Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Dánsko plánuje zaviesť povinnú vojenskú službu pre ženy, aby splnilo požiadavky NATO


Print Friendly, PDF & Email

Dánsko plánuje zaviesť povinnú vojenskú službu pre ženy, aby splnilo požiadavky NATO

(Belle Carter, Natural News) Dánsko plánuje zaviesť povinnú vojenskú službu pre ženy, aby zvýšilo veľkosť svojich ozbrojených síl a splnilo tak požiadavku členstva v Severoatlantickej aliancii (NATO).

Podľa Jakoba Ellemanna-Jensena, ministra obrany a podpredsedu vlády severskej krajiny, je tento krok reakciou na kritiku zo strany NATO voči obranným nedostatkom Dánska.

V súčasnosti môžu dánske ženy vstúpiť do ozbrojených síl na dobrovoľnom základe, zatiaľ čo muži musia slúžiť približne štyri mesiace, ak sú povolaní po vyžrebovaní v rámci lotériového výberového systému.

„Nové opatrenie má podporu niekoľkých ženských organizácií a prichádza v čase, keď Dánsko, rovnako ako zvyšok Európy, poskytuje Ukrajine čoraz väčšiu podporu vo vojne s cieľom vyhnať Rusko z krajiny,“ uviedol portál Bloomberg.

Ellemann-Jensen oznámil povinné odvody žien po tom, čo jeho úrad zverejnil závery polročnej správy NATO, ktorá zaútočila na neúspech Dánska dostatočne investovať do svojej armády, najmä na súši a na mori.

Ministerstvo obrany však nezverejnilo celú správu kvôli „súčasnej bezpečnostnej situácii a ruskej agresii“.

Susedná krajina Nórsko sa stala prvou členskou krajinou NATO, ktorá v roku 2015 zaviedla povinnú vojenskú službu aj pre ženy, čím sa od roku 2021 zvýšil podiel žien v armáde až na 20 percent.

Medzitým najväčšia severská krajina, Švédsko, obnovila v roku 2017 povinnú vojenskú službu a rozšírila ju aj na ženy. Služba v oboch krajinách je stále vysoko selektívna pre obe pohlavia.

Od roku 2020 zaraďuje do armády ženy aj Holandsko, pričom odvod je dobrovoľný.

„Stále som si myslela, že NATO bolo založené, aby bojovalo proti Sovietskemu zväzu, a teraz, keď Sovietsky zväz už desaťročia neexistuje, prečo NATO stále existuje? To by mal byť pre ľudí veľký varovný signál,“ povedala moderátorka podcastu Holly Seeligervá.

Dodala, že tento stav môže prispieť k úplnému zničeniu Európy, pričom poukázala na to, že na kontinente nastal v dôsledku vojen a nepretržitých sociokultúrnych faktorov v priebehu rokov vážny nedostatok ľudí.

„Pôrodnosť bola extrémne nízka, najmä po Druhej svetovej vojne. A v 19. storočí boli tiež rôzne vojny impérií. Vojna prispela k vyhladeniu mužskej populácie v bojaschopnom veku, čo spôsobilo zmeny v sociálnej, rodinnej a kultúrnej štruktúre, ktorú vidíme v Európe,“ povedala.

Liečba osteoporózy

„Preto teraz som proti hroziacej Tretej svetovej vojne, ktorá by zabila ešte viac Európanov.“

Vojny sú ideálne na pranie špinavých peňazí, hovorí Seeligerová

Dánsko medzitým údajne darovalo Ukrajine svoj nový ťažký delostrelecký systém francúzskej výroby, celkovo 19 samohybných húfnic triedy Caesar. Tento krok vyvolal v krajine diskusie, pretože by to mohlo oslabiť vlastný obranný systém krajiny.

„Musíme nájsť rovnováhu medzi pomocou Ukrajine a pokračovaním v posilňovaní dánskej obrany, aby sme mohli zabezpečiť bezpečnosť Dánska a splniť naše záväzky v NATO,“ povedal Ellemann-Jensen.

Seeligerová počas podcastu odsúdila, ako z krajiny ľahko odtekajú peniaze, aby podporili hroziacu svetovú vojnu, a ako mainstreamové médiá túto skutočnosť zatajujú.

„Hlavné správy vôbec nehovoria o tom, čo sa deje v Európe, najmä na Ukrajine a v Rusku. A Spojené štáty len hádžu peniaze do tejto bažiny, dávajúc do vojny tanky a všetky druhy techniky a vybavenia,“ poznamenala.

(Súvisiace: Prather Point: Biden premieňa Ukrajinu na NEKONEČNÚ VOJNU v prospech vojnových profitérov)

Moderátorka podcastu poznamenala, že americká vláda len tlačí peniaze a rozširuje ukrajinské vojnové delostrelectvo.

„Spojené štáty sú vždy zainteresované v týchto vojnách. Takže prostredníctvom jednotlivcov a bankových inštitúcií majú obrovský zisk z európskych útočných vojen,“ povedala a dodala, že je presvedčená, že USA práve teraz posielajú vojakov, aby „potlačili“ chaos na Haiti.

Záver

Seeligerová poukázala na to, že týmto spôsobom „globálne elity“ udržiavajú svetové vojny. „Vždy to začína krachom ekonomických systémov a infláciou,“ povedala.

„Potom sa začne tlačenie peňazí, vojenská expanzia, výroba zbraní a pranie špinavých peňazí. Vojnová ekonomika je totiž ideálna na pranie špinavých peňazí.“

Pozrite si stránku WWIII.news, kde nájdete ďalšie príbehy súvisiace s hroziacou vojnou v Európe.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Belle Carter, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. zemetrasenie na celej Zemi?

