Po covid očkovaní hospitalizovali v USA 18 tínedžerov so srdcovými problémami


Print Friendly, PDF & Email

Po covid očkovaní hospitalizovali v USA 18 tínedžerov so srdcovými problémami

(Megan Redshawová, wakingtimes.com) – Týždeň nato, čo americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) oznámilo, že vyšetruje srdcové zápaly u nedávno zaočkovaných mladistvých, nahlásil štát Connecticut 18 nových prípadov srdcových problémov u tínedžerov, ktorí dostali vakcínu proti ochoreniu COVID-19.

Všetkých 18 prípadov viedlo k hospitalizácii – v prevažnej väčšine na niekoľko dní, uviedla stanica NBC Connecticut. Podľa Deirdre Giffordovej, úradujúcej zdravotnej komisárky, nahlásili prípady podávatelia vakcín Connecticutskému ministerstvu verejného zdravotníctva.

Deti postihnuté srdcovými problémami po očkovaní

„Pokiaľ je nám známe, jedna osoba je stále hospitalizovaná,“povedala v pondelok Giffordová. „Ďalších 17 už bolo prepustených a zatiaľ sa im darí dobre.“

Prvým prípadom v Connecticutskej detskej nemocnici bol Gregory, 17-ročný syn Rachel Hattonovej.

„Je to desivé,“ povedala Hattonová.

Jej syn sa tri dni po druhej dávke vakcíny začal sťažovať na silnú bolesť v hrudi. Na štvrtý deň sa to zhoršilo, synovi pribudla aj bolesť chrbta.

Po krvných testoch a röntgene diagnostikovali lekári Gregorymu perikartitídu, zápal tkaniva obaľujúceho srdce, ktorý môže spôsobovať ostrú bolesť v hrudi a ďalšie symptómy.

Napojili ho na monitor srdcovej frekvencie, spravili ďalšie EKG, echokardiogramy.

Ukázalo sa, že ide vlastne o infekčné ochorenie a tak spustili svoju vlastnú sériu krvných testov, v snahe zistiť, či by mohlo byť vyvolané niečím iným, nejakým druhom infekcie, alebo niečím ďalším, napríklad lymskou boreliózou.

Testovali ho na všetko možné a každý jeden z tých testov vyšiel negatívne,“ povedala Hattonová.

Lekári  nevedeli potvrdiť, či je Gregoryho stav spôsobený vakcínou proti ochoreniu COVID-19, no podobné symptómy mali ďalší dvaja pacienti, ktorých prijali do nemocnice predtým.

Hovorca Connecticutskej detskej nemocnice povedal, že sa u pacientov objavila perikartitída aj myokartitída.

Čo je to myokartitída

Myokartitída je zápal srdcového svalu, ktorý môže viesť k srdcovej arytmii a dokonca až k smrti.

Podľa Národnej organizácie pre zriedkavé poruchy môže byť myokartitída dôsledkom infekcií, no „bežnejšie je myokartitída dôsledkom imunitnej reakcie tela na počiatočné poškodenie srdca.“

Podľa lekárov z Kliniky Mayo sa liečba zameriava na príčinu stavu a symptómy, akými sú zlyhanie srdca a dýchavičnosť.

Zbohom vysoký krvný tlak

Podľa Hattonovej je teraz jej syn nezamestnaný, užíva lieky a je napojený na monitor srdcovej frekvencie. Neskôr bude mať ďalšiu magnetickú rezonanciu, aby zistili, či sa jeho stav zlepšil.

„Nespím, pretože… keď počujem, že môj syn kýchne, alebo mám pocit, že lapá po dychu, keď mu cez prestávku volám z práce, znervózniem, lebo neviem, čo ďalšie by sa mohlo prihodiť. V podstate má teraz váźny srdcový stav a je to desivé,“ povedala.

Televízna stanica NBC Connecticut hovorila s rodičmi detí, ktoré dostali svoju prvú dávku vakcíny proti ochoreniu COVID a sú objednané na druhú.

