Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

10 faktov, ktoré zástancovia elektrických vozidiel nechcú, aby ste vedeli


Print Friendly, PDF & Email

10 faktov, ktoré zástancovia elektrických vozidiel nechcú, aby ste vedeli

(Tyler Durden, Zero Hedge) Existuje množstvo dôvodov, prečo progresívci a liberáli sú absolútne odhodlaní vytlačiť ľudí z ich súkromne vlastnených, benzínom poháňaných áut a akceptovať drahé elektrické vozidlá.

Žiadny z týchto dôvodov však nemá nič spoločné so „záchranou klímy a životného prostredia.”

Hlavným dôvodom, prečo liberáli a progresívci milujú elektrické vozidlá, je to, že proces donútenia prejsť na elektrický pohon navždy zničí neuveriteľnú slobodu a prosperitu spojenú so súkromnými vozidlami poháňanými benzínom alebo naftou.

Chcú budúcnosť, ktorá bude centrálne riadená bohatými elitármi a ich skorumpovanými politikmi, byrokratmi bažiacimi po moci a ideologicky riadenými „odborníkmi“.

Vlastníctvo auta na fosílne palivá je symbolom slobody

Keď Ransom Olds v roku 1901 a Henry Ford v roku 1908 predali prvé americké sériovo vyrábané automobily (Curved Dash Olds a Model T, v uvedenom poradí), naštartovali Ameriku k tomu, aby sa stala prvou svetovou otvorenou cestnou spoločnosťou.

Trvalo to niekoľko desaťročí, ale v tridsiatych rokoch minulého storočia bolo vlastníctvo auta prakticky základom strednej triedy, čo pre milióny Američanov znamenalo slobodu ísť kam chcú, kedykoľvek sa tak rozhodnú a bez predchádzajúceho povolenia od vlády.

Nie je prehnané povedať, že jedným z hlavných faktorov v Amerike zotavujúcej sa z hospodárskej krízy bola schopnosť miliónov Američanov kupovať si nové a ojazdené autá.

Federálny rezervný systém so sídlom v St. Louis to v septembri 1935 uprostred Veľkej hospodárskej krízy vyjadril takto:

„Počas prvých 6 mesiacov roku 1935 zakúpili spoločnosti a jednotlivci od predajcov motorových vozidiel 1 461 940 nových osobných áut a 254 063 nákladných vozidiel, pričom za tieto vozidlá zaplatili sumu odhadovanú na približne 1 460 000 000 USD.

Registrácie v prvom polroku boli v roku 1935 o 44 percent vyššie ako počas rovnakého obdobia minulého roka, pričom nárast za tých istých 6 mesiacov roku 1933 bol 121 percent.“

Vzostup automobilov poháňaných benzínom v súkromnom vlastníctve tiež vytvoril ďalšie prosperujúce odvetvia, ktoré dodnes poskytujú milióny dobre platených pracovných miest, finančnú stabilitu a rast osobných príjmov, ktoré sú základom ekonomiky.

Len si spomeňte na všetky obchodné zastúpenia, opravovne, dielne, stavbu ciest, výrobu energie, distribúciu a maloobchod, poistenie a prácu v oblasti právnych služieb, ktoré existujú vďaka stovkám miliónov osobných a nákladných áut.

Ale všetky tieto dobré veci sa stratia, ak sa plán Európskej únie či Kalifornie zakázať predaj všetkých vozidiel poháňaných fosílnymi palivami do roku 2035 stane realitou. Je toho tak veľa, čo je tak neuveriteľne nesprávne, ak nie priamo nečestné alebo hlúpe, okolo snáh nútenia ľudí do elektromobilov.

10 zamlčovaných faktov o elektromobiloch

Odborníci zo stránky Power the Future publikovali 10 faktov o elektromobiloch, o ktorých liberáli a progresívci nechcú, aby ste vedeli:

Zbohom vysoký krvný tlak

1. Elektromobily sú poháňané fosílnymi palivami. Podľa amerického Úradu pre energetické informácie (EIA) tvoria elektrárne na fosílne palivá – uhlie, ropa alebo zemný plyn – asi 60% elektrickej siete v krajine, zatiaľ čo jadrová energia predstavuje len asi 20%.

