Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Špičkový biológ varuje, že WHO plánuje pred ďalšou pandémiou stať sa svetovou vládou


Print Friendly, PDF & Email

Špičkový biológ varuje, že WHO plánuje pred ďalšou pandémiou stať sa svetovou vládou

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Jeden z popredných svetových biológov varoval, že Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) pracuje na tom, aby sa stala nikým nevolenou svetovou vládou, ktorá pred spustením ďalšej pandémie úplne odstráni národnú suverenitu a slobodu prejavu.

Bret Weinstein vo svojom piatkovom rozhovore so známym americkým moderátorom Tuckerom Carlsonom varoval, že WHO bola zaskočená „malou skupinou disidentov“, ktorí boli schopní „ohnúť ich príbeh“ o pandémii Covidu-19 a vakcínach (rozumej: vyvrátiť ich propagandu).

Tiež ich prekvapilo, ako boli alternatívne médiá schopné rozšíriť medzi ľuďmi masové povedomie o pandemickej zmluve WHO, čiže o pláne pripravenosti na budúcu pandémiu.

WHO chce zabrániť tomu, počas ďalšej pandémie znova došlo k narušeniu ich monopolu na informácie.

„Skutočnosť, že ten malý počet disidentov dokázal ohnúť príbeh, že dokázal ohromne zvýšiť povedomie ľudí o škodlivosti a neúčinnosti vakcín, je v niektorých ohľadoch najprekvapujúcejším zistením,“ vyhlásil Weinstein.

„A myslím si, že to naozaj prekvapilo farmaceutický priemysel a jeho partnerov v sociálnych médiách, vo vládach a v organizáciách ovládaných vládami. Podľa mňa si mysleli, že vlastnia dostatok médií na to, aby nám mohli pretlačiť akýkoľvek príbeh.

Je prekvapujúce, že nepochopili, že podcasty obyčajných ľudí môžu predstavovať významnú vyrovnávaciu silu,“ povedal Weinstein a dodal, že WHO teraz chce „odvetu“ v súboji s ľudstvom.

„Verím, že sa deje to, že Svetová zdravotnícka organizácia momentálne reviduje štruktúry, ktoré umožnili disidentom zmeniť ich pandemický príbeh. A myslím si, že chcú odvetu.

Chcú zaviesť také opatrenia, ktoré im umožnia umlčať podcasty (a iné nezávislé alternatívne médiá), aby mohli na medzinárodnej úrovni nariaďovať rôzne opatrenia spôsobom, ktorý zabráni vzniku kontrolnej skupiny umožňujúcej jasne vidieť spôsobené škody,“ dodal a poznamenal, že majú schopnosť úplne ukončiť Prvý dodatok Ústavy USA (o slobode prejavu).

Diskusie o zavedení cenzúry sú momentálne predmetom diskusií na medzinárodnej úrovni.

Weinstein tiež vysvetlil, že vládne núdzové opatrenia týkajúce sa verejného zdravia počas pandémie covidu boli pre farmaceutické firmy jediným spôsobom, ako verejnosti nanútiť nebezpečné vakcíny, čo boli v skutočnosti génové mRNA technológie chybne označované ako „vakcíny“.

Stop Candida

„Pretože ich nazvali vakcínami, ľudia boli oveľa ochotnejší ich akceptovať,“ povedal.

„Pochopil som, že ide o farmaceutickú hru. Ak sa zamyslíte nad tým, čo je farmácia, máte tendenciu si predstavovať, že ide o priemysel, ktorý sa snaží nájsť lieky, ktoré nás urobia zdravšími. To je však omyl. V skutočnosti je farmácia zdravá (zisková) vtedy, keď sú ľudia chorí.

V podstate každý deň v roku farmaceutické firmy vykresľujú svoje produkty účinnejšie a bezpečnejšie ako v skutočnosti sú a presviedčajú lekársky establišment, medicínske časopisy, lekárske združenia, nemocnice a vlády, aby smerovali ľudí k ich chemických liekom, ktoré by inak nebrali. Takže v podstate ide o vydieranie,“ pokračoval Weinstein.

Weinstein tiež citoval bombastickú vedeckú správu stránky Infowars zo septembra 2023, ktorá hovorí o „dôveryhodnom odhade“ približne 17 miliónov úmrtí na celom svete v dôsledku covidových vakcín.

„Nie som matematický génius, ale jedna z osemsto vakcín krát miliardy dávok na celom svete je veľa ľudí… 17 miliónov úmrtí v dôsledku covidových vakcín? Len pre perspektívu… myslím, že je to porovnateľné s počtom obetí globálnej vojny,“ poznamenal Carlson.

„Áno, jednoznačne. Toto je veľká tragédia histórie. Ide o gigantické číslo. A prekvapivo, neexistuje žiadny spôsob, ako to zastaviť,“ povedal Weinstein.

„Myslím tým, že tieto veci očividne stále odporúčame zdravým deťom. Pritom nikdy z nich nezískali nejaký úžitok, len riziká vážneho poškodenia zdravia, čo je tragické vzhľadom na to, že deti majú pred sebou ešte dlhý život.“

Celý rozhovor Tuckera Carlsona s Bretom Weinsteinom si môžete pozrieť tu (v angličtine):

Liečba osteoporózy

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dobre – a čo s tým teraz ako?
  Komfortná zóna neznamená len sa nechať manipulovať – komfortná zóna – teraz – znamená neklásť odpor!
  Ja mám v génoch klásť odpor aj voči svojej matke! Čiže žiadna komfortná zóna pre mňa neexistuje!

  • Napodobne. Beriem si priklad z Jezisa Krista ktory si spravil z prutov bic , a bicoval a hnal kupcov, predavacov a penazomencov z chramu jeho otca. Moj dedo fur hovoril Jezis bol rebel a prvy komunista.

   • Marek Košice

    A ako skončil ten Ježiš Kristus? Hoci je to celé len podobenstvo….

    • O Tom Jezisovi to bola ironia. pretoze ,,ovce,, veria ze BOL Len dobry clovek, ktory neublizil ani muche.V biblii bil ludi bicom, ale vacsina veriacich necita bibliu a ak ano nerozumeju nicomu. Vdaka Jezisovi zidia ovladli, okradli a zotrocili pohanov (krestanstvo). Preto si myslim ze jezis je vymysel, hoci jeho ucenie je mojmu srdcu blizke. Ale Socrates ucil tiez v pohode, Buddha tiez, Krishna tiez a nespocetne mnozstvo inych. Normally clovek vie rozozna ,dobre od zleho. A v biblii SA tiez pise, ze ti ktori su dobrymi ludmi a nepoznaju zakon, rovnako I’m patri kralovstvo nebeske.

     • Dalsia vec Jezisovy ucenci boli ozbrojeni mecami atd. Ak niekto veri Biblii je to naivny clovek, same polopravdy tam napisane, a polopravda nieje PRAVDA. Preto som odpadlik z krestanskej vieri. Slovo Bozie jeskorumpovane od sameho zaciatku a naivni veria , ze Nik tam NIC nepridal ani neubral…
      Alexandrina kniznicakolko krat vypalena?? 2 krat?? Mnoho kart. Judaizmus, zionizmus, krestanstvo, Islam, hinduizmus and atd zabili pravdu

    • Galaxia andromeda

     Vraj Vstal z mrtvych to Ty nikdy nedokazeš

     • Mnohí sú oživení, navrátení po smrti do tela, ktoré ak bolo moc poškodené je „opravené“, Niektorí i skokrát.

      Majú svoj vlastný dôkaz.

  • ťažká si ty povaha, tiež som rebelka, ale rodinu si chránim a vysvetľujem – dodávam dôkazy, ale nebojujem s rodinou, mám ju rada

  • Velky suhlas Maros,je nutne ich vsetkych zlikvidovat,aj cele rodiny

 2. Dnes som urobil dobry skutok particka skolakov zacala strkat do jedneho mensieho skolaka. Nikti nerobil nic, ostatny rodicia nezaujem. Tak som k nim podisiel a skrykol na nich HEY a povedal som I’m nech SA pakuju domov, nechali ho tak..Prekazil som tymto tzv ,,KARMU,, za ktoru mal ten mensi skolak vyfasovat bitku… amen

  • Tí zmrdi počítajú s tým, že sa nebudeme srať do ničoho, a preto sa musíme začať srať do všetkého! Musíme to zobrať do vlastných rúk!