  Zemetrasenia:
  6.2. – juh Turecka – o 4:17 a 13:24, stupeň 7,7 – 7,8
  7.2. juh Kazachstanu a Turkmenistan – poobede, st. 2-3
  USA – štáty New York a Bufalo, st. 4,4
  Rumunsko, st 4,4
  Otrasy sú na všetkých zlomoch planéty.
  Je to fejk?

  • To je tá prichádzajúca apokalypsa. Zem vstupuje do oblasti galaxie s inou hustotou a toto je výsledok. Teda začiatok. A bude horšie.

   • zemetrasenie

    Viaceré štáty majú jadrové zbrane.

   • Israismael

    Písal som o Tom aj u vás často …ľudia neuveria dovtedy kým to nepríde na nich frontálne vo veľkom…bude to čoskoro jedna udalosť za druhou …vrchol začne cca od augusta,jedna udalosť sa vyskytne už v máji ale to spájam s Pandemickou totalitou(zmluvou) od WHo ,ktorá bude chce záviest diktat pre každý štát na Zemi ..ale absolútny vrchol dobehne tento svet 2026/27

    • 🙂 niet nad spolahliveho proroka.

     • Israismael

      Nechaj si srandicky bokom… Ideme do vážnych rokov.

     • Ono to „zdravie“ planéty je hodne závislé od toho aké je zdravé ľudstvo na duchovnej úrovni. Keď sa odkláňa od cesty Bohom mu predurčenej tak prídu Zhora napomenutia a keď tieto napomenutia ignoruje/nechápe tak príde varovanie, prípadne nejaký budíček v podobe prírodných katastrof.
      Jasné, že prírodné katastrofy môžu spôsobiť aj klimatické zbrane ale tie skupiny ktoré ich vlastnia a používajú by boli v krátkom čase odrezané od moci ak by sa ľudstvo duchovne prebudilo. Prozreteľnosť by sa o takých škodcov postarala. Ale zatiaľ sú tu veľkou časťou ľudstva nevedome „vítaní“.
      Ak by sa ľudstvo dobrovoľne duchovne prebudilo tak by ho neohrozili žiadne kozmické udalosti, žiadne astronomické deje v slnečnej sústave či galaxii. Vesmír je riadený zákonmi, ktoré by zohľadnili aj veľmi náhlu zmenu – prebudenie – príklon ľudstva k Pravde a k dobru – a tak by až tak tvrdý budíček nemusel prísť. Všetko čo príde závisí len na ľuďoch, nie na HAARPE či elitách či astronomických cyklických vesmírnych udalostiach.
      Ide len o duchovný vývoj ľudí – len ten sa Zhora – prostredníctvom pôsobenia vesmírnych zákonov sleduje a koriguje.

    • Stačí octovat, zas neblbni. 🙂 Ne jako vážně celá sluneční soustava prý podle nasa vstupuje do plazmatického oblaku jednou za 3600. let a slunce samozřejmě reaguje v prý v rámci elektrického vesmíru jinou aktivitou a je to doba prý oběhu naší galagie kolem centra. Ovšem tak po roce 2010 vše z netu luxovali. //hen tenty dezinformace 🙂 //Tak prý v těchto cyklech chodí planetární krize podmínek na zemi ale život tedy nevymřel. Ovšem samozřejmě tedy neúroda na celé zemi by byla fatální obyvatelům.

     • A ta změna sil na slunci je prý potom reakcí na prostředí celé soustavy která je mnohonásobně větší a dál než nejzažší planety a dokonce prý ta první sonda pionerr snad vylétá z působnosti hvězdy do vesmírního prostoru a snad letí už třetinvou rychlostí světla, nevím až tak jsem to nesledoval ale vím že po zmatených datech ze sondy ohlásili poruchu či to cenzurují na jiné fyzikální vlastnost mimo působení naší hvězdy? Ale to Asi chytám čert za ocas ale hlavně nechci řešit záhady vesmíru. No a samozřejmě energeticky ovlivňuje planety a naše planeta není z jednoho šutru ale s tektonickými zlomy které SE stále posouvají a je i s ohňovým věncem kolem planety ze sopek.

    • Objektívne

     Ten zhora to už za chvíľu skoriguje. Biblia zdôrazňuje dva dôležité body. Po prvé, človek musí hľadať pravdu, inak zahynie v určenom čase. Ak sa človek vyvinie k pravde, povznesie sa k príležitosti aby on a jeho rasa prežili, aby žili ďalší cyklus. Zdá sa, že človek môže veriť takmer čomukoľvek, čo si želá asi 12 000 rokov. Môže si vybrať akýkoľvek druh náboženského myslenia alebo morálneho presvedčenia, ale ak nebude hľadať pravdu a nenájde ju včas, on a jeho druh zahynie. Tí, ktorí prežili minulú kataklizmu, boli tí, ktorí vo veľkej miere rozumeli tomu, čo existencia skutočne je. My sme ich potomkovia.

    • Akých vážnych rokov každý deň zomrelo +- okolo 40 000 ľudí od hladu pred vojnou. Pre každého bude vážne keď opustí túto realitu a bude mu úplne jedno čo sa deje so svetom. Už toľko nestraš vybehni trochu von a poriadne dýchaj.

  • kvakcína je sloboda

   tu je kompletný zoznam,kde bolo zemetrasenie, dátum, krajina, sila, …
   https://www.emsc-csem.org/Earthquake/?view=1

   • Israismael

    Blízko epicentra bola aj americká letecká základňa Incirlik pri Adane a tej sa to zemetrasenie zaujímavo nedotklo …

   • zemetrasenie

    Ďakujem za odkaz. Slabé zemetrasenia sú stále po celom svete na zlomoch. Silné zemetrasenia nad 5,0 boli teraz len v Turecku od 6.2 do 7.2. Bolo ich 30. Obete sú, ak je zemetrasenie v meste, pôsobí v oblasti veľkej niekoľko km.

