Klimatická polícia chce nižšiu kapacitu batérií v elektromobiloch, aby ľudia necestovali príliš ďaleko


Print Friendly, PDF & Email

Klimatická polícia chce nižšiu kapacitu batérii v elektromobiloch, aby ľudia necestovali príliš ďaleko

(Ethan Huff, Natural News) V boji proti globálnemu otepľovaniu už nestačí iba prejsť z áut na fosílne paliva do elektrických vozidiel. Najnovšie chcú fanatici z klimatickej brigády tiež násilne obmedziť dojazd elektromobilov, aby zabezpečili, že ľudia nebudú jazdiť „príliš ďaleko“ a neublížia tak planéte.

Konzorcium profesorov z Kalifornie a členov takzvanej „klimatickej komunity“, čiže inými slovami klimatická polícia, presadzuje zníženie kapacity batérií elektromobilov na zastavenie zmeny klímy.

Chcú tiež zmenšiť osobné autá, čo podľa nich „urobí cesty oveľa bezpečnejšími, pretože menšie autá spôsobujú menší počet a menej závažné dopravné nehody“.

„Rýchlejšie, bezpečnejšie a pohodlnejšie autobusy, metro a elektrické bicykle podporia členov komunity s nízkymi príjmami a nebielych, teda tých, ktorí s väčšou pravdepodobnosťou žijú v blízkosti oblastí s vysokou premávkou a znášajú tak vyššie environmentálne zdravotné záťaže zo znečisteného ovzdušia v porovnaní s belochmi a ľuďmi s vyššími príjmami,“ uviedla ďalej skupina.

Cieľom projektu Climate Community Project, ako ho nazývajú jeho členovia, je dosiahnuť v nasledujúcich rokoch 71-percentné zníženie vlastníctva osobných vozidiel. Uväznením ľudí doma sa zníži dopyt po energiách, čo podľa nich zastaví topenie polárnych ľadovcov.

„Kľúčovým aspektom elektrifikovanej dopravy je nový dopyt po kovoch a konkrétne po najnenahraditeľnejšom kove pre batérie elektromobilov – lítiu,“ uvádza sa v správe.

„Ak sa naplnia predpovede nárastu dopytu po elektrických vozidlách do roku 2050, samotné požiadavky na lítium na trhu s elektromobilmi v USA by vyžadovali trojnásobok množstva, ktoré sa v súčasnosti vyrába pre celý svetový trh. Tento boom dopytu by bol pokrytý expanziou ťažby.“

Správa dodáva, že všetka táto ťažba spôsobuje nielen škody na životnom prostredí, ale aj „vedľajšie sociálne škody“ a v mnohých prípadoch nezvratne poškodzuje krajinu bez súhlasu dotknutých komunít.

(Súvisiace: Minulý rok spoločnosť Southern California Edison (SCE) pripustila, že neexistuje žiadny možný spôsob, ako nabíjať elektromobily pre každého, najmä keď v roku 2035 nadobudne účinnosť zákaz vozidiel na fosílne palivá.)

Klimatickí fanatici chcú tiež násilne zmenšiť veľkosť ľudských domovov

Ďalším cieľom fanatikov z Climate Community Project je masívne zmenšiť veľkosť domovov ľudí.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Toto podľa nich umožní „viac ľuďom žiť v existujúcich mestských priestoroch s vysokou hustotou“ v porovnaní s bývaním na predmestiach alebo na vidieku s nízkou hustotou.

Obmedzovať ťažbu lítia a zároveň nútiť ľudí žiť v malých „zelených“ domoch a jazdiť na elektromobiloch s podpriemernými batériami má pomôcť zachrániť planétu pred klimatickými zmenami, uzatvára správa.

Publikácia skupiny z roku 2022 s názvom „Nová zelená dohoda pre dopravu“ načrtáva plán ešte podrobnejšie. Nalieha na politikov a zákonodárcov, aby tieto odporúčania uplatnili v legislatíve s cieľom zosúladiť „klimatické, tranzitné a domorodé právo“.

„Cieľom tejto správy je poskytnúť ľuďom a zákonodárcom v celej krajine argumenty, dôkazy a návrhy, ktoré potrebujú na obhajobu maximálne spravodlivej dopravy v budúcnosti,“ píše sa v správe.

Záver

Toto všetko je presne to, čo falošný prezident Joe Biden a zvyšok progresívno-liberálnej kabaly naplánovali pre krajiny Západu. Ich nútený „zelený“ prechod masívne obmedzí schopnosť priemerného človeka žiť a pohybovať sa. Všetko v mene údajnej záchrany planéty.

„Lítiové bane sú otrocké peklo na Zemi,“ napísal jeden komentátor o tom, že celý priemysel elektrických vozidiel je fraška.