2. Batérie elektromobilov sa spoliehajú na kobalt. Odhaduje sa, že 70% celosvetovej produkcie kobaltu pochádza z Konžskej demokratickej republiky, krajiny so žalostnými pracovnými podmienkami, najmä pre deti.

3. Štúdia zverejnená začiatkom tohto roka Environmentálnou skupinou ukázala, že takmer jedna tretina elektrických nabíjacích staníc v San Franciscu bola nefunkčná. Populácia San Francisca predstavuje zhruba dve percentá Kalifornie.

4. Zástancovia zákona o zákaze predaja áut na fosílne palivá pripúšťajú, že dopyt po elektrine vzrastie o 40%, čím sa zvýši zaťaženie siete a budú sa vyžadovať zvýšené náklady na energiu a infraštruktúru.

5. Podľa jedného výskumníka je náročnosť jedného elektrického auta podobná ako jednej alebo dvoch klimatizačných zariadení vo vašom domove, ibaže elektrické auto vyžaduje energiu po celý rok, nielen v lete.

6. Dnes má každá šiesta rodina faktúry za elektrinu po dobe splatnosti, čo je vôbec najvyššia úroveň v histórii.

7. Energetické spoločnosti musia investovať 5 800 USD/EUR na modernizáciu svojej infraštruktúry na každý nový elektromobil počas nasledujúcich ôsmich rokov, aby kompenzovali dopyt po energii. Tieto náklady však budú znášať všetci zákazníci.

8. Priemerná cena elektrického vozidla je v súčasnosti 66 000 USD/EUR, čo predstavuje nárast o viac ako 13% len za posledný rok, pričom priemerná cena je o 18 000 USD/EUR vyššia ako priemerný spaľovací motor.

9. Štúdia z roku 2022 zistila, že väčšina nabíjania elektrických áut prebieha doma, takže tí, ktorí žijú vo viacrodinných obydliach (bytoch), sú pri nabíjaní skutočne znevýhodnení.

10. Tá istá štúdia tiež poznamenala, že mnohí vodiči nabíjajú svoje elektromobily cez noc, keď je solárna energia v sieti menej dostupná.

Záver

Existuje mnoho ďalších faktov o elektromobiloch, o ktorých nikdy nebudete počuť hovoriť od liberálnych a progresívnych politikov.

Ani jednu z týchto skutočností nebudete počuť – okrem prípadov, keď ich skresľujú samozvaní „kontroléri faktov“ – v univerzitných triedach, médiách hlavného prúdu a dokonca ani od zástupcov automobiliek, ktorí sa boja dostať do konfliktu s vládou.

Och, mimochodom, hádajte, kto sa váľa od smiechu po zemi vediac, že ​​ovláda toľko zariadení, materiálov a technológií potrebných pre batérie, čím drží ekonomiku Západu pod krkom? Žeby Čína?

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Tyler Durden, Zdroj: zerohedge.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Oprava:
  2. Batérie elektromobilov sa spoliehajú na ‚cultan‘ (https://terminator.fandom.com/wiki/Coltan), nie?

  tak to bolo v Terminátorovi… 😉

 2. Je to síce 2 roky stará informácia, ale i tak – dostatočne – vypovedajúca.

  „Juhokórejská automobilka Hyundai Motor zvolá ku kontrole takmer 77-tisíc svojich plne elektrických modelov Kona v Severnej Amerike, Číne, Európe, Južnej Kórei a na ďalších trhoch.
  Hrozí u nich totiž vážne riziko vznietenia batérie. Petr Michnik zo závodu Hyundai Motor Manufacturing Czech v Nošoviciach na Frýdecko-Místecku ČTK povedal, že áut vyrobených v Česku sa to netýka.
  Batéria osadená v útrobách tohto elektromobilu môže skratovať a že u nej hrozí vážne riziko vznietenia. Jedná sa o EM vyrobené do 3/2020.“

  https://hnonline.sk/auto/automobilky/2228010-hyundai-celi-problemu-do-servisu-zvola-takmer-77-tisic-elektromobilov-horzi-im-poziar

  P.S. Snaha bruselskej EU s Lajnovou na čele, čo sa týka elektromobilizácie je – dostať znovu ľudí pod kontrolu satanistov, ktorí si vezmú veľmi rýchlo – za svoje – diktovať ľuďom, či môžu denne prejazdiť 20 km alebo max – 30 km (asi toľko, aby to stačilo do otrokárne a naspäť).
  Lebo – veď zrazu – kolaps energetických sietí z titulu absencie el. energie !!

