Na chemoterapiu ZOMIERA ročne vyše milióna ľudí, na rakovinu len 750 000 – čo tu nesedí?


Print Friendly, PDF & Email

Na chemoterapiu ZOMIERA ročne vyše milióna ľudí, na rakovinu však len 750 000 – čo na tom nesedí?

(Štúdia: ncbi.nlm.nih.gov) Chemickú vojnu proti ľudstvu zahájila pred už takmer sto rokmi Americká lekárska asociácia, keď z lekárskych fakúlt odstránila prednášky o výžive a dala súhlas na akúkoľvek objavujúcu sa chemickú liečbu, ktorú si mohol ktorýkoľvek lekár vybrať na liečenie svojich pacientov.

Potom sa objavili spracované potraviny, vakcíny, chemoterapia a geneticky upravené organizmy, ktoré priliali olej do ohňa epidémii ochorení, ktorým sa by sa dalo predchádzať.

Príčina úmrtí: Chemoterapia verzus rakovina

Stačí sa prizrieť obdobiu rokov 2001 až 2019. Zistíme, že v ňom zomrelo na chemoterapiu (nie na rakovinu) takmer okolo 20 miliónov ľudí, čo je vyše 1 milón ročne (zdroj). Pričom iba na samotnú rakovinu zomiera každý rok v USA zhruba 750 000 ľudí.

Matematika vám hovorí, aby ste to s chemoterapiou radšej ani neskúšali. Kto však pozná skutočné štatistiky úmrtí, ktoré sa nepublikujú v televízii, na Googli, ani sa o nich nehovorí v onkologických nemocniciach?

Krátkodobé a dlhodobé vedľajšie účinky chemoterapie úplne stačia na to, aby ju odmietol každý duševne zdravý človek, ktorý ešte vymytý mozog nemá masmédiami a svojimi šarlatánskymi lekármi.

Namiesto nich aby si mal vybrať iné možnosti, ktoré preukázali oveľa lepšie šance na porazenie rakoviny a pritom doslova neničia ľudský imunitný systém.

Zamyslime sa nad faktom, že keby nejaká prírodná, holistická liečba na tejto planéte spôsobovala také desivé, intenzívne, telo a myseľ ničiace „vedľajšie“ účinky ako chemoterapia.

Štátne úrady a mainstreamové médiá by ju isto nazvali „šarlatánskou“ medicínou, úplne by ju zosmiešnili v médiách a všetci doktori medicíny a onkológovia by sa postarali o jej upadnutie do zabudnutia skôr, ako by ste povedali „švec“.

„Vedľajšie účinky“ chemoterapie, ktoré by mal zvážiť každý pacient, pri 97,9 % miere ZLYHÁVANIA tejto katastrofálnej mainstreamovej „liečby“

Prvými vedľajšími účinkami, ktoré si pri zvažovaní chemoterapie v duchu predstaví väčšina ľudí, sú nevoľnosť a padanie vlasov, no to je iba špička diabolského ľadovca.

Vedeli ste, že 75 % onkológov by pre seba či svojich príbuzných o chemoterapii vyslovene ani len NEUVAŽOVALO?

A vôbec to nie je preto, že len trojmesačná až šesťmesačná liečba operáciou, ožarovaním a chemoterapiou stojí čosi medzi 30 000 a 50 000 dolárov.

Lekári, ktorí odporúčajú a vykonávajú chemoterapiu a ožarovanie, vedia, že ničia imunitný systém, deformujú zdravé bunky a spôsobujú vznik nových rakovín v iných častiach tela.

Priemerná miera úspešnosti chemoterapie pri zažehnaní liečenej rakoviny predstavuje úbohé 2,1 až 2,3 percentá (zdroj), no kto o tom vie?

Na tomto mieste uvedieme zoznam 10 najočividnejších vedľajších účinkov a budete šokovaní tými zákernými, o ktorých sa väčšina lekárov nikdy nezmieňuje. Práve tak, ako keď presadzujú očkovania a lieky na predpis.

1. Strata vlasov znamená stratu všetkého ochlpenia na tele, vrátane mihalníc. To, čo lekári nikomu nepovedia, je, že opätovný rast vlasov je nesmierne bolestivý a spôsobuje poruchy spánku.

2. Na odpornú nevoľnosť, hnačku a vracanie teraz lekári predpisujú experimentálne, netestované „pred-chemoterapiové lieky“, ktoré majú pomáhať proti nevoľnosti a úzkosti.

Prírodná liečba osteoartritídy

Predstavte si, že samotné tieto lieky môžu ako svoje vlastné vedľajšie účinky (možno trvalé) spôsobovať  svalové kŕče a búšenie srdca.

Ani jeden lekár či onkológ vám nepovie, že sa máte vyhýbať geneticky upravovaným organizmom, spracovaným potravinám, dusičnanom, umelým sladidlám, repkovému oleju, bisfenolu A (BPA), benzoátu sodnému či stovkám iných známych karcinogénov v jedlách – podávaných v nemocničných jedálňach a pacientom zomierajúcim na chemoterapiu vo svojich nemocničných posteliach zamorených superbacilmi.

3. Nič naše telo nepotrebuje viac ako čistú, pramenitú vodu – napokon, vody je v našom tele viac než čohokoľvek iného. Predsa len, chemoterapia spôsobuje silnú dehydratáciu, podporuje zápal, ktorý je vinníkom a oporným bodom takmer všetkých známych ochorení a porúch, vrátane rakoviny.

A aký druh vody majú v nemocniciach? Podávajú chlórovanú vodu z kohútika alebo vodu v plastových fľašiach s obsahom bisfenolu A (BPA), čo je chemikália používaná v plastoch, ktorá tiež spôsobuje rakovinu.

