Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Generálny tajomník OSN priznal, že Nový svetový poriadok zlyháva. Agenda 2030 je v ohrození


Print Friendly, PDF & Email

Generálny tajomník OSN priznal, že Nový svetový poriadok zlyháva. Agenda 2030 je v ohrození

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) Globalisti združení v Organizácii spojených národov sa zišli v New Yorku, aby sa zúčastnili na samite o cieľoch trvalo udržateľného rozvoja a navrhli „naliehavý plán“ na záchranu Agendy 2030.

Podľa generálneho tajomníka OSN Antónia Guterresa je totiž toto hlboko nepopulárne globalistické sprisahanie „v nebezpečenstve“.

Tohtoročný vrcholový samit OSN prichádza v strede časového rámca na implementáciu programu „Agenda 2030“, ktorý sa oficiálne začal 1. januára 2016.Vvyhlásenie zverejnené na webovej stránke organizácie uvádza:

„Agenda 2030 je prísľub, nie záruka. V polčase implementácie je tento sľub v hlbokom ohrození. Prvýkrát za posledné desaťročia sa rozvojový pokrok obracia…“

Následne po utorkovom prejave pred účastníkmi samitu Guterres povedal:

„Dnes len 15% cieľov ide podľa plánu, pričom väčšina ide dokonca opačným smerom, preto vyzývam na globálny záchranný plán na vytrhnutie cieľov udržateľného rozvoja z čeľustí porážky.“

Portál American Thinker k téme uvádza:

Pred samitom OSN poskytol Guterres rozhovor Mite Hosaliovej, zástupkyni riaditeľa pre správu OSN. Hosaliová otvorila diskusiu nasledovne:

„Hovoríme tu na vrchole 78. zasadnutia Valného zhromaždenia OSN, kde sa očakáva rekordný počet svetových lídrov, ale z P5 je tu iba jedna hlava štátu… Čo to hovorí o OSN ako o centre diplomacie v čase, keď sú krízy na toľkých frontoch?“

(Poznámka: „P5“ označuje „päť stálych“ členov Bezpečnostnej rady zriadenej chartou OSN v roku 1945.)

Na zodpovedanie Hosaliovej otázky nemusíte byť raketovým vedcom – je jasné, že „OSN ako centrum diplomacie“ sa spolu s úspešnou implementáciou Agendy 2030 a cieľov udržateľného rozvoja rýchlo zmenšuje.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

A ktože je to tá jediná hlava štátu? No predsa geriatrik Joe Biden – niet divu, že nikto iný nechcel prísť!

Rozhovor si (v angličtine) môžete vypočuť tu:

A ten zvyšok „svetových lídrov“ – sú to aspoň hlavy štátov? Alebo sú títo „svetoví lídri“ len nevolenými predstaviteľmi tieňovej svetovlády?

Guterres odpovedal Hosoaliovej pomerne podráždene (veľmi defenzívne?), pričom poznamenal „v prvom rade“, že samit „nie je veľtrh márnosti“. Ale nebudeme mu oponovať, pretože presne tým samit OSN je.

Títo „lídri“ nie sú volení (lebo sú dosadení), no zhromažďujú sa v New Yorku, aby predstierali, že sú legitímnymi tvorcami politiky.

A navyše, jedinou skutočnou hlavou štátu P5, ktorá sa dostavila na tento „veľmi dôležitý“ samit, je Joe Biden, ktorý okrem toho, že je totálna troska, aj sám nezákonne zastáva úlohu hlavy štátu. Aké ponižujúce!

Záver

Na záver zopakujme úvodný citát zo začiatku tohto článku, v ktorom Guterres uvádza, že „bohužiaľ“ v tomto okamihu sa ciele udržateľného rozvoja „nepohybujú správnym smerom“.

Toto nás priam napĺňa šťastím!

Stop Candida

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Za všetok nezdar NWO môžu vidláci!
  https://www.bombuj.si/online-film-vidlaci
  https://images-madmat-cdn.rshop.sk/lg/products/982fb3673c31f24c8b9092c6ad9b1508.jpg
  https://viddly.net › eng10
  Viddly – Free YouTube Downloader and Converter for Windows
  Download and Convert YouTube videos for free with Viddly. Viddly offers the fastest way to save YouTube videos up to 8K quality in a wide range of formats, such as MP4, MP3, AAC, 3GP, WEBM and more, for free!

  • Som v t.č. dopozerala Vidlákov a hneď ma napadlo, že na takýto „ozdravný“ pobyt k Amišom, by mali byť poslaní i tí slovenskí rýchlo-kvasení zbohatlíci.

