Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Očkovanie proti prasacej chrípke je vážnym rizikom pre zdravie


Print Friendly, PDF & Email

Global Research z 13. júna 2009: Vyzerá to tak, že vlády po celom svete tieto vakcíny verejnosti buď nanútia, alebo spustia masívnu propagandu a ľsťou vás zmanipulujú, aby ste sa podvolili injekcii.

Ak sa pokúsia nanútiť vám tieto neotestované a v podstate experimentálne vakcíny, citujte im Norimberský kódex, v ktorom sa uvádza: “Dobrovoľný súhlas ľudského pacienta je nevyhnutný.“

“Žiadna experimentálna vakcína by nemala byť podávaná tam, kde neexistuje predbežný dôvod veriť, že dôjde k smrti, alebo vážnemu poraneniu, s výnimkou tých experimentov, kde experimentálni lekári slúžia zároveň ako testovaní pacienti.“

POZOR: WHO (Svetová Zdravotnícka Organizácia) prehlásila prasaciu chrípku (N1H1) za epidemickú. To so sebou pravdepodobne prinesie vládne požiadavky na celosvetovú masovú vakcináciu s trestami za nepodvolenie sa. Táto vakcína obsahuje skvalénový (uhľovodíkový) olej ako pomocnú látku.

Mikropaleontologistka Dr. Viera Scheibnerová vykonala prieskum o vedľajších účinkoch prísad vo vakcínach a napísala:

Skvalén prispel k prívalu reakcií zvaných Syndróm vojny v Zálive. U vojakov sa prejavili choroby ako artritída, fibromialgia, zväčšenie lymfatických uzlín, vyrážky, chronická únava, chronické bolesti hlavy, nezvyčajne veľká strata vlasov, neuzdravujúce sa poranenia kože, aphthous, vredy, závraty, slabosť, strata pamäte, záchvaty, zmeny nálady, neuropsychické problémy, účinky proti štítnej žľaze, málokrvnosť, zvýšený ESR (zvýšené usadzovanie červených krviniek), systémový lupus erythematosus, roztrúsená skleróza, smrtiaca amyotrofná laterálna skleróza, Raynauldov fenomén so záchvatmi nedostatku krvi v prstoch na rukách aj nohách, Sjorgrenov syndróm so zahmleným videním, chronická hnačka, nočné potenie a slabé horúčky.

Wikipedia: Štúdia spájajúca skvalén, ako experimentálnu prísadu do vakcín, z jednotlivcami s klinickými príznakmi syndrómu vojny v Zálive bola zverejnená v roku 2002. Americký federálny sudca rozhodol, že existuje dobrý dôvod veriť, že skvalén je škodlivý a v októbri 2004 nariadil Pentagónu, aby ho prestal podávať.

Deje sa niečo zvláštne: Na stretnutí Bilderbergu chceli ustanoviť WHO (Svetovú Zdravotnícku organizáciu) za Ministerstvo zdravotníctva svetovej vlády OSN.

Teraz sa koná nebývalý humbug: Neexistujúca hrozba epidemickej chrípky je cez WHO nafukovaná do obrovských rozmerov – avšak bez toho, aby sa prijali akékoľvek opatrenia.

Hrá táto organizácia Nového Svetového Poriadku s veľmi pochybnou povesťou (jej prvým riaditeľom bol Brock Chisholm – zakladateľ Svetovej Federácie pre Duševnú Hygienu, ktorá potopila našu kultúru) s tromfovou kartou pri presadzovaní sa v Novom Svetovom Poriadku?

Mohla by byť inšpirovaná pri pohľade na úspechy založené na klamstvách ako tie o podnebí, domácom terorizme a teraz takisto domácej finančnej kríze pokiaľ ide o finančné zisky a podporu Nového Svetového Poriadku.

Potom sa záver, že nepravdivým panikárstvom môžete skutočne dosiahnuť skvelé výsledky, pokiaľ ide o svetovú vládu, zdá nevyhnutný.

