Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Mocní tohto sveta neplánujú súčasné lockdowny už nikdy ukončiť


Print Friendly, PDF & Email

Mocní tohto sveta neplánujú súčasné lockdowny už nikdy ukončiť

V skutočnosti sa, práve naopak, objavil celý rad nových výhovoriek pre pokračovanie lockdownu. Všetkých nás treba otestovať. Všetci musíme predložiť dôkaz o testovaní. Čoskoro to bude rovnaké s očkovaním.

Vírus mutuje a my na túto mutáciu musíme reagovať. Potrebujeme dosiahnuť skupinovú imunitu a úrady, vrátane Svetovej zdravotníckej organizácie, zmenili svoj názor na to, čo znamená.

Pre tých, ktorí to ešte nechápu, toto nemá koniec. Byrokrati, elitári a „experti“ napínajúci svoje donucovacie svaly toto nevnímajú ako dočasné cvičenie.

Podľa ich názoru by sme na tom boli všetci už dávno lepšie, keby sme jednoducho prijali fakt, že oni vedia lepšie, ako by sme mali žiť naše životy.

S týmto konceptom sa pohrávajú už veľa rokov. Ochorenie COVID-19 im teraz len poskytlo príležitosť uplatňovať kontrolu nad doslova každým aspektom toho, čo sme zvykli nazývať osobnou slobodou.

Toto je len schéma. Keď ju im umožníme, bude sa používať všeobecnejšie na doslova každý aspekt našej existencie.

Lockdowny neskôr aj pre klímu?

Už teraz počúvame mrmlanie tých, ktorí chcú lockdownové opatrenia využiť pre boj s klimatickou zmenou.

Základ pre tento názor je jednoduchý a vo svojich dôsledkoch desivý. Opatrenia proti ochoreniu COVID-19 boli právne ospravedlnené tvrdením, že ochorenie vytvára krízu verejného zdravia.

Keď „klimatickú zmenu“ označíme jednoducho za krízu verejného zdravia, budeme môcť v reakcii na to slobodne využívať drastické opatrenia a ich pokračovanie naveky, pre zabezpečenie zdolania tejto „hrozby“.

Tlak na všeobecné prijatie tohto konceptu až dávno prebieha.

„Klimatická kríza je aj krízou verejného zdravia,“ uviedla Mariana Mazzucatová, zakladajúca riaditeľka Inštitútu pre inovácie a verejné zdravie.

British Medical Journal publikoval nasledovné:

 „WHO by mohla vyslať silný signál vyhlásením klimatickej zmeny za núdzový stav verejného zdravia. Tým by chránila a rešpektovala svoj mandát, globálne verejné zdravie, planétu a blaho súčasnej a budúcich generácií.

Mobilizovalo by to politickú vôľu a financovanie, potrebné pre opatrenia na boj s klimatickými zmenami; a vyjadrovalo by to naliehavosť reality klimatickej zmeny, ktorej teraz čelíme.

Ak niekedy existovala medzinárodná obava o verejné zdravie, je to táto.“

Toto nie sú jedny z náhodných, z kontextu vytrhnutých poznámok, a tieto hrozby nie sú ani jednoducho predĺženiami opatrení, ktoré sme dosiaľ zažili.

Keď sa zavedie princíp, že vláda môže robiť v podstate všetko, čo chce, ak tvrdí, že tak koná v reakcii na „zdravotnú krízu“, potom môže tieto opatrenia ľubovoľne rozširovať.

Prírodná liečba osteoartritídy

Môže tiež kedykoľvek vytvárať a zavádzať úplne nové opatrenia, ktoré bude ospravedlňovať rovnakým spôsobom.

OSN už žiada drastické zmeny v našom spôsobe života

Na tomto základe už Organizácia spojených národov volá po úplnom zastavení ťažby fosílnych palív.

Mariana Mazzucatová, zakladajúca riaditeľka Inštitútu pre inovácie a verejné ciele, nedávno vyhlásila:

 „Na základe „klimatického lockdownu“ by vlády obmedzili používanie vozidiel na osobné účely, zakázali konzumáciu červeného mäsa a zavádzali extrémne opatrenia na šetrenie energiou, zatiaľ čo spoločnosti, zaoberajúce sa ťažbou fosílnych palív, by museli prestať ťažiť.“

Marc Robson, člen Zhromaždenia spojeného kráľovstva pre klimatickú zmenu, zasa povedal toto:

„Pri koronavíruse musela (vláda) konať, lebo v tejto záležitosti nemala na výber. Rovnako potrebuje konať pri klimatickej zmene. Ak to nespravíme, ľudia budú umierať.

Jediné, čo potrebujeme, je zmieriť sa aj s týmto. Treba vysvetliť verejnosti, že KEĎ nezmeníme, čo robíme, bude nás to stáť veľa času.“ 

Vláda, ktorá vám môže nariadiť zavrieť prevádzku, donútiť vás zostať doma a pokutovať, či dokonca dať do väzenia za to, že sa na verejnosti objavíte bez rúška, už dokázala, že žiadnu osobnú slobodu nemáte.

Nežijete už v republike, v ktorej platí ústava, v ktorej sú garantované isté neodňateľné práva a kde vláda pracuje vo váš prospech.

Teraz ste nevoľník. Ste poddaný vlády. Teraz žijete v diktatúre.

Dôkaz, že žijete v dikatúte

Akákoľvek diktátorská vláda, ktorá od vás vyžaduje, aby ste svojmu dvojročnému dieťaťu pred nastúpením do lietadla nasadili rúško, môže celkom určite diktovať, aký druh auta si môžete kúpiť, aký druh energie smiete a nesmiete používať, alebo koľko kilometrov smiete prejsť autom.

Čo sa toho týka, môže vám dokonca odobrať auto, povedať, kde máte bývať, aký veľký dom si môžete kúpiť, na akú teplotu si musíte nastaviť termostat a koľko hodín denne smiete pozerať televíziu.

Stručne povedané, keď raz takej vláde prenecháte  schopnosť vládnuť vám a vašim životom, namiesto toho, aby slúžila ona vám, nežijete už v demokracii, v ktorej sa moc odvodzuje od moci ľudu.

Namiesto toho vykonáva moc elita, ktorá len potrebuje ospravedlniť svoju túžbu po neobmedzenej moci a kontrole bližšie nedefinovanými predstavami a otrepanými frázami o tom, že robia to, „čo je najlepšie pre vás“.

Jediný spôsob, ako ukončiť lockdown

Chcete vedieť, kedy sa skončí lockdown?

Neskončí sa nikdy – dokým sa ho konečne nerozhodneme ukončiť „My, ľud“.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Dian Cecht, Zdroj: The New Americanist, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. …je to hrozné, čo sa to deje a pritom to len ,,čítam“……
  …a áno, ja viem, že niekto má ,,taký umýsel“, aby sa to uberalo týmto smerom, no stále verím, že sa niečo udeje, a jednoducho sa to bude vyvíjať inak, proste lepšie ! …. veľmi zlé je je, že ľudia sa nechcú ,,pristaviť“ proti tomu…ponadávajú ale znova urobia tak, ako to tí hore chcú, či už je to s test. alebo očkov…..no a to očkovanie, tak to je kapitola sama osebe! :-(((…..s mojimi deťmi sa o tomto nemôžem vôbec zhovárať, najskôr sa zdalo že len s 1 synom, ale nemôžem sa so všetkými tromi !….. !:-(…. máme rozdiel.názory, to by nevadilo, no oni sú za očk.a chcú sa dať očkovať, ja som zásadne proti….tak mi je z toho ťažko, neskutočne……kam spejeme všetci? ! …..aj 1 kolegynka mi minule povedala, že ona sa síce nemusí ZATIAĽ očkovať, / má nad 60 ročkov/, no ak by trebalo, DÁ SA ! LEBO SA VŠETCI DÁVAJÚ!!! len som na ňu pozerala a v duchu som sa pýtala samej seba , či je možné, že sme tak ľahostajní k svojmu telu a hlavne ZDRAVIU!!! na to, že už nemá , teraz trošku ,,prešvihnem“ 15 ani 20 a ona mi toto povie !!! ……no aj tak stále verím, že to pôjde k lepšiemu………….