„Nemôžem uveriť tomu, že by vláda naozaj spustila očkovanie, ktoré by negatívne ovplyvnilo zdravie môjho dieťaťa. Takže som stopercentne za očkovanie,“ uviedla Heather Salgadová.

Iní rodičia, napríklad Siobhan Cefarelliová, mali výhrady.

„Jedna vec je, keď dostanem vakcínu ja, ale ak má dostať vakcínu moje dieťa, je svojím spôsobom desivé nevedieť, čo sa stane a nemať o tom vykonaného veľa výskumu.“

Hattonová povedala, že príbeh svojho syna zverejnila preto, lebo chcela upovedomiť rodičov. Napriek slovám lekárov, že ide o zriedkavý stav, Hatttonová vysvetlila, že jej ako zriedakvý nepripadá, keď postihuje jej vlastné dieťa.

CDC vydalo varovanie

CDC nestanovilo, či príčinou uvádzaného srdcového stavu v connecticutských prípadoch sú vakcíny.

Bezpečnostný výbor CDC však 17. mája vydal odporúčanie, varujúce lekárov na hlásenia myokartitídy, ktorá sa zdá objavovať hlavne u adolescentov a mladých dospelých, častejšie u mužov ako u žien, častejšie po druhej dávke a obvykle do štyroch dní po zaočkovaní vakcínami Pfizer či Moderna.

Tlačová tajomníčka Bieleho domu Jen Psakiová v pondelok na tlačovom brífingu povedala, že Bidenova administratíva, napriek hláseným prípadom myokartitídy, bude ďalej radiť mladým ľuďom, aby sa dali zaočkovať.

„Naši zdravotnícki a medicínski experti naďalej oznamujú, že je správny krok, aby sa dvanásť až pätnásťroční dali očkovať, že toto sú obmedzené prípady a že riziká ochorenia na COVID sú aj u ľudí toho veku určite významné,“ dodala Psakiová.

Podľa údajov CDC je miera smrtnosti u adolescentov vo veku 0 až 17 rokov, ktorí dostanú COVID a sú následne hospitalizovaní, 0.7% (len z hospitalizovaných, nie všetkých), pričom mnohí pociťujú buď mierne alebo vôbec žiadne symptómy.

Miera smrtnosti na COVID u všetkých vekových kategórií adolescentov je necelých 0,1%.

Záver

Hoci sa čísla CDC zdajú byť v rozpore s Psakiovej posúdením rizika ochorenia mladých ľudí na COVID, nový výskum naznačuje, že privysoké sú ešte aj čísla CDC. (pozn. redakcie: Mnohé renomované zdroje udávajú smrtnosť Covidu u detí na zanedbateľné zlomky promile).

Ako uviedli The Defender, dve štúdie publikované 19. mája v časopise Hospital Pediatrics zistili, že pediatrické hospitalizácie na COVID sú nadsadené o najmenej 40%, čo naznačuje potenciálne dopady na celonárodné údaje, použité na získanie oprávnenia na očkovanie detí.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Megan Redshawová, Zdroj: wakingtimes.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. CDC je hlava patentovej – medicinálnej mafie – uloženej priamo vo vládnej organizácii – niečo ako štát v štáte, v podstate analógia sociodiverzity Deep State – takže čo akože chcú oni vyšetrovať?! Sami seba?

  • Nejakú činnosť vykazovať musia.

   • To je infantilná odpoveď – „názor“ – idiotizmus! Akože „mafia musí niekomu vykazovať činnosť“?! A kto je ten capo de tutti capi?!
    No – nejakú činnosť musia vykazovať aj colníci aj hasiči. Hasičov ľutujem.

    • infantilné sú len otázky a nie odpovede … položil si infantilnú otázku „takže čo akože chcú oni vyšetrovať?! Sami seba?“

     • To bola filozofická otázka – samozrejme už dávno zodpovedaná. Aj ženy si samé vyšetrujú prsníky – tak prečo by mafia nemohla kontrolovať samu seba, že.

