Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Lockdown po roku – nefunguje, nikdy nefungoval a ani fungovať nemal


Print Friendly, PDF & Email

Lockdown po roku – nefunguje, nikdy nefungoval a ani fungovať nemal

(Kit Knightly, off-guardian.org) – Nedávno sme dosiahli prvé výročie lockdownu. Alebo, ako to tu nazývame, najdlhších dvoch týždňov v dejinách. 1 rok. 12 kalendárnych mesiacov. 365 čoraz zničujúcejších dní.

Zapáľte osamelú sviečku na najsmutnejšej narodeninovej torte na svete! Vznikla najdeštruktívnejšia verejná politika storočia a nezdá sa, že by spomaľovala.

Je to už dávno, čo sa z „2 týždňov na sploštenie krivky“ stala očividná lož. Niekedy v júli 2020 sa zmenila na chorý vtip. Krivka sa sploštila, zdravotnícky systém (nemocnice) sa zachránil a potlesk bol srdečný a zmysluplný.

… a nič sa tým nezmenilo.

Nebolo to obetovanie sa pre „vyššie dobro“. Nebolo to ťažké rozhodovanie s argumentmi pre a proti. Nešlo o scenár riziká verzus prínosy. „Riziká“ boli v skutočnosti neistoty a „prínosy“ čisto fiktívne.

Pretože lockdowny nefungovali. Je naozaj dôležité si to pamätať.

Celá pandémia je samá lož

Aj vtedy, keď sa upíšete presvedčeniu, že „SARS-CoV-2“ je jedinečná, samostatná entita (čo nie je ani zďaleka dokázané), alebo že je neuveriteľne nebezpečná (čo je dokázateľne nepravdivé), na obmedzenie tejto domnelej hrozby lockdown nezaberal.

Lockdowny nezaberajú.

Nič sa nimi nemení, krivka sa nesplošťuje, počet nakazených neklesá a nedochádza k záchrane životov (práve naopak, ako všetci vidíme).

Stačí sa pozrieť na grafy.

Tento jeden porovnáva „Úmrtia na Covid“ v Spojenom kráľovstve (s lockdownom –  kodrá krivka) a Švédsku (bez lockdownu – ružová krivka):

Alebo tento, porovnávajúci „Úmrtia na Covid“ v Kalifornii (s lockdownom – ružová krivka) a na Floride (bez lockdownu – modrá krivka):

Dôkazy, počnúc Bieloruskom až po Švédsko, Floridu, Nikaraguu a Tanzániu, sú jasné. Na „Covid“, nech už v skutočnosti znamená čokoľvek, nemajú lockdowny žiadny vplyv.

Nariadiť domáce väzenie celej populácii neprospieva zdraviu verejnosti. V skutočnosti je to (celkom predvídateľne) neuveriteľne kontraproduktívne.

Zbohom vysoký krvný tlak

O škodách, spôsobených krachujúcimi podnikmi, obmedzeným prístupom k zdravotnej starostlivosti, odsúvaním liečob a diagnóz, operácií, prehlbovaním depresie, prudko stúpajúcou nezamestnanosťou a hromadnou chudobou, sa toho narozprávalo už viac než dosť.

Škála dôsledkov je nesmierne závažná.

Vlani v októbri povedal Dr. David Nabarro, zvláštny zástupca Svetovej zdravotníckej organizácie pre Covid-19, o lockdownoch toto:

„My vo Svetovej zdravotníckej organizácii nepresadzujeme lockdowny ako hlavný prostriedok zvládania vírusu […] pozrite len, čo sa stalo s priemyslom turizmu… pozrite, čo sa deje s malými farmármi […]

Vyzerá to, že do budúceho roku nám dvojnásobne vzrastie svetová chudoba. Takisto nám možno najmenej dvakrát stúpne detská podvýživa […]. Toto je hrozná, príšerná globálna katastrofa.“

Hrozná, globálna katastrofa, zdvojnásobenie detskej podvýživy

To nespravila pandémia, spravili  to lockdowny. Nikdy nedosiahnu nimi uvádzané ciele. A čo viac, dosiahnuť tie ciele ani nikdy nemienili.