   (Ne)viem si tam predstaviť zo ženského politického spektra: Čapútovú, Remišovú, Cigánikovú, z mužov: Borko Kollár, Matovič, Naď. Boli by tam aspoň k niečomu užitoční a naučili by sa robiť – rukami..

   Jedna z posledných chvíľ filmu bolo, keď im hlavný Amiš prišiel na podvod, pričom podotkol: „Vedeli sme od začiatku o tom, že nie ste skutoční Jacob a Ema, ale prišli ste akurát včas, lebo sme potrebovali s koňom Johnom a s jedným ručným plúžikom – zorať niekoľko ha pole, aby mohla byť zasadená kukurica“.
   Pekný film. Sú to ešte tie „sladké“ 90-tky..

   P.S. 1 – Ak by tu mal niekto tipy a linky na dobré komédie (pozn.: tragédie, vraždy, korupciu, okrádanie prežívame v tomto reále za oknom na dennom poriadku..), tak by som si ich stiahla..

   P.S. 2 – Ako som tu už niekedy spomínala, rada pozerám české seriály a naposledy som sa SUPER pobavila na II. sérii: “Černé vdovy“ (výborné herecké výkony: Jitka Čvančarová, Jana Plodková, Lucia Šíposová), ktoré sa zbavili svojich „agresívnych“ manželom tým, že ich vyhodili prostredníctvom „obyčajnej“ torty – s celou loďou do povetria a aby následne ekonomicky prežili, začali piecť lízatka, koláčiky, torty s presnou a detailnou receptúrou, ktorej obsahom bolo akurát to správne namiešané množstvo – maryšky.

   V II. odkaze je naspievaná pieseň k seriálu.

   https://serial.kukaj.io/cerne-vdovy/S01E01

   https://www.youtube.com/watch?v=AfpzcCx2vwY

   P.S: 3 – Predpokladám, že tunajší prispievatelia z ČR to dobre poznajú. Díky!

   • Ajša

    Interstate 60, bravúrna komédia s principiálnými myšlienkami
    Delicatesesy : francúzka čierna komédia (jedna z mojich naj), ( k tej mám aj príbeh)
    Death on funeral : Anglická čierna komédia a potom reamake americká, ale obidve vydarené, najprv pozrieť anglickú verziu

    Raňajkujem, tak ma nenapadá všetko, priebežne budem posielať tipy, niečo možno ste už videli.

    • Ajša

     A milion ways to die in the West : trocha čierna komédia, najlepšia v originále kto dobre rozumie, lebo tie hlášky sú vskutku dobré.

     A ten istý režisér sa podujal aj na urobení paródie na StarTrek a je to fakt dobré a so skvelými myšlienkami na dnešnú dobu. The Orville, treba vyskúšať, každý máme iný vkus.

    • seneca,
     veľká vďaka za Tvoju ochotu, čas a tipy na filmy, ktoré si určite rada – mrknem.

     P.S. Mám za to, že v dnešných dňoch je oveľa duchovne i mentálne zložitejšie človeka rozosmiať, ako ho vohnať do ríše Strachu, Depresií, Nenávisti, Zloby, Pomsty..
     Hľadám v tejto dobe u ľudí Radosť, Smiech a ak nie ten – tak aspoň – malinkatý Úsmev.

     To, že je súčasná doba tragická, neznamená, že MY VŠETCI – musíme byť automaticky – TRAGÉDI!

     Vďaka za pochopenie!

     • Tu a Teraz…

      Sa smejeme každý deň, ale sem tam aj zanadávam vybranými slovami, ale na vlastnú nepozornosť a hlúposť, jedine ja som strojcom svojho šťastia. Ak moju pohodu niekto iný rozbije, tak som Ja slabý, ten druhý ma skúša, ako na tom som.

      Nevieme dňa ani hodiny…
      Väčšinu, čo som v práci viezol, nepredpokladali, že sa ich deň skončí v nemocnici…

      Tu a Teraz sa treba tešiť, smiať, poďakovať sa niekomu…kto prispel k životu, tak ako ho doteraz žijeme a že ich neni málo, komu je možné poďakovať… a aj kopnúť do ri.i a vykopnúť do pracovného procesu.

      Čínske porekadlo hovorí : Kto nepracuje, nech neje.

      Smiech lieči a je zadarmo.

      Nech sa nám darí, najlepšie, ako potrebujeme.