WHO vyhlasuje prvú epidémiu v 21. storočí

Reuters, 11. jún 2009. Svetová Zdravotnícka Organizácia vo štvrtok vyhlásila prvú chrípkovú epidémiu 21. storočia, vyzývajúc krajiny, aby podporili obranu proti vírusu, ktorý “je nezastaviteľný“, ale doteraz sa ukázal väčšinou ako mierny. WHO však nezaviedla žiadne obmedzenia pri cestovaní alebo kontakte medzi ľuďmi.

WHO odporučila výrobcom liekov, aby v nasledujúcich dvoch týždňoch dokončili výrobu vakcíny proti sezónnej chrípke pre nasledujúcu zimu na severnej pologuli. Každý rok zabíja normálna chrípka až 500 000 ľudí a infikuje milióny.

The Times z 11. júna 2009: Doposiaľ spôsobila relatívne mierne symptómy, sprevádzané bolesťami hlavy a vracaním, s iba 141 úmrtiami z 27 737 prípadov v 74 krajinách a to od marca.

V Británii sa počet potvrdených prípadov doteraz zvýšil na 797, so 40 novými prípadmi každý deň.
Deutsche Welle z 11. júna píše: Generálny tajomník OSN Ban Ki-Moon hovorí: “Našou najlepšou odozvou je pevná demonštrácia globálnej solidarity.“

Táto epidémia je zveličená

EU sponzorovaný Blogactiv zo dňa 6. mája 2009 cituje Washington Post z 27. apríla (teraz už odstránený z internetu):

Mediálne zveličovanie v žiadnom prípade neznamená skutočnú hrozbu. Môže to byť dobrá zábava ako cirkus v starovekom Ríme a nástroj na zameranie mysle ľudí na banálnosti.

Nasledujúce je z článku Stephena Lendmana z 10. júna na Global Research. US Food and Drugs Administration (FDA) notoricky hnala nedostatočne otestované lieky na trh, vrhajúc pochybnosti voči ich účinnosti a bezpečnosti a obracajúc tých, ktorí ich používajú, na laboratórne potkany.

To zahŕňa každého, ak je nariadená masová vakcinácia z púhej požiadavky verejnej naliehavosti – bez potreby akéhokoľvek dôkazu.

Ak bude nariadená masová vakcinácia, milióny Američanov sa možno spýtajú: Prečo ste úmyselne a zlomyseľne zničili moje zdravie?

Nebezpečné vedľajšie účinky vakcinácie kvôli prísade zvanej skvalén

Imunologička Dr. Pamela Asa prvá rozpoznala autoimunitné choroby prejavujúce sa u vojakov, ktoré sa zhodovali s tými, ktoré mali laboratórne zvieratá po vstreknutí oleja vytvoreného zo skvalénových prísad.

Podľa Matsumota sú dnes “skvalénové prísady kľúčovou zložkou celej novej generácie vakcín, ktoré majú byť použité na masové očkovanie po celej planéte.

Skvalén nie je iba molekula, ktorá sa nachádza v kolene či lakti – nachádza sa naprieč celým nervovým systémom a v mozgu.“ Pri vstreknutí do tela naň imunitný systém útočí ako na nepriateľa, ktorého treba zničiť.

Jedenie a prehĺtanie skvalénu nie je problém. Ale jeho vstrekovanie “podnieťuje imunitný systém na útočenie proti nemu, čo môže mať za následok samozničujúce krížové reakcie proti rovnakej molekuly na miestach, kde sa nachádza v tele prirodzene – a kde je to kritické pre zdravie nervového systému.“

Akonáhle seba-deštrukcia začne, už sa neskončí, keďže telo pokračuje vo vytváraní molekuly, na ktorej zničenie je imunitný systém prispôsobený.

Matsumoto hovorí:

Skvalén je spúšťou pre skutočnú biologickú zbraň, ktorú sovietski bádatelia nazývali “biologickou časovanou bombou!“ On a Dr. Pamela Asa usudzujú, že “olejové prísady sú najzákernejšie chemické zbrane aké boli kedy vynájdené,“ vrátane tých so skvalénom.

Takže to, s čím americkí vedci prišli ako s podporným prostriedkom pre vakcíny (alebo tým, čo sa teraz vyvíja v laboratóriách), je len ďalšia “nano-bomba“, ktorá podnecuje chronické, nepredvídateľné a oslabujúce choroby.

