Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Už od roku 1993 desiatky vlád, agentúr a organizácií volajú po zákaze bezdrôtových technológií


Print Friendly, PDF & Email

Už od roku 1993 desiatky vlád, agentúr a organizácií volajú po zákaze bezdrôtových technológií

(Ethan Huff, Natural News) Jedným z prvých subjektov, ktoré kedy vystúpili proti bezdrôtovej technológii a nebezpečenstvám, ktoré predstavuje pre ľudské zdravie, bola americká Agentúra na ochranu životného prostredia (EPA) dňa 9. novembra 1993.

V tom čase EPA poukázala na to, že americká Federálna komisia pre telekomunikácie (FCC) zaviedla „závažne chybné“ normy vystavenia sa elektromagnetickému žiareniu, ktoré ohrozujú verejné zdravie.

Len o deň neskôr, 10. novembra 1993, americká Agentúra pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) vzniesla podobnú oficiálnu pripomienku k FCC v dokumente týkajúcom sa smerníc FCC pre hodnotenie elektromagnetických účinkov rádiofrekvenčného žiarenia.

„Pravidlá FCC neriešia problém dlhodobého, chronického vystavenia rádiofrekvenčným poliam,“ napísala FDA v dokumente, ktorý odráža varovania EPA.

Ukazuje sa, že existuje mnoho rôznych štátnych agentúr a iných regulačných subjektov, ktorí sa v priebehu rokov vyslovili proti bezdrôtovej technológii. Ignorovali ich však tí, ktorí majú konečnú rozhodovaciu právomoc.

V tom istom roku (1993) Národný inštitút pre bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci (NIOSH) tiež poukázal na to, že FCC stanovila neprimerané normy „založené len na jednom dominantnom mechanizme – nepriaznivých zdravotných účinkoch spôsobených zahrievaním tela.

Odvtedy sú FCC a ďalšie podobné regulačné agentúry na celom svete znova a znova bombardované štúdiami a inými dôkazmi, ktoré dokazujú, že bezdrôtová technológia je nebezpečná. No stále sa s tým nič nerobí.

(Súvisiace: Vedeli ste, že príznaky expozície 5G žiareniu sú znepokojivo podobné príznakom spojeným s „covidom?“)

Bezdrôtové žiarenie poškodzuje deti, vtáky a naozaj KAŽDÉHO

Pracovná skupina pre mobilné telefóny sledovala tieto informácie už dosť dlho a ukázala, že desiatky a desiatky odborných organizácií a vládnych agentúr v priebehu rokov bijú na poplach o nebezpečenstvách bezdrôtových technológií.

Tu je niekoľko výraznejších príkladov:

• V roku 1994 Amateur Radio Relay League Bio-Effects Committee (Komisia Ligy rádioamatérov pre biologické efekty technológie) varovala, že štandardy FCC „nechránia pred netepelnými účinkami elektromagnetického žiarenia“.

• V roku 2000 Ministerstvo školstva Veľkej Británie varovalo, že deti mladšie ako 16 rokov by nemali používať mobilný telefón okrem núdzových prípadov.

• V roku 2002 Interdisciplinárna spoločnosť pre environmentálnu medicínu, ktorú tvorí viac ako 3000 nemeckých lekárov, odporučila zakázať používanie všetkých mobilných telefónov deťmi, ako aj všetkých mobilných telefónov a bezdrôtových telefónov v predškolských zariadeniach, školách, nemocniciach, opatrovateľských domoch, konferenčných sálach, verejných budovách a vozidlách.

Liečba osteoporózy

• V roku 2003 podala American Bird Conservancy and Forest Conservation Council (Americký výbor pre ochranu vtáctva a lesov) žalobu na FCC, pretože jej bezdrôtová politika spôsobila dezorientáciu miliónov sťahovavých vtákov, čo viedlo k tomu, že mnohé z nich narazili do veží mobilných telefónov.

• V roku 2004 Medzinárodná asociácia hasičov protestovala proti inštalácii komunikačných antén na vrchu hasičských staníc.

• V roku 2005 rakúska Lekárska asociácia varovala, že deti by za žiadnych okolností nemali používať Wi-Fi, bezdrôtové telefóny alebo mobilné telefóny.

• V roku 2007 Európska environmentálna agentúra, najvyšší európsky dozorný orgán pre životné prostredie, vyzvala na okamžité a drastické opatrenia na zníženie vystavenia ľudí bezdrôtovému žiareniu.

• V roku 2008 Francúzska národná knižnica odstránila zo svojich priestorov všetky smerovače Wi-Fi a bezdrôtový internet zo zdravotných dôvodov.

• V roku 2008 Ruský národný výbor pre ochranu pred neionizujúcim žiarením varoval, že hovor cez mobilný telefón, hoci len na niekoľko minút, je nebezpečný najmä pre deti, tehotné ženy, epileptikov a ľudí so stratou pamäti alebo poruchami spánku.

• V roku 2009 US Fish and Wildlife Service (Americká správa pre ryby a divočinu) naliehala na Kongres, aby preskúmal súvislosť medzi elektromagnetickými poľami a „kolapsom včelích kolónií“.

• V roku 2011 prijala Rada Európy rezolúciu, v ktorej odporučila, aby v školách boli dostupné iba káblové internetové pripojenia.

• V roku 2016 mesto Haifa v Izraeli zakázalo všetky Wi-Fi na školách.

• V roku 2018 boli mobilné telefóny zakázané na všetkých základných a stredných školách vo Francúzsku.

Elektromagnetické žiarenie má na ľudské zdravie skutočne veľké následky. Viac sa dozviete na stránke 5Galert.com.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Frekvencia 2,4 kHz je priamy útok na šišinku. /Dr.Klinghart/

 2. Nacisticka EU sa rozbieha uz skutocne v kazdej oblasti! Sme vo vojne o prezitie, myslite na to pocas volieb! Liberalna cvarga su nacisticki pohrobkovia!
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/09/unikle-dokumenty-ukazuji-ze-eu-chce-sledovat-hromadne-zpravy-a-fotografie-a-prosazovat-online-overovani-veku/

  • Israismael

   Celá liberálna agenda je agenda temných síl.. Je to agenda navazujuca skutocne na prvky fašizmu začínajúcemu v Nemecku v roku 1933..ľudia by to už mali konečne vidiet tak ako to je naozaj ..Všetko je to riadené spoza mora novodobým Babylonom,ktorý sa nachádza veľmi blízko nejakej mega -histórickej ,dejinnej a globálnej udalosti ..veľmi blízko je to !!!..Amerika to má naklonené a čaká ju obrovské peklo už čochvíľa ..To nebude trvať že roky a pod ,keď sa odohrá to čo bude zdesením pre celý svet ..Amerika je už duchovne mŕtva a čaká sa na prejavenie tejto udalosti v pozemskom ,hrubohmotne a viditeľne!

