WHO vyzvala Čínu, aby kvôli prepuknutiu záhadného zápalu pľúc zaviedla nosenie rúšok a sociálne odstupy


Print Friendly, PDF & Email

(Niamh Harrisová, The People’s Voice) „Experti“ Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) vyzývajú, aby ľudia v Číne začali opäť nosiť rúška, dodržiavať sociálne odstupy a zostali doma, ak sa kvôli prepuknutiu záhadného respiračného ochorenia cítia zle.

Hovoria, že Čína musí byť s prepuknutím tohto nového respiračného ochorenia transparentnejšia ako v prípade covidu, keďže v nemocniciach v Pekingu a Liaoningu sa masovo objavujú prípady „nediagnostikovanej pneumónie“.

Portál The Mail Online k téme uvádza:

Zdravotnícke zariadenia sú momentálne „preplnené chorými deťmi“ a podľa miestnych správ je vyučovanie v školách na pokraji zrušenia.

Infikované deti majú typické prejavy zápalu pľúc s vysokou horúčkou, ale nie kašľom či inými príznakmi, ktoré bežne signalizujú chrípku, RSV vírus alebo iné respiračné ochorenie.

Táto situácia vyvolala varovanie v systéme ProMed – čo je systém na sledovanie chorôb, ktorý podobne zazvonil na poplach záhadnej infekcie vo Wu-chane v záverečných dňoch roku 2019, ktorá sa neskôr prejavila ako globálna pandémia covidu.

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) vyzvala obyvateľov Číny, aby si znova nasadili pokrývky tváre, držali sa ďalej od chorých ľudí a zostali doma v prípade, ak sa necítia dobre. WHO tiež vyzvala, aby sa Čína, typická nízkou transparentnosťou, podelila o „podrobné informácie“ ohľadne prepuknutého ochorenia.

Čínski predstavitelia prvýkrát informovali o náraste respiračných ochorení na tlačovej konferencii 13. novembra 2023, ktorý pripisovali zrušeniu lockdownových obmedzení.

Podobný priebeh udalostí bol pozorovaný na celom svete aj v minulosti, keď opatrenia zavedené na zníženie šírenia covidu – rúška, sociálne odstupy a lockdowny – prerušili šírenie typických sezónnych vírusov, ako sú chrípka a RSV.

Výsledkom bolo, že imunita proti týmto chorobách klesla v celej populácii, čo znamená, že ľudia boli po zrušení pandemických opatrení voči týmto bežným sezónnym ochoreniam zraniteľnejší.

Zbohom vysoký krvný tlak

Úrady v Číne za súčasný prudký nárast chorobnosti obviňujú mycoplasma pneumoniae – baktériu, ktorá spôsobuje pľúcne infekcie – ako aj respiračný syncyciálny vírus (RSV) a covid.

Následne systém ProMed tento týždeň signalizoval zhluky nediagnostikovanej pneumónie u detí. V poznámke varovania sa uvádza:

„Táto správa naznačuje rozsiahle prepuknutie nediagnostikovaného respiračného ochorenia… Nie je vôbec jasné, kedy toto prepuknutie začalo, pretože je nezvyčajné, aby bolo tak rýchlo postihnutých toľko detí.“

Správa nehovorí nič o tom, že boli postihnutí aj nejakí dospelí, čo naznačuje expozíciu v školách. Systém ProMed čaká na ďalšie definitívne informácie o etiológii a rozsahu tohto nového ochorenia v Číne.

Nie je jasné, či tieto prípady záhadného zápalu pľúc súvisia s celkovým nárastom respiračných infekcií, ktoré už čínski predstavitelia nahlásili, alebo či sú samostatné a potenciálne spôsobené novým vírusom.

WHO uviedla, že nateraz vyzvala Čínu, aby zdieľala údaje o svojich pacientoch, najnovších trendoch v cirkulácii vírusov a tlaku na nemocnice.

Zdravotnícka agentúra OSN ďalej uviedla, že je tiež v kontakte s lekármi a vedcami v snahe pochopiť situáciu. Medzitým vyzvala ľudí v Číne, aby „dodržiavali opatrenia na zníženie rizika respiračných ochorení“.

Tieto opatrenia zahŕňajú „odporúčané očkovanie; udržiavanie odstupu od chorých; zostať doma, keď je človek chorý; byť testovaný; lekárska starostlivosť podľa potreby; nosenie rúšok podľa potreby; zabezpečenie dobrého vetrania; a pravidelné umývanie rúk“, uviedla WHO.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Niamh Harrisová, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ad „Podobný priebeh udalostí bol pozorovaný na celom svete aj v minulosti, keď opatrenia zavedené na zníženie šírenia covidu – rúška, sociálne odstupy a lockdowny – prerušili šírenie typických sezónnych vírusov, ako sú chrípka a RSV.

