Zúfalí globalisti šíria strach z „trojpandémie“ kovidu, chrípky a RSV vírusu


Print Friendly, PDF & Email

Zúfalí globalisti šíria strach z „trojpandémie“ kovidu, chrípky a RSV vírusu

(Ethan Huff, Natural News) Na severnej pologuli sa začína ochladzovať, čo znamená, že globalisti sú späť a snažia sa v obyvateľstve vyvolať nové kolo strachu zo zárodkov nielen covidu, ale aj chrípky a teraz aj respiračného syncyciálneho vírusu (RSV).

Samozvaní „experti“ označujú túto trojicu patogénov za potenciálnu „trojepidémiu“ a vyzývajú, že ľudia si musia znova vyhrnúť rukávy a dať sa okamžite „zaočkovať“, aby zostali v tejto zimnej sezóne zdraví.

Americké centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC), čo je v podstate súkromná spoločnosť maskujúca sa ako agentúra verejného zdravia, tvrdí, že počet hospitalizácií je na vzostupe. No zdá sa, že sa to týka najmä oblastí, kde je zaočkovanosť „vakcínou“ proti covidu vysoká.

Oblasť Maine, ktorá je lídrom v miere zaočkovanosti, má v súčasnosti najvyšší počet „covidových“ hospitalizácií v porovnaní s ktorýmkoľvek iným americkým štátom.

Ďalej nám hovoria, že prípady RSV vírusu sú tiež nezvyčajne vysoké – čo farmaceutické firmy používajú ako predprípravu pre nadchádzajúcu vôbec prvú RSV „vakcínu“, ktorá sa má dostať na trh v roku 2023.

Po oficiálnom spustení očkovania proti RSV vírusu budú v prvom kole primárnymi cieľmi tehotné ženy, novorodenci a seniori. Niektoré z vakcín budú údajne obsahovať mRNA technológiu podobnú tej použitej pri covidových vakcínach od spoločností Pfizer/BioNTech a Moderna.

„Žiadna vakcína proti RSV nebola nikdy predtým úspešne vyvinutá, pretože vakcíny mali pretrvávajúcu tendenciu spôsobovať horšie ochorenie, fenomén známy ako zosilnenie závislé od protilátok (ADE),“ uvádza stránka LifeSiteNews.

Šírenie strachu z RSV vírusu a iných chorôb je len o propagácii nových liečiv a „vakcín“

Všeobecne sa verí, že všetko toto posledné šírenie strachu o RSV víruse a potenciálnej „trojitej pandémii“ je marketing založený na strachu pre nadchádzajúce vakcíny proti RSV vírusu, ktoré poskytnú nový tok ziskov pre farma firmy.

Ako kovid postupne vyhasína, farma firmy sa snažia z más vyžmýkať každú poslednú „kvapku krvi“, kým sa prejde na RSV hystériu. RSV vírus bude pravdepodobne najnovší „prelomový“ podvod farmaceutického priemyslu, ktorý prinesie miliardy dolárov nových ziskov.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Všetko je to o peniazoch a genocíde, dvoch špecialitách farma firiem. Toto sú v skutočnosti jediné dva dôvody, prečo farma firmy vôbec existujú. Teda, ešte by sme pridali tretí dôvod – aby nazhromaždili viac sily pre globalistov.

Televízna stanica Vox už aj začala s propagáciou vakcín proti RSV vírusu, ktoré sa čoskoro dostanú na trh. Krajne progresívne médiá zasa tvrdia, že tieto vakcíny ukončia „zmätok“, ktorý sa údajne práve teraz vyskytuje v nemocniciach.

Vox už prekvapivo tvrdí, že vakcíny sú „úžasne účinné“, hoci ešte neboli oficiálne uvedené na trh. Ako môže Vox poznať účinnosť niečoho, čo ešte ani neexistuje?

Ako sa dalo očakávať, „experti“ na verejné zdravie ďalej nabádajú verejnosť, aby dobrovoľne nosila rúška v uzavretých priestoroch, aj keď existuje množstvo dôkazov, ktoré naznačujú, že rúška sú nielen neúčinné, ale aj veľmi škodlivé pre ľudské telo (a životné prostredie).

„Ako zvyčajne, pri absencii skutočných vedeckých dôkazov sa diskusia namiesto toho zameriava na signalizovanie cností (citové vydieranie),“ hovorí Dr. Joseph Mercola.

„Hovorí sa, že nosenie rúšok je spôsob, ako ochrániť každého, takže jednoducho ‚buďte zodpovední k sebe aj ostatným‘ a noste to, aj keď v skutočnosti to nikoho nechráni.

To isté platí pre očkovanie. Vakcíny proti chrípke aj kovidu sa ukázali ako neúčinné, ale odporúčanie na očkovanie trvá naďalej. A v tejto sezóne sa od vás očakáva, že si necháte pichnúť oboje!“ dodáva Dr. Mercola.

Záver

Chcete držať krok s najnovšími správami o opakovaných pokusoch globalistov vyvolať ďalší podvod? Potom sledujte stránku Pandemic.news.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Těpétosombréro

  Zdravím, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti s přenosy Spike proteinů. Stalo se někomu, že měl vážné potíže, např. neurologického charakteru. Kvůli delšímu pobytu s naočkovanými v uzavřeném prostoru několik dní.

  • Těpétosombréro,

   anorganické „lieky“ majú kvantum nežiaducich účinkov; chorobu iba potláčajú, no nevyliečia. Ich tzv. „vedľajšie“ účinky oslabujú organizmus a môžu zdravotný stav ešte zhoršiť.
   Kúpte si Suramínový a Badyánový čaj, Jód v organických väzbách, Kelp, N-acetylcysteín (max. 3 x 400 mg denne), peroxid vodíka (v kombinácii s DMSO) a po 2-3 týždňoch si urobte prestávku. Jedzte surovú alebo zľahka zaparenú zeleninu, ovocie (nie však súčasne), vyhnite sa ťažkým, mastným a vyprážaným jedlám, mliečnym výrobkom, cukru, múke aj chlebu. Radšej ryžu, pšeno alebo zemiaky. Jedzte denne vlašské orechy, mak…
   To, čo som vymenovala, v bio kvalite paradoxne kúpite skôr v DM drogérii ako v predajni potravín. Alebo – ak máte možnosť – mávajú to bio-potravinách.
   Šungit proti ožiareniu je tiež dobrá vec (mám ho doma – taký malý 4-boký ihlan)

   • Ako davkovat a kde kupit DMSo a peroxid dakujem

   • Marek Kosice

    Emily, je mi ta luto…. Odporucas „srackove“ potraviny…. PLNE PROZAPALOVYCH tukov, bez potrebnych bielkovin a potrebneho cholesterolu…. GATES MA Z TEBA RADOST….