    6.2.
    1 – 2 hod
    1:17 – 7,8
    1:26 – 5,6
    1:28 – 6,7
    1:36 – 5,6
    1:47 – 5,0
    1:58 – 5,1
    1:59 – 5,0
    2:03 – 5,5
    2:17 – 5,0
    2:23 – 5,2
    4:18 – 5,0
    6:26 – 5,0
    10:24 – 7,5
    10:26 – 6,0
    10:36 – 5,8
    10:51 – 5,7
    11:01 – 5,0
    12:02 – 6,0
    13:07 – 5,0
    13:39 – 5,1
    13:44 – 5,0
    15:14 – 5,1
    15:33 – 5,2
    16:43 – 5,0
    20:37 – 5,3
    7.2.
    3:13 – 5,5
    7:11 – 5,4
    10:18 – 5,2
    15:48 – 5,0
    18:09 – 5,3

  • Počasí se začlo zkoumat už někdy v 60. nebo 70.letech 19.st. Teď CIA atd. všechny tajné služby umí řídit počasí už léta. Když budete hledat, pochopíte že i to tsounami kde zemřelo mnoho lidí bylo uměle vyvolané. Turecko je sice země která má přírodní zemětřesení tak jako Řecko má každý den otřesy, takže zde nemůže být nikdo jistý, ale podezřelé je , že přišlo zrovna ted když tur. prezident se spojil s ruským.
   Geoinženýrství ,jak tomu říkají sociopati je lepší než použít střelné zbraně a hlavně umře u toho víc lidí. Tohle tvrdí oni. Pravda je že tito vrahové už desítky let vyvolávají neštěsti ,bídu a nemoce.

 2. Kdy půjde do války tahle Hyacinta se zvoncem mezi nohama co si hraje na ženu ? Včera mi jedno video o něm /Jack Arden/ smazali v mailu dnes jsem našla ještě lepší uvidíme kolik vydrží v terénu. Už mi je z toho špatně.
  https://www.youtube.com/watch?v=RlGnhlajHOQ

 3. Niektoré ženy si doteraz mysleli že vojna sa ich netýka. No týka sa každého. Na okrajine povolávajú aj 16-ročných chlapcov. Zelensky-jungen.

 4. oprava . Ardern.

 5. zemetrasenie

  redakcia: Prečo nechceš uverejniť môj príspevok o jadrovom pozadí zemetrasení? Čo sa bojíš pár jadrových výbuchov?

  • Žiadny príspevok sme nevymazali. Ste si istí, že ste ho správne odoslali?

   • zemetrasenie

    Len to trvalo dlhšie. Myslíš že sa schyľuje k jadrovej vojne?

    • Ak by ste používali stále jednu emailovú adresu (hoci vymyslenú), mohli by sa vaše príspevky zobrazovať hneď. Keď stále používate inú, tak potom vždy bude komentár musieť čakať na schválenie. Sami seba tým obmedzujete, lebo my nie sme v práci 24/7.

     Nie, jadrová vojna nebude. Ak by niektorá strana chcela vypustiť raketu, mimozemšťania by ju deaktovovali. Vedia to Rusi aj Američania, preto to ani nebudú skúšať. Nerobíme si srandu.

     • zemetrasenie

      A čo tých 2000 jadrových „pokusov“ v 1960-tych rokoch?

     • Jadrové pokusy boli v neobývaných oblastiach (prípadne pod zemou alebo pod morom), ktoré nikoho priamo nezabili. Mimozemšťania sú dosť inteligentní na to, aby vedeli rozlíšiť medzi jadrovým testom a jadrovým útokom.

     • Objektívne

      To myslíte Aštara Sherana z Galaktickej federácie? Rusi aj Američania majú prostriedky elektronického boja, ktoré dokážu vyradiť elektroniku a myslím, že ani nemusia byť blízko potencionálne letiacej rakety. V súčasnostu už nie.

     • Nevieme, kto je Aštar Sheran. Hovoríme o reálnych a zdokumentovaných udalostiach, keď sa nad nukleárnymi silami (od slova silo, nie sila) viackrát objavili UFO, ktoré rakety deaktivovali. Mimozemšťania bežne nezasahujú do pozemských záležitostí, ale ak by malo dôjsť k jadrovému zničeniu Zeme, potom by už zasiahli.

     • zemetrasenie

      Odpáliť 2000, slovom dvetisíc, jadrových bômb kvôli testom nie je prehnané? Mne to pripadá ako jadrová vojna. A čo zničená antická civilizácia známa ako potopa sveta. Prečo tam nezasiahli mimozemšťania? V živote som nevidel mimozemšťana.

     • Nemáme odpovede na všetky otázky. Tie testy neboli všetky naraz, ale v priebehu 17 rokov (v roku 1962 bola podpísaná zmluva o zákaze testov s výnimkou podzemných). Mimozemšťania ich zrejme vyhodnotili tak, že nešlo o „udalosť spôsobujúcu vyhynutie“.

     • kvakcína je sloboda

      napadla mi otázka: akým spôsobom zanikla Atlantída? prirodzenou katastrofou, alebo sa zničili sami? pretože jednania súčasných j-elít mi pripomína éru Atlantídy pred zánikom;
      nie som si istá, či by zasiahli mimozemšťania v prípade jadrovej výmeny medzi mocnostiami Rusko-USA/NATO, pretože by nešlo o zničenie Zeme ale „iba“ o zánik ďalšej civilizácie, alebo jej radikálne preriedenie – a o tom predsa stálo aj na tých známych georgievských kameňoch – znížiť populáciu na 500 milióv

     • kvakcína je sloboda

      a ešte jedna otázka: čo ak sme my súčasná civilizácia potomkami preživších Atlanťanov?