  • Mnohí si myslia, že to pôjde k lepšiemu nejako samo. Že príde nejaký „spasiteľ“ a to za nás vybojuje. Nie, nepríde. Vybojovať si to musíme sami. Každý jeden z nás. Každá troška sa počíta. Milión krát troška rovná sa lavína.

  • Všetko to sa musí stať a potom príde koniec. Druhý príchod Syna Človeka. Nie je v ľudských silách to zmeniť. Je treba sa modliť.

  • No – možno zmením vašu skepsu nie na nádej, ale na odhodlanie!
   Máme tu odkaz, že Fénix vstal z popola!

   V noci som si otvoril „čínsky“ film, ktorý som obchádzal pol roka, pretože už neznášam tie nekonečné bojové scény a huriavk, v ktorých sa stráca akýkoľvek príbeh a už ma unavuje akceptovať, že tam protagonisti nezomrú po 4 ranách do hlavy – na čo v reálnej bitke stačí aj jedna. Nejako hneď od začiatku bolo fajn, že hneď nešlo o tradičný príbeh – najpv brutálna vražda a nasledujú 2 hodiny pomsty. To som vtedy netušil, že film nie je v produkcii Honkonku, ale že ho nakrútil niekto na západnej pologuli – s európskym vnímaním „rozprávok“. Hneď od začiatku poviem, že film je myteriózny, založený na príbehu jednotlivcov s výnimočnými vlastnoťami- až čarodejnými, s výnimčnou energiu čchi, ktorá vami preteká, až keď splníte určité pravidlá. Vo filme sú významné odkazy a dôraz na VERNOSŤ, STATOČNOSŤ, ČESŤ – v tomto prípade aj čestnosť aj úctu – a na záver na RODINU – aj vo vzťahu k vernosti, jej statočnossti a až potom môže nastúpiť jej česť. Odbočím – a teraz si premieniťe vernosť politikov, ich statočnosť a ich česť. A cez takých čchi neprechádza. Sú to v podstate demoralizovaní chudáci. Takým do rúk meč – ako symbol moci neprináleži – a ani by ho neuniesli, nieto ešte sa ním ešte oháňať za vlasť. Vo filme je jedna zásadná pasáž, keď hlavná hrdinka nemôže vyhrať nad čarodejnicou, pretože čchi musí mať voľný prietok, a pokiaľ niekto zaprie svoju podstatu, aj svoje meno – nastáva vnútorná blokáda – vnútorný boj. A dievčina vstúpila do armády ako mladý muž, aby moha brániť vlasť, a teda si zmenila aj dievčenské meno. Film je o chápaní podstaty – čo je vôbec to dôležité – nie „Počiatkove vily vo Francúzsku, nie rešpekt k podlému sociopatickému DEGENERÁTOVI, či skládkovej prezidentke, ako k vrchnému veliteľovi smetiska. Iste – je to rozprávka, tak „nemôžeme“ porovnávať – ale môžeme a musíme – lebo neporovnávame osoby, ale musíme porovnávať ideály, ktoré tieto osoby predstavujú – teda porovnať fikciu o vlasteneckej dievčine, ktorá nakniec viedla armádu – s reálnou zapredanou Húfnicou! Skrátim.

   Prečítajte si vybrané časti príhovoru čínskeho prezidenta na globalistickej konferencii s tým, čo je vo filme Mulan, pretože tento film je absolútne konzistentný s tým prejavom čínskeho prezidenta k Davosu, ten film vznikov včas /2020/ na objednávku – na druhej strane pologule, aby oslovil nás tu a vytvoril tradičné hodnotové prepojenie v globálnom informačnom poli, a tento film má svojím formátom osloviť aj mládež a deti. Vo filme sú úžasné radostné farby v kontraste s temnými farbami útočníkov, a zhodou okolností – nedávno som si kúpil 2 deky presne v dominantnej farbe bojovníkov, ktorú nosí aj hlavná hrdinka – a tá farba má ozaj obrovské množstvo energie. A nie je to ani britská kráľovská purpurová, ani farba blood jackets. Bájny vták Fénix je nádkerný. Čiže hneď mi tam zaplo, že toto symbolické hodnotové prepojenie Ruska /Ruslan a Ludmila/ s Čínou /Mulan – mlyn?/ má niečo do seba, a je v ňom obrovské množstvo kódov – napr. to, že bájny vták Fénix Je z gréckej mytológie, a použitie tohto symbolu v filme“našej západnej produkcie“ s čínskymi hercami a v prostredí Číny – je zjavne kódovaný odkaz na reštauráciu kolísky demokracie. ??? Zaujíma ma váš názor na tento kontext! Aby sme sa už mohli pozviechať aj my! Takže hlavy hore!
   —————————————————————————————
   Čína odmítá Velký reset: Prezident Si Ťin-pching vyzval „majitele klíčů“ na souboj. Bez národů není civilizace. Svět prochází nevídanými změnami, je čas na průlomový vývoj a transformaci
   „Řekněme rovnou, že čínský vůdce naděje Západu nenaplnil, ba co víc, zaměřil se na princip rovnoprávnosti v mezinárodních vztazích, čímž odmítl jakýkoli diktát globalistů zbytku světa. Kromě toho se témat digitalizace a ekologie dotkl pouze okrajově. A to dalo možnost milovníkům volných interpretací čínské politiky, včetně zastánců globalizace, vyčíst „mezi řádky“, že Podnebesí má úplně jinou představu perspektiv a především náplně globalizace, než „Schwabův“ Západ. “

   Za národní svébytnost

   Čínský vůdce nejprve spojil historické a kulturní rozdíly a originalitu sociálních systémů v různých zemích s výsledky jejich přirozeného historického vývoje, a také s podporou vlastních národů, nikoli globálních elit:

   „Bez rozmanitosti není žádné lidské civilizace a tato rozmanitost bude existovat tak dlouho, jak si dokážeme představit. Různé historické zkušenosti, kultury a sociální systémy jsou tak staré jako samotná lidská společenství a jsou nedílným rysem lidské civilizace … Tak jako na světě neexistují dva stejné listy stromu, neexistují ani absolutně identické dějiny, kultury a sociální systémy. Nejlepším vodítkem jsou ukazatele toho, nakolik historie, kultura a sociální struktura země odpovídá její konkrétní situaci, zda se těší podpoře lidí, zda slouží k zajištění politické stability, sociálního pokroku a zlepšování životní úrovně občanů, zda přispívá k pokroku lidstva.“

   Převedeno z politického jazyka do lidštiny čínský vůdce stvrdil bezpodmínečnou rovnoprávnost všech zemí a národů v jejich svébytnost. Zcela odmítl jakékoli nároky na „výjimečnost“, bez ohledu na to, od koho pocházejí a za co se schovávají. Si Ťin-Pching při vědomí toho, že motivací takových nároků jsou korporátní zájmy mocných skupin kontrolovaných svými majoritními akcionáři, a že Davos je středobodem těchto zájmů, odmítl davoským „akcionářům“ přiznat jejich dominanci a předhodil jim tak výzvu v jejich vlastním doupěti. Odmítnutí navíc doprovodil velmi zřetelnou narážkou na neefektivitu Západu a absenci řízeného kapitalismu v jeho oligarchické podobě, která podle něj nemá právo na monopol ani podporu svých vlastních národů, což názorně demonstrují i nedávné dramatické události v USA.“