    • Marek, buď si si splietol okno alebo logo alebo neviem – v ktorom mojom príspevku alebo odpovedi vidíš – citujem ťa –

     „srackove“ potraviny…. PLNE PROZAPALOVYCH tukov, bez potrebnych bielkovin a potrebneho cholesterolu…“ ???

     Aké bielkoviny „tam“ (kde?) chýbajú? A kde nejaký prozápalový tuk tam vidíš? Buď konkrétny. A ktoré potrebné bielkoviny „tam“ (kam?) navrhuješ?
     Aký cholesterol ti tam preboha chýba? HDL, alebo LDL? HDL cholesterol si organizmus vyrába sám, ak mu na to doprajeme vhodné podmienky, a oxidovaný LDL nepotrebuje; ten mu škodí.
     Tí čitatelia, ktorí sa veci rozumejú, musia mať radosť – z TEBA.
     A mňa ľutovať nemusíš; lepšie urobíš, keď ma nabudúce preskočíš…nemám času nazvyš, aby som ním mohla zbytočne plytvať na niekoho, kto ani poriadne nevie, o čom točí.

     • Marek Košice

      Emily : Vlašské orechy sú plné omega6 (PROzápalové tuky), mak je plný omega6…. extrémne ľahko OXIDOVATEĽNÉ tuky, ktoré škodia bunečným membránam (ktoré tvoria celé telo)… Ďalej obrovské množstvo kyseliny fytovej v maku = odvápňovanie kostí/zubov, výrazné zohršovanie vstrebávania vápnika, zinku, železa, atď…… Ihibítory trypsínu vo vlašských orechoch spôsobujú tráviace ťažkosti…….. VôBEC SI NESPOMENULA NAMÁČANIE ORECHOV V SLANEJ VODE (konkrétne vlašské 16 hodín v chladničke, 10g soli na liter vody, na liter vody 100g orechov – po prepláchnutí NEBUDÚ slané, ani trošililililinku, soľ sa do nich nesotane)…. ORECHY A SEMENÁ BEZ NAMÁČANIA VYSLOVENE ŠKODIA ZDRAVIU, ale aj namočené sú OMNOHO MENEJ ZDRAVÉ než kvalitné vajíčka, sardinky vo vlastnej šťave, bryndza, kvalitné mäso…….
      Rastlinné potraviny NEOBSAHUJÚ cholesterol. Cholesterol Z POTRAVY, a NIE TEN, VYROBENÝ TELOM………Potrebujeme cholesterol Z POTRAVY. Ak je cholesterol vyrobený telom, je to ZLE.
      A nebudem ťa preskakovať, TU VôBEC NEJDE O TEBA, TY PYŠNÁ PRINCEZNÁ… Tu ide o to, že rozdávaš rady, a tie rady sú doslova ZHUBNÉ……. Ja sa tu zaoberám stravou 17 rokov, prešiel som si všemožnými stravovacími smermi, mám desiatky kníh o výžive, bol som tri roky na jednom jedle denne, X rokov na 4 jedlách denne, bol som pár mesiacov aj vegán, bol som v nutričnej ketóze 5 rokov (už nikdy viac), atď….. A hlavne mám schopnosť oddeľovať zrno od pliev. A bodaj by nie – keď celé roky praktizujem jogínske dychové cvičenia, prerušované hladovky, každé sústo prežujem minimálne 120x „odnepamäti“, dodržijem „semen retention“, pravidelne cvičím, pravidelne detoxikujem telo rôznymi spôsobmi, atď, atp……. Tieto veci sa musia prejaviť na mojom zdravom úsudku a na zdravom rozume. To TY nevieš, o čom točíš. Takých ako si ty po svete pobehovali možno aj stovky tisíc…… Aj čech „Standa Kunc“ sa „bil“ za rastlinnú stravu, ideálne surovú…. že aké je to prirodzené, NEPREKYSĽUJÚCE, atď…. A potom o pár rokov po zdravotných problémoch OTOČIL, a pochopil, že veril AGENDE ZLA…….. Pochopil, že rastlinné potraviny sú vhodné len a jedine ako zdroj sacharidov, čiastočne zdroj bielkovín (ale len DOPLNKOVÝ) a zdroj niektorých málo minerálov (draslík, horčík, kremík…)….. ABSOLÚTNE sa však nimi nedajú nahradiť živočíšne potraviny. NIKDY SA NEDALI A NIKDY SA NEBUDÚ DAŤ.
      Je tragické, ako tu odporúčaš vlašské orechy plné fytátov, omega6, inhibítoru trypsínu, plné tanínov (preboha, dievča….), mak (ktorý je prakticky drogou podobne ako kakao a arašídy) plný omega6 a fytátov, atď, ALE………………..vôbec nespomenieš SUPERPOTRAVINY typu : sardinky vo vlastnej šťave, 100% ovčia bryndza, domáce/bio vajíčka, kvalitná pečeň z býka, kvalitná svalovina z býka/diviny/domácich kurčiat a podobne…….. To značí jedno jediné : si úplne NA ZAČIATKU cesty v oblasti výživy. Presne tam kde si ty teraz, som ja začal. Takže, veľa šťastia…..

     • Emily,Bravoo,je to velmi pomuteny clovek.len ignorovat,John

     • viem, John – všetko, čo sa na malom priestore nenapíše (lebo to už tu opakovane a podrobne rozpísané x-krát bolo) znamená, že sa to nevie; Marek by mal zo skúšky z výrokovej logiky evidentne jednotku s hviezdičkou (aj Rene Descartes by sa z jeho analýzy tešil, keby žil). A to, že konzumácia niekoľkých vlašských orechov z vlastnej záhrady škodí (a nenamáčané by boli priam katastrofa) nech ide obúchavať o hlavy veveričkám aj našim prarodičom, ktorí o tom, na čom tu Marek onanuje, nemali ani poňatie a storoční ešte obrábali svoje polia aj lúky, kde orechy nechýbali. 17 rokov takéhoto dôsledného uplatňovania stravovacích poznatkov v reálnom živote by malo pohnúť aj s agresívnym narcizmom, čo sa v Markovom prípade evidentne nestalo…inak, nekontrolovanú agresivitu v takejto nadmiere spôsobujú živočíšne potraviny, nie rastlinné; porovnajme správanie tigra a srny. Indikátorom správnosti stravovania sú aj výlučky – stolica konzumentov živočíšnych potravín (obyčajne ešte znehodnotených tepelnou úpravou) zapácha; stolica mojej maminy bola ešte 3 dni pred jej prirodzenou smrťou bez akéhokoľvek zápachu (posledné 2 dni nebola žiadna, pretože už nejedla).
      A záver aj pre ostatných čitateľov – nič proti živočíšnym potravinám, aj ja ich jem – ale kombinovať ich s dostatočným množstvom zľahka zaparenej aj surovej zeleniny; so škrobmi veľmi nie. A jedlo nezapíjať; dobre je napiť sa vody cca 20 min. pred jedlom.

