Nechcete mRNA vakcínu? Vedci z Yale vás plánujú nútene zaočkovať pomocou aerosólovej vakcíny


Print Friendly, PDF & Email

Nechcete mRNA vakcínu? Vedci z Yale vás plánujú nútene zaočkovať pomocou aerosólovej vakcíny

(Ethan Huff, Natural News) Výskumníci z Univerzity v Yale pracujú na novom spôsobe očkovania ľudí pomocou aerosólov. To znamená, že nebudú potrebné žiadne ihly ani striekačky.

Tvrdí sa, že takzvaný „Air Vax“ už bol vyvinutý, čo umožní šialeným vedcom doručovať mRNA materiál do tela ľudí skôr cez pľúca než cez ramená.

mRNA v Air Vaxe je zapuzdrená do polymérnych nanočastíc. Po štúdii na myšiach výskumníci vyhlásili, že tento „nový spôsob podávania by mohol radikálne zmeniť spôsob očkovania ľudí“.

V oblastiach sveta, ktoré sú odľahlé, ako aj u ľudí, ktorí sa boja ihiel alebo očkovanie odmietajú, Air Vax zvládne prácu bez ihly a striekačky, čo umožňí väčšie pokrytie vakcínou.

„Schopnosť efektívne dodávať mRNA do pľúc by mala uplatnenie vo vývoji vakcín, génových terapií a ďalších aplikácií,“ vysvetľuje článok a dodáva, „že takéto podávanie mRNA možno dosiahnuť zapuzdrením mRNA do optimalizovanej polyamínovej koester-polyplexy nanočastice.“

(Súvisiace: Plne zaočkovaní šíria obsah vakcín prostredníctvom aerosólu na neočkovaných.)

Zasiahnu čoskoro svet mRNA chemtrailsy?

Bunkový a molekulárny fyziológ Mark Saltzman viedol výskum, ktorého sa mnohí obávajú, pretože umožní rozprašovanie vakcín na obyvateľstvo vzduchom aj bez ich súhlasu.

Zatiaľ čo tradičná metóda ihly a striekačky vyžaduje, aby si osoba vyhrnula rukáv a nechala sa zaočkovať, aerosólové mRNA vakcíny možno jednoducho rozprášiť do vzduchu podľa ľubovôle. Ktokoľvek nablízku to potom vdýchne, aj nevedomky.

V štúdii na myšiach dostali hlodavce dve intranazálne dávky nanočastíc nesúcich polyplexy mRNA z koronavírusu SARS-CoV-2, známe tiež ako PACE, ktorý je opísaný ako „biokompatibilný a vysoko prispôsobiteľný polymér“.

Saltzman predtým viedol štúdiu využívajúcu systém „prime and spike“ na podanie covidových vakcín. Ten človek skutočne chce, aby ľudia za každú cenu dostali covidvé vakcíny injekčne alebo, aby ich vdýchli. Táto metóda zahŕňa injekciu aj sprej s obsahom proteínov do nosa.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Vo svojej najnovšej štúdii Saltzman zistil, že injekčná časť je možno zbytočná, ak sa do nosovej dutiny človeka namiesto toho môže vstreknúť dostatok nanočastíc naplnených mRNA – samozrejme na „ochranu“ pred covidom.

„V novej správe sa nenachádza žiadna intramuskulárna injekcia,“ chváli sa Saltzman.

„Práve sme podali dve dávky, základnú a posilňujúcu, intranazálne a dosiahli sme silnú imunitnú odpoveď. Tiež sme ukázali, že vo všeobecnosti môžete takto podávať rôzne druhy mRNA.

Nie je to teda dobré len pre vakcínu, ale potenciálne využiteľné aj pre terapie úpravy génov či terapie náhrady génov pri ochoreniach, ako je cystická fibróza. Použili sme príklad s vakcínou, aby sme ukázali, že to funguje a zároveň otvára dvere všetkým týmto druhom terapií.“

Ak bude Saltzmanov vynález schválený – čo je viac než pravdepodobné, pretože nikto proti nemu nevystupuje – potom nie je vylúčené, že jedného dňa v blízkej budúcnosti uvidíme chemtrailsy plné mRNA nanočastíc a hrotových proteínov vypúšťaných z lietadiel nad celými mestami.