  • Elektromobil je naopak väčšou slobodou ako spaľovací motor. Skúste si doma vyrobiť benzín, alebo naftu… jedinou metódou ako spojazdniť takéto auto v domácich podmienkach je splyňovač na drevo. Na nabitie elektromobilu stačí ostrovná fotovoltaika menšej až strednej veľkosti ( 1-2kW výkonu ). Elektronika v elektromobiloch sa dá hacknúť ako každý iný počítač.

   To, čo pri elektromobiloch reálne hrozí, je to, čo sa teraz stalo s elektrickými kolobežkami … pohodené na uliciach na prenájom a za účelom plánovaného zbavovania sa osobného vlastníctva, teda slobody ( vlastného riadenia vecí a osudu ).

 3. Tak tak presne,ide o stratu slobody lebo to budú také autonómne autá že vrchný najmocnejší budú rozhodovať o tom kedy,kde,koľko a ako budete cestovať a s týmito dnešnými autami to nevedia z elektrickými to pôjde.Presne budúcnosť bude o tom či môžeťe ísť do lesa a kde presne áno a kde nie a budú tam na vás číhať kamery,taktiež bude predpoklad že budú na nás číhať drony,tak isto ak to prijmete čip v ruke ktorý budu poznať vaše myšlienky,pocity,emócie,poslušnosť totalite,platby bez akejkolvek možnosti krátenia dane,to kde sa nachádzate,čo robíte skrátka toto nacvičenie ludí k takémuto správaniu už prebehlo počas covidu v poslušnosti voči rúškam,očkovaniu a protizákonných opatrení!!!Presne ide o úplnú totalitu a stratu slobody.

 4. Israismael

  Tak si len predstavte taku cestu týmto elektromobilov napr. v zime alebo cesta na nejakú udalosť ktorá môže byť nebezpecnou pre globalistov (nejaká veľká demonštrácia proti vláde a pod)… Keďže takéto auta sú ČISTE prespikovane elektricke obvody pod kapotou nie je ťažké ich vyradiť nejakým EMP impulzom..oni to urobia.. Oni to pripravujú na nás… Tým pádom autíčko bude vyradené z prevádzky hocikde na ceste, nepôjde kúrenie v zime, ste 100km od domu a pod,nedostanete sa napríklad na miesto protestu, alebo k chorým rodičom a pod… Toto sa chystá na nás ľudstvo cez tie,, múdre “ globalisticke hlavicky…. No a mimochodom to je len jedna z veci… Oni za tých 3 a pol roka co budu terorizovat svet (týmto rokom 2022 to začína) vymyslia ešte mnoho,, darcekov“ pre ľudí… DÁME SA CHYTIT DO ICH VIACERÝCH PASCI?.. ZLO TOHTO SVETA NEVIE ZE NAPOMÁHA K OČISTE ZEME… ZLO SA NAKONIEC ZNIČÍ TAK, ZE DOPOMOZE NEVEDOME K ZNIČENIU NAVŽDY PREKLIATYCH ĽUDÍ A NEZAPISANYCH V KNIHE ŽIVOTA…. A SÚ TO MILIÓNY A MILIÓNY ĽUDSKÝCH BYTOSTÍ CO SA PRIKLONILI K TEMNU A NIE KU SVETLU….