     • Lebo medveď.

  • Je to tiez vaccinova firma,pre zisk na Bradstreet ,Liska dava pozor na sliepky

   • Lyska vodná /čierna/
    http://www.myslivecke-forum.cz/fotografie/2012/fsl/fsl13383.jpg

    Pekný a agresívny vták s dlhými nohami. Lyska čierna sa …
    [Prehľadávať doménu zivot.pluska.sk] https://zivot.pluska.sk/zaujimavosti/polovnici-ich-neradi-strielaju
    Len preto, že mi ktosi kedysi povedal, že lyska čierna je len taká hlúpa vodná sliepka, zanevrel som na ňu. Celý kŕdeľ ma dokázal riadne rozladiť. Lenže všetko je inak. 5 fotografií v galérii. Doslova som ňou pohŕdal, a keď som ju aj niekde videl, zdalo sa mi, že len zavadzia. Lyska čierna, po latinsky Fulica atra, je …

    John – toto len v rámci slovných hračiek, samozrejme som to pochopil ako „urobiť capa záhradníkom“.

    • Keď chceš tak si chápavý.

     • Chlapík v Hornom lieseku – 2 krát vakcinovaný, pretože vozí ľudí, hovorí, že vie, že mu to zmení DNA, ale on už deti mať nebude /cca 60-tnik/, takže to nevadí, ale čo bude s jeho deťmi a vnukmi. ??? Kam mierim?

      Bez ohľadu na to, že ako vyšeptaný 60-tnik tiež deti asi-zrejme mať už nebudem – svoje DNA nedovolím zmeniť žiadnemu židákovi a jeho satanistickému sluhovi – PRETOŽE MOJE DNA JE BOŽIE STVORENIE!

      To na margo kto chápe a kto nechápe.

     • Ale vidím, že to s tebou nejde z kopca keď si zálohu ešte nechávaš „asi-zrejme“?

 2. takže čo nám to včera povedal propagátor povinného očkovania Krčméry na ta3?
  aké video koluje po nete?

  „Hovorí sa o negatívnom vplyve očkovania na pôrodnosť. Myslíte si, že sa dá vyvrátiť takéto podozrenie?,“ opýtal sa moderátor MUDr. Krčméryho.

  „Toto je veľmi dôležitá otázka, tu nejde iba o nás… Otázka vplyvu na genealógiu alebo budeme vedieť až 5 rokov od wuhanského lockdownu. Skôr tieto veci vedieť nebudeme, a budeme sa s tým musieť zmieriť,“ reagoval slovenský vakcinátor.
  video tu: https://www.eurorespekt.sk/vedlajsie-ucinky-vakcin-spozname-az-za-5-rokov-treba-sa-s-tym-zmierit-vyhlasil-krcmery/

  • Tuna v USA 82% zien ma potraty,cau ,vitajte v massivnej Genocide ludstva

  • Lenže to prasa s krtími očkami presne vie čo bude!

   Ja keď pri týchto zmrdoch zavriem oči, tak prežívam orgazmus krutosti ??? Hrabe mi? Začínam sa „radikalizovať“? Svrbia ma gény? Nakŕmime raz za čas Archontov?

 3. Mala som túto noc sen:
  Rodilo sa málo detí a nebolo na dôchodky, tak vláda vymyslela plán-vyhlášku, kde už staručký Mikas s Krčmérym dotiahli to, v čom mali dlhodobú prax. Aby sa zvýšila populácia, tak každý muž, čo mal účet v banke od 25-49 rokov musel darovať spermie raz za pol roka do spermobanky.
  Ženy od 20-40r. sa museli nechať umelo oplodniť, aby to nevyznelo ako znásilňovanie.
  Nie..nebojte sa, bolo to dobrovoľné. Asi tak ako teraz. Malo to len jedinú podmienku, ak ste potrebovali vybrať peniaze z banky, tak…

  Tak som sa ráno zobudila vystrašená, veď z praxe vieme, že do vyhlášky si môžu napísať čo chcú a kedy chcú…z piatka večera na pondelok ráno účinnú.

