Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Bývalá zdravotná sestra popisuje nemocničné covidové protokoly ako „lekárske vraždy“


Print Friendly, PDF & Email

Bývalá zdravotná sestra popisuje nemocničné covidové protokoly ako „lekárske vraždy“

(Ethan Huff, Natural News) Bývalá kalifornská zdravotná sestra, ktorá bola prepustená za to, že sa odmietla dať „zaočkovať“ proti Covid-19, hovorí o hrôzach, ktorých bola svedkom a ktoré prežila, keď pracovala v nemocnici počas „pandémie“.

Gail Macraeová tvrdí, že pred pandémiou podporovala organizácie ako sú Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) alebo Americká lekárska asociácia (AMA). Avšak to, čo videla cez pandémiu a čo jej bolo nariaďované robiť pacientom ako súčasť oficiálnych nemocničných protokolov, však úplne zmenilo jej názory.

Predtým, ako ju prepustili, pracovala Macraeová ako zdravotná sestra v rôznych nemocničných oddeleniach, vrátane jednotky intenzívnej starostlivosti (JIS) a pôrodnice.

Bola zamestnaná v nemocnici Kaiser Permanente Santa Rosa Medical Center od roku 2015 do roku 2021, keď Trumpova administratíva spustila operáciu „Warp Speed“, čo bol názov masovej očkovacej kampane v USA.

Okolo jari 2020, teda v čase vypuknutia pandémie, si Macraeova začala všímať anomálie medzi tým, čo hlásili médiá, a tým, čo sa v skutočnosti dialo v jej zamestnaní.

„Nemocnice nikdy neboli plné pacientov,“ povedala Macraeová o tom, že jej nemocnica bola všeličo iné, len nie „preplnená“, ako o tom v danom čase informovali falošné médiá hlavného prúdu.

„V skutočnosti od začiatku covidu, počas celého prvého roka tejto pandémie nielenže naša nemocnica nebola kapacitne vyťažená, ale sa dokonca rušili miesta.“

(Súvisiace: Pamätáte si, keď bola nemocnica Sarasota Memorial Hospital na Floride prichytená pri pokuse zavraždiť pacientov, aby umelo navýšila štatistiky pacientov a aby sa „pandémia“ zdala strašidelnejšia?)

Covidové štatistiky sa umelo navyšovali aj na Slovensku, podrobne sme o tom písali napríklad v tomto článku.

Koľko ďalších zdravotných sestier bolo nútených porušiť svoju morálku vraždením pacientov remdesivirom a pľúcnymi ventilátormi?

Macraeovej pozícia v nemocnici bola denná, čo znamená, že si nemohla vytvoriť svoj vlastný rozvrh a vybrať si, kedy bude pracovať. Nemocnica často zrušila jej zmeny, pretože jednoducho nemali dostatok pacientov, ktorí by potrebovali starostlivosť.

Ukazuje sa, že toto bol „štandard“ aj počas zimy 2020/21, kedy sa údajne počty prípadov covidu vymkli spod kontroly. Len pri dvoch príležitostiach sa nemocnica zaplnila pacientmi, ale Macraeová hovorí, že to nebolo nezvyčajné v danom ročnom období, či už počas covidu alebo mimo neho.

Jediná vec, ktorá sa počas tejto doby zmenila, bola, že Macraeová a jej kolegovia boli nútení hovoriť rodinám pacientov, že nemôžu navštíviť svojich blízkych, čo podľa nej porušovalo jej etiku a morálku.

Macraeová bola tiež nútená podávať smrteľné lieky ako remdesivir, z ktorých hlavný americký hygienik Tony Fauci priamo profitoval. (Poznámka redakcie: U nás tento liek vo veľkom propagovala známa covidová celebrita Pavol Jarčuška.)

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Remdesivir však nefunguje pri liečbe covidu. Pôvodne bol vyvinutý proti malárii, ale ani proti tej nefungoval. Medzitým bolo nemocničnému personálu zakázané podávať pacientom lacné účinné lieky ako hydroxychlorochín (HCQ) a ivermektín.

„A nevideli sme žiadne zlepšenie zdravotného stavu pacientov,“ hovorí Macraeová o oficiálnych covidových protokoloch, ktoré bola nútená aplikovať.

„V skutočnosti sme boli svedkami toho, ako u pacientov dochádzalo k zlyhaniu viacerých telesných orgánov.“

Ani regulačné úrady ako CDC alebo AMA (Americká medicínska asociácia) nikdy nezmenili svoje protokoly, ani napriek všetkým tým úmrtiam pacientov. To len dokazuje, že týmto organizáciám nemožno dôverovať.

Podľa Macraeovej sa to, čo hovorili zdravotníckym pracovníkom, aby robili počas covidu, rovnalo „lekárskej vražde“.

„Myslím si, že to spôsobovala kombinácia remdesiviru a izolácia pacientov. Boli to celé týždne bez riadneho prístupu k jedlu a vode,“ povedala zdravotná sestra o tom, ako tieto protokoly zbytočne ukončili životy mnohých pacientov.

(Poznámka redakcie: Rovnaké nemocničné protokoly nekriticky preberali aj slovenské a české nemocnice, preto sú z „lekárskych vrážd“ rovnako vinné. Svojho času sme publikovali článok o veľmi závažnom prípade MUDr. Lischkovej, ktorá v podstate obvinila košickú nemocnicu z vraždy svojho otca MUDr. Lischku svojimi kolegami-lekármi.)

Záver

„Všetky tieto nemocničné protokoly, šírenie strachu, izolácia, toxické lieky – odišla som s pocitom, že som sa zúčastnila lekárskej vraždy,“ zakončila svoju spoveď bývalá zdravotná sestra.

Po uvoľnení „vakcín“ na trh ​​začala Macraeová pozorovať prílev pacientov trpiacich srdcovým infarktom alebo mozgovou príhodou – respektíve tým, čo sa v lekárskom žargóne nazýva „modrý kód“.

„Dvaja moji kolegovia sa hneď po podaní injekcií dokonca dostali do anafylaktického šoku.“

Najnovšie správy o masovej covidovej genocíde nájdete na stránke Genocide.news.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Každý poruší svoju morálku len svojim rozhodnutím, akceptáciou, delegovaním, atď.
  Mohla – mala odmietnuť! A srať na jej hypotéku!

 2. Marek Košice

  Takže téma sú lekárske vraždy…Dobre, nadviažem na to…a prevetrám pár ľuďom mozgové závity. Neriešim síce lekársku vraždu, ale vraždu všeobecne, vykonanú z dôvodu zvrátenosti (a teda nie z dôvodu obrany, ani z dôvodu pomsty pozostalého po vystrieľanej rodine)

  OTÁZKA PRE KRESŤANOV : Je rozdielne PEKLO po smrti tela pre toho, kto zabije a.) jedného človeka, b.) desiatich ľudí, c.) tisíc ľudí či d.) milión nevinných ľudí?

  OTÁZKE PRE TÝCH, KTORÍ VERIA V KARMU PRIEMETNUTÚ DO BUDÚCEHO ŽIVOTA : V čom sa bude v nasledujúcom živote líšiť karma človeka, ktorý zabije a.) jedného človeka, b.) desiatich ľudí, c.) tisíc ľudí či d.) milión nevinných ľudí?

  Otvorí vám táto logická otázka oči, či sa aj naďalej ODMIETATE VZDAŤ „mŕtvol“ menom „Peklo po smrti tela pre hriešnika“ a „Karma v budúcom živote“???

  Sem s vašimi názormi……. Len prosím, dva krát si to všetko premyslite, než zareagujete….. Ale mám dojem, že ovce odmietnu odkryť svoje oči a odpchať svoje uši, keď následkom toho by mali prísť o ilúzie…….. Skrátka – NA PRAVDE VÁM V SKUTOČNE NEZÁLEŽÍ…ak je nepríjemná… 😉

  • Nevieš čo je to Peklo ani Satan.

   • Marek z Kosic je milovnik slobodomurarov a sektar, nediskutuj s nim, je to uplna strata casu, vo vsetkom ma totalny chaos, nenavidi krestanstvo a vsetko si definuje tak, ako mu prave pasuje. Mozno je aj nihilista… 🤭

    • Marek Kosice

     Olga : To nie nahodou TY patris do sektu, do ktorej spolu s tebou patria aj miliony oveciek? Ehmmm….
     Milovnik slobodomurarov? Ktori slobodomurar nabada muzov, aby neplytvali svojimi zlatymi nabojmi? ZIADEN.
     Dalsia cirkusantka….EJ, ALE VAS TU JE!