Táto metóda by umožnila masové očkovanie obyvateľstva bez toho, aby bolo potrebné podávať injekciu každému jednotlivo. Ide o rovnaký typ orálnej „nanovakcíny“, ktorý sa teraz používa na krevety a iné morské plody a hospodárske zvieratá, ktoré sú v súčasnosti očkované proti covidu.

Saltzmanovci z celého sveta sú posadnutí očkovaním a sprejovaním všetkých mRNA materiálom, pretože tvrdia, že to vraj zabráni šíreniu vírusu a ochoreniu na Covid-19.

Záver

„Keď poskladáte kúsky skladačky dohromady, vznikne vám znepokojivý obraz,“ varuje alternatívny lekár Joseph Mercola ohľadne toho, kam to všetko smeruje.

Akonáhle sa vakcíny dostanú do vzduchu, nebude existovať žiadny spôsob, ako im uniknúť. Viac sa dozviete na stránke Genocide.news.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Akonáhle sa vakcíny dostanú do vzduchu, nebude existovať žiadny spôsob, ako im uniknúť“ – koniec citácie z článku.

  Pozn.: Akurát sa jedná o to, že táto vzdušná vakcínka bude – okrem cieľovej skupiny oviec – zasahovať aj tzv. – ICH – ľudí, t.j. všetkých poslušných psov v štátnych a verejných funkciách, neziskovkách, slúžiacich globalistickým a iným satanistickým parazitickým elitám, progresívnych i ostatných liberálov, 40 tis. ľudí pracujúcich priamo pre Brusselský fašizmus, státisíce židov a detičky všetkých týchto „chránencov“ , milióny migrošov, žijúcich a putujúcich po celej EÚ, ktorí v r. 2021 vedome – NAJMENEJ – podliehali tlakom na vakcináciu zo strany štátneho a nadnárodného teroru z WHO..

  P.S. Majú to nejakým spôsobom ošetrené, alebo sa riadia tézou (viď odkaz), že najnebezpečnejšie plemeno na svete je – človek (ktorého treba „práškovacím“ lietadlom – deratizovať, ako otravný hmyz?

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=288022700473418&set=p.288022700473418&type=3&locale=sk_SK

   • Vela ludi uz nepouziva facebook a ani tam nechodi, takze vase odkazy su tu asi tak na dve veci … Je tak tazke skopirovat aspon cast informacii a sem ich pridat?

    • Pre zhypnotizovaných áno! Jede jede mašinka! Tak si naskoč! Už dávno som sa vyjadroval k diskutérom, ktorí sem doslova jebnú link na You Tube a mám si ho automaticky pozrieť, lenže takto automaticky fungujú len tí zhypnotizovaní. Y.T. odo mňa AUTOMATICKY vyťaduje tanečky, takže drbem na takéto odkazy. Tam kde si odôvodnene chcem pozrieť video – použijem službu YOUT a stiahnem si to – ale k tomu ku.va musí byť aj popiska k videu! Takže nasrať!

  • ajša – to právě vyřeší i ty, co nařizovali očkování, testy,…

   jožin z bažin
   https://www.youtube.com/watch?v=FuOhQZP821o
   existuje i verze od zpěvačky lady dens, až tu verzi najdu vložím ji sem

  • Spôsob existuje – ten babtistický – že sa mentálne aj duchovne nastavíš na odmietnutie jedu. Má to zádrhel – ten jed si musíš uvedomovať. Pred rokmi som v panike z chemtrails žral kvantá kurkumy – ale potom som si povedal, že na ten jed jebem, lebo keby nie – budem ho mať stále v hlave! Teda – je určite dôležité informovať ľudí o tých sračkách z neba, a zároveň sa nastaviť tak, že serieme na ne. Samozrejme odtiaľ potiaľ – až na pár bobuliek – už si nedovolím zjesť neumyté hrozno, hoci ho nestriekam. Všetko čo konzumujeme prechádza naším tráviacim traktom a tak, ako aj žalúdok nedokáže stráviť niečo z nejakých dôvodov a radšej to vyvráti – aj my nevpustíme do krvného riečišťa tie ich jedy a nanotechnológie. Ale nesmieme byť zhypnotizovaní!