 3. Ako by mohla fungovať nova tvoriva spoločnosť , novy celosvetovy system 🙂
  https://creativesociety.com/sk

  • 1/ Je dôležité poznamenať, že projekt Tvorivá spoločnosť nie je v žiadnom prípade zameraný na zvrhnutie, odporovanie alebo zasahovanie do činnosti existujúcej moci,“

   2/ „V Tvorivej spoločnosti nebude potrebné používať peniaze vďaka zavedeniu nového ekonomického modelu a nových technológií. Preto niektoré ustanovenia 8 Osnov Tvorivej spoločnosti, vychádzajúce z existencie peňažných vzťahov, budú aktuálne len v prechodnom období k Tvorivej spoločnosti.“

   A ďalej ma to už neserie – choďte si tento neomarxistický „humanistický“ chaos smerujúci k nepodmienenému príjmu V DOLÁROCH KU.VA zakladať vy židáci na planétu Utópia!

   • Na tvorivosti ľudstva tento systém buď parazituje, alebo ju potláča! Ale hlavne treba tento systém nechať na pokoji a byť tvorivý! Židák už nevie ako ďalej? Gójim mu už do toho otroctva hádže vidly?

    • O Tvorivej spoločnosti by sa dalo popísať veľa, ale tento článok napovie, čí je to projekt:
     https://creativesociety.com/sk/articles/cas-masiacha-prisiel

     • He he – a je to! Keď budem parafrázovať Jana Kozáka – ľudstvo má mať pocit, že spása môže prísť jedine od židovstva – hoci židovstvo je perifériou moci Globálneho mocenského systému – globálnych otrokárov. Ten materiál Tvorivej spoločnosti je chabý pokus o syntézu Talmudu a Tóry v akomsi chaotickom projekte „spásy“ pre naivistov. Židovina. Inak – žiaden vyslobodzujúci Exodus sa nekonal – egyptskí archeológovia ho vyvrátili. Celá história židovského národa je lož. A židovstvo nie je národ, ale sekta pochádzajúca pôvodne z chaldejského národa.

      Jan Kozák – Bible je podvod.mp4
      https://ulozto.net/file/DYhGpfqXtNXC/jan-kozak-bible-je-podvod-mp4#!ZGt2BQR2AQH3BTSuMGDlZwx0Mwp3ZRALGaEILyySHJA3ZQxkLt==
      —————————–
      Ale na to sme tu, aby sme strážili tieto sračky.

     • hľadač pravdy

      Po kliknutí na odkaz ,,Tvorivej spoločnosti” ma okamžite zaujal ten ZNAK, čiže to ich logo a hneď sa mi vybavil znak ,,Teozofickej spoločnosti”! Nebudem tu teraz komentovať tú lóžovú, čiže slobodomurársku, ,,humanistickú”, New Age propagandu ,,Tvorivej spoločnosti”, iba sa pokúsim o výklad toho loga, ktorý by sa mal približovať skutočnosti (samozrejme tu nebudem uvádzať ,,oficiálny výklad”).
      Na úvod ukážka – zjednodušená forma znaku ,,Teozofickej spoločnosti”:
      https://pm1.narvii.com/6881/5c5bc8d2341a793e2a2fe052c01d282038ec5535r1-800-981v2_uhq.jpg
      =================================================
      V logu ,,Tvorivej spoločnosti” vidíme:
      ,,kruh so šípkou” (v smere hodín), v ktorom je ,,trojuholník” a v ňom ,,číslo 8”. Najprv stručne:

      => ,,kruh so šípkou” (v smere hodín),
      je uroboros, čiže satanistický had zahryznutý do svojho chvosta, presne tak, ako ho má v znaku ,,Teozofická spoločnosť”:
      https://en.wikipedia.org/wiki/Theosophy#/media/File:Emb_logo.png
      Ten smer ,,šípky”, čiže smer pohybu hlavy hada je tu tiež podstatný – pozri nižšie….

      => ,,trojuholník”,
      patrí k najznámejším slobodomurárskym symbolom – je to najjednoduchšie zobrazenie slobodomurárskej hierarchie pyramídy moci. Trojuholník je tu v zovretí kruhu, presnejšie v zovretí sionistického hada, teda na ,,slobodomurársku pyramídu dohliada Sion”.

      K uvedeným symbolom podrobnejšie, čo som k tomu dohľadal:
      —————————————————————————-
      => ,,8”:
      ———
      Tu sa dostávame k pravdepodobným koreňom symbolu gnózy a kabaly pre číslo 8 (číslo hnevu, nenávisti a pomsty). Tvoria ho dve nuly nad sebou, ktoré symbolizujú nielen makro a mikrokozmos, ale aj OKOVY a posunutím do seba i božské všetkovidiace oko ranných kresťanov, či slobodomurárov, čo sa rozlíši podľa ďalších pridružených symbolov – buď kresťanských (napr. kríž) alebo satanistických (pentagram, had, čísla 13, 666, atď.). Číslo 8 tu bude mať súvis aj s 8 etapami na ceste hadovej hlavy, uvedené nižšie….

      => Trojuholník:
      ———————
      Tu by som ešte uviedol text z knihy uvedený v obrazovej prílohe k obrázkom č.4,6 a 17

      ,,Obr.4: Na základně spočívající rovnostranný trojúhelník je prastarý a mnohoznačný symbol. V křesťanství představuje Boží trojjedinost. Starým Egypťanům platil za symbol božstva. Je také symbolem ženství, ohně (jednoho ze čtyř prvků), činné mysli, (pozemského, na rozdíl od nebeského). Je rovněž symbolem absolutní pozemskosti (s cílem pozemského ráje). Odpor proti věčnosti hraje v lóžové symbolice významnou roli.”

