Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Dr. Christina Rahmová varuje, že po covide prídu ďalšie biologické zbrane


Print Friendly, PDF & Email

Dr. Christina Rahmová varuje, že po covide prídu ďalšie biologické zbrane

(Ramon Tomey, Natural News) Zakladateľka hnutia Cure the Causes Dr. Christina Rahmová varovala verejnosť, že po koronavíruse SARS-CoV-2 prídu ďalšie biologické zbrane.

Predtým, ako sa Dr. Rahmová začala venovať holistickej medicíne, pracovala pre niekoľko veľkých farmaceutických spoločností, vrátane Bristol Myers Squibb, Pfizer, Janssen, UCB, Biogen, Alexion a ďalšie.

„Pracovala som na špeciálnych projektoch v rôznych oblastiach. Počas tej doby mi bolo povedané, že sa musíme pripraviť, pretože bude prebiehať biologická vojna, a že v budúcnosti budú vypustené nové vírusy.

Pracovali sme na rôznych veciach, ako sú ľudské monoklonálne protilátky či vakcíny,“ povedala počas nedávnej epizódy „Stew Peters Show“.

Podľa Dr. Rahmovej sa v ďalšej fáze globálnej vojny namiesto jadrových zbraní bude bojovať biologickými zbraňami.

Veľké farmaceutické spoločnosti medzitým pracujú na liečbach, z ktorých by mohli po vypustení nových vírusov profitovať. (Súvisiaci článok v angličtine: Bývalý zamestnanec Big Pharma hovorí, že celý priemysel vopred vedel o prichádzajúcej pandémii COVID-19.)

Rahmová získala informácie o nadchádzajúcich patogénoch prostredníctvom svojich čínskych kolegov vo Wu-chane. Tí ju varovali pred „štyrmi až piatimi rôznymi vecami“, ktoré sa vypustia na populáciu.

Požiadali ju, aby pracovala v laboratóriu vo Wu-chane, ale ponuku odmietla z dvoch dôvodov: nerozumela projektu, ktorý jej chceli prideliť, a nechcela opustiť svoje deti na šesť až deväť mesiacov.

„Mám obavy z kiahní a besnoty. Znepokojujú ma tiež rôzne typy lymskej boreliózy, pretože viem, že kliešte a blchy sa v minulosti používali v niektorých biologických misiách.

Kedykoľvek počujem, že biologické laboratórium bolo vyhodené do vzduchu, mám obavy, že to uvoľní tie veci.“

Moderátor relácie Stew Peters sa opýtal Dr. Rahmovej na možné dôvody, prečo sa väčšina biologických zbraní vyvíja v komunistickej krajine (Číne).

„Viete, Čína má dohľad a sledovanie podobné Rusku a iným krajinám. Odtiaľ neuniká toľko informácií na verejnosť ako od nás. Mám podozrenie, že je to jeden z možných dôvodov. Viem, že tamojšie laboratórium pracovalo na retrovírusoch a vakcínach,“ odpovedala Dr. Rahmová.

Liečba a vakcíny môžu byť naprogramované na pozitívny alebo negatívny účinok

Dr. Rahmová sa tiež vyjadrila k téme monoklonálnych protilátok, ktoré sa používajú na liečbu COVID-19.

V januári 2022 americký Úrad pre potraviny a liečivá (FDA) zrušil povolenie pre núdzové použitie (EUA) na liečbu monoklonálnymi protilátkami od spoločnosti Regeneron so sídlom v New Yorku a spoločnosti Eli Lilly so sídlom v Indiane.

Stop Candida

Podľa regulátora boli EUA pre tieto dva lieky zrušené, pretože už nefungujú proti variantu omikrón (B11529). FDA napriek tomu uistila, že liečby od Regeneronu a Eli Lilly budú opätovne autorizované, ak sa ukážu ako účinné proti budúcim variantom COVID-19.

„Myslím si, že niektoré z ľudských monoklonálnych protilátok, na ktorých som pracovala, sú veľmi dobré, pretože sú zamerané na správny cieľ, aby zastavili chorobu.

Fungujú na tom princípe, že ich pošlete, aby v podstate povedali bunkám, čo majú robiť. Ak viete naprogramovať niečo, čo má ísť do tela, môžete to urobiť pre pozitívny alebo negatívny efekt.

Vedecký proces je taký, že ak máte vírus a bunky sú obklopené hrotovými proteínmi, tak sa vírus nemôže prirodzene dostať dovnútra. Vedci pracujú na vytvorení takého vírusu, ktorý by sa dostal do vnútra bunky v pretvárke „pomáhať“ inému vírusu. Nikdy som však nevidela, že by to aj fungovalo,“ povedala Dr. Rahmová.

„Viem, že existujú určité molekuly, na ktorých som pracovala a ktoré pomohli mnohým ľuďom. Len mám pocit, že nedávno bolo uvoľnených veľa rôznych liekov, no verejnosť nebola dostatočne oboznámená s ich vedľajšími účinkami.“

Peters sa opýtal aj na mRNA technológiu od Dr. Roberta Malona, ​​ktorú využívajú vakcíny COVID-19 od spoločností Pfizer a Moderna.

Dr. Rahmová odpovedala:

„Technológia mRNA vakcín, ktorú Dr. Malone pomohol vynájsť, existuje už dlho. Dr. Malone ale nevynašiel nevyhnutné zložky použité v injekcii, ktoré pomáhajú doručovať mRNA do buniek.