     • Objektívne

      To s tými UFO je divné, pretože je nám hovorené, že by snáď nedovoli zničiť Zem ako nosič života. Problém vidím v tom, že ani všetok jadrový arzenál nespôsobí tak veľkú škodu na planéte ako to, čo urobí Slnko za nejakú dobu. O tejto veci sa nikde nehovorí, že by to mimozemšťania chceli riešiť. Skôr si myslím, že by to mohol byť zámer odviesť pozornosť od toho, čo nás čaká a neminie. Vesmírna udalosť sa nedá zastaviť žiadnymi prostriedkami. Noemove archy sú už pripravené v podobe podzemných základní a to aj v Rusku.

     • O zániku Atlantskej civilizácie pojednáva audio Amenti – 5 dielov na You Tube. Možno už na Uložto.
      Potomkovia Atlanťanov sú ich degeneráti – súčasný Globálny mocenský systém – plus iné entity. Rotschieldovci odvodzujú svoj pôvod jednak od Abraháma – čo mal byť kríženec „bohov“ Elohim a človeka – správny výraz pre medzidruhového kríženca je bastard – a Atlanťanov /predĺžené lebky/ – čo nebola ľudská rasa, ale tiež rasa humanoidných technologicky vyspelých krížencov. Podľa Amenti -Aatlaťania to posrali vygenerovaním energie s rezonančnými účinkami na Zem /Nicola Tesla zastavil v tomto vlastný výskum /. Treba si znovu pozrieť dokument Terra Convexa – Zem ako geoid – obkolesená na kraji obrovskými masami ľadu – zdroja potopy – ktorú spustila „mikrovlnka“ Atlanťanov – pokus o generovanie a prenos obrovského množstva energie myslím pre iné entity /ktoré v súčasnosti čerpajú energiu z našich jadrových elektrární/.

      Celé je to zmes neoverených faktov – akože zo zdrojov, ktoré nejakým spôsobom prekonali blokádu informácií GMS – ale treba si uvedomiť, aké pre nás neznáme informácie stále drží GMS – a ako manipuluje s ľudskou civilizáciou. Do potopy bola ľudská civilizácia biogénna – to potomkovia Atlanťanov a cudzie entity vytvorili technologickú civilizáciu, aby mohii čím skôr vydrancovať planétu!

      Položte si otázku – prečo sa na chudobných ostrovoch nikdy nepremnoží populácia? Pretože ak nemajú zdroje – nie je potreba ich umelo /cargom/ množiť ako otrokov! A oni si to vyregulujú nedostatkom sami. Po vyťažení zdrojov – planetárnych otrokov viac netreba!
      A kto vlastní všetky zdroje?!

     • kvakcína: Po poslednej potope = vojne, stúpla hladina morí o 150 m. Časti kontinentov sú pod vodou. Tam sú tie Atlantídy. Tsunami cez kontinenty mali výšku 2 kilometre. Prežili tí čo boli vysoko v horách a my sme ich potomkovia.

     • Objektívne

      @názor: Hladina morí nevystúpala od Tsunami. Vlna, aj keď je veľká, tak vždy opadne a vráti sa späť do koryta aj keď sa časť z nej vyparí. Niekde sa to množstvo vody muselo zobrať. Najskôr z topenia ľadovcov, ktoré pokrývali takmer celý povrch Zeme. Je potrebné začať od začiatku ak sa hovorí o potope. Čo môže zapríčiniť vznik vlny 2 km vysokej keď sa to týka celého povrchu Zeme? Asteroid to nebude, to je len lokálna udalosť.

     • @Objektívne: Veľkosť vodíkovej bomby nie je obmedzená. Pridá sa viac ťažkej vody.
      V súčasnej atmosfére má zmysel maximálne 100 Mton, pretože väčšia nálož by mala guľu výbuchu väčšiu ako troposféra, výbuch by sa uvoľnil do kozmu, bomba by nemala väčší účinok. Dôvod je aj spaľovanie atmosféry a jej pokles tlaku.
      Stĺpec vody má tlak +1 atmosféra každých 10 metrov. V hĺbke mora má zmysel odpáliť oveľa silnejšie bomby. Vznikne prílivová vlna, ktorá sa preleje cez kontinent. Je to účinnejšie ako priame jadrové bobardovanie. Torpéda Posejdon asi poznáš.

     • @Objektívne: Voda môže byť aj inde ako v oceánoch. Napríklad vo vojne bola spálená biosféra dinosaurov, ktorá obsahovala veľa vody.

     • Objektívne

      @názor: Vodíkové bomby vybuchovali zrejme mnohokrát v celej histórii milióny rokov dozadu. Kuknite sem: https://ibb.co/HBfWM6H
      Posledny riadok obsahuje ako sa voda z morí pravidelne stráca a znova sa objavuje. Môžete si všimnúť, že strata vody je náhla, nárast je postupný. Tiež si môžete všimnúť, že Zem postupne stráca časť vody.

     • a čo Hirošima, mimozemštania mali urlab.?_

  • Israismael

   Ak išlo o umelé zemetrasenie čo by mala celkom iste na svedomí americko anglosaska a izraelská os ,tak by išlo o geozbrane systému HARP DEW..
   Uvidíme či sa to ukáže , pripadne vyšetrí Erdoganom,či bude mať toľko možností …ale ak by to bolo pravdou ,tak amíci,Briti a Izrael by mali po ,,chlebe,,..

   • Hadi vedia dopredu vycítiť zemetrasenie. Určite majú v Turecku nejaké teráriá, a teda mali by byť schopní aspoň z kamerových záznamov zistiť zmenu ich správania. Ak žiadna zmena nebola, tak by to znamenalo, že šlo o umelo vyvolanú udalosť.

    • V zime a v meste hady nič moc – skôr potkany, holuby, mačky. Mnoho budov nedotknutých – sporadcky padli len také, ktoré sa rozhýbali pri určitej frekvencii.