„Na hlavy týchto ľudí budú jedného dňa vypísané odmeny za dolapenie,“ napísal ďalší o klimatických extrémistoch, ktorí presadzujú celú túto tyraniu.

Najnovšie správy o elektromobilite nájdete na stránke RoboCars.news.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Trošku na inú tému priatelia, ale stále aktuálnu! Vraj bolo teraz večer v TV správach, že covid už nebude považovaný v gubernii SR za infekčné ochorenie, ale len za formu chrípky ! Pravda dohnala farizejov, ale podvod neporiznajú za nič. Radšej si myslia X primitívnych argumentov na ospravedlnenie realizácie genocídy skrz ktorú položili a rozkradli ekonomiku a štát a každý, ktorí plnil ich príkazy (ako za nacizmu v Nemecku), je spoluvinníkom a spoluvrahom ! Ak majú aspoň štipku svedomia, nech sa TERAZ prejavia ! Politici, lekári, právnici, novinári tv zabávači a hlásatelia…

  • Změna v České republičce:

   „V současné době však již tento důvod odpadá, neboť v mezidobí se již podařilo shromáždit dostatečné množství poznatků o tomto onemocnění a je možné zajistit jeho účinnou léčbu a prevenci závažných život ohrožujících stavů,“ uvedli předkladatelé návrhu. Šíření onemocnění covid-19 tak už podle nich nedosahuje takové úrovně společenské škodlivosti, jakou má šíření jiných nemocí uvedených v seznamu.

   Ministerstvo zdravotnictví chce, aby lidem s pozitivním testem na covid-19 už nebyla automaticky nařizována sedmidenní izolace. Cílem připravené vyhlášky je to, aby se léčení covidu-19 vrátilo do rukou lékařů. Rozhodovat mají podle míry rizika – konkrétně podle zdravotního stavu pacienta, jeho okolí nebo vykonávané práce. Mluvčí úřadu už dříve uvedl, že záměrem je prosadit změnu od dubna. Ministr Válek poté koncem února prohlásil, že platnost vyhlášky je otázkou dnů, možná desítek dnů.

   Podmínky izolace a karantény se za tři roky pandemie covidu-19 měnily. První pacienti byli důsledně izolovaní v nemocnicích. Nejdříve byla izolace 14denní a všem kontaktům nakaženého se nařizovala karanténa. V současné době platí, že po pozitivním PCR testu nebo antigenním testu provedeném zdravotníkem má pacient nařízenou sedmidenní izolaci. Karantény byly zrušeny zhruba před rokem.

   Šíření nakažlivé lidské nemoci je trestným činem, za který trestní zákoník v základní sazbě ukládá šest měsíců až tři roky vězení.
   https://cz24.news/ctk-ministerstvo-spravedlnosti-cr-navrhlo-vyradit-covid-19-z-nakazlivych-nemoci-a-to-od-cervence/

  • „že covid už nebude považovaný v gubernii SR za infekčné ochorenie, ale len za formu chrípky ! “ – podstata je, že od samého začiatku nebol uvedený vo vyhláške o prenosných, resp. životu nebezpečných chorobách – teda aj v zmysle trestného zákona a obmedzovania občianskych slobôd. Žilinka teraz chce stíhať tých, ktorí neurobili ešte tvrdšie opatrenia – a nestíha tých vrahov, ktorí pozabíjali ľudí remdesivirom a pľúcnymi ventiláciami a nozokomiálnymi chorobami!

 2. Pravda ich nedohnala – to by museli verejne priznať, že všetko okolo c19 bol podvod alebo keby putovali za mreže za svoje zločiny. Ak už jak to má štempl (tá neexistujúca nemoc c19) že je to forma chrípky tak s tým môžu potom otravovať a obmedzovať ľudí kedy sa im zachce.
  Žiadny vírus či ochorenie c19 neexistuje. Celý ten podvod s vírusom rozjeli tým podvodným testovaním a mediálnym tetorom – bez toho by boli bezzubí, beštie.

  • Bývalý ředitel CDC během dnešního slyšení přiznal, že Amerika prostřednictvím NIH a ministerstva obrany platila za „nefunkční výzkum“, který mohl způsobit celosvětovou pandemii COVID.
   https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/byvaly-reditel-cdc-priznal-ze-americky-vyzkum-mohl-zpusobit-pandemii-covid-19/

   • Ja som toho názoru, že nikdy dobrovolne nepriznajú celú pravdu o podvode c19 – oni sa toho svojho nástroja a toho čo s ním vo svete dosiahli nikdy dobrovoľne nevzdajú. C19 musí žiť – aj keď v akejkoľvek podobe ale musí žiť!
    To, že ten c19 elity používajú aj na vybavovanie si účtov medzi sebou – to je iná vec – keď občas nejaká hlava padne nič sa nedeje ale vírus c19 musí existovať.