Toto je príklad skutočne dobrej technológie, ktorá sa ale dá zneužiť na extrémne zlé účely. Ľudia s ňou môžu spôsobiť veľké zlo.“

Video s Dr. Rahmovou

Celý rozhovor Stewa Petersa a Dr. Cristiny Rahmovej si môžete (v angličtine) pozrieť tu:

Záver

Dr. Rahmová na záver odporučila ľuďom, aby sa starali o svoje fyzické aj duševné zdravie:

„Ľudia sa musia chrániť užívaním určitých vitamínov a minerálov a ich striedaním, pretože vírus je pomerne inteligentný. Jednoducho musíte svojmu telu dodať nástroje pre boj s vírusmi. A k dispozícii je veľa nástrojov.

Tiež chcem ľuďom povedať, že psychologická vojna je skutočná. Musíte pochopiť svoju vlastnú myseľ. Musíte sa detoxikovať, dodať telu nutričné látky a chrániť bunky. Zvládnete to. Musíte byť silný vo svojej mysli, tele aj duchu.“

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ramon Tomey, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Psychologická vojna, ktorá spočíva vo vypúšťaní vírusov. To je podstata virotolickej „cirkvi“. Viro-LOGICKÁ mafia. Dobré a zlé vírusy. Keby boli len zlé – bolo by to priznanie k zločinu. Ale oni vyrábajú aj tie dobručké!

  Ten ilustračný obrázok je podvod sám o sebe!

  A čo tak umrieť od hladu? Medardova kvapka 40 dní kvapká – človek prežije 42-dňovú hladovku. Takže stačí prežiť tie 2 dni než naprší a uschne.

  • Jaroslav Vladimirovic

   CSR undeleme Majdan zpusobu Zelenskyyiy v Uzhorodu Mukacevem kteta ma dobre obyvatele Rusiny zeme velice bohate na surovjny
   propojte na nerosty bohatouopet k Federaci Cz Sk produce

   Obnovme svate uzemi CSR Podkarpadskou Rus ukradenou nam nezakonne Ukrajinci 1944. Pod CCCP .
   OZVEME SE NENECHME SI TUTO ZEMI BYVALEHO RAKOUSKEHO CISARSTVI opdt ODCIZIT MADARY POLAKY …
   Ukrajina po napadeni kolem jihu jiz nema pristup k Azovskemu jezeru Jen maly prouzek k Cernemu mori
   Ukrsjina diky Zelenskyyi Joe a Hunera Bidnovcu se stava vnitrozemskym state key, ano nackove Banderovci Vlasovci ….

   RUSOVE NAS Ve veci uzemniho navraceni Podkarpadske Rusy PODPORI MY JE NEBUDEME OHROzOVAT
   S JeJICH POMOCI BUDE CELY TENTO VYCHOD V PROSPERITE
   VSZ A DALSI OPET MOHOU BYT NASE NE USSTEEL NEBO ZNICENO vytunelovano jsko konkurence VCETNE PRESOVSKYCH SOLIVARU
   ..
   Z Z Z Z Z X Z X Z KABALA 7x
   VAKCINACE ROUSKOVANI JE OMEZOVANI OSOBNI SVOBODY JE USTAVNI ZNEUZITI A TERROR IMPERISLISTICKY TERROR ..

  • „VIDEO: Česká televize odpálila nechtěnou bombu, uveřejnila počet zemřelých na chřipku v ČR v roce 2019 a spustil se poprask! V České republice totiž dosud zemřelo na COVID-19 o několik stovek méně lidí než na chřipku v roce 2019! Jak je možné, že kvůli obětem chřipky nebyly v roce 2019 spuštěny karantény, lockdowny, uzávěry? Proč nebyly vyhlášeny Nouzové stavy? Proč nebyly zavírány hospody, restaurace, školy, muzea a stadiony? Proč nebyly zranitelným ročníkům rozesílány roušky? Proč se toto všechno děje až při COVID-19 s menší mortalitou než má chřipečka? COVID-19 je totiž ekonomickou krizí, nikoliv virovou!“
   https://aeronet.news/video-ceska-televize-odpalila-nechtenou-bombu-uverejnila-pocet-zemrelych-na-chripku-v-cr-v-roce-2019-a-spustil-se-poprask-v-ceske-republice-totiz-dosud-zemrelo-na-covid-19-o-nekolik-stovek-mene/

   • Ziadna ekonomicka kriza, ale uvedenie Cloveka spat do nizkych vibracii, aby sa neprebudil. Ale vsetkemu je koniec a plany im nevysli, co neznamena ze sa nesnazia dalej. Ale konec koncov tento otrocky system uz len kope jak zdochynajuci kon.

    • Práve počúvam – čísla – 99,5% každodenne sa pohybujúcich peňazí je špekulatívny pohyb, a len 0,5% sú platby za reálne hodnoty.

     Teda aj inflácia je špekulácia s cenou peňazí.