Príliš jemný jazyk v médiách hovorí o „pochybeniach“, „chybách“ či „nekompetentnosti“. Údajní kritici tvrdia, že vláda „spanikárila“ alebo že „reagovala prehnane“. To je nezmysel. Najjednoduchšia, najlacnejšia výhovorka, aká kedy existovala.

„Ups“, hovoria s empatickým pokrčením pliec a falošným úsmevom, „tuším sme to zbabrali!“Nelichotivé, ale lepšie než pravda.

Pretože pravdou je, že vláda sa nemýli, ani nie je vyľakaná či hlúpa… je zlomyseľná. A nečestná. A krutá.

Všetko to utrpenie lockdownu bolo úplne predvídateľné a zavedené zámerne. Z dôvodov, ktoré nemajú nič spoločné s pomocou ľuďom, zato všetko s ich ovládaním.

Za posledných viac než päťdesiatdva týždňov sa stalo viac než zjavné, že agendou lockdownu nie je zdravie verejnosti, ale položenie základov pre „Nový normál“ a „Veľký reset“.

Séria programov určených na úplné podkopanie občianskych slobôd na celom svete, vracajúcich spoločenský progres späť o celé desaťročia (ak nie storočia).

Refeudalizácia spoločnosti, v ktorej si 99% radostne oblieka svoje nevoľnícke haleny „pre ochranu zraniteľných“, zatiaľ čo elita sa dohaduje o cene pravidiel, o ktorých šťastne priznáva, že sa nimi neriadi.

A my všetci máme zničené životy, premárnili sme rok vzácneho času. Kvôli ničomu. Boli ste zavretí na dva týždne, ktoré trvali 365 dní. Kvôli ničomu.

… či skôr, kvôli všetkému. Pretože práve to sa nám snažia vziať. Všetko. A jediný spôsob, ako ich zastaviť, je nedovoliť im to. Jednoducho, odoprieť súhlas. Už viac sa ich nariadeniam nepodriadiť.

Nedovoľme lockdownu dožiť sa druhých narodenín.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Kit Knightly, Zdroj: off-guardian.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://zemavek.sk/konecne-vychadza-pravda-o-covid-19-na-povrch/
  Konečne vychádza pravda o COVID-19 na povrch

  Moja otázka je – dá sa ešte vôbec niečo veriť organizáciám ako CDC, WHO, alebo našej tzv. ,,pandemickej komisii“, či tzv. ,,konzíliu odborníkov“?

  Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok.

  • odpoveď je jednoduchá, ale otázku by som poopravil. Namiesto slov „niečo veriť“ by som dal „niečo zmeniť“.
   Aha, zabudol som odpoveď: Nedá.
   A čo teda s tým? Odpusťte, neviem. Keby som vedel, tak by som to tu dal.
   Opieram sa pritom o Leninovu teóriu, ktorá je podľa mňa najprepracovanejšia z kategórie tých, ktoré chceli zobrať moc kapitálu, teda peniazom. Ona to síce dočasne dokázala (niekde až na desiatky rokov), ale to bolo možné iba preto, že vtedy moc ešte nebola dostatočne silná a koncentrovaná. Dnes, to už, žiaľ – a práve preto, nie je možné.

  • Najprv si daj otázku, kto tieto globálne illuminátske organizácie zakladal a ktorí sionisti a ich korporácie tieto organizácie riadia a dotujú, a potom si odpovieš sama. Ja im verím jedine to, že to s našou genocídou myslia vážne.

  • Anastazia Szegedy

   Niečo Veriť ??? Ani ma to nikdy nenapadlo !!! To sa dá iba ak sa postavíte pred zrkadlo ! Spoľahnúť sa na svoje intuičné´´schopnosti a chrániť sa ako sa dá´´!
   Od všetkých ktorým chcete veriť !!!

 2. Jednoduchá

  Vážená redakcia, ako som Vás rada čítala, tak to začína byť úplný opak! tak pesimistický a ,,čiernymi farbami vykreslený článok“, v tomto ste sa tromfli ! Ste v dákej súťaži o ,,najčiernejší prísvevok“??? verím, že je to len ,,oneskorený apríl.žartík“ a nabudúce tu bude už niečo úplne iné…. Ľudí treba hlavne povzbudiť, posilniť ich v nádeji, v možnosti mať lepší život, avšak musia sa, teda musíme sa my všetci k tomu pričiniť….Želám všetkým peknú pohodovú nedeľu :-)…………………………….

