Po tejto štúdii si radšej 2 krát rozmyslíte, s kým pôjdete do postele


Print Friendly, PDF & Email

s kým ísť do postele

Vedci objavili, že pomerne veľká časť žien má vo svojej krvi chromozómy Y. Je to veľmi zaujímavé, pretože ako isto viete, chromozóm Y patrí len mužom.

Takže dámy, čo tam tieto chromozómy hľadajú? A odkiaľ sa tam vzali?

Pôvodne sa vedci domnievali, že pochádzajú z tehotenstva

Zrejmá odpoveď by bola, že pochádzajú z tehotenstva s mužskými potomkami. Každá žena aj po ukončení tehotenstva totiž vo svojom krvnom obehu naďalej nosí bunky plodu.

Plodové bunky zostávajú v krvi ženy, ale aj mnohých orgánoch po zbytok jej života. Dokonca aj vtedy, keď bolo tehotenstvo prerušené alebo keď došlo k potratu.

Uvedený jav má aj svoj vedecký názov – mikrochyméria, ktorá je pomenovaná podľa gréckej mýtickej postave Chymére.

Chiméra bola oheň chrliacim netvorom, tvorená z leva, hada a kozy.

Preto si vedci mysleli, že týmto je to vysvetlené – chromozómy sú zvyškami tehotenstva. Aká je ale situácia u žien, ktoré nikdy neboli tehotné?

Štúdia nahlodala tehotenskú teóriu mikrochymérie

Imunológovia v Centre Freda Hutchinsona sa v roku 2004 podujali podrobiť uvedenú teóriu testu.

Odobrali vzorky krvi 120 ženám, ktoré nikdy neporodili synov. Zistili, že aj napriek uvedenej skutočnosti, malo 21% žien v krvi chromozómy Y.

Ženy boli následne kategorizované do 4 skupín:

 • Skupina A: Tie, ktoré mali iba dcéry
 • Skupina B: Tie, ktoré mali jeden alebo viac potratov
 • Skupina C: Tie, ktoré podstúpili interrupciu
 • Skupina D: Tie, ktoré nikdy neboli tehotné

Výskyt mužskej mikrochymérie bol síce najvyšší v skupine C, no vyskytoval sa v každej skupine. V skupine A – 8%, skupine B – 22%, skupine C – 57% a skupine D – 10%.

Výsledky tejto štúdie potvrdili možný vplyv tehotenstva, vrátane potratov a interrupcií. No odhalili aj ďalšiu príčinu – intímny styk.

Znamená to, že dokonca aj samotný intímny styk medzi mužom a ženou je potenciálnym zdrojom prenosu mužských génov a DNA do orgánov a krvného obehu ženy.

Zbohom vysoký krvný tlak

A to až do konca života!

Zakaždým sa s niekým vyspíte, časť z neho bude s vami už naveky

Považujem tento objav za niečo naozaj fascinujúce. Jeden môj duševne zameraný priateľ mi raz povedal, že zakaždým, keď sa s niekým vyspíme, berieme si časť toho druhého.

Považovala som to za akúsi metaforu, že si nechávame časť z jeho energie. Tento objav ma prinútil zamyslieť sa nad časťou svojej minulosti.

Táto analógia zrazu začala dávať zmysel. Nejde len o nejakú astrálnu energiu, ale o vedou dokázaný fyzický prenos.

Idea, že ako ženy sme schopné prebrať fyzickú DNA od mužov, s ktorými spávame, bola pre mňa oči otvárajúca informácia. Veda dala intímnemu styku ako takému úplne nový rozmer.

Ide takpovediac o sakrálny akt a takto by sme k nemu mali aj pristupovať.

Ponaučenie

Mnoho ľudí zneužíva intímny styk a zabúda na jeho skutočný účel a aký je dôležitý. Viem, že môžem hovoriť aj za mnohé iné ženy, pretože aj ja sama som v minulosti k tejto činnosti pristupovala ľahkovážne.

Dôvody boli rôzne, či už pocit chýbajúceho bezpečia alebo snahy o uspokojenie muža neuvedomujúc si, aké nezodpovedné to bolo.

Vtedy to vyzerá len ako uspokojenie pudov, byť kompletne oddelená sama od seba, teda nič hrozné.

