Deň zúčtovania sa blíži: Poškodení očkovanci žalujú vlády aj farma firmy a žiadajú odškodné


Print Friendly, PDF & Email

Deň zúčtovania sa blíži: Poškodení očkovanci žalujú vlády aj farma firmy a žiadajú odškodné

(Ethan Huff, Natural News) Právnici z Austrálie, Veľkej Británie a ďalších krajín žalujú vlády a farmaceutický priemysel za úlohu, ktorú zohrali pri zavádzaní smrtiacich „vakcín“ proti takzvanému Covid-19, ktoré poškodili a zabili milióny ľudí na celom svete.

Dozvedeli sme sa, že už bolo podaných množstvo hromadných žalôb – a ďalšie sú na ceste – ako súčasť masívneho celosvetového úsilia brať na zodpovednosť tých, ktorí sú zodpovední za výrobu toxických vakcín a povinné očkovanie.

Podcastová celebrita Joe Rogan viedol nedávno rozhovor s Dr. Aseem Malhotrom o tejto téme, v ktorom diskutovali o nenáležitom vplyve a kontrole, ktorú má farmaceutický priemysel nad lekárskym výskumom.

„Nie je to vedecké, nie je to etické… a nie je to demokratické,“ povedal Dr. Malhotra Roganovi o tom, ako väčšinu „odborne hodnoteného“ výskumu liekov sponzoruje samotný výrobca, čo znamená, že farmaceutický priemysel má nad jeho priebehom dozor, zatiaľ čo vedcom odopiera prístup k prvotným údajom.

Vedci namiesto získaných dát dostanú len interpretáciu týchto údajov zo strany farmaceutického priemyslu, čo umožňuje manipuláciu a zahmlievanie.

„Čím väčší je finančný záujem v danej oblasti, tým je menej pravdepodobné, že výsledky výskumu budú pravdivé,“ dodal Dr. Malhotra s tým, že pokiaľ nie je vedec alebo lekár priamo zapojený do procesu hodnotenia výsledkov, potom je pravdepodobné, že si neuvedomí skrytú korupciu, ktorá riadi hlavný prúd „vedy“.

Rozhovor s Dr. Malhotrom a Joe Roganom (v angličtine) si môžete pozrieť nižšie:

Od guvernéra Floridy Rona DeSantisa sa tiež môžete v nasledujúcom klipe (v angličtine) dozvedieť viac o tom, ako boli covidové „vakcíny“ použité ako biologická zbraň:

(Súvisiace: Pozrite si článok a prírodných prostriedkoch, ktoré by mohli poskytnúť úľavu a uzdravenie tým, ktorých telá poškodili covidové „vakcíny“.)

Liečba osteoporózy

Farmaceutický priemysel spolupracuje s univerzitami a vedeckými inštitúciami na utajení faktov pred ľuďmi

Čo sa týka súdnych sporov, čoraz väčší počet jednotlivcov, z ktorých mnohí boli oklamaní samotnými farma firmami, sa prebúdzajú do pravdy o tom, čo moderná „veda“ skutočne je: podvod páchaný súkromnými záujmami bažiacimi po zisku.

Všetko je to o peniazoch, teda inými slovami, nie o zdraví pacienta. V skutočnosti, čím je človek chorejší, tým viac peňazí sa dá z neho vytiahnuť nekonečnými „liečbami“ a liekovými režimami, ktoré majú nepriaznivé účinky. Tie si opäť vyžadujú ešte viac „liečob“ a liekových režimov – a tak ďalej a tak ďalej.

Podľa Dr. Malhotra má najväčší škandál v tomto všetkom do činenia s tým, ako akademické inštitúcie a lekárske fakulty zatvárajú oči pred všetkou korupciou – čo je viac než pravdepodobné, pretože aj univerzity sú z veľkej časti bábkami farma firiem.

