Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Máte len 10 sekúnd: Takto si pri infarkte zachránite život


Print Friendly, PDF & Email

srdcovy-infarkt

V prípade náhleho výskytu srdcového infarktu sú ľudia zvyčajne bezmocní.

Srdce začne biť nepravidelne a vám na reakciu ostáva len 10 sekúnd predtým, než upadnete do bezvedomia.

Okrem okamžitej odbornej lekárskej pomoci existuje ešte jedna vec, ktorá vám dokáže doslova zachrániť život.

Možno vás to teraz prekvapí, ale tou vecou je silné kašlanie.

Konkrétne to znamená, že by ste mali okamžite začať energeticky a kontinuálne kašľať. Až tak, aby vám z hrdla vychádzali zvyšky tekutín, čo sa tam nachádzajú.

Zároveň by ste sa pri tom mali snažiť zhlboka dýchať.

Ako to celé funguje?

Hlboké dýchanie vám pomáha zvýšiť prísun kyslíka a kašlanie zasa zvyšuje tlak na srdce, aby sa udržiavala cirkulácia krvi a normálny tlkot srdca.

Kašeľ a dýchanie by mali byť nepretržité, každé 2 sekundy až dovtedy, kým vám nie je poskytnutá odborná lekárska pomoc.

Pomoc by mala byť podaná buď nejakým človekom z okolia, ktorý sa v tom vyzná, alebo privolanou záchrankou.

Liečba osteoporózy

Ak náhodou medzičasom pocítite mierne zlepšenie, počkajte ešte chvíľu a potom môžete prestať kašľať.

Týmto spôsobom majú ľudia, ktorých práve postihol srdcový infarkt, šancu získať nejaký čas navyše, aby sa dostali do nemocnice a vyhli sa tak vážnym následkom.

Záver

Okrem kašlania je ešte jeden netradičný spôsob, ktorý dokáže pomôcť pri náhlom srdcovom infarkte. Písali sme o ňom nedávno v článku: Objav Dr. Schultza: Ako zastaviť srdcový infarkt do jednej minúty.

Ide pri ňom o to, že sa pacientovi podá jedna čajová lyžička kajenského alebo čili korenia rozpusteného v pohári vody.

Jeho nevýhodou však je, že musíte mať toto korenie vždy po ruke.

Dnešný spôsob sa dá použiť v každej situácii, teda aj vtedy, keď čili korenie nemáte momentálne pri sebe. Najlepší výsledok sa však dosiahne kombináciou oboch metód.

Preto odporúčame pridať si ich medzi vaše zručnosti prvej pomoci, no a samozrejme, zapamätať si to.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. andre andreas

  Dakujem za pomoc. To kaslanie som nevedel, no Kajanske korenie uz uzivam preventivne, a mam aj z neho tinkturu. Takze snadho nedostaneme , a ked tak rychlo konat a uzit to co mame pripravene .Dakujem Ondro.No ked mi odtrhne aourtu tam dovy na druhom brehu.

  • Doporucuji vice Feferonkovy, nebo lepe olej z Kajanske koreni. Ja mam v aute a v tasce take male mlynky, korenky uzavrene s Kajetanskym korenim vzdy nejakou etkutinu si najdu. Zasadne na dlouhodobnbou dobu mam trochu vody ejn ve sklenenych sklenkach pokud mozno tnamavychbarev abyu nedochazelo k zamoreni Nano palstiku hlavne uy tech mekkych s vodou.
   Pri me episode kdy jsem jiz citil pricjnhod Andela smrti Disraeli a se jiz asi zvysoval variabilni krevni tak na nebezpecne miry primarniho a 2. kterevniho obehu…
   Tak jsem si docela drasticky odstrihl kusy kuze na nohou a leve ruky a zacalo masivni krvaceni a tim asi vyrovnani metabolizmu v rovnovaze ke zdravejsimu zivota udrzujici mnou metabolismu a udrzujici sance preziti.

Pridajte komentár

*