  Výsledkom bolo, že imunita proti týmto chorobách klesla v celej populácii, čo znamená, že ľudia boli po zrušení pandemických opatrení voči týmto bežným sezónnym ochoreniam zraniteľnejší.“
  ——————
  Redakcia – to sa vám sem nechtiac vlúdilo? Opäť neviete zmysluplne sformulovať nejaké tvrdenie? Ach jó.

  Teraz inak. Z iných materiálov ohľadom kontroly počasia – špeciálne z „osadzovania oblakov aby pršalo“ viem, že sa namiesto jodidu strieborného používajú tzv. velké a hygroskopické baktérie – a to hlavne baktérie pneumonia a escherischia coli. Tieto baktérie vedia z okolia nasať vlhkosť a vytvoriť kondenzačné jadrá – a spustiť dážď! Takže – ochorenia pľúc už máme – ešte potrebujeme hnačky! ??? Kto má o tomto povedomie v počte na tisíc obyvateľov – aby vedel, o čo ide?
  ————-
  Mimo tému – rozvrat židmi ako cez kopirák.
  2023-11-25 Otázky a odpovědi V. V. Pjakina ze dne 13.11.2023
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-11-25-otazky-a-odpovedi-v-v-pjakina-ze-dne-13-11-2023/

  • To s těmi bakteriemi pneumonia a escherichia coli by i dávalo smysl. Tj. snaha o vyvolání nějaké lehčí respirační infekce (hlavně aby to nezabilo samotné původce) a pak stačí pořádný humbuk ve vraždících médiích a lidi si rouškama pneumonii sami v plicích pomnoží. To už tu jednou bylo v příp. španělské chřipky po I. svět. válce. Taky předtím byli lidé oslabeni prvními vakcinacemi (říkalo se jim tehdy „Rokefelerovky“). Scenář by tu byl a teď by to chtělo nějaké slušné důkazy.
   Máte nějaké další odkazy, z čeho by se to dalo potvrdit?

   • Niečo by sa našlo ohľadom témy chemtrails – musím dohľadať. Je to pár rokov dozadu. Podstatné – nepráškujú nás len chemikáliami. Za tou info si stojím. To bolo ešte pred PSY OP Covid.

    Ja osobne som sa v začiatku kovidpodvodu bál práve týchto baktérií, pretože niečo o tom viem z prvej ruky – konkrétne na VŠP exkurzii /začiatkom 80./ v genetickom ústave v Olomouci nám asistent hovoril o programe /Západu proti nám/ – ako vytvoriť, GMO manipulovať, resp. len podchytiť /dnes sa to volá skríning/ escherischia koli schopné iniciovať rakovinu hrubého čreva – a tým chceli infikovať vodné zdroje veľkých miest – a stačilo by 10% incidencí, a zravotný a sociálny systém nepriateľa by sa – v priečbehu 10 rokov – zrútil. Teda – neverím odvtedy ani „úprimnosti“ bojovať proti rakovine hrubého čreva – je to podľa mňa skôr pátranie po prirodzenej biologickej zbrani. Ja teda už na skríning nepôjdem No – a teraz čo prebieha – je pomalá „nenápadná“ genocída, počas ktorej sa zrúti zdravotný a sociálny systém NEPRIATEĽA. Stále rovnaká stratégia – nenápadne, ale krok za krokom. Základ je – pochopiť, že neexistuje žiaden Západ vs. Východ, ale len žid proti celému ľudstvu! Lesť, podlosť, klamstvo, jedy, biologické zbrane!

    Niečo je tu.
    https://diskuter.wordpress.com/2016/01/17/rozne-typy-chemtrails-a-ich-zdravotne-prejavy/
    ————
    P.S. – myslím, že je to matroš od „pozorovatela“ – tak sa možno ozve sám.

    • O tom, že jde o dlouhodobý pokus o uchopení moci sionistickou židovskou mafií, já nepochybuju. K tomu už je informací dostatek. To že, v rámci jejich talmudické agendy jsou schopni vraždění i genocidy, je taky historická zkušenost a v současnosti i ověřený fakt. Takže sypání nějakého svinstva na hlavy lidí se dá očekávat. Na druhou stranu se divím tomu, že by to sypali i na své hlavy. Ale třeba je to jen neškodná infekce, kterou stačí mediálně nafouknout a smrtící pandemie s očkováním je na světě. Jak jinak totiž ty epidemie vyvolat? Divné ale je, že se dosud nic v této věci jednoznačně neprokázalo. Stačilo by, při vzniku nějaké lokální pandemie sbírat vzorky, dělat chemický nebo biologický rozbor… Prostě je k tomu zatím jen málo informací, aby mě to tzv. „do sebe zapadlo“. Ale smysl to dává.