   • Na Slovensku to mas ok. Tam mozes stretnut mnoho ludi, ktori zmyslaju podobne ako Ty. Tuna v Anglicku je 97% zaockovanych prvou vakcinou, podla statistiky. Ja tomu verim, stale ak SA opytam ludi ci boli zaockovany tak povedia Ano ale iba jednu, alebo Ano ale len Dve..Nezaockovani poliaci ktori zmyslaju podobne ako ja, su Alkoholici ( tiez som Mal s alkoholom problem ale prestal som, koli tomu ze som si uvedomil , ze alcohol je zbran Zidakov a skorumpovanych nezidakov voci nam) a ked ich burcujem aby sa na chlast vykaslali tak o tom nechcu ani pocut , vysral som sa na takych ,,kamaratov.Sranda na tom je ze cerni ilegalny imigranti zaockovani niesu.. Hlupi zaockovani briti vymru a ucelovo budu nahradeni cernymi. Niesom rasista, ale Cierni z chudobnych casti sveta sa tesia ze Tu mozu byt , aspon maju co dohuby. Cierni nemaju taky pristup k informaciam aky mame my, preto su hlupy V lete sa chystam na Slovensko. V poistovni Dovera mam dlh cez 6000 EUR, pretoze som SA v Roku 2015 zabudol odhlasit. Ak sa my to podari nejako vymazat, tak sa na Slovensko vraciam.

    • Angličan – teraz ma dobre počúvaj. Ja si právnikov nenajímam, lebo by som bol vďaka nim už dávno bezdomovec!
     1/ Dlhy voči štátu sú nepremlčatelné – pokiaľ štát nevykoná amnestiu zvláštnym zákonom alebo vyhláškou. To sa stalo v 90-tych rokoch – využil som to.
     2/ Začiatkom 90-tych rokov som bol nezamestnaný, tak som sa chcel prihlásiť do evidencie, Úrad systém poďme jebať – ulica. Úradníčka akurát žrala rohlík a jogurt, že to nič – netreba byť evidovaný – „Akurát nebudete dostávať podporu!“ – ale už mi ku.va nepovedala, že mi to bude chýbať do zápočtu poistenia na dôchodok, a že budem dlžný do zdravotného poistenia. Lebo desiata a rohlík a jogurt!

     Takže k podstate. Ak si v Dôvere – tak je to bývalá Apollo plus fúzia, ale nie štátna poisťovňa. Takže pre ňu platí 3-ročná premlčacia lehota. Uplatni si ju – ešte než vycestuješ z Anglicka na Slovensko! Pozor – Všeobecná zdravotná je už štátna. Ja ti len navrhujem – najprv sa prihlás do Všeobecnej, a potom – raz za rok konvertuj späť do Dôvery. ???

    • Marek Košice

     Veru, z toho Anglicka radšej späť na Slovensko. Mimochodom, pôvodní angličania (ženy, muži) sú prakticky najškaredší biely národ. To sa ani nedivím, že ak tam prídu žiť slovenky, omnoho častejšie skončia s nejakým „exotickým“ týpkom (či slovanom), než s pôvodným angličanom. Hugh Grant by bol u nás „taký lepší priemer“ (keď bol mladší), ale v Anglicku „sexsymbol“. Prečo asi? Stačí sa pozrieť na Beatlesákov, Rolling Stones, Oasis, atď, atp… Angláni (ak sa nemýlim, tak angličania, škóti, íri, vynechal som niečo?) sú proste v priemere (lebo výnimky sa nájdu) škaredí. Alebo sa pozrieť na nejaký anglický „oddychový“ seriál, hlavne tie staršie (kde ešte nehralo toľko černochov)… Ak je tam nejaká žena považovaná za „missku“, u nás patrí v podstate do „trošičku lepšieho“ priemeru.
     Iróniou je, že mnoho zla vo svete je vytváraného „na príkaz“ z Anglicka… Riešia si svoj komplex škaredosti? ….

   • Presne tak do ničoho sa nesrať o ničom nevedieť… Dnes som to vysvetľoval o obecných úradoch nikto nič nesmel vedieť čo sa tam deje aké majú platy proste nič popritom máme právo o tom vedieť a to je len postará obec.

   • ano,inac skapeme

  • Ja som tiež urobil nejaký skutok a som rád, že som ho mohol urobiť. Ale musel som ho urobiť nakompletku. Šiel som autom do vedľajšieho mesta a keďže bola zápcha už na začiatku mesta tak som odparkovak auto a šiel do centra pešo. Keď som šiel po hlavnej ceste tak som na tráve pred veľkou budovou uvidel 3 veľké nákupné tašky plné jedla. Reku – to je divné a ktovie či to nieje nejaká habaďura a tak idem ďalej po chodníku. Cca 40m od tašiek stál na chodníku dôchodca s ruksakom na chrbte o paličke ktorý sa ma spýtal či som miestny. A ja že nie a on že tak nič. A ja že šak nech povie čo potrebuje. On že potrebuje zavolať taxi aby ho vzalo do neďalekej obce a že nemá mobil. Mal len rucickove hodinky.
   A tak som mu zavolal taxi a povedal som taxikárovi že pán nemá mobil a že nech tam preňho príde. Taxikár že to je na nič keď nemá mobil keď ja už budem preč..ale že za cca 25min preňho teda príde. Bola kosa. Dôchodca mi poďakoval a ešte povedal, že cca 60 metrov zas na druhej strane od neho má plný nákupný vozík a že ho nevládze už doviezť k sebe. Takže pre tie 3 tašky som mu zbehol a potom ešte pre ten vozík (ten mal tak 40 kg). Dôchodca bol šťastný jak blcha, 100x ďakoval a tak sme sa rozlúčili.
   Cca po 45 minútach som sa vracal tou istou cestou a ten pán tam furt stál a čakal na to taxi.
   Pochopil som že sa taxikár na neho vykašľal a tak som hľadal nejaké taxi…a zbehol som pre taxi ktoré čakalo u Lidla.
   Mladého znechuteneho taxikára som nejako presvedčil aby šiel pre toho pána. Sám taxikár povedal že asi sa jeho kolega na to vyprdol.
   Tak sme sa za 2 min stretli všetci traja – dôchodca, ja a druhý taxikár ktorý keď mu nakladal vianočné nákupy do auta tak dôchodcovi vycitavo 2 x povedal: „môžte poďakovať pánovi! Ten mi samozrejme zasa 100x ďakoval a ani netušil, že som mu musel zavolať druhého taxikára lebo ten prvý ho nechal v štichu. Fest mňa to dostalo – to že keď som obom tým taxikárom povedal, že ide i dôchodcu tak sa im do toho moc nechcelo. Prvý mi pre istotu druhý raz (keď som mu volal že kde je) mobil ani nebral a toho druhého som musel silou vôle dotlačiť k tomu aby zadusil cigaretu a sadol do auta a uráčilo sa mu odšoférivať tých 200 metrov k tomu pánovi ktorému to ešte dal zožrať za to, že potrebuje pomôcť, teda skôr odviezť za €. Ale ak tak mu ďakujem, že sa mu uráčilo. Potom som už odkráčal z tej misie do auta a prášil domov. Popísal som to v skratke ale strávil som tam na tej nečakanej misii celkovo mín 2 hodiny pretože som to s tým pánom ešte riešil a zisťoval čo tam vlastne robí a celkovo jak to s ním jem Bol trocha popletený ale nie úplne.
   Vzal by som ho domov aj svojim autom ale cez celé mesto bola zápcha a ponáhľal som sa domov a do práce. Fakt neviem ako by tam dlho stál a čo by bolo s tými jeho vianočnými nákupmi (asi za vela€) keby som sa ho neujal
   Podľa toho v akom stave bol tak tam stál už nejakú hodinu. Dúfam, že mal pekné Vianoce.
   Poslednú dobu je vidieť, že sa od tých (hlavne starších spomalených) dôchodcov spoločnosť odťahuje, stráni.

   • Velmi dobre.Bud zmenou, ktoru chces vidiet vo svete. Kazdy den mozme komukolvek nezistne pomoct.