     • Hadi v oblekoch…
      Psychopati vo firmách, nevynímajúc ani manažérske pozície, nie sú žiadnou výnimkou. Majú možnosť získať neobmedzenú moc, vplyv, prestíž a peniaze. Ako ich včas rozpoznať a účinne sa brániť?
      https://www.ezisk.sk/clanok/najhorsi-z-najhorsich-hadi-v-oblekoch-nie-su-supermani/4484/

     • Možno aj potkany, hady a mačky, no hady majú ten zmysel najcitlivejší a vedia to vycítiť aj na vzdialenosti niekoľko tisíc kilometrov.

     • Macky su super zivocichy.V prvej svetovej vojne ich pouzivali namiesto psov na vycitenie pouzitia a bliziaceho sa nebezpecenstva chemickych zbrani.Psy neboli vhodni aj ked maju lepsi cuch,pretoze su verny a aj v pripade nebezpecenstva zostavaju pri svojom panovi,co v tomto pripade znamenalo istu smrt pre obidvoch.Macka,ked vycitila bliziace sa nebezpecenstvo,tak sa dala okamzite na utek a to bol signal aj pre vojakov,aby ju nasledovali.

    • kvakcína je sloboda
    • Ano zvířata umí mnoho vycítit, ale to by jim lidi museli umět naslouchat,mít intuici. Bylo by omnoho méně obětí kdyby nebylo přemoudřelých vědců kteří všechno znají a umí .Neexistuje aby jejich vysoké, studované Ego připustilo že zvíře umí něco lépe než vědec. Možná kdyby jim to ten had poslal několik dní předem do E- mailu v několika stránkové zprávě o blížící se katastrofě tak by to vzali na vědomí a uznali,možná. Tam je ten zádrhel, bagatelizace něčeho tak přirozeného, jednoduchého až to nechápou . https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/163706-dokazi-zvirata-predpovidat-zemetreseni-ano-ale

     • Minule mi známy povedal – chválil sa, že jeho pes dokáže nejako vycítiť, že pôjde na prechádzku a už mu beží pre boty. Ale to on ešte leží na gauči a len o tom premýšľa. A ja mu na to: zviera -nič nevycíti ale vidí tie obrazy, ktoré vytváraš v mysli. Predstavuješ si ako ideš s ním von a on to vidí – on je toho plne účastný. Bol prekvapený. Reku aj zviera – napr. kôň, ktorý sa niekedy vzoprie a nechce ísť ďalej nevie nič o hroziacom nebezpečenstve ale vidí svojím nehmotným zrakom prírodnú bytosť, ktorá ho zaháňa aby nešiel ďalej. Kukal na mňa jak puk. Reku všade sú tie prírodné bytosti – v každej rastline, strome, v skalách, vode, vetre, ohni či oblakoch a nie sú tu pre nič za nič – majú to tu všetko na starosti aby svet „fungoval“.
      Po tomto kukal na mňa ako 3 puky.

    • Jo, to by bylo jako chlap který řekne že rozumí ženám. Ne už jdu spát, ještě by jste mne „tydýtovali za silný matroš. Ale zase k j“elitám bych byl možná blíž v demenci, co jsem pověděl? 🙂
     https://otevrisvoumysl.cz/jp-sears-co-wef-planuje-pro-vasi-budoucnost-reportaz-o-tydnu-v-davosu/

   • kvakcína je sloboda

    u Erdogana ide skôr o to, či má na to gule, ak išlo o umelé zemetrasenie, ukázať prstom na vinníka/ov!!!
    možno to je varovanie pre neho, keby mal chuť bratať sa s Putinom

   • Záblesky blesků na obloze několik vteřin před zemětřesením v Turecku nechaly mnohé na pochybách, zda je nezpůsobil HAARP. Není to poprvé, co byl HAARP obviněn ze způsobení zemětřesení. NBC News uvedla, že v roce 2010 venezuelský vůdce Huge Chávez tvrdil, že HAARP nebo jemu podobný program vyvolal zemětřesení na Haiti.
    https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/zemetreseni-v-turecku-jsou-zpusobene-utokem-haarp-lide-konspiruji-na-sitich/

 6. Každý, kto pozná troška dánske reália vie, že táto 5 miliónová krajina je akoby provinciou Británie. Správa sa a koná skoro rovnako a ľudia tam boli roky vymývaní anglicko-americkou kultúrou. Preočkovaná krajina, zaplavená MOslimákmi a multikulti ideológiou má nemalé problémy, hoci nie až tak vážne ako Švédsko. Napriek tomu záujem a možnosti pokiaľ ide o navyšovanie počtu vojakov v krajine sú mizerné… Zo škandinávskych krajín je ešte extrémickejšími členmi NATO Nóri, kde socialisti úplne rozložili národ skrz gender, lgbti, multikulti a islam… Zatiaľ najlepšie sú na tom vo všeobecnosti Fíni, ale dokedy budú odolávať aj oni?

 7. Dánsko na rozdiel od Slovenska má zrejme priveľa peňazí, no zabúda, že už veľmi, veľmi dávno nie je vojenskou veľmocou.

 8. hľadač pravdy

  => ,,Vojny sa nevedú preto, aby sa zvíťazilo nad nepriateľom, ale preto, aby sa nimi pripravila situácia.“ (!!!)

  Edward Stanton, minister vojny vo vláde Abrahama Lincolna.
  ———————————————————————————————————
  Najvyšší slobodomurár prof.C.Quigley prehlásil o WWI:

  => ,,Zmeny, ktoré sa v čase mieru uskutočňujú za 30 alebo 50 rokov, sa dosiahli len za päť vojnových rokov.“ (!!!)
  ———————————————————————————————————
  Albert Pike – najvyšší slobodomurár a vrcholný satanista, ako ,,šéfdogmatik” svetového slobodomurárstva neúnavne propagoval satanizmus.