   • Masovy vrah, Fauci,publikoval 2008 roku ,vyskum ohladom tej chripky,kde napisal ze ludia nezomreli na chripku,ale na :“infekcnu pneumoniu“pretoze nosili Masky

  • Takto to uvádza zdroj článku. Je faktom, že rúška a sociálne odstupy nemajú takmer žiadny vplyv na prenos respiračných ochorení. Jediný vplyv mohlo mať to, že deti počas lockdownov ostali doma a nie v škole. Už aj minulú zimu bol s tým problém, že deti trpeli zníženou imunitou na bežné respiračné ochorenia. Príčinou tých zápalov pľúc môže byť aj ADE syndróm (zosilnená imunitná reakcia vyvolaná očkovaním), lebo v Číne očkovali proti covidu hlava-nehlava aj deti.

  • Rozbitá váza

   Tie e-coli nespôsobujú len hnačky, ale aj bakteriálnu nákazu močových ciest .
   (A ktovie čoho eše.)
   Dajú nám ATB, ale, po mesiaci sú tu problémy zas !
   A po čase bude nie po e-coli, ale možno po pečeni.
   Ak by mal niekto tip na elimináciu e-coli bez ATB, mohol by to sem uviesť.
   Ďakujem/-e.

   • Mne sa osvedčili prístroje „frekvenčný generátor“. Liečenie frekvenciami je veľmi efektívne. Aj na domáce použitie dá sa kúpiť napríklad Super Ravo Zapper . Ten mám aj ja. Osobnú skúsenosť mám aj s frekvenčnou plazmou. Pri nákaze superbaktériou mi zachránila život. Plazma je, kúpiť na doma drahá.

    • Podobne – biorezonancia a do týždňa ste fit. Treba mať vyhliadnutého liečiteľa, ktorý ju používa, aby ste mohli pohotovo zareagovať v prípade potreby. Mycoplasma pneumoniae nie je nič hrozné, bežne koluje v populácii, atb by som ani nebrala, rovno na biorezonanciu.

   • co sa tyka mocovych problemov,plesni v zenskom prirodzeni,vyborne pomaha MANNOSE-vyrobok z brusiniek(Cranberies)

 2. A znova rovnaké premenné v tej istej rovnici.Čína, respiračné ochorenie, poplašné správy…A niečo navyše oproti dobe covidovej-schválenie pandemickej dohody WHO v máji 2024 a počítam, že okamžite sa to „vyskytne“v Európe a hneď ďalšie lockdowny,obmedzenia,počítam, že už teraz na to majú „vakcínu“, takže nástup do radu a šup, šup“očkovať sa“.Samozrejme, že tí, dvakrát, trikrát a x-krát“očkovaní“pred rokom,hlupáci a dementi bez vlastného kritického uvažovania, takí, čo ešte nezdochli po troch, štyroch dávkach…Pfizer,Moderná,Bill Gates,Fauci,vám chcú len dobre, leží im na srdci len vaše zdravie,tak šup do radu,idioti bez mozgov.A hlavne nezabudnúť na rúška a rozostupy…A vzdialenosti medzi stolmi v reštauráciách odmerať presne,stolárskym metrom…A po nejakom týždni,dvoch reštiky zatvoriť aspoň na rok… Zostaňte všetci doma už teraz,spolu to zvládneme,je to len ďalšia pandémia,ďalší lockdown…

  • A lockdowns znamená byť bez práce, bez príjmu a ďalšie rodiny v prdeli – ktorým – my židáci – poskytneme nepodmienený príjem! Hej ku.va – kam sa podelo právo na prácu – židomarxisti vyjebaní! My nepotrebujeme vaše peniaze!!!
   To zatváranie nás doma – to sa vám páči?! Už skončilo to obdobie, keď Slovák schovával žida vo svojej pivnici, kŕmil ho a vynášal jeho sračky! Už tak sprostí nie sme!

  • Komentár hore patrí Jozefovi a ešte dodám:

   Ono sa to môže opakovať zasa – USA začnú v Číne, potom sa presunú škodiť do Ruska a do Európy atď. Ja by som povedal, že tie tábory, ktoré stáli proti sebe za doby kovidpidvodu sú dnes utuženejšie. Tí, ktorí stáli na strane tyranov sú podľa mňa vcelku dobre vycvičení tými tromi rokmi – sú už naformatovani a pripravení k akcii.
   V podstate každý kto to neprehliadol – že c19 je podvod tak ten je pripravený na ďalšiu službu ako vojak v zalohe. V nejednom dome visia náhubky na vešiaku na chodbe alebo sú odložené a pripravené niekde v šuflíku…lebo čo ak by zasa prišiel nejaký vírus.
   To že to niekto za celé tri roky neprehliadol že c19 je podvod tak to už nieje len o inteligencii, vzdelaní či informáciách…to už je o tom ako ľudia vníma svet, čo v ňom hľadá a čo v ňom doteraz našiel. Je to mu to vlastne na hanbu – že také chovanie aké bolo voči ľuďom zo strany predstaviteľov štátu, médií či „odborníkov necítil ako krajne nedôstojné.