    • Ono to vo vesmíre ľudí funguje tak, že ty pomôžeš niekomu, resp. tebe niekto, ale celé to vyrovná niekto tretí. Židia tu vytvorili systém – zaplatíš a dostaneš. Do pi.e so židmi. Jednoducho pomôž a nestaraj sa! Sa ti to vráti!

     • Po novom roku sme boli v Neapole, tam je taký zvyk: (ale aj v celej IT) keď ideš na kávu a platíš, ak chceš tak zaplatíš 1 kávu navyše na samostatný blok, ten blok hodíš do sklenenej gule podobnej ako sa chovà „zlatá rybka“, to preto že platíš kávu neznámemu ktorý si ju možno v ten deň nemôže zaplatiť,lebo „nevydalo“ volajù to caffè sospéso , ale na čo chcem poukázať? Ako platia dôsledne zákony vesmíru? Kávu neznámemu sme zaplatili okolo 10:00 a poobede okolo 14:30 prechádzaním po meste nás oslovil neznámy a tak sme sa dali do reči, poprialy šťastný nový rok , podebatovali a nakoniec sme skončili na káve na ktorú nás pozval., proste z ničoho nič sa objavil….

   • Israismael

    Zdá sa to Achnaton ako taká maličkosť ,ale týmto činom si prispel k zvýšeniu svetla na zemi ,aj keď tomu ťažko porozumie človek ktorý nemá živého ľudského ducha ..Nuž v dnešnej dobe keď je na zemi 90% temných foriem skrze skazené ľudstvo,tak je každý taký čin plus pre Svetlo(Boha) ,ktoré sa už viac a viac tlačí na túto planétu, až do pár rokov vytlačí temnoty úplne ..To je vôľa Božia a to je zmyslom Veľkej Očisty ktorá už beží a bude ešte omnoho zreteľnejšia v najbližších rokoch..
    Skončí lenivosť ducha …A pre tých ktorí nemajú lenivého ducha,tak sem dávam túto prednášku Ducha Pravdy ,audiokniznu prednášku Lenivosť ducha : začína od 7h:14min ,treba si to navoliť kto chce
    https://m.youtube.com/watch?v=KbeEcFJMwAc&t=26804s

    • Marek Košice

     Nechcem kaziť romantiku, a Achnaton spravil peknú vec, ale predstavme si, že dôchodca dorazil do brány v ktorej býva (v dome asi bývať nebude) v čase „X“, a presne vtedy tam bol nejaký zlodej, alebo vrah, alebo sa s ním zrútil výťah, či sa pošmykol na dlážke ktorú umývala upratovačka a skončil v nemocnici…. Keby sa na to Achnatom vyprdol, nič také by sa nestalo (AK SA NIEČO Z TOHO STALO, čo je šanca samozrejme menšia, než 0,1%)…
     Ja by som sa na to nevyprdol, len píšem, že „NIKDY NEVIEŠ, ČO SA STANE, KEĎ POMôŽEŠ, A ČI V KONEČNOM DôSLEDKU NAOZAJ POMôžEŠ, A NEUBLÍŽIŠ“… 😀

     • Moja zodpovednosť v tom prípade skončila tým keď dôchodca odišiel taxíkom (lebo som už nepredpokladal, že mu taxikár chcel nejako ublížiť). Ak by som mal tušenie, že áno tak by som dôchodcu taxikárovi nevydal:)…ty jeden Marek….

     • No – celé je to o tom, či si vyberieš súcit, alebo pohŕdanie.
      V 2006 som odchádzal z Bratislavy – fakticky už som mal kúpený dom tu na dedine. Mal som dosť prachov bokom – fakticky som mohol zo seba „strielať“ peniaze. Takže – bol som na nákupe v Tesco v Petržalke. Zaradila sa za mňa baba s príšerným vzhľadom totálnej anorektičky – odhadom tak deň pred smrťou. Zaplatil som si svoje a pozoroval, čo bude. Tá predavačka s neskutočným pohŕdaním začala tej babe blokovať – neviem – 20 rohlíkov. To pohŕdanie bolo očividné – ešte zhnusene pozerala na mňa. Tak som ju zastavil – nech ide po pi.e, nech prestane blokovať, nech to vystornuje, a tej pani som dal pred predavačkou 400 Sk – nech si ide dokúpiť niečo poriadne jesť – lebo zomrie. No – predavačka bola z toho v piči. Vonku som tú pani počkal, či ešte niečo nepotrebuje, či ju niekto nezneužíva – len pokrútila hlavou že nie. Nevydala ani hláska. Kam sme sa to dostali – porovnávaním, kto je úspešný a kto neúspešný?

     • Pre Maroš – áno, v tomto máš pravdu, nemalá časť spoločnosti jedná s ľuďmi na základe toho ako im pripadajú úspešní.
      Jeden krát v živote som bol na úrade práce a prijal ma nejaký starý úradník okolo 70 tky – nejaký vyslúžilý chlapík čo tam bol na záskok. Keď som k nemu vošiel tak so mnou jednal ako s nejakou sociálnou troskou. Ale on sám nebol povýšenecký len ma bral ako nulu,, socku na úrade práce..a to asi každého lebo vyzorovo a aj rečou pripomínal nejakého jednoduchého dedinského stangastu z nejakej krčmy. Nevedel si ani spočítať, že na úrade práce sa môže objaviť aj človek, ktorý nieje žiadny žobrák.
      Keď som sa za dva týždne šiel hlásiť a odhlásiť tak mal pauzu a vonku pred budovou úradu fajčil.
      Keď ma videl prichádzať v tmavom päť metrovom aute tak kukal jak vyoraná myš. Hore na úrade potom somnou jednal ako s nejakým ministrom, div, že mi červený koberec nenatiahol pod nohy. Ospravedlňoval sa mi ani neviem za čo a ešte vykladal čosi o tom, že by ma neodsúdil keby som prišiel neskoršie ako som mal keď mám iné povinnosti – rozumej kšefty alebo nejakú prácu popri braní dávok pre zdravotnú poisťovňu od úradu práce. Stačil jediný pohľad na moje auto ( ktoré už bolo staršie ale jemu pripadalo luxusné a moderné – houby tomu rozumel) a už somnou jednal úplne inak.
      Najprv so mnou jednal ako s nulou a potom ako s ministrom – takže ani raz normálne.

      Podobná vec sa mi stala aj v jednej práci – bol som pridelený ako asistent k jednému vedúcemu a on bol na mňa furt ako ras. Furt bol so mnou nespokojný a podráždený nech som robil čokoľvek. Nejak sme sa neskôr dostali k reči že som modelár – a on že aj on je modelár a odvtedy sa do mňa skoro zamiloval, žiaril šťastím keď mi mohol popri práci vykladať svoje modelárske zážitky. Už bolo všetko tak ako má byť – stačilo ukojiť jeho maniere. Takže zasa človek ktorý si nevedel vážiť človeka za to že je človek – tak ako ten starý cap na tom úrade práce. Takže žiadny neutrálny postoj ale buď si s nimi alebo proti ním. Inak tí nedajú pokoj. Je to divný postoj takých ľudí – sú akoby najatí nejakou silou aby ťa dostali.

     • mariankosnac

      Achnaton áno musíš mať nejaké eso v rukáve ktoré vytiahneš a toho druhého ohúriš, aby ťa vôbec začali rešpektovať ako človeka. Byť obyčajným dobrým človekom nestačí, takého má každý na háku. Muži napríklad často vyžadujú aby si s nimi hral karty alebo dámu. To ja hry a súťaženie neznášam ani na to nemám hlavu preto som nikdy nebol oblúbený.

  • Pre teba Angličan – než mi schvália komentár – voči Dôvere si musíš – vyhlásením – uplatniť inštitút – premlčacej doby – 3 roky po. Toto neplatí pre štát, ale Dôvera nie je štátna. To vyhlásenie – preukázatelne – je dôležité – bez vyhlásenia inštitút premlčacej doby nefunguje automaticky – musíš vo veci preukázatelne konať.