      ,,Obr.6: V takové podobě představuje trojúhelník vševidoucího trojjediného Boha. Jako „opice Boha“ Satan tento symbol napodobuje. Zda jde o křesťanský nebo satanský symbol, je v jednotlivých případech zřejmé z připojených jednoznačných znamení (v křesťanství je to např. kříž, v satanismu (jako např. na jednodolarové bankovce) číslo 13, pěticípá hvězda atd.”

      ,,Obr.17: Všechny státy, jejich vlajka nese dolarovou pyramidu, ji zavedly buď ve 20. století, nebo teprve před několika desetiletími dostaly politickou „nezávislost“ a tím právo na „vlastní“ vlajku. Až do roku 1962 mělo jen šest vyobrazených národních vlajek pyramidu (*) jako zašifrovaný odkaz na jejich ustavičnou porobu pod knutou skryté vrchnosti.”

      (*) Kuba, Jordánsko, Nepál, Nikaragua, Filipíny a Československo!

      Citované z knihy:
      Johannes Rothkranz, Nadcházející „diktatura humanity“ aneb Panství Antikrista, I. Díl, PRO FIDE CATHOLICA (=ZA KATOLÍCKU VIERU), z německého originálu Die kommende „Diktatur der Humanität“ oder Die Herrschaft des Antichristen, Verlag A. Schmid Durach 1991, český preklad Jaroslav Voříšek 1996, obr.4 a obr.6 na str.64, obr.17 na str.69:
      https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/diktatura1.rar

      => kruh so šípkou => Uroboros:
      ———————————————
      Sionskí mudrci sa rozhodli dobyť svet (s využitím nejednotnosti gójov) pre Sion s vychytranosťou symbolického hada v raji, ktorého hlavou je ,,vláda sionských učencov” a jeho telom ,,vyvolený národ”.

      Tento had sa preplazil do vnútra štátov a národov a na svojej ceste požieral všetky ,,gójske” štátne sily v rôznych kútoch sveta, ale hlavne v Európe. Podľa plánu tak musí konať aj v budúcnosti, pokiaľ sa jeho ,,Hlava” nevráti späť na ,,Sion”, vytvoriac tak s telom obrovský kruh, ktorým zovrie celú Európu a tým aj celý svet. Tento návrat môže nastať len po rozvrátení všetkých štátov v Európe, ktoré sa rozpadnú revolúciami, vojnami, ekonomickým bankrotom a zasiatím bezbožnej a nemravnej hniloby.

      Plán k nastoleniu ,,kráľovstva Hada”, určuje tieto prostriedky:

      1) Dodržiavať tajomstvo pod hrozbou trestu smrti.
      2) Používať chytrosť, klamstvo, korupciu, zákernosť, zradu.
      3) Podkopávať a ničiť kresťanskú vieru, vyrvať z rozumu ,,gójov” princíp Boha a ducha.
      4) Hanobiť a kompromitovať duchovný stav kňazov.
      5) Šíriť slobodomyseľnosť, skepticizmus, rozpory v kresťanskej spoločnosti, podporovať vznik nových siekt.
      6) Vytvárať spory a problémy v lone kresťanskej cirkvi.
      7) Zakladať tajné organizácie slobodomurárov, ktoré sú nepriateľské voči cirkvi a štátu.
      8) Znemravňovať rodiny, lebo tie tvoria základ božskej a štátnej inštitúcie.
      9) Zavádzať perverznú výchovu hlavne medzi mládež, použiť tlač (teraz i ostatné masmédiá, ktoré držia v rukách sionisti) na ovplyvňovanie a zavádzanie verejnej mienky na falošnú stopu.
      10) Prekrúcať zmysel zákonov falošnými výkladmi, aby sa zoslabila úcta k zákonom u ,,gójov” a zároveň bol tým oslabený i štát.
      11) Obsadzovať štátne inštitúcie kompromitovanými ľuďmi, ktorých držia sionisti vo svojich rukách, hroziac im, že vyzradia národu ich previnenie.
      12) Klamať, sľubovať fiktívne konštitučné práva, podporovať nezamestnanosť, opilstvo, núdzu a hlad – to všetko sú podmienky pre vznik revolúcií.
      13) Používať neužitočné vojny, aby priviedli ,,gójske” štáty na mizinu, uzatvárať s nimi nevýhodné obchodné zmluvy, zavádzať sieť záväzkov a nesplatných štátnych dlhov (kvôli úrokom).
      14) Vo všetkých štátoch zničiť poľnohospodárstvo, uchvátiť všetok obchod a všetko bohatstvo do našich rúk, aby sa kresťania stali našimi poslušnými robotníkmi.
      15) Zasievať nedôveru medzi kráľmi a poddanými, medzi vládami a národmi aj cestou politických vrážd.
      16) Zavádzať medzinárodné zlaté meny, ktoré odvšadiaľ zakrátko vytlačia národnú papierovú menu, aby zlato (naša modla) opanovalo celý svet.
      17) Podriadiť všetky národy nášmu ,,svetovému Patriarchovi”.

      Uvedené myšlienky nie sú len planými myšlienkami chorých mozgov, ale sú húževnato realizované v praxi už celé stáročia.

      => 8 etáp na ceste hadovej hlavy:
      ———————————————–
      => Prvou etapou hada v Európe bolo Grécko, kde za čias Perikla
      (469-429 pr. Kr.) začal podkopávať moc a veľkosť tejto ríše.

      => Druhou etapou bol Rím za cisára Augusta (36 pr. Kr. do 14. r. n. l. ), kde had pobudol šestnásť storočí a kde položil základ rozvratu katolíckej cirkvi.

      => Treťou etapou sa stal Madrid za Karola V. (1500-1556).

      => Štvrtou etapou bol Paríž za Ľudovíta XIV. (1638-1715).

      => Piatou etapou bol Londýn od roku 1814, po páde Napoleona I.

      => Šiestou etapou bol Berlín od roku 1871, po prusko-francúzskej vojne.

      => Siedmou etapou sa stal Petrohrad od roku 1880.

      => Poslednou 8. etapou na ceste hadovej hlavy do Jeruzalema sa má stať Istanbul… Hlave hada k cieľu už nechýba prejsť veľa cesty, aby sa kruh pevne uzatvoril. V súčasnosti hlava hada prechádza cez Ukrajinu a smeruje do Turecka. Tak ovládnu svet a založia kráľovstvo na čele so svojim svetovým monarchom – falošným mesiášom, čiže Antikristom.