    • Možno chodí často na Aeronet a podobné projekty alebo úplne inam – kde človeka veľmi dobre „informujú/zaujmú“ a keby mali možnosť tak mu do izby hodia aj pirát aby sa ešte viac vylakal a prepadal pocitom beznádeje. Veď preto sú také stránky uvedené do info priestoru – s úmyslom nie informovať ale ubíjať v ľuďoch nádej či silu tvoriť pozitívne myšlienky. Normálny človek vie, že Život nieje o elitách a hrabanie sa v ich plánoch na úkor vlastných plánov a vlastného vývoja. Niektorí bez tých elít a informácií o ich plánoch ani nemohli žiť – úroveň čitateľov Blesku. Odoberme elity a zlo z planéty a ostanú bez zmyslu života – proti komu by potom bojovali, komu nadávali a na koho sa vyhovárali?

     • Marek Kosice

      Z akej planety? Plocha Zem nie planeta.
      Aky je tvoj duchovny vyvoj? Kazdy druhy den/vecer ho vyskratujes zlatymi nabojmi do skaly… Uctihodne…
      Pises ako ezoterICKA. To je dalsia sekta. Je to viera, ktora vobec neoperuje so vsadepritomnou realitou, a ciernu farbu poklada za bielu.

     • Marek! „Plochá Zem“ to je projekt na oblbovanie naivných ale nie nutne zlých ľudí – aby boli zamestnaní nepodstatnými zaujímavosťami namiesto vecami podstatnými. Tí ktorí také nezmysly koncipujú a pretláčajú tak tí sa v ústraní smejú nad všetkými, ktorí im to „žerú“.
      Je to od nich cynické, chladnokrvné a bezcitné – ohlupovať naivných, veľmi často vnútri dobrých ľudí.
      Ale celkovo – máme každý ešte ďalekú cestu k novým horizontom a málo času čo nám na to zostáva – a také záležitosti ako je tvar planéty – to riešiť v situácii v akej sa každý z nás a celkovo ľudstvo nachádza – sú nepodstatné.

     • Inteligentné, výstižné, obdivuhodné vyjadrenie (o 19:41), Achnaton.
      Keby všetci ľudia mali nadhľad, povahu, cítenie + sebakontrolu ako Ty, nebolo by vojen, ani potreba investigatívy.

     • rozumná úvaha

    • Neznamena,ked ma niejto iny pohlad na vec,musi byt tym,co bolo v odpovedi na Marekov komentar.Marek je jeden z tych,ktory je najblizsie k pravde.Ja citujem:na ,,novej,, planete Terra budu moct zit len bytosti,ktore sa prisposobili novej forme energie.Preto dochadza k prelomu a mohutnym zmenam ako u jednotlivych bytosti,tak u celej planety.Deje okolo vas nadobudaju stale extremnejsie podoby.Nasa domovska planeta sa pripravuje na zrychlovanie vybracii.A nase dusevne jadro je tiez vyzvane,aby svoju telesnu vybraciu prisposobilo tomuto procesu….vsetci tu ,mate pocit,ze to tak nie je.Je kazdeho slobodnou volou,ako sa rozhodne!

  • Karma – je jeden zo zákonov Života a u človeka nezohľadňuje neznalosť zákonov Života!
   (Človek má byť vedomý toho ako fungujú Zákony Života/Božie zákony.
   Bez ich znalosti človek nedokáže existovať bez toho že by bol škodcom pre seba a okolie).
   Vždy „rukami“ karmy od Života dostaneš čo si naozaj zaslúžiš a tým ťa karma vracia nazad do správnych koľají stanovených Bohom. Karma je pre človeka dar a funguje každú sekundu na všetkých úrovniach jeho osobnosti či si to uvedomuje alebo nie.
   Od Života človek dostáva len to čo si zaslúži – nič viac a nič menej. Čo investoval to aj dostane späť a v znásobenej sile.
   Nikto neujde osudu ktorý sám sebe zosnoval – ani ja, ani zdravotníci a ani akékoľvek elity.
   Neexistuje žiadna bytosť, ktorá by sa mohla vymaniť z pod riadenia Božích zákonov – zákonov Života – je to absolútne vylúčené.
   Preto rob čo najmenej hlúpostí o ktorých vieš keď zatiaľ nevieš ako máš žiť – nech sa ti toho zlého vracia čo najmenej. Ľudia by v takom množstve nerobili čo robia keby vedeli, že sa im všetko skôr či neskôr vráti.

   • Tento web sa stal v posledných dňoch doménou pre niekoľko málo ľudí, ktorí dokážu odsúdiť človeka za minútu a pol.

    „Ty si Niktoš, Daj sa liečiť, Ti si idiot, Ty si veľmi „jednoduchý“ človek, v horšom prípade – ty si k-k-t.“

    Ale kto im dáva toto právo súdiť človeka? Ja myslím, že nikto! Pretože to nerobí ani Boh (a áno – Mareček (ne)čakám Tvoje impertinentné „tézy“ k tzv. otázke Boha), pretože jedine Láska Boha je – Skutočná.
    Tá ľudská tzv. láska je iba – podmienečná. Pokiaľ ju nebudeme poslúchať, znamená to: „Preč s ním – na Kríž!“ – ako v prípade Ježiša a mnoho ďalších významných osobností.
    Mnoho ľudí je tak arogantných! A hlavne – mali by si zamiesť pred svojím vlastným prahom. Špinu, ktorú tam nájdu, nie je možné odviesť ani nákladným autom!

    Nikto neutečie sám pred Sebou ani pred celým svojím životom, stráveným v špine a v blate. Ako veľmi úzkoprsí a nadutí sú ľudia, ktorí súdia svojich bratov a sestry (však Marek?!) a tým i Boha a v podstate i seba samého?!

    Príroda je tiež obrazom Boha a rovnako tak, ako človek neberie žiadne ohľady na Boha, tak Príroda (v duchu zachovania samej seba), rovnako tak prestáva brať ohľady na maličkého primitívneho človiečika.
    Proste – Búrka Skutočnej Lásky sa ženie nad Svetom a očisťuje Zem – bez ohľadu na súčasné ľudské tliachanie.

    P.S. Achnatom, obdivujem Ťa, že máš ešte v sebe toľko čistej energie – pomáhať – iným, i keď.. – možno zbytočne!

    Bez Tvojho komentu – by som – nereagovala.. Vďaka!

    • Marek Košice

     Achnaton má toľko čistej energie, je hodný obdivu, ale nedokáže sa vzdať pravidelného srkatovania svojej s*xuálnej (dávam radšej s hviezdičkou, nech častým používaním tohto slova nenahnevám Redakciu) energie….HMMMM…. Čiže teoretik, ktorý žije duchovne len v myšlienkach. ALE to nie je žiadna novinka, pretože tak to má 99% „duchovných“ ľudí.

     Ajša : Ja popisujem, nesúdim. ALE TY VIDÍŠ TO, ČO CHCEŠ VIDIEŤ. Ja nikoho nesúdim. Keď si v hlave poviem „Preboha, tá je ale škaredá, chúďa…“, myslíš, že takú ženu súdim? Moje oči ju uvideli, rozum spracoval, vyhodnotil, a vznikla myšlienka. BEZ VÝSMECHU. A bez toho, aby som jej pokazil deň tým, že by som jej to povedal…
     Ajša, tvoje teórie sú plné fatálnych chýb….. Boha (ktorého máš na mysli) môžeme prirovnať k rodičovi, a človeka (nakoľko je to podľa teba „prd“ v porovnaní s Bohom) môžeme porovnať s dvojmesačným dieťatkom… Stále tu podľa teba platí tebou napísané „…a rovnako tak, ako človek neberie žiadne ohľady na Boha, tak Príroda (v duchu zachovania samej seba), rovnako tak prestáva brať ohľady na maličkého primitívneho človiečika…“ … 😀 To dieťa pritom má 100% istotu (ak nie dvojmesačné, tak ročné už určite), že jeho rodič existuje, pokiaľ to dieťa nie je mentálne silno postihnuté. NEMUSÍ VERIŤ, ZAŽÍVA…. Človek na Zemi ale NEZAŽÍVA BOHA…….aj keď si to tak niektorí vykladajú. Človek na Zemi zažívať ŽIVOT NA ZEMI. Chovateľ králikov dávajúci im potravu a strechu nad hlavou, je ZÁROVEŇ NUTNE DOBROTIVÝ A PLNÝ LÁSKY voči nim? 😀 😀 😀 …. Niektorý chovateľ áno, iný absolútne nie, a ide mu len o mäso a kožušinku z nich…bez toho, aby k nim prejavoval cit a záležalo mu na nich……