  • Práve tí ktorí nikdy nerozmýšľajú o inom živote než o tom ktorý svojimi očami dennodenne vidia – tak práve tí by boli hneď médiami spracovaní ak by videli na oblohe hologramy invázie ufo. Tí ktorí sa vždy vysmievali každému kto v ich blízkosti len špitol o ufo či sa zaoberal vecami našou civilizáciou zámerne vytesnovanými – práve tí by boli ochotní uveriť a podriadiť sa každej vládnej kravine ak by k tomu prišlo.
   Je jedno s čím elity prídu – či je to „virus“ či „ufoinvázia“, môže to byť čokoľvek absurdné a absolútna fantasmagorina – vždy sa nájde dosť ľudí, ktorí to príjmú bez rozmýšľania.
   Rozmýšľať by začali – majú čím ale ten cit – to „vnútorné peříčko vznášajúce sa v duši“ schopné zachytiť aj ten najmenší vánok z akéhokoľvek smeru sa u nich voľne nevznáša ale leží na dne duše zahádzané rozumovým balastom a to jak tým svojím tak aj prijatím zvonka. Preto sa cítia ohrození iba tým čo zaregistrujú cez svoj mozog – a na takú manipuláciu a strašenie sú masmédiá majstri.
   Preto najväčším nebezpečím pre ľudstvo sú bezcitní ľudia lebo tí sa dajú dokonale zmanipulovať a naviesť na čokoľvek.
   Oni bez hmotných dôkazov sú stratení a vnútorne „nezavetria“, že niečo nesedí. A á masmediálna propaganda to je pre nich hmotný dôkaz – tak ďaleko sa nechali oblbnúť a stať sa nebezpečnými pre ostatných.
   Proste sa môžeme dožiť toho, že prídu s takou absurditou.- s takým „ohrozením“, že budeme valiť bulvy….a časť spoločnosti tú absurditu zasa prijme.
   Zmocniť sa ľudstva cez „ufoinváziu“ – kto by si pred xxxx rokmi na to vsadil? Ale dnes to vyzerá tak, že mediálne debilizačné prostriedky takých ľudí dokázali „vyrobiť“.

   • Základná otázka života vesmíru a vôbec…

    https://www.youtube.com/watch?v=QkttuCQizRQ

   • Rozmýšľanie je náročné a bolí. Vraj najťažšie je včas sa správne rozhodnúť – nerozhodnosť je jednou z najhorších vlastností. Preto sa prevažná časť populácie (občanov) necháva unášať prúdom, presnejšie mediálnym, mainstreamovým prúdom a potom, ak sa nenaplnia predstavy, mudrovať a nadávať na režim …

    • Rozhodovanie je ťažké ale dosť ľudí si z toho hlavu nerobí a automaticky zvolia cestu najmenšieho odporu – veď o čo ide, že? Veď keď nejde o život tak nejde o nič.. – také sú to idiotské reči.
     Niektorí ľudia naozaj berú ten život na Zemi ako nejaký samozrejmý jav a snažia si ho viesť v duchu akéhosi núteného pobytu na dovolenke, ktorý začal ich narodením – lebo inak prečo by tú boli, že? A tak sa snažia si tú „dovolenku“ skvalitniť – keď tu už sú. A je pre nich jedno akú má kvalitu ale je to podľa ich slov „ich život“ a „ich právo na čokoľvek“ a tak to vyzerá, že aj „právo“ žiť na Zemi ako nejakí nezávislí ludskí „bohovia“ a je jedno či taký malý bôžik má v ruke lopatu alebo riadi firmu či štát. Robia si čo chcú v tom zmysle, že žijú pre daný okamih plus mínus pár hodín či dní. Ale na záležitosti presahujúce pozemský život nemyslia a nieto ešte byť aspoň trocha zvedaví na to ako sa žije napríklad v „nebi“ a či vôbec nejaké existuje alebo k čomu to vôbec je. A tiež ich neznepokojuje, či ten veľmi zjednodušený výraz „v nebi“ či v „raji“ náhodou nenesie v sebe niečo čo by mali vedieť a či v tej zjednodušenosti výrazu sa neskrýva nejaká fatálna zrada – či by sa ním nemali hlbšie zaoberať.
     Takí majú v živote na Zemi kopec energie nakoľko sa nezaťažujú ani tým čím by sa zaťažovať mali a tak ich každý kto chce poznať o svete viac v tom ich spánku na „dovolenke“ na Zemi neskutočne vyrušuje a dráždi až k zúrivosti. Každé filozofovanie je pre nich zaťažujúce – myslím počúvať ho od niekoho iného – je to pre nich strata času a na všetko povedia „čo narobíš“ či „taký je svet“ – to akokeby mi povedali: „daj mi pokoj, mňa to nezaujíma!“. Sú takí čisto praktickí, že je to pre ich okolie až unavujúce, … keďže nič ľudské nechápu. A vzdelanie pri tom nehrá absolútne žiadnu rolu a sú zo všetkých soc. skupín.
     A hlavne nedajú prejaviť sa iným – a keď už iných nevedia ustrážiť v ich prejavoch tak okamžite poukazujú na ich chyby. Strážia nás permanentne.