 5. zvrhlý deduško večerníček

  Pri tom tvojom impulze nebudú fungovať ani normálne autá so spaľovacím motorom, zapaľovanie je riadené čiste elektronicky ako aj mnohé ďalšie veci. Nikdy som nemal auto, nepotreboval som ho. Tak ako väčšina ľudí. Ako povedala kamoška, ľudia na Slovensku kupujú najlacnejší potravinový odpad z tesca a lidlu, len aby mali na značkové handry a na auto. Potrebujú sa „nosiť“, ukazovať sa jeden pred druhým. A niektorí majú autíčko ako diagnózu, do profilu si napíšu Záľuby : Filmy, Vozenie sa na aute, ….. 😀 (to už je iný level)

  • Israismael

   Pri tých spaľovacích motoroch a autách sa ešte dá opraviť nejaká tá ktorá časť,. ale pri tých tisícoch čiste elektrických obvodoch, suciatkach v elektromobile to už bude pekne zložitý proces opravy… . Si predstav len taky televízor v dnešnej dobe.. To ma ešte pomerne málo súčiastok, oproti takému autu na elektrosystemi a predsa ho už nedáš po nejakej poruche do funkcneho stavu a musíš kúpiť novy telkac.. To len na margo a pre predstavu…

   • a taký elektrónkový rádiový či televízny prijímač prežil aj niekoľko generácií, stačilo vymeniť elekrónku či rezistor a fungoval by ešte dnes, samozrejme nebyť snahy globalistov zaplieniť zemeguľu toxickým odpadom a znemožniť na nej život ešte aj živočíchom a rastlinám…
    Čudujem sa zapredancom za jalové platidlá, že ohlupovanie národa ťahajú ďalej – dokedy ešte??

    • …prejsť z pôvodných, rokmi overených technológií na integráče – už tam sa začínalo črtať, kam my prekomplikovaní dvojnohí mameluci smerujeme…

     • zvrhlý deduško večerníček

      Ako fakt by som chcel vidieť elektrónkový smartfón ! 😀 😀 😀
      A to som si o sebe vždy myslel že som najväčší spiatočník akého poznám … 😛

     • deduško, smartfón je pre ľudstvo životne dôležitý asi tak, ako život zachraňujúca covid-vakcína. Zdravé centrum nášho myslenia je viac, ako nadštandardná a súčasne nedomyslená (alebo veľmi dobre premyslená??) mozog okýpťujúca technika.
      Ale je to vec názoru, príp. rebríčka hodnôt človeka. Voľne žijúce zvieratá majú rozumnejšie nároky na spôsob života ako my ľudia, a preto sú – na rozdiel od nás – koncentrované a schopné uloviť čo ako rýchlu korisť aj bez strelných zbraní.

   • zvrhlý deduško večerníček

    Ak myslíš žigulíky, MB-čky, tak súhlasím. Tie sú ale už viac-menej v šrote. Už aj v 20 rokov starom aute je toľko elektroniky že to nespravíš nijako na kolene. Viacmenej keď odíde centrála, výmena je drahšia než hodnota celeho auta, tzn smer kovošrot-skládka . Ja elektromobily vítam. Celý život sa prepravujem na bicykli, tak to aspoň nebudem musieť dýchať tie exhaláty. Môžu byť ale na druhej strane veľmi nebezpečné – nepočuť ich !

 6. Všimnite si záfalú snahu novinárov vytvárať tu trend elektromobility – na správnych číslach a detailoch už nezáleží
  https://e-mobility.sk/elektromobilita-v-cislach-q4-2021/
  https://www.mojelektromobil.sk/predaje-elektromobilov-za-rok-2021/

 7. Trochu som v t.č. „zalistovala“ na ruských weboch a:
  Dnes (14.9.2022) ruské vzdušné vojenské sily zaútočili na vodnú stavbu (priehradu) na rieke Ingults , neďaleko Krivého Rogu (rodisko Zelenského).
  Priehrada Karachunovskaya je dlhá 205 metrov, každú jar sa spevňuje opravnými prácami, no napriek tomu je už „rozožratá“ časom – takmer po celej jej dĺžke (zrejme tiež vybudovaná ešte za čias ZSSR).