     Tvrdíš : „Proste – Búrka Skutočnej Lásky sa ženie nad Svetom a očisťuje Zem – bez ohľadu na súčasné ľudské tliachanie.“ …… Choď niekam s tými ezoterickými rečičkami…..ktoré majú slúžiť na to, aby ľudia boli NEČINNÍ voči ľudským parazitom tohto sveta (elity a ich poskoci), a tak UMOŽNILI NASTOLENIU NWO, odkiaľ už (s najväčšou pravdepodobnosťou) nebude úniku. Jedine, žeby prišla ďalšia potopa…. ;-)…

     Píšeš o tom, že ľudská láska je podmienečná, Ajša. Ale už akosi zabúdaš na to, že nie je všetko biele a čierne… Láska ženy k dieťaťu JE bezpodmienečná. Ale na druhej strane láska ženy K PARTNEROVI…. JE PREPLNENÁ PODMIENKAMI… Vie to každý muž. A láska muža k partnerke je oveľa bližšie bezdpomienečnosti. To vie zas každá žena. A samozrejme to vie každý muž, nakoľko jeho nároky na ženu ako bytosť sú omnoho menšie, než nároky ženy na muža ako bytosť. Niekto môže povedať, že „ale to je predsa príroda…žena si musí dávať pozor na to, s kým splodí svoje dieťa/deti“…… ALE AKOSI SA ZABÚDA NA JEDNU VEC…. Žena očakáva „alfasamca“ (nepliesť si s nejakým bezcitným karieristom), ale sama „alfasamicou“ nie je. Pretože toľko, koľko je alfasamcov, toľko je alfasamíc (plus-mínus nejaké zrniečko)…. Po ďalšie – v tom prípade sa aj muž môže vyhovoriť na to, keď je promiskuitný (mimochodom, ženy majú v priemere viac sexuálnych partnerov za život, než muži… Pretože sú schopné sa milenecky deliť VIACERÉ o jedného „alfa“…ehmm…aké „ľudské“…)…. veď „tak to chce príroda“, aby „namočil“ do každej, ktorá „dá“, nie? Ale muž si to musí USTRÁŽIŤ a nechovať sa tak, inak bude spoločnosťou démonizovaný. Ale hypergamná (väčšie nároky na partnera než na seba) žena nemusí túto svoju živočíšnu zložku potlačiť, že? … A vraj žijeme v patriarcháte…ehmmm…. .. A zvláštne, že tie mužské hyeny v politike (našej, svetovej), na pracovnom trhu (veľké mená) vychovávali….ŽENY…… V škôlke, na základnej škole, na strednej škole…. Na výške ženy, a väčšinou „ženskí muži“ (píšem väčšinou, nie je to pravidlom)….. Čo tým chcem povedať? Že žijem až príliš V REALITE na to, aby to prekusli „ezoterici“ a „pánbičkári“…………Tieto dve skupiny ľudí spolu s ateistami (teda spolu tri skupiny) padli do pasce. NIE VŠETCI, malé percento (alebo zlomok?) z nich nie. Ale drvivá väčšina áno. A o to ide…….. Nakŕmiť vlka, ale tak, aby ovca ostala celá……………… Dať týmto trom skupinám „TEN POCIT“ že vedia ako to všetko funguje, ale v skutočnosti sa postarať o to, aby to nevedeli.

     Amen. 🙂

     • Marek Košice

      A to, že ja som do pasce nespadol, neznamená, že viem VŠETKO. Pretože fakt detaily proste neviem…. A to, v čom nemám 100% istotu (vrámci fungovania sveta), to nemám problém priznať. A stalo sa to už nie raz na tomto fóre. Rovnako nemám problém aj niekomu kto na mňa nadáva a neznáša ma, dať za pravdu, ak s ním súhlasím. A to aj keď ho nemám rád. A VEĽMI RÁD SA NECHÁM POUČIŤ…Kľudne aj od človeka, ktorého neznášam…Ak napíše niečo čo dáva zmysel a rozšíri mi to obzory, skladám klobúk a nebudem to v sebe „dusiť“, dám mu to najavo. Som ja ale strašný človek, že?

     • „Argument ad hominem na rozdíl od argumentů věcných (ad rem) se obvykle považuje za demagogický a neplatný,[1] v některých kontextech, například v diskusi o etice, ale může dávat smysl poukaz na protivníkovo pokrytectví. “
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_hominem
      ——————————————-
      Toto nie je diskusia, ale informačná vojna! A vo vojne je dovolené všetko! A preto si roky idem svu lajnu a posvojom.

     • Marek! Skládková princezná môže hovoriť pre verejnosť uhladene bez vulgarizmov – tak ako to robia tv moderátori mejnstrímu celé ďesatročia keď nám bez vulgarizmov vedome klamú do očí. Ale veríš, že keď sú takí jedinci mimo kamier vrátane ZČ tak sa vyjadrujú bez vulgarizmov ako normálni ľudia?
      Určite nie.
      Takí a im podobní používajú vulgarizmy aj keď zbierajú bylinky v prírode. Idem na púpavy – robím si z nich šalát.

     • Marek Kosice

      Achnaton : a kde mam zaruky, ze ty mimo diskusie nepouzivas nadavky? Mimochodom, cim si „ulavis“? Len osvieteny (co ty nie si…samozrejme ani ja) si nepotrebuje obcas „ulavit“. (Zbabelcov zijucich v klastoroch nepocitam, ti si vybrali tu jednoduchsiu cestu)… Uz som na to prisiel. Ty si ulavis strielanim zlatych nabojov do skaly, ja beznymi nadavkami. Co myslis, co je podla tvojho Boha väcsim hriechom – nadavat, alebo smilnit? Myslim, ze madavanie nie je spomenute v 10 prikazaniach…ci? Za to smilnenie ano. 😀

     • Mareček, mne je Teba – vlastne ľúto. Veď Ty si nešťastný človek, ktorý sa bojí milovať, ľúbiť, zdieľať, vychovávať a bojí sa – hlavne – ŽIŤ!
      Veď Ty tu každý deň trepeš a presviedčaš mužov, ako neejakulovať! Prečo? Niekto Ťa o to požiadal?
      Snáď to bola Tvoja slobodná vôľa, keď si sa tak rozhodol. Či? Tak teda – si podľa nej – ŽI a nes si za svoj život svoju vlastnú zodpovednosť tak, ako si ju nesie každý z nás.
      ŽIŤ – znamená niečo iné – ako preží(ú)vať a celé dni filozovať nad tým, ako – žiť a popritom skutočný život Ti uniká. Rozumieš mi? P.S: Nemyslím to vôbec sarkasticky!

    • Ajša, máš pravdu. Diskusné fórum na Bádateľovi sa už dlhšiu dobu vulgarizuje. Dokonca aj redakcia raz napísala, že vulgarizmy nie sú niekedy na škodu. Už tu chýbajú len obscénne obrázky. Často sa nediskutuje k danému článku, ale úplne o niečom inom.

     • Marek Košice

      Čo máš proti obscénnym obrázkom, keď sa obscénne orgazmicky ukájaš pri strieľaní zlatých nábojov do skaly? Tomu sa hovorí schyzofrénia….

     • Áno, je to tak. Aj tí banderovci na okrajine – to je vulgarizmus za vulgarizmom – to je ich úroveň – čistý hnus. Niekto nadáva len keď mu padne tehla na nohu a niekto to má ako „normál“ a rozhorčene sa ohradzuje, keď to niekomu prekáža. To je ako keby som sedel v parku s rodinou na lavičke a niekto by prišiel a začal pár metrov od nás vykonávať veľkú potrebu. Keby som mal s tým problém tak by sa ohradil: čo máš za problém veď kadím 5 metrov od teba!

