súdnosti, chlape…. 😉

 16. Sudruh mark ty si opravdu cudak

 17. Bude sa to volat. New normal. Ale este vacsie otroctvo bude pokracovat. Nastupujeme na Cislo 6 za par mesiacov

 18. He is a older gentlemen. Dont Insulte him you coco

 19. …áno Marek, máš úplnú pravdu, kto chce mať deti, nech ich má, resp.kto ich má nevie si už svoj život bez nich predstaviť / môj prípad… / no kto ich nechce mať sám od seba mať /nehovorím o tých so zvlášt.život.štýlom /, teda nemá tú potrebu ich mať, tak to treba jednoducho rešpektovať a bodka. ….nakoniec, ,,VŠETCI SME JEDNO“, to si pekne povedal….ďakujem Deniska za ten link o kovidpasoch…je to úplne hrozné, čo sa deje s tými migrantami na východe a polícia nič nerobí, LEBO NEMOŽE, tú pani, čo tam rozprávala úplne podporujem v tom nosení zbrane, reagovala by som rovnako / a zrejme si aj ja pre istotu čosi hodím do tašky, no klinec ani šrobovák to určite nebude…/,….a ten nápad ,,vyrábať z ľudí dvojníkov“ pomocou extra pc, tak to je otrasné….kde to vlastne všetko speje? a ,,naša“vláda rieši hlavne Ukrajinu…presne tak, práve ,,vďaka Bohu“ sa vojny nikdy nezačali ani neskončili ….je to hotový ,,cirkus“ táto situácia ….

 20. …nemyslím si, že Marek je čudák, má zaujím.názory….Nový normál? ako zo sci-fi filmu :-(….

  • Si mimo! Sociálne inžinierstvo rovnako ako lepra – nebolí! Len jedného dňa zistíš, že kus z teba odpadol!

   Kto chce a kto nechce mať deti je dôsledok liberalizmu v sociálnom inžinierstve! „nemyslím si, že Marek je čudák, má zaujím.názory….“ – každý psychopat má zaujímavé názory! Keď je tak zaujímavý – nech ide do cirkusu!

Pridajte komentár

*