  • Israismael

   Toľko podvodov sa uskutočnilo na ludstve ..veľmi veľa ..niektoré sú záväzné ,niektore veľmi závažné ,niektore menej…
   Ten covid a vakcíny to bol zrejme kolosálny podvod ,smrteľný a do neba volajúci ..
   Čo však poviete na tento spred 2tis rokov ??..Že do Márie vošiel Duch svätý a ten ju oplodnil ako sa to dnes stále hlúpo verí ..
   Živé Slovo Imanuela z posolstva grálu ,Vo svetle Pravdy napovie viac :
   Tak uzatvára sa teraz v súde s ostatným dianim aj onen kruh, ktorý vznikol vo svätej noci v Betleheme! A záver tohto kruhu musí vypudiť všetko nesprávne z podania a tradícií a priviesť tak k víťazstvu Pravdu! Temno, ktoré ľudstvo vytvorilo, bude prenikajúcim Svetlom rozptýlené!

   Všetky legendy, ktorými bol počas času obtkaný Ježišov život, musia padnúť, aby konečne vystúpil čisto a podľa zákonov Božích tak, aký bol v skutočnosti podľa zákonov stvorenia. Vo svojich kultoch, ktoré ste si sami vytvorili, popierali ste doteraz s ľahkomyseľnou rúhavosťou dokonalosť Stvoriteľa, svojho Boha.
   Tým, že slepo veríte veciam, ktoré sa nedajú spojiť s prazákonmi stvorenia, nectíte predsa Boha! Keby ste verili v dokonalosť Stvoriteľovu, tu by ste naopak museli vedieť, že tu vo stvorení nemôže sa udať nič, čo presne nezodpovedá dôsledkom pevne stanovených zákonov Božích. Jedine tým môžete Boha skutočne uctievať.

   Kto myslí inak, pochybuje tým o dokonalosti Stvoriteľa, svojho Boha! Lebo tam, kde sú možné zmeny alebo dokonca zlepšovanie, nie je a nebolo žiadne dokonalosti! Vývoj je niečo iné, pretože je predvídaný a chcený v tomto stvorení. Vývoj musí sa však bezpodmienečne prejavovať ako dôsledok pôsobenia existujúcich zákonov. To všetko nemôže však privodiť také veci, ktoré mnohí veriaci prijímajú ako úplne samozrejmé, najmä pokiaľ ide o život Kristov!
   Prebuďte sa konečne zo svojich snov a staňte sa v sebe naozajstnými! Práve dnes hovorím vám ešte raz, že podľa zákonov vo stvorení nie je možné, aby pozemské telo človeka mohlo byť zrodené bez predchádzajúceho hrubohmotného plodenia medzi mužom a ženou . Práve tak nie je možné, aby hrubohmotné telo po svojej pozemskej smrti bolo povznesené do jemnohmotnej ríše . Tým menej však do bytostného alebo dokonca do duchovného! A pretože Ježiš sa musel zrodiť tu na zemi, toto dianie podliehalo aj hrubohmotnému Božiemu zákonu predchádzajúceho plodenia.

   Boh musel by konať proti svojim vlastným zákonom, keby to s Kristom malo byť tak, ako sa to v podaniach rozpráva. To však nie je možné, pretože Boh je dokonalý od počiatku , a preto je dokonalá aj jeho vôľa, ktorá spočíva v prazákonoch stvorenia.
   Chápete to ?..ani boží syn nemohol obísť Zákony stvorenia tu na Zemi a musel prísť na Zem ako každý iný človek ,teda zrodením po predchádzajúcom plodeni muža a ženy..

   • Israismael

    Ježiš bol splodený hrubohmotne , lebo inak nebolo by pozemské zrodenie vôbec možné. Jeho otcom bol Riman, ktorý miloval Máriu a chcel ju urobiť svojou ženou. Mária ho nevýslovne milovala. Pomery zdržali však Rimana, ktorý bol vojakom a stotníkom Augustovým, po určitú dobu v cudzine, takže Mária zverila sa vo svojich starostiach tesárskemu majstrovi Jozefovi, ktorého ctila a ktorému dôverovala. Jozef poňal na to Máriu za ženu. Duševná tieseň uvoľnila Máriu ešte pred rozhovorom s Jozefom duševne tak, že v okamihu najvyššieho vnútorného boja prežila v sebe duchovne to, čo je v Biblii zaznamenané ako anjelovo zvestovanie.

    Mária trpela, pretože nikdy nemohla úplne potlačiť svoju lásku ku Kreolovi, rímskemu stotníku a otcovi Ježiša, jej dieťaťa a musela vidieť, že tým pôsobí smútok Jozefovi, ktorý ju naozaj miloval.