      Štáty, ktorými prešiel sionistický had (stále sa drží pevne zahryznutý v Rusku a v satelitných slovanských štátoch), sú podlomené vo svojich základoch liberalizmom a ekonomicko-hospodárskym rozkladom, ktoré tam priniesol. Do tejto záverečnej etapy patrí samozrejme aj Európska únia.

      Nové kráľovstvo sionistov nebude mať hranice, lebo sa dokázalo rozložiť medzinárodne.

      K poslednej 8. etape na ceste hadovej hlavy odporúčam prečítať moje príspevky, od tu uvedeného príspevku pod týmto článkom:
      https://www.badatel.net/byvaly-dostojnik-pentagonu-tvrdi-ze-schopnosti-ruska-v-oblasti-elektronickeho-boja-nemaju-obdobu/#comment-184624

      poznámka:
      možno pre lepšie pochopenie alebo pre názornosť by bolo vhodné uviesť aj obrázok Európy, kde je zobrazená tá symbolická cesta hada. Ak ho dohľadám, prípadne si spomeniem v ktorej literatúre od pravoverných katolíkov som to ešte videl, tak to tu uvediem….

     • hľadač pravdy

      DOPLNENIE – Cesta symbolického hada:
      ================================
      Správne som si vybavoval, že som to videl aj v knihách od pravoverných katolíkov, takže tu uvediem dve knihy, kde je to uvedené – popísané aj s vyobrazením mapky z r.1929. Tu vyššie uvedené som prebral a mierne upravil z iného zdroja (František Šteffek, ja to mám uložené z r.2009), kde tú mapku Európy s cestou hada mal lepšie znázornenú – toto sa už ale na ,,sieti” pravdepodobne nikde nenachádza.
      ——————————————————————————————
      => Cesta symbolického hada (*)
      (protokol 3,1) je vyznačena následujícími hlavními etapami:

      Athény 429 př. Kr. – Řím Augustova éra. – Madrid Éra Karla V. – Paříž Éra Ludvíka XIV. – Londýn 1814, po Napoleonově pádu. – Berlín 1871, německofrancouzská válka. – Petrohrad 1881 – Moskva, revoluce 1917.

      (*) Mapka je převzata z knihy Gregor Schwartz-Bostunitsch, Die Freimaurerei, ihr Uhrsprung, ihre Geheimnisse, ihr Wirken, Výmar 1929.

      => protokol 3,1

      3. protokol
      ,,1) Mohu vás ujistit, že nám k cíli zbývá již jen několik kroků. Urazíme jen krátkou cestu a kruh Symbolického hada, znamení našeho národa, se uzavře. Jakmile bude tento kruh uzavřen, všechny státy Evropy v něm budou sevřeny jako v pevném svěráku.”

      Zdroj:

      Ulrich Fleischhauer, Pravé Protokoly sionských mudrců, Znalecký posudek vypracovaný z pověření soudního dvora č. V v Bernu. Z německého originálu Ulrich Fleischhauer, Die echten Protokolle der Weisen von Zion, Sachverständigengutachten, erstattet im Auftrage des Richteramtes V in Bern, U. Bodung-Verlag, Erfurt 1935,
      český preklad Jaroslav Voříšek 1997. Mapka ,, Cesta symbolického hada” je na str.520; protokol 3,1 uvedený na str.324.
      https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Prave_Protokoly_sionskych_mudrcu.pdf
      ——————————————————————————————
      Totožná mapka je pridaná českým prekladateľom aj v ďalšej publikácii na str.35, text v českom preklade je na str.9:

      Grigorij Bostunič, Pravda o sionských protokolech. Z ruského originálu Григорий Бостуниц, Правда о сионскицх протоколацх, Mitrovica 1921, český preklad prof. dr. Břetislav Dejdar 1992.
      https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Pravda_o_sionskych_protokolech.pdf

    • Bible je neskutečný podvod na pomaleji myslíci a manipulovatelné . Vatikán má všechno pod palcem a provizi od států z každého jednoho otroka který byl pokřtěn, z jeho úsilí a otrocké práce . Jinak tohle je informace pro ty kteří věří že se narodili kompletní,dokonalý a církev ani Vatikán nemá nad tímto dílem moc ani právo rozhodovat o něm a vymývat mu mozek svými učelovými výmysli.

     • Čo má Biblia spoločné s Vatikánom? Nemýľte si hrušky s gumičkou do vlasov. Jedna vec je cirkej a druhá vec je viera. Cirkev je svetská, viera je duchovná.

     • Bible sepsána i několikrát předělávaná za účelem ovlyvnit,programovat a manipulovat vírou oveček . Všechny cesty vedou do Vatikánu.Ve Vatikánu z tajných archivů by jsme se dozvěděli pravdu proto tam nikdo nesmí.Je tam několik verzí téhle knihy důležité pro nastavení a globální změnu ve světě . Málo kdo přemýšlí čemu to vlastně věří .

     • Veľký súhlas, Magdalena.
      Zaujímavé je nahliadnuť do biblie určenej pre kňazov. Dole pod čiarou sú vysvetlivky:
      anjeli = kňazi
      nahí = odhalení
      atď.
      Jablko je „ovocie“ poznania – z čoho vyplýva, že Prví Ľudia v Raji nahliadli do tajných spisov, ktoré pred nimi samovyvolení mocní potrebovali ukryť. Preto „boh“ sionu tzv. Adama a Evu potreboval postihnúť nedokonalsťou: vyhnal ich z „Raja“, čím ich odtrhol od „stromu poznania“ – a ich potomstvo – teda my – sme „ovce“. Ktorý normálny rodič by takto dehonestujúco pomenoval svoje dieťa? Zaujímalo by ma, aké všelijaké vakcíny sion používal na ľudí už vtedy.
      Dnes sú z nás ovce čím ďalej, tým zaslepenejšie, ktoré stále nie a nie vidieť, že sme tu po celý čas klamaní a týraní – hoci z nás milióny a milióny zomierajú vďaka (dávno naplánovanému) čipovaniu.
      Biblia je guľáš Pravdy so Lžou, kde stráviteľnej časti odhadujem na jedno percento, žiaľ vedome a cielene obalené deväťdesiatimi deviatimi percentami lží a dehonestujúcich nezmyslov. Kto chce vidieť, vidí. Kto chce počuť, počuje. A kto nechce ani jedno, ani druhé, nech sladko spí ďalej…
      Neurobíme s tým asi nič. Žiaľ.