   • Dakujem Maros

    • Angličan – ja som musel cca v toku 98 zaplatiť dlh voči Apollo. V 1996 som odišiel z podniku a za dva roky sa tam niečo naskladalo. Úradníčka v Apollo mi povedala, že mi môžu odpustiť časť dlhu akú uzná za vhodné nejaký papaláš – šéf.
     A že mám rukou a perom napísať žiadosť o prepáčenie a nejak sa tam kajať..
     A ja tej úradníčke že čo rozhoduje o tom koľko mi odpustia? A ona že všetko – vraj šéf to posúdi podľa vášho písma ako sa mu bude zdať, podľa toho ako sa ospravedlnite svojimi slovami. Že veľmi záleží na tom ako naňho zapôsobí vaše ospravedlnenie. Pripadalo mi to jak v nejakom blbom sne. Odpustili mi cca polovicu dlžnej sumy. Na podniku v 1995 na osobnom pri výpovedi som podpísal, že končím v rámci podniku s Apollo ale na pobočku Apollo som sa nešiel odhlásiť. To bola chyba.

 3. Uz tak upadla spolocnost, ze ani tie bitky za nic nestoja, ked piati poskacu na jedneho. Mna raz jen spinavy zid urazal a ked som vyhraval tak dvaja hlupaci sa ho zastali, nenechali nas, ale chytili mi ruky, a ten hajzel ma vtedy udrel, a tak mam z toho odumrety predny zub…

 4. V Anglicku musi clovek davat bacha ti zmrdi provokuju a nosia pri sebe noze.
  Ked so spomenul Zub je to mimo temy ale tak predsa. Velky problem dostat SA k zubarovy, novych pacientov neberu ,,,iba na odporucanue od lekara. Ked ma odmietli , tak som sa nasral ze som ukradol liter vodky( normal some peniaze ) a prednu 2 som si vytrhol sam. V nemocnici mi dal tetanovku a zasili a potom ma sekuritaci vykopli Lebo sa my huba vybrala na spacir, ked som I’m zacal vykrikovat ,ze su to skorum… Kur*y…

 5. PRE VSETKYCH KTORY NECHAPU A MAJU STRACH… youtube.com/watch?v=G4Ym9zokSZo&pp=ygURYnJhdmVoZWFydCBzcGVlY2g%3D k comu ti je zivot ak nemas Slbodu

 6. Tento komentar je jen nazor jednoho stareho muze nic vic

  Ja v tom postradam realitu.
  1-Kolik nas skutecne na planete je a to fakt musi byt podlozeno to scitani lidu je jen komedie.
  2-Kolik je schopna nase planeta uzivit lidi? A ze jsem cetl nekde na webu odborne posudky kde je psano ze jsme na sotva 40% kapacity tak co ta panika?
  3-Depopulace je nesmysl. I kdyz tu urcite par sebevrahu najdeme v tomto ohledu nema to podstatny vyznam.
  4-Nemam znalosti o vesmiru ale znam hodne lidi a ja za mlada bych s epridal kdyz budou existovat realne moznosti cestovat na jine planety a tam se ubytovat pak musim zakonite prijit na to ze nas je naopak malo. Me se libil film „cestujici“. jenze neslo by o jednu lod ale rovnou 6 lodi a s takovou kapacitou aby kazda lod mohla fungovat jako zachrana lod pro tu co nejakym zpusobem havarovala. Pak umite si predstavit tu kapacitu zdroju? to obrovskemnozstvi potencialu ? Tak pak si uvedomite ze ty co planuji depolulaci jsou na bode mrazu s budoucnosti. Veri robotum, AI-UI no chichi jsou to jen chytrejsi programy ale nic vazneho bych v tom fakt nehledal. Snad jen zabavu. Proc se tedy tyhle lidi boji skutecne vydat sve tajne supliky aby nastal rozbresk svetu?? No to se muzeme jen dohadovat. Protoze se domnivam a to je jen muj nazor ze uz postradaji velkolepost za hranice sve pohodlnosti. Sedi si na zlatych vejcich a dal uz je pusto a prazdno.

  • K bodu 1 –
   skutečný počet lidí na planetě je méně než uvádí statistiky. Na druhou stranu, pokud se ke skutečnému počtu lidí připočítají i tzv. nelidé (něco jako pan Dat ze startreku, apod), tak to možná přes těch nynějších 8 miliard bude…

   K bodu 2 –
   Před cca 25 lety byl na TV Prima dokument, který se zabýval velikostí planety, počtem lidí a zda je planeta dokáže uživit. Výsledek toho dokumentu byl ten, že ti badatelé-vědci zjistili, že velikost planety je úměrná počtu obyvatel a planeta lidstvo dokáže uživit (poměr vodních ploch a souší). Po zveřejnění výsledků bádání, že planeta se zvětšuje a zmenšuje podle počtu obyvatel a je schopna všechno lidstvo uživit bylo tomuto výzkumu ukončeno financování a během několika let byl výzkum z důvodu chzbějících financí ukončen.

   K bodu 3 – depopulace
   depopulace je realizována tzv. elitou, přesněji psychicky nemocnými „entitami“, které potřebují ovládat lidstvo a mít pod dohledem zdroje planety,…

  • Už som tu písal – biomasa ľudí nijako neprevyšuje biomasu mravcov na planéte – akurát sumou vedomostí znepokojuje parazita planéty.
   Parazit planéty – ten vidideľný – Rotschield – funguje na princípe mravcov otrokárov. Pozor – Rotschieldovci tieto veci študujú! Mravce otrokári – kradnú larvy iným mravcom a feromónmi ich preprogramujú. Sekta židov to robí tak, že namiesto feromónov používa médiá.

  • Marek Košice

   „4-Nemam znalosti o vesmiru ale znam hodne lidi a ja za mlada bych s epridal kdyz budou existovat realne moznosti cestovat na jine planety a tam se ubytovat pak musim zakonite prijit na to ze nas je naopak malo.“

   Načo sa baviť s človekom, ktorý verí osídlovaniu holografických planét o veľkosti oveľa menšej, než je naša plochá Zem?

   • Ono s tou plochou zemou nieco na Tom bude ski tak citam a sledujem videa KDE sa to potvrdzuje.. Samozrejme neverim ze clovek vkrocil na mesiac.

    • Anglican,je to komplicovane,ja sledujem tie chemtrails lietadla a za par hodin,je slnko zakryte,aj cela obloha tym svinstvom,tak be sme mali tu plochost,viac,studovat???

  • Objektívne

   Odpoveď na otázku prečo je jednoduchá. Najprv sa musíme prestať vyvražďovať až potom môžeme hladať domov na iných palnétach. Prerobiť vojnové úsilie na mier je extrémne ťažké. Prečítajte si správu zo železnej hory, pochopíte.
   https://nobulart.com/report-from-iron-mountain/

   • Z ineho uhla pohladu: a mozno prave o to I’m ide- globalizmus svet pod jednou vladou Bez vojen kedze nebude vonkajsu nepriatel. A ak SA svet spoji, neskutocne to urychli proces osidlovania inych ,,planet,,

    • Radšej svet s vojnamy a bez globalizmu a osídlovania iných planét. Také sme vždy prežili.

    • Ten nepriateľ čo ničí ľudstvo je nielen mimo nás ale aj v nás – a jeho nástrojom je rozum. Rozum sám nedokáže pochopiť spravodlivosť, rozum len kalkuluje, nič viac. Rozum sám nič nechápe – vždy pri jeho činnosti musí byť prítomný aj duch – cit. Ak ale duch – cit je prítomný len v minimálnej miere alebo vôbec (teda „spí“) tak s rozumom „hýbe“ – prejavuje sa prostredníctvom neho nejaká iná cudzia entita, duch.
     Takze z toho vychádza, že v podstate každý človek, ktorého jeho duch – cit nieje aktívny – nie je v pohybe a spí je len nástrojom Temna pretože nieje vedený svojim duchom – cítom, ktorý jediný dokáže správne vyriešiť všetky otázky ľudskej existencie a uviesť ľudstvo do „raja “ už tu na Zemi. Veľmi veľa ľudí žije čisto rozumom. Nech sa ktokoľvek zdá akokoľvek inteligentný a dokáže neuveriteľné veci a má neuveriteľne hlboké znalosti – tak ak nie je jeho rozum pod „správou“ ducha – citu tak všetko čím disponuje nielen že nedokáže použiť pre seba – pre svoj vývoj ale nieje to ani jeho duševným majetkom ale cudzej entity pre ktorú štúdiami v nevedomosťi rozvíjal svoj rozum.. Potvrdilo by sa to hneď že to tak je – ak by taký človek náhle precitol duchom tak by s najväčšou pravdepodobnosťou radikálne zmenil svoj doterajší život a mnohé znalosti a „cennosti“ rozumu by zahodil ako nepotrebný odpad. Zahodil by ich nie preto že by boli nesprávne ale preto, že pre jeho vlastný vývoj by v tú chvíľu boli nepotrebné až obmedzujúce. Jednoducho by začal konečne pracovať pre seba – pre svoj duchovný vývoj a zároveň pre ľudstvo. Začal by pracovať na vytláčaní Zla z vnútra iných a z celej planéty, zo všetkých jej vrstiev – obalov.
     Iná cesta ako očistiť svet od zla duchovnou obrodou neexistuje.