 4. Ide do tuhého: Na hraničnom priechode Srnie zasahujú Kukláči! “Bijú nás…
  Na hraničnom priechode Srnie ide do tuhého a situáciu prišli ukludniť ťažkoodenci. Muž na socialnej sieti Facebook uverejnil šokujúce video
  “Na hranicnom priechode Srnie nas biju kuklaci. Zdielajte” prosí Slovák.

  Ak očkovacia propaganda ide cez teror a násilie, toto je už trestný čin. Kde je Verona, dúfam, že do pexesa zaradí asj terajšich „našich ľudí“

 5. ROZZÚRENÁ Bittó Cigániková posiela arcibiskupom TVRDÝ ODKAZ: Na toto NEMÁTE PRÁVO!
  Jeho slová rozčúlili politikov! Na národnej púti v Nitre poľský arcibiskup Stanislaw Gadecki (74) svojim pondelkovým prednesom doslova šokoval. Odsúdil ním totiž nielen homosexuálov, ale aj napríklad potraty…………………..

  Podľa Cigánikovej
  nemajú právo sa pliesť do našich životov a ak sa k tomu pridruží aj predstaviteľ cirkvi/polský/, ktorá drakonicky obmedzuje práva žien a netuší čo je tolerancia menšín to je drzosť. a že cirkev sa môže takto organizovať a starať sa do životov ľudí, liezť im do spálne.

  No p. Cigániková
  a vy čo robíte s očkovaním, ako sa staráte do našich životov, ako nám organizujete zásah do tela, aké nátlaky za peniaze robíte. Koľko vynakladáte za reklamu a nútenie do očkovania. To prečo nenecháte na slobodné rozhodnutie jednotlivca.
  Prečo porušujete zákony a ústavu a obmedzujete práva ľudí na cestovanie, na vstupy napr. do reštaurácií, divadiel ap.
  Vy tu idete trúsiť reči o 100%nej ochrane po očkovaní, veď žiadne také štúdium ani nevlastníte.
  Vy tu horšími metódami doslova znásilňujete národ a vy idete niekoho kritizovať?
  Či Vy ste všejediní na to aby ste nám zasahovali do životov? A iní nesmú ani slovne vyjadriť svoj názor?
  Vy ste sa stali tými osobami,čo nám organizujú život a hlavne a má to negatívny dopad aj na duševné zdravie.
  Vy môžete všetko, či vy ste nadľudia, tak sa k nám správate.

  • Bardland Ivan

   toľká starosť o naše zdravie od ľudí, ktorí sú teraz náhodou u koryta, je dojímavá. Až do zúrivosti dokáže vytočiť iný názor našu „ochrankyňu zdravia národa“ . Koľko musí človek dostať alebo čo má sľúbené, aby bola tak zapálená za vec ako Janka Ciganka či Matelko??? Aké termíny im bežia??? Dokedy treba zničiť, čo sa doteraz vybudovalo??

  • No, chovají se k nám jako k dobytku. Jenže, jak to tak sleduji, tak si to zasloužíme. Kde jsou nějaké demonstrace? Kde jsou odvážní muži, kteří brání svou vlast? Všichni se tak strašně bojí nemoci. Je pravda, že jsou tajné zbraně, podprahové vysílání. Ale proč my tady jsme ku.va normální? Aspoň si to myslím.

   • Lebo ideš ako inkarnovaná duša podľa vlastného scenára. Už tam „hore“ sme vedeli, načo a do čoho ideme sem.