   • Maroš velmi s Váma souhlasím. Mentálně i duchovně odmítat všechny jedy. Tělo se tak samo ativizuje proti nim.Dělám to a zároveň i v duchu se napojuju na orgány těla i obrazně, představuju si je zdravé a dávám neustále myšlenkově impuls k regeneraci. Zároveň dbám,abych měl dostatek vitamínů,piju bylinné čaje,které sám sbírám,nebo i pěstuju. Nyní mám v zásobě vlastní a piju z ,,Artemisia annua „-pelyněk roční (sladký ),velmi dobrá bylina,číňanka která ho znovuobjevila a odzkoušela i laboratorně po několik let, za výzkum této byliny dostala v r.2015 nobelovou cenu.V německu se pěstuje ve velkém,ničí viry,bakterie a silně omezuje rakovinu,němečtí onkologové pomocí této byliny a spolu s podaváním železa likvidují např. rakovinu prsu během krátké doby a to 100 %. Nezapomínám ani na léčivé ůčinky hub,sbírám i mladé choroše z bříz, krájím na kostičky,suším,tyto pak vařím a nakonec přidávám i byliny. To chemtralis je velkým podrazem na lidi a tak je opravdu potřeba bránit se i mentálně a duchovně,kdy buňky dostávají neustále impuls k regeneraci,myslím,že máme v sobě nějaký kod a ochranu,kterou každý člověk takto zapíná,ono to pak funguje.Taky samotný les a pití zdravé vody ze studánek z nitra země pomáhá.Slyšel jsem dokonce,že nejhorší zrůdy a černí mágové nedokáží žít ani se pohybovat v lese,les přímo nenávidí.Prof.Staněk taky říká,jak chtějí co nejvíce lesů pokácet a zničit. Ve vzduchu je taky obrovské množ.svinstva. Dělal jsem si letos sirupy z hroznů,několikkrát jsem je myl,poprvé s přidáním octa,ta voda po umytí byla příšerná, samý maras .

    • Marek Košice

     To najjednoduchšie (nulvé časové a finančné náklady, nulová fyzická námaha – ak človek nemá ochrnutú tvár) PRE ZDRAVIE JE PERMANENTNE SA USMIEVAŤ (kľudne si to vyvolávať „umelo“) a často sa smiať (kľudne si to vyvolávať „umelo“)….Vieš čo je irónia? Aj keď by si o tom prečítalo milión ľudí a polovicu (500 000) by to zaujalo, praktizovať pravidelne a dlhodobo to bude pár desiatok, AK VôBEC…………. 😀 😀 😀
     LEBO MATRIX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Ten pelyněk si pěstuji také.Letost jsem ho dal do filiovníku s rajčaty.Bylinné čaje jsem měla moc ráda,ale poslední dva roky je už nepijí .Nechutnají mi .A to jsem si to stím sprejováním nedávala dohromady. Ještě tak kořenové drogy .
     Březovníky jsem si také nasbírala a nasušila.Je dobré vzít si kousek ráno nalačno a cucat.

 2. blbej vesnican

  1-to pak budou dychat i elity 😀
  2-je to malo ucinne a pak by to trvalo dlouho 😀
  3-kolik vakciny by skoncilo v prirode a co by to sni udelalo
  4-staci par vajec a je po vakcine a to neni jedina vec kterou celou tu legraci zrusite
  5- proc by tedy existovaly 3 sarze vakcin? Kdyz pak budou bez kontroly sypat vsem jednu na hlavu?
  6- prestante platit dane a politici budou na mezine.
  7-demonstovat muzete ale oni vas udemonstruji k smrti tak ze by to chtelo defenestraci nez demonstraci 😀

  • Možno to nebudú sypať všade, ale len na cieľové populácie. A možno sa zasvätená „elita“ v čase sypania odtiaľ odsťahuje a po týžni, keď sa „prach“ usadí a rozloží, vráti späť.

   • oldmarxista pamprlik

    ved citajte co napisal maros staci ked sa mentalne naladia na odmietnutie a uz to na nich nezabera. strng brng to je ono

 3. Omnoho „kvalitnejšie“ je, keď zasejete strach, mylnú informáciu ktorú, pokiaľ človek zoberie, ako pravdivú, tak ho viac poškodí, ako samotná akože nejaká sranda.