 2. KOVIDBARÓN!

  ,,,,celý problém je v týchto smeroch-na jednej strane sú tu spojenci a sponzori politikov-továrnici majitelia veľkých spoločností a ich nenažranci investori akcionári a celý podnikateľský sektor nenažrancov a farizejov,ktorí dookola volajú po pracovnej sile-čiže nutnosť neustáleho premonožovania,na druhej strane je tu dlh štítov a potreba udržiavania práce a produkcie,aby štáty neskrachovali a politici mohli popri politike aj spokojne podnikať a bohatnúť,potom je tu štát,ktorému požičiavajú banky podla počtu obyvateĺov-čiže čím viacej hláv-tým viacej vám požičajú a potom elity a spoločensktvá,ktoré majú vyššie ciele a iné vízie čo s týmto svetom a ktorím vadí premnožená planéta a špindíri otravní roboši,,,,niekoho otráviť je omnoho pohodlnejšie a čistejšie,než ho zabiť zbraňou a potom ešte čistiť krvané stopy a pri zabíjaní sa ešte zapotiť a strácať s tým aj čas,,,,nikto vás sem predsa nevolal a narodenie a život sú bez záruky,,,,duša pred narodením a životom v hmote predsa spí sníva a nič jej nechýba-kým ju niekto ritualne neukradne a nezotročí,,,,“dych smrti“ musí byť,smrť je vykúpením.

 3. a čo si ľudia myslia, že tie biologické labáky po celom svete budovali len tak, že nemali kam peniaze strčiť?!
  vieme, že sú na Okrajine, ale vieme, koľko ich je u nás?!

  • Jaroslav Vladimirovic

   Ruska armade se podarilo opet xnicit mnoho ,,polnich,,, center na vytobi ZHN ., vcetne pry novych ,,covid ,,,

   Vy so beretr pristrhovalce bez kRanten vakcinace a toto nefokazete smi sv fet

   Videl jsem photo Bidena, vxjled kasparka sadistickeho snad socio psychopata.
   Za TRUMP Putin bY NEBYLY zafne ZHN VALECNYCJ KONFLOKTU …

   Neni zde nahodou nrjaka supercivilizace ktrra pres ,,zradce ,,, Nas joz nemuze pudtit Dale pro vlastno bifoucnost

   Muze mit pomalejsi vyvoj vydoce omezemou populace SSatanistickych…

   KCHAZARI maji barmitzvy v 13, pry psk se Jim mozdk jiz nevuviji

   Nektete detimaji jix od Malick sklony k miceni
   POLZCI pry budovali kpncentraky jeste pref nemci

   komunizmem cenzurpvano.ne tak jednoduche vydvetlit a pochppit
   Podobne jako 2 typy idlsmu jsou nesmiritelne …
   Ktery pervert v USA chce vakcinovat feti v Utley veku kdyz je dokaxane. Ze covid nrfodtavaji.
   Zridy pfarma mafie terror
   Poruseni OSN doktrin o lifskych pravech.
   Gates se vyjadrol, ze covid je lepso nex nuklearni vslka nemocni terroriste Sorosaci by mohli zacit s depopulaci od sebe svych rofin..
   Rusko ma sanci prezit

   Z Z Z Z X Z Z Z kabala 7x
   .

 4. Marek Košice

  https://zive.aktuality.sk/clanok/CG6PvwJ/microsoft-potvrdil-hackersky-utok-unikli-zdrojove-kody-projektov-pre-cortana-ci-bing/

  A už to začína…. dávam tomu niekoľko mesiacov a „internet pass“ sa stane realitou 🙁 ………

  Svet speje do totálnych sr*čiek…. Ale veď Boh je predsa MILOSTIVÝ, MILUJÚCI, MILOSRDNÝ…. a toto je naša „slobodná vôľa“….. 😀 😀 😀 😀 ……. Náboženské ovce by mali popužívať trochu logiky : To, že stámilióny ľudí nemajú čo jesť, milióny takmer ani čo piť, množstvo ľudí muselo zavrieť svoje obchody lebo „covid“ a skrachovali, atď, atp………. TO JE ICH SLOBODNÁ VôĽA???????

  Napadlo vôbec niekedy niekomu toto …!??? : Ako by Boh mohol byť milosrdný/milostivý/milujúci a zároveň dávať „slobodnú vôľu“ ĽUDSKÝM PARAZITOM, KTORÉ ZO SEBA ROBIA „BOHOV TU NA ZEMI“, VLÁDNU ĽUDSTVU A ŠKODIA MU???
  Nie ľudkovia, toto nie je „slobodná vôľa, ktorú dal Boh človeku“… Toto je NEÚČASŤ BOHA NA FUNGOVANÍ SVETA………. Všetko čo vidíme okolo seba je „umelá inteligencia“, všetko je „PROGRAM“…. Hmota sú ENERGIE, ČÍSLA, ktoré sa nám javia ako „hmota“….. A tento „PROGRAM“ v ktorom žijeme je plný „vírusov“ (ktoré na rozdiel od vírusov „fyzických“ naozaj existujú), a to možno už celé tisíce rokov ak nie dlhšie.
  Možno na počiatku Stvorenia fakt človek a živočíchy nezažívali bolesť (hlad, smäd, vyčerpanie fyzického či psychického charakteru, útrapy z horúčav, zimy), ale keď tento „PROGRAM“ menom „ZEM A ŽIVOT NA NEJ“ napadol nejaký „VÍRUS“ ktorý z človeka, živočíchov a (čiastočne aj) rastlín spravil otrokov, atď, tak odvtedy (ak to tak náhodou nebolo od úplného začiatku) nám tu vládne SATANOBOH.
  Vyvráťte moje tvrdenie. Nemáte na to, lebo sa to vyvrátiť nedá. Racio neumožňuje vyvrátiť tento fakt. A „srdce a pocit“ si strčte niekam. Milióny ľudí verí, že po smrti budú mať 100 panien „tam hore“ v nebi pri Aláhovi… aj oni to „cítia v srdci“……. Trochu triezveho uvažovania, ľudkovia… 🙂

