Malé „špinavé“ tajomstvo, ktoré chce pred vami očkovací priemysel utajiť


Print Friendly, PDF & Email

Malé „špinavé“ tajomstvo, ktoré chce pred vami očkovací priemysel utajiť

Zoznam pomocných látok vakcín uverejnený organizáciou CDC poskytuje bližší pohľad na niektoré najtoxickejšie ingrediencie používané veľkými farmaceutickými spoločnosťami pri výrobe vakcín.

Keďže úrady na bezpečnosti týchto vakcín trvajú, farmaceutické firmy tieto ingrediencie ďalej používajú, aby zarábali na svojich produktoch, neberúc pritom ohľad na bezpečnosť verejnosti.

Vakcíny plné infikovaných zvieracích buniek

Zoznam organizácie CDC (Centrum pre kontrolu chorôb) obsahuje celý rad pomocných látok, využívajúcich rôzne VERO bunky (z opičích či psích obličiek), odobrané zvieracím hostiteľom.

Tieto bunky boli podrobené dôkladnému skúmaniu, lebo rôzne klinické štúdie vyvolali obavy o možnej infekcii.

Napríklad, pomocné látky nachádzajúce sa vo vakcíne proti detskej obrne obsahujú bunky afrických mačiakov. O VERO bunkách odobratých tomuto konkrétnemu druhu opíc je známe, že sú infikované opičím vírusom SV40, nádorovým vírusom DNA, dávaným do súvisu so vznikom rôznych druhov rakoviny.

Ďalšia analýza tiež ukázala, že vírus má pomaly sa pohybujúcu archetypálnu líniu, ktorú výrobcovia liekov a regulátori zabúdajú monitorovať.

Používanie tejto infikovanej pomocnej látky vakcíny viedlo od šesťdesiatych rokov minulého storočia k významnému nárastu miery rakoviny.

Opičie vírusy vo viacerých vakcínach

Pod paľbou za používanie tejto pomocnej látky sa ocitla aj vakcína proti rotavírusu.

Štúdia z roku 2010 publikovaná v časopise Journal of Virology zistila, že vakcína proti rotavírusu obsahuje živý opičí vírus, ktorý výskumníci zistili s 96-percentnou istotou.

Ďalšia štúdia potvrdila v rovnakej vakcíne prítomnosť endogénneho paviánieho vírusu. Výsledky sú uvedené v časopise Advances in Virology.

Existuje tiež obava, že infikované bunky odobrané od chorých opíc znečistili aj vakcínu proti kiahňam.

K varovným náznakom u zmienenej vakcíny patrí celý rad nepriaznivých zdravotných stavov, ako sú ochorenie srdca, slepota a encefalitída.

Hovädzie sérum v MMR vakcíne

Ďalšou potenciálne smrtiacou pomocnou látkou, nachádzajúcou sa hlavne vo vakcíne MMR a vakcíne proti rotavírusu, je hovädzie sérum.

Pridanie tejto pomocnej látky do vakcín vyvolalo obavy z kontaminácie Creutzfeldt-Jakobovou chorobou (CJD). Hoci toto rôzne zdravotné agentúry – vrátane Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), CDC a Australian Therapeutic Goods Administration – vyvrátili, vo Veľkej Británii sa objavili ojedinelé, zdokumentované prípady infekcie CJD.

Zbohom vysoký krvný tlak

Tieto prípady boli dávané do súvisu s požitím produktov infikovaných chorobou šialených kráv. Odborníci tiež vyslovili obavy z používania prasacích VERO buniek pri výrobe vakcín.

Pred niekoľkými rokmi sa dostala do problémov vakcína proti rotavírusu po tom, čo regulátori zistili, že liek obsahuje veľmi vysoké hladiny prasacieho cirkovírusu typu 1.

Bolo dokázané, že tohto vírusu obsahuje vakcína v každej dávke viac ako 100 000 molekúl. Neisté však zostáva, ako vírus postihuje priamo ľudí, čím je to všetko ešte znepokojujúcejšie.

Farma firmy zámerne pridávajú do vakcín karcinogény a neurotoxíny

Pri výrobe vakcín nie sú vysoko toxické chemikálie ničím nezvyčajným. Zoznam pomocných látok vakcín organizácie CDC obsahuje v skutočnosti aspoň jednu chemikáliu priemyselnej kvality.

Kľúčovou zložkou potravinárskych farbív používaných vo vakcínach je napríklad benzén.