  O čom nemajú ľudia vedieť. Že myšlienka je tvorivý element. Ale aj akože negatívna. Na druhej strane, ak by ľudia dosiahli tohto poznania, ale nebudú mať etiku a patričnú duchovnú kvalitu, bude sa diať, to čo sa vlastne teraz aj deje, akurát omnoho rýchlejšie a deštruktívnejšie. Geniálne vymyslené, ako sa tu už furt opakujem.

  Takže ak niekto harmonizuje s Najvyššou kvalitou, alebo sa aspoň o to snaží , môžu mu akurát tak fúkať práškový cukor viete kde ! O tom je tá sila Poznania. To sa potom dejú také srandy, že sa rozum zastavuje…

  To že pôjdem z tejto, ako to nazvala jedna milá vedomá bytôstka, „požehnanej žumpy“, to je jasné, ale ako prežijem deň, ktorý je dnes, si môžem do značnej miery nastaviť ja sám.

  Ak to aj napráškajú, tak to chu-ji napráškujú aj na seba, ako bolo už spomenuté,čo by ma ani tak neprekvapilo, lebo majú v hlavách nas-rané dosť asi. Ale „alchymická červená síra“ to dosť znefunkční, takže kľud.

  A hra pobeží, presne ako má a všetci spoločensky neprospešní paraziti, keď raz nebude čo, prídu presne pred naše dvere a ponúknu nám svoj futbalový výkon, alebo reklamu, alebo vedecký objav za kus chleba…

  https://www.youtube.com/watch?v=45r-Oeasqfs

  …alebo „dójdu“ aj s tými, čo majú pomáhať a chrániť, lebo aj tí nebudú mať čo žrať a silou nás vyžerú a keď vyžerú všetko, tak budú musieť nakoniec začať niečo užitočné na prežitie činiť. X variánt na pochopenie ako sa naučiť, čo treba.

  Alebo sa ľudia spamätajú a dohodnú ( čo pochybujem dosť) a zvolia si troška iných správcov spoločného priestoru a dopadne to troška inak…no šak uvidíme, veď je to hra.

  https://www.youtube.com/watch?v=oQ7aDCgYmK4

  Zem, planéta 0, tento variant výučby. Na atóm presne a dokonale. Kto chce, môže zostať, kto chce, môže sa posunúť…

 4. Ale veď použitie takých vakcín je vyhlásením vojny! Treba tomu zabrániť!

 5. svatoslav butora

  Posadnutosť „očkovaním“ je posadnutosť mocou. Majú to v ich hlavách popletené ako agenti „západnej nadradenosti“ v nimi riadenej globálnej psychiatrickej base. Tá univerzita v Yale sa okrem iného vyznačuje špeciálnym rádoby kresťanským zázemím.