    A keď zažiarila nad Betlehemom hviezda, hľadal v tom istom čase úplne už zúfalý Kreolus v mestečku Nazarete Márii, aby ju vzal ako svoju ženu so sebou do Ríma. Videl hviezdu, ktorá ho rozochvela, ale nevedel nič o tom, že svieti jeho dieťaťu..
    O svojom pozemskom otcovi nepočul od Márie nikdy a nevedel, že v jeho žilách koluje aj rímska krv.
    Mnoho katolíkov si teraz povie …nie to je blud ,to je zavádzanie ,to je falošné a pod..
    To čo som napísal je Božie živé Slovo ..málo ľudí vie o ňom,málo ľudí s dostane k poznaniu ..Má to však svoj dôvod …mnoho temného zastierania a klamstva ..temno nechce aby ľudia spoznali Pravdu
    A tak je tomu aj dnes napr aj s tým covidom a vakcinami …Ale svetlo Božie už obotkalo planétu a temno bude rozbité čoskoro na franforce …Bude to ale desivé pre ľudí ,ale zároveň oslobodzujúce !

    • Israismael

     Si poviete ..No veď keď ju Kreolus hľadal v Nazarethe,kde sa stretávali ešte kedysi pred príchodom Ježiša na tento svet , ako to že ju nenašiel? ..Hľadal ju totiž v čase narodenia Ježiša a Márie bola v Tom čase nie v Nazarethe ale v Betleheme ,kde sa Ježiš narodil a kde bolo vtedy sčítanie ľudu ..Nikdy sa už viac nestretli …

    • Israismael

     Keby ste náhodou namietali veď keď sa narodil Ježiš ako každý iný človek tak nemohol byť predsa boží syn ,ale ľudský syn, tak ono je to takto :
     V čase keď obyčajne do tela matky vstupuje nový život vždy prichádza ďo telíčka dietata v polovici tehotenstva ludsky duch ..vždy je to tak ..Až na boží zámer ,ako sa to stalo Márii ,že v polovici jej tehotenstva to nebol ľudský duch ale boží duch …Jedine v Tom je pravda o božom duchu,ale nie že ju ako pannu oplodnil a že tak vznikol Nazaretský ..Ľudské telo Ježiša malo v sebe Božieho ducha …Veru tak je ..

    • Pro redakci.A jsme opravdu ti původní obyvatelé Země? Vždyť z některých mezičlánků Homo sapiens sapiens se našlo jen pár kostí.Vývoj se ošidit nedá pěkně miliony a miliony let,a to by těch pozůstatků muselo být trochu víc.Sami pořád hovoříme o nějakých našich stvořitelích.Co když pův.obyvatelé žijí v podzemí či na Měsíci?

   • Z toho vyplýva, že Pravda nakoniec zvíťazí nad zlom ale to neznamená, že aj človek zvíťazí – ak sa nebude držať Pravdy bude porazený tiež – lebo Pravda nieje závislá na človeku absolútne nijako – môže existovať bez neho lebo Pravda nieje výtvor človeka/ľudstva.

    • Israismael

     Áno Achnaton..ešte je šanca dozvedieť sa všetky Pravdy..Záchrana je možná !! preto som vždy spomínal tu ľuďom ,že bez získanej skutočnej Pravdy ,a to som odhalil len jednu z milión lži cirkvy a temnôt ,že bez skutočnej Božej Pravdy sa človek nedostane nikam a zahynie v spare nepravd a chytakov temna ..

     • Objektívne

      A čo sa stane keď sa niekto dozvie pravdu? Myslím, že 90% populácii je pravda ukradnutá. Alebo ešte inak, pravda bude odmietnutá ako hoax a to je tá pravda s ktorou je potrebné aby sa tých zbylých 10 % vysporiadalo.