  • Veľmi jednoducho ti to vyvratim.Co je realita ? Keď si uvedomíš že niesi telo v najhlbsom slova zmysle dovtedy tu budeš trepať ty satanofas 🤣🤣🤣

   • Marek Košice

    Ra22 : Tým názvom provokuješ, „Boh Slnka Ra“?
    Realita PRE MôJ SÚČASNÝ ŽIVOT TU NA ZEMI je všetko, čo vnímam mojimi zmyslami a pocitmi.
    Keď budeš skapínať od hladu, tak sa na to vyj*b, tá bolesť predsa nebude „realita v najhlbšom zmysle slova“, pretože nie si telo…Tak načo sa s tým sr*ť, že? TY PREKRÚTENÝ EZOTERIK…

  • „Vyvráťte moje tvrdenie. Nemáte na to, lebo sa to vyvrátiť nedá. Racio neumožňuje vyvrátiť tento fakt.“
   = „klasický“ liberálny newspeak – tvrdenie = fakt, názor = fakt. Si satanistaa, lebo si si vybral stranu. Ak si presvedčený, že všetko na Zemi stvoril satan – tak čoho sa bojíš?
   „Možno na počiatku Stvorenia fakt človek a živočíchy nezažívali bolesť (hlad, smäd, vyčerpanie fyzického či psychického charakteru, útrapy z horúčav, zimy),“ – a toto napadol vírus – aby zmenil pocity? Jediný vírus je potom strach – ktorý vyvoláva apoptózu. Apoptóza je dobrovoľná smrť – obetovanie sa buniek v záujme záchrany celku. Je to fraktál – tak ako obetovanie sa jednotlivých ľudí v záujme ľudstva. No a toto sa vytratilo – ak neberiem do úvahy „obetovanie sa“ náboženských fanatikov v záujme víťazstva toho ich náboženstva – čo je ovládač na boj jedných proti druhým – nie obetovanie sa v záujme ľudstva.

   Teraz inak – ak má židobiblický projekt navodiť predstavu, že všetka spása pochádza zo židovstva /Jan Kozák/ – nejak mi tu chýba ten fenomén obetovania sa židovstva za ľudstvo. Zrejme preto, že nás za ľudí nepovažujú. No a máme tu jeden globálny antagonický koncept. Otázka – prečo potom preberať postavy zo židbiblického projektu a uctievať ich – vrátane satana – keď vo vesmíre existujú vyššie bytosti – vedomie vo vedomí – odbočím – ak niekto stratí vdomie – ako je možné, že sa mu vedomie vráti. Dobre – bimetal znovu zapne prehriaty motor – toto nevnímam na úrovni mechaniky, ale na úrovni toho, čo je nad všetkým. Takže otázka – si presvedčený, že satan je nad všetkým? Lebo ja nie! A z toho vychádzam.

   Takže ty si nechaj svojho satanoboha a prestaň tu šíriť satanizmus /smajlík je satanistický symbol/, pretože náš globálny problém spočíva v satanistoch – a to sú konkrétne subjekty – kto z koho.

  • Moj nazor: Boh existuje mozes,mozeme to nazyvat akokolvek ale existuje. Ak sa odosobnis od vsetkych cirkevno nabozenskych sraciek ktore vytvaraju konceptualne charakter a povahu boha ako osoby….tak potom pochopis ze „boh je ENERGIA tvoriva a destruktivna zaroven ..je to na tebe k comu sa „priklonis“ ..ale ak aj zajdem do cirkevnych sraciek( cirkev je institucia zalozena clovekom kvoli urcitemu zameru kto to chape vie akemu -nebudem to rozoberat a tudiz nema s „bohom“ total nic spolocne. Ale vratim sa k veci Boh dal ludom slobodnu volu -ak tomu nerozumies slobodna vola – znamena nezasahovat do ludskych „sraciek“ aj ked su ZLE …potom keby do toho zasahoval potom by ludia nemali slobodnu volu. Comprende? Vsetko co ludia robia robia preto lebo to z nejakych pohnutok robit CHCU!!! A „boh“ s tym nema co docinenia. Takze prestan hadzat ludsku a svoju vlastnu zodpovednost za konanie na „boha“ satana dedka babku a prestan verit tym cirkevnym rozpravkam….

   • Marek Košice

    Cele Zle : Píšeš, že „„boh je ENERGIA tvoriva a destruktivna zaroven ..je to na tebe k comu sa „priklonis“ ……… Afričania umierajúci v stovkách miliónoch od hladu, ktorí ani nevideli knihu, nie to displej počítača/mobilu sa priklonili k zlu, a preto na nich pôsobí deštruktívna božia energia, že? 😀 😀 😀 😀

    Ďalej píšeš : „Boh dal ludom slobodnu volu -ak tomu nerozumies slobodna vola – znamena nezasahovat do ludskych „sraciek“ aj ked su ZLE …potom keby do toho zasahoval potom by ludia nemali slobodnu volu. Comprende? Vsetko co ludia robia robia preto lebo to z nejakych pohnutok robit CHCU!!! A „boh“ s tym nema co docinenia. Takze prestan hadzat ludsku a svoju vlastnu zodpovednost za konanie na „boha“ satana dedka babku a prestan verit tym cirkevnym rozpravkam….“ ………. Tak potom mi vysvetli AKÚ FUNKCIU MÁ BOH????? KOTIŤ NÁS NA TENTO SVET PROTI NAŠEJ VôLI……….TO JE JEHO JEDINÁ FUNKCIA……….. Inak je to ľahostajný PSYCHOPAT……
    Boh je podľa teba SPRAVODLIVÝ, ale nejak si zabudol na to, že nie je nič spravodlivé na tom, ak nejakí psychopati vyvraždia nevinných ľudí, deti……..
    Si ďalší pomýlenec………