 6. Jedna vec je tráviť človeka priamo a druhá vec je tráviť jeho životné prostredie aby ho nemohlo podporovať. Ale životné prostredie nieje len to čo vidíme okom. Stromy, obloha, láva, oceány – ich život, pohyb a premena sa nedejú samy od seba .V ovzduší žijú vzdušné vedomé inteligentné bytosti, vo vode vodné, v ohni bytosti ohňa a na zemi zemské bytosti. To, že ich už väčšinou ľudské oko nevidí je neznamená, že neexistujú. Ich počet, činnosť a systém v ktorom fungujú – je omnoho rušnejší, masívnejší a dokonalejší než vedomá či nevedomá činnosť ľudí na jednotlivých planétach. Ich činnosť je pod priamym riadením Stvoritela – Zdroja Života. To oni vystavili Vesmír, udržujú jeho funkčnosť vo všetkých smeroch až do bodu kedy ho podľa plánu Stvoritela rozoberú a potom znova vystavajú k jemu predurčenému účelu.
  To oni – je ich veľa druhov – brané podľa ich činnosti – udržujú všetok život prírody Zeme, celú masu Zeme vrátane všetkých jej energetických tiel – obalov – svetov.
  Bez ich presnej a dokonalej činnosti by sa vesmír rozpadol na márne kúsky vrátane tiel ľudí, zvierat proste všetkých foriem života kozmického. Ale to sa nikdy nestane, nikdy ich presná činnosť neustane – od začiatku života vesmíru až do jeho konca.
  Ich činnosť na Zemi – činnosť bytostí prírody – činnosť prírody – jej vplyv na život človeka na Zemi je vždy kladný, ozdravný, podporujúci, udržujúci, naprávajúci.
  Tzv. Globalisti a ich poskoci – elity = degeneráti bojujú proti bytostiam prírody – prírode aby medzi ňu a človeka postavili umelú stenu, aby človeka odrezali od pôsobenia prírody. Toto sa dialo už v období bioenergetickej civilizácie Atlantídy, kedy tedahšia elita energetickými zbraňami bojovala vedome proti bytostiam prírody a jej Vládcom aby tak ľudstvu odobrala/blokovala jej podporujúce žiarenia.
  Dnešná civilizácia je iná ako predchádzajúce bioenergetické – je technologická – technogénna – je to Bohom daná náhradná cesta vývoja, posledná šanca pre ľudstvo a v tomto technogénnom prostredí majú Globalisti/energetickí paraziti (inkarnovaní v telách alebo žijúci v biopoli Zeme) viac práce ako v bioenergetickom prostredí – musia prekonávať väčšiu bariéru hmoty a jej vlastností aby sa dostali k človeku, k jeho telu, mysli a vôli. Musia ísť akoby z opačnej strany – rôzne zvonka upravovať/otravovať prírodu a blokovať/odoberať jej podporné žiarenia ľuďom. Im táto dnešná techogénna civilizácia nesedí, v takomto prostredí nemôžu pôsobiť priamo – informačné technológie umožňujú akoby prerušiť ich priamy vplyv na ľudí, ťažké hmotné prostredie Zeme dáva ľuďom istý čas a možnosť precítiť a v sebe spracovať prichádzajúce energetické vplyvy – myšlienky.
  Preto sa všemožne snažia ukončiť technologický pokrok, zastaviť zrýchľujúci sa obeh informácií medzi ľuďmi a tiež celé technologické prostredie využiť/zneužiť – uzamknúť ľudstvo v digitálnom koncentráku ako jedného z krokov na ceste späť do biogénnej existencie.
  Inak chemteails, chemizovanie prírody vrátane tiel ľudí, frekvenčné zariadenia a pod.
  nie sú len o fyzickom ničení ľudí ale má to omnoho väčšiu dôležitosť pre Globálnych parazitov – tak ako pri posadnutí človeka cudzím duchom kedy je pôvodná duša vytlačená a nemôže sa slobodne prejavovať tak podobne to vyzerá keď ľudia znečisťujú prírodu – blokujú/zatieňujú jej žiarenia pričom v znečistenom priestore – i keď len na chvíľu sa nachádzajú/prežívajú všemožné negatívne formy života. Trebárs v takom cigaretovom dyme, v dyme z horiaceho plastu a vôbec zo všetkého chemicky upraveného, ktoré horí.
  Tiež vo vydýhanej miestnosti, v zasmogovanom meste, vo výparoch v továrňach (intenzita záleží na technológii spracovania). Takže chemické znečistenie prírody vrátane tiel ľudí je aj energetické znečistenie. A veľká téma v tomto ohľade je chemtrail – nad nami a medzi nami v znečistenom ovzduší sa nachádza nepredstaviteľné rôznorodý negatívny energetický mix, ktorý sa tam usadil len vďaka znečisteniu prírody. A tento mix energeticky pôsobí na ľudí – na ich myseľ a telo a zároveň blokuje podporný vplyv prírody, ktorý sa nedá ničím nahradiť. Ďalšia vec je, že také množstvo energetického odpadu – parazitov a padlých duší by na ľudí energeticky Zemi nemohlo pôsobiť lebo by sa do tiel ani počtom nedokázali inkarnovat. A práve obrovské znečistenie prírody umožňuje takýto vplyv parazitov. Takže chemizacia, nanotechnológie, frekvenčné zbrane ( trebars aj mikrovlnka či drôtové slúchadlá napojené na mobil s aktívnou SIM) nie sú len o vonkajšom poškodzovaní človeka na tele alebo na mysli ale aj o tom aké prostredie vytvárajú – aké entity sa môžu doslova „zadarmo“ k človeku dostať aby mu škodili (a hlavne bez toho aby si to vôbec uvedomil).
  Taká čistá voda VS balená voda, milión druhov limonád, mestská voda,alkohol – ide o to čo v tom vlastne všetko žije a ovplyvňuje nás.