„Tí, ktorí sú zodpovední za dodržiavanie vedeckej integrity – akademické inštitúcie, lekári a lekárske časopisy – spolupracujú s priemyslom za účelom finančného zisku ,“ vysvetlil Dr. Malhotra a dodal, že vládne regulačné agentúry, t.j. Úrad pre kontrolu potravín a liekov (FDA) a Centrum pre prevenciu chorôb (CDC), sú tiež na výplatnej páske priemyslu.

Keďže takmer každý veľký hráč je v súčasnosti plne podchytený farmaceutickým priemyslom, prakticky nezostáva nikto, kto by chránil pacientov. V dôsledku toho rastúci počet pacientov berie veci do vlastných rúk a podáva žaloby proti páchateľom týchto zločinov proti ľudskosti.

Spôsob, akým farmaceutické spoločnosti podnikajú, v skutočnosti spĺňa definíciu psychopata. Dr. Robert Hare, forenzný psychológ, ktorý vyvinul pôvodné diagnostické kritériá pre psychopatiu, ich opisuje takto:

„Úplný nezáujem o pocity druhých, neschopnosť zažiť vinu, zavádzanie a klamanie druhých za účelom zisku.“

Záver

V rokoch 2003 až 2016 boli farmaceutické spoločnosti nútené zaplatiť pokuty v celkovej výške 33 miliárd amerických dolárov, čo znie ako veľa, kým si neuvedomíte, že je to len kvapka v porovnaní s tým, čo farmaceutický priemysel každý rok vyzbiera na ziskoch.

Najnovšie správy o presadzovaní spravodlivosti voči tým, ktorí svetu podstrčili a nanútili covidové vakcíny, nájdete na stránke VaccineWars.com.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A ja som sa dočítal v jednom inzeráte (na Bazoši) že deň zúčtovania za podporu Okrajiny nám prinesú Rusi a obsadia nás a zaútočia aj na USA…
  Dotyčný predávajúci elektroniku má možno nejaký dôvod prečo do inzerátu vložil tie informácie. Posúďte sami.

  Text inzerátu:

  „Predám Skylink ready prijímače Samsung a Zircon

  Ceny sú podľa typu prijímača.

  Využitie Samsung EVO-S:

  -náhrada za prijímač IRDETO, ktorý doslúžil – služby sa na vstavanú kartu VIACCESS dajú preniesť (je v cene) a kartu IRDETO môžete predať (odbočím od témy – teraz je možno záujem o slovenský Skylink v ČR a opačne, veď tiež mám jednu českú kartu, ktorú nepoužívam)
  Mimochodom, tak ako EU je jedna, majú aj všetky televízie byť dostupné v každom štáte, lenže špiny držiace autorské práva si zmysleli, že to tak nebude, lebo by prišli o prachy a preto sa to isté odvysiela v každom štáte zvlášť a miesto 1x zarobia 27x. Stačilo podplatiť kompetentného človeka a Európska komisia sa tým už nebude zaoberať. To sú obchody!
  Druhá vec je, že ten odpad, ktorý produkujú filmové štúdiá a televízie, za sledovanie vôbec nestojí.
  Spravodlivý trest v podobe vojny – za všetko to zlé, príde čoskoro, keď sa pápež vráti z Moskvy, či tomu niekto verí alebo nie. Treba rozmýšľať. Rusi za vojenskú pomoc Ukrajine zaútočia aj na ostatné európske štáty (vrátane Slovenska) a Ameriku. NEŽARTUJEM! Kto neverí presvedčí sa. Od vyhrážok sa prejde ku zbraniam. To nie je strašenie, ale upozornenie a každý rozumný človek by sa podľa toho mal zariadiť, lebo potom už bude neskoro. Starší ľudia vedia, že akí su Rusi – 21. august 1968 ČSSR a jar 2014 Krym – oni jednoducho urobia – prišli a obsadili. Rusi náhle zaútočia.

  Aj dekódovacia karta môže doslúžiť. Je to elektronika.

  -ako zariadenie s druhou kartou (kartou Next) s rovnakou programovou ponukou ako na hlavnej karte – na druhý televízor.
  -ako zariadenie s hlavnou Skylink kartu
  -Umožňuje pripojenie na internet a sledovanie Skylink Live TV

  Prijímače Skylink ready s dekóderom Irdeto sa už nevyrábajú.