  • Ja!
   Začiatkom septembra som bol na polročnom vyšetrení u očnej. Všetlo v poho až na malý názorový konflikt s ľuďmi so zobákmi v čakárni. Nad ránom v krku bolesť, ako za starých dobrých čias s angínou – nevedel som prehltnúť! V priebehu pár dní problém dýchať – v noci som sa bál zaspať, že sa zadusím. Musel som siahnuť po liekoch ako bromhexín. 2 mesiace vykašliavam. Už som akože OK, ale nebolo to normálne prechladnutie. Pritom nikto okolo mňa – ani v čakárni, ani v autobuse, ani krčme – nikto nejavil známky nejakého ochorenia. Jednoducho som to schytal. A poriadne!

   • Už si v poriadku Maroš ?

    • Už je to dobré “ Ja“ tomu Verím

    • Už je to dobré “ Ja“ tomu Verím

     • Vyliečil som sa rumom – víno nepomáhalo. Asi treba naozaj zabiť tie spike svine niečim tvrdým. V podstate ide o denaturáciu – alkoholom. Môjho otca vyliečil dedo z týfusu fľašou slivovice. Dnes by ho za to zavreli. Po pár fľaškách akciového rumu mi už nič „dýchavičné“ nie je – akurát mám absťák – lebo rumcajz už není. Ani kvapka dokelu!

   • Marek Košice

    Ja by som to tipol na duchovnú príčinu tejto dočasnej choroby… Proste si nemohol „od srdca“ povedať množstvu ľudí čo si o nich myslíš (alebo čo o nich vieš, je to vec názoru), a takto sa to prejavilo…aspoň tým kašľom a uviaznutou energiou v hrdle.

   • Maroš-frfloš: Na čo chodíš ku tvojim nenávideným doktorom keď si zdravý? Nevieš či vidíš?

 2. Sursum Corda!

  Žiaľ, stáva sa to neočkovaným ľuďom, ktorí sa musia zdržiavať s očkovancami. Doporučujem navštíviť dobrého psychiatra (neurológ nič nezistí), najlepšie súkromne, ktorý stanoví potrebnú liečbu. Plus by som doporučil každé ráno robiť očistu organizmu – čajovú lyžičku sódy bikarbóny zmiešať s teplou vodou a piť každé ráno na lačno, aspoň 20 minút pred jedlom. Pre začiatok si treba dať menej sódy, aby ste zistili ako na ňu reaguje Váš žalúdok. Dotyčná osoba má s tým dobré výsledky – prešlo aj točenie sa hlavy.

  • Těpétosombréro

   Děkuji

   • Marek Kosice

    Tepetosombrero : nestacim sa divit, co za kreteni davaju rady…. NEPOCUVAJ HO….. Drviva väcsina ludi ma nedostatok zaludocnej kyseliny v zaludku… Ak si budes davat pred jedlom soda bikarbonu, akurat ESTE VIAC ZHORSIS travenie…… Ja som normalne v soku co za idioti cerpajuci od rozpravkara Tepperweina tu davaju rady… Skoda, ze m nemozes stretnut…. Mam 35r, vyzeram SVIEZO, mam krasne telo (neprehanam, napis svoju mailovu adresu a poslem ti foto)…a denne 15 rokov konzumujem mnozstvo nasytenych zivocisnych tukov, zivocisnych bielkovin…. Samozrejme aj vysokokvalitne obilniny a varene klicene strukoviny….ALE ZAKLAD SU ZIVOCISNE POTRAVINY…. VEDIA/VEDELI TO VSETKY PRIRODNE KMENE, KTORE SI MUSIA/ MUSELI ZAPEZPECIT KVALITNE A ODOLNE POTOMSTVO…. Radi ti tu SEKTA NWO DIETETIKY…. Pritom sami ANI NETUSIA, ze tam patria…
    (Redakcia, vopred dakujem z zverejnenie mojho prispevku)

   • Těpétosombréro,
    nalačno odstáta voda s troškou sódy bikarbony plus s troškou kvalitného jablčného octu (dostať ho v DM drogérii v zelenej 0,75-litrovej fľaši za cca 2-3 € – v bežných potravinách som ho zatiaľ nevidela).
    Ak sa bude tvoriť nadbytočná kyselina, znížiť ocot na 2-3 kvapky. Ak sa tvorba kyseliny naopak nežiaduco zníži (začne Vás „sušiť“, príp. sa začnú tvoriť kŕče v žalúdku), znížiť množstvo bikarbony.
    Začnite od malého množstva oboch zložiek – každý sme iný (aj každú chvíľu iný), aj strava je raz taká, raz onaká…od milióna faktorov závisí, čo a ako v danej chvíli potrebujeme.
    Držím Vám palce.

    • Marek Košice

     Emily, napíšem úprimne…. Tvoja rada ma zápornú hodnotu….. Snažiť sa odkysľovať telo CEZ ŽALÚDOK (ktorý nevyhnutne POTREBUJE kyslé prostredie) len ukazuje aké „veľké“ vedomosti máš… Hlavne, že radíš…

     Odkaz pre Těpétosombréro : Začni sa veľa prechádzať na čerstvom vzduchu, nech „vydýchaš“ zo seba „kyslé pH“….. Robievam si 2x týždenne kúpele (na vaňu 5g práškového vitamínu C, ten zneutralizuje chlór)…Postraj sa o to, aby si mala čo najčerstvejší vzduch v spálni počas noci, a dýchaj nosom……..Zbavuj sa prebytku „mŕtveho“ vzduchu z pľúc tak, aspoň ráno a večer spravíš 15-20 sérií „ESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS“, nenásilne, hlboký nádych, „ESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS“ až kým nenásilne stratíš dych, a opakuj 15-20 krát………..K tomu popracuj na tom, aby si zažívala čo najviac pozitívnych emócií……. TOTO SÚ KVALITNÉ RADY…. nie rady typu „uhas si trávenie sódou bikarbónou“……..