     • Israismael

      Ešte raz pan Objektívne alebo mladý muž!.. PRAVDA je len jedna.. Nepochádza od človeka ale úplne od Najvyššieho pretoze tam je dokonalosť a kde je dokonalost tam je Pravda… Všetko ostatné co je nedokonalé a zvlášť na zemi je ďaleko od Pravdy s veľkým P .. Ľudia prekrútili pod vplyvom temna všetko na svete co sa len pokrútiť dalo, aj spisy a Slová v biblii a pod .. Ved to beží tisícročia už tak… Jeden príklad za všetky som uviedol s tou Máriou.. PANNOU MÁRIOU ako ju ľudia slávnostné volaju na Zemi a cirkev ju dokonca povýšila aj nad Boha (ruhanie) … Bola ľudský duch nie boží duch, pana maria nebola pana preto ze duch Svätý ju oplodnil nejakým záhadným spôsobom ako to trepu ľudia.. Ale preto ze mala panenské ženské lono, že ešte nikdy nerodilo pred tým a Ježiš bol prvé jej dieta(mala ešte ďalšie deti pozdejšie)… Preto bola pana…za ďalšie tu je ta Pravda, počujte to, ze prakralovna Nebies ma meno Elizabeth a je omnoho vyššie ako duch Mária, ktorá dala život Ježišov plodenim s mužom a zrodenim do pozemského.. Chápete to je tá Pravda s veľkým P nie ľudské pravdy s malým p= zmanipulované len aby ľudia nepoznali co je Pravda a zahynuli … Zamlcany a nepravdivý je aj príbeh Syna človeka len aby to ľudstvo nemohlo spoznať, lebo temno si želá iný priebeh než by to chcela božia voľa, napriek tomu po mnoho tisícročiach dôjde na Božiu vôľu aj tu na Zemi.. .Boh ma svoje Zákony a sú teda aj vo svete na planéte a nestará sa o cloviecka osobne, pretože zákony samocinne riadia všetko.Su nemenné a dokonale.. Len sa pozrite do prírody: semeno sejba rast zber a opäť doookola ten istý kolobeh, zrodenie rast a smrť, znovuzrodenie a dookola.. Len ich treba poznať tie zákony a nie sú to Mojžišove., i keď aj tie sú dôležité . Žiaľ bohu ľudia sú stále vedení slepou vierou a nič iné nechcú spoznať co by ich mohlo doviesť k Poznaniu.. To akože nepríde poznanie k človeku len tak z ničoho nič, ale človek musí prísť sam k poznaniu Zákonov Boha .. Syn človeka nie je Ježiš… Aj to je už vysvetlene.. Ale ľudstvo to nevie ani za svet prijať… Nie preto, ze je to blud nie preto, ale ze je to zahmlievane pánom tohto sveta, ktorý už niekoľko tisícročí vládne tejto Zemi… Lebo ľudstvo sa dalo zviesť na šikmú plochu a Boh zakryl svoju tvár a necháva ľudstvo do poslednej chvíle bez pomoci.. Ale pomoc príde.. Nech ju však necaka každý… pretože tí ľudia čo nechceli spoznať vôľu Boha tak nemôže čakať ani pomoc keď to príde všetko na túto Zem ako blesk!!! Ja som tu nenapísal ani jeden blud.. Sú to veci co mal už človek dávno vedieť a mal už dávno pretrhnúť nitky temnych, co ho zdržiavajú od vývoja, aby sa dostal k Pravde…

     • Israismael

      Objektívne!
      JA bijem len po prstoch nepravdy.. Nič iné.. Pozrime sa ešte na to ako ľudstvo zneužilo slobodnú vôľu na nesprávne účely lebo mame dnes vojny, vraždy znásilnenia po svete, všetky svinstva, ukrutnosti a pod, ktoré len môže človek vymyslieť.. A teraz opäť k Pravde.. A už si to treba pamätať :
      Božia vola je zároveň jeho sila vyžarujúca, ktorá prúdi do všetkých sfér a aj nižšie až sem na túto Zem.. Bez tej energie by neexistovalo nič, ani život samotný .. Je neviditeľná ale existuje.. Je neutrálna a zapôsobí tak ako ju človek nariadi svojim kormidlom a to kormidlo je vôla človeka, slobodná vôľa… Pozrite sa dnes, kam nasmerovalo zahnité ľudstvo kormidlo, tu silu a Božiu vôľu.. Vidíte to po svete?.. Do absolútneho zničenia.. To je proste zákon, že ako človek a ľudstvo nasmeruje božiu vôľu tak ona zapôsobí hoc aj rozkladne a spatne… Ľudstvo predsa dostalo dar slobodnej vôle.. Chápeme sa?.. Keď spozná človek konečne všetku Pravdu a nie tie bludy co vedu do rozkladu ľudstva, tak aj Božia neutrálna sila zapôsobí iným smerom a zapôsobí pozitívne a začnú sa rucat všetky temnoty sveta..nastane svetlo na Zemi . Tak je to… Treba sa učiť lebo sme blízko konca.. Vy nechcete prispieť Pravdou do sveta, aby sa zbúrali temnoty a nastal zlatý vek ľudstva?.. Neverím ze nie… Kto Pravdu hľadá a úprimne hľadá, tak ju nájde … Je to na Zemi možné,ba každý človek to ma zakódované v duši, aby hľadal…

     • Objektívne
      10/03/2023 at 10:47
      Některým je pravda tzv. ukradnutá, jiným – lhostejná – protože jenom za doby Covidové bylo tolik lží…..v česku jede pořád stejný způsob informování o COVIDu – nejhůř skončili ti, co se nenechali naočkovat,… – skočili ve špitálech, JIP, ARO, ventilacích,….

     • Objektívne

      @Israismael:
      Čitam, že aj vy viete, že sa blíži posledný deň. Mal by som otázočku. V akej podobe ho hodláte prežiť? Fyzicky, jemnohmota, alebo že by už 5D?