  • Bol som v Tvorivej spoločnosti. Po pár týždňoch som dobrovoľne doslova utiekol. Sekta nabudených informátorov. Kecy a kecy. Žiadne konanie len informovanie a kecy. Z rečí si človek nekúpi rožok v obchode. Keď som navrhoval riešenia konať, tak nie. Znova iba neskutočné balamutenie a kecy. Niektoré názory mimo realitu. Existujú odborné štúdie, ktoré boli rokmi skúmania vypracované. Tvorivá spoločnosť ich absolútne neguje. Všetko zlé.

   • Poznám pár sopliakov nabudených z členstva v tvorivej spoločnosťi – nič v živote nezažili a dávajú rozumy jak storočí mudrci. Čím sú samolúbejší tým ľahšie sadnú na lep kadekomu.
    No a ďalšia vec je že jednoznačne očakávajú nejaký osobný prospech a vypočítavosť je to čo ich v tvorivej spoločnosťi drží. Je to niečo podobné ako mnohí prívrženci Ľsns, ktorí sú dušou skôr kriminálnici než bojovníci za národ.

 4. Keď si vypočuješ cele video, zistiš že IDE O ZVRHNUTIE SUČASNEJ MOCI A SYSTEMU ale nenasilne a systematicky…
  Snažme sa celistvo a spravne pochopit možno aj občasny nepresny preklad…
  A hladat dôvody prečo áno a nie prečo nie…

  • Jen na úvod, to co má Tvořivá společnost v programu je hezké ale obšlehla to z učebnice pro žáky .Aby jste se stala živým člověkem se všemi právy které nám hned po narození vzali na to nepotřebujete patřit do žádné sekty. Je na to pár jednoduchých úkonů ale hlavně osvobození své mysle a úplné převzetí zodpovědnosti za svůj život a život svých dětí . Toho mnoho lidí není schopno,neumí si to ani představit ,proto jsou přilepeni na systém než jim řekne co mají dělat,koho volit a kde o co prosit,žádat. Je fajn propojovat se a potkávat s lidmi ve svém okolí se stejným smýšlením ne věřit kdo ví kým financované sektě.

   Dřív než se nadchnete pro nějakou společnost zjistite si o ní a její šéfovi co nejvíc informací . Tohle říká Danilov, vedoucí téhle sekty / video dole v odkazu/ :
   „Ak sa však niekto vzoprie (Tvorivej spoločnosti, ve videu v čase od 1:22:24)… a len zviera sa môže vzoprieť a byť proti, a nie človek, znamená to, že tieto zvieratá se musia zaistiť… Taká šelma nemôže mať právo a postavenie človeka… Je to taká kategoria nie-ludí… Ak sa člověk stavia proti Tvorivej spoločnosti, ztratí status človeka, navždy. Tak je. Vtedy bude všetko správne.“
   Bu,bu,bu. Je to hnus ,oni budou rozhodovat kdo je člověk a kdo jen zvíře .Tomu se říká z bláta do kaluže.
   https://otevrisvoumysl.cz/tvoriva-spolecnost-creative-society-a-allatra-cesta-nebo-slepa-ulicka/

   • Oni už dávno rozhodli, že nežidia sú pre nich len zvieratá. Gójim v takejto spoločnosti môže byť len ako ťažné zviera alebo ich užitočný idiot. A žiadna židovka si nemusí najprv nič o nich zisťovať – ona to vie automaticky. Tá vyhrážka je podstatou Talmudu – „mesiáš príde, až na planéte nebude žiaden nežid“. Toto je základ sionizmu. A na to, aby si sa stal sionistom dokonca nemusíš byť ani žid – stačí, že si pre nich ochotný likvidovať vlastných nežidov. A sme doma stará mama!

    • To nebude jen o židech ťěch temných sil je tu víc a člověk musí ty informace ještě filtrovat protože čím dál víc lží zamýchávají do pravdy aby byl z toho fajne pikantní guláš .
     https://www.musculus.cz/tdj/
     Taky si dávám pozor na různá proroctví, věštby a vidění, v tom mají taky prsty, všechno co se chystají udělat do nich zakomponovali desetiletí předem .Naivní lidi pak čumí jak se ty proroctví plní ,zázrak.

   • Áno Magdalena, tak to je.

   • Ďakujem Magdalena za tvoj postreh a názor…naozaj je ťažke orientovat sa …možno vycitiť úmysel cez množstvo peknych viet . Suhlasim že všetko si treba poriadne preštudovať a pozrieť sa na zdroj odkial to pochadza. Prave preto som to preposlala hned ako som to objavila vo svojej pošte. Aby sa o tom diskutovalo a odhalili sa aj ine zamery ak tam nejaké sú.
    Takže vďaka za odpoveď.
    Nedavno mi prišlo niečo podobné do mailu. Stranka http://www.spdr.sk , zlata éra…
    Ja som tu zatiaĺ nič zlé nenašla , môžem sa opýtať na ďalšie názory či postrehy ohladom tejto stranky ?

    • SPDR-ďalší blázni. Že vraj budú rozdávať peniaze na projekty aké si členovia budú priať. Chceš dom, postavíš si. Chceš leteckú spoločnosť, založíš si a kúpiš lietadlá. Chceš 100 hektárov pôdy na pestovanie a chov. Kúpiš si a budeš sa realizovať. Avšak má to jeden podstatný háčik. Na to všetko treba peniaze. Skirkanič tliape, že ich má trilióny. Klamstvo. Má trilióny ale iba na papieri ako hodnotu elektronického zlata. Žiadne fyzické hmatateľné zlato. Žíadne fyzické peniaze. Proste iba čílo na papieri. Kto sa vyzná v burzových procesoch, vie o čom píšem. Papier znesie všetko. Pozrite si na webovej stránke Finstat.sk daňové priznanie za minulý rok. Keby mal Skirkanič reálne peniaze, tak je to o inom. Už by sa konalo. Takto je to ďalšia bláznivá sekta ľudí, ktorí sa hecujú ako sa budú mať dobre. A to som členom SPDR. Sklamanie nad sklamaním.