     • Telo Mäsožravcov potrebuje kyslé prostredie; telo vyvážene sa stravujúcich ľudí neutrálne pH (mierne nad 7) – preboha už nereaguj na mňa, keď nevieš ani čítať, a nevkladaj mi „do úst“ slová, ktoré som nepovedala – nemám toľko času, aby som ním mohla plytvať na odpinkávanie rypákov tvojho formátu – potrebujem sa občas aj vyspať.
      Těpétosombréro potrebovala stručnú a zrozumiteľnú radu, aby sa čo najskôr cítila lepšie, a nie aby tu študovala tvoje rozkonárené, navyše nahlavupostavené analýzy, o aké nežiadala; jednoznačnú jasnú odpoveď si mýliš s vysokoškokskou odbornou prednáškou – a keby si aspoň nepísal nezmysly…dal si sa vaxnúť alebo čo? Začni sa kontrolovať – sem „chodia“ aj inteligentní ľudia…čo si o tomto portáli pomyslia?
      https://domacaliecba.sk/choroby-neznasaju-zasadite-prostredie-tychto-10-potravin-odkysli-vase-telo/

 3. Kdyby je napadla blbější tortůra to by se zaradovali, exoti zhovadilostí. Ale plní si je průběžně s chemtráčema, „samaritáni.

  • Že na lidi sypali herpesy a bradavice je smutný fakt.

  • keď bielym katom môj oco pred polstoročím vykričal, že choroby spôsobujú oni (vyčítal to zo sionbiblie a porovnal so skutočnosťou) – začal sa naňho hon na bosorky a neušetrili ani mamu, ani mňa ako dieťa
   len aby sa čo nevidieť nemuseli začať ukrývať jeden pred druhým navzájom, šialenci

 4. Franta Záruba

  Kazdý den čaj badyán nebo borovicové jehliči max jedentýden ,děj se vůle boží.

 5. Zdravím všetkých čitatelov bádatela.Ak máťe záujem o výborný med k Vianociam,k oblátkam,do čaju alebo len ako pochúťku tak mám v ponuke aj tekutý aj skryštalizovaný med a na objednávku budú aj ochutené medy z orechami alebo z rôznymi príchuťami.V ponuke mám repkový,agátový a slnečnicový.Repkový 1Kg-5,5 eura. Agátový 1kg-6,5 eura. Slnečnicový 1kg-5,5 eura.Objednávky a dalšie info môžeťe posielať na adresu [email protected]

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,to je zvláštne-kovid neexistuje,pandémie neexistujú,boh neexistuje,anjely neexistujú,satan neexistuje,peklo neexistuje,nebo neexistuje atd,,,,ale dobrota a rozumnosť ľudí existuje,,,,to je zvláštne-boh nič nerobí,anjely nič nerobia,satan nič nerobí atd,,,ale ľudia robia všetko dobré a správne-jednoducho každý a všetko je tu zlé-zlý,len človek-idiot je tu tým dobrým,,,,toto je už fakt sila,ako sa tu dokáže človiečik sám seba presvedčiť,že iba on a nikto a nič,,,,toto je už fakt sila-že človiečik ide presbuedčať iného človiečika o niečom čo existuje,ale pritom to neexistuje-toto je teda tá nová cesta ľudského sveta-niečo vidieť,alebo cítiť a tvrdiť,že je to iba matrix neexistujúca vec a netreba si to všímať,,,,fakt sila kam až človiečik je ochotný zájsť v sebaklame k určovaniu toho,čo má byť a o nemá byť,,,,

 7. Je potrebné mať plán B keď už sa to všetko vyhroti do takej mieri ze človek nebude môcť z čoho žiť ani platit účty jednoducho mimo tento systém co iné ostáva len jediné ze by človek musel poslúchať ich požiadavky som liak ale veľmi dobre viem o co tu ide žiaľ veľa ludi si to neuvedomuje a ide do zkazi digitálna mena atd je toho dosť co na nás chcú ukuť jediná možnosť je uniknúť tomuto prehnitemu systému a na to je ten plán B bud alebo

  • plán A – Defenestrácia
   plán B – Defenestrácia
   plán C – Defenestrácia
   všetky ostatné plány sú len přizdisráčstvo, naivita a hlúposť

   • Nie človek ak je pripravený žiť mimo tento systém musí mať určite znalosti schopnosti vôňu prezit plus vybavenie k tomu

    • mimo systém možno ptrežiješ niekde na ostrove, ale nebudeš mať lieky, jedlo, naftu, trenky, nič.
     Len holú riť a ovocie čo vyrastie. A ostrý konár na rýpanie v zemi.
     opakujem:
     plán A – Defenestrácia
     plán B – Defenestrácia
     plán C – Defenestrácia
     všetky ostatné plány sú len přizdisráčstvo, naivita a hlúposť

     • Bohužiaľ, Jop má pravdu, len treba myslieť aj na to, že tú defenestráciu, môže niekto zneužiť, alebo nasmerovať pre svoje zámery a scenáre, viď 30 ročnú vojnu a jej dopady na Európu. A žiť mimo systém nemôžeme všetci 🙂 lebo by tam vznikol nový systém.

     • 30 ročná vojna je výmysel hysterikov.

   • Jop, Bravooooooo ,je o len jedina cesta

 8. kvakcína je sloboda

  ja by som ten RSV vírus premenovala na RSVP – Robíme Si z Vás Prdel

 9. Asi vážne ten kto TO riadi žije z negatívnej energie > ľudskej zlosti, strachu a nenávisti.
  Verme že už sa nenájde väčšina populácie ešte väčších ZÚFALCOV ktorí novú PLANDÉMIU „zožerú“!