  Vedci tvrdia, že v prípade pretrhnutia priehrady sa do mesta vyleje takmer 300 miliónov ton vody, ktorá zaplaví 70 km² v mestskej oblasti Krivij Rog – niekde až do výšky 3. poschodia.
  P.S. Ukrajinci chceli druhé Francúzsko, no ukázalo sa, že sú z toho – Benátky, píše sa v článku.

  https://politikus.info/events/146612-krivoy-rog-nachinaet-topit.html

  https://politikus.info/events/146610-vks-rf-nanesli-raketnyy-udar-po-karachunovskoy-plotine.html

 8. Chyba tu to najdolezitejsie, a to je enviromentalna zataz baterii, priblem s ich skladovanim a likvidaciou, ale aj samotnou zivotnostou. Nic z toho nie je nikde doriesene! Litium je velmi horlavy a nepotrebuje k horeniu kyslik, cim je velky problem s jeho hasenim. Vid poziar velkoskladu baterii v Texase myslim! A nakoniec slabi dojazd a ohromne mnozstvo elektriny na dobijanie, ked je jej nedostatok. A to nie su vsetky problemy…

 9. Elekrovehily zcela neekologické a extra mrhající energiemi i surovinami v ranci působení asi pomátli „kapitány průmyslu pohledem do hal svých
  otrokáren na ještěrkáře, nebo ty užívané s tanečky iluzí?
  A je to tím že propojení firem a politiky je již sice známé z musolliniho itálie s mafiemi a zove se fašismus což s majiteli lumeny korporátních hyder zisků přes mrtvoly je „super. LIdské zdroje kalergi výměny obyvatel eu brusel dědičnými kolonizátory , teď naruby a za vaše prostředky defraudantům €araboafriky ECB
  https://www.youtube.com/watch?v=vJCm4M1m24k
  https://pravyprostor.net/?p=149166#comment-76144
  Kriplnáda? 🙂 V třetím miléniu informatiky. Debilizovaných, bum.

 10. …vďaka za článok aj príspevky…presne tak Israismael, zlo tohto sveta nevie, že napomáha k očiste Zeme..a s tým televízorom, len tak pre porovnanie…kedysi sme mali 1 ks 20rokov /ako malé deti/, teraz za tú istú dobu niekto má 3- 4….našťastie ja sama používam tv minim., takže toto neriešim…hm, aj vozenie auta môže byť záľuba, hlavne, ak žiadnu inú ten dotyčný človek nemá, ale to už o niečom svedčí, však ?….

 11. Kolko ludí na Slovensku by si mohli dovoliť kúpiť elektromobil ? Začneme zháńať konské povozy.

 12. Marek Košice

  Z článku : „8. Priemerná cena elektrického vozidla je v súčasnosti 66 000 USD/EUR, čo predstavuje nárast o viac ako 13% len za posledný rok, pričom priemerná cena je o 18 000 USD/EUR vyššia ako priemerný spaľovací motor.“

  Tak…..nevedel som, že priemerná cena vozidla so spaľovacím motorom je 48 tisíc Eur (možno tak vo sne)…. Iba žeby sa brala do úvahy priemerná cena vozidiel vozidiel so spaľovacím motorom ako osobných TAK AJ nákladných spolu, ale elektrické sú, pokiaľ viem, prakticky len osobné (vysokozdvižný vozík a podobne nepočítam, ten bude omnoho lacnejší ako nejaká tatra, kamión, atď)….
  Čiže pokus o prekrúcanie, či? 😀

  • Asi neviete, koľko Mercedosov, BMW-čiek a iných luxusných áut sa predáva. To je priemer cien všetkých áut, nie priemer najlacnejších modelov. Tiež sú to čísla z USA a tam sa predávajú luxusnejšie verzie ako napríklad na Slovensku. Tu každý chce mať nové auto, aj keď na to nemá a tak si kúpi nové auto v podstate bez výbavy.

   • Zabíjať čas diskusiami o priemernej cene motorových vožidiel – koľko stojí priemerne hodina vášhoživotného času? Štatistický priemer sa začne vypočítavať až po odrezaní extrémnych hodnôt a tie sa stanovujú prakticky a parametricky.

