Kanadské úrady oficiálne vyhlásili milióny rúšok za nebezpečné


Print Friendly, PDF & Email

Kanadské úrady oficiálne vyhlásili milióny rúšok za nebezpečné

(Jon Rapoport, wakingtimes.com) – Tento článok nie je o tom, či tvárové rúška fungujú.

Ako moji čitatelia vedia, minulý rok som demonštroval, že existencia vírusu SARS-CoV-2 nebola nikdy dokázaná. [1] A tak nie sú tvárové rúška ničím viac (ani menej) než rituálom na ovládanie mysle. [2] [2a]

Veľa sa však popísalo o škodách, ktoré rúška spôsobujú.

A teraz máme oficiálne vyhlásenie. 2. apríla 2021 vydala vládna agentúra Health Canada informačnú správu, varujúcu ľudí pred „používaním tvárových rúšok obsahujúcich v uvádzanom zložení grafén alebo grafén z biomasy“.

Tejto téme sa na stránke medium.com v článku nazvanom „Výrobcovia používali na tvárové rúška nanotechnológiou získaný grafén – sú teraz obavy o bezpečnosť“ venuje Andrew Maynard. [3]

Čo hrozí po nosení rúšok s grafénom

A aké sú tie obavy? Rúška obsahujúce grafén môžu spôsobovať pľúcne problémy.

Samozrejme, keďže je COVID-19 vyhlasovaný za pľúcne ochorenie, môžete vidieť, kam to vedie: ochranný prostriedok sa ukazuje byť príčinou toho, čomu má predchádzať. Mohol by som napísať knihu, podrobne uvádzajúcu, koľkokrát sa táto „náhoda“ objavuje na poli medicíny.

Maynardov článok stopuje bezpečnostné obavy až k čínskemu výrobcovi rúšok spoločnosti Shandong, no poukazuje však to, že na celom svete sú v užívaní milióny rúšok s obsahom grafénu, vyrobených celým radom firiem.

Zatiaľ nie je jasné, či nanočastice grafénu v rúškach obsahujú aj kovy – ktoré sú silne deštruktívne.

Mainstreamová literatúra sa o graféne vyjadruje nejasne: áno, je zrejme toxický pre pľúca; možno nie tak vážne; možno iba dočasne; otázok je viac ako odpovedí.

Keďže je teda viac otázok, prečo boli tieto rúška všade vo svete certifikované pre používanie verejnosťou? Prečo americké CDC či Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) nevydali definitívne vyhlásenia k obavám o bezpečnosť?

Na materialstoday.com máme článok “Je grafén bezpečný?” [4]

 „To, čo by mohlo byť dôvodom pre obavu, je však samotná povaha grafénu: tenké a ľahké, zato však tvrdé a nepoddajné častice sú notoricky rušivé z pohľadu škodlivých účinkov, ktoré môžu mať na naše zdravie, najmä pri ich vdýchnutí…“

Grafén a pľúca

Ken Donaldson je respiračný toxikológ z Edinburskej univerzity a spolu so svojimi kolegami patrí medzi prvých, ktorí pri graféne dvíhajú varovný prst, minimálne kvôli nanoskopickým doštičkám materiálu.

Nie je veľmi ťažké predstaviť si, ako sa také drobné vločky uhlíka môžu dostať hlboko do pľúc, podobne ako azbestové vlákna a uhoľný prach.

A keď sa tam usadia, neexistuje pravdepodobne žiadny mechanizmus na odstránenie alebo zničenie takých inertných častíc a tie môžu utkvieť v týchto citlivých tkanivách, vyvolávajúc chronickú zápalovú reakciu alebo brániac normálnemu fungovaniu buniek.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Môže sa teda akákoľvek duševne zdravá osoba cítiť bezpečne, keď má nosiť rúško a celý deň vdychovať tie grafénové častice?

Tie rúška by ste vlastne mohli rovno nazvať zariadeniami na inhaláciu grafénu.

„Máme nový nápad a nový produkt. Jeho účelom je donútiť vás vdychovať nanočastice grafénu. Ktovie? Môže to mať zdravotné prínosy. Vyskúšajte a uvidíte.“

Áno, vyskúšajte to. A ak dostanete nejakú pľúcnu infekciu, považovanú za hlavný symptóm pandémie, môžete vyhrať jackpot a získať diagnózu COVID-19.