  Či sa dá prijímač použiť na sledovanie programov Freesatu, treba si zistiť.

  Popis na stránke:

  Dvojtunerový HD satelitný prijímač s integrovanou dekódovacou kartou Skylink. Funkcia FastScan, záznam vysielania na USB a sledovanie ďalšieho programu súčasne, pozastavenie vysielania, pripojenie k internetu, video na vyžiadanie, prehrávanie už odvysielaných relácií, HDMI, Scart, optický audio výstup, LAN.

  Bol len rozbalený a vyskúšaný, že či funguje a čo dokáže bez aktivácie.

  VSTAVANÁ DEKÓDOVACIA KARTA VIACCESS – NEAKTÍVNA!!!
  PRIJÍMAČ NEMÁ SLOT NA VLOŽENIE KARTY!!!
  Cena: 30€

  Toto je dopredaj Zirconov – posledné kusy!

  -Zircon Happybox One so zdrojom a diaľkovým ovládačom (20€)

  -Zircon Funbox so zdrojom a diaľkovým ovládačom (15€)

  Oba typy Zirconov majú rovnaký diaľkový ovládač a rovnakú zadnú stranu.

  Kde si zariadenia môžete vyzdvihnúť?

  Na Československých parašutistov 27.

  Uprednostním záujemcu z BA / má cez BA cestu / je z okolia a príde si po prijímač niekam na zastávku MHD v pásme 101 (Dopravný podnik BA)

  alebo

  pošlem poštou na dobierku – elektronika (7,40€)

  Meno: J.Z.“

 2. Čína se připravuje na prudký nárůst případů COVID-19, protože varianta Omicron, známá jako XBB, se rychle šíří po celé zemi.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/cina-oznamila-novou-covid-variantu-ktera-ma-nakazit-65-milionu-lidi-tydne/
  *****
  V nových MZP i pandemické smlouvě by měl být podle všeho zahrnut také nový mezinárodní očkovací pas. Pandemická smlouva by měla začít platit ještě během roku 2024, nové MZP v prvním pololetí roku 2025.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/05/summit-who-vsechny-clenske-staty-souhlasi-s-pandemickou-smlouvou-i-zmenami-mzp/

 3. A medzitým sa zdochliny zlietajú, ako pokračovať v likvidácií ľudí a slobody vo svete!
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/toto-jsou-ucastnici-setkani-bilderberg-2023/

 4. zapredana SR

  Toto je blábol. Nič sa neudeje. Všetko patrí im, Black rock, vanguard. Súdy, firmy, pozemky, chemtrails. Oni idú svoje ďalej. Skupovanie pôdy na Ukrajine, monsanto tam urobí celosvetovú pestovatelsku produkciu GMO. Eú, to samozrejme schváli, depopulacia nesmie prestať. Skúste sa spýtať nejakého poľovného hospodára, aké výsledky mu prichádzajú, keď posiela povinne mäso divej zveri na expertízu? Všade vysoké normy ťažkých kovov. To iste bude aj u domácich zvierat(bylinozravcov dobytok, hydina, všetko čo je pod otvoreným nebom a konzumuje kontaminované zložky potravy) to isté budete mať doma, keď to máte pod otvoreným nebom. Z marketov to máte ešte s bonusom pesticídov. Známa vegetariánka sa stravovala z otravou z marketov a pri pečeňových testoch jej povedali, aby prestala piť, že má strašne zle pečeňové testy. Takže ak to nemáte z vlastneho skleníka a polievane pitnou vodou, krutú zem aspoň trochu prefiltruje od bária, hliníka atď. tak vás podľa plánu obnovy planéty pekne eliminuje.