  • yep,dalsi bulshit

 3. Tak poďme spolu počítať, koľko im bude trvať kým začnú odporúčať mRNA očkovanie a kedy ho už budú vyžadovať ! Ľudia rýchlo zabudli, ako Čínska hlava štátu vítala nedávno Gates a nazvala ho skutočným priateľom alebo že v Šanghaji je pobočka WEF, ktorej šéfuje syn Schwaba, a kde je kadžý rok druhe stretnutie WEF !
  Je to globálne spiknutie, neverte nikomu ! https://cz24.news/vakcina-proti-covid-19-je-genocida-napsal-na-rozloucenou-prednosta-kliniky-v-chemnitzu-a-spachal-sebevrazdu/

  • Takto – je mi ľúto takýchto ľudí, ale nemyslím si, že by mal každý čestný človek spáchať samovraždu! Treba likvidovať tých zmrdov! Umrieť sa dá aj v boji!

   Tu neustále pôsobí nejaký hypnotizujúci had „odpustenia“ – treba mu vykrútiť krk a bude!

 4. Toto patrí ako kontext ku komentu o 400 izraelských jadrových hlaviciach na zničenie „Ríma“ Západu. Historicky sa opakujúce nie je to to isté – židovská sekta dlhodobo preberá programy, modus operandi, know-how, nápady. To sú tie „ich“ nimi zhromažďované skúsenosti, na ktoré ostatné obyvateľstvo zabúda, resp. ako na negatívne aj zabudnúť chce.

  Odporúčam prečítať celý článok.
  „Roku 44 n. l. sa dostala pod priamu rímsku správu celá Palestína. Prokurátori, ktorí však túto oblasť spravovali, boli stále menej schopní udržať v krajine poriadok, neuvážene zvyšovali dane a skôr sa snažili získať čo najviac pre seba, kým to bolo možné. Množili sa zrážky so Židmi, rástol vplyv zelótov, ktorí prišli s novou taktikou, keď v neprehľadnom dave dýkami vraždili svojich odporcov. Popri zelótoch vznikali aj ďalšie malé tlupy, ktoré mohli vďaka úplatnosti rímskych úradníkov beztrestne okrádať umiernených občanov. Dokonca aj kňazská a mestská aristokracia si začala vytvárať drobné bojové skupiny. V tejto zmätenej a neistej situácii zároveň pribúdalo mesianistických prorokov i demagógov. Krajina sa tak ocitla na pokraji chaosu.

  Priebeh povstania

  Začiatok povstania (66 n. l.) a vojna v Galilei (67 n. l.)

  Keď v tejto napätej situácii posledný rímsky prokurátor Gessius Florus (64 – 66) Židov neustále provokoval svojimi rozhodnutiami, vrcholom čoho bolo vyplienenie chrámového pokladu, vypuklo povstanie – zelóti vypálili archív jeruzalemskej radnice, kde boli uschované dlžobné úpisy, čím si získali vrstvu chudobných, dobyli pevnosť Masada a v chráme prestali byť prinášané obete za cisára.

  No už na začiatku povstania sa prejavila obrovská fragmentáciu židovskej spoločnosti. Zelóti bojovali nielen proti rímskym vojakom (tí mesto čoskoro opustili), ale aj proti všetkým zástancom mieru, ku ktorým patrili najmä vyššie bohatšie vrstvy – veľkňaza Ananiáša dokonca zavraždili. Čoskoro sa však začali štiepiť aj samotní zelóti.“
  https://sk.wikipedia.org/wiki/%C5%BDidovsko-r%C3%ADmske_vojny
  ————————
  Čiže tuto niekde by som hľadal korene nápadu chazarských sionistov, ako s Izraelom „pokračovať“ vo vojne s Európu. Déja vu. Terorizmus, imigrácia, ekonomický rozvrat, genocída, jadrová vojna. „Zelóti“.

 5. Toto urobilo malé Estónsko: https://necenzurovanapravda.cz/2023/11/estonsko-informuje-who-o-odmitnuti-pandemicke-smlouvy-a-zmen-mezinarodnich-zdravotnickych-predpisu/ !
  A čo naša vláda? Komu naozaj slúži? Má Fico gule? A čo slávna SNS?
  ČAS SA KRÁTI !!!

  • Tu treba vedieť spracovať závislosť na „guru“ – na tútorovi WHO. Do roku 1989 sme nepotrebovali žiadne WHO na riešenie zdravotných problémov! WHO treba poslať do pi.e!