    • Vynasnazim sa opisat to strucne…. to co som napisal vyssie ( nemudrujem- moj pohlad na vec) je ako komprimovany subor musis o tom trosku pouvazovat aby si dostal cieleny obraz…. ALE znova- tvoja konceptualna predstava boha / satana ( ktorej opat pripisujes osobnostne charakterove crty to znamena ze jedneho alebo druheho si vykreslijes ako osobu s istou povahou – cize niekoho kto hra nejake hry s lusdstvom – dobro vs zlo alebo niekoho kto je pastierom ludi atd atd …tento koncept je ale vytvoreny cirkvou…. cize tvoja konceptualna predstava vychadza ze vsetko sa toci len okolo nas ludi -zeme….ale ak je boh bohom – energiou samozrerjme nemoze byt omedzena len na nas na nasu planetu -ludi… ak chapes rozdiel( nemyslim ako urazku) medzi planetou sustavou a galaxiou – co do poctu planet a moznosti zivota – dusi -energiii ( potencionalne) na nich tak potom vies ze len v nasom pozorovatelnom vesmire je 100 milionov galaxii coz sa rovna no ja neviem predstav si sam kolko xy miliard planet s potecialnym zivotom dusou bohom energiou energia = boh=dusa=ty ja my vsetci v kazdom kusok kazdy je sucastou…. to ze je boh spravodlivy si napisal ty ..nie ja.. a co je to spravodlivost- nieje to vec subjektivneho uhla pohladu? Tvoj satanoboh je taky spravodlivy ako si ty sam ..ako sme my… cize pokial v tomto vesmire existuje nieco ako je boh …nemyslis ze to presahuje nase chapanie? Predstav si ze stojis nad mraveniskom meter vysokym kde je kolonia o pocte milionov mravcov….a ti sa zacnu medzi sebou zabijat…. preco nezasiahnes a nezastavis to zabijanie?? Ved ako clovek nad mravcami mas tu moc…. lebo z ladiska planety su ti tie mravce ukradnute a povies si je to ich prirodzeny „řád“… mozno som pomyleny netvrdim ze nie ….ale aspon nezhadzujem svoju nasu zodpovednost zato co sa deje ako zijeme( myslim ludstsvo vseobecne a jeho hodnoty) na umelo vykonstruovane osoby s magicko rozpravkovou silou.

     • …tym som chcel povedat ze pokial je nieco ako „boh“ tak je to nieco co je univerzalne ako „sila“ v celom vesmire a nie len tu na nasej planete v nasej sustave v nasej galaxii…. emocie hmota vybracie nizke vysoke laska nenavyst dobro zlo atd atd koniec koncov vsetko je to energia tvoriva a destruktina zaroven …zalezi na tebe…na tvojom pohlade…ale to vsetko je len nazor/ myslienka( malo rozvinuta..nechce sa mi to vsetko pisat) netvrdim ze to tak je…“ poznanie je cesta“ vela zdaru vo vsetkom 🙂