     • Pěkný film je k K zemi hleď.Lidi se pravdy bojí,tak ji prostě nevěří.
      Zajímavý film je taky Chata v horách.Svým způsobem je to blbost,ale…
      Všechny národy věřily na návrat bohů.Co když se zase vrací doba ,kdy bohové žili na zemi spolu s lidmi

     • Ak niekedy bohovia žili na Zemi spolu s ľuďmi, tak to neboli bohovia, ale mimozemšťania, ktorých ľudia považovali za bohov kvôli ich vyššej technologickej vyspelosti.

     • Israismael

      (⁠。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。⁠)⁠➜ Objektívne
      Kto môže vedieť ako skončí človek v deň keď sa všetky živly na pokyn dajú do pohybu ?..Keď prídu ťažké a ocistne búrky??..jedna po druhej ..Keď to bude zrejme každému človeku že to prišlo…
      Kto prejde takou očistou na Zemi nie je v našich rukách ..ani či v tele tomto pozemskom ,alebo jemnohmotnom…Je však písané že nie veľký húf prejde pod ochranou do Nového milénia ,novej tisícročnej ríše.. Mnohí zomrú a ich cesty budú rozličné lebo nekončí sa bytie človeka ..Niektorí a najväčšia skupina pôjde na nízke planéty to budú všetci tzv vlazni ,ktorí budú odvolaní zo Zeme ešte dokonca pred súdnym dňom..vlazni =všetky duše ktoré ešte nie sú úplne stratené ,aby potom tieto mohli dozrievat vo vývoji na nižších planétach ..A sú to mnohí ateisti ,ale napr aj tie duše ktoré zahmlievali ľuďom dostať sa k svetlu..odvolanie =značí pozemský skon a reinkarnacia na tie nižšie planéty ….ďalšia časť ľudí prejde do jemnohmotnych a niektorí aj do duchovných svetov ak budú dostatočne zrelymi pre výstup do vyšších sfér ..Nič však nebude náhodne ale riadené …To je hrozne na dlhé ,toto opisovať tie deje ,postupne dám link na skúmanie ….ja som to sem dal tak aby to bolo ako tak pochopené ,či sa už niekto zamysli nad tým alebo zníži to do oblasti nemožného alebo blbosti..mne je to jedno ..píšem len to čo mám ,inak by som bol vínny niečo zahmlievať alebo vymýšľať ..Jak by som mohol mať takú fantáziu si toto vymýšľať ?..

     • Objektívne

      @Israismael:
      No neviem, mne sa zdá, že Atlantíďania boli na tom rozumovo o dosť lepšie ako súčasný človek. O udalosti posledného dňa vedeli a pre svoju záchranu aj niečo urobili. Všetky tie pyramídy, mohyly, ale aj tunely ktoré postavili, vyhĺbili a v ktorých udalosť prečkali. Pravda, nedá sa očakávať 100% preživších.

 3. Pitná voda a flór… toto ste najnovšie čítali: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/izrael-oficialne-zakazal-fluorizaci-pitne-vody/ ???

  • Pretože Palestínci už od Izraelcov nedostávajú žiadnu vodu!
   Fluór je ovládač.

   • Fluor dávali lidem v koncentráku do vody,aby byli apatičtí a nenapadlo je se bouřit.Blokuje i funkci šišinky Od tý doby ,co si čistím zuby jen solí,tak jen žadnu a čučím čemu všemu lidu věří a co si nechají líbit.

 4. svatoslav butora

  To, čo tu vyvrhli ako diskusné „príspevky“ Achnaton a Israismal je čistý duševný jed alebo chucpe…čiže hovienka zo satanovej synagógy. Absolútny hnus.

  • Israismael

   To si budete musieť počkať ešte na to co je hnus a ci je to šírenie nejakého hnusu , alebo je to Pravda..Rozhodne o tom niekto iný chvalabohu a nie vy pan Butora alebo ja!!!!… Ale aj všetko ľudstvo nielen vy pan Butora si to bude musieť vypočuť ako to je s tou Pravdou a nie slepým pravdami či lzami a balamutenim tisícročia… .. Až potom sa preberiete z rozprávky ktorú žijete na tejto planete.. A to ja vás nechcem urážať a ani žiadneho človeka… Už čoskoro dôjde k rozpadu bludných nauk, ktoré dostali ľudstvo do takej situácie ze mu hrozí obrovský civilizačným kolaps… Áno kvôli ľuďom a náboženstvam a dokonca aj tým tradičným, ze co oni hlásali ľuďom .To bude ľudstvo absolútne zdesene z tej Pravdy ktorú si budú musieť vypočuť .a upozorňujem vás ze nie satan to zabezpečí a falošný proroci… Pravda je len jedna a tá pochádza z najvyšších miest a vy ju nezmeníte žiadnym možným spôsobom lebo ste človek.. Ale ľudia sa už dostávajú k pravému Slovu . Dostane sa na svetlo sveta to co vy dnes považujete za hnus aby už konečne išlo ľudstvo v správych koľajach ako ma ísť … Len treba počkať.. Zatiaľ je to ešte dostatočne zahmlené temnom.,tým ktoré vládne na tejto Zemi