     • ..a globalizácia? – tá je vlastne nevyhnutnosť. K nej ľudstvo dospeje tak či tak. A jedna svetová vláda? Tak isto k nej ľudstvo dospeje tak či tak.
      Otázka je, či to bude vláda pod správou Ducha – citu a na Zemi bude odzrkadlenie Raja alebo pod správou Rozumu bez účasti Ducha – citu – nástrojom Zla bude na Zemi NWO – peklo – teda odzrkadlenie nízkych úrovní astrálu. A o tú druhú možnosť sa pokúšajú Elity Zeme.

      Globalizácia bude prebiehať a je prirodzená..nieje možné aby civilizácia pozostávala s nejakých jedincov a komunít, ktorí si vedia uhajit svoje záujmy. To je dočasne možné len v stave keď globalizácia prebieha a je možnosť manévrovaniaale ak je v konečnej etape tak už nie. Hierarchicky usporiadaná spoločnost je Zákonom.
      Ale v tej hierarchicky usporiadanej spoločnosti musí panovať Spravodlivosť. Potom bude rajom na Zemi a každý človek bude hľadieť na tých vyššie a najvyššie s láskou a s radosťou a nie inak.

     • Presne tak – len to vysvetli tomu zion vyjebancovi Einstainovi.

     • Israismael

      Achnaton ,no pokiaľ bude vládnuť medzi ľuďmi na tomto svete 90% temného ľudského rozumu ,z ktorého pochádza všetko zlo medzi ľuďmi a bude len 10% citom pôsobiacich ľudí, teda cez ducha pôsobiacich vo svetle , tak táto Zem nemôže dospieť k stavu podobnému Raju ..musí sa to otočiť a byť 90% ľudstva vo svetle a dajme tomu iba 10% zostatkovej ľudskej temnoty ..Lenže to nepôjde len tak ľahko lebo duchovné temno a Lucifer drží ľudí v nevedomosti ,a nechce aby ľudia získali Pravdu= Slovo Pána – Vo svetle Pravdy ..
      Potom sa bude inak žiť na tejto Zemi ak by sa ten pomer otočil ..Ľudia musia pochopiť čo chce po nich svetlo a Boh ,aby pochopili jeho vôľu a žili podľa nej ..Inak stále tu bude peklo lebo 90% ľudstva tak žije v hmotarsky ,otrocky ,cez rozum v temnotach..

 7. svatoslav butora

  Riešenie pre živý normálny a prosperujúci Svet Ľudí existuje: Nesmie sa pripustiť vznik globálnej svetovej vlády za žiadnych okolností. Svetová vláda = vláda otrokárov.

  • Israismael

   Musí prísť k tomu čo je v Posolstve Ducha Pravdy ,ktorý žil a pôsobil v božom Duchu na tejto zemi pred vyše 140 rokmi …a zas to bude vôla Najvyššieho pre túto planétu a pre toto ľudstvo = to príde určite,to čo je popísané a tiež nahovorene v audioknihe Vo Svetle Pravdy ..a nebude to globálna ľudská vláda ,to nebude možné ,,a ak áno bude len kráte 3 ročne vládnutie a príde vláda pre ľudstvo jedine z vôle Božej (tisícročná ríša mieru) a ako sa to všetko stane že bude ukončená globálna vláda je povedané tu : od času 7:47:30 -Kniha života po 8:09:00 vcetne -Ríša tisícoch rokov
   https://m.youtube.com/watch?v=KbeEcFJMwAc&t=26804s

   • Objektívne

    Mal by som otázku… Ako si predstavuješ Boha? Čo, alebo kto to podľa teba je a kde sa nachádza aby mohol urobiť poriadok a to, čo sa hovorí v tom posolstvu ducha pravdy?

    • Israismael

     Tu predstava človeka ,a to ani jedného žijúceho na tejto zemi, nie je možná o Bohu ,pretože to presahuje ľudský rozum,je možné ho len vycitovat v ľudskom Duchu … Poviem to tak ako to povedal Abdrushin , že kto to je ten Boh …Podľa toho to budem hovorít tu ,ako nám tu Pravdu doniesol na Zem Duch Pravdy ,čiže nie je to môj výmysel ..Boh je bezbytostny ,to znamena nema bytostne telo ale je žijúci v naozajstným živote ako Boží duch ..žijúci v Najvyššom priestore odkiaľ vyžaruje Svetlo ,energiu do celého stvorenia a až k nám k Zemi,ale tá energia kým dôjde na našu planétu sa transformuje od sféry k sfére (od najvyššej po najnižšiu až k zemi) ..Ak sa chce prejaviť bytostne a byť viditeľným napr nižšie žijúcim archanjelom ,anjelom ,či prakralovnej a iným božským bytostiam žijúcim v nižšej úrovni ako je On(Boh je Najvyššia sféra ) tak musí na seba dať plast ,schránu ,telo z tej hmoty v ktorej On prebýva,čiže z bezbytostnej Božskej ríše ..ALE je to tak silné žiarenie ktoré by ani archanjeli nezniesli a nevydržali a preto ho vidia len ako v zrkadle ..Tak to vysvetľuje Duch Pravdy ,ktory prebýval na tejto zemi pod menom Abdrushin ,a vlastne meno mal Oscar Ernest Bernhard …Bol to človek ,ktorý vo svojom tele nosil Božieho Ducha Pravdy(ako sa to stalo je vysvetlené v knihe Posolstva Grálu ,jeho zrodenie a že pochádzal od Boha podobne ako Ježiš) … Čize bol Niekto taký vlastnosťami ako Ježiš a nakoniec sám Ježiš ho avizoval na konci časov že príde na zem a a uvedie nás do všetkej Pravdy .Ježiš bol skutočný a niektorí taraji tu to spotvorili že bol vymyslom alebo podobenstvom…Bol skutočný a bol skutočným vne aj zavraždený a bola to surová vražda ,ktorá sa nemala stat….
     Vypocuj si viac v audioknihe Ducha Pravdy nahovorene ľudským mužským českým hlasom ,ale predsa ide o Božie slovo ,to treba vypočuť ,pochopiť a rozoznať …
     https://m.youtube.com/watch?v=bY6eCu6WcyY&t=1554s&pp=ygUaQWJkcnVzaGluIGF1ZGlva25paHkgMiBkaWw%3D
     Môžeš to počúvať od začiatku lebo sa dozvieš len čistú Pravdu o mnohých veciach čo človek nevie ale mal to už dávno vedieť . A .od 58:00 min však začína prednáška od Ducha Pravdy pod názvom BOH,tam sa dozvieš viac v podstate ..celá kniha má 960 strán a celé audio o Posolstve cez 50 hodín ..niekde v pasáži je aj to že Boh je bezbytostny…V tomto linku čo som dal to asi nebude ,ale vypocuj si ….Ak pochopíš ok ak nie tak to bude preto že je to kniha o siedmych pecatiach a pre mnohých zapecatena ,zaklucovana..
     Ak tak potom ti napíšem viac ako prebehne súd nad ľudstvom ,aj to je vysvetlené ..tzv Posledný súd ..