     • Marek Kosice

      Achnatom : Skladkova prezidentka nepouzila „oficialne“ ani jednu nadavku‘, a na „slusnosti“ si zakladala svoju kampan. A je to hyena rovnako ako banderovci. Ako to robis, ze sa da racionalne zosmiesnit kazdy tvoj prispevok?

   • Marek Košice

    Achnaton : Tliachaš a tliachaš….a pritom si neprispel pod moju otázku v tejto konkrétnej diskusii, kde sa pýtam na to, ako sa líši karma či Peklo po živote (podľa toho, k čomu sa viac prikláňaš) v závislosti od počtu zabitých nevinných ľudí….. Nebude to preto, lebo na to nevieš odpovedať? Pritom sa nepýtam na nejaké detaily…Nežiadam popísanie detailov… Len taký „hrubý“ rozdiel….. Ale tak čo čakať od nepraktického ezoterika. (Mimochodom, keď si na vysokej duchovnej úrovni ako sa prezentuješ, tak sa neurazíš….a mohla by to pochopiť aj Ajša….ktorá sa tak tiež prezentuje…)

    • Radšej by si sa mal venovať svojej plochej Zemi. Diskutoval som s Ajšou a nie s tebou, lebo ty si predsa pred nedávnom s diskusiou skončil. Slovo robí chlapa, čo zrejme nie je tvoj prípad.

    • Rozdiel je v posúdení vnútorných náležitostí.

     Ak je inkarnovaná silná vitálna bytosť, muž/žena, ktorá chce prejaviť svoju významnú dominanciu vo svete, a má spojenie s ešte mocnejšiou bytosťou. Hovoríme tu o bytostiach z PATALA, VITALA atď, teda nižších svetov, tak tu stovky, tisícky, a milióny nehrajú rolu. Slabé bytosti inklinujúce k temnote sú poľahky zmanipulované a naprostá väčšina z nich si to ani neuvedomuje. Či to bol Alexander Veliký, Napoleon, Stalin, Hitler. Oni sami mnohých nezabili, ale stali sa nástrojom – niečo ako „hyper efektívny internet mocných ideí a myšlienok“ v tej ktorej dobe a epoche. A taktiež je to najlepší čas pre urýchlenie vývoja božských hrdinov.

     Takže: teória 0% a správne činy 100%. Tu na Zemi, však obyčajní ľudia vidia len tri úrovne vitálneho sveta.

     • Akurát, že s tým Stalinom to bolo naopak. Stále a stále si jeho meno berie do úst mnoho ľudí, ktorí sú v procese prebudenia ale mali by sa zaujímať aj o pozemské deje – nie len o tie duchovné lebo svojím nevedomým konaním môžu poškodiť iných na ich povesti – napr. Stalina.
      A potom len velmi ťažko ten karmický dlh voči nim budú splácať keďže mnoho ľudí berie za svoje názory názory iných a len tak sami sa ich nevzdajú.

    • Skusim ti odpovedat.Ak by som bol Boh,tak rovnaky trest po smrti by dostal ten co bezdovodne zabil „iba“ jednu ludsku bytost ako aj ten co ich zabil tisice.Ci existuje boh a nejaky zivot po smrti nevie potvrdit ziadna zijuca ludska bytost.Ak existuje,tak ten trest v pekle,alebo na inom mieste by mohol vyzerat tak,ze hriesna dusa by bola uvaznena a po celu dobu jej existencie by sa jej dookola premietali v jej ociach a mysli jej ohavnosti,vrazdy co by ju dohanalo k nesmiernemu fyzickemu a psychyckemu utrpeniu,takmer k sialenstvu.Predstav si vraha,ktory je zatvoreny v malej cele a 24 hodin su mu dookola premietane jeho ohavnosti,vrazdy a utrpenie jeho obeti a on sa na to musi az do konca svojho zivota pozerat a pocuvat vykriky utrpenia svojich obeti.Myslim si,ze po urcitom case by to nikto psychycky nevydrzal a radsej by dobrovolne volil smrt.No po smrti vraj takato hriesna dusa nebude mat na vyber a bude musiet psychycky a fyzicky trpiet do nekonecna.

     • Marek Kosice

      „Skusim ti odpovedat.Ak by som bol Boh,tak rovnaky trest po smrti by dostal ten co bezdovodne zabil „iba“ jednu ludsku bytost ako aj ten co ich zabil tisice.“ … Konecne sa niekto vyjadril k mojej otazke, ale….co z toho, ked je to kkt….? GRATULUJEM TI…. Co to tu chodi za nalesteny moralny a duchovny odpad, pre krista pana? ….. Takze ked vrah zabije nejakeho mevinneho muza, moze vo vrazdeni pokracovat a vyzabijat vlastne celu jeho rodinu, manzelkynych rodicov, vyhodit do vzduchu mrakodrap….. BOH TO BUDE BRAT NAROVNAKO, aj ked 1000 nasobny vrah sposobi (statisticky) 1000x znasobene utrpenie, nez „jednorazovy“ vrah… Ale trest nech maju rovnaky…. „Logika“ hodna totalneho pomätenca. Vrat obciansky preukaz.

     • Redy-ako si napisal.skutok sa stal a je jedno ci jedneho alebo tisic.Marek navyskakuj nemas vsetko v malicku.Redy odpovedal a vyjadril svoj nazor a ty si ho posudzoval!ak chce niekto zmenit seba a svoju energiu nesmie posudzovat!

  • Do riti – ja nemám kŕmiť toho írskeho archonta – a ty kŕmiš a zvolávaš všetkých sektárov tu! Už dopredu zasratá diskusia!

   • Marek Košice

    Narážaš na Achnatona (ak na mňa, tak nechápem minimálne tomu „írskeho“)? Prečo riešiš to aká bude diskusia? Dôležité je to, aby tu neprispievali psychopati. Za psychopata z tohto diskusného fóra považujem len Sebastiana.

    • holistický prístup

     „Dôležité je to, aby tu neprispievali psychopati. “

     Marečku – tak sa tým riaď!!! – pozri, čo si tu spôsobil tými TEBOU stále opakovaným drístami – si horší ako „Achnaton“ s tou jeho sektou – dokonca horší ako „írsky“ trollidiot.

     • Marek Kosice

      HP : co je holisticke na strielani zlatych nabojov do skaly? Dalsi cirkusant…

    • Nikdy ťa nenapadlo, že si tak trocha iný než sú tie miliardy druhých ľudí na Zemi, ktorí berú milovanie s opačným pohlavím a tiež rozmnožovanie ako prirodzenú súčasť života na Zemi?
     Veď tu – na Bádateľovi sa často píše o riadenej depopulácii a ty tu svojím postojom podporuješ takú ohavnosť a neprirodzený zásah nevedomcov do Božieho diela. Predstav si, že tvoje názory tu v diskusii ovplyvňujú nielen tých, ktorí ich čítajú ale všetkých na planéte Zemi. A tým si tiež zodpovedný za to čo tí tvojím názorom ovplyvnení fyzicky alebo len myšlienkovo na Zemi vykonajú.

     Samozrejme, že pri neprirodzených sexuálnych aktivitách ľuďom odteká ich životná energia do nízkych svetových úrovní – kde sa ňou padlé bytosti živia (keďže sa k nej vďaka svojmu duchovnému stavu nevedia dostať – sami sa od nej odrezali).
     Ale inak je to pri milovaní s osobou, ktorú skutočne človek miluje – tam je ten prenos energií k úžitku obom a tiež časť ich zlúčenej energie stúpa nahor a podporuje všetko živé v správnom smere vývoja.

     • Marek Košice

      Achnaton : Je mi do smiechu a do plaču zároveň, keď ťa čítam (pretože „bohužiaľ“ takto reagujem na nevýslovnú ľudskú hlúposť). Samozrejme na to mám dôvod, nespomenúť ho by bolo primitívne (lebo by som povedal „A“, ale nie zároveň aj „B“).
      Takže ide sa na to…
      Áno, NAŠŤASTIE som „tak trocha iný“ než sú tie miliardy ostatných ľudí na Zemi… HEURÉÉÉÉKA… …Takže ty miliardy ľudí spájaš s „VEDENÍM“ a mňa (patriaceho do zlomku percenta) spájaš s nepochopením fungovania sveta…Podľa teba sa drvivá väčšina NEMÝLI… Potom prečo ale žijeme v takomto chorom svete, keď sa drvivá väčšia nemýli? 😀 😀 😀
      Milovanie s opačným pohlavím ZÁKONITE spájaš s orgazmom a ejakuláciu. AKO IDIOT. Ako keby neexistovali spolčenstvá (už celé tisícročia), ktoré mávajú DUCHOVNÚ erotiku, kde nedochádza k orgazmom a ejakulácii…. Takže taoistici, jogíni, mystici chybujú, a „Janči z valala“, ktorý bez ejakulácie každý večer ani nezaspí, ten to robí PRESNE TAK, ako to Boh zamýšľa.. (???)….. To myslíš akože vážne?
      To myslíš vážne, že Stvoriteľ nás stvoril tak, aby sme semenili NADARMO v 99,9% prípadoch?