  • Pochopenie ako nás elity riadia a vidieť im pod prsty ešte neznamená, že sa staneme lepšími ľuďmi. Ani likvidácia temnych elít nás vnútorne neposunie.
   Tá príčina existencie temných elít je v nás – v našom úpadku – a to nevyrieši sebalepšia veda ani duchovné náuky či celosvetové modlitby/mediatácie. To vyrieši jedine príklon ľudstva k Pravde. Ale nie k tej ľudskej „pravde“- lebo tá sa v mnohom líši od tej jedinej – Božej – ktorá tú ľudskú presahuje.

   • Ľudstvo sa môže prikloniť k pravde, ale to nevylučuje, že by nemohli byť elity uväznené na doživotie a prípadne by sa s nimi v klietkach robili aj putovné výstavy – ako výstraha, aby sa ľudia opäť v budúcnosti neodklonili od pravdy 🙂

    • Práve, že vnútorný stav ľudstva dovolil aby sa tu tie elity – entity postupne za tisícročia realizovali.
     Zatvorme 2 miliardy temných ľudí ale aj tak za pár storočí tu máme rovnakú temnú elitu lebo my sa nelepšíme – bez Boha v našich životoch stagnujeme. Ľudia si myslia, že im stačí ich vlastné vedenie a už nepotrebujú vedenie Zhora.
     Tak to bolo aj v Atlantíde – a tí teda dosiahli mimoriadne vysokú technologickú ale aj duchovnú úroveň a nabyly názoru, že si s ňou vystačia – že už nepotrebujú vedenie – inšpirácie a názor Zhora na ich smerovanie – a tak sa do ich civilizácie začali postupne inkarnovať temní ludskí a Vyšší temní duchovia, z ktorých vznikli ELity a doviedli Atlantídu do úpadku takých rozmerov, že museli zasiahnuť prírodné sily na pokyn Zhora.
     A zo Slovanmi to bolo podobné – stratili bdelosť a spojenie Zhora a namiesto jediného pravého Boha začali uctievať predstaviteľov Bytostnej prírodnej ríše – prírodné bytosti / živly a stali sa „pohania“ a ešte to dnes mnohí vykladajú ako niečo ušľachtilé. Keď boli vyslaní vyslanci Zhora aby Slovanov vratili na cestu Ducha tak temní týchto vyslancov likvidovali a na ich hroboch postavili Svetskú cirkev – satanistickú kliku aby svojími ohavnými skutkami pošpinili pravých vyslancov zoslaných Zhora a skryli pred ľudstvom ich poslanie/odkaz. Mnoho ľudí na svete vie, že svetská cirkev nemá nič spoločného s Bohom ale nešťastie je v tom, že toho Boha, v ktorého veria si predstavujú podľa svojich naprosto pokrivenych predstáv bez toho, že by sa pýtali či tie ich predstavy odpovedajú skutočnosti.

     • A odkiaľ viete, že všetko bolo tak, ako hovoríte vy a nie nejako celkom inak? Máte na to nejaký dôkaz, alebo je to len prebraté od niekoho iného? Je často problém zistiť, ako skutočne prebehli nejaké historické udalosti pred 100 rokmi, nieto pred 10 000 rokmi (100-násobok času). Bez urážky, ale my si môžme tiež navymýšľať podobné rozprávky a tvrdiť o nich, že je to pravda svätá.

      Máme problém s tým, že mnohí „vykladači tej pravej viery“ vykladajú tú svoju verziu za pravdu bez toho, aby to vedeli podložiť hodnovernými dôkazmi. Vykladačov pravdy je veľa, každý má tú svoju pravdu a bohorovne tvrdí, že len tá jeho pravda je tá pravá.

      Viete definovať zrozumiteľným jazykom toho „jediného pravého Boha“ a uviesť, prečo je lepší od „predstaviteľov Bytostnej prírodnej ríše“?

     • holistický prístup

      „Achnaton“, „Israismael“,

      ste z mnohých – tu akože diskutujúcich – sektárskych trollov – doslova OVIEC – potrebujete svojho pastiera – ste len OVCE-OTROCI a pyšníte sa tým – ako to je po „vašom“?!? – APAGE SATANAS?!?

