Klimatickí fanatici chcú pre ochranu klímy zrušiť ľudské slobody a znížiť životný štandard až o 75%


Print Friendly, PDF & Email

Klimatickí fanatici chcú pre ochranu klímy zrušiť ľudské slobody a znížiť životný štandard až o 75%

(Ethan Huff, Natural News) V blízkej budúcnosti bude musieť každý na Zemi, samozrejme okrem „elity“, drasticky znížiť svoju životnú úroveň, aby zachránil planétu pred ničivými účinkami teplého počasia, uvádza britská verejnoprávna televízia BBC.

BBC vo svojom seriáli „Svet budúcnosti“ divákom hovorí, že už nie je len možnosťou, ale priamo povinnosťou žiť „ultra-nízkouhlíkový životný štýl“. To je požiadavka, ak má byť planéta zachránená pred takzvanou zmenou klímy spôsobenou človekom.

Práve teraz sa „uhlíková stopa“ človeka žijúceho v rozvinutom svete pohybuje niekde medzi 4,46 ton ročne vo Francúzsku až po 15,43 ton ročne v Kanade.

V Spojených štátoch amerických je uhlíková stopa priemerného človeka 14,67 ton za rok, čo je takmer osemkrát viac ako limit dvoch ton za rok, ktorý navrhuje „zelený“ kult klimatických fanatikov.

BBC vypočítavo nespomenulo Čínu, ktorá produkuje viac znečistenia ako ktorákoľvek iná krajina na svete

Podľa BBC predstavujú dve metrické tony uhlíkového „odpadu“ ročne približne polovicu produkcie jedného auta poháňaného fosílnymi palivami. To je všetko, čo chcú ľuďom dovoliť, ani o gram viac.

Aby sa dosiahol tento limit, museli by byť odstránené všetky autá, drasticky znížená spotreba energií, zrušená konzumácia mäsa a mnoho ďalšieho.

Životný štýl priemerného človeka by sa musel dramaticky zmeniť, aby bol v súlade s ultranízkouhlíkovým zeleným životným štýlom. Pre väčšinu ľudí by to znamenalo nesmiernu chudobu a biedu, nehovoriac o živote ako vo väzení, kde by bolo len veľmi málo povolené cestovanie a ľudia by mali minimálne, ak vôbec nejaké slobody.

Ďalší fanatici zo zeleného kultu veria, že aj dve metrické tony uhlíkovej stopy na osobu za rok sú príliš veľa, čo naznačuje, že do roku 2040 to bude len 1,4 tony a do roku 2050 len 0,7 tony ročne na osobu.

BBC vo svojich správach z nejakého dôvodu ignorovala komunistickú Čínu ako krajinu s najvyššími emisiami uhlíka. Čína produkuje zďaleka najviac znečistenia a uhlíkového „odpadu“, ak to takto chcete nazvať, v porovnaní so Spojenými štátmi a Kanadou.

Komunistická Čína takmer vždy dostáva v médiách bezplatný priestor, pokiaľ ide o veci, ako je spotreba energie, znečistenie a iné problémy súvisiace so zelenou agendou.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Je to snáď preto, že Čína je obrovským otrokárskym táborom pre nadnárodné korporácie, ktoré platia najnižšie možné mzdy svojim zamestnancom, ktoré vyrábajú často lacné kvalitné produkty a tie sa potom predávajú na Západe s masívnou prirážkou?

Ďalšia vec, ktorú treba mať na pamäti, konkrétne pri Kanade a Európe je, že ide o krajiny s chladným počasím, ktoré sa nachádzajú na severe. Preto dáva zmysel, že tam priemerná domácnosť generuje veľa uhlíka, lebo pravdepodobne nechce v zime zamrznúť.

Je iróniou, že sa tvrdí, že svet sa musí dobrovoľne prepadnúť do chudoby, aby sa „zachránili životy“ pred globálnym otepľovaním, pritom každý rok zomiera viac ľudí na prílišnú zimu ako na nadmerné teplo.