 6. Na infovojne si pozrite video v zostrihu ako sa v ktorom období
  KRČMÉRY ROZPORUPLNE vyjadruje ku covidu.

  Tak tu je jasný dôkaz ako sme klamaní. Myslím, že hlavní vodcovia štátov sú dobre zaplatení za tento marazmus a preto našli poslušných, tiež však za výhody, aby
  zmenili rétoriku a hustili do občanov to čo im vyhovuje a nie PRAVDU!!! Preto sa dnes Krčméry vyjadruje, že sa hodlá vysťahovať do zahraničia, lebo vie kde je pravda. Však eurká nazhromaždil, to bežný starší občan o živote inde nemôže ani snívať, ale pre neho to bude jednoduchá záležitosť, NIE VŚAK VO SVEDOMÍ, to ho bude tlačiť do konca života.

  Ale čas je lekár, sudca a dúfame, že aj spravodlivosť!!!!!!!!

  https://www.infovojna.sk/article/video-zostrih-lzi-polopravd-a-nazorovych-obratov-profesora-krcmeryho-ohladom-covid-19-jeho-delta-mutacie-ockovania-nosenia-rusok-ci-liecby-koronavirusu

 7. Ústavný súd vo svojom šokujúcom rozhodnutí odmietol umožniť občanom Slovenska konanie referenda o predčasných voľbách
  Minister financií Igor Matovič nesúhlasí s tým, že sa prezidentka Zuzana Čaputová obrátila na Ústavný súd kvôli referendu o predčasných voľbách. Konanie hlavy štátu považuje za zlomyseľné. Reagoval tak na rozhodnutie Ústavného súdu, podľa ktorého nie je navrhovaná referendová otázku v súlade s Ústavou.

  „Ak by podpisy za konanie referenda vyzbierala jej progresívna skupinka, ani by ju len nenapadlo dávať možnosť Ústavnému súdu referendum zablokovať,“ vyjadril sa Matovič na sociálnej sieti.

  Matovič označil prezidentku za „jej majestát“ a tvrdí, že pohŕda ľuďmi, ktorí zbierali podpisy. Podľa neho Čaputová okradla ľudí o ich právo vyjadriť sa.

  Je toto úprimné? Neverím. A čo bude ďalej zmení sa ešte aj to, že stopnú opozíciu a zabetónujú sa tu aj v ďaľších voľbách? Smutné časy nastali Slovensku.

  Dúfame, že aj prezidentka je v paláci posledný krát, takú chybu už neurobíme!!!!!!“

  Epidemiologička Bražinová v ďalšej fáze vakcinačnej propagandy straší, že ľudia s delta mutáciou okamžite nakazia nezaočkovaných,
  No a ešte aj takéto „nešťastné odborníčky“budeme naďalej musieť strpieť.

  A kedy si potom budeme môcť zaspievať túto pieseň?

  Bože čos ráčil slovenskému ľudu
  po tomto ťažkom utrpení,
  láskavo vrátiť slobodnú zas hrudu
  aby žil na nej jarma pozbavený.
  Kedy, kedy???????????????

  • alebo… Zaočkovaní sa ako prví nakazia delta mutáciou. Lenže dostanú nádchu, s ktorou budú behať po autobusoch do roboty.

 8. Jednoduchá

  …všetci ,,tí hore“ – prezidentka, Matovič, Krčméry, Cigániková a kopec im podobným veľmi dobre vedia, ako to v skutočnosti vlastne je avšak všetci budú tvrdiť len to, čo majú z EÚ dovolené, resp.nariadené…oni sami dobre vedia, prečo to tak robia, no to vieme aj my…zrejme však už nevedia, že každý skutok ,,nachádza svoju odozvu“, vracia sa nielen dobrá, ale aj tá zlá, presne podľa tých našich skutkov…toto zrejme už nevedia, či nechcú vedieť ?….stále verím, že ten ,,scenár koronacirkusu“ sa bude čoraz viac strácať a to ,,dobro sa nakoniec presadí“….

  • Nedajme sa stiahnuť do negatívnych/nízkych vibrácií !!

   • Sme vo vojne a tak nám negatívne vibrácie nesmú brániť v našej obrane! Vibrácie vyriešime potom. Tak tu ku.va nekážte nejaké náboženstvo vibrácií!

Pridajte komentár

*