   „Si Ťin-Pching na první pohled „klepe na otevřené dveře“: to vše je již dlouho zaznamenáno v mezinárodních dokumentech a představuje jádro onoho posvátného „udržitelného rozvoje“. Ve skutečnosti však čínský vůdce tím, že parafrázuje leninistický aforismus „formálně je všechno v pořádku“, v podstatě veřejně vyjevuje „majitelům klíčů a určovatelům pravidel hry“, že doby Nicola Machiavelliho (skrývat nepravosti za „vyhlašované dobrodiní“) neodvolatelně minuly. Toto „dobrodiní“ bude napříště nutné podložit nejen slovy, ale i činy. A když to nepůjde po dobrém, bude to muset jít po zlém. “

   „„Vyhlašujete?“ jako by se ptal zmíněných „majitelů klíčů“, „Tak podle toho také jednejte.“ Proto čínský vůdce nezmínil „zelené“ téma, jímž obvykle své projevy začíná a končí. To bylo bezprecedentní. S vědomím toho, že se to naslouchajícím mírně řečeno líbit nebude, Si Ťin-pching všechny ubezpečil, že „vytváření úzkých kruhů nebo rozdmýchávání nové studené války dotlačí svět k rozkolu a ke konfrontaci.“ Zároveň „majitele klíčů“ varoval před „praktikami bojkotů, vyhrožování a zastrašování, svévolného přetrhávání vazeb, blokování dodávek a uvalování sankcí, umělé izolace a odcizování“.

   A aby jeho myšlenky byly srozumitelné nejen pro „majitele klíčů“, ale také pro utlačované – zvláště rozvojové země, jimž dal signál čínské podpory – bez obalu dodal: „Mezinárodní řízení musí být založeno na pravidlech a konsensu… nikoli na rozkazech jedné nebo několika zemí “. Tím dal jasně najevo, že praxe jednostranného diktátu je produktem nejen vládní politiky USA, ale také konsensu západních mocností, čímž apeloval na „konceptuální“ vládu oligarchátu stojícího za oslovenými elitami.

   „Svět prochází za celé století nevídanými změnami a nyní je čas na průlomový vývoj a transformaci,“ zamířil Si na „solar“ globalistickým elitám, které o žádné průlomy a transformace nemají zájem. Přestože likvidují své monopolní postavení v globálním systému a vše v něm obracejí vzhůru nohama ve prospěch úplně jiných – mnohem širších zájmů než pouze oligarchických. „Vědecký a technologický pokrok musí být přínosem pro celé lidstvo. Nesmí být zneužíván k zadržování a omezování rozvoje jiných zemí.“

   „Blýskání na lepší časy

   Pokud se vrátíme k tomu, že si Si Ťin-pching nezmínil „zelené“ téma, je třeba zdůraznit, že tím také sděluje těm, kteří ho poslouchají a chápou, skutečnou podstatu řečeného: že totiž současná „alternativní energie“ je drahá, neúčinná a ekologicky špinavá při výrobě a likvidaci – a tedy v žádném případě neřeší problém. Pouze ho zakrývá. A opět nikoliv v zájmu lidstva, ale v zájmu elit, jimž skýtá pohádkové zisky. (Připomínám, že roční výnos pouze evropského z daní dotovaného „ekologického“ průmyslu se blíží jednomu bilionu dolarů).

   „Není pochyb o tom, že lidstvo překoná virus a vyjde z této katastrofy posíleno. Pandemie sice ještě zdaleka nekončí … ale přesto jsme pevně přesvědčeni, že zima nemůže zastavit příchod jara, ani temnota noci nemůže skrýt světlo úsvitu,“ říká Si Ťin-pichng. Vzhledem k obraznosti a symbolice tak vlastní čínské kultuře, včetně politické, přísloví přísloví, které má ve folklóru jeho země univerzální optimistickou platnost: „I po té nejtemější noci vždy přijde svítání.“

   A ještě jedno z toho všeho vyplývá. Zástupci globální elity a jí podkuřující žurnalistická a odborná veřejnost samozřejmě mohou od Davosu dál omílat zničující myšlenku Schwabova „Velkého resetu“. Je však naprosto jasné, že praktická realizace „zeleno-digitální“ diktatury silami samotného Západu – a tím spíše bez Číny a Ruska – již není možná.

   Vystoupení Si Ťin-pchinga přesvědčivě dokazuje, že „Velký reset“, minimálně dnes a za současné situace, nemá šanci uspět. A jeho zveřejnění by proto mělo být považováno za extrémní stupeň podrážděnosti a zmatenosti elit, které ztrácejí půdu pod nohama a pod nosem se jim hroutí plány na vybudování nového otrokářského světového řádu, jehož představu si živily a pěstovaly po celá desetiletí, možná staletí.“
   https://www.infovojna.sk/article/cina-odmita-velky-reset-prezident-si-tin-pching-vyzval-majitele-klic-na-souboj-bez-narod-neni-civilizace-svet-prochazi-nevidanymi-zmenami-je-cas-na-prlomovy-vyvoj-a-transformaci
   —————–
   Mysteriózny film plný symbolov a odkazov…
   „Když císař Číny vydá nařízení, že jeden muž na rodinu musí sloužit v císařské armádě k obraně země před nájezdníky ze severu, Hua Mulan, nejstarší dcera ctěného bojovníka, zaujme místo svého nemocného otce. V přestrojení za muže překonává Hua Jun nástrahy na každém kroku své cesty a učí se využívat své vnitřní síly a přijímat svůj skutečný potenciál. Tato epická cesta z ní nejen učiní ctěného bojovníka, ale vyslouží jí i respekt vděčného národa… a hrdého otce. “
   https://www.freefilm.to/film/mulan-l1
   —————————————————
   V.V.Pjakin často spomína kódované odkazy, ktoré Puškin skryl do svojej básnickej poémy Ruslan a Ľudmila – a je fuk, že to niekto vníma len ako rozprávku – tie kódy sú tam tak, ak sú aj v ruských bylinách. „Čo s tým chcel básnik povedať?“

   RUSLAN A ĽUDMILA. Druhá zmyslová úroveň poémy A. S …
   [Prehľadávať doménu torden.sk/produkt/ruslan-a-ludmila-druha-zmyslova-linia-poemy-a-s-puskina/] https://torden.sk/produkt/ruslan-a-ludmila-druha-zmyslova-linia-poemy-a-s-puskina/
   Druhá sémantická séria básne A.S. Puškina „predstavuje výklad a jednu z možností, ako možno odhaliť silu symbolov v básni „ Ruslan a Ľudmila „. Báseň bola napísaná v systéme obrazov Puškina počas formovania ruskej mnohonárodnej civilizácie a jej štátnosti v globálnom historickom procese.