 5. Žiadne odškodné by som nikomu nedala dali sa očkovať dobrovoľne.. Každý človek dostal od Pana Boha slobodnú voľbu a ľudia čo si dali pichnúť vakcínu verili chémii a satan vakcíne zabudli v tej chvíli na Boha.. Ja som sa nedala nikdy ani testovať nie to ešte očkovať. Je smutné že na Slovensku má polovicu národa vakcínu ešte aj male deti je to strašne a nepochopiteľné.. Teraz je už neskoro každý znáša následky.. A to nehovorím o tom že ľudia sú divný ako keby sa zmenili po tej vakcíne k horšiemu..

  • Chápem, mala by ste pravdu, ak by sa ľudia dali očkovať len a len dobrovoľne. Mnoho ľudí však uverilo, že tu pandémia bola a očkovali sa zo strachu. A strach je snáď najsilnejšia, priam paralyzujúca emócia. Ak by sme to brali ad absurdum, potom treba viniť tých, ktorí volili Z. Čaputovú, OĽANO, SaS, Sme rodina, Obyčajní ľudia a samozrejme mainstreamové médiá. Myslíte si, že prezidentku a uvedené strany volili len očkovanci?

 6. Kým nebudú všetci zodpovední hajzli eliminovaní, nič sa nezmení a bude to stále pokračovať !
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/cina-oznamila-novou-covid-variantu-ktera-ma-nakazit-65-milionu-lidi-tydne/

 7. „Existují nezvratné zákony války. Pokud dojde na jaderné zbraně, bude muset být proveden preventivní úder,“ řekl Medveděv.

  „Spojené státy se pohybují převážně v oblasti svých pragmatických zájmů. Nevedou válku, místo toho vydělávají peníze. Snaží se zlikvidovat svého staletého nepřítele,“ řekl politik-

  „Existují určitá nezvratná pravidla války. Pokud dojde k [dodávkám] jaderných zbraní [na Ukrajinu], bude muset být proveden preventivní úder,“ řekl.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/medvedev-pokud-ukrajina-ziska-jaderne-zbrane-uderime-prvni/
  *****
  A vzniknou minimálně dvě obrovské jámy po ruských bombách:
  první na ukrajině
  druhá v USA

  • „Spojené státy se pohybují převážně v oblasti svých pragmatických zájmů.“ – omyl! USA sú nástrojom kvázi V. Británie – konkrétne anglickej kráľovskej rodiny! To sú tie „pragmatické“ záujmy. USA sú nástroj – nie V. B. – ale kráľovskej rodiny! Opäť sme v polohe – kto je subjekt, kto je objekt. Dom Sionu riadi cez zadĺženú anglickú kráľovsku rodinu USA – a židáci vo Washingtone to potom delegujú ďalej – do EU!

   • oldmarxista pamprlik

    Jasne, zivot na plocho zemi je taky jednoduchy.Svoj nos si uz podrobil hlbsej analize?

   • Proto jsem psal minimálně dvě jámy……

    • Edgar Cayce spomínal svoju budúcu reinkarnáciu, keď v USA budú žiť úplne iné národy, a tak ako z USA – aj z britských ostrovov ubudne obrovské územie – bude pod vodou. Zrejme ešte sovietske pobrežné atómové bomby. Stará známa vec.

 8. Mozková počítačová společnost „Neuralink“ Elona Muska získala souhlas FDA k zahájení klinických studií na lidech
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/05/mozkova-pocitacova-spolecnost-neuralink-elona-muska-ziskala-souhlas-fda-k-zahajeni-klinickych-studii-na-lidech/
  *****
  Film pod názvem „Velké probouzení,“ který bude mít již brzy premiéru, má zřejmě za cíl probudit další spáče, kteří jsou ve skutečnosti důvodem toho, že plány zatím globalistům bez nejmenších problémů vychází.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/05/chysta-se-premiera-noveho-filmu-o-velkem-probouzeni-spicich-mas-video/