    Auto je prostredník spotreby. Ak má jazdiť na phm – pomáha spotrebovať phm. Ak elektrinu – pomáha spotrebovať a zvyšovať cenu elektriny. Už dnes sa vyrábajú a predávajú elektrické autá s balíkmi spotreby. Táto jalová diskusia vôbec nerieši tento fakt – že všade potrebnú elektrinu skúpia nejakí výrobcovia týchto luxusných spotrebičov a elektrina sa stáva luxusom! Toto riešte debili! Lebo raz niekto vymyslí auto na pšenicu a vy nebudete mať na chlieb! Pri plánovanej elektrine na prídel musí byť jasné, že luxusné elektromobily sú asociálny produkt a z toho treba vychádzať! Auto vlastniť som nikdy nepotreboval – elektrinu vždy! A nechytajte ma tu survivalisti za slovíčka! Táto civilizácia je rovnako modloslužobná ako tie pred ňou! Auto je posvätná krava! Tentoraz elektrická posvätná krava! Akurát majiteľ tej kurvy si nemieni postaviť namiesto stodoly vlastnú elektráreň!
    http://s3.amazonaws.com/emich-art-website/images/artwork/454/original_koe_4sm.jpg
    ———————————————-
    Ešte poznámka – headline „10 faktov, ktoré zástancovia elektrických vozidiel nechcú, aby ste vedeli“ – toto je úplne sprostý marketinkový nadpis, ktorý by mal predávať samotný článok, ktorý je však určený len ľuďom, ktorí majú na kúpu elektromobilu a takí majú zároveň radšej svoje veľké silné phm spotrebiče, takže toto tu je úplne mimo misu cieľovej skupiny! Čo tak spracovať materiál z protestov? Nikde som nič zatiaľ nenašiel.

    Ale! Redaxia sem môže dať článok aj o Mojseovcoch! Lebo my sme milionári času!

    • V stredu na Infovojne Holienčik (bývalý riaditeľ Úradu pre reguláciu sieťových odvetví) hovoril, že ešte nevyrobená elektrina Slovenských elektrární je vypredaná do zahraničia na 2 roky dopredu. Cieľom by malo byť zrušenie týchto kontraktov aj za cenu nejakých pokút. Radšej sa s Nemcami súdiť 5 rokov, ako v zime potme zamrznúť.

     • Holienčík je podľa mňa jeden zo satanistov – prejdite si poplatky a výpočty týchto poplatkov – napr. za povinné ističe – všetko čísla z numerológie s výraznou symbolikou! To jemu som napísal, že ich ľudia obesia! Paraziti energetickej sústavy!

    • Všimla som si tej elektrickej posvätnej kravy má skutočne zaujimavú postavu k nej by sa hodili Mojsejovci ,Nora by pri nej excelovala svojim výnimočným inteligentným prejavom markíza by ju brala všemi deseti do relácií

 13. Další videa – kolapsy „očkovaných“ .. Dnes, denně, šílenství kolem „vakcín“ nikdy neskončilo, mrzačí, zabíjí..
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2998.mp4
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2997.mp4
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_3005.mp4
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2999.mp4
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_3000.mp4

  Kolapsy s následnými záchvaty, hospitalizacemi, zraněními a úmrtími. Vakcíny jsou špičkové biologické zbraně.
  Jakmile se jed dostane do oběhu a do orgánů, smrt je otázkou času. Přehlídka kolapsů je všude, nenechte si ji ujít!

  + Vakcíny fungují = v Portugalsku umírají mladí lidé.
  V Portugalsku, zemi s nejvyšším procentem očkované populace, prudký nárůst úmrtnosti mladých lidí ve věku 14 až 30 let, informují místní média bez upřesnění důvodů…viz:
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_3011.mp4

  + Očkovaná zombie nadále užívá vakcínu a hromadí magnetismus, záření a elektřinu..
  Maskovaný zombie ukazuje magnetický jed, který má v paži, což se stalo krátce poté, co dostal injekci od společnosti Pfizer, viz:
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2993.mp4

  + 32letý herec Nilton Moreira zemřel na komplikace způsobené bílkovinou a syntetickou RNA z vakcín společnosti Pfizer, viz:
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2988.mp4