    • Je pravda že se lidi začali probouzet a zjišťovat že něco není v pořádku a stále volí voly,demostracemi a peticemi nic nedocílí . Že tohle není šťastný život, takový jaký by jsme měli žít v svobodě hojnosti , aby každý dělal to co ho baví . Naše Československo zahltili různé skupiny ovládané ze zahraničí a hrající na Slavianskou notu ,vábí lidi na peníze, na podíly, na pozemky ,jsou to všechno podvodníci který zmatené lidi potřebují zase někam ukotvit, upsat,zapsat .Upisují se tam dávají otisk prstů no neskutečné bludy. Je to z bláta do kaluže . Máme tu stále zákonem platné Československo ,máme svou státnou příslušnost československou po rodičích tu nikomu ani zrušit nemohli/obě korporace sem nasunuli podvodem / . Máme naši zem, půdu, lesy , naši vodu /kterou nám nemají právo učtovat/ a všechno co vybudovali naši předci nám RODovým právem v téhle zemi patří .Jediné co člověk musí udělat je být mimo všechny politické strany které tady plní cizí příkazy . I když nám to tady rozkradli začneme spolu znovu budovat naše Československo , nepotřebujeme žádné spolky cizáků ,ať nám vrátí co je naše a politický zrádci ať vypadnou, všichni . Nepůjde to hned a najednou ale po malých krůčcích se združujeme a setkáváme aspoň ty probuzený . Kdyby lidi byli činnější stav v ČSFR by se mohli změnit tak rychle jak se změnil v r. 89 kdy nás obelhali. Můžeme si vzít všechno zpátky během pár týdnů , sametově, bez boje , bez politiků . Lid je hnací silou , motorem státu a když jim ten motor selže pak se dovozili na našich zádech a končí .Společně jsme silnější,¨
     Oni se bojí že lidi na ten podvod přijdou. Proto burcují k volbám aby jste jim zase hodili hlas, odsouhlasili ním zloděje a držali usta ,nic jiného vám už nezbyde. Tady je přehled stále platných zákonů .
     http://www.czechaslavakia.cz/

     • jenže oni nám československý majetek, přírodní zdroje dobrovolně nevrátí.

     • Ale vrátí, když je lidi přestanou podporovat ,začnou se vzdělávat o tom v čem vlastně žijeme ,bezpráví .Na začátku tvořit komunity ,osamotě mimo systém teď fungovat dokáže málokdo . Ti co padnou do digitalizace na to doplatí buď ekonomicky nebo zdravotně, budete o všechno prosit . Pak bude uplně pozdě. Navíc za chvíli omezí net, alternatívu zruší, už se s nikým nedomluvíme ,takže jen zoči voči.

  • Som prekvapená, koľko ľudí nabehlo na tento mega projekt, pod názvom Tvorivá spoločnosť, pričom obligátna otázka by mala znieť: KTO reálne za ním stojí ?

   Materiál v písomno-elektronickej forme vyzerá byť spracovaný na prvý a možno i druhý pohľad veľmi vábivo. Pripomína mi to volebný program politickej strany SAS, ktorá mala „vraj“ najviac kompetentne spracovaný v 110 tézach svoje vízie pre slovenského občana. Nič z toho dodnes – neviem v mojom živote – nájsť .. Je to skôr naopak (zrušenie pevného dôchodkového veku a práca pre dnešných 40-tnikov do smrti – ak TO samozrejme niekto nezmení).

   Čiže, chcem tým povedať, že ja by som bola VEĽMI opatrná a prezieravá pred vstupom do a.s. Tvorivá spoločnosť, pričom ja osobne si ctím a uznávam Slobodnú vôľu každého človeka i Človeka.. Určite to bude neho životo-dárna skúsenosť.

   Ľudia sú proste len takí, akí sú… Náš Národ je presne taký, aký je. Niekto je viac sklamaný, niekto menej sklamaný, niekto je veriaci, niekto neveriaci a niekto verí a ani nevie, v čo verí – žijúci v tom, že verí správne.

   Ja zo svojej minulej vlastnej skúsenosti som bola tiež x-krát oklamaná a časom som to v sebe vyhodnotila tak, že som nebola dostatočne pripravená v danej rozhodovacej chvíli a nakoniec – nikto ma neoklamal, ale svojou neprezieravosťou a určitou naivitou som sa oklamala sama. Viem, že túto chybu dnes už by som nezopakovala..

   Ak ľudia veria, tak preskakujú jeden dôležitý krok a to je Dôvera. Predtým, ako človek začína veriť, mal by niekomu dôverovať, alebo nedôverovať, podľa toho či chce veriť, alebo chce neveriť. Z toho dôvodu vysoko relevantné informácie, o ktorých je zrozumiteľné, že ovplyvnia zásadným spôsobom Život človeka, je potrebné preveriť minimálne z troch strán.

   Ľudia očakávajú, že im niekto bude pomáhať, alebo z akýchkoľvek dôvodov im robiť Dobro, pričom – pre seba samých – nie sú schopní to Dobro tvoriť a ani nie sú schopní – nakoniec to Dobro prijať. To Dobro musíme najprv zrodiť Sami v Sebe.

   Len toľko som chcela..

   • Jo nikdo nesmí vzít jinému člověku právo na osobní zkušenost , není nad poznání reality, když si člověk nabije držku sám i když pak obviňuje všechny kolem že ho nevarovali .

   • https://sulik.sk/moje-knihy/

    Sulíkovou úlohou tu je nastolenie nepodmieneného príjmu!!! T. j. likvidácia hotovosti!
    Jeho tézy z roku 2005 som čítal ešte ako skriptum – nanútil mi ich človek nedotknutý poznaním a fascinovaný výhodou úverov a mysliaci si, že toto nastolí sociálnu spravodlivosť s povaľačmi a príživníkmi. Dnes je z neho povaľač, nakoľko len ambícia stať sa podnikateľom mu nestačila, nakoľko mu chýba tvorivisť a poznanie zložitejších vzťahov.

    Malo by to byť v Slíkových knihách o odvodovom bonuse. V skripte bola zmienka, že študoval na Oxforde, čo už v jeho životopise nie je. A neviem si predstaviť, že tieto ko.otiny vyštudoval na slovenskej Národohospodárskej fakulte. Ak si dobre pamätám – ten Oxford spomínal sám v tom skripte. To by vysvetľovalo aj možný vstup do nejakého židoanglosaského bratstva slobodomurárov, a potom to jeho pretláčanie globalistickej agendy. Tiež v tom Nemecku počas ich emigrácie po 68. museli vzniknúť väzby na dnešnú EU. ??? Solidárni slobodomurári – SaS.