  • Israismael

   Tu by som ťa len doplnil ACHNATON , o tých bytostnych…. ľudia o nich takmer nič nevedia ,pretože je to pre ľudstvo len sféra rozprávok ..čo človek nevidí hrubohmotnym orgánom(očami),tak to podľa nich nemôže existovať ..
   Ale to doplnenie :
   Tu stavbu vesmíru( napr.planet),vykonávajú takzvaný Veľkí Bytostni…Nejdem tu písať o ich činnosti ako to tvoria a spájajú kozmickú hmotu vo sférach do foriem , ani o veľkosti sa nejdem zmierňovať ,pretože to su tzv Obri z Valhaly ,z Olympu ,kde vládcom a kráľom je skutočne živý a veľký Zeus(nie je bohom ako sa to traduje), ale nie je ani taký ako v rozprávkach ,ako sa to traduje na Zemi ..
   Tzv mali Bytostni sú iný druh a to odstiepeny/zrodeny/ od Veľkých Bytostnych a oni sa musia najskôr vyvíjať podobne ako ľudský duch , človeka aby mohli potom tvoriť v blízkosti človeka ..Teda aby mohli tvoriť i keď pre nás neviditeľne v štyroch zivloch na Zemi .
   Pre pochopenie napr taký elf rastlín ,svojim vyžarovaním tvorí púčky ,aby presne v danú chvíľu mohli mať steblá kvietkov,rastlín a pod lístky a následne v presný čas kvety a následne potom semená podľa zákona prírody ..Si myslíte že to koduje slnko ,vietor , či čarodej ,či len tak sa vytvorí puk na byli ?..Všetko má svoju zákonitosť a sú v Tom aj ,,ruky,, bytostnych,len o nich človek nevie ,lebo nechce vziať do ruky knihu a dielo Ducha Pravdy,ktorého avizoval Ježiš aby sa dozvedeli všetku Pravdu ,nielen o bytostnych pomocnikoch ,ale o všetkom vo stvorení ,stavbu stvorenia , o bytostiach žijúcich v jednotlivých oblastiach ,sférach ,i o tých Rajskych oblastiach a pod .

   • Ešte mi vysvetlite, ako funguje batéria bez anódy a katódy. Achnaton bez israesmaela. Ten váš modus operandi stereotyp je otravný. A osobne si myslím, že ste obaja zhypnotizovaní.

    • Israismael

     Prečo reagujes na to v com si absolútne neznaly a neinformovany. Bud rad ze máš info, ale TY to info zhadzuješ ako nejakú handru, len preto ze ti to neberie rozum, ze ideš podľa starých tradícii, a neskumas nové.. Ved už som x krát písal co povedal Ježiš, ze keď príde On Duch Pravdy tak vás ľudstvo uvedie do všetkej Pravdy… Co myslíš ako sa to mohlo stať a stalo?… .. Raz ta to bude mrzieť, keď príde čas, ze si napádali niečo čo si nemal.. ..Ja si tu nedávam námahu a iste ani Achnaton niečo písať preto, aby som sa ja i on strapnoval blbostami ako sa to tebe zda.. Nie sú to blbosti, ved čoskoro už príde čas keď sa to ľudstvo dozvie..Bud sa ľudia naučia ako to je s Pravdou alebo zahynú naveky… Toto nie je moja úvaha, ze Pravda a zahynutie naveky, co sa rovná tzv druhej smrti(treba vedieť co to znamená ta druha smrť a nikdy viac by ti nebolo do smiechu )…. ver mi ze nie!! .Uz nebudú môcť byť strpení ľudia v novom svete, v tzv tisicrocnej svetovej ríši mieru, aby sa po vykonanej očiste ktorá práve prebieha a pomaly bude končiť opäť vnasala neharmonia do života medzi ludi … Toto už nepôjde, tomu bude koniec.. . A toto je príkaz pre Zem z Najvyššieho,, poschodia“, len ty a veľká väčšina ľudí sa k tomu nedostala… Sa smeješ ze práve ja som sa dostal k tomu a Achnaton?.. Kľudne sa smej aj naďalej…. Môj názor už poznáš dlhodobo na tvoje poznámky.. Ale ver ze ja sa na teba nehnevám akurát že ťa môžem len ľutovať ze zahadzujes možnosť niečo spoznať v Slove, a navyše svojimi poznámkami bránis k poznaniu iným, ze to zhadzujes aj pred inými , lebo ľudia to aj tak preberú po tebe , aj keď každý má svoju slobodnú vôľu…
     Radsej pouvazuj nad sebou a nech ti pomôžu slová tejto pesničky, ktorú sledujú a počúvajú aj naši mladí ľudia na Slovensku a za 2 mes ju videlo skoro milión ľudí… Uvažuj co sa spieva tu, skutočne pouvazuj ale aj všetci ľudkovia, ktorí si to vypočujú nielen ty :
     https://m.youtube.com/watch?v=halQgkaN0F8&pp=ygUQYm96ZSB2eXNsaXMgbmFzIA%3D%3D