     • Israismael

      Mimochodom Objektívne ja to myslím vážne ak o niečom píšem a o niečom tak svätom ,že by mi ani nepripadlo robiť si srandu z niečoho čo je viac božie Naj Slovo ako samotná biblia keďže tá je vo veľa veciach skomolena… a Duch Pravdy ako bolo prisľúbené pred 2tis rokmi nás uvedie ako ľudstvo do Pravdy …No len neviem či si to ty myslel vážne s tými otázkami ,alebo či sa ma chcel len ľudsky spotvorit…s tým ja už počítam od ľudí ,keďže temno vládne zatiaľ ešte stále na tejto Zemi ..ani mi to tak nevadí ,že niekto si robí srandu,lebo posmevacikovia tak ci tak budú musieť o chvíľu zmlknut …

     • Objektívne

      Naschvál som položil otázku viažúcu sa na Boha, lebo v tej audioknihe hovorí o tom čo si on predstavuje ako to, čo je to Boh. Je to takmer správne až na to, že nehovorí o javoch sprevádzajúcich vykúpenie, ktoré pôsobia na hmotu v prejavenom svete. Takto to vysvetlujú ľudia, ktorí sú výrazne posunutý do duchovna a hovoria, že hmota je niečo pre človeka neprirodzené. Preto návrat do Božieho kráľovstva pre tých hodných pri súde.
      Je to ale inak. Veľkí duchovní myslitelia upozorňujú na to, že žiť je potrebné v strede (jednote) medzi duchovnom a hmotou aby mal človek správny náhľad na svet a život. To znamená oboznamovať sa jak z vecami z duchovnej stránky, tak aj s vecami platné pre hmotu. Mal by mať správne poznanie toho, ako funguje tento svet a celý vesmír z po fyzikálnej stránke.
      Boha prirovnáva k sile čo je správne, ale lepšie na pochopenie je Boha pomenovať ako energia. Energia sama o sebe nič nespraví (tak ako sila), musí sa nahromadiť aby prekročila prieraznú veľkosť niečoho. Vtedy príde k reakcii a jej uvoľneniu. Hromadenie energie pred uvolnením v prejavenom svete už pociťujeme v náraste počtu zemetrasení, tornád, záplav, požiarov a pod. V duchovnej oblasti to vidíme ako prejavenie sa povahových čŕt, ktoré bytosť charakterizujú. Pomerne ľahko sa dá týmto spôsobom predstaviť aký dôsledok na celý svet a ľudí v ňom bude mať uvolnenie extrémneho množsva nahormadenej energie. Pre nábožensky a duchovne zmýšlajúcich to bude ten okmažik súdu, II.príchodu Krista a teda Boha, ktorý spraví poriadok na celej zemi. Nepripraveným život odoberie a pripraveným dá šancu na prežitie a pokračovanie v nadchádzajúcom zlatom veku.
      A teraz pozor! Pripravení nemusia byť le tí dobrí, ale aj tí na opačnej strane a to len preto, lebo získajú informácie o tom čo sa udeje v prejavenom svete o niečo skôr a neposunú ich ďalej (tajomstvo).

     • Israismael

      Ešte chcem presnejsie upraviť jedno slovo v predošlom odkaze aby to nevyznelo divne..Ak sa má Boh prejaviť aj bytostne musí dať na seba a na svoje Božské jadro a teda Božieho ducha plašť=obal.. nie plast ,ako niečo plastické ..čiže taká malá oprava v texte …

     • Israismael

      Ak budeš mať čas prečítaj si to celé v poradí a v správnosti prednášok tu:
      http://www.abdrushin.sk/vo-svetle-pravdy/ ..možno ti to bude trvať pol roka lebo sú to dve knihy ..kniha1 a kniha 2… ale až po prečítaní absolútne všetkého dostaneš obraz a Pravdu ..nesmie sa nič preskakovať …
      Oveľa rýchlejšie je vypočuť si audioknihy, Abdrushin Vo svetle Pravdy c1 c2 c3 ..to je vyše 50hod a nie je to v poradí ako to bolo napísané knižné Pánom v roku 1931 ..Čo však vôbec nevadí aby človek získal obrovské duchovné Poznanie pre svojho ľudského ducha a mohol sa tým zachrániť v prichádzajúcom božom Súde ktorý sa pomaly začne odvíjať na tejto planéte …

     • Objektívne

      @Israismael:
      Ešte jedna otázka… Kam sa chceš dostať pri tom zachránení, alebo lepšie kde si myslíš, že skončíš po zachránení?

     • Israismael

      Objektívne :
      Nezachranuje sa telo.. ale to čo je hlavná podstata človeka =duch, zivy ľudský duch,ktorý až umrie je obalený novým telom (dušou=jemnohmotnym telom) ..Ten má dve cesty po odložení pozemského tela=po pozemskej smrti ,a to ako každý ľudský duch,a teda to sú aj dve cesty každého jedného človeka žijúceho na tejto pozemskej plání ,,.1.postup hore do svetla ak bude ľahký a svetlý ..alebo 2. zošup dole do temna,ak bude plašť jemnohmotneho tela ťažký a temný ..
      Ešte je možnost taka ,že kto dožije tisícročnú ríšu na tejto zemi a bude patriť k svetlým dusiam ,že bude môcť každý takýto človek žiť ďalej v pozemskom tele po ukončení Božieho Súde a bude môcť spolupôsobit v novom svete, v ktorom bude vládnuť už iba Božia vôľa ..Odkiaľ by som to asi vedel ? Všetko je to spísané v Slove , v knihe Posolstva Grálu Vo svetle Pravdy od spomínaného Ducha Pravdy ..pripomínam to po niekoľkokrát,že avizoval ho sám Ježiš ,ze nám všetko v objasní na konci vekov v ktorých sa nachádzame práve v týchto časoch..To naozaj nie sú rozprávky !!!

     • Objektívne

      Myslel som si to a neznevažujem to aj keď mám na to, o čo by mal človek pri tejto udalosti usilovať iný názor. V podstate je to tak dobre, pretože 90 až 95 percent ľudí na zemi nebude mať inú možnosť a bude potrebné byť psychicky vyrovnaný s odchodom do večných lovíšť nazývaného rôznymi názvami ako napríklad Kráľovstvo Božie, Zlatý vek, prechod do 5D, jemnohmotný svet a pod.
      Cirkev už 2000 rokov pripravuje svoje ovečky na tento odchod, ale nie je to len cirkev. Sú to aj rôzni tzv.kontaktéri, ktorí sa objavili v 20.storočí a hovoria, že zachraňovať budú mimozemšťania. Je to cielené na odpadlíkov od viery, teda tých ktorí prejavujú eminentný záujem v oblasti UFO a presídlení sa na iné planéty. Globalisti aj elita o tejto udalosti vie už minimálne 50 rokov a pripravili svoj vlastný plán záchrany celého ľudstva pod názvom vyľudňovanie, alebo depopulácia.

     • Objektívne

      K tej tisícročnej ríši by som poznamenal len toľko, že tú zažijú potomkovia tých, ktorí prežijú túto „udalosť“, tak ako to bolo aj pri zániku útvaru, ktorý nazývame Atlantída. My sme potomkovia tých, ktorí to prežili a nebol to len jeden človek a jeho rodina ktorého Biblia spomína pod menom Noe. Len treba vedieť na čo sa treba pripraviť a kam ísť aby to človek prežil.

     • Israismael

      Objektívne ,vypocuj si ešte raz ak si to nepočul ,už som raz dal ten link ,ale možno si to nepostrehol : nastav si čas 7h:58min TISICROCNA RISA
      https://m.youtube.com/watch?v=KbeEcFJMwAc&t=26942s

     • Objektívne

      Ďakujem za odkaz. Už som si to vypočul. Z 1.dielu už mám vypočutých 40%. Tak trochu ma mrzí, že je to len o duchovne, takmer nič o udalosti na urovni fyzična. Boh bude mať prostredníka, ktorý odštartuje udalosť. Bude ním Slnko.
      Tisícročná ríša, ktorá sa inak nazýva aj Zlatý vek nastal aj v tomto 12,000 ročnom cykle po „udalosti“, ktorú Biblia opisuje ako „Veľká potopa“, pričom potopa je len jedna z čiastkových udalostí, ktoré sa diali. Tieto udalosti sú cyklické a teda dá sa očakávať, že to čo sa dialo v minulosti sa bude diať aj teraz. Záznamy o tejto udalosti sú v každej svätej knihe, mytológiách, legendách, archeologických a geologických nálezoch… Napríklad Hinduisti majú podrobný popis troch predchádzajúcich vekov pred naším. Zlatý vek nenastal hneď po udalosti, pretože najprv bola doba ľadová. Až keď sa ľad rozpustil a to bolo zhruba za 1000 rokov, tak až potom nastal rozkvet civilizácie.