  • Israismael

   Par faktov ak by som mohol k tomu co ste napisal:
   1.podmienka je však ze veríte v Najvyššiu inštanciu, teda Boha
   2.podmienka ze fakty prijmete ako človek vašim živým duchom ktorého máte v tele(každý človek ho ma, i keď v 90% prípadoch je v človeku, v tele tzv,, mŕtvy“, čiže neschopný prijať vyššie poznanie, resp je vyradený z činnosti)
   Najskôr k tomu bohosatanovy ako ste to napísal.. Mate pravdu ze sme pod vplyvom pána tohto sveta, ktorým je skutočne Lucifer, resp svetlonos(pôvodne mal priniesť ľuďom svetlo a poznanie na túto Zem).. Tento bývalý vysoký archanjel, pochádzajúci z božskej rise mal vysoké poslanie pomôcť prvým ľuďom (nie fyzicky, pretože žiadny človek ho z podstaty iného druhu nemôže nikdy vidiet), teda mal priniesť poznanie tzv,, nasepkavanim“ do mozgu ako narábať s ohňom, ako prerábať železo na nástroje a pod.. Mal prispieť podľa Božej vôle k zuslachteniu a povzneseniu vedomia človeka v dávnych dobách keď začali na Zem prvé inkarnacie ľudí.. Prvú chybu urobil už v Raji, keď začal ovplyvňovať nesprávnym spôsobom prvú ľudskú dvojicu dávno milióny rokov dozadu, keď sa tvorila duchovná sfera(ríša).. Tento dej sa teda neodohral na Zemi na tejto planéte, možno je to pre milióny ľudí nová informácia.. Tie prve pravzory ľudí Adam a Eva neboli nikdy na Zemi a ani raj nikdy nebol na Zemi.. Je to informácia ktorej sa iste budete smiať.. Od týchto prvých ľudí sa odvíjali postupne smerom dole k Zemi tie deje zrodenia ktoré sa dejú dodnes, samozrejme prešli dlhým vývojom od pracloveka až po dnešného človeka (nikdy sme neboli opicami, ale keď dospela pred dávnymi vekmi Zem k urcitej zrelosti, tak sa mohol dostať na túto Zem prvý inkarnat človeka).. Ako to bolo v skutočnosti sa dozviete v knihe súdu, vola sa Vo Svetle Pravdy, Posolstvo Grálu, Doznievanie Posolstva od Abdrushina.. Ja by som tie deje musel vysvetľovať na 10 strán tu a to nejde..
   V skratke teda.. BOH JE EXISTUJE.. dal ľuďom dar slobodnej vôli, ktorá však neplynie v rozumové sfére človeka ale základom je duch človeka.. Ale keďže človek od dávna vošiel pod vplyv Satana, nepoužíva správne tu živú časť v sebe co je Duch, ale používa teda iba hmotnú časť,prepestovany rozum(predný mozog) , tak nevie tým pádom správne využívať Božie zákony(v pozemskom sú to aj prírodné zákony) .. Existuje tzv zákon tiaze(uvedený do činnosti po smrti pozemského tela, keď duch (osobne kazdeho;;JA“ ako entita) je ako korok vo vode (obrazne povedané) vytiahnuty do určitých jemných sfér nad zemou-bud svetlých alebo temnych),… Človek nevie ďalej využívať ďalší boží zákon, čo je zákon rovnorodosti(po smrti ide duch presne tam kde sú rovnorodi, napr pijan k pijanovy, vrah k vrahovy, dobry k dobrému a pod)… A človek nepozná ani tretí dôležitý zákon reciprocity,zákon akcie a reakcie a spätného na vrátenia sa, zákon ľudovo povedané ze co zasejes to aj zoznes, ci dobro alebo zlo)..
   Lucifer ovplyvnil a už dlhodobo to robí predný mozog človeka, čím vznikli pokryvenini Božieho zákona, vznikli rozumovo mnohé jesitnosti ako je nenávisť závisť vojny vraždy a pod… Človek nepoužíva zadný mozog ktorý je na príjem z duchovnej sféry a tak si zamuroval živého ducha v sebe a už tisícročia je odrezany od Božej pomoci . Predný mozog, čiže veľký mozog pracuje len pre hmotu a zadný mozog neprijme nič v Pravde z vyšších sfér.. Preto sa vám zdalo ze sú mnohé krivdy, že Boh sa nestará o človeka ale on mu dal ako človeku pozemskému Zákony ktoré sú samocinne ktoré nepotrebujú dozor Boha ale človek ich nevie používať a vplyvom zlého navyše stále a dookola pokryvuje a sam sa trestá, lebo co zaseje to aj zozne.. Toto všetko sa zmení až po veľkej očiste Zeme v ktorej sa práve nachádzame a po Poslednom súde… Preto je Najvyšší čas spoznať ako to je medzi Človekom a Bohom naozaj…. Želám veľa úspechov a šťastia v živote!

   • Marek Košice

    Israismael : Dal si ŠPIČKOVÝ KOMENTÁR, ďakujem.
    Ale vypichnem jednu vec z tvojho komentáru, túto : „.. Preto sa vám zdalo ze sú mnohé krivdy, že Boh sa nestará o človeka ale on mu dal ako človeku pozemskému Zákony ktoré sú samocinne ktoré nepotrebujú dozor Boha ale človek ich nevie používať a vplyvom zlého navyše stále a dookola pokryvuje a sam sa trestá, lebo co zaseje to aj zozne.. Toto všetko sa zmení až po veľkej očiste Zeme v ktorej sa práve nachádzame a po Poslednom súde…“
    To prakticky znamená len tieto dve možnosti :
    1. BOH NIE JE VŠEMOHÚCI……..
    2. BOH JE VŠEMOHÚCI, ALE SATAN JE JEHO PARŤÁK, TAKŽE ICH ZDANLIVO ODLIŠNÉ „CIELE“ SÚ V SKUTOČNOSTI „SPIKNUTIA“ PROTI ČLOVEKU (a zvieratám).

    • Israismael

     Dobrý deň Marek!
     Nie je to tak ako si myslíte, že Najvyšší nie je všemohúci.. Všetko čo pochádza od neho teda jeho Božia vola čiže jeho Zakony sú tak logické ze to dodava Jeho bozskosti absolútnu bazen, ktorú však človek nevie vyjadriť žiadnym spôsobom, lebo prehliada všetko čo je vyssie.. len človek ako nízky tvor nepochopil(všetky bytosti mimo hmotu a hmotný svet dodržujú Boží zákon iba človek nie), teda len človek dosiaľ nepochopil napr to, ze z palice nikdy nebude had ani z hada palica, všetko má prísnu logiku podla zákona a nikde to nie je porušené ani hore ani dole, teda ani v bozskej sfére, ani v duchovnej ani bytostnej ani v tejto u nás pozemskej..iba človek ako jediný tvor v celom vesmíre je neznalec zákonov (nemyslím tých 10 mojzisovych, ale aj tie sú dôležité) a preto si myslí že Boh musí byť kúzelník a všetko môže podľa svojej ľubovôle.. Nie nie je to tak…
     Keby to tak bolo ze sa poruší zákon a ze je čosi nelogické ako to myslia ľudia, tak by bol mohol aj Kristus zliest napr ako had z kríža a zachrániť sa(inak akt ukrizovania bola vražda a nie akt vykúpenia) .. Toto Boh takto nechcel.. snáď to ľudia musia pochopiť) … Boh dáva do všetkých zákonov a jeho Božej vôli logiku a absolútnu prisnost zachovania zákona v ktorom spočíva Jeho vola.
     A to ze klesol Lucifer ako padly archanjel až do nízkych sfér k Zemi i keď ma stále vysoké znalosti ako bývalý boží tvor tak to je už iná téma.. Nie nie,…. verte ze temno nikdy nemôže spolupracovať so svetlom.. Podľa zákona príťažlivosti to nikdy nepôjde, nikdy.. Však uvidíte ako skončí temno a temni ľudia až príde co chvila Veľká očista spojená so sudom.. Tam musí byť maximálna Spravodlivosť Sudcu, nie ako je to v pozemskom… Ze neexistuje absolútna spravodlivosť ľudí a pod.. Sme v Súde ktorý prebieha a čoskoro skončí príchodom Toho, ktorý to tu všetko vyčistí, tento auguliasov chliev, ktorý je na Zemi už tisícročia…

