Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Lekári zastierajú smrť dieťaťa po 8. simultánnom očkovaní


Print Friendly, PDF & Email

Lekári zastierajú smrť dieťaťa po 8. simultánnom očkovaní

Lekári v Kalifornskej nemocnici ukryli telíčko dieťaťa, ktoré náhle zomrelo po tom, ako dostalo 8. simultánne očkovanie.

Rodičia dieťaťa boli veľmi zronení, keď uvideli telo svojho syna pred tým, než bolo spopolnené.

Matthew dostal očkovacie vakcíny DTaP, IPV, Hib, PCV, Hep B a Hep A v troch injekciách, jednu do pravej ruky a dve do ľavej nohy, a to len deň predtým, ako náhle zomrel.

Jeho matka Crystal Downing povedala, že v deň, ako ho zaočkovali poslednýkrát, bol nevrlý a veľa plakal. Považovala to za normálne správanie u detí, keď ich pichnú injekciou.

Napísala:

Myslela som, že mi ho na druhý deň prinesú, aby som videla, či je stále taký uplakaný, ale nepriniesli mi ho. Matthew bol od vtedy preč. Našli ho mŕtveho. V utorok večer ho dali do postieľky a v stredu ráno ho manžel našiel.

Pokúšali sa ho oživiť a zavolali rýchlu zdravotnú pomoc, ktorá ho odviezla do Zdravotného strediska Colorado River Medical Center v meste Needles, v Kalifornii, kde ho rýchlo vyhlásili za mŕtveho.

Ako to pri väčšine prípadov spojených s úmrtnosťou detí následkom očkovania býva, príčina smrti bola označená za syndróm náhleho úmrtia dojčiat.

Neboli nariadené žiadne vyšetrovania, ktoré by odhalili skutočnú príčinu smrti. Rodičia len často hovoria, že jednoducho akceptujú úmrtie ich dieťaťa ako náhodné, dokonca aj po tom, ako bolo ich dieťa zaočkované s viacerými toxickými látkami.

Keď sa rodičia vrátili domov, čakali na aktuálne informácie z pitvy. Celé dni čakali bez odpovede. Viackrát telefonovali. Po niekoľkých týždňoch nakoniec dostali správu, že ich syn bude spopolnený.

Povedali im, že ho nemôžu pretým vidieť kvôli stavu, v akom bolo jeho telo. Neumožnili im sa s ním rozlúčiť.

Všetko, čo dostali, bol iba popol ich syna

Teraz, po roku a štyroch mesiacoch čakania, rodina stále čaká na synovu pitvu. Teraz vedia, že ich syn dostal vakcínu, ktorá nebola schválená ako vhodná pre jeho vek, a tiež ďalšie vakcíny proti hepatitíde B.

Matka zosnulého Matthewa teraz vyzýva rodičov, aby robili svoj vlastný výskum týkajúci sa očkovacích vakcín.

Nabáda rodičov, aby preskúmali vakcíny predtým, ako sa rozhodnú dať svoje deti zaočkovať, hoci by lekári tvrdili čokoľvek.

Stop Candida

Intenzita a klamlivé informácie o vakcínach poukazujú na to, aké dôležité je právo rodičov vybrať si, čo je pre ich dieťa najlepšie. Lekári, ktorí sa usilujú presadiť očkovacie vakcíny, by mali byť vypočúvaní.

Použitie viacerých očkovacích vakcín naraz by malo byť spochybnené, pretože k dispozícii nie sú žiadne klinické štúdie, ktoré by poukazovali na ich bezpečnosť.

Stimulácia adaptívnej imunitnej odpovede pre viaceré vírusy s hliníkovými adjuvantmi by mala byť spochybnená. Lekári by mali pacientov najprv použiť o riziku vakcín a umožniť im udeliť informovaný súhlas o nebezpečenstve očkovania.

Je smutné, že mnohí lekári sa boja dať informovaný súhlas, pretože vnímajú náuku o vakcínach skoro ako náboženstvo. Je vzácne nájsť lekárov, ktorí vyšetrili, ako zložky vo vakcínach vyvolávajú negatívne reakcie, ktoré vedú k poškodeniu mozgu alebo smrti.

Lekárski odborníci nepretržite označujú úmrtie detí po očkovaní za „syndróm náhleho úmrtia dojčiat“.

O hroznej tragédii svojej rodiny, Crystal Downing, napísala:

„Chcem povedať ďalším rodičom, ktorým hovoria, že očkovanie je bezpečné, že to tak v skutočnosti nie je.

Pýtajte sa a spoznajte vakcíny, ktoré plánujete dať svojim deťom. Spoznajte riziká spojené so všetkými vakcínami, ktoré plánujete dať svojim deťom, počas ich preskúšania.

A nezabudnite, je to vaša voľba. Je to vaše dieťa. A čokoľvek urobíte, nenechajte si namiešať viaceré očkovacie látky do jednej injekčnej striekačky, alebo dať deťom viaceré vakcíny naraz, pretože ak si nemyslíte, že by to mohlo poškodiť vášmu dieťaťu, tak sa pozrite na mňa. Ja som svoje dieťa stratila. 

Môjho syna zaočkovali s ôsmimi vakcínami a ak sa nechcete dozvedieť, čo v sebe obsahujú, tak sa poučte!

Keď som to povolila, bola som šokovaná a nahnevaná sama na seba za to, že som sa predtým na nič nepýtala. Matthew je dôvod, pre ktorý som otvorila oči a uvidela, čo očkovacie vakcíny skutočne deťom spôsobujú.

Nie som jediná, kto verí, že vakcíny nie sú to, čo o nich hovoria. Naozaj dúfam, že prinútim otvoriť oči rodičom, ktorí očkujú svoje deti.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Spracoval: Badatel.net, Zdroj: organicandhealthy.org

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. ☢️☣️⛔⚕️????☠️?!

  2. Rado Suchy

    Vsetci rodicia ktori dali ockovat svoje deti HOCAKOU vakcinou nemail radsej plodit, nakolko su len ukazkou otupelosti stada zbozne natahujuceho ruky k dealerom farmaceutickych korporacii.

Pridajte komentár

*