Používanie skvalénu vo vakcínach je absurdné a kriminálne

Gary Matsumoto je v New Yorku žijúci, cenou ocenený, vyšetrujúci novinár. Jeho kniha z roku 2004, “Vakcína A: Skrývaný Vládny Experiment, Ktorý Zabíja Našich Vojakov a Prečo sú Vojaci Len Prvými Obeťami“ sa ostro prie s výsledkami IOM (Institute of Medicine) a odmietnutím Syndrómu Vojny v Zálive Pentagónom.

Vyšetrujúc záhadný svet vyvíjania vakcinácií objavil, že americkí, armádou najatí doktori a vedci, viedli tajné lekárske experimenty na amerických občanoch v rozpore z Norimberským kódexom a základnou lekárskou etikou.

Podľa Matsumota, Pentagon porušil tieto a iné štandardy, zradil vojsko a základnú povinnosť armádnych a civilných vodcov chrániť ho.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Prinajmenšom od roku 1987 vytrubovalo oddelenie pre biologickú vojnu o prospechu pre desiatky tisíc vojakov použitých ako ľudské guinejské prasatá, pri naočkovaní experimentálnymi nezákonnými proti-antraxovými vakcínami obsahujúcimi skvalén – vykonávané nedobrovoľne bez prezradenia ich škodlivých účinkov na ľudské zdravie.

Matsumoto napísal:

Neetické experimenty podrobne opísané v tejto knihe pokračujú naďalej, s malou vyhliadkou na ich obmedzenie, pretože sú národnými bezpečnostnými záujmami chránené pred skúmaním a verejnou zodpovednosťou.

Iný výskum ukazuje, že skvalén je experimentálna antraxová vakcínová zložka, ktorá spôsobila zničujúce autoimunitné choroby a smrť mnohých veteránov Vojny v Zálive z USA, Británie a Austrálie, naďalej sa však používa aj dnes na vyvíjanie nových vakcín v laboratóriách.

Existujú údaje z viac než dvadsiatich profesionálne ohodnotených vedeckých novín z desiatich rozličných laboratórií v USA, Európe, Ázii a Austrálii dokumentujúce, že na skvaléne založené prísady môžu vyvolať autoimunitné choroby u zvierat… zaznamenané u myší, potkanov, guinejských prasiat a zajacov.

Kniha Matsumota obsahuje aj početné štúdie prípadov, keď boli vojaci postihnutí jedným alebo viacerými vyššie zmienenými syndrómami, ich devastujúcimi účinkami a absurdnými reakciami americkej vlády – ktorá nebola schopná priznať ich existenciu alebo spojenie medzi nimi a podávanými vakcínami.

Taktiež, popieraním účinkov iných toxických odhalení z divadla v Zálive (ako napr. ochudobnený urán) rovnako ako odopieraním zmysluplných liečení alebo kúr.

Peniaze nad zdravým iných

Tak prečo Washington schvaľuje jeho používanie? Podľa Matsumota, “vedci v Spojených štátoch majú teraz doslova zverený skvalén.“

Čo je znepokojujúce, mnohé z najhlavnejších vakcín, ktoré sú v súčasnosti vyvíjané v Národnom Zdravotníckom Inštitúte (NIH) a jeho spoločníckych firmách obsahujú skvalén v jednom zložení či inom.

Skvalén sa používa v prototypoch vakcín pre HIV, maláriu, herpes, chrípku (vrátane prasacej odrody) a ľudský papillomavirus.

Niektorými z týchto sa plánuje očkovanie po celej planéte a táto možnosť by mala každého vydesiť dostatočne na to, aby odmietol akýkoľvek príkaz alebo lekársky predpis na ich prijatie.

Komentár

Podraz WHO je teraz zameraný na vyprovokovanie masovej hystérie na neexistujúcu hrozbu pre ľudstvo: prasaciu chrípku, ktorá je oveľa miernejšou chrípkou A než tá sezónna.

Takýto politicky vytvorený podvod môže byť spojený s povinnou masovou vakcináciou bez akéhokoľvek lekárskeho dôvodu – avšak pre obrovský osoh korporácií Nového Svetového Poriadku a jeho “vedcov“ – rovnako ako pre globálno-politické účely.