      Takže podľa ľudí tvojej TUPOSTI je vlastne normálne ísť do práce, zarobiť, ísť na nákup, nakúpené kvaitné potraviny si v kuchyni pripraviť (napr. varením, dochutením), prestrieť ich na stôl, pokloniť sa im, a ……VYHODIŤ ICH DO KOŠA…………. 😀 😀 😀 😀 ……..Pretože PRESNE TOTO ISTÉ konáš (ale v sexuálnej súvislosti), keď bežne ejakuluješ bez toho, aby to malo vyšší zmysel – a teda rozmnožovanie sa.

      Otázka pre NEVEDOMCOV : ČO UŽ LEN MôŽE BYŤ VIAC „SVETSKÉ“ (opak duchovného), NEŽ STRIEĽAŤ ZLATÉ NÁBOJE DO SKALY??? ……………….NIČ…………. A pre mňa je záhadou, že si to neuvedomujete ani vy, ktorí by ste mali byť „duchovní“………

      Takže podľa MEGAPREKRÚCAČA Achnatona som za depopuláciu tým, že považujem ejakulovanie MIMO obdobia keď sa muž pokúša splodiť dieťa, za fatálne neprirodzené a antiduchovné…….AHAAAAAA…….Dáva to logiku? SAMOZREJME, ŽE NIE. Má teda zmysel komunikovať tu s človekom, ktorý je TOTÁLNE bez logiky? Nemá………. Čo viac k tomu dodať?

      Píšeš tu o prenose energií pri milovaní s osobou ktorú muž skutočne miluje, píšeš tu o stúpaní zlúčenej energie nahor, ALE NA ZÁKLADE TOHO, ŽE SI POMÝLENEC ROKU, si neuvedomuješ, že to stúpanie nahor je možné len vtedy, keď sexuálnu energiu NEVYSKRATUJEŠ orgazmom??? ……….. To sa už rovno ja môžem vyjadrovať o autách na nejakom fóre o autách…. Viem, že existuje predný pohon, zadný pohon, 4×4, cestné auto, terénne auto, nákladné auto, „limuzína“, kabriolet, letné pneuatiky, zimné, „univerzálne“, matná farba laku, metalíza….(to je TAKMER všetko) čo viem o autách (lebo ma nezaujímajú)…….TAKŽE MôŽEM ÍSŤ MUDROVAŤ niekde pod článok o autách, pretože „mám k tomu čo povedať“……. Spamätaj sa, Achnaton. 🙂

     • M-Ke

      Tvoje duševné ejakuláty patria za zavreté dvere, nie do verejného priestoru.

      Možno by si si ozaj mal čas od času vyhoniť, aby si potom túto neuspokojenú potrebu nemal neustále v tejto diskusii.

      Je to ozaj nechutné. Každé slovo je ako pozerať sa na teba, jak si to robíš na ulici. A pritom čucháš toluén.

    • Chlapče, chlapče, ty si teda riadne hrdý pettingový duchovný erotik.
     Ja myslím, že máš s tam tým „dole“ viac osobných problémov ako si pripúštaš a ešte to pokladáš za cnosť – k tomu sa už nič nedá dodať…
     Najhoršie je, že globalisticka propaganda depopulácie manipulatívne využíva aj východné duchovné náuky – obsahujúce mnoho právd ale aj totálne bludárske a nezlučiteľné s Pravdou.

     Tak fajn – tak ma už teda nekŕm – kŕm radšej trebárs nejakého … napríklad ….Štefana J.

   • Marek Košice

    Robo : Kým ma neskritizuje v tejto vec muž, ktorý nemá neurotickú potrebu skratovať svoju s….. energiu, tak sa môžem nad tým všetkým len zívajúc pousmiať…
    Píšeš …“Možno by si si ozaj mal čas od času vyhoniť, aby si potom túto neuspokojenú potrebu nemal neustále v tejto diskusii.“ ……. O akej neuspokojenej potrebe hovoríš? Ak si myslíš, že sa zobúdzam a zaspávam (ak nie každý deň, tak aspoň občas) s potrebou si ho vyh……, tak si totálne na omyle. Tak som sa vymanil z tejto „potreby“, že ju ABSOLÚTNE NEMÁÁÁÁM…. Lenže to ty zo svojej pozície nedokážeš pochopiť….. Pretože podľa teba každý muž, ktorý by to 9 mesiacov nespravil, by tým že to tak dlho nespravil, musel viac-menej trpieť. Prezradím ti niečo…. V minulosti (roky dozadu) som pozeral p*rno, veeeeľa. Rôzne druhy (mimo protizákonných a násilných)… Do 20-tky som sa „to“ každý deň… Od 20-tky (po prečítaní jednej knihy) tak 12-16x ročne, S TÝM, že častejšie som ani nemal potrebu (inteligencia tela sa už „kryšťalizovala“)… V lete budem mať 36 rokov. No a posledných 9 mesiacov ani raz… Už mi tá potreba (POZOR, nie sexu, ani stimulácie počas neho) úplne vymizla zo života. Pre nevedomých som preto VADNÝ, pretože ONI TO TAK NEMAJÚ….a to je ten NAJVäČŠÍ DôKAZ PÝCHY (z ktorej tu naopak – VY MŇA obviňujete, ľudia) obviňovať niekoho z neprirodzenosti na základe SVOJEJ neprirodzenosti, ktorú považujete za prirodzenosť. Matrix ako vyšitý…

    Takže ja som sa stal v určitej veci SKUTOČNE prirodzeným, nakoľko som sa vymanil z potreby strieľať zlaté náboje do skaly. Vy, čo máte potrebu strieľať zlaté náboje do skaly, ste V OBROVSKEJ VäČŠINE oproti mne… A PRETO STE VY NORMÁLNI, A JA NIE………….. 😀 …………. Nejde o to, že strieľať zlaté náboje do skaly je prinajmenšom veľmi hlúpe…. Totižto KEĎ TO ROBÍTE TAKMER VŠETCI, vo vašich megainteligentných hlavách to znamená, ŽE JE TO NORMÁLNE, ZDRAVÉ, SPRÁVNE…… A to hlavne preto, pretože….NEMÁTE MOC TO ZMENIŤ….. A výsledkom vášho MEGA EGA je to, že mi nenapíšete niečo v zmysel „Ak si to dokázal, Marek, SI FRAJER….chcel by som byť v tomto ako ty – mať pod kontrolou sexuálnu energiu, neplytvať ňou, nestrieľa zlaté náboje do skaly…“, ale miesto toho mi napíšete, že som nadutec, mám obrovské ego, som pomýlený, chorý, neprirodzený…… To fakt na žiadnom fóre nenájdem aspoň pár ľudí, ktorí „VEDIA“???????? Preto som radšej samotár… Keď už spoznám nejakých „duchovne založených“ ľudí v reálnom živote, okamžite zistím, že je to len póza….
    „Som duchovne založený, pretože čítam Bibliu….“ ………… A ja som športovo založený, pretože pozerám Olympijské hry…. Takže som vlastne športovo univerzálny! ……………………………. Nonsens….

 3. Marek Košice

  Ako je možné, že niekedy pred rokom (či kedy to bolo) sa jasne písalo, že alternatívne weby budú BLOKOVANÉ……….. A badatel.net, otevrisvoumysl.cz, aeronet.news (dobre, vtedy bol CZ, teraz je NEWS, ale stále funguje), Zem a vek, atď, atp……….STÁLE FUNGUJÚ………….. Ako je to možné, keď ich zablokovanie by nespôsobilo dokonca ani vznik protestov v uliciach (ktoré ako viem aj tak nič nezmôžu, na Slovensku na 100%)? … Je to tak preto, pretože „ruka je už v rukáve“, a NWO je viac než isté? …
  Samozrejme som rád, že spomínané weby fungujú…….. Len je to….TROŠKU podozrivé.