   • dávno tvrdím, Rusko a Čína zachránia tento svet, netreba čakať na reset…

   • jozinzbazin

    a teraz naozaj realita, nie ta, vytvorena na infovojne, co cinan povedal:

    https://www.youtube.com/watch?v=fp0HXMlStBA

    18:20 – „implement 2030 agenda“
    implementovat agendu 2030 (vsetko bude zelene, vratane vas, drahi spoluobcania)

    20:00 – „it is especially important to scale up the cooperation on the IMD production and the distribution of the vaccines and make them public goods to be trully accessible and effordable to the people in all countries“
    je skutocne dolezite navysit spolupracu na vyvoj a distribuciu vakcin, aby boli dostupne ako bezny tovar, ktory by bol dostupny vsetkym ludom na celom svete

    21:15 – „it servers to no one interest to use the pandemic as an excuse to reverse the globalization and go for seclussion and decoupling“
    nech nikto nezneuzije pandemiu ako ospravedlnenie nato, aby zvratil globalizaciu a isiel cestou izolacie

    22:22 (magicke cislo globalistov) – „china will fully implement 2030 agenda, for sustainable development“

   • Prosim link na ten čínsky film, dakujem 🙂

  • Nie,dnesni mladi ludia aspon 95% veri to co vlada nariaduje,97% nosi handri na papuli,nemame ziadnu sancu sa z tohto otroctva vymanit a toto je len zaciatok,ocakavaj hrozne situacie

   • Ľubomír

    Prave tu sa ukazuje problem, ze najmladsie generacie su prilis prepojene na mobily, tablety a soc. siete. Inej cesty niet iba im vysvetlovat a ukazovat vsetky dostupne clanky suvisiace s velkym resetom. Prave s tym globalisti pocitaju, ze mladsie generacie su naviazane na media a soc. siete, ktore vlastnia a vymyvaju im mozgy tak ako im to vyhovuje. Zial mladi su zaslepeni a toto bude dlha cesta, kym to pochopia o co ide. Nemozme vsak rezignovat ale odputat ich od soc. sieti a zaroven musime verit, ze toto cele raz skonci. Ak to skonci bude nevyhnutne soc. siete zakazat uplne. Bez nich bude zivot krajsi.

 2. Jednoduchá

  …presne toto majú v pláne ,,tí hore“…..len nie všetci to tak z nás ,,obyčajných ľudí“ aj chápe, myslia si, že urobia, test. bude dobre, očkov.ešte lepšie atď. ….veľmi smutné!…..čo je najhoršie, aj ja sa so svoj.deťmi ohľ.očkovania rozchádzame v názore na očk.,ja som proti, oni sú za…najskôr sa mi zdalo, že len 1 syn, ale naisto tak zdieľajú 2 a dcéra sa pomaly prikláňa!…..kam vlastne spejeme???…čo tie nariadenia o tom obmedzovaní, to už berieme všetci ako niečo normálne?!…aj minule mi 1 kolegynka v práci 60- tnička povedala, že ona sa zatiaľ nemusí očkovať, no ale ak bude treba, DÁ sa, LEBO VŠETCI SA DÁVAJÚ!!!….no nechápem, takúto odpoved by som čakala od možno 15 – 20 roč,, ale ona už niečo zažila, mala by mať svoj osobitný záujem, prečo áno, alebo nie, a ona mi na to povie- lebo všetci!…..veľmi veľmi smutné, no stále verím, že sa to zmení k lepšiemu………………………

  • mne minule kamarátkina 18r.dcéra vysvetľovala s úplnou vážnosťou, prečo čísla stúpajú a ako nás chráni rúško … a pritom jej matka-moja kamarátka je normálna

   • Ľubomír

    Trosku som sa aj zasmial aj ked do smiechu by nam velmi nemalo byt. Dobre je, ze aspon Vasa kamaratka je normalna. Snad sa jej podari otvorit jej dcere oci. Vysvetlovat donekonecna, aby z nich nespravili globalisti v buducnosti cvicene opice.

    • Len by tej svojej dcére raz oči nemusela zatlačiť. Ono to práve že pôjde cez všetky generácie, pretože keby sa to týkalo len jednej – bolo by to nápadné-
     štatistika niečo do seba má.

  • Smeni sa to na svateho DIDI,ked nebude Nikdy,ocakavaj zredukovanie Ludstva a stym spojene hrozy,hlavne Hladom

 3. Jednoduchá

  p.s…. tu sa mi to opäť potvrdilo, že vek je len číslo………….všetko záleží od nášho ,,pozerania sa“ na svet ……………

 4. Na Svobodnom vysílači CS budú v pondelok a v stredu 2 špeciálne relácie na tému modifikácie počasia – pôjde sa podľa verejne dohľadatelných patentov a technológií na úložisku Google_Patents – ciele majú byť naplnené do roku 2025.

  • Chentrails,len sa pozri na oblohu striekaju nas ako HMYZ a to po celom svete

   • Inak môžem z vlastnej skúsenosti potvrdiť účinok octovania pri búrkach – v predminulom roku mi vymietlo škridle, takže v minulom roku som si povedal že idem na to, ale nie denne, len pri búrkach. Funguje to! S 2 prvými litrami vyliatými na betón pred dverami som mal dieru v oblohe za 10 minút – urobil som to hneď, ako hore zamrmlalo. A bolo relatívne pekne. Potom v celom roku v búrkovom období 5 krát – vždy keď ma prebudila búrka a blížili sa blesky, najprv liter – potom, keď to bolo u nás – ďalší, a keď to trvalo – aj tretí – a prešlo to. Ocot funguje aj keď už leje – lebo to nie je vec chémie – „rozpúšťadla“ čohosi!

    Treba si uvedomiť, že ono to funguje na princípe elektrocity – nie na princípe chemickom, a teda – ak je pri zemi málo náboja a blesky by teda mal udrieť tam – po vyliatí octu sa v tomto bode vytvorí v atmosfére kužeľ stúpajúcich elektrónov rýchlosťou vodivosti prúdu v atmosfére, pričom tento tok elektrónov sa zastaví až na rovnakom potenciáli – tam, kde je hustota emg pola rovnaká – čo sú až kilometre – pri vektorovom priereze – pretože ide o kuželové silové pole v pravom uhle – predstavte si budovu – obrátenú pyramídu Slovenského rozhlasu – ale kilometre vysokú, a celý tento priestor atmosféry – pozor – nielen molekuly vzduchu – tie si „len“ odovzdávajú elektróny z octu, ale hlavne ide o siločiary pola – vytvára sa protipole búrky. Niečo ako keď hasiči organizujú protipožiar lesa.

    Teda – pod tento – CEZ TENTO je správnejšie – dáždnik s rovnakým elektrickým potenciálom blesk neudrie. Aj Farradayova klietka je princíp rovnakého emg potenciálu. A toto silové pole brzdí aj pohyb molekúl vzduchu, takže dokáže zmierniť aj silný vietor pri búrke.

    Existuje údaj, že 5 litrov octu dokážu z jedného miesta ochrániť plochu až 40 km štvorcových. Teda – aj na túrach a pri stanovaní by nám nemal chýbať litrík octu za 50 centov. Prečo neoctujem denne? Keby som vedel, že to naopak dážď privolá, tak áno. Náš celoročný problém je problém s geoinžinierskym suchom. Pekné počko je síce fajn – pre ľudí z mesta. My na dedinách myslíme /tiež ako kto/ predovšetkým na pôdu a záhrady, lesy, úrodu. No a odtaiľto nás vyháňajú práve suchom a katastrofami.

   • Presne, existenciu chemtrails potvrdili, vedci, politici, lekári, žurnalisti, bývalý šéf FBI, atď…

    • Ladislava Pavlasová

     Kdyby jen existenci. Potvrdili (na neštěstí) i jejich pilnou a dlouhotrvající práci. Ono to ven leze sice jako s chlupaté deky, ale nakonec prozradí všechnoi.Cítí se být jistí svou věcí a myslí si, že nás mají v hrsti. Mají? A co naše myšlenky? Mají nás opravdu v hrsti? Pokud bude jen jediný člověk schopný vzdoru, tak mají velké kulové!