Ak je boj proti zmene klíme skutočne o záchrane životov, potom by sme mali uvoľňovať do prostredia viac uhlíka, aby sme ľuďom pomohli pred zamrznutím. Keďže toto ale nikdy nie je súčasťou diskusie o klíme, musíme sa opýtať:

Aká je skutočná motivácia za protiuhlíkovým klimatickým tlakom?

Záver

„Žijeme vo svete, kde veľa ľudí verí mnohým rôznym veciam, ale nikde inde nenájdeme takú silnú indokrináciu ako v prípade takzvanej klimatickej krízy,“ uvádza Mark E. Jeftovic.

„Našťastie, od čoraz väčšieho počtu vedcov počúvame, že neexistuje žiadna klimatická kríza a ich hlasy sú čoraz hlasnejšie aj napriek „overovateľom faktov“ v korporátnych médiách a iným strážcom dogmatického naratívu.“

Chcete sa dozvedieť viac o tom, prečo je myšlienka globálneho otepľovania spôsobeného človekom podvod? Potom navštívte stránku Climate.news.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Kto si chce pozrieť česky komentovanú vojenskú prehliadku v Moskve na Deň víťazstva 9. mája 2023
  https://www.infovojna.bz/article/video-s-komentarom-tlmoceny-zaznam-vojenskej-prehliadky-na-cervenom-namesti-v-moskve-pri-prilezitosti-78-vyrocia-dna-vitazstva-nad-nacistickym-nemeckom-vo-velkej-vlasteneckej-vojne
  ————————–
  K tomu len konštatujem, že stále sú aktuálne tie dva koncepty lóže Lebka a kosti 322 – Rád smrti – a to nacionálny socializmus – nacizmus-fašizmus vs. internacionálny socializmus – komunizmus. Kapitalizmus a oligarchovia na oboch stranách nech vás nemýlia – kapitalizmus bol stvorený židovskými bankármi na vytvorenie potreby práve tých ich peňazí. Všetko to na povrchu – vrátane rozdelenia sveta a vojen je „len“ krvavé divadlo – ale v podzemí-podsvetí /v golemovských katakombách/ prebieha čulé židovské obchodovanie – so všetkým! Funguje to tak, že žid pred vás predstúpi – začne mávať rukami a čudne mumlať, potom „Puk!“ – tresne rukami – a vy v hypnóze uvidíte pred sebou záclonu – a žid vám povie – toto je Železná opona – odteraz budete rozdelení, budete sa nenávidieť, budete so sebou bojovať!!! – a my židáci budeme na tom bohatnúť! A vy Gňojimovia budete skapínať!

  Do pi.e s fašizmom – do pi.e s komunizmom! Do pi.če s nosatými procesmi riadenia! Na tejto moskovskej prehliadke – a z Putinovho prejavu, môžete pochopiť, ako sa vyše 100 rokov udržiava vojna medzi fašizmom a komunizmom! A ako z toho profitujú tí, ktorí tento konflikt udržiavajú pri živote a kontrolujú ho! Putinov prejav rozhodne nie je proti nim – on je len – „pochopiteľne“ proti jednému z týchto konceptov – nie proti strojcom oboch konceptov! Takže „Urá!“ do WW3!
  V židovskom podsvetí to bude opäť sypať! Ruské diamanty do ich amsterdamských brúsiarní prúdiť neprestali!

 2. Aké oteplovanie? Žiadne neexistuje. Celý apríl som nosil zimnú bundu a dnes bolo 12 stupňov, v polke mája. To pred 15-20 rokmi nebolo možné. Koncom apríla už bývali horúčavy, tak si to pamätám.

  • Ja si tiež pamätám zo 70. rokov, že okolo 1. mája sme sa už ako decká kúpali a opaľovali.