    Ako „presvedčený, že dokáže zreformovať Slovensko v prospech Slovákov“ si tento holohlavý protislovenský /sefardský ako Mihál?/ zmrd vybudoval únikový priestor v Austrálii.
    https://www.hlavnydennik.sk/2021/11/09/pozrite-sa-ako-vyzera-medializovany-ranc-richarda-sulika

    Tie jeho tézy a odvodový bonus ani nechcite čítať – vyhýbali sa tomu aj najväčší pravičiarski ekonómovia v zahraničí /u nás aj Miklóš/, pretože by ich nasraní ľudia zlikvidovali v svetovej revolte. Ambiciózny a generačne radikálny Sulík však chcel, aby Slovensko bolo prvé, ktoré si zareže Bismarckov solidárny sociálny systém, ktorý však funguje na solidarite generácií, ale nie v prípade genocídy a sociálneho inžinierstva, keď sa nemajú rodiť deti – a Sulík to veľmi dobre vie! Na to. aby sa národ aspoň populačne udržal, potrebuje rodivosť 2,1 dieťaťa. Lenže nás má byť v roku 2100 – 2,56 milióna! Taký je plán a v takom prípade naozaj súčasný sociálny systém skolabuje. Lenže lenže – zmrdi veľmi dobre poznajú princík snehovej gule /aj rozkladu – infekcie/ – že keď zatažia novú generáciu sociálnym inžinierstvom, ktoré ich od zakladania rodín odradí – ono sa práve vtedy automaticky prestane rodiť!
    https://www.startitup.sk/slovensko-patri-medzi-krajiny-ktore-vyrazne-vymieraju-na-konci-storocia-nas-bude-o-vyse-polovicu-menej/

    Sulík napr. navrhoval všetky odvody do zdravotníctva len do súkromných zdr. poisťovní, lebo štát podľa neho nedokáže riadiť zdravotníctvo – no iste – takto rozjebané nie, výsledok už poznáme, a navrhuje len dobrovoľné dôchodkové sporenie – opäť v súkromných spoločnostiach tunelárov – a hlúpy užívajúci si /a k tomu mediálne nabádaný „celebritami“/ mladý človek na svoju budúcnosť a starobu určite nemyslí – toto musí byť direktívne – o tom je mandatórny ale funkčný Bismarckov systém, ktorý sa nespolieha na idiotov.

    Bolo toho viac, čo ma nadvihovalo – zrušenie podpory v nezamestnanosti, zrušenie podpory vôbec – a to všetko v tvrdom kapitalizme – veď na to je nepodmienený príjem pre všetkých, vrátane pre tých najbohatších, ktorí ale bohatnú na základe cieleného udržiavania vysokej nezamestnanosti a paniky na trhu práce – čo vie každý monetarista. /Milan Kučerák, myslím min. hosp.ešte Čalfovej vlády – „Optimálna miera nezamestnanosti je 10%, čo postačuje na dostatočnú mieru negatívnej motivácie“ – rozumej strachu z nezamestnanosti až bezdomovectva – a min. práce a min. hospodárstva to vytiahlo v niektorých regiónoch SR až na 25% a hladové doliny ku.va!/.

    Sulík je jasný SOCIOPAT a jeho nebezpečnosť spočíva v tom, že je to zároveň ideologicky protinárodne ORGANIZOVANÝ sociopat! Nie náhodou bol poradcom ďalšej sociopatky Radičovej, ktorá vyštudovala sociológiu za socializmu, aby po 89. robila presný opak!

    Slovensko momentálne ovládajú organizovaní sociopati a organizovaní zločinci! To nie sú akože iba pošahaní jednotlivci – oni sú organizovaní a majú zadefinované ciele! Ak tieto ich ciele zverejníme – označia to za hoax!

    Ešte pikoška – Sulík v svojich tézach tvrdil, že aj nezamestnaný s nepodmieneným príjmom si môže nájsť prácu keď bude chcieť – napr. ako poskok v Tescu, kde môže pomáhať tlačiť zákazníkom nákupný vozík a na parkovisku im ho pomáhať vykladať! Čo je veľmi „dôstojné“ zamestnanie, a každého určite poteší, keď mu schmatne nákupný vozík cudzí chlap s hladným výrazom v očiach! Áno – takto si tento sociopat predstavuje rozdelenie spoločnosti na „elitu“ a bedárov, a vtomto duchu aj vychoval svojho arogantného sociopatického syna. Tak ako Egypťanky nosili na pleciach opicu, aby vynikla ich krása – tak potrebujú takíto Sulíkovci bedárov, aby vynikla ich „elitnosť“.
    Ešteže v Austrálii žije dosť Slovákov, takže tento hnus bude po úteku dohľadateľný. A ako vieme – aj tam sa blízka.

 5. Je už dávno prokázané, že elektromagnetický smog ničí DNA a to pomalu a systematicky. Je to časovaná bomba – elmag. smog je pole a to má tepelné a silové účinky – takto hovoří fyzika. A že tu někdo opět objevil Ameriku – není se čemu divit…
  Sinusový průběh není tak nebezpečný ale , pila, obdelník, mikrovlny .. tisíce jehel útočí na vše živé i neživé…
  A elmag. smog je živná půda pro umělou inteligenci…

 6. + Co jsem „to“ nafotil za dva dny:
  https://i.postimg.cc/HnQH4d42/chemkotas.jpg

  = V současné době je proti lidstvu na planetě Zemi používáno už hodně vektorů útoku … Ale lidi stále nechtějí vidět a ani slyšet……
  + Informace (už ze 4. září 2022, jen se připomínám), ohledně „nosního spreje“ a aplikací „vakcín“ pomocí rozprašovače – aerosolu, kdy Čína schválila nejen “vakcínu” proti ko*kovid na bázi AEROSOLU. A moje tehdejší úvaha a otázka před rokem: začnou „to“ rozprašovat skrze chemtrails?! Aneb další „kokovid“ vlny a restrikce na obzoru..

 7. + Nově schválené injekce proti COVID byly testovány pouze na myších – jen na osmi z nich – a NIKDY na lidech. To znamená, že nově schválená vakcína NENÍ vakcína – je to doslova nová netestovaná vakcína!

  = Pokud se někdo již dříve nechal „očkovat“ a „posílit“ proti COVID-19, gratuluji vám: nedosáhli jste vůbec ničeho.