 5. Díky..A já sem hodím nějaké info – přišlo mi zajímavé vědět:

  1) Tanzanie neměla v letech 2020 a 2021 žádná omezení týkající se ko*kovid. Žádné masky. Žádné sociální distancování. Žádné uzavírky. Nic. Méně než 1 z 20 lidí byl nakažen. Neměli žádnou falešnou pandemii. Celková úmrtnost v letech 2020 a 2021 byla údajně nejnižší v historii země. Zajímalo by mě, jestli mainstreamová média dokážou vysvětlit, proč něco z toho zapomněli zmínit. Jo a Tanzánie má 59,73 milionů obyvatel (data k 2020. Jo a pro cempera a další vládní idioty: vše se dá dohledat “Tanzania covid cases” aj.)

  2) Sky News přinesly reportáž, která obsahuje tento odstavec o lidech žijících v Moskvě:
  “Nyní se lidé bojí policie a všudypřítomného orwellovského strachu z vystupování proti oficiální linii.”
  viz: https://news.sky.com/story/moscow-looks-the-same-but-is-utterly-transformed-12567609
  Kdyby reportér nebo redaktor Sky News vystrčil hlavu z pr*ele do reálného světa, věděl by, že Moskva není o nic víc utlačovatelská, represivní a potlačující než Londýn, Paříž, New York, a všechna ostatní města na Západě. Věděli by také, že strach z policie je i jinde běžný. V Moskvě určitě existují omezení.
  Ale nikde a už vůbec NE v České republice žádná svoboda slova není a neexistuje !!

  3) Stovky lékařů a dalších hlasatelů pravdy byly zakázány, ostrakizovány a démonizovány mainstreamovými médii. Mnozí z nich byli démonizováni na Wikipedii a Googlu – jen proto, že říkali pravdu a sdíleli fakta.. Říkat pravdu o podvodu s kovidem – a šířit spolehlivá fakta ve světě ovládaném záměrným šířením dezinformací.

  4) Mainstreamová média dělají to, co se jim řekne. Tedy informovat o tom, co se děje v Moskvě. To je důležité. Ale Sky a další musí také informovat o tom, jak je pravda potlačována v západních městech. Protože potlačování pravdy je nebezpečné všude tam, kde k němu dochází..

 6. „Poradce prezidenta Zelenského šokoval, že v Kyjevě během návštěvy Petra Fialy se jednalo o možném vzniku nové vojenské aliance U-24, která by vznikla jako odnož “neschopné” Severoatlantické aliance! NATO je podle Kyjeva neschopné rychlé reakce na hrozby v Evropě, a proto prý vzniká nová aliance “odhodlaných” v čele s Českou republikou, Polskem a pobaltskými státy! Tohle už nejsou země NATO, to je nový a čistě Pentagonem řízený projekt Trojmoří! Fiala všechno popřel, v Kyjevě se prý o U-24 nejednalo, takže poradce Zelenského a současně mírový vyjednavač s Rusy lže?“

  „Do války proti Rusku již letos na podzim?

  Toto šokující prohlášení pravé ruky Zelenského zavdává podezření, že český premiér spolu s premiéry Polska a Slovinska dojednávali na vlastní pěst realizaci bojové aliance ochotných členských států NATO v čele s Polskem, které by byly více než ochotny povolat své vojáky do války na Ukrajině. Aliance U-24 by měla být schopna zasáhnout a reagovat na jakékoliv bezpečnostní hrozby v Evropě do 24 hodin od vypuknutí krize, invaze, nebo jiné situace. A naše redakce je přesvědčena, že Fiala rozhodně nejel vlakem, letadlem, ani ponorkou za Zelenským na formální čajový dýchánek, ale jeli tam jednat o zásadní a kritické záležitosti, ve skupině 3 nejvíce odhodlaných zemí NATO, které chtějí vojensky pomoci Ukrajině ve válce proti Rusku.
  Znovu vám to zopakuji, že premiéři Polska, ČR a Slovinska jsou nachystáni poslat své vojáky na Ukrajinu, na vlastní pěst, a dost možná i bez požehnání NATO. Kreml již v neděli varoval, že pokud se na Ukrajině objeví jediný voják NATO, jediný konvoj NATO, nebo jediný vlak s municí NATO, tak Ruská armáda a letectvo na tyto cíle okamžitě zaútočí. Velení NATO si je toho vědomo a nechce jít do konfliktu na Ukrajině, ale to neplatí o Polsku, ČR, Slovinsku a Pobaltských státech.“