A v tomto bode sa začína skutočná zábava, keď sa svojmu lekárovi pokúšate vysvetliť, že príčinou nie je vírus, ale skôr nanočastice grafénu vo vašom rúšku. Ak svojimi kartami zahráte dobre, mohli by ste skončiť na psychiatrii, spolu s ďalšími „konšpiračnými teoretikmi“.

„Verili by ste tomu, sestra? Len pred pár hodinami mi tento človek kašľal a všade vykašliaval hlien. Zapálené pľúca. Klasický prípad Covidu.

On mi však hovorí, že vdychuje NANOČASTICE. Dal som mu sedatíva a poslal ho do blázninca. Kam títo ľudia na tie historky chodia? Počuli ste niekedy o graféne? To je to, čo dávajú do ceruziek, však?“

 „Ja neviem, pán doktor. Moja neter sa nazdáva, že tieto nanočastice vdychuje aj ona. Povedala som jej, že potrebuje dávku Thorazínu.“

Záver

Je celkom možné, že rúška k diagnóze Covid prispievajú. Prvý krok: vdýchnite nanočastice grafénu. Druhý krok: získajte tým takzvaný hlavný symptóm Covidu – infekciu pľúc. Tretí krok: získajte falošne pozitívny PCR test (čo sa, ako som zdokumentoval, deje miliónkrát). A bum, ste prípad Covidu.

V zhode s miestnymi zákonmi som požiadal o povolenie vlastniť rúško ako zbraň. Ak dostanem súhlas, hodlám ho zapečatiť do sklenej škatule a umiestniť na stenu vedľa svojhjo granátometu a delovej gule z Občianskej vojny.

Zdroje

[1] https://blog.nomorefakenews.com/2021/05/20/the-pandemic-virus-that-doesnt-exist/

[2] https://blog.nomorefakenews.com/2020/04/17/a-message-to-the-pod-people-wearing-masks/

[2a] https://blog.nomorefakenews.com/2020/04/28/a-message-about-suicide-to-the-pod-people-wearing-masks/

[3] https://medium.com/edge-of-innovation/how-safe-are-graphene-based-face-masks-b88740547e8c

[4] https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1369702112701013

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Jon Rapoport, Zdroj: wakingtimes.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za ďalší článok. Viac ako smutné. Len pred lekárom nesmieme povedať, že sme smutní lebo ihneď by nám predpísal psychiatrický liek, veď biznis musí ísť. No comment – bez komentára.

 2. OSEL.CZ :: – Grafen umožní taktovat procesory na …
  [Prehľadávať doménu osel.cz] https://www.osel.cz/10108-grafen-umozni-taktovat-procesory-na-terahertzovych-frekvencich.html
  Grafen umožní taktovat procesory na terahertzových frekvencích. Průlomový experiment německých „ultrarychlých“ fyziků poprvé přímo prokázal elektronickou nelinearitu grafenu. Výzkum otevírá dveře extrémně rychlé grafenové nanoelektronice. Grafen konvertuje elektronické signály z gigahertzových frekvencí na terahertzové.

 3. No comment – bez komentára ale oplatí sa to celé prečítať:
  https://zemavek.sk/poslanec-olano-chvali-uvedomelu-mladez/
  Poslanec OĽANO chváli „uvedomelú mládež“

  „Mám už dospelých 18-ročných synov – dvojčatá. Keď sa otvorilo očkovanie aj pre ich vekovú kategóriu, sami od seba sa prihlásili. Jeden hneď a druhý na ďalší deň. Jeden je zaočkovaný už oboma dávkami, druhého som viezol dnes na prvú dávku. Som hrdý na svojich synov, ktorých nemusel nikto presviedčať. Sami si uvedomujú zodpovednosť.

  • V pripade chemickej kastracie libtarianov , mi to nejako neprekaza, aspon sa nebudu kotit.