4. Prostriedky chemoterapie často spôsobujú periférnu neuropatiu (poškodenie vášho periférneho nervového systému), ktorá môže vyvolávať pocity bodania a pálenia v rukách a chodidlách.

5. Pri chemoterapii je bežné ničenie bielych krviniek, čím človeka zostáva celkom bez ochrany pred inými infekciami a infekčnými ochoreniami, ako napríklad MRSA (Meticylín-rezistentnému zlatému stafylokokovi), antibiotikám vzdorujúciemu a smrtiacemu „superbacilovi“, ktorý je navyše rozšírený v mnohých nemocniciach.

6. Pri chemoterapii je tiež bežná deštrukcia červených krviniek, čo vedie priamo k anémii. S tým prichádza chvenie a búšenie srdca, dýchavičnosť a extrémna únava. Keď vám vtedy lekári podávajú krvnú transfúziu, ešte viac riskujú vaše zdravie.

7. Chemoterapia spôsobuje neznesiteľnú bolesť kostí a stratu kostnej hustoty, čo vedie často k osteoporóze.

8. Bežné je poškodenie životne dôležitých orgánov a srdca. Úrad pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) by nikdy neschválil žiadny prírodný liek, ktorý by mal takýto desivý zoznam „vedľajších účinkov“.

9. Strata sluchu, chuti, čuchu a videnia. Takže ste hluchý a slepý, necítite chuť ani vôňu a celým telom sa vám šíria nové rakoviny, pri iba 2,1 až 2,3% šanci, že chemoterapia vôbec zaberie na rakovinu, ktorú „zvláda“. To znie ako skutočný víťaz.

10. O trvalom poškodení zubov (dierach v nich) a ich strate sa lekári veľmi nešíria, hoci je bežné.

Chemoterapia je nesmierne nebezpečná a karcinogénna a mala by byť zakázaná zákonom

Dobrou aj zlou správou je toto: Keď nezomriete na chemoterapiu a jej šialené vedľajšie účinky, stále máte vysokú šancu úmrtia na rakoviny, ktoré ste pred zahájením liečby vôbec nemali.

To preto, lebo karcinogénna je aj samotná chemoterapia (zdroj) a, ako dokázala veda a výskum, spôsobuje vznik nových rakovín a ich šírenie v tele.

Prečo je, preboha, vlastne legálna, či prečo sa vôbec nazýva „liečbou“? Je to šialené utrpenie (doslova) a v tejto najdesivejšej Ponziho schéme všetkých čias sa „vezie“ samotná lekárska komunita.

Pre najnovšie správy, ako poraziť rakovinu bez užívania jedovatej liečby, si nalaďte Oncology.news (stránka je v angličtine) alebo v kategórii Rakovina si pozrite články na našej stránke (v slovenčine).

Stop Candida

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jozef Tlamka

  Chemoterapia je pomoc potápajúcemu človeku…
  Ale je to chodenie okolo horúcej kaše….
  Názor: Existuje systémová kvantová medicína, je v plienkach..ale chce to inú základnú systémovo- kvantovú filozofiu chápania
  života, zdravia a smrti človeka …verím, že to lekári pochopia…..Jozef

 2. Jozef Tlamka

  Ide o veľa preto pripájam niečo z druhého brehu:
  Základ je v tajomstve blastogenézy a morfogenézy…
  Jozef

 3. Možno by úplne stačilo vziať si v našej celkovej životospráve príklad od tých živočíšnych druhov, ktoré na chemoterapiu ani na podobné invazívne zásahy do svojho organizmu dodnes neboli odkázané, a zrejme nikdy na ne odkázané ani nebudú…

  • A to su ktoré napríklad?

   • To sú všetky okrem tých, ktoré sú odkázané na výlučnú starostlivosť človeka.
    Divá fauna sa riadi zákonmi prírody a svojím prirodzeným inštinktom. Každý voľne žijúci živočích vie, v akom materiáli prebývať, kedy líhať a kedy vstávať, kedy, čo a koľko naraz skonzumovať, má primerané množstvo pohybu či už chodí, plazí sa, pláva alebo lieta. Konzumuje iba pre svoj druh určené PRIRODZENÉ potraviny – nerafinuje ich, nepasterizuje, nehomogenizuje, nezavára, neúdi ani nevypráža, nič z nich neodoberá, ani nič do nich nepridáva – a nekombinuje ich odbuka-dobuka. Nenalieva sa do bezvedomia alkoholom, nefajčí ani nedroguje.
    Nepracuje na tri zmeny v jednej a tej istej neprirodzenej polohe, nevyváža sa v uzavretých dopravných prostriedkoch pod umelým osvetlením a klimatizáciou, nevyhľadáva Wi-Fi, nespáva so slúchadlami na učiach.
    Nedáva si predpisovať lieky – ani ich nepotrebuje. A, pochopiteľne, rovnako nepotrebuje strojček na zuby, okuliare, barly, dialýzy, výmenu kĺbov… a už tobôž nie pomoc psychológa či psychiatra.

    • Velmi trefne napisane. Prave v tom je aj problem domacich zvierat, ktore clovek krmi chemiou „napchatym“ zradlom, tak ako su plne chemie potraviny pre ludi. Preto aj domace zvierata maju tie iste choroby ako ludia. Navyse okrem toho ze vyrobou spracovanych potravin otravime samych seba (s vynimkou ludi ktory konzumuju celistve potraviny), tak navyse aj vyrazne takou produkciou nicime planetu. Hlupost cloveka je asi fakt bezhranicna.

Pridajte komentár

*