 10. KOVIDBARÓN!

  ,,,,v prvom rade-všetko zlé čo tu s príchodom novej éry prichádza-robia vaše deti,vaše vnúčatá a ich generácie vám darcom ich životov-smiešne je,ako človek premýšľa,na jednej strane túži po potokoch-dedičoch a nasledovníkoch v strachu zo samoty a opustenosti a na druhej strane nevidí,čo títo potomkovia tu stvárajú,,,,keby mali ľudia rozum a používali ho,tak by považovali neprimerané množenie za ohavnosť a perverznosť,politici a podnikatelské nenažrané skupiny a organizácie vám motivujú množiť sa,aby mal kto na nich makať a táto hra má ešte jednu tienistú podstatu-koľko ľudí je v danom štáte-toľko vám satanova banka zaplatí,alebo povinne požičia,alebo len tak akože daruje v podobe akejsi výpomoci či dotácií vo fondoch,,,,žijete ako kanibaly-manželky si vyžierajú manželov a deti vyvražďujú rodičov,,,,tak neviem prečo práve zúfalí globalisti-staré rody,ktoré tu prežili všetko a nedajú sa vyhubiť,,,,r.2011-7mld.opíc,,,,r.2022-8mld.opíc,,,,každý vlak má svoju kapacitu a vy ste celý život vo vlaku.

  • O akom neprimeranom množení hovoríte? Populácia Slovenska už niekoľko desaťročí stagnuje, dokonca klesá. Opakovane vo vašich komentároch hovoríte totálne nezmysly. Buď ste neinformovaný, alebo máte nejaký psychický problém.

   Pokiaľ nemáte na mysli Slovensko, Česko či Európu, ale Afriku alebo Áziu, tak choďte tie vaše mudrosti písať na ich stránky, nie tu, lebo v tomto regióne sú vaše komentáre absolútne nerelevantné.

   • Chcete snáď povedať, že Baronet sadol kktom na lep a opakuje ich mantru o premnoženej Zemi?🤔
    Nieje možné!🤯

    Nieje to žiadny komunista! Možno teplý alebo hlúpy alebo agresívny alebo komunista, ale v žiadnom prípade nie bagrista!

    • zatial nikto

     Kedze vacsina sprav z medii je podvod,nevidim dovod preco by som mal verit ze nas je 8 miliard.Podla mimozemstanov je nas len 20-30 % z toho co media tvrdia.
     Tiez som kedysi veril propagande ze sme premnozeni ale preslo ma to.
     Mesta sa zdaju premnozene,ale akonahle vyjdete z mesta,vsetko puste.
     Baronet ma vacsinou pravdu,ale ohladom premnozenia sa asi myli.
     Nie je ziadne premnozenie ani klimaticka kriza.
     Vacsina ludi tiez musi jest maso a zivocisne produkty aby ostali zdravi.A to vam hovorim ako dlhodoby-20r.-vegetarian.
     Preto budte opatrni s veganskou a vegetarianskou propagandou.

     • zatial nikto

      Znecistenie tu je ale klimaticka kriza nie.

     • súhlas, zatiaľ nikto, vidím dianie podobne;
      a nič proti DOMÁCIM živočíšnym potravinám (aj ja ich mám rada), ak sú na tanieri v logickom pomere s ostatnými a vhodne zvolenými zložkami – ideálne s prevahou zelenej listovovej zeleniny. Ak sa po jedle cítime sviežo, a nie unavení, nepociťujeme nadbytok kyseliny ani jej nedostatok a neprenasledujú nás grgy ani prdy – jedlo by malo byť v poriadku.

     • zatial nikto

      Emily,
      pozdravujem,presne tak,ak sa citis po jedle dobre tak asi ok,ale ak nie ,tak patrat ci s to nesuvisi so stravou hlavne u vegetarianov-ci ich telu nahodou nechyba zivocisna strava

     • súhlasím – zatiaľ nikto – (aj celkovo s tvojím rozhľadeným postojom).
      Na čistom vegetariánstve som bola len začas: keď v reťazcoch už bolo iba mäso, ktoré nebolo mäsom, takisto mlieko, ktoré nebolo mliekom (…aj keď táto biela tekutina mliekom nebola odkedy žijem; už komunisti mlieko ničili povinnou pasterizáciou, vďaka čomu sme prišli o zuby, o chrbtice, aj o čistú myseľ…)
      No niečo nám takto okýptené „mlieko“ aj pridalo: neustále sa opakujúce zápaly horných dýchacích ciest, aby biela temnota mala „dôvod“ ošklbať nás o našich obrancov – mandle, a týmto, priam geniálnym manévrom „puk“ strelila rovno prieduškám, ktoré po imunite dooranej antibiotikami ho podali ďalej – pľúcam…
      Chudák Hippokrates… šťastie, že nevie, čo pod jeho prísahou „jeho verní odchovanci“ vyvádzajú

   • Marek Kosice

    Ach jaj, redakcia si nevsimla, ze zivot na Zemi je TRESTOM (nutenim väzenim) od Satana pre ludi a zvierata…. KOVIDBARON si to vsimol… A vy ho stadial chcete vyhodit….

    • Ak beriete život na Zemi ako trest, prečo ste dávno nespáchali samovraždu a nevyslobodili sa tu z tohto väzenia?

     • Marek Košice

      Preto, vážená redakcia, pretože Satanko to vyriešil tak, že by som sa sem znovu reinkarnoval……… (a aj preto, lebo moja mamka by neskutočne trpela, keby som sa „odpravil“…)

     • A môžete nás potom nejako poinformovať, že ako to vlastne tu je. Teda ak nejaké potom je. Ale či uveríme. To je ešte otázne.

      Slobodná voľba veriť čomukoľvek čokoľvek…je len na nás, čo si zvolíme.

    • Marek aj ja sa pridavam k slovu väzenie.preco.uvediem priklad .az do tohoto leta v kranskej gore v slovinsku neboli automaty na parkovanie.od leta vsade automaty.doteraz nebol vobec problem,ludia mali pocit volnosti,odteraz musia platit a davat pozor ak aj zaplatia,aby neprekrocili cas co ich bude zase stat nove platenie.toto bol priklad,kde vobec zijeme je,,Vezenie..vsetko je nastavene len na platenie,gesefty vsade naokolo a väcsina chce len hrabat a hrabat len ku sebe.platime za vsetko,vydavame svoju energiu len aby sme v tomto priestore mohli dychat-dychat?a uz aj s dychanim mame problem,je nam v nom branene a za masku mame zaplatit.ti co su spiritualni hovoria,ze sa tu mame nieco naucit,ak chceme postupit o stupienok-je toto co som v malom opisal ucenie,ktorym mame v tomto priestore prejst?kto sme my dvojnohe bytosti vobec?a naco sme boli stvoreni,ked nechame sebou tak manipulovat.Väzenie!