   • Israismael

    Ľudia nepochopili dodnes a je tomu už vyše 100r ze opäť prišiel v ľudskom tele na túto zem boží syn, lebo si povedia ako je možné že to ľudstvo prehliadlo?..ze neboli žiadne fanfary ohlasujúce syna božieho…?.. Nechápu ze to bolo chcenie Boha, lebo sa mali dostať z bahna temnôt sami bez fanfar..
    Mali sa sami dostať k Slovu tentokrát už spísanému presne tak ako to oznamoval Ježiš… Nehrám sa tu na fanatika a bluznivca.. Je to jasné v spíse toto Slovo: Keď príde On Duch Svätý Duch pravdy uvedie vás do všetkej Pravdy.. Iste nemyslel pozemku pravdu ale tu Nebeskú, presne tu o ktorej som písal nie raz aj tu a aj dnes som tak učinil… ON prišiel, zrodil sa napísal a úlohou ľudstva je hľadať to co je spísane samotným Synom Človeka Ducha Pravdy – pozemský sa volajúc pesudonimom Abdrushin, v preklade Syn Svetla…. Vy si naozaj myslíte že by som sa chcel strapnovat tu tým co som vysvetľoval aspoň pre tých pár nemnohych co by mohli pochopiť?..
    Toto mate ovládať do príchodu Syna Cloveka, a ten deň sa blíži :
    1.Prehľad stvorenia ako základ
    2.Tu časť o Márii co som už písal
    3.aj to kto bol autor 900 stránkové ho diela Vo svetle Pravdy
    http://www.abdrushin.sk/posolstvo-gralu/doznievanie-od-abdrushina-088.php
    http://www.abdrushin.sk/posolstvo-gralu/doznievanie-od-abdrushina-027.php
    http://www.abdrushin.sk/vo-svetle-pravdy/posolstvo-gralu-od-abdrushina-092.php
    Nech si to pozrie ten človek koho to bude tiahnuť k tomu a priťahovať.. Nie iný..

  • hľadač pravdy

   svatoslav butora,

   títo dvaja heretici, ultra-bludári: ,,Achnaton“ a ,,Israismael“ tu takýto jed, hnus a hnoj
   kydajú už dlhšiu dobu a takýmito bludmi, ktoré prezentujú vo svojich príspevkoch posluhujú Satanovej synagóge!

   • Israismael

    Hľadač nepravdy
    Vieš ako sa píše… Tam kde sú svetle hodnoty človeka, tak budú napadane temnom.. Takže mňa to vôbec neprekvapuje ze napadás, ani tvoje zmyslanie.. viem kto si a aké máš ty hodnoty…. a na teba mimo iné platí aj to biblické z efezkych 6:
    boj svetlých nie je často len proti krvi a telu(obyčajného človeka) , ale proti kniežatstvám, mocnostiam, vládcom tohto temného sveta, ľuďom tejto doby a nadzemským duchom zla..

 5. Je čas urobiť generálny poriadok a vrátiť sa k zdravému rozumu!

 6. objektívne

  Súčasná elektromobilita je priam katastrofa. Súkromných elektrických vozidiel na Slovensku asi veľa nebude. Zrejme by nebolo na škodu uvažovať o využití vodíka, ale aj na to by zrejme povedala vrchnosť, že to ubližuje planéte.

 7. Elektromobily sú mi asi tak sympatické, ako koláč zo svrčej múky. Elektromobily sú neekologické, neefektívne, v zime vám tam je zima, v lete horúco. A nikto by nechcel naraziť v takomto aute, ani sa zraziť s takýmto autom, rozhorí sa obrovská neuhasiteľná pochodeň.
  Blokovanie dojazdu zrejme súvisí s najnovším NWO konceptom 15 minútového mesta, kde bude ľuďom nariadené žiť v okruhu dojazdu 15 minút, aby cestovaním nezvyšovali tzv. uhlíkovú stopu. Tento hoax už oficiálne priznávajú aj mainstream médiá, podobne ako „hoax“ s pokazenými plynovými kotlami po tom, čo sa prešlo na západný LNG.

 8. Že by to začalo 6G sieťou alebo ľudia dostali primálo séra, aby to fungovalo, keďže sa plánovalo každému jedincovi podať 8-10 dávok? Nuž toto video tiež veľa nahovára: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/varovani-francouzskeho-vedce-z-roku-1995-jak-zmenit-cloveka-pomoci-ockovani/ !

 9. Elektroauta, elektrokola a další elektrovozítka jsou neustále propagována v neprospěch dopravních prostředků na fosilní paliva. Vše se samozřejmě děje pod záminkou nutnosti „boje proti uhlíku.“

  Ovšem i zde se ukazuje, jak tato klimatická politika, založená na lžích, ve skutečnosti škodí.

  Veřejnost byla vyzvána, aby se držela dál od všech elektrických kol a skútrů, protože neustále explodují a v některých případech zabíjejí lidi.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/03/usa-verejnost-byla-vyzvana-aby-se-drzela-dal-od-elektrokol-a-elektrickych-skutru-protoze-casto-exploduji/

 10. Trošku bych pozměnil nadpis, na „Klimatická inkvizice…, termín, policie se mi zdá méně ideologický. A táto Klima-agenda je hlavně o ideologii a dogamatu!

Pridajte komentár

*