Benzén je vysoko toxický karcinogén, dávaný do súvisu so vznikom rôznych druhov rakoviny, ako sú akútna myeloidná leukémia, non-Hodgkinov lymfóm a mnohopočetný myelóm.

K ďalším karcinogénnym zložkám nachádzajúcim sa vo vakcínach patria: formaldehyd a acetón.

Vo väčšine pomocných látok vakcín uvádzaných v dokumente CDC bol aj neurotoxín tiomersal (Thimerosal). Tiomersal obsahuje ortuť, hneď po plutóniu druhý najjedovatejší prvok na svete.

Rôzne štúdie našli súvislosť medzi tiomersalom a vznikom poruchy autistického spektra u detí. Dnes sa pridáva hlavne do vakcín proti chrípke, ale môžu ho obsahovať aj iné vakcíny (treba sledovať ingrediencie na príbalovom letáku).

Napriek zjavnému zdravotnému riziku veľké farmaceutické spoločnosti trvajú na používaní hydroxidu hlinitého ako kľúčovej zložky pri výrobe vakcín.

Hydroxid hlinitý je spájaný s celým radom nepriaznivých zdravotných stavov, ako sú rabdomyolýza, encefalopatia a osteomalácia. Dôležitou zložkou výroby vakcín sa ukázal byť aj astmu vyvolávajúci glutaraldehyd.

Údaje z oficiálnych zoznamov ukázali, že najmenej osem pomocných látok vakcín použilo ako dezinfekciu toxickú zložku.

Glutaraldehyd bol daný do súvisu s chemickou kolitídou, ulceróznou kolitídou a ekzémom.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Web.stránku http://www.naturalnews.com čítam dlhé roky. Kto vie anglicky, oplatí sa to pravidelne čítať. Je tam napr. veľa článkov o vakcinačnom biznise, o Big Pharma (podvodoch vo farmácii)…
  Veľmi pekne ďakujem ľuďom, čo pre nás pripravujú web stránku http://www.badatel.net a aj prekladajú.

 2. Oto Hodermarský

  JA si myslím, že je to absolútna sprostosť. Niekedy ste mali celkom solídne články, ale toto je …myslím si…. totálne primitívny názor.Prečo nebrojíte napr. proti cestovaniu lietadlami, tam zomiera pri páde oveľa viac ľudí a naraz ako občas niekto po očkovaní. Ešte si trochu počkám a uvidím či neprestanem odoberať Vaše články.

  • No áno, môžme bojovať aj proti automobilovým nehodám, tam zomiera ešte viac ľdí ako pri leteckých. A taktiež proti úrazom pri športe, alkoholizmu, nemocničným infekciám, lekárskym pochybeniam, prejedaniu sa, fajčeniu a mnohým ďalším veciam.

   To by ale bolo asi ťažko zvládnuteľné. Preto sme si jednu z vecí, ktorým sa častejšie venujeme, vybrali práve očkovanie, pretože pri ňom sa vyskytuje obrovské množstvo poškodení, ktorým sa dá predísť.

   Ak sa vám to nepáči, kľudne si založte vlastný portál a venujte sa na ňom čomu len chcete. Na našom portáli však dovoľte, aby sme sa venovali čomu chceme my. Ďakujeme za porozumenie.

  • Pán Oto, no v prvom rade nas nikto do cestovania lietadlom resp. autom nenúti…na rozdiel od ockovania

  • jožo212121

   Oto hodermanský a to kde ste na to prišli máte na to nejaký dokaz?Síce pri páde lietadla zahynie naraz vela ludí ale v jeden den.A kolko detí a ludí je chorých a nezdravých práve za rok práve z vakcín kvoli tým hlúpym,nebezpečným a zbytočným ingredienciám len aby farmaafirmy si splnily svoje sny o odludnení.A myslíte si že svet by bez tých hlúpych vakcín vyhynul.Ved vakcína už obsahuje viac chémii než samotný oslabený vírus.Čudujem sa dovere ludí voči farmaceutickému priemyslu.Ludia si síce povedia že šak boli sme očkovaní a nič nám nie je.To ale nie je celkom pravda až na to že autismus a mnohé iné choroby sa nepripisujú vakcínam.A v tom to je.Len nemá kto pozdvihnút hlas.

  • Ivan Bossini

   Pán Hodermarsky….
   dúfam že skoro odtiato odídete
   81-ročný invalid.