     • Marek Košice

      Rocky, áno, je to väzenie. Ale faktom je aj toto : Dobrá nálada a pozitívny prístup k životu, úsmev na tvári (ten dokonca aj keď je nasilu – nemyslím tým ale nasilu usmievať sa na ľudí, ale nasilu usmievať sa sám pre seba), toto všetko sa stará o lepšie fungovanie orgánov………… Negatívne emócie, negatívne stavy rôzneho druhu, atď, toto všetko ZHORŠUJE činnosť orgánov…. Takže si predstav, že náš väzniteľ (a zároveň tvorca našich tiel) Satan nám ešte PRIHORŠÍ, keď nebudeme v tomto pekle na Zemi (NEBO na Zemi žije len ten, kto je osvietený, čo sa dá dosiahnuť, ale je to extrémne ťažké) spokojní a plní pozitívnych emócií….. Na ďalšej strane reálne existuje „zákon príťažlivosti“ typu „pozitívne myšlienky, pozitívne emócie a pozitívne stavy priťahujú pozitívnu budúcnosť“…… To je pravda. ALE TÝKA SA TO LEN JEDNOTLIVCA…. Takže môžeš sa stať osvieteným, ale to neznamená, že napríklad tvoja rodina nemôže ísť napr. do Poľska na trhy cez víkend keď ty pracuješ, a nestanú sa obeťami dopravnej nehody (smrť)…… Dalo by sa o tom písať hodiny a hodiny….Ale radšej tento príspevok ukončím touto vetou. 🙂

   • Galaxia androneda

    Za 30 rokov stúpol počet obyvateľov SR o 140 000 , čo je v podstate úplne v poriadku. Problém je zloženie obyvateľstva podľa veku a etnicity. Je veľké množstvo starých a romales a ti nič neprodukujú. Navyše hromada mladých chce byt právnikmi ekologami a humanistami čo nemá s technologickou spoločnosťou nič spoločne.Vymiera sila a rozum , rozmnožuje sa slabosť a demencia.Spoločnosť je v úpadku a dno ešte zďaleka nedosiahla. UI pracuje na debilizacii homo sapiens a podotýkam úspešne.

    • Marek Košice

     Spoločnosť je v úpadku hlavne preto, lebo muži sú v úpadku (samozrejme NIE LEN muži, ale ide o to, že HLAVNE muži formujú spoločnosť)…… Je to aj z dôvodu, že čím ďalej, tým viac času trávia ejakuláciami, sledovaním porna, sledovaním tik-toku, hraním PC hier, húlením, pitím alkoholu, atď………. A áno, romales…… Nepoznám jediného normálneho romale…… Keď je niekto z nich slušný (čistý, pracuje), tak sa zhovadí charakterom…. Poznám takých pár, ale nebudem tu na nich kydať, ide len o to, že slovo „necigáň“/“prečo cigániš?“ VERU MÁ SVOJ VEĽKÝ VÝZNAM….. Rómovia sú profesionálni klamári…… čiže charakterovo budú na tom bohužiaľ veľmi zle….ALE – výnimky existujú. A vždy lepšie čistý a nehlučný klamár rómskeho pôvodu, než špinavý, hlučný a smradľavý klamár rómskeho pôvodu……..

     • zatial nikto

      Osvietenie je mozno zaroven tazke aj lahke.Nevidim ze by tu malo byt ine osvietenie ako poznanie to,ze zijeme v matrixe-teda je na nas pachany manipulativny podvod takmer vsade(napr.vzdelavanie,vlada,medicina,stravovanie,ekonomika,nabozenstvo atd.
      a nevidim ze by osvietenie malo byt nieco ine ako poznat sam seba-ciste vedomie.
      Prave ja je vlastne koren pozornosti-root of attention.Aj ked clovek prave nemysli,uvedomuje si ze je vedomy a to vedomie je on.Teda nie telo nie mysel nie astralne tela.
      Kto si uvedomuje aspon to ze zije v matrixe,uz je napoly osvieteny podla mna.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,Re-vy sem zadávate články,ktoré sa týkajú celosvetových udalosti,a tento váš článok predsa nieje o slovensku??,posmievať a kritizovať ma môžete,lebo toto je presne vaša pýcha-spuchnuté ftáky zmrazené možočky a roztečené dierky,,,,veď preto ste tu,aby ste naplnili zemeguľu idiotmi na svoj obraz a ich duše obetovali zámerom oltára,,,,neviem čo je na tom také nepochopiteľné,veď všetko sa tu točí iba okolo množenia a množstva(okolo tyče a číče)-to ste na tom až tak zle ako platené pseudointeligencie,,,,pointa tohoto sveta od ktorého vás nechápavých varujem-množenie priamo súvisí s vyvražďovaním a obetovaním,,,,nechaj vzniknúť-aby zaniklo,,,,svet sa netočí okolo slovenska,hoci začína slovensko mať prvenstvo v idiotizme,ale tento celý priestor všade okolo a moje komenty nečítate iba vy,ale kopec kadejakých očí toto vidí,len sa tu nehlásia a nezviditeľňujú,,,,všetko čo píšem navezuje na diskusie,alebo ku článkom,,,,každého odtiaľto iba vyháňate-kto nieje ako vy,to je tá vaša pohostinnosť,,,,

    • Marek Košice

     Ľudia, uvedomte si, že KOVIDBARÓN žije V SKUTOČNEJ REALITE (ak sa život na Zemi dá nazvať realitou)………To, že je plný jedu, to je jedna vec. ALE POZERAJTE SA VIAC DO HĹBKY…. nepozerajte sa na štýl akým to píše, ale na TO, ČO píše……. Je to jeden z mála skutočných REALISTOV…. Nie pesimistov, ani optimistov. A má pravdu aj ohľadom toho množenia sa…….. A ja sa pýtam niektorých ľudí, ktorí tvrdia, že sa inkarnujeme na Zem z dôvodu, že sa máme niečo naučiť, atď……….. Moja otázka znie : Čo sa naučím TÝM, keď uvidím zomierať môjho nemilovaného otca (stalo sa, našiel som ho mŕtveho, ale keby som napísal podrobnosti, neverili by ste, že je to realita a nie film) a milovanú mamku? Čo sa naučím tým, keď uvidím aká bude moja mamka nešťastná, keď v dohľadnej dobe (možno do roka, možno do 5 rokov) umrie môj dedko? Čo sa človek naučí tým, keď sa dožije vysokého veku a zažije smrť svojich kamarátov, známych, rodičov, súrodencov a možno aj dieťaťa/detí?….. ÁNO, NIEČO SA NAUČÍ……….. Ale – prečo si myslíte, že sa naučí niečo POZITÍVNE? A keď sa naučí niečo negatívne („K*rva, to je ale bolesť, keď vidím umierať svojich blízkych, a čím viac ich umiera, tým som starší a menej vládny, s menšou chuťou do života…“), tak to má byť akože dôvod jeho pobytu tu na Zemi? Toto sa mal naučiť? Otvorte oči… 😉

     • Ak sa nechcete reinkarnovať, naučte sa osvieteniu a potom sa už nebudete reinkarnovať.