  „Pokud se národ nezvedne, nevyvolá předčasné volby a nepošle pětikoalici v ČR do propadlišť dějin, potom reálně toto šílenství nemůže skončit jinak, než jsou branné povolávací rozkazy a odvody českých mužů do bojů na Ukrajině. A nebude to boj pod hlavičkou NATO, ale pod hlavičkou U-24 nebo jinak pojmenované aliance všehoschopných válečných štváčů. Dobře si přečtěte, co řekl polský poradce Zelenského pro polský list a sami se zamyslete, kdo nám tady lže. Jestli pravá ruka Zelenského, nebo český premiér. Nemyslete si, že tohle šílenství postihuje všechny. Ani Hnutí ANO by nenasedlo na tuhle sebevražednou pramici, která se řítí k peřejím a vodopádu 3. sv. války.“
  „Ale co česká vláda? Jedna věc je bezpečnost Evropy, ale druhá věc je příčetnost české vlády. A když se podíváte, že česká vláda údajných demokratů umlčuje české weby, chystá cenzurní zákony a premiér podle tvrzení Zelenského poradce jezdí do ciziny dojednávat jakési ad-hoc aliance, tak najednou zjistíte, že Trojmoří se stává nástupní platformou pro válku v Evropě. Tak daleko to nechali lidé dojít. Plné huby svobody a demokracie, ale místo toho z nové vlády vylézá cenzura, umlčování, teror, zavírání lidí za namalovaná písmenka a válečné řinčení, jak kdyby míru už měli všichni po krk a chtěli zabíjet a umírat. Do takové situace jsme se dostali v roce 3 zmijí.“
  https://aeronet.news/poradce-prezidenta-zelenskeho-sokoval-ze-v-kyjeve-behem-navstevy-petra-fialy-se-jednalo-o-moznem-vzniku-nove-vojenske-aliance-u-24-ktera-by-vznikla-jako-odnoz-neschopne-severoatlanticke-aliance/

 7. Jaroslav Vladic

  Ruska armade se podarilo opet znicit mnoho ,,polnich,,, center na vyrobu ZHN ., vcetne pry novych ,,covid ,,,
  pod vedenim
  NATO WHO banditu
  Pripravte se na. ,,Hiroshima Nagasaki v EU

  Vy so beretr pristrhovalce bez kRanten vakcinace a toto nefokazete smi sv fet

  Videl jsem photo Bidena, vxjled kasparka sadistickeho snad socio psychopata.
  Za TRUMP Putin bY NEBYLY zafne ZHN VALECNYCJ KONFLOKTU …

  Neni zde nahodou nrjaka supercivilizace ktrra pres ,,zradce ,,, Nas joz nemuze pudtit Dale pro vlastno bifoucnost

  Muze mit pomalejsi vyvoj vydoce omezemou populace SSatanistickych…

  KCHAZARI maji barmitzvy v 13, pry psk se Jim mozdk jiz nevuviji

  Nektete detimaji jix od Malick sklony k miceni
  POLZCI pry budovali kpncentraky jeste pref nemci

  komunizmem cenzurpvano.ne tak jednoduche vydvetlit a pochppit
  Podobne jako 2 typy idlsmu jsou nesmiritelne …
  Ktery pervert v USA chce vakcinovat feti v Utley veku kdyz je dokaxane. Ze covid nrfodtavaji.
  Zridy pfarma mafie terror
  Poruseni OSN doktrin o lifskych pravech.
  Gates se vyjadrol, ze covid je lepso nex nuklearni vslka nemocni terroriste Sorosaci by mohli zacit s depopulaci od sebe svych rofin..
  Rusko ma sanci prezit

  Z Z Z Z X Z Z Z kabala 7x
  .

 8. hrdlorereve vrazdici take feti
  Mohli mit vse. Emigrace neni reseni Jen tozsirovani jejich problemu) k jinym

  . hladovi oni si jdou pro jistou smrt zoldaci nemaji poneti Co je proti nim.
  Proc slovan slovana vrazdi. Ne anglosasove

 9. …presne tak, je to psychol.vojna….

 10. Pokolra veluk

  Vedeli ste, že pri príchode do SR podla platných pravidiel ešte stále musíte registrovat v eHranici? Napriek tomu, že cez hranice nekontrolovane prúdia desattisíce utečencov, no vy ako občan SR, ešte stále musíte íst do karantény! Všetko kvoli smiešnemu omikronu.

  https://korona.gov.sk/cestovanie-do-sr/
  Pre všetky osoby, ktoré od 14. marca 2022 vstúpia na územie Slovenskej republiky, sa nariaďuje karanténa v domácom prostredí, ktorá sa skončí pri bezpríznakovom priebehu karantény dovŕšením jej 5. dňa alebo obdržaním negatívneho výsledku RT-PCR testu na ochorenie COVID-19, pričom laboratórnu diagnostiku na ochorenie COVID-19 je možné vykonať najskôr po vstupe na územie Slovenskej republiky.

  Všetkým osobám žijúcim v spoločnej domácnosti s osobami, ktoré sú povinné dodržiavať karanténu, nariaďuje sa karanténa v domácom prostredí, ktorá sa skončí dňom ukončenia karantény v domácom prostredí všetkých osôb, s ktorými táto osoba žije v spoločnej domácnosti.

  Karanténa v domácom prostredí po vstupe na územie Slovenskej republiky a rovnako ani povinnosť registrácie do eHranica sa nevzťahuje:
  na osoby vstupujúce na územie Slovenskej republiky z územia susedného štátu, v ktorom boli bezprostredne pred príchodom vystavené ohrozeniu počas vnútroštátneho alebo medzinárodného ozbrojeného konfliktu,

Pridajte komentár

*