 5. „a koľko hodín denne smiete pozerať televíziu.“
  a ak pozeram 0.00 hodin, tak mi prikazu pozerat 1 hodinu denne? otvoria mi oci takto?
  https://i.ytimg.com/vi/t4yPYfsVumU/hqdefault.jpg

 6. noveebr bol globalne najteplejsi – to po pol roku tych lockdownov a lietadiel na zemi, tak aka co2 kalamita ?

 7. Definitiva

  Dnešný článok len potvrdzuje to, čo napíšem. Včera so tu dal odkaz na článok o ADE syndróme, dnes to rozviniem.
  Vizionár, nedouk, hlásna trúba svetovlády, Gates, vyhlásil, že ľudstvo musí v budúcnosti počítať s novými pandémiami, ktoré budú 10 x horšie, ako tá súčasná.
  Skúsim to preložiť do človečštiny. Svetovláda plánuje nové pandémie s veľkým úhynom oviec, ako súčasť depopulácie Zeme. Plán je taký, že všetky vakcinované ovce sa stanú potenciálnymi mŕtvolami pri strete s budúcimi mutáciami vírusov z vojenských laboratórií. Príčinou úhynu bude syndróm ADE, všetci vedci sa budú čudovať a všetci budú ADE študovať. Svetovláda ponúkne vystrašenému ľudstvu riešenie, záchranu životov v podobe NWO, ale to už vieme. Preto je aj taký veľký tlak na celosvetovú vakcináciu všetkého ľudstva mRNA vakcínou, neodskúšanou, ktorá vytvára len slabú imunitu, nechráni pred nakazením ani pred šírením nákazy, je prakticky nefunkčná.
  Zase len tí Rusi urobili Západu škrt cez rozpočet.
  Plány svetovládnych elít sú primitívne, každý človek, ktorý nie je postihnutý vierou a má objektívne poznanie nedeformované masmédiami, ich plány odkryje.
  „Géniovia“ ako Gates, Fauci a spol. vedia predpovedať budúce mutácie vírusov a ich dopad na zdravie ľudstva. Už ich mali dávno upáliť, ako bosorákov v stredoveku.
  Svetovláda sa spolieha na to, že ľudstvo bude hlúpejšie ako oni, preto deti nesmú do školy, hlúpe deti sú garanciou úspechu elít. Predtým sa šírili informácie, že vírus deti nenapáda. Jednoducho toto rozum neberie, idiocia elít je bezhraničná.

  • Vyborny prispevok ,uz je vypracovana dalsia „pandemia“ ,vola sa: SPARS Pandemic: publikovana 2017,od John Hopkins University a ma 89 Stranok:: the spars pandemic“

  • Keďže mňa You Tube už nepustí, lebo ho nepustím do stroja – kvôli pochopeniu ich spôsobu uvažovania – vyhľadajte si – Miriam Rotschield.

   Videá sú 3. Je to dcéra Rotschielda, ktorý zomrel vo veku 92 rokov a bol svetovo uznávaným entomológom. Z toho logicky vyplýva ich bio-mechanický model NWO – je postavený na spoločenstve mravcov otrokárov! O tom je aj jedna z animovaných epizód s Ferdou Mravencom – možno náhoda, možno odkaz.

   Mravce otrokári, keď zakladajú mravenisko – podniknú nájazd na iné, menej agresívne a menšie mravce. STARÝCH vyvraždia a ukradnú im len vajíčka. INVESTUJÚ do ich výchovy, v ktorej použijú určité látky. Keď sa budúci otroci vyliahnu – okamžite ich ovládnu svojimi feromónmi = MEDIÁLNE DEZINFORMÁCIE. Tieto mravce sú analógiou DOMÁCICH NEGROV – ktoré sú chránené otrokármi, ich úlohou je budovať mravenisko a kŕmiť a čistiť larvy a zháňať-vyrábať pre ne potravu v najbližšom okolí – ak vôbec, recyklovať mŕtvoly – vyrábať z nich krmivo. Zotročené mravce nevedia kto sú = neznalosť HISTÓRIE A SVOJEJKULTÚRY. Feromóny predstavujú ako informácia aj SVETONÁZOR – pravidlá, zákony, paradigmu. Otrokárske mravce len koristia vajíčka – analógia vyháňania ľudí DO VEĽKOMIEST – od pôdy – aby ich mali závislých od potravy pod kontrolou.

   Keď si pozriete tú Miriam Rotschield – pochopíte, že oni toto študujú, oni študujú nás už tisícročia, oni vytvárajú sociálne experimenty s jednotlivými druhmi, ktoré sú sociálne organizované. Tá Miriam R. je vo vede veľmi vplyvná osoba a v tých dokumentoch je symbolicky oblečená do fialovej – čo je farba nad purpurovou – Rotschieldovci si totiž zazmluvnili s kráľovskými rodmi aj právo prvej noci = skratka FUCK!

   M.R. – tiež entomologička, sa venuje /ak žije, neviem/ nočným motýľom, kvôli ich úžasným zmyslovým schopnostiam, a zároveň ju fascinujú BLCHY = skryté parazity. Najzaujímavejšie je podľa nej pozorovať, ako u nich prebieha konkurenčný boj, pretože my si myslíme, že to nie je organizované spoločenstvo, že to je len suma namnožených bĺch. Hovno! Tak ako u potkanov existujú dominantní alfa jedinci a potkany majú svojich prieskumníkov, ochutnávačov, vojakov – tak blchy zvádzajú medzi sebou nemilosrdný zápas – kto bude s kým kopulovať! Používajú na to nejaké vyvýšené miesto = SYMBOL PYRAMÍDY – ako deti sme sa hrali hru – „boj o kráľa vŕšku“ – o nejaký kopček – za socíku boli na neupravených sídliskách navezené kopy zeminy. Teda – blchy začnú bojovať o nejaké vyvýšené miesto – môže to byť aj nejaký chlp. A v boji používajú to, čo majú najsilnejšie – ako kengury – nohy. A nimi sa navzájom „odstreľujú“ – a je to pecka!. Na pohlaví nezáleží. Takto sa zbavujú konkurencie na hostiteľovi. Tie najsilnejšie jedince potom založia novú kolóniu hníd. Je to príklad vnútrodruhovej konkurencie – ako sa elity stávajú medzi sebou ešte silnejšími a bezohľadnejšími. Tu môžete pochopiť, čo znamená „dať niekomu KOPAČKY“!

   K tým potkanom – existuje film z 1971 o chlapíkovi – pošukovi, ktorý si založil s kamarátom potkanom Benom /Ben a Sokrates/ celú kolóniu potkanov. Problém spočíval v tom, že ten jeho domáci potkan bol zároveň alfa samec a mimoriadne inteligentný. Takže potkany nakoniec ovládli dom. Chlapík sa teda rozhodol od nich oslobodiť – tipnite si, ako tá zrada na potkanoch dopadla.

   Best Horror Movies About Rats and Rodents |Top2040
   [Prehľadávať doménu http://www.top2040.com/2014/08/best-horror-movies-about-rats.html%5D http://www.top2040.com/2014/08/best-horror-movies-about-rats.html
   We’ve excluded animated and cute rat movies, and focus on horror movies with rats and rodents. These are the top 15 horror movies about rats: 1 – Willard (1971) A young misfit man, Willard raises a couple of rats as his only friends – Ben and Socrates. Soon their rat friends also come to stay with him, in increasing numbers.

   Takže – mali by sme konečne začať študovať my ich!