Teraz, keď už som staršia, som viac napojená na svoju dušu. Uvedomujem si, že fyzické uspokojovanie pudov nie je niečo, čo by sa malo voľne rozhadzovať. Ide o posvätný akt vytvárajúci puto medzi ženou a mužom, ktorí sa ľúbia a záleží im na sebe.

Zmyslom toho článku nie je vyvolať v nikom pocit viny kvôli minulosti. Zmyslom je poučiť sa z nej, využiť to, čo nás naučila a s týmto novým poznaním sa potom posunúť dopredu.

Som si istá, že od teraz sa budete aspoň o trošku viac zamýšľať nad tým, s kým skončíte v posteli.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: This Study WIll Make You Think Twice About Who You Are Getting Into Bed With

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Áno, je to pravda počul som o tom aj čítal.
  Teraz pravdivý dokument. Známa vtedy ešte prelietavá dáma z pobytu v Anglicku to potvrdila.Okrem iných spávala aj s Afroangličanmi.
  Po návrate z cudziny asi po 3-och rokov sa vydala a čuduj sa svete narodil sa jej černoško,tak,že to skvelo funguje.
  Môže sa stáť dámam z ich užívania sexuál.pôžitkov ešte pred svadbou to,že žiadny ich potomok nemusí sa vôbec ani trocha podobať na mamu,otca, a ni na nikoho z ich príbuzných,ale na tých čo si s nimi ešte v minulosti užívali sex. Aká skaza.

  • Volá manželka z pôrodnice:
   „Drahý, máš nádherného syna, len som nemala mlieko, tak ho musela nakojiť jedna černoška a to dieťa je teraz tiež čierne. “
   A tak šťastný otecko volá túto správu svojej mame. Tá si to vypočuje a hovorí :
   „Vieš synak, ja som po pôrode tiež nemala mlieko, tak sme ťa prikŕmili kravským. Ale v živote by som si nepomyslela, že z teba bude taký vôl.“

 2. Kravina, neexistuje jedina realna studia, ktora by sa dala dokladovat. O tom cernoskovi – to chce nejake dobre hribiky aby sa tomu dalo verit.

  • Tých štúdii je viacej, dokonca už okolo roku 189? sa tým zaoberali a v 60-70 rokoch to vedecky podložili a dokázali ale sovieti to zakázali / bo to boli židia / a spravili z toho prísne utajený program. Myslím že teraz tých informácii je dosť veľa na nete napr. tu :-https://www.youtube.com/watch?v=PPgGHlDqRFE, http://leva-net.webnode.cz/products/telegonie/.

   Keď si zoberieme bibliu aj tu je to spomínané v príbehu o Onanovi z toho je odvedené ***, ďalej tam je uvedené :- «ZABITE VŠETKY DETI MUŽSKÉHO RODU A VŠETKY ŽENY, KTORÉ MALI MUŽA. ALE MÔŽETE SI PRE SEBA VZIAŤ A NECHAŤ VŠETKY DIEVČATÁ, KTORÉ NEPOZNALI MUŽA». [Numeri 31: 17-18].

   Je to vo viacerých dejinných zdrojoch a koniec koncov stačí ísť na dedinu a starý ľudia Vám, veľmi rýchlo vysvetlia čo je to čistota rodu. Z toho je odvedené z nedávnej minulosti aj PYTAČKY. tam sa vymieňali informácie kto aký je či je ešte žena panna atď. Kto chce nájde a kto nechce nenájde a neuverí ani keď mu to dáš na tácke pod nos . Musím ale potvrdiť to staré Slovienské , najväčší hriech je nevedomosť.

 3. Tiež súhlasím, blbosť!
  Jedna vec je mať chromozon v sebe (čo je v článku) druhá je otehotnieť s ním a mať potomka. Toho cernoska skús vysvetliť nejakemu genetikovi 😀 to by ti už uveril aj neposkvrnene pocatie…

 4. Netreba ani anglicky hovoriaci zdroj. O tomto sa dá dočítať aj na http://www.vedy.in web O slovansko-arijskych védach.

 5. Zdravím

  prečo sa čudujete,že žena má chromozóm Y? Veď v biblii je na to odpoveď, že pán Boh stvoril ženu z Adamovho rebra.,a to hovorí všetko za seba
  juraj

  • To je tiež blbosť, my sme pôvodom Slovieni a nie židia, takže biblia sa nás netýka. A čo sa týka Adama v rebre nie je kostná dreň, preto bolo vybraté rebro a nie iná kosť.