  • Že by mohol taký vymirát (ktorý nieje žiadnym štátom) rozhodovať o sebe samom? Alebo je taký šum v závesu iného diania?
   Tomu, že by Estónsko mohlo niečo také presadiť z vlastnej vôle predsa nemôže veriť jak aspoň trocha informovaný dedinský Jano tak i paštékársky otitulovaný seladon, ktorý vidí do každej králičej nory, keďže je mu je bytostne blízke jej prostredie. Už bolo takých správ aj za kovidpodvodu o rôznych hrdinoch.

   • A čo ak to naozaj nie je šum. Čo potom? Aký máš kľúč na rozližovanie toho, čo nie je šum? Má to byť súčasná vláda? Veríš jej bezhranične? Veríš tomu, čo sníval o jadre, a ktorému nevadí vakcinačná farmamaf slúžka madam Dolinková a spol.? Či?! ;o)

    • Bolo by fajn ak by to bolo ako to vyzerá ale taký štát ako Estonsko neriadi jeho vláda ale úplne iné osoby na ktoré nieje vidieť.V prípade „štátov“ s koloniálnou vlajkou – jednoducho kolónií ich vláda a každý člen vlády len manévruje odtiaľ potial – nemajú voľné ruky ako by to mohlo vyzerať.
     Ten ktorý chcel do jadra – on nemusí byť nutne pronárodný – proslovenský keď kritizuje USA – on môže pracovať pre inú nadnárodnú klanovú skupinu, ktorá chce oslabiť vplyv USA. Vo voľbách sme si nezvolili proslovenskú vládu ale vládu, ktorá má znížiť riziko vypuknutia jadrového konfliktu na okrajine.
     Ten čo chcel do jadra – ak sa USA zrútia, odídu z okrajiny a zahučia na blízkom východe – tak ten nás bude chcieť dostať do Intermária, do jeho jadra… pričom dobre vie, že nás tam ako národ nič dobré nečaká… snáď to iba to, že nebudeme žiť európskom islamskom chalifate ako v západnej Európe.

 6. Turecko oznámilo NATO, že Švédsko se do příštího zasedání nestane jeho členem

  https://aktax.cz/turecko-oznamilo-nato-ze-svedsko-se-do-pristiho-zasedani-nestane-jeho-clenem/

  • Turecko má za úlohu – od izraelských sionistov – natlačiť čo najviac moslimských imigrantov do Európy, aby následne zrealizovali sionistami riadený prevrat – občiansku vojnu v Európe – ako rozvrat zdojovej základne Európy! Turecko preto drží Švédsko za gule, pretože Švédsko je krajinou sociálneho experimentu – ako ďalej s islamizáciou! Turecko je v roli „mediátora“- vydierača, a zároveň súčasťou „bŕzd a protiváh“ na kontrolu tohto procesu – koľko moslimských imigrantov sem vpustia – a za čo. Turecko má úlohu pri cielenej islamizácii Európy – NATO – NENATO! A to celé sa týka aj Orbána a tzv. neaktívnej úlohy Maďarska – viď farebné pásy štátnej vlajky Maďarska naležato – Taliani – Lampedúzia – aktívna islamizácia – pásy nastojato! Pozri zjednotenie farieb štátnych symbolov – vlajok – ako islamic green!

   Zuzana – bez korekčného komentára si tu len tupá posolkyňa týchto riadiacich procesov!

   https://rgbcolorcode.com › color › islamic-green
   Islamic Green RGB Color Code: #009000
   In this case the lack of the ink will result white paper, and we get a dark shade if more colors are mixed together. We can also define a color by hue, saturation and value ( HSV ). The hexadecimal RGB code of Islamic Green color is #009000 and the decimal is rgb (0,144,0). The red-green-blue components are 00 (0) red, 90 (144) green and 00 (0 …

   https://www.amaliah.com › post › 45896 › symbolic-colour-green-islam-science-of-light-and-colour
   How Symbolic Is the Colour Green in Islam? The Science of … – Amaliah
   Islam has long been associated with the colour green. Green was our beloved Messenger’s (SAW) favourite colour to wear and he (SAW) was buried in a green Yemeni mantle ( see al-Bukhari ).

   • Zuzana – aby bolo jasné – máš dobrý čuch na vyhľadávanie kľúčových informácií, ale zároveň ich nevieš uviesť v kontexte a tak ich devalvuješ. Pôsobíš ako psíček – len aportuješ. Toto je verejný priestor určený na zdieľanie informáciíí a – edukáciu. Nie hniezdo straky, ktorá si navláči do hniezda svoje sklíčka. Vôbec ma nemusíš mať rada.

    • Zuzana – dnes žijeme v zrýchlenej dobe zrýchlených informácií – ktorým však málokto rýchlo rozumie. Ty k tomu musíš vedieť podať ten „rozklad“. To má najväčšiu cenu. Prepáč za výraz, ale „jebem ťa v dobrom“. Raz budeš dobrá spravodajkyňa.