   Miriam Rotschield – videá aj dokumenty
   https://duckduckgo.com/?q=Miriam+Rotschield+I.+You+Tube&atb=v236-1&ia=web

   Ferda Mravenec epizoda 28 Ferda v mraveništi
   https://www.youtube.com/watch?v=Ovz8ccGfD38
   https://duckduckgo.com/?q=Miriam+Rotschield+I.+You+Tube&atb=v236-1&ia=web

  • To nie sú elity – to sú domáci negri GP! /Pjakin o domácich negroch/

   Video – otázky – odpovede Pjakina 26 09 2017
   V. V. Pjakin potvrdil likvidaci lidí v Evropě pomocí vakcinace dětí
   https://www.duchdoby.cz/clanek/14622-v-v-pjakin-potvrdil-likvidaci-lidi-v-evrope-pomoci-vakcinace-deti/

  • áno, akou idiociou sú všetky náboženstvá, tak majú pokračovanie novými formami. Lenže ovce nezvládli ani pofidernú podstatu náboženstiev, takže čo od nich očakávate. Nakoniec to zblúdilé stádo zaplatí, ale čo už, čaká ich život večný v iluzornom raji, veľa šťastia prajem…

 8. https://childrenshealthdefense.org/defender/vaers-injuries-covid-vaccine-cdc-data/?itm_term=home
  653 Deaths + 12,044 Other Injuries Reported Following COVID Vaccine, Latest CDC Data Show
  653 úmrtí + 12 044 iných poškodení hlásených po COVID vakcíne, vykazujú najnovšie dáta CDC

  Tieto čísla sú k 4. februáru 2021

  • Toto cislo sa ma vynasobit asi 100 krat,teraz zomrel na Vaxxinu Chirurg v Tennessee Barton Williams,mal 36 rokov,dostal auto immunny attack a vsetky organy v tele mu zlyhali,cauko

 9. https://www.banned.video/watch?id=602730aa7b2ae403e7effa60
  Video: Another Nurse Develops Bell’s Palsy After COVID Vaccine
  Video: Ďalšie sestrička dostane Bell´s Palsy (obrnu lícneho nervu) po prijatí COVID vakcíny

 10. http://www.nwoo.org/2021/02/12/je-mozne-ze-soucasna-pandemie-byla-predem-naplanovana/
  Je možné, že současná pandemie byla předem naplánována?

  • Ano Rockefeller Foundation,2010:; Scenarious for the future of technology and international development, publikovane 2010,ma asi 66 stranok,na 18 je Lockstep.Quarantee,Curfew,Prisne Vlady a obycajne prechladnutie sa bude testovat ako smrtelny virus,cau

  • nevidíš tú postupnosť, Irak…Gorbáčov, rozpad ZSSR, východného bloku, rozšírenie EU, Euro, imigranti, SARS,Zuzanka zo smetiska, šašulienko Igorko, atd…Covid-19 , likvidacia Trumpa, ….. ajajajajajaj…..tak hor sa sveta proletári, …..

 11. Myslím, že projev čínského prezidenta dává velkou naději. Tohle Západ vůbec nečekal. Spolu s Ruskem a třeba Trumpem to nevidím tak černě. Ty hrůzy se nenaplní.

  • Flaja
   Keby som si nepozrel ten film Mulan – bral by som to ako keci niekoho, kto otočil o 180 st. Teraz z iného pohľadu.

   1/ V Číne súperia 4 frakcie.
   a/ Ortodoxní komunisti – nasledovníci Mao’ce tunga. Pre GP – starý formát. Ale vplivní.
   b/ Tchajvanskí tradicionalistickí Číňania. Monarchistický formát – pre GP systém bŕzd a protiváh všetkým frakciám. Keďže modelom NWO má byť marxistická monarchia – počíta sa s nimi.
   c/ Honkongská nomenklatúrna mafia. Číňania preformátovaní Západom. Ich úlohou je pomôcť preniesť centrum koncentrácie svetového riadenia z NY-LON do Číny.
   d/ Frakcia ODTRHNUTÁ od honkongskej nomenklatúrnej mafie – klan súčasného prezidenta Si Ťin-pching. PRIENIK všetkých záujmov.

   Lenže lenže – nad tým všetkým dohliada ako Bič boží a šedá eminenciia – globálne kapitálovo a mocensky najsilnejší KLAN Li!
   ————————–
   Poďme to dať dohromady s materiálom od Fullforda /občas kvôli tomu zájdem na Tadesco, lebo to pre nich prekladá jedna pani/. Ešte odbočím – skúsme porovnať úlohu Tchajvau s úlohou Kuby – pri odrazení USA invázie v zátoke svíň!!!

   „Nyní Čína utrpěla velkou porážku v letecké válce a podle vojenských zpráv z Japonska je Tchaj-wan nyní „v podstatě nezávislou zemí.“ Zpráva níže o čínském „simulovaném útoku“ proti americké letadlové lodi ve skutečnosti popisuje opravdový útok, kterému bylo rázně zabráněno, jak uvádějí zdroje. ODKAZ

   Tyto zprávy prý svědčí o skutečné letecké válce mezi USA a Tchaj-wanem a Čínou, pravděpodobně s pomocí Íránu. ODKAZ, ODKAZ

   Lidé musí pochopit, že komunistickou Čínu řídí na nejvyšší úrovni chazarská mafie se sídlem ve Švýcarsku. Pamatujte, že komunismus byl vynález jezuitů. Zednáři lóže P3, kteří ovládají jezuity, se hlásí k mimozemské entitě známé jako Černé slunce.

   Podívejte se na tento článek a všimněte si, že existuje jen velmi málo skutečných informací o čínském prezidentovi Xi Jinpingovi. ODKAZ

   Podle vysoce postavených zdrojů Asijské tajné společnosti byl Xi vybrán, protože je vysoký a předpokládalo se, že na fotografiích skupiny G20 bude dobře vypadat. On je spíše symbol než skutečný vůdce. Zdroje dále uvádějí, že původní Xi byl zabit po elektromagnetickém útoku na čínský Wuhan počátkem roku 2020. Osoba, která se nyní objevuje na veřejnosti, je jeho mladší bratr, který mu je velmi podobný.“
   https://tadesco.org/cina-utrpela-porazku-od-tchaj-wanu-americka-armada-zahajuje-ofenzivu/

   Invázia v Zálive svíň – Wikipédia
   [Prehľadávať doménu sk.wikipedia.org/wiki/Invázia_v_Zálive_svíň] https://sk.wikipedia.org/wiki/Invázia_v_Zálive_svíň
   Invázia v Zálive svíň alebo (nevhodne) invázia v Zátoke svíň bola neúspešná invázia na Kubu v Zálive svíň uskutočnená v apríli 1961 vojakmi kubánskeho pôvodu vyslanými a vycvičenými USA, ktorá mala zvrhnúť vládu Fidela Castra.Na Kube je konflikt známy hlavne pod názvami La Batalla de Girón, alebo jednoducho Playa Girón.. 17. apríla 1961 sa na pobreží v Zálive …
   —————————————————————————————-
   Teraz inak. Podľa Pjakina.

   Lenin, Stalin, Kaddáfí – položidia, ktorí zradili Svetovú marxistickú revolúciu, smerujúcu ku globálnej totálnej moci NWO – boli zavraždení preto! Lenin zastrelený trockistickou židovskou anarchistkou, Stalin otrávený, Kaddáfí zlynčovaný.