    • Ale veď komu sa nepáči, nemusí prispievať. Založte si svoj vlastný blog a uvidíte potom tú návštevnosť. Nikto nás nenúti tu písať.

     Redakcia je vcelku dosť tolerantná.

     Podla peria poznáš vtáka.
     Podľa reči človeka…

     • Marek Kosice

      A podľa frekvencie ejakulovania poznas satanovho otroka.

     • Vy si vždy pôjdete svoje.

     • A redakcia má aj oči otvorené a vcelku dobrý smer aj naznačuje.

      Realizácia síce čo to vyžaduje, ale hádam sa raz aj dožijeme – ne-dožijeme a narodíme sa, ne-narodíme. Sa nahráme do iného matrixu, kde bude treba.
      Výučbový program a zábava bude pokračovať. Sa každý sám definuje, ako sa bude hrať a cítiť.

     • pre vsetkych: neposudzovat, neobvinovat -presne ako to robi kovidbaron -jednoducho posunut,naservirovat a je to kazdeho vec ako to prijme a co si z prispevku vyberie.tu nie je miesto,aby sme sa rozdelovali,kazdy je svojim sposobom jedinecny.zatial prevlada kolektivne vedomie temna a ci sa ludia,,robosi,,prebudia ukaze kratka buducnost.cas sa zrychluje…

     • pekne a múdro povedané, Rocky
      a konečne niečo pozitívno-neutrálne

   • redakcia,absolutny suhlas,John

 11. A týdnem se s týdnem sešel a Lldé v čínském městě Kanton bourají barikády.. Protože Čína nařídila dalším – 13 milionům lidí žijících v Kantonu – přísný zákaz pobytu a pohybu.

  Číňané se bouří proti kovid restrikcím, bourají barikády, videa:
  twitter.com/GundamNorthrop/status/1592193551047483393
  twitter.com/TheRealKeean/status/1592207395492884481
  twitter.com/MarkJAnderson8/status/1590212429749039105

 12. Ty sraľovia ktori si tu len kecalu dva na tri ale mi chlapi vieme co je potrebne už sme vybavení na to chlapče neskúsený môžeš doma sedieť a vypisovat lenže otázka pre vás budete schopný všetko udržať vrátane svojich rodin ak príde na lámanie chleba ?

 13. ked´ vidím vymyté mozgy v MHD ako nadalej chodia v ochranných rukaviciach a nahubkami ako si tu chemiu striekaju na ruky, že vraj dez. prostriedok haha,tak takýchto nachýtaju na vakcínu jedná radosť,

  • Marek Košice

   Veru tak. „Najlepšie“ na tom je, že dezifekcia je „antibakteriálna“ a nie „antivírusová“….a covid má byť predsa vírus, nie? 😀 😀 😀 😀
   Sú to zvieratká v tele človeka…. Ľudia s totálne uzatvoreným mimozmyslovým vnímaním.

 14. Netestovany,bez nahubku,nezavrahcinovany,už treti rok bez fake covidu.

 15. Myslím si, že toto https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/vysledky-analyzy-po-ockovani-a-porovnani-srazeniny-s-lidskou-krvi-bylo-zjisteno-cosi-podivneho/ je dôležité, anjmä záver. Zabíjanie je jedna vec a experiment urobiť z ľudí prostredníctvom bábku na ovládanie vec druhá !!!

 16. …je to smutné, že stále naďalej chodia niekt.ľudia s maskami či už v mhd, u lekára, v obch. a dávajú si ,,dezinf.“na ruky…stále im to ,,nedošlo“…no napriek tomu, stále verím, že ľudia si to začnú uvedomovať, ako to vlastne s tými ,,dobr.vakcínami“ je.
  Tiež verím tomu, čo tí, kt.sú teraz na tom zdravot.horšie, že sa to časom u nich zlepší, URČITE, …Rocky myslím si, že my ,,dvojnohé bytosti“ sme vlastne duchovia, kt.sú na tejto Zemi preto, aby sa svojím prežitím niečomu naučili, resp.,,odstránili niečo u seba, čo sme v minul.živote nezvládli, a preto sme sa vrátili opäť tu na Zem….a ak budeme žiť čo najviac v súlade s prírod.teda Božími zákonmi, budeme sa tým vyšš.posúvať…a manipulácia? aj to je skúška, treba si vedieť urobiť hranice, či už voči iným smerom ku mne, alebo naopak, ja smerom k iným, pretože oboje majú nulový prínos, či už pre mňa alebo pre tých ostat. …skrátim, buď manipulujem ja s in, alebo oni so mnou, OBOJE JE NA ŠKODU, tak pre MŇA ako aj pre tých INÝCH….týmto človek ,,klesá“ vo svoj.vývoji a VRACIA SA NA ZAČIATOK, resp.si ,,prikladá polienko“ k opät.návratu na Zem…a je jedno, či je to vedomé, alebo nevedomé manipulovanie, treba sa snažiť o to, aby nebolo vôbec…nech sa nám v tom všetkým darí čo najlepšie – UVEDOMOVAŤ si tie naše hranice …..

 17. všetci, čo sa dali očkovať tri aj štyrikrát vakcínou, prišli sa očkovať veselo aj proti chrípke.Kolľko sajrajtu vsebe maju? ja len čakám ako to skončí

 18. …Marek presne takú príčinu mali Marošove príznaky…keď sa človeku tvorí v hrdle akoby taká hrča, nedá sa prehĺtať-je to jasný dôkaz o tom, že takýto človek má problém vyjadriť svoj názor, resp.mu na to niekto stále oponuje… a tiež sa stáva, že tento ,,nesúhlas sadne na žalúdok“, človeku je ťažko a nakoniec vracia, tým sa mu uľaví…a niekedy zasa ochorie na štít.žľazu, je to prepojené….. Avšak prílišná rozdielnosť v dôlež.otázkach či už je to medzi partn., či manželmi, či kolegami na pracovisku / teda medzi tými, s kt.je najčastejšie človek /vie ,,narobiť riadnu šarapatu“ …je na človeku, čo s tým urobí…

 19. Globa…čo? Organizovaný zločin…

 20. Najstrašnejším a najhorším vírusom, ktorý ničí populáciu SR a ČR je „havlizmus“. Podlieha mu hlavne časť populácie s naprosto vymytým mozgom a taktiež skazená časť populácie inklinujúca ku všetkým ohavnostiam tj. „hodnotám“ liberálneho západného systému.
  Tento vírus je však len odnožou ešte horšieho nebezpečnejšieho vírusu, ktorý zamoril celú planétu Zem, pochádza z Londýna.