 7. Putin: Rusko nikdy nezavrhlo mírové rozhovory o Ukrajině

  https://aktax.cz/putin-rusko-nikdy-nezavrhlo-mirove-rozhovory-o-ukrajine/

  • Nezavrhlo..ale to neznamená, že bude rokovať presne vtedy keď si to podradná degenovaná elitárska chátra z Londýna alebo z Washingtonu bude želať.

 8. Pomerne obsahovo šťavnatý a zároveň intelektuálne na slušnej úrovni, dialóg v TV Slovan (1:05 hod.) ministerky kultúry – Martiny Šimkovičovej a poslanca SNS – Petra Kotlára.

  ☝ Do cca 12:00 min. vysvetľuje Martina legislatívu zo strany MK vo vzťahu k RTVS, aké minimálne – takmer žiadne páky z pozície ministra (v závislosti i od počtu ľudí v správnej rade, ako i vo Fondoch – zastupujúcich MK), má na riadenie procesov v TV a SRo.
  Následok – príprava, návrh a schvaľovanie zmeny zákona o RTVS (to zas bude kvikotu od PS, Oľano..)

  ☝ Od cca 12:00 min. sa Peter Kotlár, ako poslanec pomerne detailne venuje situácii okolo Pandemickej zmluvy s WHO, aké sú tam možnosti v prípade odmietnutia tejto zmluvy zo strany SK, aký je časový horizont, pričom ten hlavný je 5/2024, príprava podkladov, až po prípadné (krajné) možnosti vystúpenia z WHO.

  ☝ Aby to malo určitú hlavu-pätu a aby mali pádne argumenty, prečo SK potrebuje odmietnúť Zmluvu s WHO, tak chce predtým vyšetriť tzv. Covidový manažment tu doma, aby to mohli zapracovať ďalej ako jeden z relevantných dôvodov v danej veci, čo dáva logiku..

  ☝ Následne spomína Martina svoje prvé skúsenosti v Bruseli z pozície riadenia (zrejme Európskej kultúry), ako všade pretláčajú gender ideológiu (prezentácia dvoch objímajúcich sa mužov..), pričom jej tam v absolútnosti absentoval pojem – RODINA.

  ☝ Asi od 55:55 min. Kotlár zanecháva určitý odkaz Slovákom, aby sme nemakali – od nevidím do nevidím a nezhromažďovali len hmotné statky, ale našli si Čas i pre seba, zastavili a zamysleli sa, prečo sme tu, kto som – čo som? Aká je každého Úloha, krajšie povedané – Misia na tejto Zemičke.

  Držme im palce, nech sa im darí a nech majú čo najmenej hádzaných polien do kolien.

  P.S: Cítiť, že mentálna výbava týchto ľudí, je na oveľa vyššej duchovnej úrovni, ako keď by tam sedela napr. Remišová s Hegerom (Čapútovú – nevynímajúc) a vypúšťali by zo seba tie ich prázdne – nič a nikomu – nehovoriace a pritom ešte zavádzajúce „sračky“ dúfajúc, že každý druhý Slovák je debil a že im to zožerie.
  Odkaz:

  https://www.infovojna.bz/article/video-ministerka-kultury-simkovicova-poslanec-kotlar-lgbt-who-zmluva-tv-slovan-26-november-2023

  • Uložiť, šíriť, ukazovať, video ako bábko-herečka klame, až jej huba lepí, tak ako rezidentka o pozvaní vojsk, toto treba ľuďom púšťať a opakovať.

   https://cz24.news/tv-slovan-26-11-2023-nacisticka-totalitna-pandemicka-zmluva-who-dolezitost-terminu-maj-2024-video-sk-1-hod-5-min/

  • Marek Košice

   „P.S: Cítiť, že mentálna výbava týchto ľudí, je na oveľa vyššej duchovnej úrovni…“

   Aha, takže mentálno sa podľa teba rovná duchovnu, resp. prinajmenšom „mentálna výbava“ odzrkadľuje duchovnosť človeka. Povedz to individuám s ukážkovou mentálnou výbavou, ktoré pozabíjali množstvo nevinných ľudí buď „pre zábavu“, alebo pre prachy…. Už potom rozumiem, prečo sa považuješ za duchovne založenú a odmietaš FAKT, že duchovnosť je nemožná pri pravidelnom skratovaní sexuálnej & duchovnej energie…Nemáš vo veciach jasno.

   Navyše dôveruješ Šimkovičovej, ktorá vyzerá a pôsobí ako „vysnená BDSM domina“ pre 90% subov, ktorí majú radi zrelšie MILF-ky. Ehmmm… Alebo by bola lepšia do úlohy kráľovnej v Snehulienke?