   • To mi pripomína vtip s topiacou sa rómskou rodina, keď žena kričí „Dežo! Zachráň dzeci!“ – a Dežo naspäť – „Srať na dzeci – zachrán si piču – zrobíme ďalšie!“

    Čiže otázka – ten zmrd za OĽaNO funguje systémom ako pred WW1 – „Vlasť ťa volá!“, takže mládenci narukovali – a starý čo?! Zrobí ďalších?! S milenkou – ktorú si môže dovoliť vydržiavať vďaka tomu, že sedí v tom knessete?

   • yep,keby lem pri tom ostalo?

 4. http://www.zvedavec.org/komentare/2021/06/8755-arbeit-macht-frei-alebo-vakcina-je-sloboda.htm
  „Arbeit macht frei“ alebo „Vakcína je sloboda“

  „Arbeit macht frei“ – smutne známy nápis z koncentračných táborov nacistov, známy v preklade ako prácou k slobode, práca oslobodzuje alebo práca vás urobí slobodným. Týkalo sa to koncentrákov a cynizmus nacistov sa prejavil v tom, že keď ste neboli schopní pracovať, skončili ste v plynovej komore ako odpad. Čiže ste boli „oslobodení“ – smrťou…

  Dnes reinkarnovaný Dr. Mengele v osobe amerického Fauciho vymyslel vakcináciu celého sveta na príkaz neviditeľných mocných v pozadí.

  Prečo si NAKA, prokuratúra a iné orgány činné v trestnom konaní neposvietia na to, kam tečú milióny zo zisku za predaj rúšok, respirátorov a vakcín? Kde sú tie účty politikov a ich mená? Je to také ťažké zistiť alebo sa to zisťovať nesmie?

  Dr. Luc Montagnier , laureát Nobelovej ceny a imunológ tvrdí, že svet ide fatálnou cestou lebo v skutočnosti sa mutácie vytvárajú očkovaním!!!

  • plne si uvedomujem svoj cynizmus, ale nedá mi nepodotnúť – veď všetko ide podľa plánu! Aj si uvedomujem – áno, takéto informácie by mali prebudiť ľudí k tomu, aby sa vzopreli! Áno, prosím, šírte ich. A držím palce. Ale ja – neverím. Žiaľ. Preto ich nešírim. Môj problém…

 5. https://www.naturalnews.com/2021-06-20-four-british-airway-pilots-die-days-after-second-covid-shot.html
  Four British Airway pilots DIE in the same week, just days after getting second covid shot
  Štyria piloti spoločnosti British Airway zomreli v rovnakom týždni, len niekoľko dní po prijatí druhej covid vakcíny

 6. http://www.nwoo.org/2021/06/20/zacatek-konce-virologie-dr-stefan-lanka/
  ZAČÁTEK KONCE VIROLOGIE – Dr. Stefan Lanka

  Čeká nás revoluce v lékařství, která povede k odmítnutí chemické medicíny propagované farmaceutickými korporacemi a k návratu k přirozenosti.

 7. https://www.biosferaklub.info/vsetci-ockovani-proti-virusu-covid-19-zomru-varuje-francuzsky-virolog/
  Všetci očkovaní proti vírusu Covid-19 zomrú, varuje francúzsky virológ

 8. http://www.nwoo.org/2021/06/20/rekordni-pocty-nemocnych-a-mrtvych-co-nas-ceka-dale/
  Rekordní počty nemocných a mrtvých – co nás čeká dále?

  • Nasvědčuje na to to skutečnost, že Ivermectin a Plaquenil, což jsou anti-parazitní léky, proti této nemoci zabírají. Jenže Ivermectin ke účinný i proti umělým hrotovým bílkovinám a snad i proti jiným věcem.

   • A zatím státy jako je Slovinsko koronu prakticky nemají, protože ani nemají 5G.

    • Je rovněž v plánu, v průběhu celé „pandemie,“ kdy všichni budou očkováni vlevo-vpravo, sypat FunVax očkování shora, pomocí chemtrails, na které bohužel většina lidí stále ještě nevěří a vlády je horlivě popírají.

 9. Hm, cize ak mam uhlikovy filter, tak robim zle?
  Nie na rusku, ale v bunkri vo ventilacii..

 10. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/06/21/mrna-inventor-interviewed-about-injection-dangers.aspx
  Inventor of mRNA Interviewed About Injection Dangers
  Vynálezca mRNA poskytol rozhovor o nebezpečenstvách tejto injekcie

 11. všetko fajn, len ja by som pozmenil celkom vrchný titulok, kde je spomenuté „…dusiaci sa idiot…“. Neviem, či „idiot“ evokuje dostatočne výstižnú hodnotu.