 21. ruda vávra o 5G a vlivu na člověka cca 30 minut z 12/11/22

  https://m.vk.com/video642348623_456239322?list=2f115fcf81e1f19e80&from=wall642348623_946

 22. ….čo teraz ? byť tomu rád a žiť svoj život čo najlepšie, ako sa len dá, tu a teraz…

 23. …Zatiaľ nikto, zaujala ma tá inf.o tom mäse- jedávam ho minimálne, skoro vôbec, mäs.výrobky žiadne, okrem slaniny, možno tak 1x za 2-3 mes., vadí, či ?….ĎAKUJEM moc za skorú odpoveď.

  • Alenka, som na tom podobne. Jednoducho – môj organizmus – si ho (mäso) nepýta. Pričom netvrdím, že si – ako Ty – raz za 2-3 mesiace nenavarím rezeň, guláš, alebo pod vajíčka – opražím – slaninu.
   Jednoducho – každý organizmus je iný a strojovo – tu aplikovať tzv. – ozdravné recepty pre každého – môže byť – scestné. Na to predsa máme intuíciu, aby sme počúvali vlastný organizmus, čo si pýta a – čo mu – lahodí..

  • zatial nikto

   Alena,z mojich zdrojov-teda mimo mainstream a tiez mimo alternativy-teda z mimozemskych zdrojov vyplyva,ze ludia nemaju potrebne enzymy ani na travenie ovocia,ani semien a ani zeleniny.A ako spravne podotkol Marek Kosice,vela ludi ma nedostatok hcl.Prijimanie zivocisnych bielkovin je jedina vec ktora produkciu hcl naozaj stimuluje.
   Preto ich hlavna cast jedalnicka by mala byt zivocisna-maso vajcia syry,s trochou toho ostatneho.
   Vacsina vegetarianov sa spociatku citi dobre no postupne zacne upadat,ak priamo ni su chori,tak aspon oslabeni-znizena fyzicka a dusevna sila atd.Mozu vyzerat zdravi ale svoj maximalny potencial nedosiahnu.
   Ja sam neznasam chut masa a vajec no musel som sa k tomu vratit a postupne sa moj stav zlepsuje.
   Neviem ak sa citis dobre s tvojou dietou a na maso nemas chut tak urob ako myslis ale ak by si zacala mat akykolvek problem,spomen si na to ze mozno je nacase vratit sa k zivocisnym zdrojom.

   • Zatial nikto,
    to, či živočíšne potraviny nie, alebo áno, dnes už nie je ani tak záležitosťou nevedodomosti či nedostatku rozhľadenosti (+ ucelenosti svojich poznatkov vrátane osobných skúseností); dnes je to už vo veľkej miere záležitosťou našich globálmožností.
    V minulom režime som si na obed vyberala vždy mäso: bolo chutné, prirodzené, kvalitné, hoci nebolo „domáce“. Dnešné mäso v jedálňach / reštikách obsahuje všetko možné aj nemožné – dať ho tak na rozbor, bohvie, čo všetko by sa v ňom zjavilo. A pracujúci aj ich deti, žiaľ, sú na cudzie nepreverené zdroje odkázaní už tri desaťročia.
    Záver: mäso áno, ale z poctivého domáceho chovu. Aj pre domáceho mäsožravého miláčika. Radšej havka nemať, ako ho napchávať jednostaj iba granulami (neraz podradnými) a potom mu nahradiť zadné nôžky pomôckou na kolieskach…videla som už troch takto trpiacich psíkov… (Inak – je to celkom výnosný biznis; podobný, ako nariadením chorej bielej ustanovizne prevárať deťom ešte aj POVINNE pasterizované mlieko – a potom pre ne (na poradovník s dvoj-trojročnou ročnou čakacou dobou) vybavovať zubné strojčeky.
    No pozná niekto obmedzenejšieho živočícha, ako je človek? Ja nie.

    • zatial nikto

     Ti obmedzeni zivocichovia su ti bioroboti.Ako vravia mimozemstania-v ich vnutri (biorobotov)-tele a mysli v skutocnosti nikto nie je-je to program-matrix-a skus radovemu biorobotovi-napriklad policajtovi polozit nejaku sofistikovanu otazku a studuj potom vyraz jeho tvare!
     Biorobotizmus tiez nezavisi od vzdelania-biorobotom moze byt aj doc.phdr.dr ing.A hlavne mgr.
     A clovek s nizsim vzdelanim moze byt antisystemovy.
     A videl som tiez par tych kolieskovych psov-tie granule obsahuju casto aj psenicu-superprozapalovu to vec.Takze sa nedivim z coho to maju

     • to, čo sa už dlho-predlho vo svete (vrátane SK) predáva ako pšenica, sa okolo prapôvodnej pšenice ani neobtrelo…

      konzumácii „pšenice“ – nositeľky toho najalergénnejšieho druhu lepku, aký len môže byť – sa treba vyhnúť veľkým oblúkom

  • Ak je telo relatívne zdravé, presne vie čo mu treba. Vidieť to na deťoch. Jedli mäso ale bez príloh ako zemiaky, ryža ale s kopcom zeleniny. Alebo iné kombinácie. Bolo len treba im to pripraviť na stôl a presne si vybrali, čo si telo zažiadalo.

   Ak je človek v nerovnováhe, hlavne v mentálnej, telo už potom nedokáže až tak dávať presné pocity, že čo treba.

   Ako s počítačom. ak je preplnený všeličím, kopec programov, niektoré sú už aj nekompatibilné, začína blbnúť, zamŕza a podobne. Ak budeme mať vhodný software v hlave a budeme ho aj používať, cesta života poznania môže byť relatívne hladká a plynulá. Alebo aj inak. Možností neúrekom. Kto si čo vyberie.

 24. …ďakujem pekne za rady, aj za zauj.link Gloria…

Pridajte komentár

*