  • Milá pani Jednoduchá, ja si myslím, že tím Bádateľa nám podáva len tvrdú realitu a hlavne prekladá články z iných webov.
   Bohužiaľ táto realita je veľmi nepekná a ak sa ľudia nezobudia, nevzoprú dôjde ku koncu života na tejto zemeguli.
   Prepáčte, že sa stále opakujem: zhora chemtrails, z jedla urobili jed, táto depopulačná vakcína, kde bývam je pustené 5 G, teraz mäso sa chce nahradiť chémiou, park kde bývam je polievaný glyfosátom …
   Milá pani Jednoduchá, prajem Vám príjemnú nedeľu a aj ja idem variť, menej pozerať do počítača.

   PS Mnohé lieky sú jedy, len výmysel farma biznisu: proti vysokému cholesterolu, psychiatrické lieky, opiáty, lieky proti osteoporóze atď.
   A ja neskoro zobudená, obeť očkovania by som hodiny vedela rozprávať o očkovacom biznise.

  • Napísali len pravdu, a tá je často krutá

  • pesimista je dobre informovaný optimista. Viera je veľká vec. To áno. Ale ako ukazuje história – nie všemocná.

 3. Niečo som prekopírovala:
  Ruskí lekári porušili nariadenie Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), ktoré nedovoľuje robiť pitvy na telách ľudí, ktorí zomreli na Covid-19 a takú pitvu vykonali. Zistili, že Covid-19 neexistuje ako vírus. Je to globálny podvod, ľudia zomierajú pre „zosilnené elektromagnetické žiarenie 5G.“ Zrejme teda nejde o vírus, ale baktériu, ktorá spôsobuje smrť, tvorbou krvných zrazenín v žilách a nervoch, pre ktoré pacient zomiera (správa zo zdrojov Ministerstva zdravotníctva Ruska z polovice februára 2021).

 4. Zdravím bádateľa a pani Jean chcel by som sa opytat ako by ste taky čaj z borovicových ihličnanov pripravili ďakujem za odpoveď a za články ktoré čítam rad aj keď niektoré sú katastrofa nie veľmi príjemné na čítanie ale žiaľ taka je realita

 5. Alebo ci je lepšie využiť esenciálne oleje borovicové formou inhalacie pozvoľne uvoľňovanie do priestoru a tak ….

 6. Z Treviro Romano, kde plače socha Panny Márie krvavé slzy prišlo toto posolstvo:

  http://alianciazanedelu.sk/archiv/8983

 7. Jednoduchá

  Ďakujem milá Jean…..áno, sčasti máte pravdu, no myslím si, že miesto stáleho strašenia ľudí im viac pomôže infor., že stále majú možnosť to ZMENIŤ………………………………….

  • Milá pani Jednoduchá, ako veci zmeniť? V mojom okolí sa dal každý „zaštepiť“ napriek môjmu vysvetľovaniu.
   Ale ani to neviem ako sa ja mám chrániť pred zaštepenými. Neopustiť byt, nikoho nevpustiť, čo v doprave, čo v obchode…

 8. akú energiu si navibrujete, tak s takou žiť budete
  Pekný deň všetkým 🙂
  https://www.youtube.com/watch?v=NN-UIzko_M4

  • Najnovšie sa ľuďom snažia nanútiť cez médiá myšlienku, že všetci čo prekonali covid, tak po troch mesiacoch majú psychické problémy.
   Tie psychické budú mať , ale zo straty zamestnania, zo splácania úverov.
   Takže pozor na svoje myšlienky!!

   • Milá pani Ametyst a hlavne chcú odbyt psychiatrických liekov. Ja mám niekoľko webov aký biznis je psychiatria. Len teraz nemám síl to hľadať. Elity sveta potrebujú aby každý bol zombie, ľahko ovládateľný, ľahko manipulovateľný. Ale aj to sme čítali, v tejto vakcínočke, je jedna látka, teraz ma nenapadá názov čo z nás urobí zombie.