 12. Mně tedy je líto těch očkovaných a hlavně mého syna. Snažila jsem se ho přesvědčit a je to marné. Lidé, které potkávám, jsou očkovaní , až na pár vyjímek. Teď už je pozdě někoho přesvědčovat. Na tadescu bude možná sbírka na advokátku. Uvidíme. I Vy na Slovensku máte několik dobrých právníků. Držte se, přátelé

 13. Ja som očkovaná nie, ani sa nemienim očkovať, ale sme skúsili na kamoške, ktorá je očkovaná dvakrát priložiť magnetku na miesto vpichu a magnetka nedržala. Tak teraz neviem, či mám veriť informáciám, ktoré sa píšu na bádateľovi alebo všetci klamú a tak, ako som už raz písala, všetci žijeme v nepravde a pseodo – živote a tak to musí byť, môžete robiť čo chcete.

  • Prosim prestante jiz urazet Fasismus a Komunismus. Tyto rady dbali o sve narody vzdelani, zdravi, rekreace pro pracujici, vyzivu, porodne, detske rodinne pridavky atek Romove museli pracovat, jinak jedno dite a dost a vse dobro pro nove generace, se vsema vymozenostma ve veznicich se muselo pracovat; podobne kriminalni klousky se nedelali ani v Koncentracich neboli lepe Pracovnich taborech na produkci pro Hitlerovu Vojenslkou Masinerii.
   Ja vse pamatuji narozen v 1942, prezivsi jen zazrakem 3x USAF a 2x RAF kobercove nalety na civilni mesta Protektoratu Bohmen und Mahren a to vse tesne pred koncem 2. svetove valky vcete vybombardovani strategickych tovaren, produkce, zasob vody, zasobovani, vodnich zdroju take do Koncentraku! Podobne jako jejich krvave imperialisticke akce Jugoslavie, Afganistan, Iraq, Syrie, Libye a dalsi, chapete prosim.
   Je to Elitarsky Satanismus. Najdete si Cteni z Bible Svate, Zjeveni Sv. Jana fantasticky poslech a take s komentari a mvysvetlenim od nekterych verzich!
   Poznejte pravdu a Pravda Vas Vysvobodi!
   Naucet se prosim take Rychlocteni ktere ovladam mam rychlost cteni az 5x rychlejsi nez bezna, neb jen tak zvane prehlednuti jen vseho podstatneho@!
   Nemohu vam to zkopirovat mam to blokovane udelejte sami. Take v detskych verzich!

  • A kde máte istotu, že kamarátka nedostala placebo? Stále zabúdate, že prebieha 3. a 4.. fáza dvojito zaslepenej klinickej štúdie , máte to napísané aj v príbalovom letáku Comirnaty, EMA, a dvojito zaslepená štúdia znamená, že presne stanovená časť ľudí dostane placebo a nie mňamku. Takže ak dostala placebo, môže oslavovať.

 14. https://www.protiproud.cz/politika/5870-ockovaci-fasismus-u-sousedu-je-mela-najdou-se-i-u-nas-vzdorujici-politici-pandemie-ockovani-a-novy-pozdrav-na-ulici-seznamy-novych-miliardaru-rostou-principialni-otazka-pro-vsechny.htm
  Očkovací fašismus: U sousedů je mela. Najdou se i u nás vzdorující politici? Pandemie očkování a nový pozdrav na ulici. Seznamy nových miliardářů rostou. Principiální otázka pro všechny