  => Pike bol fascinovaný myšlienkou jednosvetovej vlády a v rokoch 1859-1871 vypracoval vojenský plán na tri svetové vojny a rôzne revolúcie po celom svete. O tomto pláne píše, že mu ho vo sne zjavil sám Lucifer a má urýchliť vytvorenie celosvetovej vlády panstva Antikrista!
  ———————————————————————————————————
  => vplyvný slobodomurár Albert Einstein:

  ,,V roce 1945 (…) fyziku Albertu Einsteinovi posloužila atomová puma jako záminka „svěřit“ její „tajemství světové vládě“; navrhl, „aby Spojené státy okamžitě ohlásily svou připravenost předat je světové vládě“. Einstein dále nadhodil: „Protože Spojené státy a Velká Británie disponují tajemstvím atomové bomby, a Sovětský svaz ne, měl by ten být vyzván vypracovat první koncept ústavy navrhované světové vlády a předložit jej. (…) To by mělo přispět k rozptýlení nedůvěry, kterou již Rusové pociťují kvůli utajování bomby, ve skutečnosti však zabránit, aby se jim dostala do rukou. … První koncept by jistě nebyl definitivní, ale Rusové mají mít pocit, že světová vláda zaručí jejich bezpečnost. (…) Světová vláda by měla moc ve všech vojenských záležitostech a potřebuje již jen další, totiž pravomoc vměšovat se do zemí, v nichž je většina utiskována menšinou a vytváří onen druh nestability, vedoucí k válce. (…) Světová vláda má přednost před mnohem větším zlem války s jejím masovým ničením. (…) Přesto však musíme co nejrychleji objasnit, že bombu neutajujeme kvůli moci, ale pro naději, že etablováním světové vlády zachováme mír ve světě, a že uděláme všechno možné pro uvedení světové vlády do života.“

  Albert Einstein in: „The Atlantic Monthly“, listopad 1945, cit. podle: Donn Grand Pre in: „CODE“, listopad 1994, str. 37.
  =========================================================
  Vojna sa vedie proti celému ľudstvu, vojnu vedie hierarchia Satanovej synagogy, na prvom mieste hlavne proti:

  1. katolíkom!
  ==========
  2. ďalším kresťanom
  3. slovanom
  4. európanom
  ….
  ———————————————————————————————————
  ,,Stejně bez obalu formulovali totéž i „sionští mudrci“ už před nástupem 20. století:

  „K uznání naší světovlády může dojít už před odstraněním všech ústav. Příznivý okamžik nastane tehdy, až dlouhými nepokoji usoužené národy tváří v tvář námi zavedené bezmocnosti svých vládců v ně ztratí důvěru a zvolají: ‚Odstraňte je a dejte nám jediného vládce, který nás sjednotí a odklidí příčiny všech sporů – národní protiklady, rozdílnosti náboženství, hranice států a snahy po rozpínavosti – a zajistí nám trvalý klid a mír, který marně očekáváme od svých panovníků a zástupců lidu.’ Sami víte, jak dlouhou a neúnavnou práci si to ještě vyžádá, abychom národy k takovému zvolání pohnuli. Musíme nepřetržitě a ve všech zemích otravovat vztahy mezi národy a státy, musíme pomocí závisti, sporů, nenávisti a válek všechny národy… do té míry rozdrobit a unavit, aby nenašly žádné jiné východisko, než se úplně sklonit před naším panstvím“
  (protokol 10,15 ad.; G. zur Beek [vyd.] 1919, str. 33).

  V tomto zlovolném textu tedy máme zevrubně zdůvodněnou nezbytnost války, resp. třetí světové války, tudíž zdůvodnění zcela jasné a zřejmé.”

  ,,Dalo by se ovšem namítnout, že pro vyvolání třetí světové války už přece není vůbec žádný důvod. Nedosáhla snad skrytá vrchnost tak přesvědčivých úspěchů, že žádná moc na světě už není schopna definitivní nastolení světové komunistické diktatury zadržet, natož překazit? Nedozrává snad Antikristovi všude ovoce jeho práce? Nestává se snad stále více lidí obětí jeho nesčetných paralelních strategií? Vždyť mu přece už jen stačí počkat, až plody dozrají a pak může sklízet přebohatou úrodu!

  Tyto argumenty přirozeně nelze odbýt mávnutím ruky. Nesmíme však také uvažovat jen abstraktně, nýbrž se musíme umět vžít i do konkrétní situace např. takového Davida Rockefellera nebo barona Edmonda Rothschilda i jejich sionistických spřeženců a důvěrníků. Oni všichni už uložili do hrobu mnoho generací svých předchůdců, a dokonce i vlastních sourozenců a vrstevníků, tedy lidí, kteří stejně jako oni upsali své životy podpoře a realizaci velkého plánu v naději, že se sami ještě dožijí alespoň začátku nástupu svého neomezeného panství nad celým světem. Ale „velký den“, pro jehož příchod se tak neúnavně lopotili, už nespatřili. Je zde sice ještě utěšující myšlenka morální kontinuity generací, že alespoň jejich synové nebo vnuci, přímí potomci svých otců a dědů budou v díle pokračovat a jednou jej dokončí i jejich jménem (…). Postupně ovšem naprosto egocentrická, osobní touha po moci zachvátila (…) lidi, kteří se upsali službě modle mamonu a jsou satanskou domýšlivostí posedlí tím více, čím blíže je uskutečnění jejich cíle.

  Proč by měli dnes žijící Rothschildové a Rockefellerové čekat ještě dalších padesát
  let a důsledkem toho odejít ze světa „cestou veškerého těla“, když by mohli
  (protože po smrti už v nic nedoufají) své totální světové panství nastoupit už dnes?
  Museli by být slabomyslní, kdyby nevyužili doslova každé příležitosti ke zkrácení
  doby, která je dělí od konečného zřízení sionistického „města člověka“. A právě ten
  nejúčinnější, už dvakrát s úspěchem použitý prostředek k uspíšení konečného cíle,
  mají přece zcela k dispozici.”