  • Info Vojnu sa im nepodarilo zablokovať. Síce ju blokovali, ale stránka prešla na registráciu domén a web hosting v zahraničí. Snažili sa teda blokovať už nie priamo weby (lebo boli mimo jurisdikcie slovenských orgánov), ale komunikáciu (traffic) s tými doménami. Ale ani to nefungovalo, lebo alternatíva naučila ľudí používať proxy stránky a VPN. Keď režim videl, že to nedá, tak to vzdal. Samozrejme to neznamená, že sa o to nepokúsia znova. Len teraz pred voľbami nie, lebo teraz chcú vyzerať ako chrumkaví demokrati.

  • V knize cesta na východ od Bairda Spalding duše dle svých vibrací odejde do jedné ze sedmi rovin.Sedmá je pro nejhorší lidí a první pro soucitné neegoistické duše.Ty duše se postupně zbavují svých tužeb a dostávají se do vyšších rovin.Jistě jsi viděl pohádky kdy čerti váží hříšníky.Čím jsou těžší tím víc se čertíci radují.
   Tak jsme asi mi lidé nastaveni.Proto to desatero a vštípení nám určitého řádu.Někde ve vesmíru to třeba nemusí takhle platit.
   Byli jsme stvořeni k obrazu boha a ten nám dal duši.Byli jsme vlastně bioroboti.Pak jsme dostali vlastní vůli.Co když se bohové vrací a zas nás chtějí dostat pod svojí kontrolu.

   • Marek Košice

    „Byli jsme stvořeni k obrazu boha a ten nám dal duši.Byli jsme vlastně bioroboti.Pak jsme dostali vlastní vůli.Co když se bohové vrací a zas nás chtějí dostat pod svojí kontrolu“ …….. Aha….. Dáva to logiku ako vyprážaný ľad…..

    1. Biorobotom sa stávaš vtedy, keď máš v hlave mozog, cez ktorý sa elitám podarí napadnúť ťa a zmanipulovať tak, aby si prestal používať zdravý rozum… Duša biorobotom byť nemôže, a práve duša je „na obraz Boží“… Či si myslíš, že Stvoriteľ (nech ho nazveme akokoľvek a nech má akékoľvek nefyzické vlastnosti) má hlavu, ruky, telo, a k tomu ešte nosí nejaké oblečenie? 😀 …
    2. Píšeš, že sme boli stvorení k obrazu Boha, A TEDA SME BOLI (k tomu ešte minulý čas (?)…) BIOROBOTI………….Čiže Boh je biorobot………Hmmmm…. Ty aj premýšľaš počas toho ako píšeš?
    3. „Co když se bohové vrací a zas nás chtějí dostat pod svojí kontrolu“ ………. ??? ……. Takže bioroboti (Bohovia, ty to spájaš pod jedno) nás, biorobotov (99,9X% ľudí sú bioroboti, čiastočne aj ja) chcú dostať pod svoju kontrolu……. Nie si ty generátor nereálnych spojitostí? Chrlíš ich jednu za druhou…

    • Asi jsem to napsala trochu popleteně.Byli jsme asi bioroboti,teď zatím nejsme.Aspoň většina.
     A nyní nás chtějí dostat pod kontrolu i naše myšlení.Třeba nás dřív řídili skrz nějaký čip,aby se nám práce líbila a neflákali se.

     O těch našich stvořitelých si nemyslím,že byli bioroboti,ale co my víme.Myslela jsem ,že vzhledem se jim podobáme.Takže nás nestvořili třeba emzáci pavoučího vzhledu.
     Nicku, Nicku ty jsi opravdu vášnivý a přemýšlivý diskutér.

     • Marek Kosice

      „Byli jsme asi bioroboti,teď zatím nejsme.“ …… Ze niesme….. 😀 ….. Preto takmer vsetci reagujeme rovnako na specificke situacie, preto kazdy druhy muz miluje pivo, 99% z nich striela zlatymi nabojmi do skaly aj ked nema zaujem o rozmnozovanie sa, a preto 99% z8en miluje, ked muza v posteli „znici“? … Preto sme ovplyvnovani (a drviva väcsina podlieha) programu v nasich hlavach a v DNA (ktore sa da menit ak clovek chce)? LEBO NIE SME BIOROBOTI? Ach jaj…. 🙂

    • Dostali jsme přece svobodnou vůli,ale jen na určitou dobu.A kam jsme se to dostali?Blahobyt asi opravdu není pro každého.Jen pár jedinců dovede dostatek všeho zúročit ve vlastní rozvoj.A to hlavně po stránce duchovní.
     Ano většina lidí se chová jako stádo.Nikdy jsem nechápala tu hladovost po mamonu,někdy až za cenu sebezničení.
     A co se týká toho sexu.Někteří muži dokázali svou sexuální energii transformovat,takže touhu nepotlačovali a ani ji neměli.Jejich intelektuální schopnosti vzrostlí ,ale s tím i bohužel jejich osobní přitažlivost .Nevím jak to funguje u žen.U mě je už touha po sexu nulová (asi už i věkem)a že bych svítila jak kandelábr ,to jsem si za tím nevšimla.
     Co se vlastně myslí pojmem biorobot?Být ovládán nevědomky někým nebo bezmyšlenkovitě makat u pasu?

     • Marek Košice

      Dala si veľmi trefný príspevok, Pohoďáčka. To sa tu často nevidí. Nejak tu chýba skoro každým odtiaľ „neznášaný“ Kovidbarón. Ten to tu vedel originálne prevetrať. Zbožňujem originálnych ľudí, ktorí idú proti prúdu aj v alternatíve, nie len v mainstreame. Naleštené „ezo“ je totiž podvrh vo väčšine myšlienok a výkladov.

 4. Mám pocit že si musíme odskákat tu karmu i kolektivně jako národ protože jsme přehlíželi nespravedlnosti kolem sebe ,přikládali tím ruku k dílu zkázy nezájmem a lhostejností jako ta sestra. Proto jsme přišli až do této nelehké doby ,která změní kolektivní chování ale zase na jak dlouho?

  • Marek Košice

   Vidíš, a tu je tá „božia spravodlivosť“…..Nezohľadňuje to, že (ak máš na mysli Česko, Slovensko) tu žijú AJ ľudia, ktorí žijú totálne čestne a nenechali si (aspoň v zásadných veciach) vymyť mozog… Proste spraví tak, že to ZOMELIE AJ ICH…….. Ale pred tým si tí, ktorí si Stvoriteľa spájajú s pozemskou matkou a otcom dokopy, zakrývajú oči… A práve tento konkrétny typ zbabelosti ma vždy vie tak vytočiť… Keď sa pred realitou zakrývajú oči, pretože sa „nehodí“ do romantického ponímania sveta konkrétnej osoby. Niečo také ale nie je spojiteľné s inteligenciou. Jedným z aspektov skutočnej inteligencie je byť otvoreným aj tej najbolestnejšej pravde. Pretože nič nie je dôležitejšie ako pravda. A

   • holistický prístup

    Uf, uf, … Marečku – takže TY si už aj „najinteligentnejší“ … len kde tú inteligenciu ukrývaš?!? – prezri si celú „diskusiu“ – mám chuť niečo napísať, ale „cenzor“ zablokuje – ako inak.

    • Marek Kosice

     HP : aky typ ludi nevie vystat, ked sa niekto nepriamo javi tak, ze sa povazuje za najinteligentnejsieho z celeho (jedneho, malickeho) diskusneho fora? No ten, ktory SAM SEBA za takeho povazuje. Preco inak by ti to tak prekazalo? Nepisem ako robot (Sebastian), pisem uplne ludsky, a bez pouzivania odbornych vyrazov. Takze „strojovost“ mi vytknut nemozes. Vadi ti len to, ze sa opovazujem presadzovat to, s cim nesuhlasis. A som v tom vytrvaly. Ale ludsky, nie strojovo.

 5. 2023-04-21 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-04-21-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  Vyzerá to na vlastný gól – pokiaľ RU stíhač nezničil na ruskom území diverzný objekt Ukr! Lebo piloti nasadených Su-34 jednak nie su idioti, jednaj sa tento stroj používa na mimoriadne akcie. Treba si spomenúť na tú diverznú skupinu z Ukrajiny, ktorá napadla civilné auto, v ktorom zahynul 10-ročný chlapec. Rusi potom bombardovali celú oblasť, kde by sa útočníci mohli nachádzať. O tomto samozrejme Nový Čas vtedy mlčal.