   Ale podstatné nie sú fakty – podstatná je demagógia a vyrábanie názoru – sugescie! „Je ti zima diečatko?! Čo ti jebe starý?!“

  • Tak já se pamatuju že v osmdesátým roce jsme topili tak od října do konce dubna nebo i méně.
   Poslední roky je to od začáku září do června, ale už tu bylo i od puli srpna nebo až do konce června!
   Pamatuju si, že jsme se v května (nebo i září) koupali na kadlecáku nebo na prýglu. Pamatuju konec dubna kdy sme jeli na vandr a spali po širákem.
   Jo a taky prej je globální sucho… asi proto je furt zatažený a chčije, že?? Lepší počasí co je DNES jsem zažil dřív i v březnu!!!
   Ostatně už nám roky nic neroste, co nezmrzne to zhnije…. od 2012 to šlo do takových sraček že se nemá cenu vubec o něco snažit.
   Dřív se upalovaly čarodějnice, dnes by stálo za to uvažovat o upalování ekoteroristů a ekofašistů!
   …např. jako náhradu za ruský plyn….

  • Niekdy je teplo. Je rozdiel bývať v Bratislave a v Terchovej.

   • No tak v Brně je zima jak na sibiři! Topíme jak šílení jinak bysme se s kloubama a páteří nehnuli, čili na 23-24° a je otázka zda vyJde levněj plyn nebo netopit a brat léky!

    To je totiž jak něco když u Kaufhladu je fronta důchošů na slevy na (o)traviny a za pul hodiny je tamtéž před DrMax fronta na endiaron, že?
    A Topte na proč asi??? Topte na 21° a zásluhou toho si kupte indickej paralen v bednách za 50!!
    Tak TOHO už mám DOST!

    • Sa obleč! 23-24 je trenková teplota! Inak – investujte do dobrého vojenského dôstojníckeho spacáku! Keď vám mráz roztrhne radiátory – len perina nestačí. Spacákom v perine prežiješ!

     “ když u Kaufhladu je fronta důchošů na slevy na (o)traviny a za pul hodiny je tamtéž před DrMax fronta na endiaron, že?“ – 1/ nežerte to v mŕtvom bode kamery v predajni, 2/ endiaron je na sračku – ušetríte, keď to zožeriete až doma a doma sa aj poseriete!

  • mariankosmac

   Skôr je to len posunuté, zima akoby začínala neskôr – a tak logicky trvá ,,dlhšie“. Na Vianoce tu lietali muchy a ľudia na bicykloch, to pred 15-20 rokmi nebolo možné, bývavali sánkovačky.

 3. Klima teroristi
  Musíme začať jesť deti!
  https://www.youtube.com/watch?v=yI9ZkAxzcCc
  —————————
  Totálna vymletosť ako realita!

 4. Objektívne

  Plán prežitia pre väčšinovú populáciu ameriky sa nazýva „Amerika 2050“. Plánom je nahnať Američanov do 11 megamiest pozostávajúcich zo šiestich miliónov ľudí, celkovo 66 miliónov ľudí. Ostatných 250 miliónov obetujú. Nech sa to nazýva ako chce, ale nemyslím si, že budú mať nejakú šancu prežiť záplavovú vlnu. Možno iba niektorí a s tým sa zrejme počíta.
  https://prepareforchange.net/2023/05/07/the-target-date-for-americas-depopulation-has-been-set/

  Prečo propagujú jedenie chrobákov? Tu je na to odpoveď: (tiež jedenie ľudí)
  https://www.youtube.com/watch?v=5XDHYDzlFLc

 5. 2023-05-12 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-05-12-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

 6. Keď už prinášate preklad niečoho tak to preložte do zrozumiteľného jazyka! Čo je to „metrická tona“?

 7. Každý kto chcel, už pochopil, že životný štýl západu je chorý, konzumný, dekadentný a pokračovať v ňom naozajstný človek nemôže. Naozajstný človek si dobrovoľne „zníži životnú úroveň“. Naozajstný človek už vie, čo potrebuje a načo je vlastne tu.

  • „Naozajstný človek už vie, čo NEpotrebuje“

   Človek – s cieľom, a teda aj zmyslom života – potrebuje nástroje – nie hračky. A to nie sú len fyzické veci a technikálie. Vyhoďte telku a prestanete potrebovať všetky tie kaleráby z telky plynúce.