     • Israismael

      Objektívne ..ak budeš postupovať ďalej v počúvaní tých audioknih tak sa dostaneš aj k fyzičnu a udalostiam na našej pozemskej rovine,teda na tejto planéte Zem ..Všetko ale naozaj úplne všetko je vysvetlené ,a na každú otázku budeš mať jasnú odpoveď ..aj o poslednom súde ,akým spôsobom prebehne ,čo to bude za udalosť ,čo postihne svet a ľudí a pod ..Človek keď to počúva alebo číta knihu musí mať na zreteli že je to Slovo Ducha Pravdy pôsobiaceho v minulom storočí na zemi..Kto je však Duch Pravdy ? Aký duch prebýval v Abdrushinovy,narodenemu v roku 1875 ? My ľudia keď vstupujeme na zem a keď sa narodíme máme iba ľudského ducha ..On keď vstupoval na Zem narodením zo ženy mal Božieho ducha..Aj božské prichádzajúce na planétu sa musí narodiť z pozemskej ženy ,aby tu mohlo to božské ako človek s božim duchom pôsobiť ..To je zákon Boží pre túto zem ,že všetko čo sa tu dostane na túto pozemsku plán sa musí narodiť ,nemôže prísť hotové ,či spadnúť z neba ako hotové …žiadne ufo nedovezie Boha ,ani čerta ani nikoho a pod ..jedine zrodenim ,poslaním od Boha môže prísť na planétu božská pomoc ,,inkarnaciou …Ako sa to stalo to zrodenie aj s Ježišom aj s Abdrusinom to je všetko presne vysvetlené v knihe Posolstva Grálu ,vydanej v roku 1931 a aj v audioknihach na YouTube

     • Objektívne

      Ďakujem vypočujem si aj 2.diel. Môže byť, len niektoré veci ako napríklad veľká kométa je nepravdepodobná, Už by sme ju sme ju registrovali ďalekohladmi ak by to bol fyzický objekt. Súhlasím, že sa musí narodiť… Preto je potrebné aby ľudia túto udalosť prežili, aspoň niektorí, inak sa bude na to narodenie čakať milióny rokov kým sa z jednobunkového organizmu znova vyvinie bytosť do ktorej môže vstúpiť duch. To, čo sa tam hovorí, že všetko musí byť spravené nanovo aby boli ľudia lepší a napravení sa udeje po udalosti kedy nič nebude, všetko bude preč a ľudia budú zápasiť so zimou a hladom. Po týchto strašných skúsenostiach vyjdu z toho napravení a budú si vážiť jeden druhého.
      Ak máš v obľube filmy v ktorých sa nachádzajú niektoré udalosti, alebo zvláštnosti ako napríklad Matrix, tak doporučujem pozrieť film „Cesta“ z r.2009. Ukazuje to dobu niekoľko rokov po udalosti a je to veľmi smutný film. Neznamená to, že presne tak to bude. Je to len priblíženie sa tomu, čomu budú preživší čeliť.

     • Israismael

      @Objektívne
      Až sa dozvieš z audionahravok alebo z knihy Posolstva Grálu že ako je rozdelené všetko to božie Stvorenie,vcetne človeka a ľudí , že aké sféry a oblasti obsahuje Stvorenie , až potom pochopíš aj tu kométu ,ktorá spustí očistné obdobie tu na zemi( spôsobí to jej veľmi silné duchovné vyžarovanie,pretože je duchovného pôvodu a bude sa obaľovať hmotou keď príde k blízkosti Zemi a až potom ju zachytia aj vedci )…Musíš sa však dostat k časti správy z Posolstva kde sa hovorí o prehľade Stvorenia :PREHLAD STVORENIA
      1.Bozska úroveň,sféra ,najvyššia oblasť =v tejto sfére žijú božské bytosti ,archanjeli ,anjeli a pod ..Nad ňou je ten Najvyšší Zdroj všetkého =Boh ..Bezprecedentná a nepochopiteľná sféra bezbytostneho Boha
      2.Duchovna úroveň ,sféra ,pod úrovňou Božskej sféry – v týchto sférach žijú vyvinuti duchovia ľudí ktorí nikdy nemuseli pre vývoj až na zem ..AVSAK z tej najnižšej roviny duchovnej sféry pochádza aj nás ľudský pozemský duch ,ktorý ale už musel pre vývoj do nížin do hrubohmotnosti (na Zem),aby precitol a dospel k seba-vedomiu ..Pozn: ľudský nevyvinuty duch nás ľudí túži po vývoji z nevedomia do sebavedomia ,preto musí podľa zákona Boha až dole do hmoty ..Vysoko vyvinuti duchovia to nemusia absolvovať ,pretože sa vyvíjali v najvyššej duchovnej sfére od samého prvopociatku a od prvopociatku boli aj vedomymi . duchovna sféra sa delí na dve oddelenia ..my sme ako ľudskí duchovia z toho spodného oddelenia , ktore potrebuje vývoj ..nemýlit si pozemského človeka s duchom človeka ..Telo je len obalom pre nášho živého ducha ..
      3.Bytostna úroveň ,sféra,pod úrovňou Duchovnej sféry – odtiaľ prichádzajú na svet do hmoty zvieratá ale žijú tu aj vysokovyvinute Bytosti v tzv Valhale alebo na Olympe ..taktiež tu žijú aj tzv malí bytostní ,elfovia a pod ,ktorý majú mnoho čo do cinenia s pozemským človekom
      4.HMOTNA UROVEN-SVET ,pod úrovňou Bytostnej sféry je teda
      Hmotná sféra ,svet ktorý má dve časti a to jemnohmotnu sféru ,kde prebyvaju duše našich zosnulých po pozemskej smrti a nám je ľudským okom a zmyslami neviditeľná ,nehmatateľna..
      A druhá časť to je tá naša kde žijú ľudia v pozemských telách a je najnižšia v celom stvorení a je to hrubohmotna časť =sféra ,so všetkými viditeľnými telesami ,hviezdami nad hlavou a pod
      Kométa súdu prechádza všetkými sférami od tej najvyššej a mieri ku nám k zemi už niekoľko desiatok rokov ,pretože bola vyslaná k Zemi k súdu … ale naša veda ju ešte nemôže vidieť pretože už len najbližšie okolie hrubohmotnosti ,čo je jemnohmotost nemôže byť viditeľné ľudským okom ani prístrojmi . ..ona sa postupne bude obaľovať hrubou hmotou a bude viditeľna akonáhle sa priblíži k Zemi …Ale aj k tomu výkladu sa dostanes a bude ti to vysvetlené ak budeš trpezlivý ..