Vakcíny so sebou prinášajú riziko veľmi vážnych komplikácií. V prvom rade, pamätáme sa na Bayerovú kontamináciu výrobkov pre hemofilikov vírusom AIDS a tohtoročnú Baxterovú kontamináciu vakcínu pre sezónnu chrípku smrteľným vírusom vtáčej chrípky.

Existuje tu spojenie s iluminátmi a depopulačným programom svetovej elity v ich snahe o ich vlastné luciferské “božstvo“?

Toto je výňatok z toho, čo som napísal 18. januára 2009: V 90-tych rokoch spustila Svetová Zdravotnícka Organizácia (WHO) kampaň na očkovanie miliónov žien v Nikarague, Mexiku a Filipínach vo veku 15 až 45 rokov, údajne proti tetanu. Vakcínu nedostali muži alebo chlapci!

Jednou katolíckou organizáciou bolo odhalené, že táto tetanová vakcína obsahovala ľudský chorionický gonadotropin alebo hCG, prirodzený hormón, ktorý keď je skombinovaný s tetanovým toxoidným prenášačom, stimuluje protilátky robiace ženu neschopnou udržať tehotenstvo.

Žiadnej z očkovaných žien sa o tomto nepovedalo!

Neskôr vysvitlo, že do toho boli zapletené Rockefellerova Nadácia spolu s Rockefellerovou Populačnou Radou, Svetová Banka (domov pre CGIAR – Rockefellerova organizácia poľnohospodárskej kontroly) a americký Národný Zdravotnícky Inštitút.

Global Research 11 Júna 2009 citoval slová Teda Turnera, ktoré povedal pre Audubon Magazine v roku 1996: “Celková svetová populácia 250 až 300 miliónov ľudí, čiže pokles o nejakých 95% oproti súčasnému stavu, by bol ideálny.“

Motívy za týmto epidemickým podrazom

Musím znovu opakovať, že Bilderbergovci a členovia CFR (Rady pre zahraničné vzťahy), ako napr. Donald Rumsfeld a George Shultz majú podiel v korporácii vyrábajúcej Tamiflu, Gilead, pričom sú v jej rade, Rumsfeld dokonca ako jej predseda v rokoch 1997-2001?

Teraz majú vážny problém: Sezónna H1N1 zmutovala do formy, ktorá odoláva Tamiflu, hoci stále podlieha Relenze.

Takže pre týchto chamtivých šarlatánov Nového Svetového Poriadku je dôležité zveličovať epidémiu prasacej chrípky. Pretože vírus prasacej chrípky podlieha Tamiflu!!! A jeho predaj je teraz na prudkom vzostupe.

WHO teraz odporučí, aby farmaceutické spoločnosti vyrobili vakcínu proti prasacej chrípke.

Vláda USA už zvýšila dostupnosť liekov proti chrípke a poskytla miliardu dolárov na rozvoj novej vakcíny pre prasaciu chrípku. V tomto sú veľké peniaze – a veľké príležitosti spropagovať WHO ako prípadné ministerstvo zdravotníctva vlády Nového Svetového Poriadku!

Rada pre Zahraničné Vzťahy z 12. júna 2009: “To čo sa teraz uplatňuje, je väčší zmysel naliehania na farmaceutický priemysel,“ povedal člen CFR pre Global Health, Laurie Garrett. Ďalej uvádza:

Teraz keď bola vyhlásená epidémia, viac a viac krajín sa zaručí za kúpu vakcíny ak bude dostupná a WHO a Svetová Banka sa zaručia za jej kúpu pre najchudobnejšie krajiny sveta.

The Irish Times z 13. júna 2009: Stálo by to asi 80 miliónov dolárov kúpiť vakcínu proti prasacej chrípke.

Dlho sa predpovedalo, že WHO vyhlási prasaciu chrípku za 6 epidemický stupeň!!

Odvážite sa dať sa očkovať proti neškodnému chrípkovému vírusu – oveľa menej škodlivému než je obyčajná chrípka – pre peniaze a uchopenie moci psychopatov Nového Svetového Poriadku?

Preklad: www.europskenarody.info

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: http://euro-med.dk/?p=9152

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*