 8. Fanatikou zeleného kultu by mali premiestniť do jaskýň, ešte aj tam by boli škodlivý.

 9. Israismael

  …..biblia identifikuje Ameriku ako diabolsku šelmu ..čo očakávať od sveta vedeného diablom? Prečo Ukrajina začala počúvať rady diabla ?..lebo sama UKR je diabolska, a aj tak dopadne biedne, keď počúva šelmu od mora..sa nečudujem rusom že zakročili proti diablovy ..sa mali nechať roztrhať selmou ??..

 10. …vďaka za infor. …

 11. Celý nadpis článku je zavádzajúci. Presne tak pracuje globálny prediktor. Vytvorí sa naratív, ktorý sa pomocou hlavne mainstreamových médií neustále šíri a pretláča ako jedine správny. A kto (hoci sebafundovanejší) sa ozve proti, je okamžite nálepkovaný ako dezinformátor. Práve to je živná pôda pre klimatických alarmistov – fanatikov, ktorí nad dopadmi svojich fantasmagórií na životnú úroveň ani nerozmýšľajú. Tí, ktorí ich v tom podporujú a priamo/nepriamo riadia, však vedia čo činia.

 12. Môže byť chladný máj dôsledok vojny na Ukrajine? Už rok tam stále strieľa delostrelectvo a do atmosféry sa dostáva prach a dym. Podobne funguje jadrová zima.

 13. Úplne náhodou som narazila na web (viď odkaz nižšie), ktorý upozorňoval zákazníkov na vrátenie nakúpeného – zdraviu škodlivého korenia – Škorica-Clever 30 gr. balenie s tým, aby ho ihneď vrátili a potichúčky zažehnali obchodný trapas a zdravotný malér zo strany obch. reťazca – Billa.
  A vzhľadom k tomu, že ja často používam do jedál kurkumu i škoricu, tak som sa pozrela, či v mojich zásobách túto značku (ne)mám.
  No a čo Čert nechcel – vytiahla som také 3 balíky neotvorené + 1 do polovičky – otvorený. A povedala som si, idem spraviť do Billy v mojom bydlisku experiment, ako sa prejadca zaspráva, keď im tento nekvalitný tovar budem chcieť vrátiť z dôvodu – zdraviu škodlivosti. Nešlo mi o peniaze, išlo mi o princíp.
  Narazila som v kancelárii na mladého cca 25 r. mladíka (obch. manažéra), ktorý vôbec netušil o danom probléme. Začal odo mňa pýtať bloček o kúpe tej škorice. Hovorím mu, blok nemám, kupovala som to možno pred mesiacom.. Tak sa zastrčil do ďalšej kancelárie a telefonicky „to“ odkomunikoval s „vyššou pracovnou šaržou“, pričom následne – po ukončení telefonátu – ma rýchlo zatiahol do pokladne, vyplatil – refundoval mi – peniaze a veľmi si prial, aby to bolo týmto vybavené.
  A tak som sa ho – pomerne nahlas pri pokladni spýtala, akú mám záruku, že keď kúpim dnes škoricu v Bille, že nebude stále zdraviu škodlivá, tak mi potichu začal vysvetlovať, že on osobne si chodí korenie kupovať do BIO obchodu. V Bille že si kúpi mäso, keď vidí, že je čerstvo dodané a že robil i vo väčšom reťazci a to – aby som nechcela vedieť, aký tovar tam predávajú. Nebola som tým prekvapená, čo mi rozpráva, len som si uvedomila ten fakt, že obyčajný človek nemá absolútne žiadnu šancu eliminovať kúpu – zdraviu škodlivých potravín – zvlášť v nadnárodných reťazcoch.
  Dnes som sa dočítala, že odchádzajúci minister hospodárstva Hirman, už zrušil Vyhlášku o zákaze dovozu zdraviu škodlivých potravín (pšenica, kurence..) z Ukrajiny na Slovensko. A tak nám treba! Keď sme ako národ tak neschopný (a sprostý), že sa musíme spoliehať na dovoz a konzumáciu škodlivých (2-triednych) potravín, ktoré Západ ako odpad – zasiela na SK.
  Určite rada je – dopestovať si maximum ovocia a zeleniny na záhrade. I ja tak konám, ale nie všetko sa tu dá dopestovať a skonzumovať. Idem napiecť v t.č. ťahanú jablkovo-makovú štrúdlu, ale i tak neviem, z akej múky bude tá štrúdla napečená. Takže – tak. Aby som ukľudnila situáciu, tak si poviem, že všetko Zlé je na niečo Dobré a čo ťa nezabije, to ťa posilní.. Inak to v tejto dobe – zrejme – ani nejde! Pečeniu Zdar!