     • Israismael

      Ešte jedna poznámka :
      Temno na Zemi bude víťaziť dovtedy kým sa ľudia nedozvedia Pravdu so svetami nad Zemou, so stvorením a stavbou stvorenia, kým sa ľudia nedozvedia o tom ako funguje ľudský rozum v spojení s predným a zadným mozogom .. Predný mozog je totiž príčina toho ze nefunguje správne ľudský duch a to ma za následok pád ľudí do dedičného hriechu (už malé deti sa rodia dlhodobo s veľkým mozgom, v dávnych dobách boli oba mozgy rovnako veľké a preto aj ľudia omnoho viac duchovní ako dnes)… a to je príčina všetkeho zla, nakoľko predný mozog vytvorí len pozemské formy a často vyformujeme v myslení aj vraždy, vojny, nenávisť a pod … Predný mozog človeka je veľký lebo je prepestovaný učením len o pozemskych podnetoch a veciach , on nemôže vziať info z duchovna, pretože na to je uspôsobený malý mozog a ten majú žiaľ ľudia zakrpateny bez aktivity … A že zadný mozog zakrpatel a preto sa aj nazýva malým, lebo ľudia ho netrenuju v spoznávani informácií z hora!!! a on zadný mozog je anténa na príjem z duchovného vyššieho sveta . Kto nemôže ovládať zadný mozog,ktorý je dnes u ľudí v absolútnej nečinnosti, tak ostáva len na kapacite predného mozgu a nemôže nikdy pochopiť vysoke Poznanie a Pravdy a ani nehľadá informácie ktoré by zachránili temnotou ťažko postihnutého ľudského ducha .. Tak je to!!!
      Ja sem dávam veci ktoré musí vedieť človek vo všetkej Pravde, ak chce prejsť svojim vlastným súdom, a nie počúvať v nedeľu v dome pri ceste (kostole) prázdne reči kňazov ktorí predcitavaju z biblie texty bez vysvetlenia a ľudia ničomu v tých laviciach v kostoloch nerozumejú..popritom som sám katolík, ale nie SLEPÝ, lebo slepá viera je široká cesta do skazy a zatratenia.. Poznám oveľa viac než farár ale nikdy sa tým nenavysujem nad druhými a pod.. Ak to napíšem ze mam tisíc násobne viac vedomia a Poznania , tak to je pravda a nie vyvysovanie sa …. preskúmal som za 30 rokov vlastným duchom toho až až MAROSKO. Tebe sa ale nechce zaťať do Pravdy, a popravde Pan Najvyšší ti to zatiaľ neumožní pre tvoje vnútro dostať sa k Najvyššiemu dielu na Zemi od Ducha Pravdy, žijúceho na Zemi od 1875-1941(niečo ako biblia, ale ta kniha Vo svetle Pravdy je už očistene od nepravd, ktoré vnieslo temno do biblie za tie tisícročia ) , a ešte raz ti pripomínam, ze spomínal ho sám Ježiš ze príde na konci Veku v ktorom sme práve…. bol, prišiel poučil nás podobne ako Ježiš.. Rozdiel je len v tom ze Ježiš Slovo hovoril, Imanuel Abdrushin ho spísal.. Bol človekom ako Ježiš, obaja narodený na Zem s božím duchom.. … Ze to vie malo ludi opäť je to len zlyhanie ľudí na Zemi ako za čias Ježiša … Odkiaľ by som asi mal také inforancie, ktoré občas sem napíšem ? TY nemôžeš asi spoznať Pravdu lebo by ta možno príliz zhodila z veľkej výšky na zem a pád by musel byť katastrofálny.. . Preto sa povie ze keď slepý vedie slepého obaja spadnú do jamy.. A to je Pravda veru..