     • Objektívne

      Ja to viem trocha inak a je to o dimenziách, ktorých je osem čo súvisí so základným a najdokonalejším tvarom vytváranej hmoty v tomto vesmíre a tým je oktahedron, inak nazývaný aj kryštál v tvare plnej pyramídy. Ďaľšími základnými tvarmi menej dokonalými sú tzv.Platónske telesá. Všetka hmota v tomto vesmíre je vytvorená z týchto základných tvarov. Kto, alebo čo je to Boh? Na túto otázku už poznáme odpoveď.
      Boh je podľa tej knihy sila, alebo energia. Súhlasím do tej miery, že sila, alebo energia je len prejavom Boha. Nehovorí to kde on existuje a čo to je. Čoraz častejšie sa hovorí, že vesmír má holografickú podstatu. Je to tak správne a teda vyššia úroveň nad prejavom sily sú informácie. Na vytvorenie holografického obrazu vesmíru sú potrebné informácie. Tie sú umiestnené v základnej dimenzii a teda tej prvej. Sú tam informácie o všetkých atómoch/prvkoch vytváraného vesmíru a tiež informácie o nehmotných objektoch, napríklad dušiach. Vesmír je vytváraný holografickými statickými obrazmi bez času v Planckovom čase rýchlosťou svetla. Každý obraz je na iných súradniciach, čo vytvára pohyb (rozpínanie vesmíru) a čas. Z tejto prvej dimenzie sú informácie prenášané do iných dimenzií. Duša/duch je prenášaný na rovnaké súradnice hmotnej bytosti. Že to tak funguje je možné dokázať, pretože každá častia má duálnu podobu. Raz sa hovorí o častici a inokedy o vlne. Dualita vlna/častica.
      To, čo sa uvádza v knihe nie je možné dokázať, je to oblasť viery.
      Celá existencia je do ostatných dimenzií prenášaná na modulovanej nosnej vlne v ktorej sú zakódované informácie o každej častici v celom vesmíre. Že sú častice prejavom frekfencií je možné pozorovať pomocou optického hranola, ktorým vieme detekovať vlnové charakteristiky každého prvku. To, čo pozorujeme pri prechode nekohorentného svetla cez optický hranol sú spektrálne čiary rôznych prvkov. http://universevocab.weebly.com/spectral-lines.html
      Tieto čiary je možné chápať ako pulzy a je možné si všimnúť, že sú niekedy hrubšie (svetlejšie) čo sa kóduje ako intenzita (amplitúda). Pri znalosti teórie signálov je možné povedať, že sa to celé podobá na niečo ako pulzne amplitúdová modulácia (PAM) a teda informácia o každom prvku je zakódovaná do pulzov. Priestory medzi impulzmi tvoria frekvenčne alebo fázovo modulovanú časť impulznej modulácie. Každý prvok Mendelejevovej tabuľky je tvorený frekfenciami, ktoré ho charakterizujú. Funguje to aj obrátene kedy častice (fotóny) ako prejavy interakcií opúšťajú túto dimenziu vo forme vlny (informácie) a vracajú sa späť k zdroju (Bohu) do 1.dimenzie. Tomu sa inak hovorí aj, že Boh sa pozerá na svet našimi očami. Toto je len základ, pretože 3.dimenzia je dimenziou všetkého neživého, V 4. až do 6. dimenzie žijú nám známe bytosti, pričom v 6. sú nehmotnej povahy ako anjeli. 7D sú planéty, 8D sú hviezdy, tiež všetko ako živé bytosti.

   • Israismael, je vidieť, že túžba po duchovnom poznaní bola u ľudí zámerne predom podchytená aby sa pri prebúdzaní ich ducha chytili do pasce nadšenia z rôznych tajomstiev a nevšedných informácií.
    Ono by ani toto nebolo na škodu ak by v duchovnom hľadaní kráčali daley ale nakoľko ich duch nieje ešte dostatočne prebudený tak sa v tých lákavých ezoterických a vedeckých vodách utopia.
    Našťastie je sa z toho možnosť dostať ale už s tým rozumovym balastom záhad a tajomstiev, ktorý v sebe chránia ako nejaký poklad a nechcú sa ho vzdať je to omnoho ťažšie.

 8. Dodám toto:
  Připomělo mi to Srí Lanku, kdy jsem psal o tom, že velká část západní Evropy bude v roce 2023 (přidám nyní rok 2024) vypadat jako dnešní Srí Lanka! Připomenu, potravinové nepokoje na Srí Lance 2022, kdy protestující bijí policii, vypalují domy, byl vydán rozkaz k potlačení nepokojů a možnost střílet na civilisty. Záběry ze Srí Lanky, kde se lidé bouří proti politikům i policii. Policie má povoleno střílet… Je fakt, že od prázdnin 2023 jsem to téma dlouho neaktualizoval, ale připomenu:

  forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=7&t=11&p=358&hilit=sri+lanka#p358

  I jiné země, jako Peru, Ekvádor již zažily masové násilí a povstání..
  Dle těch srá*čů z agendy: POTRAVINY = GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ.

  Čeká nás nahrazení velké části stavů hovězího a mléčného dobytka, vepřového a kuřecího masa, na které obyvatelstvo spoléhá, pokud jde o bílkoviny, larvami hmyzu, moučnými červy, cvrčky atd.atd.. Globální zásoby potravin se stále snižují a celosvětový hlad vzrostl na extrémně alarmující úroveň… A média pro debi*lní ofce (žumpu typu ČT, Seznam, CNN..) o tomto mlčí.. A když už info, tak jen okrajově. A ovce, ty jsou vždy tím problémem!

  = Holá pravda se ukazuje jasněji než kdy jindy: Všichni jsme nyní jako srílanští farmáři!!

  A k tomu ISIS se připravuje na krvavý návrat uprostřed konfliktu v Gaze, Severní Korea vypálila 200 dělostřeleckých granátů na jihokorejský ostrov Yeonpyeong.. Probíhají války a za všemi stojí Amerika!!

  A víte co? Neexistuje účinnější způsob vylidňování než válka, hladomor a epidemie. Není zajímavé, že všechny tři tyto osvědčené metody vyvražďování jsou ve hře právě teď?!

  A toto: Co mají společného stávky v Německu, protesty bavorských zemědělců a snaha generál-prezidenta Petra Pavla o zavedení eura v České republice? Co je to appendixová ekonomika a jak obvykle končí? Proč na propad německého průmyslu doplatí nejvíce český důchodce a hned po něm česká rodina? A jak skončí myš, která řvala? Frontální střet s drsnou realitou po 35 letech od sametu je tady!

  aeronet.news/co-maji-spolecneho-stavky-v-nemecku-protesty-bavorskych-zemedelcu-a-snaha-general-prezidenta-petra-pavla-o-zavedeni-eura-v-ceske-republice-co-je-to-appendixova-ekonomika-a-jak-obvykle-konci/

 9. WHO asi nečítala rozprávku o Nahom kráľovi. Inak by sa nečudovala malej skupinke disidentov, ktorí odhalili pravdu. V tej rozprávke jedno malé dieťa tiež odhalilo pravdu.
  Pravda je na očiach, existuje. Lož treba vyrábať a udržiavať pri živote v každom okamihu.

  • Pravda je zahádzaná mediálnymi „matracmi“ – viem o čom je bordel v mojej druhej izbe.

   • o čom je bordel v druhej izbe tvojej je zahádzaná matracmi ako by sa tam niečo dialo nekalé ______°°

    • Bordel v mojej druhej izbe spočíva v tom, že je to zásobovacia izba – ty tupelo sprosté – boža sprostá – jedným slovom – krava!

 10. Do Polských škol přichází tsunami LGBT propagandy

  https://aktax.cz/do-polskych-skol-prichazi-tsunami-lgbt-propagandy/

  • LGBT v skolach he nic.. YOUTUBE je cely o LGBT a programacii mysle deti….Takze LGBT agenda v skolach nehraje velku rolu. YOUTUBE, TIKTOK a ine odvadzaju ovela lepsiu piracy co satyka LGBT. Rodicia su totalni ignoranti… Ono SA I’m to vrati naspatjak bumerang ,ked deti vyrstu..

 11. Ti kreténi si fakt myslí, že vymyslí další pandééémii a lidi jim na to po zkušenostech s jejich zločiny opět skočí? Tak to jim kape fest na karbid! Nebo to chtějí udělat násilím? To potom budou muset otevřeně vraždit lidi na ulici! Jsou to zmrdi a měli by viset!

 12. Strašení „tající Antarktidou“ odhaleno jako PODVOD: Antarktický led je mnohem stabilnější, než se dříve předpokládalo

  https://aktax.cz/straseni-tajici-antarktidou-odhaleno-jako-podvod/

  • Objektívne

   Aj vy už čítate len nadpisy? V tej správe sa hovorí, že na niektorých miestach ľad taje a na niektorých pribúda. Je to podobné tzv.globálnemu otepľovaniu, kde na niektorých miestach je vyššia teplota ako bývala a na niektorých je chladnejšie ako bývalo, ale keď sa to spriemeruje, tak k žiadnemu otepľovaniu nedochádza.

 13. Dávám do pozornosti film pode skutečné události o Rakouském městě které si v čase krize tisklo poukázky ,vlastní lokální měnu a tím si velmi pomohlo. Peníze jsou jen bezcenné oběživo .Samozřejmně jim to bankstři soudně zatrhli. https://www.youtube.com/watch?v=MakwsQAeyBI&t=6s

Pridajte komentár

*