  https://www.startitup.sk/ak-mas-doma-toto-korenie-odnes-ho-do-obchodu-retazec-na-slovensku-ho-stahuje-z-predaja/

  • oldmarxista pamprlik

   Len klidek, vsetky potraviny kupujes u sukromnych podnikateloch a to je dokaz spolahlivosti a nakoniec trh vytriedi vsetku nekvalitu. praci cesta a podnikaniu zvlast.

   • Áno, oldmarxista pamprlik, ako hovoríš, „praci cesta a podnikaniu zvlast“.

    Na bilborde v odkaze máš vysvetlené, ako sa to reálne robí..

    https://uploads.disquscdn.com/images/7c1426640a438672b3b7b82c1f3dc73caeb7db3312f85b3ec40e3a4dc7f958dd.jpg

    • Má prerobené oči na „láskavého psychopata“ – ale stále kuká ako potkan z múky!

     Logika pri narazení na podvodníkov neplatí, takže ti nemôžem poradiť – kúp si drahšiu špaldovú hladkú bielu – lebo chucpe je chucpe. Podľa základných info sa snažia ukrajinou riediť bežné múky kvôli nižšej cene – čo nevylučuje, že ukrajinskú špaldu nezamiešajú tiež.

     Hirman toto rozhodnutie urobil ako minister – nie ako nedotknuteľný poslanec. Inak – dosť blbá smrť býva utopením v obilnom sile – tam nefunguje Archimedov zákon ani jeho vyhlášky.

     Ešte k štrúdle – ťahá sa z octového cesta – a pamätaj na pojivo – strúhanku /najlepšie praženú na masle/ a maslo! Kde bývaš?

  • Jen na zamyšlení .Může to být pravda a nemusí . Stejně tak jako falešné testování PCR testy a následná likvidace kuřat na ptačí chřipku kterou možná nemají . Stačí dostat to do podvědomí lidí. Počkej, co i když skořice z Penny,Lídlu je škodlivá,přestanu ji raději kupovat . Kdo zná účinky skořice tak ví že mimo jiné upravuje vysoký krevni tlak dále pak pomáhá : zlepšovat trávení
   zlepšuje mozkovou činnost
   při nevolnosti
   proti nachlazení
   odstraňovat bolesti svalů a kloubů
   snižovat projevy revmatismu
   v boji proti infekci
   v boji proti celulitidě
   snižovat špatný cholesterol (ten příznivý ponechává)
   podporovat apetit
   mírnit menstruační potíže
   mírnit kašel .
   Skořice kazí byznys Farmakomafii.

   Více zde: https://www.uspesna-lecba.cz/co-se-vas-tyka/skorice-a-jeji-lecive-ucinky/

   • Áno, Magdaléna, i to je jedna z reálnych možností. Súhlas!
    Preto sa veľmi nezamýšľam nad tým, či a koľko takých 30 g sáčkov tejto škorice Clever, som spotrebovala pred zistením tejto informácie..

    P.S. Ale radšej budem kupovať Cejlónsku škoricu (i keď nie všade ju majú..)

   • mariankosmac

    Clever vlastně nie je žiadna značka žiadneho výrobcu, je to len nálepka ktorú lepí na výrobky Billa. To znamená že tá istá škorica sa môže predávať aj v iných obchodoch pod inou značkou, Lidl na to nalepí svoju Lidlovskú značku, Jednota Jednoťácku…

    Ale osobne by som to nejako neriešil, lebo dnes bývajú za nebezpečné označované často i neškodné veci, napríklad nájdu trochu buriny v bylinkovom čaji. Ale človek nikdy nevie. Múku z Ukrajiny by som asi nechcel. Ale nikdy som nevidel že by na múke bolo napísané vyrobené na Ukrajine, takže ma ani nenapadlo že sa sem nejaká dováža. A predsa sa dovážala.