    • + psychiater asi nepovie pacientovi, že nové antidepresíva skrátia život v priemere o 20 rokov. Pacientovi sa nepovie, že 85 percent sérotonínu sa tvorí v črevách. Treba dať do poriadku črevnú flóru. Treba mať v poriadku blúdivý nerv čo spája črevo s mozgom…
     A psychiater ani to nepovie pacientovi, že psychiatrické lieky sú zámerne tak pripravované aby sa z nich nedalo zísť.

    • Jean a nepríde vám to ako zbytočná reakcia na mňa, aby ste mi napísali, že nemáte síl na hľadanie a o látke čo z nas má urobiť zombie tiež nič nemáte???

  • 3-rýchlostný „motýlí bozk“!

   Female Vibrators – Walmart.com
   [Prehľadávať doménu walmart.com] https://www.walmart.com/browse/health/vibrators/female/976760_1414629_3436730/Z2VuZGVyOkZlbWFsZQieie
   Product Title CalExotics Original Best Selling 3-Speed Butterfly Kiss Vibrator – Pink Average Rating: ( 4.0 ) out of 5 stars 105 ratings , based on 105 reviews Current Price $12.25 $ 12 . 25 – $13.59 $ 13 . 59

   Nedalo mi…
   Poznámka – „motýlí bozk“ je po správnosti nežný šteklivý božtek matky dieťatku na očné viečko, ktorým sa najskôr prenesie herpes, a tiež si pri tom treba dávať pozor deti – aby ste vzápätí nedostali od matky „vankúš“.

 9. Jasný dôkaz o tom, že ľudia sú cez vakcíny čipovaní.

  https://gloria.tv/post/4mq9LAndy4LBDVVqw8LzdMPQd

  • Ono to stále môžu byť len komponenty binárnych zbraní. V pozadí originálu videa autor z USA poukazuje na „kov, kov, kov“ v zložení vakcín – a zmenu eMG pola vakcinovaných pomocou detektoru, takže pravdepodobne ide o kovy so silnými elektromagnetickými vlastnosťami, na ktoré sa budú naväzovať nanopolyméry z prostredia /chemtrails, vakcinačné gély, aditíva v potravinách/ a vytvárať morgellóny = polymer – kov – polymer – kov – polymer atď, čo budú vlastne akési nanostroje s vlastnou batériou, zásobované elektromagnetickou energiou ľudského tela. Teda – toto je teda len začiatok.

   Na tom videu je vidieť, že mnohí z tých postihnutých v USA mali slzy na krajíčku. Poslal som SMSky známym asi za 8-9 eur. Spätná väzba – kamoš – mladý človek, ešte bezdetný – už má 1 mňamku – magnet mu nedrží a Formánek je oficiálny hoaxer – tak si to ani nepozrie – „možno po druhej dávke“. ??? Amen!

   SŤAHUJTE DÔKAZY ZLOČINU!

   K magnetickým vpichom po očkovaní proti Covid 19 – Matovičovo druhé prerieknutie o nanočipovaní Slovákov v zákulisí TA3 – to prvé urobil na Facebooku:
   „Keby som povedal že chceme nanočipovať 3 a pol milióna – ľudia by sa vyplašili.“ Mumle to, ale je to tam.

   https://ulozto.net/file/kV5fUeFR6dVl/matovicovo-druhe-prerieknutie-o-cipovani-mp4#!ZGt0LmR2AGL0A2H1MwuwMzDmA2LmLzkJMQMVAQO3GHEwszZ5Lj==

