Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Rakovinový priemysel nehľadá liek: Sú príliš zaneprázdnení zarábaním peňazí


Print Friendly, PDF & Email

Rakovinový priemysel nehľadá liek: Sú príliš zaneprázdnení zarábaním peňazí

Niektorým to môže znieť absurdne a cynicky, je však mnoho takých, ktorí sú presvedčení, že rakovina je príliš veľký biznis (teda príliš lukratívny) na to, aby sa niekedy naozaj vyliečila. A podľa nich majú aj dôkaz, ktorý spočíva v číslach.

Ako uviedol Your News Wire, keby boli niekedy schválené ktorékoľvek z existujúcich lacných, prírodných a alternatívnych liekov na rakovinu, tak by do pár mesiacov zmizol základný kameň tvorby výnosov zdravotníckeho priemyslu.

A to farmaceutický priemysel nedopustí. Skutočnej liečbe rakoviny bráni samotný rakovinový priemysel.

Rakovinový priemysel a vojna s rakovinou, ktorú prehráva

Najprv si však povedzme, kto je to vlastne ten „rakovinoví priemysel“?

Sú to nielen farmaceutické firmy, ale aj onkológovia, výrobcovia diagnostických a liečebných prístrojov (mamografy, CT-čka a pod.) a dokonca i zdravotné poisťovne.

Zisk zdravotných poisťovní totiž predstavujú percentá z vyzbieraného poistného. No a ak by klesli náklady na liečbu rakoviny, ľudia by tlačili na zníženie zdravotných odvodov a následne by aj im klesli percentá z celkovo vybraného poistného.

Takže nie je pravda, čo často tvrdia naši odporcovia, že zdravotné poisťovne by boli prvé, ktoré by presadzovali lacné lieky na rakovinu. Nie, neboli.

Poďme však ďalej. Teraz uvážte, akým veľkým sa rakovinový biznis stal.

V 40. rokoch, pred nástupom všetkej dnešnej technológie a inovácií, bol rakovinou postihnutý len jeden človek zo šestnástich. V 70. rokoch tento pomer klesol na jeden z desiatich.

Dnes má riziko vzniku nejakej formy rakoviny jeden z dvoch mužov a u žien je tento pomer jedna z troch.

Stránka Health Impact dodáva: „Vojnu s rakovinou sme prehrali.“

Stránka ďalej uvádza:

„Rakovinový priemysel je zrejme najvýnosnejším podnikaním. Odhaduje sa, že v roku 2014 bolo len v USA diagnostikovaných 1 665 540 nových prípadov rakoviny a zaznamenaných 587 720 úmrtí na rakovinu (na Slovensku cca 30000 nových prípadov a 10000 úmrtí ročne).

Na výskum rakoviny koluje prostredníctvom rôznych agentúr, ako je Národný inštitút pre výskum rakoviny (NCI), 6 miliárd dolárov z fondov daňových poplatníkov.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

NCI uvádza, že zdravotné náklady na rakovinu sú 125 miliárd dolárov, s plánovaným zvýšením do roku 2020 na 173 miliárd.“

Rakovinový priemysel ako štát v štáte

Skeptici sú presvedčení, že z liečby rakoviny sa stal priemysel sám o sebe, ktorý zamestnáva príliš veľa ľudí a vytvára príliš veľké príjmy na to, aby dopustil nájdenie lieku (alebo jeho schválenie).

Súčasný výskum rakoviny je v skutočnosti založený na modelovom predpoklade, že ochorenie (a tiež trh) bude narastať, nie klesať.

Dokumentárny film z roku 2010 s názvom Rež, otráv, páľ  od filmára Waynea Cheslera predstavil celý rad závažných skutočností týkajúcich sa korupcie v podnikaní konvenčnej liečby rakoviny (operácia, chemoterapia a ožarovanie).