  Johannes Rothkranz, pravoverný katolícky teológ

 9. kvakcína je sloboda

  Ministerstvo obrany Ruskej federácie: od začiatku tohto roka bolo zabitých 6500 ukrajinských vojakov

  • 6500 chudákov nahnaných pred ruské delá.

   • Žoldáky, ktorí si prišli zarobiť na okrajinu zabíjaním civilov a Rusov za chudákov nepočítam. Oni tam sa šli zabíjať za peniaze a nie bojovať za nejaké vyššie ciele/ideály.
    Takým by nevadilo zabit stovky civilov a potom si ty peniaze užívať niekde ďaleko od okrajiny. Lenže preto ich tam panicek z USA nenavozil – majú tam zdochnut spolu s Rusmi.

    • kvakcína je sloboda

     v súčasnosti to sú prevažne chudáci násilne mobilizovaní, ktorým za chrbtom stoja žoldnieri a v prípade, že by niektorý z nich mal zajačie úmysly, tak ho od chrbta popravia

     • Áno – to sú chudáci. Ale chudáci nie sú tí čo si tam z cudziny prišli zapolovať na Rusov a ešte za to dostať prachy.

 10. Už jsem netrpělivě čekala kdy zveřejní zbírku na zemětřesení a začnou řýžovat přes globální zločinecké organizace mimo jiné Červený kříž a Člověk v tísni /bude na nové lodě pro uprchlíky do EU/.Doufám že se lidé poučili z Moravy kdy lidem všechny peněžné dary hezky „očistili“ /na chod organizace/ a na chudáky postižené zbyli zbytky aby se neřeklo ,jestli vůbec něco dostali. Organizace Člověk v tísní oznámila že nebude dělat materiální zbírky / jídlo deky, zdrav .materiál atď . / . Pošlete raději prachy hezky. https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/zemetreseni-turecko-syrie-sbirka-clovek-v-tisni_2302071145_mst

 11. Pre nás je to už dávno jasná vec, ale ofce si stále nechcú dať povedať!
  https://akw.sk/prekrytie-hornych-dychacich-ciest-skodi/

 12. VIDEO: Ukrajina se dopustila válečného zločinu a nasadila u Bachmutu nervově-paralytické zbraně! Ukrajinci dokonce natočili účinky nervové látky na ruského vojáka, který se zmítal v křečích a nakonec se utopil v potoce! Zbraně vyrábí ukrajinská skupina Shaman Group a používá zakázanou látku “CK” kyanogen chlorid! Předák skupiny dokonce natočil výrobu těchto chemických zbraní vojáky ukrajinské armády v improvizované dílně! A rakouský podplukovník ve Vídni v diskusním panelu odhalil, že tanky pro Ukrajinu budou řídit vojáci NATO, ale až po svlečení uniforem!
  https://aeronet.news/video-ukrajina-se-dopustila-valecneho-zlocinu-a-nasadila-u-bachmutu-nervove-paralyticke-zbrane-ukrajinci-dokonce-natocili-ucinky-nervove-latky-na-ruskeho-vojaka-ktery-se-zmital-v-krecich/
  ——————————————-
  Účinky drononom zhodenej chemickej bojovej látky “CK” kyanogen chloridu na ruských vojakov
  https://aeronet.news/wp-content/uploads/CK_BombAFU.mp4

  VIDEO: Fico vyzval Čaputovú, Hegera a Kollára, aby dali občanom verejný prísľub, že Slováci nepôjdu bojovať na Ukrajinu = Ficozmrd vyzval vládu, ktorej bola vyslovená nedôvera, a Ficozmrd vyzval Čaputovú, aby sľúbila, že na Slovensku nebudú základne NATO!
  https://www.infovojna.bz/article/video-fico-vyzval-caputovu-hegera-a-kollara-aby-dali-obcanom-verejny-prislub-ze-slovaci-nepojdu-bojovat-na-ukrajinu

  Pavel úprimne o tom, čo si myslí o Zelenskom: Jasný názor novozvoleného českého prezidenta!
  „“Páči sa mi, akým spôsobom pristúpil k svojmu prezidentstvu napríklad Volodymyr Zelenskyj. Pretože byť v tak veľmi zložitej situácii – a dá sa povedať, že pre Ukrajinu spočiatku takmer bezvýchodiskovej – a pritom nestratiť vôľu deň za dňom bojovať aj s tým, aby zaistil dostatočnú podporu pre svoju krajinu, to je naozaj mimoriadne zložitá situácia,“ vysvetlil svoj pohľad Pavel.“
  Poznámka – už stará informácia – Zelenskij dostáva mesačne na svoj účet v zahraničí 39 miliónov USD sponzorskej dotácie.
  https://www.cas.sk/clanok/2767579/pavel-uprimne-o-tom-co-si-mysli-o-zelenskom-jasny-nazor-novozvoleneho-ceskeho-prezidenta/

  Poznámka – pozrite si navretý neandertálsky- opičí nos P.Pavla!
  https://pxhere.com/en/photo/752382
  https://cdn.imgbin.com/9/4/15/imgbin-neandertal-ape-nose-face-caveman-nose-XChNC28pr9gZ37vhwZn8uCbnj.jpg

  • kvakcína je sloboda

   a čo na to Rusi, kurva?! zas ticho?!
   čakajú na povolenie?!

  • kvakcína je sloboda

   redakcia!!! už ma seriete so súhlasom kvôli jednému vulgarizmu!!! a to som sa krotila!!! inak by tam asi iné slová neboli!!!
   pozrite si to video a prestanete tu zdržiavať!!!