 2. A máme to tu, opäť rovnakéí primitívy idú sponzorovať ďaľších primitívov… psychopati dokažu spolupracovať, keď im ide o spoločné dobro !
  https://www.hlavnespravy.sk/kto-su-oligarchovia-v-pozadi-progresivneho-slovenska/3266132

 3. igor chaun, 40 minutový pořad o době covidové,…
  https://youtu.be/w2j7UBGKub8

 4. Hm….ďalšia elita národa.
  Mala by vzniknúť škola kde by sa všetci, ktorým leží na srdci blaho Slovenska učili ako riadiť štát, vysokovzdelaní ľudia s dokonalým prehľadom o živote ľudí na Slovensku. Dnes sa môže stať politikom hocikto- len sa treba vedieť šupnúť do tej správnej strany, ktorá z neho urobí veľkého politika za 4 roky napr. ( naučí sa gestikulovať rukami) Je to futuristické, viem ….Slovensko má múdrych vzdelaných ľudí, len tí sa do politiky nehrnú pretože majú radi svoju profesiu, kľud, rodinu a majú svoju inteligenčnú úroveň.

  • Toto sa realizovalo v monarchiách, v ktorých si monarchovia vychovávali svojich potomkov práve ku kompetenciám riadiť štát. Dnes na to sú Sorošove pojebané open európske politológie – ako rozjebať štát, takže z nich východzí politruk /momentálne ich je veľa v samosprávach, lebo túžia po vyššej politickej kariére – dostať sa do prúdu peňazí a úplatkov/ by musel robiť presný opak. DVTR ani KSB ti nájomný politik nikdy študovať nebude. V momentálnej situ rozklad ešte nie je dokončený a ak príde normalizácia, tak len bude konzervovať status quo rozkladu. O. i. by nenájomný Štátnik a zároveň vizionár mal poznať Protokoly sionských mudrcov, aby vedel, kto je jeho skutočný vnútorný nepriateľ. O tomto systematicky mlčí aj Infovojna – slovo konceptualita v riadení tam nikdy nepadne, a konceptuálne u nás fungujú len Protokoly. KSB a DVTR je antitéza Protokolov!

  • Všimněte si nikde není spomenut živí člověk .Je to jen správa subjektů,občanů,jednotlivců teda věcí ,ne lidí dýchajících ,tvořících myslících se svobodnou vůlí. Kdy se už odlepíte od nástroje jejich moci-politiky? .Začnime si konečně své uzemí a život spravovat sami my živý lidé.
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Politika

 5. Sláva Rodům dneska stejně jako před roky o NAŠí cestě mimoNĚ
  velmi zajímavé vysílání, týká se voleb OP a PASů,…
  https://www.youtube.com/watch?v=KoJkDhTHCig

 6. A to je dobře . přeci se ti zmetci jen tak nedostanou k moci . Nevyjde jim to neb lidi už to globalistické svinstvo prohlédli a jsou o mnoho chytřejší než ti „lidumilové“ jako je Soros , Gates , Rotshild a Rockefeller . Nesmí jim to projít !!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. Scott Ritter: Ukrajina je důkazem, že Americká armáda není připravena na velkou válku

  https://aktax.cz/scott-ritter-ukrajina-je-dukazem-ze-americka-armada-neni-pripravena-na-velkou-valku/

 8. Jeffrey Sachs: Rozšiřování NATO a destrukce Ukrajiny

  https://aktax.cz/jeffrey-sachs-rozsirovani-nato-a-destrukce-ukrajiny/

 9. Opojení z arogance moci se náhle překlopilo na probuzení do reality – fantas-magorie typu NWO už nikdo nechce – neboť všichni touží po moci Tak zbývá už jen a pouze křeč…

 10. Od dnes 22. septembra 2023 začína staroslovanský nový rok 7532 od Stvorenia Sveta v Hviezdnom Chráme!

 11. + Důvěřujte vládě a zprávám..
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_4515.jpg

 12. VIDEO: „Ťahajte do pekla, pretože tam patríte! Ľudia nás platia za to, aby sme hájili ich záujmy!,“ odkázala globalistickým tyranom nemecká europoslankyňa Christine Anderson
  https://www.infovojna.bz/article/video-tahajte-do-pekla-pretoze-tam-patrite-ludia-nas-platia-za-to-aby-sme-hajili-ich-zaujmy-odkazala-globalistickym-tyranom-nemecka-europoslankyna-christine-anderson

Pridajte komentár

*