  Rusi sa dopustili obrovskej chyby: Z toho, čo sa stalo v noci, sa smeje celý svet!
  „Ruská stíhačka zbombardovala ruské mesto Belgorod, ktoré sa nachádza neďaleko hranice s Ukrajinou. Masívny výbuch zranil tri osoby a poškodil viaceré autá a obytné budovy. “
  https://www.cas.sk/clanok/2791825/rusi-sa-dopustili-obrovskej-chyby-z-toho-co-sa-stalo-v-noci-sa-smeje-cely-svet/

  • Komentár VK je o. i. aj k aktuálnemu „cenovému“ rozpúšťaniu ukrajinských pesticídových=depopulačných potravín pôvodne určených pre Afriku – v Európskej únii!

   • Marek Košice

    Presne to som dnes povedal mamke. Že keď to pôvodne malo ísť zo satanistickej Ukrajiny (tým nemyslím, že väčšina jej obyvateľov sú satanisti – nie som idiot) do Afriky, tak tie nebezpečné pesticídy v tej pšenici sú tam zámerne.
    Tak…aspoň mamka konečne prestane jesť pšenicu…. Ja ju nejem dobrých14-15 rokov…

    • Už jsem to četla několikrát co „vyvádí “ mouka v žaludku a stále lidem chybí protože je návyková . Neodradí je ani špatné trávení. křeče a nafouklé břicho .
     https://www.databazeknih.cz/knihy/moucny-mozek-226515

    • Aha, lebo na Slovensku sa nepoužívajú pesticídy. Dokonca také brutálne že vraždia hmyz. 😀 Dačo ti tlačí na mozog.

     • Marek Košice

      názor : Ahoj, jednoduchý ujo… Existuje v tvojom svete niečo ako dávkovanie? Poznáš rozdiel medzi slabším a silnejším jedom na základe jeho rozdielneho dávkovania, aj keď sa jedná o jeden a ten istý jed? Smutné na tom je, že si neuvedomíš svoju jednoduchosť. PRESNE z dôvodu tej jednoduchosti samotnej. 😀

     • Ahoj hlúpy Marek Košice. Poznáš také niečo ako overenie si cudzích tvrdení? Zmeral si obsah jedov v obilí? Nezdá sa ti podozrivé, že slovenskí poľnohospodári nechcú lacné ukrajinské obilie, a v EU ho inak nemožno zakázať?

     • Všechno tou chemií zasviní nejen pšenici . Nevěřím že se to nepoužívá ve velkém všude a na všechno, jen to neroztrubují. Zákony a normy jsou jen na oko pro naivní lidi kteří si myslí že stát kontroluje škodliviny v potravinách – houby kontroluje. Co nenapustí chemií na zemi to dokončí ze vzduchu posypem .Probíhá celosvětově řízené ničení lidí ,zvířat ,rostlin ,zamoření přírody .Uvidíme kolik lidí to přežije .
      https://archiv.epochtimes.cz/2014101322396/Geneticky-modifikovane-plodiny-jake-existuji-kde-se-prodavaji-a-co-se-pestuje-u-nas.html

     • Marek Košice

      „Ahoj hlúpy Marek Košice. Poznáš také niečo ako overenie si cudzích tvrdení? Zmeral si obsah jedov v obilí? Nezdá sa ti podozrivé, že slovenskí poľnohospodári nechcú lacné ukrajinské obilie, a v EU ho inak nemožno zakázať?“ …………….

      POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC!!!!!!! ………… Ďalší člen tejto diskusie, ktorý má totálne vypnutý mozog??? 😀 😀 😀
      Na jednej strane v tom istom krátkom príspevku píšeš, že kým nezmeriam hodnoty jedov v obilí, tak je nebezpečenstvo ukrajinského obilia exportovaného z Ukrajiny do EU (pôvodne do Afriky a možno aj inde) LEN DOHADOU, no na druhe strane napíšeš „Nezdá sa ti podozrivé, že slovenskí poľnohospodári nechcú lacné ukrajinské obilie?“, ako keby PRÁVE TOTO („Nezdá sa ti podozrivé, že slovenskí poľnohospodári nechcú lacné ukrajinské obilie“) vyvracalo zvýšenú kontamináciu ukrajinského obilia pesticídmi………..pričom PRÁVE TOTO („Nezdá sa ti podozrivé, že slovenskí poľnohospodári nechcú lacné ukrajinské obilie“) ju potvrdzuje.
      Nemám slov………A také individuá ako ty špinia tejto diskusný priestor….

      Čo tu ešte robíš, keď si nevieš spočítať koľko je 2+2????????????
      To už rovno napíš, že „Neznášam červenú farbu, preto si nezasadím na dvore hrušku.“……. Keby si si ty pichol šmakulády, pravdepodobne by tvoje príspevky vyzerali takto : „csgsdhlbgh alsdkh paghsfghôsdfg 575seghsg57 oušoeiruš“ …….

 6. …vďaka za rôzne názory, ,,koľko ľudí, toľko chutí“…príspevok od Achnatona a ajše má čo povedať kaž.človeku…a k Marek.otázke len toľko, myslím si, že ,,peklo a nebo“ si tvoríme tu na Zemi, kdežto karma je následok našich terajš.rozhodnutí do budúcna… samozrejme, každý to poníma ,,po svojom“, teda čomu verí….

  • Marek Košice

   Alena : „kdežto karma je následok našich terajš.rozhodnutí do budúcna…“ …. Čo myslíš tým budúcnom? Tento život v tele (ktorý ešte zostáva kým nezomrieme), alebo budúci život v tele (ďalšia reinkarnácia)?

  • Alena: Diskusia na nedefinovaných pojmoch je diskusia v blázinci. Každý si karmu definuje inak, a každý má tu svoju pravdu. 😀

 7. svatoslav butora

  Diskusia nad témami vloženými do diskusie demagógmi je len rozšírená demagógia. Nič neprináša, ale rozum odnáša…

  • Marek Košice

   Samozrejme konkrétny nebudeš (EGO nedovolí, potom by si sa necítil ako „frajer“)… Ak pre teba nič hodnotné neprináša diskusia o tak závažnej veci, ktorú dokonca aj Biblia (ktorej fanúšikom nie som, ale som dostatočne inteligentný na to, aby som ju celú nezatracoval) spomína ako SMILNENIE (a teda orgazmovanie, u muža zároveň ejakulovanie), a ktorá v dávnejších dobách bola VYSLOVENE ŽIADANÁ od učencov akýchkoľvek náboženstiev či duchovných smerov, tak bude chyba v tvojom „prijímači“.

   • Marek Košice

    * Napísal som to trochu zle (ale nie je tu edit komentárov, takže…)…. „A ktorá v dávnejších dobách bola VYSLOVENE ŽIADANÁ“ = tá závažná vec, ktorá poukazuje na to, že smilnenie bráni duchovnému rastu (ale bohužiaľ nie mentálnej m*sturbácii o kváziduchovne)…

 8. V Rusku stejná agenda jako na západě -digitální měna, šmírování lidí, C02, pojídání chroustů. Jde to celosvětově.
  Kulturblog a Pavel Kamas.
  https://gloria.tv/post/87jMh827Ud2d3YAZo3XJgp1eH

  • Objektívne

   Pravdaže, pretože aj ruská elita vie aký bude reset a že ním prejde len málo-kto z bežných ľudí.