 9. …vďaka za ďal.infor. …

 10. Svet je usporiadaný inak, ako si myslíme!

  Vo vesmíre sú miliardy civilizácií. Niektoré z nich sú na začiatku svojho vývoja, zatiaľ čo iné sa ešte len musia narodiť, ako naša pozemská civilizácia a iné už dosiahli vysoký stupeň rozvoja.
  Naša civilizácia bude musieť v blízkej budúcnosti prejsť svojím zrodom. A ak bude „pôrod“ úspešný, civilizácia Zeme dosiahne novú kvalitatívnu úroveň svojho rozvoja, keď mentálne, iba silou svojej myšlienky, bude človek schopný ovplyvňovať ekológiu svojej planéty, ovládať počasie, živly, liečiť rany prírody, spôsobené nerozumnou činnosťou seba samého.
  Človek bude môcť poznať sám seba, svoje vlastné schopnosti, schopnosti svojho mozgu. Presun do minulosti, do budúcnosti, v priestore miliárd svetelných rokov, prestane byť „zázrakom“, ako niektorí hovoria, alebo „nezmyslom“.
  Postupom času to bude také bežné ako lietanie v lietadle. Toto všetko je ešte len v budúcnosti a bude to možné len vtedy, ak ľudstvo príjme nové poznatky potrebné na to, aby sa pozdvihlo k ďalšiemu kroku v Poznaní Prírody.
  Ak ľudstvo NECHCE prijať nové poznatky, civilizácia Zeme sa zničí ešte pred narodením a „dieťa“ sa narodí mŕtve.
  Ľudstvo sa vo svojom šialenstve priblížilo ku kritickému bodu, už hmatateľnému a nie k abstraktnému „Koncu Sveta“, o ktorom sa hovorí už viac ako jedno storočie, no stále neprichádza a neprichádza. A mnohí sa upokojili a nadobudli presvedčenie, že „Koniec Sveta“ nikdy nepríde.
  Čo je to za „Koniec Sveta“, čo je kritickým míľnikom vo vývoji ľudstva? Dá sa to, samozrejme, nazvať aj inak, ale podstata nie je v názve, podstata je v obsahu.

  Čo je teda za tým všetkým?
  … neznalosť skutočných (Večných) prírodných zákonov, ktoré pôsobili a budú pôsobiť, úplne bez ohľadu na to, čo o nich človek vie, ako im rozumie a či im vôbec chce rozumieť. Zákony Prírody budú fungovať, ale človek (ľudstvo) nebude môcť žiť a rozvíjať sa bez správneho pochopenia týchto Zákonov. Ak bude človek pokračovať v rovnako bezmyšlienkovom „dobývaní“ Prírody, zasahovať do nej bez pochopenia základných prírodných (večných) zákonov, potom sa povedie ľudstvo k sebazničeniu rýchlejšie ako jadrová vojna.
  „Ak slepý vedie slepého, obaja padnú do jamy…“
  A ak pred sto rokmi nebol nad pozemšťanmi pozdvihnutý meč sebazničenia, teraz sa jeho prístup stáva čoraz reálnejším…
  Aké sú dôvody tohto všetkého?
  Ľudstvo sa v jednom z momentov svojho vývoja vydalo nesprávnou cestou.
  Pamätajte, že Sokrates povedal: „Poznaj seba a spoznáš celý svet…“ Žiaľ, ľudia nepočúvali – začali spoznávať svet okolo seba bez toho, aby poznali Seba. A ich potomkovia, ktorí kráčali rovnakou cestou poznania, sa dnes dostali do slepej uličky…Žiadne poznanie nemôže byť absolútne, ale jedna cesta poznania môže viesť k pravde, druhá od nej – odvádzať. Napriek tomu, že obe cesty majú rovnaký Začiatok.
  Ako pochopiť, ktorá cesta kam vedie?! ..
  Ach, je to veľmi jednoduché …

  z článkov Nikolaja Levašova

 11. cenzurtupky

  nechapem…niekto sa dobrovolne rozhodne ze sa stane pokusnou laboratornou mysou a ide ziadat odskodne? kto ich nutil napraskat do seba mrnispikeproteinovy sajrajt?

  • A pokiaľ to má zaplatiť nejaká vláda – tak to má byť z našich peňazí. Špeciálne upozorňujem na 200-300-eurové odmeny za opichanie – tiež z našich peňazí! Nasrať!

Pridajte komentár

*