   • kvakcína je sloboda

    redakcia!!! to vážne?! kvôli slovíčku ku.r.va ste mi zrušili komentár?!

    • Nemáš ten správny prízvuk. Povedz to po nemecky a povedz to – zákruta!

     Ozaj neviem, prečo by sa ľudia plávajúci po krk v sračkách mali zdržiavať ľudovému = vulgárnemu emocionálnemu prejavu! Zmrdi, ktorí nás chcú zlikvidovať – hovoria o tom verejne a s posmechom – a my sa budeme brániť poslať ich rovno do piče = podrezať im slušne krky, podpáliť im slušne domy, podrezať kóšer-halal ich príbuzných – a potom sa slušne ospravedlniť ich susedom!

     • Otázka – registrujete archaický kontextový idióm?
      1/ Zdržiavať sa čoho – prdenia. Strániť sa čoho – jedovatých rečí a jedovatých výparov.
      2/ „prečo by sa ľudia mali zdržiavať ľudovému = konaniu = smerovaniu k čomusi“ – alebo
      3/ „prečo by sa ľudia mali zdržiavať ľudového konania čohosi.

      Oba výrazy sú v podstate správne a správne pochopiteľné, ale idióm spočíva v tom, že modernejší výraz je vecnejší – smeruje k veci, a archaický výraz je človečenskejší – opatrnejší k človeku – hovorí o zdržiavaní sa ku vlastnému konaniu = o vnútornom rozhodovaní o vlastnom konaní /viem, prečo to urobím-neurobím/ – nie zdržania sa konania vôbec /neurobím to bez rozmýšľania = program, tabu, konvencia/.

      Na Infovojne sa ujal idióm „Dobré ráno VŠETKÝCH“ – slovenčinárkam z toho strieka mozog z hlavy – ale keby sa premietli do podstaty Slávov – slávili by „Slávim dobré ráno všetkých spravodlivých!“. Asi tak. Rodová pamäť.

 13. V bachmute sa používajú chemické zbrane. A Rusko na to zasa nič. Pokiľ rusi nevyhrajú vojnu doma, nevyhrajú ani na Ukrajine, a to je koniec.

 14. Miroslav Zelenka: Situace na Zemi – rozbor
  hodina 45 minut
  https://youtu.be/-BxYUOSbho4

 15. Ruská Duma – začína pripravovať desivé proti-sankcie voči USA, Veľkej Británii, EÚ a ďalším znepriateleným krajinám.

  Poslanec ruskej Štátnej Dumy Michail Deljagin predložil Dume návrhy, podľa ktorých by Rusko uvalilo na všetky agresorské krajiny mohutné protisankcie, ktorým vládne úplné ukončenie dodávok plynu, ropy, uhlia a nerastných surovín, a najmä hliníka pre európsky a americký automobilový trh.
  Ruský hliník tvorí skoro 90% všetkej európskej spotreby hliníka. Ak by Rusko zastavilo predaj hliníka, bolo by to ešte horšie ako koniec dodávok ropy. Bez hliníka sa nezaobíde nielen automobilový priemysel, ale ani potravinársky priemysel, strojárstvo, a napríklad aj výroba elektroniky, počítačov a pod. Tam všade je použitie hliníka nevyhnutnosťou ako základného konštrukčného prvku!

  Pozrime sa na úplný zoznam navrhovaných sankcií zo strany Ruska:
  1) Odrezanie dodávok surovín, ktoré sú pre Západ dôležité: ropa, plyn, uhlie, kovy (vrátane hliníka), chemické výrobky, ale predovšetkým obilie a hnojivá pre poľnohospodárstvo. A tiež urán, ktorý je nevyhnutný pre americké, ale aj naše jadrové elektrárne (80% potreby USA je z Ruska) na výrobu palivových tyčí. Skončia dodávky neónového plynu na výrobu čipov, ktorý Rusko exportuje do 90% krajín sveta a tiež paládia (tiež potrebného na výrobu čipov a na výrobu automobilov). Najtvrdšie zásahy budú proti USA a Veľkej Británii, ktoré sa usilujú zničiť súčasnú štruktúru Európy, najmä v prospech plánov USA, ktoré už dlhšiu dobu spoločne pripravujú.

  2) Konfiškácia všetkého majetku agresorských krajín, ich právnických osôb a okrem osobného majetku aj fyzických osôb. Zmrazenie off shorových aktív nachádzajúcich sa v Rusku, pokiaľ nie sú do šiestich mesiacov preregistrované v Rusku – to je fakticky konfiškácia.

  3) Zrušenie duševného vlastníctva agresorských krajín v Rusku. (Pozn. tým je myslené odstúpenie od zmlúv o ochrane patentových a autorských práv západných organizácií a jednotlivcov)

  4) Zákaz všetkých platieb, vrátane splátok dlhov, právnickým a fyzickým osobám agresorských krajín.

  5) Zostávajúci vývoz do agresorských krajín – iba za ruble z predaja (meny na burze MICEX).

  https://zemavek.sk/ruska-duma-chysta-odvetu-je-len-mala-pravdepodobnost-ze-to-europa-ustoji/

  P.S: Zaiste, keď sme vyhlásený RF ako nepriateľský štát, tak sa budú sankcie zrejme týkať aj tohto slovenského Banderistanu.. A neviem, aká alternatíva v dovoze hliníku – existuje (Čína?) pre automobilový SUPER priemysel v SR!

 16. A včera Heger odpovedal, že samozrejme Slovensko pošle vojakov na Ukrajinu.
  https://m.youtube.com/watch?v=dPftH39ZHpI&feature=youtu.be

  • Heger môže ísť v čele tej bojuvky a darujem mu jedno vyplznute ukacko a hlinikovy ešus aby mal z čoho papinkat a nebola mu zima.

Pridajte komentár

*