  „Je to doslova nová vakcína,“ řekla dnes Hochulová (guvernérka státu New York) a pronesla tuto větu svým nejlepším hlasem. „Není to posilovací injekce. Není to vylepšovací vakcína. Je to nová vakcína určená k útoku na nové varianty.“

  Jinak řečeno, Hochulová v podstatě říká, že operace COVID 1.0 nic nezmohla a že teď se všichni musí nechat znovu píchnout, pokud chtějí přežít COVID 2.0.,

  „Děláme to od března 2020 – není důvod s tím teď přestávat,“ řekla Hochulová a snažila se být vtipná. „Nemyslete jen na sebe.“

  No, tyto další vakcíny budou první, které budou uvolněny pro veřejnost, aniž by se klinických zkoušek účastnili lidé, což vyvolává otázky, testovali je pouze na osmi myších!

  Vzhledem k tomu, že včera FDA schválila nejnovější očkovací látky COVID, je vhodná doba pro doplnění zásob zinku, např. kvercetinu, vitaminu C, vitaminu D, bylinek, isoprinosine…

  Vypadá to, že COVID 2.0 je nevyhnutelný, protože včera americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv udělil schválení (pro osoby starší 12 let) a povolení k mimořádnému použití (pro děti a kojence ve věku od šesti měsíců do 11 let) pro nejnovější injekční „vakcíny“ proti ko*kovidu od společností Pfizer a Moderna.

  = Kdyby tato nová očkování proti COVIDu skutečně zůstala v těle těch, kteří si je vezmou, my ostatní bychom se nemuseli obávat, že sami onemocníme. Smutnou pravdou však je, že stále více důkazů ukazuje na to, že „vylučování“ (shedding) je velmi reálné, což znamená, že můžete „chytit“ cokoli, co tyto lahvičky obsahují, jednoduše tím, že jste v blízkosti někoho, kdo byl nedávno očkován.

  • ještě přidat kurkumu a černuchu setou i křen s cibulí a česnekem; také je dobré si pořídit čili koření např.: habanero, kajenský pepř,…

   zajímavý přehled, pro zájemce….
   https://aktax.cz/q-the-storm-rider-zpravy-ze-dne-17-9-2023/

   • Moje doma umleté nej koření je Madras složený z několika druhů koření . Nevěřím tomu pomletému sajrajtu v obchodech,co můžete melte si sami a čerstvé na kafe mlýnku. Madras používám často a skoro všude i do vývaru, chytí pak zlatou barvu z kurkumy.

  • Shedding je ale běžný i u normálního očkování.Náš šéf se nechal očkovat proti chřipce ,jemu nebylo nic a ostatní ulehli s teplotami.Je to vcelku logické Ti očkovanci jsou vlastně neustálý zdroj nákazy.Při Aidsu muselo dojít k intimějšímu kontaktu nebo pomocí krve,ale zde došlo k mnohem sofistikovanějšímu přenosu.Poslední dobou mě vadí i pobyt na místech většího davu lidí.

   • anebo se stane, že očkovaný na chřipku jednoho typu dostane jiný typ chřipky a zamotá hlavu celému zdravotnictví – to se stalo mě! A od té doby mám zakázané očkování na chřipku.

 8. V USA členové organizace CHD vyjeli nedávno autobusem mezi lidi, se kterými točí rozhovory na téma jejich příběhů s očkováním. V rámci sérii „Příběhy z autobusu” budu překládat různá svědectví rodičů na téma očkování dětí a jaký negativní dopad to na ně má.
  https://otevrisvoumysl.cz/stevensovi-nase-neockovane-dite-je-zdravejsi-nez-nase-ockovane-deti-pribehy-z-autobusu/

  • O tomhle by věděla vyprávět komunita Amišů . Jak říká MUDr. Tomáš Lebenhart v jednom videu „Očkování je organizovaný zločin „,následky kterého si museli všimnout i pediatři ,pokud chtějí mluvit pravdu.
   http://www.infokuryr.cz/n/2023/07/10/komplexni-studie-zjistila-ze-nula-deti-amisu-trpi-rakovinou-cukrovkou-a-autismus-proc-tomu-tak-je/
   Tady je jiná věc, rodiče dětí u nás nutí k očkování nejen sankcemi ale i odmítnutím učasti jejich dětí ve školce,kolektivu ,táborech atď. Ani neví že ze svého dítěte udělali doživotního pacienta a otroka bílé mafie. Je to proto že děti jsou majetkem státu ,rodič je jen zákonný zástupce ,proto můžou cokoliv i zavřít vás když nepošlete dítě do školy na záKONem povinnou převýchovu.

 9. Kdybych věděla co vím dnes , nikdy bych nešla rodit do porodnice , nepřihlásila dítě do zločineckého systému obchodování s lidmi, rodními listy ,jako levnou pracovní sílou, ani bych nevybavila synovi rodný list , byl by svobodný,,bez očkování,zdravý a systém by na něj neměl páky. Dělá to teď už mnoho lidí a dětem rodný list nevybavují , nerodí v porodnici a nehlásí narození, na to má živý člověk právo.
  Všechno je na nás připraveno ,rutina, jen to podepiš a často ani nevíme co jsme vlastně podepsali .Nic si nezjisťujeme nic nám není divné ,protože vždyť to podepsali všichni ,očkujte se vždyť řekli že nás to ochrání , dali se všichni kolem .

  Obdivuji tuhle mámu která se postavila zločincům a vzdělávala děti doma,chtělo to velkou odvahu . I když patří do divného spolku ,které jsem už popisovala . Nevím jak to dopadne ona se sice vyvázala z otroctví ale její děti jsou majetkem státu ,může si s nimi stát dělat co chce i pro výstrahu ostatním . V 15 letech by mohli odmítnout OP ,to by je mohlo osvobodit . Všimněte si všechno je čisté, máma slušná, moudrá. Cikánům / chráněnému stracenému kmenu Izraele/ kterým děcka nechodí do školy, fetují ,čichají toluen by si tohle nedovolili . V odkazu dole dvě videa z nedávné akce systému a soudu. Takto to bude vypadat když si jednou zmyslí nasilím očkovat děcka na covid ,nic nezmůžete jsou majetkem státu na základě rodného listu až do dospělosti . Rozhodne se vaše dítě pro změnu pohlaví , nemůžete mu bránit je majetkem státu.
  https://orlica.cz/blog-rozhovory

Pridajte komentár

*