 10. svatoslav butora

  Prajem pekný deň. Ďakujem za Vaše hodnotné a nespochybniteľné informácie. Vyhodnotenie výsledkov anti-kovidných vládnych opatrení je tristné všade vo svete, kde svojimi deštruktívnymi radami a nariadeniami „vládne“ Svetu Kapitálu podriadená tzv. OSN a jej divízia OSN-WHO. Táto slúžka zahalená do modrého hávu zdravotníckej starostlivosti o ľudí hubí Svet ľudí rovnako starostlivo ako darebácka mašinéria nacistických monštier za Hitlera alebo monštrum USA-vlád-nej mašinérie. Celé umelo vyvolané kovidné ohrozenie a jeho priebeh ukazuje neschopnosť vlád pod patronátom Sveta Kapitálu a OSN a OSN-WHO a pod patro-nátom vlád USA a spol.
  „Chránia ľudí“ tak, že zadlžujú štátne rozpočty do stavu otrockej zadĺženosti a ešte chcú, aby ľudia im boli vďační za „ochranu“ pred ich umelo vyvolaným kovidným ohrozením a naviac boli týmto na všetko zlé orientovaným svetovládnym lumpom vďační za trvalé znehodnotenie prirodzenej imunity ľudí pomocou umelej život ohrozujúcej vakcínácie. Dá sa zodpovedne prehlásiť, že tzv. OSN a OSN-WHO debilizovali vlády vo Svete ľudí a pod vedením entít Sveta Kapitálu obnovujú a už i obnovili svetové otrokárske alias „demokratické“ usporiadanie starého Babylonu a starého Ríma a otrokárskych barbarských „demokracií“ bývalého anglo-saského sveta. (Podľa ich skutkov ich poznáte – povedal kedysi J.K.)
  Svet Ľudí pod vedením týchto svetovládnych monštier sa mení pred našimi očami na ohrady pre kovidnými vakcínami kovidnými Lovcami ľudí očkované zajaté ovce.
  Je načase prehlásiť OSN a OSN-WHO za darebácku zločineckú inštitúciu ovládanú nacistickou ideológiou. Títo svetu vládnuci „nadľudia“ sa už resetovali z ľudí na Idiotov. Títo svetovládni kovidní Idioti si zaslúžia odstránenie, aby sa Svet Ľudí mohol vyvíjať a žiť svoj slobodný normálny život.
  To čo sme viac než rok prežívali pod patronátom Idiotov ako boj s kovidom bola len prvá etapa prevedenia Sveta Ľudí a našich majetkov a životov do otrokárskych ohrád Svetovládnych Idiotov. Teraz nám dali krátku prestávku na nadýchnutie sa pred ďaľšou etapou kovidizácie a kovidného očkovania a lockdownov a zotročenia. Svetovládni Idioti sa chcú stať bohmi.
  Vyzývam európske vlády, aby týmto Idiotom vypovedali poslušnosť.

  • Člen nadnárodnej mafie nemôže tejto mafii vypovedať poslušnosť. Oni si skrátka ako celok nemôžu dovoliť ani podať demisiu pokiaľ nesplnia tie úlohy, ktoré majú.Mafia ich nepopraví len vtedy, keď im ich popravíme my!

   • Ak budú poslúchať mafiu tak ích popravíme my,ak budú poslúchať nás tak ích popraví mafia.Takže už nemajú na výber…

 11. https://otevrisvoumysl.cz/dr-barlett-vidime-vice-komplikaci-po-ockovani-svedectvi-v-texaskem-senatu/
  Dr. Barlett – Vidíme více komplikací po očkování – svědectví v texaském senátu

  Ve zkratce…
  Dr. Barlett vystoupil v texaském senátu a sdílí svoje zkušenosti s léčením covid pacientů a kolik z nich přichází s komplikacemi po očkování.

 12. Celé, čo sa za posledných 100 rokov zmenilo je, že majetok 1 promile feudálov, ktorí vlastnili 99% majetku planéty prešiel do rúk Domu Sionu Rotschieldovcov. Ľudia stále nechámu rozdiel medzi sociálnym a ľudským pokrokom a technologickou modernizáciou – momentálne žijeme v modernizovanom otroctve.

  2021-05-14 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-05-14-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

 13. Vypočula som toto video:
  https://www.infovojna.sk/article/video-jak-jsou-vlastne-leceni-pacienti-s-covidem-a-mze-lecba-uskodit-vic-nez-nemoc-samotna
  VIDEO: Jak jsou vlastně léčeni „pacienti s covidem“ a může léčba uškodit víc než nemoc samotná?
  Blog pod týmto videom:
  Tito lekari a zdravotnici musia ist na sudy a byt potrestani aj na guantanamo.

 14. Primitivizmus nemá hraníc:
  https://otevrisvoumysl.cz/starosta-new-yorku-k-ockovani-dostanete-hranolky-a-burger-zdarma/
  Starosta New Yorku: K očkování dostanete hranolky a burger zdarma
  Ve zkratce…
  Starosta New Yorku se snaží nalákat lidi na očkování proti covidu tím, že k tomu dostanou hranolky a burger zdarma.