 9. Doufám že z minulého covid humbuku se většina poučila. V květnu má WHO podepsat novou pandemickou smlouvu platnou téměř celosvětově . Ztratíme kontrolu nad svým zdravím /budou nám vnucovat jejich preparáty/,nad svými financemi a majetkem /digi měna/ ,nad svobodou pohybu /plandémie/ a jiné, když jejich nařízení přijmeme. https://gloria.tv/post/gg74FazSQKn82W2aRG1jEDXsa

  • Marek Košice

   To vyzerá na tú slobodnú vôľu od Boha, ktorou sa oháňajú kresťania (a nie len kresťania)….. Dať slobodnú voľu jednej tisícine ľudstva, aby zničila život takmer každému zo „zvyšných“ 99,9%….. a za to tá jedna tisícina „hriešnikov“ bude pykať po smrti v Pekle… Pretože to je tak racionálne a spravodlivé – NECHAŤ ZLOSYNOV SPRAVIŤ PEKLO 99,9% ĽUDÍ NA ZEMI, aby si to 0,1% zlosynov odpykalo svoj trest v posmrtnom pekle, ktoré…..vlastne ani nemôže existovať, pretože BEZ TELA SA PEKLO NEDÁ ZAKÚŠAŤ……..Lebo čo budete deprivovať duši bez tela? Duša necíti bolesť ani fyzickú, ani psychickú….. Bez mozgu je nemožný strach……..Čím bude duša strašená v pekle? 😀 😀 😀 …………………čím bude týraná? Nedostatkom spánku? Ohňom? Vyvolávaním strachu? …….. To bez mozgu a tela nejde……. 😀 …………Ale samozrejme megaovce (tým nemyslím teba, Magdaléna, nepoznám tvoj názor na Peklo po smrti, na Boha) si pred tým zakryjú oči…….

   • Marek Košice

    „Máš strach, pretože si príliš v hlave….“………… V hlave sídli duša? Nie, sídli tam rozum, mozog.
    Takže keď „posmrtné Peklo“ neprináša duši dokonca ani strach, nie to „fyzickú bolesť“, tak……..o čom sa bavíme??? …….

 10. Svět křivých zrcadel.

 11. Som zvedavy, ze ci, kto a kedy z politikov sa ozve za regulaciu potravin, pokial ide o pouzitie hmyzu, tak ako to iz prijali Madari, Taliani, Rumuni, Bulhari… ci za peniaze a zisky budu Slovaci zrat aj svaby?!
  https://www.plenum.sk/odtucneny-prasok-z-hmyzu-bude-za-chvilu-vo-viaczrnnom-chlebe-rozkoch-susienkach-kde-vsade-este/

  • Marek Košice

   A čo je rešením? Robiť to, čo robím ja už 15 rokov…… Kupovať si vrámci surovín len suroviny, nie polotovary/polovýrobky, ani múku (pomletá surovina, do ktorej môžu pomlieť aj taký hmyz)…. Či ste tu všetci „pečivoholici“ alebo „cestovinoholici“? Ja viem bez toho žiť už 15 rokov. Bez ujmy. 🙂

 12. Tvl. celá diskuse vytapetovaná jakýmsi „věrozvěstem“ Markem Košice. Tomu říkám humus.

  • Myslíš „žrádlo“?

   https://www.toprecepty.cz › recept › 24940-hummus-zakladni-recept
   Hummus – základní recept – TopRecepty.cz
   Hummus – základní recept Arabská pomazánka (dip) z cizrny s názvem hummus je velmi chutná a zdravá. Podává se se syrovou zeleninou (např. mrkev, řapíkatý celer, papriky), na kterou se nabírá a tím se její výživová hodnota zvyšuje. Hummus chutná ale i s pečivem. Je jednoduchý a poměrně levný. 4,8 (11×) petram 9 názorů 80 min 20. 1. 2012 10:29 petram

  • holistický prístup

   „Poniektorí“ – aj ten, na koho poukazuješ, tu pľujú svoje jedovaté sliny, na ktoré nie je nik zvedavý, bez obmedzení, bez „moderovania“ a dlhodobého čakania – na druhú stranu sme mnohí nielen „moderovaní, ale mnohé príspevky sú blokované úplne.

  • Marek Kosice

   Jana : A? Moje prispevky vies mihnutim oka preskocit. A co ty? Naucis nas nieco nove? Rozsiris nam obzory? Alebo na to…..nemas? Myslim, ze odpoved na tuto otazku poznam.

 13. Mezi státy, které zvažují přijetí zákona, patří Severní Dakota, Tennessee, Arizona, Idaho a Missouri.

  Podle návrhu zákona č. 154 Sněmovny reprezentantů státu Idaho by byl přestupkem každý, kdo poskytne nebo podá vakcínu využívající technologii mRNA „pro použití u jedince nebo jakéhokoli jiného savce v tomto státě“.

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/kontroverzni-technologie-mrna-se-nyni-zameruje-na-hospodarska-zvirata/

 14. Ešte k článku – „keď živí budú závidieť mŕtvym“…
  https://i.pinimg.com/736x/0a/eb/7c/0aeb7c3f919abcfe21ee5a9e4b70dc21.jpg

  • Marek Kosice

   Mrtvi ale dlho mrtvymi nezostanu….Kolko? Par dni? Dva tyzdne? Potom sup znovu do tela – ak nie do tela neplodneho smakuladoveho obcana, tak do tela nejakeho chudobneho Inda. Z dazda pod odkvap. 🙂

   • To je individuální.Někdo se inkarnuje za pár dní jiný třeba i za sto let .Prý jsem jdeme dobrovolně.A opíchaní se možná už inkarnovat nebudou.

    • Marek Košice

     Dobrovoľne? To ťažko. To je len TEÓRIA, ktorá má ľuďom s ťažším/ťažkým životom len UĽAHČIŤ utrpenie….Aby za tým prote videli „vyšší zmysel“ typu „Podľa všetkého som si to v minulom živote vybrať…..K*rva, len škoda, že si na to nepamätám a nemám na to absolútne Ž.I.A.D.N.Y. dôkaz…“….
     Zem je tým „biblickým Peklom“… Pád do hmoty (do tela) je pád do Pekla. „Tam hore“ nemusíš telo napojiť, nakŕmiť, šatiť, dať mu spánok, relax…. „Tam hore“ neexistuje čas, neexistuje tam „ja, ty, on, oni“…je to celé JEDNOTA. Nám (aspoň počas života v tele) nepoznaný stav vedomia. Tak to tvrdia aspoň tí, ktorí prežili klinickú smrť. Verím (áno, je to viera, nie je to 100% istota) tomu, že by si to všetci nevymysleli (z dôvodu nejakej falošnej agendy).

     Ľudia (hlavne kresťania) sa boja umrieť (síce sa toho boja menej než ateisti :D), pretože nemajú istotu, či NAOZAJ pôjdú „do Neba“, či náhodou na Zemi počas života niečo príliš „nepohnojili“…..A pritom je NEMOŽNÉ, aby duša po smrti zakúšala Peklo, útrapy….. A PRÁVE PRETO BY SA ĽUDIA MALI ZVYSOKA VYKAŠĽAT NA KAŽDÉ NÁBOŽENSTVO. Nepodporovať žiadne náboženstvo neznamená automaticky byť ateistom. Ja som toho jasným príkladom.

 15. …karmu chápem hlavne ako niečo ,,nesprávne spracované“, dáku ,,chybu“ či ,,skúšku“ minul.života, kt.si musím prejsť v tomto živote …ak to v tomto živote nespracujem, príp.pribudnú ďalie nesprac.záležitosti, budem sa tu ,,musieť vrátiť“ opäť, na túto Zem, samozrejme, ak mi to bude umožnené…áno, myslím to ako reinkarnáciu…a ešte niečo, podľa toho, akým spôsobom budem teraz žiť, podľa toho budem mať buď ,,ľahšiu“ alebo ťažšiu“ formu karmy…kto nie je už viac x inkarnovaný, býva BUĎ rozdrtený, ALEBO v tom opačnom prípade postupuje do vyšš.duchov.sféry, do ,,ľahšej“ atmosféry, čím menej je naša duša zaťažená, tým stúpa vyššie a naopak…k tomu je cesta, no veľmi náročná, a to PRÁCA na SEBE SAMOM…nech sa nám ľuďom v nej darí čo najlepšie….

 16. …ďalšia…a bude BUĎ…tiež alebo postúpi….tiež súhlasím, nedef.pojmy sú ako diskusia v bláz., no táto téma je veľmi obsiahla, nedá sa tu všetko napísať v pár riadkoch…najlepš.diskusia je osobná…..

 17. holistický prístup

  redakcia,

  to myslíte vážne, že dovolíte nejakému primitívovi sa tu odbavovať – ak vymažem všetky jeho „príspevky“ a reakcie na ne, tak tu ostane prázdno – pritom píše siahodlho a vždy úplne mimo misu – len urážky, nadávky, ponižovanie a na druhej strane sebavyvyšovanie – úplne ste zničili diskusie.

Pridajte komentár

*