Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Voda na zamyslenie: Zaujímavé fakty o smäde, nápojoch a dehydratácii


Print Friendly, PDF & Email

Voda na zamyslenie: Zaujímavé fakty o smäde, nápojoch a dehydratácii

Vážení priatelia Kampane za pravdu v medicíne, predtým, než vám prinesieme ďalšie články o vode, zamyslite sa nad nasledujúcimi faktami.

Ľudské telo pozostáva z asi 75% vody (H2O) a pre svoje správne fungovanie potrebuje 2 až 2 a pol litra (dospelé osoby) čistej, neminerálnej, nebublinkovej vody denne.

Koľko čistej vody vypijete denne vy???

Smäd je znakom už pokročilého a vážneho dehydrovania organizmu!

Všetky iné nápoje mimo vody sú diuretiká (močopudné), ktoré dehydrujú telo.

Zvieratám dávame čistú VODU.

Kvetom a ostatným rastlinám dávame čistú VODU.

Seba (že vraj Homo sapiens) nalievame dehydrujúcimi kávami a čajmi, plesňotvornými mliekami, alkoholom, kyselinami, konzervačnými látkami, bielym cukrom a jedovatými sladidlami v nápojoch, počnúc Coca-Colou, (ne)končiac konzervovanými džúsmi.

Potom nariekame, lebo trpíme rôznymi bolesťami, žalúdočno-črevnými ťažkosťami, artritídou, depresiami (a inými psychickými poruchami a tzv. stareckými chorobami), migrénami, alergiami, astmou, kožnými problémami, zničenou imunitou, zápchami, zvýšeným cholesterolom, krvným tlakom (a inými srdcovo-cievnymi ochoreniami), mŕtvicami (porážkami, ak chcete), cukrovkami, poruchami správania (hlavne u detí, napr. ADHD), obezitou, hlúpo nazývanými ‘autoimunitnými‘ ochoreniami, hormonálnymi poruchami, osteoporózou, poruchami zraku, žlčníkovými a obličkovými kameňmi a ochoreniami, plesňami (ktoré spôsobujú a podporujú mnohé iné ochorenia) v neposlednom rade rakovinami atď.

Chronicky dehydrovanému organizmu môže trvať aj 3 mesiace, pokiaľ sa znova zavodní (samozrejme za predpokladu, že budete piť adekvátne množstvo vody), keďže vaše rokmi dehydrované bunky nie sú schopné prijímať a udržať vodu a potrebuju čas na OPRAVU.

Liečba osteoporózy

Vrelo a priateľsky vám odporúčam, urobte si pitný plán a zapisujte si, či naozaj vypijete potrebné množstvo vody. V opačnom prípade máte 90 % šancu, že na pitie vody zakrátko zabudnete, alebo jednoducho nebudete piť dostatok.

Do každého pohára vody sa odporúča pridať štipka minerálnej (najlepšie himalájskej) soli (odporúčam soľ z tejto stránky). Stačí pridať toľko soli, aby ste necítili slanosť vody.

Hádam raz budem mať čas vysvetliť, prečo minerálna soľ je extrémne dôležitá. Nepoužívajte stolovú soľ, je nebezpečná a telu nepotrebná tak, ako biely cukor.

Váš múdry a farmaceuticky študovaný lekár sa vám pravdepodobne vysmeje, keď mu o týchto veciach poviete.

Avšak, nesnažte sa mi nahovoriť, že po čase (alebo i veľmi rýchlo) adekvátneho príjmu vody nepocítite na sebe zmenu!

(Odkedy sme ja a moja polovička začali piť vodičku, ja nemám bolesti chrbta a hlavy, vidím lepšie, zriedkavo máme nádchy, moja polovička nemala už vyše roka migrény a problémy s močením a napriek tomu, že 8 rokov nemohla raňajkovať, teraz pekne papká.)

Bežte a hneď si dajte dva poháre vody!!! Na zdravie!!!

Iné články o vode nájdete TUTO

Stop Candida

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*