    • Marek Košice

     Maroš, a ty nie si zhypnotizovaný tým, že pravidelne „strieľaš náboje“ úplne zbytočne? Aký racionálny dôvod to má? Žiaden. Prečo to teda robíš? Si zhypnotizovaný. V tom prípade teda nekritizuj Israismaela a Achnatona.

    • Marosko ,su to dvaja nabozenski fanatici a narusuju tuna harmoniu

     • Israismael

      Vies aj povedať že z akeho fanatickeho náboženstva to máme byť podľa teba ?..nože to prezrad tu citajucim ..ty ,,nebeská,, harmónia John..

 7. Je moznost uniknut, tym ze pouzijeme silu nasich myslienok, nase myslienky maju obrovsku silu,ak budeme pozitivne mysliet a budeme si predstavovat krasny svet a zivot mözeme dosiahnut ze ti zloduchovia nad nami nezvitazia. Bolo by dobre keby portal badatel ukazal ludom, obyvatelom krasneho Slovenska ako pouzit silu myslienok na to, aby bol nas zivot krasny a zaujimavy.Pozrite si na YouTube videa od Gregga Brandena a Luise Hay.Alebo sa zaobereite Jogou ajej filosofiou. Samozrejme len ak chcete hladat inu cestu ako cestu strachu a zloby.
  Posielam Vam vsetkym lasku a svetlo.

 8. Lidé se probouzejí, proto je pro „elitu“ životu nebezpečné aby lidé pochopili, že jsou nedílnou součástí Universa, které funguje na energetickém principu. Tak „elity“ mají už jen jedinou možnost, lidi od energie Universa odpojit. Proto to šílení včetně kontaminace – RNA má modifikovat DNA lidi, proti jejich vůli, (RNA vakcíny obsahují Nanoroboty, kteří mají modifikaci realizovat) na kyborgy. To je cíl, očkovací fantasmagorie je jenom zástěrka,

  • Israismael

   Prečo to asi robia?.. No preto aby sa ľudia nedostali k informáciám, ze kde sa nachádza temnota sveta, aby sa čo najmenej ľudí prebudillo, a aby sa nezačal rozplývat a rozpadávat ich temný princíp v tomto svete… Preto začínajú byť ľudia nebezpečný pre nich, lebo začínajú spoznávať mnohé pravdy a potrebujú ich preto ovládať na svoj obraz, aby sa ešte oddialila ich skaza .. O to tu ide.. Oni veľmi dobre vedia ze sa blíži ich koniec, poznajú totiž Proroctvá …Oni vedia, ze je tu očista na Zemi a všetky tie ich temne vlákna osudu sa roztrhaju na márne kúsky a skončia… Aj s ich pánom(asi vieš o koho sa jedna) , a aj s ľuďmi im prisluhujucimi….. Nebudú môcť prežiť DEŇ, keď príde na Túto Zem a planétu Spravodlivosť v Poslednom Súde..

   • Israismael

    To čo som napísal kúsok vyššie teraz, platí aj pre obyčajného človeka, lebo ci vie o tom ci nevie ze adoruje nejakým spôsobom temnotam, tak to je vecou každého jednotlivca ze nedošiel k správnemu poznaniu a k vývoju, ze prečo prišiel a narodil sa na túto Zem..

 9. TairikuOkami

  Už dávno je v potravinách aj nápojoch, co dokázali testy, preto priebežne robím detox podľa prestížneho lekárskeho denníka. https://vigilantnews.com/post/first-ever-spike-detox-protocol-appears-in-medical-journal-heres-how-you-can-get-better

  • Marek Košice

   Otázne je, či sa treba doslova zubami-nechtami držať života… Po smrti tela sa sem aj tak vrátiš (do nového tela)… čo tým „vyhráš“, keď ťa ako decko rovno vaxnú grafénom a boh vie čím ešte?…

   • Marek, rada by som ťa spoznala osobne – už dávnejšie mi to vrtá v hlave! Máme veľmi blízke myšlienky, názory s tým rozdielom, že ja si ich už nechávam pre seba a ešte pre pár blízkych ľudí… Pozdravujem z Košíc:))

 10. Elitari a nechutne bohatym, SA nic nestane.Jednoducho si vymenia staru krv, za cistu mladu krv transfuziou. Organy si tiez takto radi vymenia. Preto kradnu deti…

Pridajte komentár

*