 15. Ano, my jsem byli predem vybrani, vsichni starsi nevinni objeti v obdobi kdy se vse jiz pripravovalo. Nasilim nas zavreli do Bazincu, vsichni dovezeniv poutech NY velice brutalnima policajty, lzive narsteniz neceho co nikdo z ans neudelal@! Primo, na Emergency, „jako predpriprava co se ma jeste dit; zdrogovanbim se zakazanyma pro starsi obcany injekcema jmenovite m uceni a nasilne drzeni v NY Presbyterian, Metropolitan a nejhorsi ze vsech Elmhurst Nemocnice a my tam zili v terroru hypnosach, zastrasovani minimalne 31 dnu ve strasnem terrroru, muceni, predavkovanim nasilnych silnych davek Psycho Drog s nasilnym buzenim kazdou hodinu, takze vlastne nespime vic nez 2 az 4.5 hodin denne, skuste to tyden kdokoliv z vas a stavaji se z nas chodici mrtvoly a zdrogovani rychle tloustneme; coz se nesmelo delat ani v koncentracnich taborech.
  Kdyz jsem odmitl vzit a brat nasilne PsychoDrogy zavolali 2 silne pricmouhle kteri mi skroutili ruce za zada, kopli do kotniku… , dalsi zvedl hlavu, zacpali nos vy otevrete usta lapate po dechu a „sestra, carodejnice“ vam tam strci pul hrsti mentalnich drog a zaliva vodou, tedy je to muceni podobne uplatnovane Terroristum v Guantanamo USA Cuba! Tedy „dusenim zalevanim vodou podobne agonizovanemu terroru pozvolnemu topeni Waterboarding… Ja vsak jako cviceni jogin napil jsem se vody a co nejrychelji vse impulzivne vyzvracel a silenci, vsichni Kvchazari, at vite kdo to vse dela, clenove ze Satanova Synagoga, jmena jako Aaron, E. Ruben, -stein a pod neni treba komentare.
  Za par dnu z nas byli Zombies. Je k povazeni, ze vse vcetne dlouhodobeho muceni, kdyz ani za staroveku podobne muceni nesmelo byt delsi nez 30 minut, odmiynuti sapnku maz jeden den v tydnu ale to v dnesnim USA jiz neplati ale BLM kriminalniku to je neco jineho tak co, ano ti maji prava my obcane ne?
  Projektoval jsem a byl na stavbach rozsireni Biug Pharma tovarny Pfizer vv Brooklynu, NY; ano dnes jiz chapu jak vse dopredu jiz bylo organizovano, planovano vsema tema kriminalniky, Anglo-USA satanistu .
  Nesmim rici zdroj abych nekomu nahodou neublizil. Vakcinace je vyvinuta s mnekolika specialityasi 7 typu. Tak zbezne.
  1. co nejrycheljsi likv idace
  2. planovane vetsinou do 3 roku umrti tech starsich, zvlaste v domovech duchodcu a podobne a dale dalsich zfanatizovanych a vystrasenych penzistu
  3. Injekce mladym a take detem kteri ztrati vakoukoliv reprodukcni schopmost, tedy vsichni budou bezdetni, eunochove.
  4. pak vybrani „silni jedinci, divky na krizeni homogenni nove pricmouhle rasy otroku“ ktere budou rodit jen holcicky, muzi jim budou prideleni sz Afriky s tema pry 25 cm ohambim s IQ ale pod 80!
  5. Pak vakcinace ktera z objeti vytvori dosti rychle homosexualy, lesbicky!!!
  6. Ty ktere zmeni pro vzdy nase DNA a to jiz dedicne a udelaji neco strasneho coz nechci ani popisovat, starsne kriminalnmi ciny proti lidskosti tech ze Superelit Satanovy Synagoy, Kabalisty, Annunaki a „superelitaru“
  7. Zkraceni zivota s cetnyma nemocema jako odbytiste velke Farme zlocincu.
  8. Vakcina „Mark of Beast“ vpichnuti Selmy kytera bvam vytvori nove stopovev prvky magnetismus, sledovani obvladani (snad pres SS33 satelity, G5 …. neschopni jiz mit Prirozene Vyzdravovaci frekvence take ansi Zeme z 43.5 az 44 Hz na ty dabelske, destrukcni Hz takze jste navzdy vylouceni z Bozi Pritomnosti. rozmluvy s Bohem stratite Dary Svateho Ducha a jeste horsi, prostudujte si to.