Uvádzame celý rad citátov z tohto dokumentu uvedených na webovej stránke Your News Wire, ktoré prezrádzajú, prečo dnes nie sme o nič bližšie k lieku na rakovinu:

„Od roku 1920 dodnes sme v liečbe rakoviny dospelých zaznamenali len malý pokrok. A tak človek, ktorý dnes dostane rakovinu prostaty alebo prsníka, bude žiť rovnako dlho ako človek, ktorý ju dostal v roku 1920.“ – Charles B. Simone, M.M.S., M.D., zakladateľ Simoneovho ochranného centra pred rakovinou.

„Prečo sú ľudia takí vyľakaní, keď počujú slovo rakovina? Lebo vedia, že to [konvenčná liečba rakoviny] nezaberá.“ – Dr. Julian Whitaker, M.D., zakladateľ Whitakerovho inštitútu wellness.

„Všetci by mali vedieť, že väčšina rakovinového výskumu je do veľkej miery podvod.“ – Dr. Linus Pauling, 1986, nositeľ Nobelovej ceny.

Je toho ešte viac, vrátane vlastného doznania vlády USA pri patentovaní eventuálneho lieku na rakovinu niekoho iného, že súčasné lieky „sú samy karcinogénne“ a môžu v skutočnosti prispievať k opakovanému výskytu rakoviny.

Chápete však, že: „Neexistuje žiadna reálna pohnútka liečiť niečo, čo generuje takú zamestnanosť a zisky. Predstavte si len všetkých tých odborníkov na liečbu rakoviny a členov ich personálu, ktorí by boli zrazu bez práce, keby sa táto choroba niekedy odstránila.“

Záver

V „modernej“ liečbe rakoviny nie je nič, čo vedie k skutočnému vyliečeniu. Zákony a verejná politika sú nastavené tak, aby uzdraveniam bránili:

„Liečba rakoviny čímkoľvek, čo skutočne zaberá, bola v USA, kde sa ´prírodná liečba stala zločinom´, postavená úplne mimo zákon,“ hovoria nezávislí pozorovatelia.

„Konvenčný rakovinový priemysel nemá záujem chorobu liečiť, v jeho záujme je profitovať na jej pokračovaní.“ – Mike Adams, Natural News

Liečba osteoporózy

Autor: J.D. Heyes z nezávislej webovej stránky The National SentinelZdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mgr.Věra Schneiderová

  Plně s Vámi souhlasím. Taky se mnou začali ve FN Olomouc navzdory všudepřítomnému psaní a kecání o „důstojnosti člověka“manipulovat tak moc, že me to ne uráželo, ale rozčílilo jednou tak, že jsem odmítla jakoukoliv další jejich „léčbu“, dala na radu známé a „doléčila se“ alternativně. V klidu, v pohodě, ve vší slušnosti, ZP to nestálo už ani korunu a věřím, že je to definitivní. Zvedá se mi adrenalin v krvi, když vidím, jak s jarem nám zas musejí kazit v TV náladu REKLAMAMI NA RAKOVINU. Dřív to byly lístečky s nápisy Rakovina dělohy, Rakovina prsu, Rakovina žaludku…které měli stážisté polepené na tělech a strašili lidi, teď se toho ujala peněz chtivá ženská s chlapem s lístečky Rakovina, prostě zdravotníci co mají na očích zřejmě lístečky s nápisem PRACHY, MAMON, BEZOHLEDNOST, SPROSTOTA…se vyznají v marketingu očividně líp než v ve svém poslání (péče o ZDRAVÍ lidí), na něž přísahali. Plně s Vámi tedy souhlasím, a to v 99% všeho, co si na Vašem webu se zájmem vždycky čtu.