   Nemusíš si dávať námahu odpísať, nebudem to čítať. Ani to tvoje ironické „milý Marek“, ktoré sa mi tak protivý. Neznášam iróniu ani sarkazmus (používam pár krát v roku v hraničných situáciách, a len v písomnej podobe).

   • Marek Košice

    *protiví

   • Mareček,
    sorry, musím reagovať, lebo znovu tu otravuješ – na moju adresu témou – „ sexuálneho skratovania „- ktorou sa tu odbavuješ jedine Ty – sám. A budem Ti za pätami, pokiaľ toho kúsok tu od Teba budem čítať. Že prečo? Lebo neskutočné Marečkove Bludy a tápanie v Tme!
    Ty mi tu nastavuješ Zrkadlo, ako mám žiť, ale Ty – ako veľkomožný pánko, už si nepraješ, aby som ho nastavila i ja – Tebe!

    Že: citujem: „Nemusíš si dávať námahu odpísať, nebudem to čítať!“ A Mareček z Košíc si myslí, že je tým – HOTOVO!

    P.S. 1 – A čo sa týka oslovenia, tak je to takmer vždy – Mareček! a to preto, lebo sa správaš ako veľké decko, ktorému mamina uvarí 6 x týždenne hovädzie mäsko, operie, požehlí, vymení posteľné i iné prádielko, dá vreckové na džúsik, aby si sa tu následne mohol v pokoji a v hmotnom bezpečí, však Mareček – na druhých – odbavovať. Denne aspoň 5 x ďakuj svojej mamine, že ju máš, inak by si – neprežil..

    P.S:1 – Zaujímavé, že nečítaš moje komenty a zároveň pomerne rýchlo na ne reagaješ. Si O.K? Podľa mňa už dlhšiu dobu – NIE!

    Mareček, ak chceš urobiť Niečo pre seba, hlavne ako MUŽA, preber prosím za seba normálnu – človečenskú Zodpovednosť. Vlastne Ty si taký Egoista, že sa staráš len o seba, nemáš partnerku, nemáš rodinu, nemáš ako necelý 40-tnik (asi) žiadnu prácu, lebo tu vypisuješ hocikedy, nemáš svoju domácnosť..
    Čo vlastne máš, okrem toho, že tu každého posudzuješ a urážaš? Čo vlastne si? Kým si? Sám si odpovedaj na to, ja svoj názor mám..

    Asi toľko, Mareček a je tragické, keď takmer celý svoj posratý život posudzuješ len a len zo sexuálneho hľadiska. A čo je ešte horšie – je to, že podľa toho posudzuješ i ostatných ľudí formou:. „Smilníš! – Upáliť Ťa!“ A hlavne -v tom spočíva tá Tvoja sociopatia (Pozn.: k ostatným Tvojim duchovným „názorom“ sa tu v t.č. – vyjadrovať nebudem).

    P.S: 2 – Byť Tebou (v dobrom), tak tu už nikdy nenapíšm slovo: „smilniť“, „ejakulovať“, „orgazmovať“, lebo – všetko deštruktívne, sa Ti vráti naspäť do Tvojej hlavičky, ako taký bumerang, tomu VER – NEVER, Mareček!

    • Miroslav Čižmár

     ajša

     S Marekom máte niečo spoločné. Obaja máte jasno v tom, čo je duchovné, aj keď práve v tom si protirečíte a to je dôvod hádok medzi vami. Máte jasno v tom, čo je obsahom nevedomia, čo je skryté ľudskému poznaniu, a nedá sa uchopiť, pochopiť, zaškatuľkovať. Pre Mareka je prejavom ducha sexualita bez orgazmu. Pre ajšu je prejavom ducha nedať sa zaočkovať. Pre Achnatona je prejavom ducha národné cítenie a panslavizmus. Takto by sa dalo pokračovať aj o iných diskutéroch a niekedy aj o mne. Snažíme sa spoznať duchovno, zaškatuľkovať ho, ale to je nebezpečný klam, lebo čím sme k nemu bližšie, tým viac v nás vyvoláva dojem, že sa dá spoznať. Nevedomie sa nedá spoznať, dá sa len odlíšiť od vedomia, a to by nám malo stačiť k poznaniu duchovna.

     • Miroslav,
      vďaka za názor, úprimne si ho vážim.

      Kráča tu o to, aby sme tu silou-mocou a zároveň enormne -„natvrdo“ -nepresadzovali každý len ten svoj vlastný názor, byť pre iného človeka – nebezpečný názor!
      Ja to určite nerobím, súc si vedomá, že každý to máme duchovne – vo vnútri – nejako inak „usporiadané“.

  • Ajša, neviem či tu ešte nakukneš, ale chcem sa spýtať aký máš názor na Bolotov balzam? Ď.