   Títo traja pochopili, že sú len figúrkami GP. Pochopili, že skutočnú vlastnú moc môžu mať len vo svojom vlastnom národe – a ten musia chrániť a bojovať za jeho suverenitu – pretože globálnej vláde ide len o ich zdroje – nie o ľudí. Chápe to aj gosudar Putin a povedal to verejne, že bez Ruska by nebol žiaden Putin! Pochopil to aj Fico – akurát to nepovedal verejne. Nepochopil to len ten zvrátený psychopat – DOMÁCI NEGER GLOBALISTOV – jeho meno nevyslovím!

   Ešte ku tomu filmu Mulan – je tam epizóda, ako bojovníčka-čarodejnica hovorí, prečo sa pridala k nepriateľom – pretože vlastní ľudia, namiesto toho, aby využili jej schopnosti pre národ, ju – hlupáci – vyhnali a prenasledovali – ODKOPLI JU!
   A tak sa pridala na zlú stranu – kde sa stala v podstate otrokyňou cudzích záujmov a zradila vlastný národ – analogicky kvôli postaveniu „domáceho negra“.

   A toto je analógia s nami. Proti nám stoja samovražední hlupáci – naši vlastní ľudia – aj keď my nie sme čarodejníci – čo sa môže zmeniť, keď uvoľníme kozmické čchi a energie svojich elektromagnetických bytostí. Preto – so cťou, verne a statočne za národ! NIE SME DOMÁCI NEGRI!

   • Poznámka – domáci neger je terminus technicus odvodený od černošského služobníctva – či už z obdobia otroctva, či už po, ku ktorým sa pániček správal zhovievavejšie – dokonca aj keď mali černosi zakázané vedieť čítať a písať – VIĎ KU.VA NAŠE DNEŠNÉ ZATVORENÉ DETI DOBOHA!!! – poskytli im určité vzdelanie – lebo nechceli mať doma za služobníkov úplných chmulov. Mali čo jesť, mali kde spať, mali čo na seba – tak ak za antického otroctva – aj o koňa sa treba postarať. Toto služobníctvo sa teda malo lepšie, ako ostatní černosi. Dalo by sa ich prirovnať ku pánskym kočišom u nás! Sedeli si vysoko, vozil sa – pozerali na ostatných z kozlíka zvysoka.

    Domácim negrom začalo stúpať svedomie – necítili sa byť „až tak“ otrokmi – veď pracovať by museli aj tak. A zistili, že čím budú viac servilnejší – tým budú u pánička v obľube. Nakoniec v sebe objavili praktickú „lojálnosť“ – a vybrali si bielych pánov, ako tú svoju stranu. Jediné, čo im začalo vadiť, bola vlastná farba kože. A ostatní černosi. Pred bielym pánom sa o nich začali vyjadrovať rovnako – špinaví negri. Vonku samozrejme nie, veď čo by s nimi bolo, keby ich pániček pre niečo vyhodil, alebo by im nedajbože umrel. Táto schizofrénia dospela až do bodu, keď sa Michael Jackson rozhodol naplniť si sen všetkých domácich negrov – a prefarbil si kožu na bielo – lebo mal na to!

    Domáce negerstvo je zvrátená forma lokajstva – bez ohľadu na pôvod a rasu, keď lokaj – namiesto toho, aby tým svojim vonku vyniesol aspoň zbytky jedla z kuchyne – do tých svojich ešte aj kope! Vrchol zvrátenosti domáceho negerstva je hejtovanie a kopanie do vlastného vlastného národa – komediantmi, slniečkármi, sociopatickým premiérom, sociopatickými ministrami, sociopatickými novinármi.

    Myslím, že táto domáconegerská schizofrénia by sa dala vyliečiť dostatočne vysokou – teda originálnou gilotínou, ktorá by ich rozdvojenú osobnosť konečne rozsekla – od hlavy po riť!
    https://rf-hobby.cz/wp-content/uploads/gilotina.jpg

  • presne, Čína a Rusko…. jediná nádej

 12. Tato pandemia ma suvis s ekologiou. Zlocinci globalisti keby ozaj chceli dobre pre cele ludstvo, tak by tie miliardy co sme im v podstate mi „vydreli“ pouzili na ozajstne zelene riesenia, ktorych je podla mna dost. Psychopati a eko fanatici (aj gretka a nasa prezidentka) vsak asi vidia riesenie eko problemu zeme v podla nich tichuckej „skrytej“ genocide pochybnymi vakcinami. S touto chorou agendou sa nikto normalny predsa nemoze stotoznit. Pritom vedia, ze vieme a stale hraju divadlo na pandemiu. Tak to uz je fakt sila.

  Ludia musime spajat sily vo svojich obciach a mestach a komunikovat so starostami, primatormi. Vytvarat vacsie skupiny a aj pisat aj sa znovu zucastnovat zastupitelstiev a diskutovat ze velky reset odmietame a ziadame otvorenie skol, uplne ukoncenie testovania a v spolupraci s miesnymi policiami (mestske, statne) ukoncit zaroven vsetky kontroly. Ak psychopati vo vlade chcu presadzovat cudzie zaujmy zo zahranicia, nech idu do ulic a kontroluju vsetko sami. A bude hned po pandemii.

  Policajti v uliciach si uvedomte konecne aka je vasa skutocna uloha a na co ste prisahali a aj to, ze cela tato agenda 2030 sa tyka aj vas, vasich deti (ak mate), surodencov, rodicov .. Zacnite si hladat informacie. Ti z vas, ktori nemienite pracovat v zmysle prisahy, oditte zo zboru. A tiez si odlepte z aut ten stupidny slogan „pomahat a chranit“.

 13. Jednoduchá

  …Ďakujem všetkým za ich príspevky, články, obrázky a odporúčané filmy či literat…..mnohé z nich sú povzbudzujúce, určite to mnohým z nás pomôže, len sa nesmieme dať ,,zlomiť“, dôležité je čítať o tom, informovať sa, pozerať vhodné zdroje….áno ten prejav aj mňa milo prekvapil, verím tomu, že to ozaj pôjde k lepšiemu :-)…………………………

 14. https://www.infovojna.sk/article/video-mozete-byt-zaockovany-a-nepomoze-vam-to-po-prichode-na-slovensko-vas-caka-karantena-oznamil-propagator-kampane-vakcina-je-sloboda
  VIDEO: Môžete byť zaočkovaní a nepomôže vám to. Po príchode na Slovensko vás čaká karanténa, oznámil propagátor kampane Vakcína je sloboda

  Minister zdravotníctva Marek Krajčí (OĽaNO) napriek bombastickej kampani pod názvom Vakcína je sloboda hovorí o obmedzovaní slobody.

 15. https://rizikaockovania.sk/hlavny-infektolog-jarcuska-a-jeho-brat-brali-tisice-od-vyrobcu-vakciny-a-neefektivneho-predrazeneho-lieku-na-covid-19/
  Hlavný infektológ Jarčuška a jeho brat brali tisíce od výrobcu vakcíny a neefektívneho predraženého lieku na COVID-19

 16. https://www.youtube.com/watch?v=ZE4bCMX4_WM
  Sám sebe lekárom 255
  téma: „Ivermectin a isoprinosine v liečbe CoViD-19“

  hosť: MUDr. Peter LIPTÁK, https://liptakpeter.blog.pravda.sk/​
  moderuje: Ing. Marián FILLO, http://www.slobodaVockovani.sk