 14. Tento príspevok som už písala, len ho kopírujem. Dnešní ľudia už nevedia stráviť prirodzenú potravu. Životné podmienky sa menia a tým aj spôsob stravovania. Skrátka, to čo dáva príroda kolo nás, je pre nás dôležité. Napr. nebola úroda zemiakov, paradajok ap. zvykli sme si doplniť v obchode. Z lásky k zvieratkám sme napr. vegetariáni… Skúste mäsožravca chovať na tráve a antilopu chovajte živočíšnou potravou. Prežijú? Čo sa snimi stane? My sme všežravce!.
  Dnes sa zrazu zaujímame o to, čo jeme? Dobré ráno! Sme závislí, ani sme sa nespamätali, na produktoch v obchodoch. Už samotné semiačko je modifikované tzv. vedeckým sajrajtom. Zamestnajte sa u producentov semien, rastlín, plodov a laboratórií, ktoré kvality skúmajú…a nevyjdete z úžasu. Samotá soľ, nie je len soľ, cukrové kryštálky vyzerajú úplne inak a rôzny cukor, soľ, ocot dochucuje rôzne.My, čo varíme, vieme o čom hovoríme. Múka, tiež nie je tým, čo bývala. Halušky ,bez vajec, doma ani neuvaríte. Zrazu, kolárovský mlyn, je najhorší na svete. A čo pohronský ruskov, ai? Gazdinky, prednedávnom, vyhľadávali múku so slniečkom. Dnes? Ja si ju kupujem. Som vďačná vedeniu firmy, že mi verejne povedala, áno, pekárne z nej pečú, ale zo zmesky v stopových prvkoch. Samotná múka v predajni nebola mletá spolu s lacným obilím…Máte pocit, že obilie, kukurica,a.i. vypestované v krajinách EU sú iné? Prečo potom hynú zvieratá na poli? Prečo hynú včely v Chorvátsku? Umrie príroda, umrieme i my. EU monitoruje zo vzduchu ha obrábanej a kosenej pôdy, na ktorú dáva dotácie. Pôdohospodári museli vykynožiť závetrové a vodozadržujúce dreviny, aby neprišli o dotácie…Španieli plačú, že nemajú na zavlažovanie. Videli ste letecké zábery ich polí v tisícoch ha bez vetrolamov ( stromov a krov a vodozadržulúcich zátiší) Lány poľnohospodárskej pôdy osadenej slnečnými kolektormi? A čo s klimatickými aktivistami? Zaobidu sa bez mobilu, počitača, bez jedla kupovaného v supermarketoch? Majú doma auto, plastové okná… a napriek tomu sa prilepili k čomukoľvek? Tak ich tam nechajme! Neponúkajú riešienie. Hľadajme len medzi ľuďmi, ktorí sú schopní nazývať problém pravým menom. Uvedomiť si, že prijatím nezmyselných pravidiel sa i náš samotný život stáva nezmyslom. Možno sme verili, že je naše počínanie správne. Je čas všetko prehodnotiť a rozhdnuť sa, čo potrebujeme zmeniť, čo sa dá zachrániť a od čoho radšej ustúpiť,

  • Galaxia andromeda

   Co vam na to napisať? Dobru chuť mila smrť. Vy ste este vdacna kolarovskym mlynom az budete Vy a ti čo ich tym krmite zomierat narakovinu nestazujte sa a nevyplakavajte potom. Majitel firmy povedal no verit sialencom v casoch vseobecnych klamstiev je pre vas tragedia. Ano vela je nutne zmenit ale hlavne ludi co nemyslia ako ste Vy a spravaju sa ako doverčivi tupci! Dobru chut mila smrt! Depopulacia bude uspesna. Aj fuckcinku ste si dala? Urcite ano ved povedali v TV.

Pridajte komentár

*