  Mohl bych pokracovat vice ale staci, sami si dostudujte.
  Odstup 2m byl satnoven Satanisty proto, ze Satelity nas jiz oznackovanych take pry pres specialni rousky nas mohou p[resne sledovat s 2 m odstupem to je cely tem lzivy humbug na krery jste naleteli!
  Prosim dejte si vsichni starsi 50, roku 2x injekce proti Pneumonii, a nemuzete dostat tyto krevni „pozitivni COVID“ V nemocnici mi zezadu ebz varovani nahle vpichli spejli hluboko … a mam hodne usili vse vycistit!
  Pak prisel, gangster, pry jsem COVID pozitivni s injekci Pfizer ze si ji musim nevchat dat. Ja na neho dej mi to, ja ti ji,mvpichnu. Vwerte oni za kazdou injekci pry dostavaji kolem $100, nahonnci $50 tedy, 20 naockovanych za den a maji v kapse extra $2000! Chapete ty motivace, vse financovane kriminalniky kteri vytvorili dnesni take nove varianty ZHN z WHO, Soros jeko syn s manzelkou Chelsea Clinton vystudovanych na Oxfordske Univerzite NSP, depopulade nove pricmouhle rasy… ; od Fauci, Gates a spol… No a Princ Harry a Merkel maji byt nasi svetovi kralove NSP jak se pripravuje! To vite, ze Britska kralovska rodina maji za stoleti „Krvave jmeni ktere ja atk velike, ze za vse „nakradene uloupene pod Rotschildy by se dal zivit cely svet pry 15 az 20 roku a chteji ejste vice?

  Takze at se naockuji alespon 3x vsichni p[odplaceni politikove s detma take Pirati a pod v Ceske republice a mame vsichni jeset nadeje na zitrky@!
  Putinovo Rusko a jejich jiz uvedomeli prezije… A co vy Pistalky volebni podvody az vrazdy?
  Je zajimave, ze moji pratele Muslimove mne taek prisne varovali at za zadnou cenbu zadne pro muze rousky a nikdy Vakcinace, ano toto je stanovisko vsech muslimu v USA a nas jejich pretele silne varuji prwed Satanovou Synagogou presne popsane nejen v Bibli Svate ale take v Koranu!

 16. https://www.hlavnespravy.sk/blaha-na-slovensku-sa-rozmaha-ockovaci-fasizmus/2583991
  Blaha: Na Slovensku sa rozmáha očkovací fašizmus

  „Povedať pravdu, že zisky Pfizeru budú len za dva roky 35 miliárd, je úplný zločin proti ľudskosti. Povedať pravdu, že vakcíny proti Covidu sú iba experimentálne a nemôžeme vedieť, aké následky ešte prinesú, to je zločin proti ľudskosti,“ uviedol na sociálnej sieti.

  A za najväčší zločin proti ľudskosti koalícia pokladá to, že Smer upozornili na skutočnosť, že po očkovaní zomrelo už viacero ľudí a stovky ďalších trpia kvôli nežiaducim účinkom.

  Farkašovský: Do zoznamu najbohatších ľudí pribudlo 9 miliardárov – čírou náhodou všetci sú z farma biznisu

 17. Jednoduchá

  …milá Jean, opäť si nám tu poskytla množstvo infor., čo sa vlastne deje…..stále verím, že sa uvedomíme čím najskôr a čo najviac…..

 18. Prekopírovala som jeden „zaujímavý“ blog:
  ako senior odmietam testovanie aj ockovanie, ked to bude povinne poslu na mna policiu, NAKA mi vyvali dvere, priviazu ma o plot a pichnu do mna tej sajrajt?…ci ako si to predstavuju?…nedostanem penziu na ktoru som si platil cely zivot?…aj na tuto alternativu som pripraveny nie sice financne ale inak, mna nedostanete…

 19. https://quintus-sertorius.webnode.cz/l/informacie-o-vakcinach/
  Informácie o vakcínach

  Šok: Už niekoľko mŕtvych detí po očkovaní.

 20. Jednoduchá

  …milá Jean, až sa to ,,zle číta“ o tých deťoch, nieže ešte ,,realizuje“….milí rodičia, za svoje zdravie zodpovedáte vy sami, ale za zdravie svoj.malolet.detí VY ako RODIČIA, povedzte očkovaniu NiE a možno tak zachránite nielen zdravie, ale život svojmu dieťaťu…..a inak, je to ozaj zaujím.blok, môj názor je totiž úplne rovnaký ako názor dotyč.seniora…………….

Pridajte komentár

*