 6. Citacia z original clanku:

  „Another possibility that has not been investigated is whether male DNA can be detected in a woman’s circulation from sexual inter-
  course without pregnancy.“

  Cize cely clanok je postaveny na tvrdeni, ktore nebolo cielom vyskumu a teda ani preskumane. Je to teda len domnienka 😉

 7. pre Jána:

  pri pocati matka dava chromozom X, kt. je obsiahnuty v pohl. bunke (ta sa diferencuje z kmenovych buniek – nie z buniek nachadzajucich sa v krvnom obehu)
  otec dava Y. Je teda nemozne, aby matka akymkolvek sposobom porodila potomka s genmi od cloveka, s ktorym spala v minulosti.

  • No preštuduj si Bibliu príbeh o Onanovi, Védy a Mária Orbíniho, Kony Rita, choď na web, pohľadaj tam príbehy ktoré tam dávajú sklamané ženy, ktoré počali s bielim mužom čierne deti a potom zhodnoť informácie a tým vznikne tvoja múdrosť, tvoje poznanie. A potom sem niečo napíš.

  • A to porodila potom s genmi od cloveka, s ktorym spala v buducnosti? 😀 😀 😀 😀

 8. Prial by som to kazdej nevernici apobehlici

 9. Skuste si precitat Synchro-destiny od Deepak Chopra, mozno vam do toho vnesie viac svetla

 10. HRIECH ZABIJA

  NADVAZUJEM NA CAST TEXTU TOHTO CLANKU: zakaždým, keď sa s niekým vyspíme, berieme si časť toho druhého.Považovala som to za akúsi metaforu, že si nechávame časť z jeho energie. Tento objav ma prinútil zamyslieť sa nad časťou svojej minulosti. A K TOMUTO CLANKU TREBA PRESNEJSIE DOPLNIT. ZE ……
  Dvaja ľudia, ktorí majú spolu pohlavní styk či tel. dotyky.. Otec Tommy Tyson hovorí prvý o potrebe rozväzovať sexuálne – duchovné putá. Ak mal chlapec pred manželstvom sexuálny pomer zo šiestymi ženami, tak do manželstva berie nie jednu, ale všetkých šesť. Taj je to aj s dievčatami.
  Vytvára sa tým trvalé puto, ktoré nemôžeme zrušiť jednoduchým rozchodom. Možno tu je príčina, prečo je v dnešnej dobe toľko a rozvodov. Môžeme ho však zlomiť modlitbou za rozviazanie. Preto je potrebné, aby sa kňazi modlili spolu zo snúbencami modlitbu oslobodenia od predošlých partnerov.
  Viac tu: http://jezismaria1.webnode.sk/sex-pred-manzelstvom/

 11. Ako mozete brat clanky z biblie ako fakty? Ved je to len kopa vymyslenych nezmyslov.

 12. super zábava

 13. 1,) Ak je to tak, tak potom aj keď žena konzumuje mäso napríklad z jeleňa, ktorý možno bol v možno ruji, tak potom žena dostane *gény z jeleňa*, poprípade
  z hovädzieho, bravčového mäsa ? 😄

  2,) Thajská masérka, tiež dostane gény z každého muža, ktorého masírovala telo na telo ? Či sa gény prenášajú len cez genitálie?
  Ak sa gény prenášajú len cez kožu genitálií, tak ak by tá istá masérka robila masáž ,,telo na telo“ s tým, že by sa dotkla genitálií muža napríklad rukou, bruchom, chodidlami, či musí dôjsť ku sexu ?
  3,) Ak dôjde ku sexu s ochranou, tak gény sa neprenesú ? Keď sa ochrana posunie o jeden centimeter, tak žena dostane gény od chlapa? Alebo sa musí ochrana skĺznuť na 3/4 , 1/2 , 1/4 ?
  3,) Ak dôjde ku orálnemu, poprípade análnemu sexu bez ochrany, tak prenesú sa gény ?
  4,) Ak chlap dá len prst dnu, ktorým sa predtým dotkol genitálií, prenášajú sa gény?

  Som zvedavý, kto na to dá odpoveď.

Pridajte komentár

*