 3. Zuzana Beňová

  Zuzana Beňová

  Vami uverejňované info považujem za hodnotné. Škoda, že my ľudia nevieme zatiaľ urobiť viac v tomto smere a netrváme na tom, aby tieto služby boli ďaleko bezpečnejšie…

 4. Milan Fleišik

  Hodne ludí sa bojí pozriet pravde do očí,preto sa vyhovárajú na letecké a automobilové nehody,ale nechat si vedome do tela strkat jedy je najhoršie čo može byť,a preto vám ďakujem za uverejnovanie týchto skutočností.

 5. Naprosto souhlasím s Panem Hodermarským. To co se tu občas objevuje – především články proti očkování, proti chemoterapii, příp. články navádějící k podivným praktikám ohledně „alternativní“ léčby „rakoviny“ (co to je?) je neuvěřitelné a hlavně nebezpečné. Nezbývá než doufat, že alespoň čtenáři budou mít dost zdravého rozumu. Ačkoliv soudě dle přidaných komentářů o tom lze (v některých případech) s úspěchem pochybovat

  • Ak sa vám naše články tak veľmi nepáčia, prečo ich potom čítate?

   • Pokud umíte číst, tak se můžete přesvědčit, že neodmítám VŠECHNY články, ale zcela jasně konkretizuji které články se mi (hodně) nelíbí – v podstatě se jedná především o tři okruhy (viz můj příspěvek). A pro všechny nadšené obdivovatele zmíněného chci jen podotknout – každý je si svého štěstí strůjcem.

   • Karel Haniel

    REDAKCE: Vaše odpověď pro Karla IV je trefná, nechápu co tady dělá když neví co to je a jak funguje „“Alternativní““ léčka čehokoliv – tedy i rakoviny… Děkuji redakci. Karel Haniel, Léčitel.

  • Naprosto súhlasím s redakciou. To, čo sa občas objavuje v mainstrimových médiách- predovšetkým články proti odmietaniu očkovania, proti prírodnému liečeniu rakoviny, príp. články navádzajúce k podivným praktikám ohľadom „oficiálnej“ liečby „rakoviny“, je neuveriteľné a hlavne nebezpečné. Nezostáva, než dúfať, že aspoň čitatelia budú mať dosť zdravého rozumu. Aj keď, súdiac podľa pridaného komentára KARLA IV sa o tom dá / v niektorých prípadoch / s úspechom pochybovať.

  • Karel Haniel

   Tak ty nevíš co je „“Alternativní léčba““ rakoviny??? Člověče vrať se do pravěku odkud jsi asi přišel….. Karel Haniel, Léčitel (Energetické léčitelství)

  • Bohumil ŠTROMAJER

   Ked vy ste Karel IV …..

 6. Ďakujem redakcii, že tieto články prekladá a informuje ľudí o týchto závažných veciach. Kto nezažil nežiaduce účinky v rodine, nech ani nehovorí. Moja mama dostala po vakcíne proti tetanu vážne neurologické poruchy, na Slovensku ju odmietli liečiť, trvali na tom, že má psychickú poruchu. Musela ísť až do zahraničia, kde ju dali ako tak dokopy. Čo sa týka chemoterapie, aj s tým máme skúsenosti, starká sa lieči už asi 3. rok liekovou chemoterapiou, na začiatku sa jej stav zlepšoval, postupne sa pridali rôzne nežiaduce účinky a dávky jej stále zvyšovali. Nakoniec skúsila alternatívu v podobe CDC olejceka z marihuany – vysadila chemo a výsledky sa radikálne zlepšili. Keby nebolo stránok ako je táto, nikdy by sme o možnostiach nevedeli.

 7. Ďalšie video o očkovacom biznise od Dr John Bergman
  https://www.youtube.com/watch?v=3cqwnY9ty_g

  Dr John Bergman na http://www.youtube.com má viac videí o tejto téme – oplatí sa vypočuť , aby človek pochopil.

 8. Dobrý deň,máme v rodime viac onko pacientov a vetrze že b som dala neviem čo, aby tomu tak nebolo- Následkom stresov som už mala 3 mozgové príhody. Teraz máme malú pravnučku ,ktorá priniesla trochu šťastia do našich životov a bola by som schopná
  odsúdiť takýchto ľudí na trest smrti, že su schopní vedome zničiť dieťa !!! Sú to ľudia bez srdca a bez citu. Každé dieťa je darom Božim. Kaarma je zdarma, prajem im, aby všetko to zlé skúsili vo vlastných rodinách !!!

Pridajte komentár

*