 2. Maruš Kubešková

  1. mělo by se zakázat co viditelně škodí
  – výrobky které rakovinu vytvářejí
  – umělá sladidla
  – je toho dost – je to popsané v časopisu Badatel
  – co způsobuje překyselení v těle
  – a další

  2. také zrušit CHEMOTERAPII
  – je vidět, že škodí – když dokonce slezou, vypadají i všechny vlasy

  3. také různá vyšetření – např. MAMOGRAF
  – člověku po takovémto rtg bolí prsa ještě půl roku

  4. NÁLEZY
  – znám člověka, který měl pozitivní polipy ve střevech – prý má pouze 2 měsíce života, no a je to 3 roky je zdravý.
  – znám ženu, která měla silný rozpad jater – prý má pouze 2 měsíce života – no a je to 4 roky a je zdravá

  4. PROČ NEUŽÍVAT TO – CO SKUTEČNĚ POMÁHÁ
  A CO POMÁHÁ?:?
  a) vyšší dávkování C-vitaminu
  b) snížit překyselení organizmu – jíst citrony a jedlou sodu
  c) vybrané bylinky – léčivé i na rakovinu
  d) užívat hlavně VLAŠTOVIČNÍK – není jedovatý, naopak

  TOTO JSOU RECEPTY OD:
  – RUSKÝCH BYLINKÁŘŮ + RAKOUSKÉ BYLINÁŘKY – MARIE TREBEN
  TOTO DODRŽET alespoň 2 MĚSÍCE – JE TO NUTNÉ

  Denně užívat:
  JÍST denně – 4 lžičky medu a 1 lžičku skořice – nastrouhané jablko
  (možno smíchané) – přes den šťávu ze 2 citronů – třeba do čaje.
  JÍST – jadérka z jablek a 2 – 3 jadérka z meruněk –VÍCE NE, PŮSOBILY BY JEDOVATĚ, jinak mají B17 protirakovinný.
  KOUSAT kořen PUŠKVORCE – přes den (koupí se sušený v bylin.lékárně)- pomáhá aby se přestalo kouřit cigarety – přestane to chutnat
  Pít 2 x denně sklenku studené vody se 1 lžičkou sody, a příp. 1 lžičkou Melasy
  Pít – ČAJ Z BYLINEK – 3 – 5 x denně vypít šálek
  – bylinky spařit vařící vodou, nechat cca 20 minut, potom scedit a pít přes den
  celkem asi 1 litr. Čaj – může se dát do termosky, aby zůstal teplý.
  – scezené bylinky je možno ještě jednou využít, a to povařit tak cca 1 – 3 min.
  a použít odvar na obklady na průdušky, břicho i na nohy.

  ČAJ OBSAHUJE:
  Řepíček, zlatobýl, vrbovka, kopřiva, jitrocel, maliník, máta, violka, pampeliška, květ bezinky,meduňka, kokoška, třezalka, heřmánek, měsíček, sedmikráska.
  ————————————————————
  Vlaštovičník – SE DÁ UŽÍVAT:
  – do l litru bílého vína – přilít 1 dcl čisté čerstvé šťávy, vyždímané z vlaštovičníku
  – nebo do litru bílého vína vložit posekaný vlaštovičník – na 2 dny,
  potom přecedit.
  – pít 3x denně 1/2 dcl – sklenku vína. Uschovat v ledničce.
  – a dá se použít i na čaj – ze dvou listů – cca takový kousek na šálek vody, používá se i stonek i kořen, ze sušeného nebo čerstvého a nechá se vyluhovat, pít 2 – 3x denně.
  Možno potom ještě nechat vyluhovaný vlaštovičník přejít varem v další vodě,
  a použít na obklad na plíce, břicho, či dle potřeby.
  ————————————————————————————————
  Uvidí se to na výsledcích již po 3 – 4 měsících
  ———————————————————————————————————————
  Ještě důležitá zpráva:

  N E S M Í se U Ž Í V A T současně! – tj. NEBRAT ANTIOXIDANTY:
  ono by se to anulovalo a člověk by se neuzdravil.

  ANTIOXIDANTY jsou tyto:
  – E-vitamin
  – A-vitamin
  – Beta karoten
  ¨ sloučeniny SELENU

  ———————————————————————————————————————–JSOU JEŠTĚ DALŠÍ RADY – VÝBORNÉ JSOU VE VAŠEM ČASOPISU BADATEL

 3. Podnetný článok , pisateľka si dala záležať. Je zo životnej skúsenosti a to sa počíta.

Pridajte komentár

*