 15. Znovu som vypočula toto video:
  https://www.banned.video/watch?id=609d47912fabdb2756bbbb5f
  The Magnetic Mark of the Beast

  Magnetky sa prichytia zavakcinovaným v mieste vpichu.

  V tejto vakcíne je asi nanočip.
  Zaočkovaní majú kovovú chuť v ústach, namerali sa im vysoké IMF frekvencie…

  V tomto videu je: Máme povedať, že nechceme vakcínu.

 16. https://www.hlavnespravy.sk/u-princeznej-michaely-z-kentu-lekari-odhalili-trombozu-po-druhej-davke-vakciny-astrazeneca/2539038
  U princeznej Michael z Kentu lekári odhalili trombózu po druhej dávke vakcíny AstraZeneca

  U manželky bratranca kráľovnej Veľkej Británie Alžbety II., princeznej Michael z Kentu, lekári po druhom očkovaní proti koronavírusu vakcínou AstraZeneca odhalili trombózu. Informuje o tom bulvárny denník The Sun

 17. https://www.protiproud.cz/duchovni-svet/5805-nepritel-nas-presvedcuje-vime-jeste-komu-verime-nemoralni-rozmer-vakcin-strach-a-pohodlnost-cestou-do-otroctvi-neco-je-celou-dobu-spatne-existuje-jenom-jedna-cesta-budme-pevni.htm
  Nepřítel nás přesvědčuje: Víme ještě, komu věříme? Nemorální rozměr vakcín. Strach a pohodlnost cestou do otroctví. Něco je celou dobu špatně. Existuje jenom jedna Cesta. Buďme pevní!

 18. Prekopírovala som jeden blog:
  Domovy dôchodcov sa začínajú vyprázdňovať. Časť už pozabíjali a ďalší do tých ústavov smrti už ísť nechcú. Tie domovy by sa mali premenovať na ústavy smrti.

 19. Remišovú dnes zaočkovali – foto je urobené zámerne tak aby sme my ovečky nevideli, že bola naozaj zaočkovaná, nevidieť jej rameno.
  A ovečky zase majú slepo veriť.

 20. Jednoduchá

  ..ametyst to si pekne povedala, akú energiu si navibrujeme, s takou budeme žiť……aj tá pieseň bola pekná…………………….
  …áno za tých 100rokov sa ozaj veľa zmenilo, ženy dostali voleb.právo, no tiež musia pracovať, aby uživili spolu s mužom rodinu a mnohé z nich tak už nemajú čas na deti…..,,nastala doba moder.otroctva spolu s modernizáciou technológii……mnohí si to ani neuvedomujú, no musia byť tak dlho v práci a rodina ide ,,bokom“……veľmi smutné, no pravdivé……no mám aj takú skúsenosť, že niekomu nestačí ,,dosť“,potrebuje mať ,,veľa“, aj na úkor vlast.rodiny a výchovy mal.detí……..človek by si mal uvedomiť svoje priority……… …aj p.Svatoslav má zaujím.názor…………………..

 21. https://www.naturalnews.com/2021-05-16-del-bigtree-covid-is-biological-weapon.html
  Del Bigtree declares covid is a biological weapon
  Del Bigree vyhlasuje, že covid je biologická zbraň

  Anthony Fauci is a liar, a traitor, and a murderer
  Anthony Fauci je klamár, zradca a vrah

 22. https://www.naturalnews.com/2021-05-16-mothers-paralyzed-after-receiving-pfizers-covid-vaccine.html
  Two young mothers paralyzed after receiving Pfizer’s COVID vaccine
  Dve mladé matky ochrnuli po prijatí COVID vakcíny od Pfizer

  A similar case in Pittsburgh
  Podobný prípad v Pittsburghu

  Reports of paralysis
  Hlásenia o ochrnutiach

 23. https://www.naturalnews.com/2021-05-16-gates-buying-press-to-hide-true-nature.html
  Gates – Buying the press to hide his true nature
  Gates – kupovaním tlače zakryl svoj skutočný charakter

 24. WHO nech je radšej ticho,lebo hovoria ako im to teraz pasuje.

Pridajte komentár

*