   • postreh,
    Bolotovov balzam poznám len z Netu, ale osobnú skúsenosť s ním nemám.
    Dá sa aj doma vyrobiť, ale ja osobne mám rešpekt pred domácou chemickou „manufaktúrou“.
    Hľadala som na nete ľudí s ich vlastnými skúsenosťami, ale veľa toho nie je.. Iba od jedného človeka, ktorý to užíva 18 mesiacov a cíti sa skvelo..

    Ak to bude niekto kupovať, treba si dávať pozor na originál – certifikovaný výrobok priamo od Bulatova, lebo sú na Nete rôzne náhražky pod názvom napr. „Carska vodka“ ..

    Originál fľaša + balenie od Bulatova vyzerá nasledovne:

    https://www.alza.sk/sport/bolotuv-balzam-500-ml-d7978840.htm

    • Ajša, vraj Bolotov preferuje liečbu dodávaním kyseliny, kým iní zasa odporúčajú riešiť prekyselenie organizmu, tak neviem ako to je. Ano sú rôzne falzifikáty, ten originál má aj vyššiu cenu. Je aj knižka o tom od Bolotova, musím si ju objednať. Ďakujem za info.

     • postreh,
      nižšie uvedená webovka o Bolotovom balzame (BB) pomerne podrobne rozpráva k danej veci, čo sa týka (ne)prekyslenia organizmu a 15 hlavných účinkov BB naň.

      Pozn.: Určite treba byť, ako vždy a pri každom lieku (zvlášť chemickom) – opatrní.
      Ale minimálne vieme, že v tomto zornom poli existuje info o Bolotovom balsame a že alternatívne môže – človeku zdravotne pomôcť..
      viď odkaz nižšie:

      https://www.plasmaofficezv.sk/l/bolotov-balzam-posilnovac-samoliecebneho-procesu/

      P.S: 1 – Určite I. krok, aby človek – netápal v Tme, je – objednať si jeho knihu: Boris Bolotov – Zdravý člověk v nezdravém světe.

      Ja som tiež tak učinila včera (28.11.2023) cez Heureku (kde je – najlacnejšia – 9,64 € + poštovné+balné+doprava+dobierka = ∑ 14,51 €), dátum dodania od 4.12. – 8.12.2023. Tak som sama zvedavá, uvidím, posúdim..

      https://knihy.heureka.sk/zdravi-clovek-v-nezdravem-svete-boris-bolotov/#specifikacia/

      P.S: 2 – Dobrý postreh – Postreh!

      P.S: 3 – Dúfam, že tu spätne ešte – nakukneš.. Vďaka!

    • Tú knihu mám už doma, ešte ju nemám prečítanú, len tak letmo, opisuje v nej liečbu rôznych chorôb, niektoré zvláštnym spôsobom. O jeho balzame sú tam len dve stránky a návod na jeho zhotovenie. Je tam jedna zaujímavosť o hustote krvi, však si prečítaš.

 9. Takže nás čaká poriadný slalom medzi sračkami a hovnami. Zvládne to súčasná vlád popri škodnej rezidentke?
  https://www.infovojna.bz/article/who-a-tzv-pandemicka-zmluva-advokat-judr-peter-weis-priblizuje-ako-je-to-naozaj

  • Záver je taký, že vláda môže do WHO vyslať svojho zástupcu a prezidentka svojho. Vznikne konflikt, kto v skutočnosti zastupuje SR a komisia WHO vyberie zástupcu prezidentky. Ešte je tu ale taký detail, že dopravu na zahraničné služobné cesty zabezpečuje ministerstvo vnútra. V prípade takto vyhroteného konfliktu by stačilo vláde nezabezpečiť dopravu do sídla WHO pre prezidentkinho zástupcu. Potom by si celú cestu musel platiť zo svojho. Je otázne či by to spravil. Ak áno, bolo by to bezprecedentné a tak okaté, že je tomu až ťažko uveriť. Čaputovej by o 2 týždne skončil mandát a či by bola ochotná potom čeliť hnevu ľudu, je otázne.

 10. A co povie nasa super vlada na zavadzanie tohoto a ako sa zachova:
  https://unwiderlegbarefakt.wixsite.com/wahrheitsiegt/post/eu-erkl%C3%A4rt-dass-b%C3%BCrger-die-bill-gates-digitale-id-ablehnen-von-der-gesellschaft-ausgeschlossen-w !!!
  To bude horsie ako za covidu! A k tomu digitalna mena!

 11. https://cz24.news/europoslanci-prekvapili-na-tiskovce-vybusnymi-prohlasenimi-o-proticovidovych-vakcinach/
  Niekedy je tuším radšej nič nečítať, lebo normálnemu človeku musí byť z toho všetkého zle. Z článku – EMA například uvedla, že anticovidové vakcíny byly povoleny k imunizaci jednotlivců, a ne jako prevence infekce.
  Napadá ma, čo to asi urobilo s imunitným zdravým systémom mladých ľudí?

Pridajte komentár

*