 17. Zdieľam tento článok:
  Sekta okolo Igora Matoviča, nazývajúca sa vláda SR, ešte stále čaká na zázrak z nebies, ktorý by ako jediný mohol dokázať urobiť z Matovičovej atómovej bomby skutočnú bombu proti neviditeľnej hnusobe, ktorá nad vládou zatiaľ vyhráva a veľa nechýba, aby na Matovičovu hlavu padlo 5000 odvrátiteľných úmrtí, ktorými hral pred rokom predvolebné hry.
  Minister zdravotníctva Marek Krajčí po vzore svojho pána ešte stále obhajuje plošné testovania, ktoré vyše 99 percent zdravých ľudí vyháňa aj v týchto dňoch do mrazov, a to pri teplotách, keď sa väčšina majiteľov psov zľutuje nad svojimi miláčikmi a prichýli ich vo svojom príbytku.,Krajčímu neprekáža ani fakt, že pri každom trestovaní narastá mobilita a po každom náraste mobility sa plnia nemocnice, ktoré sú priamymi obeťami Matovičovej vlády, pričom tento fakt nemusel vymyslieť žiadny múdrosrač, ale vyslovil ho samotný Matovič, ktorý to hodil na ministra hospodárstva Richarda Sulíka, ktorý nevedno akým spôsobom môže za chybné kroky v rezorte zdravotníctva…
  Zatiaľ čo sa Slováci bavia na viralnom videu s názvom “Modlitba za vládu”,
  Niektoré samosprávy už majú dosť Matovičovho diktátu a vďaka tomu, že majú mobilné odberné miesta otvorené cez týždeň odmietajú testovať počas víkendov, kedy sa zdravotnícky personál zbytočne vyčerpáva. Starostovia a primátori, ktorí “šťastie” na tzv. MOM-ky nemajú síce idú v ústrety obyvateľom, aby tí nemuseli zháňať modrý zdrap po okolí, ale k testovaniu vo veľkom vyjadrujú nesúhlas a hovoria a plošnom nezmysle bez výsledkov a dát!
  Matovičovo vyhrážanie sa samosprávam, že ak nebudú poslúchať hrozí starostom a primátorom kriminál, nemalo pre Matoviča želaný efekt a samosprávy v týchto dňoch postupne ukazujú, že testovanie mala byť až druhoradá aktivita a milióny eur zo kšeftov s testami mohla radšej vláda venovať na podporu imunity a prevenciu pred vírusom korony!
  Kým Matovičovci ešte stále čakajú na zázrak, že atómovka vybuchne a Matovičom vymyslená rozprávka o neviditeľnej hnusobe bude mať šťastný koniec, tak starostovia a primátori rozbehli nákup respirátorov, niektorí odvážnejší pridali aj vitamíny a proti covidu19 idú bojovať nie rozprávkami a čakaním na osvietenie, ale prevenciou a osvetou!
  Neschopáci a to zákerný Matovič a jeho Velebníček Krajči nám tu navyšujú čísla v testovaní, v nemocniciach napr. Kežmarku a Velebníček to zdôvodňuje systémom občania ste žiakmi prvej triedy osobitnej školy, tak to spapkajte. Ako náhle ide otvoriť ústa v niektorej TV, už ho prepínam. A nie som obdivovateľ predošlej vlády, ale teraz vidím kto čo a ako.
  Matovič, Krajči testujte si doma do úmoru, ale ľuďom dajte už pokoj, lebo tým enormne prispievate k nákaze práve VY. Vyhovuje Vám to?

 18. Toto sa oplatí prečítať:
  https://zemavek.sk/v-kanadskom-mediu-nazvali-slovensko-nacistickym-experimentalnym-taborom/
  V kanadskom médiu nazvali Slovensko nacistickým experimentálnym táborom

 19. Zaujímavý článok aj s videami:
  https://www.naturalblaze.com/2021/02/covid-vaccine-on-trial-webinar-review.html
  “Covid Vaccine On Trial” — Webinar Review
  „Covid vakcína na skúšku“ – Zhodnotenie webinára

 20. Zdanlivo mimo témy, ale zas nie úplne; pravda v USA pomaličky začína víťaziť. Stane sa tak aj na Slovensku?
  https://www.ta3.com/clanok/1203082/trumpa-oslobodili-senat-rozhodol-ze-za-utok-v-kapitole-nemoze.html

 21. Snaží se nás vyvraždit.Je to stejné jako za války a plynovyma komorama.Ted místo plyn.komor mají vakcíny.Lidi,je třeba se zvednout a vycházet je z oken na dlažbu a skončit to.Chran bůh každého kdo se jen pokusí mě testovat nebo očkovat.A to nemluvím do větru.Mel jsem jít k jiné firmě dělat v rámci spolupráce s naší firmou a tam po mě chtěli abych si udělal antigenní covid test.Rekl jsem mu:Dotkni se mě s tím a zlamu ti ruce.Volali mojemu šéfovi a ten pak mě že musím na test.Rekl jsem že musím jen umřít.On že pokud se nenechám testovat,nemůžu tam dělat.Tak jsem ho poslal do …

  A jsem bez práce.Bez práce,ale necouvnul jsem.Nikdy před nikým se nesklonim a neohnu hřbet.Neni sil na světě,která,mě přinutí.Lidi nebojte se těch sracu.KdZ se všichni naráz semkneme a půjdeme proti nim,oni se z nás podelaji strachy.Prestanme je živit naší prací a přestaneme je poslouchat.Pak oni couvnou.Jsme nejmocnější a největší národ na této zemi.Neni hrdejsi a mocnější národ než jsme my, SLOVANÉ.Vzdy se nás bali a bojí se nás i teď.

  • Z práce som odišiel zopárkrát kvôli relatívnym „maličkostiam“ ako nevyplatená mzda, ale aj úplní idioti šéfovia. A to som si myslel, že ja som ten ukrivdený – za celý život mi nevyplatili mzdu 5-ti, ale poznal som chlapíka, ktorému v priebehu 2 rokov 15-ti!

   Sused má hypotéku – ešte 4 roky, tak je z toho vysratý, ale keďže sa rozhodol ešte v lete predať dom a ísť inde – bude to pre neho vykúpenie. Banky pôjdu ako po prvých po tých, ktorým končí úver – nie po tých čertvých – tak sa nabalia. Toto celé bolo pripravované – preto boli také lacné úvery a mohutný marketing – aby chytili ľudí za gule. Susedovi som položil otázku – čo má z toho, keď sa nechá vakcinovať – keď z toho ochorie – o prácu a tým pádom o dom príde aj tak. Ale myslím, že dodnes nemá jasno, či život, alebo robota. IQ húpacieho koňa.

 22. vlna odporu všetko zmetie, vakcíny, rúška a iné smetie, život sa nedá uväzniť, život je treba iba žiť, preto netreba sa báť, preto si nedať diktovať, preto netreba sa báť, hyeny treba rozmačkať…..MOR HO !!!

  • Když to dokázali prolomit Italové, dokážeme to i my,a každý kdo chce.. My jsme ti co živí tu chamraď nenazranou,my máme tu moc ,ne oni.Oni potřebuji nas

 23. Len rozputajte vojnu, len bojujte a nenávidte všetkých a všetko. Potom som zvedavá, keď bude vojna ako budete spomínať na krásne časy blahobytu. Áno je svet nedokonalý a v mnohých sférach nefunkčný ale neuvedomujete si o čo prídeme keď sa rozpúta vojna. Nikdy v minulosti nemalo také množstvo ľudí prístup k jedlu, vode, strechu nad hlavou, beriete všetko toto za samozrejmosť, ale to nie je žiadna samozrejmosť. Potom vám všetkým bojovníkom pogratulujem k návratu. Som zvedavá ako budete bez funkčnej spoločnosti žiť.

 24. Písanie komentárov pod články a socialne siete je na hovno,čo s tým vyriešite ? Spojte sa,postavte šibenice pre elitu.potom bude pokoj a nie sa vykecávat a kde nič tu nič.

Pridajte komentár

*