  V Číně zkolaboval řidič za volantem svého vozu, kolaps byl způsoben infarktem. Infarkt totiž způsobuje svalovou křeč, natahování a stahování svalů, což byla reakce, která způsobila, že „očkovaný“ prudce sešlápl plynový pedál a neovladatelně najel do 40 lidí, kteří čekali na chodníku na MHD.
  Sedmnáct lidí bylo zraněno a sedm z nich, včetně řidiče vozidla, zemřelo. V jednu chvíli vakcína poslala do rakve 7 osob.
  Těchto sedm mrtvých se do statistik úmrtí způsobených vakcínami nikdy nedostane. VIZ:
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_3001.mp4

 14. Kto vam povedal,ze budete vlastnit elektromobil ? Nebudete vlastnit nic ani svoje zivoty a budete neskonale stastny .ps.na onom svete.

  • Marek Košice

   Redy, myslíš, že ako dlho sa držíš „na onom svete“? Tri dni? A potom späť do tela tu do tohto Pekla na Zemi… 😀 Tak to funguje…

 15. To, že zákaz predaja áut so spaľovacím motorom je nezmysel hodný totalitného vládnutia, už pochopili milióny ľudí. Keď nielen chceme, ale aj musíme riešiť problém s emisiami, logickým a správnym rozhodnutím malo byť stanovenie maximálneho limitu emisií pre autá. A to od ich vyroby, včítane ich komponentov, až po ich prevádzku. Súčasne elektromobily by v takomto prípade neboli spásou, skôr naopak. Najmä ak by sme zobrali na vedomie nesporný fakt, že množstvo emisií pri prevádzke akýchkoľvek áut je priamo úmerné počtu najazdených kilometrov za rok. Toto by malo do istej miery kompenzované zavedením úmernej dane za počet prejdených kilometrov. Lebo auto so starším spaľovacím motorom, s ktorým prejdem 2000 km/rok uškodí prírode oveľa menej ako „naj“ elektromobil, s ktorým prejdem napr. 25000 km/rok. To je logické a aj z tohto hľadiska je zákaz predaja či výroby áut so spaľovacím motorom totálny nezmyslom. Navyše, automobilky (napr. Toyota, BMW a i.) vyvíjajú spaľovacie motory s minimálnymi emisiami, či už využitím syntetických palív, alebo vodikových článkov, alebo… To ukáže budúcnosť.

  Okrem uvedených nezmyselných rozhodnutí EK a parlamentu treba poukázať aj na nezmyselné tvrdenie v článku, že vinníkmi sú liberáli a progresivci. Vôbec nie! Vinníkmi sú zadubení poslanci EK s deficitom logického a kritického myslenia, resp. ovplyvnení lobistami výrobcov elektromobilov. Títo zapredanci ochotne schvália čokoľvek, čo im prinesie osobný prospech. Ich rozhodnutie určite vojde do dejín ako jedno z najhlúpejších. Ak sa však pozrieme kamkoľvek, zistíme, že v súčasnosti spoločnosť rezignovala na odbornosť, kompetentnosť a zodpovednosť, čo sú kľúčové atribúty. Keď sa diskutuje, podstatná nie je sila argumentu, ale sila hlasu, nie to, čo sa hovorí, ale kto to hovorí. Opakované floskuly, všeobecne objímajúce frázy,… Výsledok: nedostávame sa k podstate.
  Nám, nezaťaženým rôznymi izmami, delením a nálepkovaním ľudí na „správnych“ a „iných“ (s iným názorom ako je ten „môj“ či „náš“), so zdravým rozumom, nezostáva iné ako veriť, že aj táto nešťastná doba rýchlo prejde (ako každá blbá, aj s jej predstaviteľmi). 🍀🙂

  • Wilibald, zdá sa, že na ich hlúposť je každý náš dobre mienený argument prikrátky. Čím ďalej, tým viac nadobúdam pocit, že ich prvoradým cieľom je vysmiať sa tým uvedomelejším ľuďom priamo do očí – a to ich stále väčšími a pre väčšinu z nás čoraz nepochopiteľnejšími stupídnosťami…

 16. vaclav. vit

  kdyz jsou elektro vehikly tak dobre, proc se to vnucuje lidem kteri to nechteji. dobre zbozi se chvali samo a nepotrebuje nasilnou kampan.
  vv

Pridajte komentár

*